Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47301) Xaels válasza Edem05 (#47299) üzenetére


Xaels
félisten

Lag. 130-as pingjük van ha jobban megnézed. Ez akkor lenne érdekes, ha 20-30as pinggel is tesztelték volna.

(#47302) v!ct0y: hát pedig az a tapasztalatom, hogyha egy szerveren mindenkinek 0-70 közötti a pingje ezek az esetek ritkábban fordulnak elő, de amikor bejön egy gyökér 600-as pinggel akkor nem lepődök meg. Azért itt a 130-as ping nagyon sokat hozzátesz ehhez.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#47302) v!ct0y válasza Xaels (#47301) üzenetére


v!ct0y
veterán

Az a baj, hogy 30 as pingel is ilyen :)

(#47311) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

jajj, jut az eszembe...

a battlelog-on alsó sarokban, jobb oldalon van két ikon (hángszóró, és a mikrofon).. nah azok közül a mikrofonos mikor/mire jó? TS alá? vagy hogy...?:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47313) Xaels válasza - = Zk = - (#47311) üzenetére


Xaels
félisten

Azok a BattleLog beépített Voice chatjének a gyors beállítási gombjai. Ha csinálsz egy Partyt BLogon akkor ott van lehetőség hangkommunikációra is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#47314) - = Zk = - válasza Xaels (#47313) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ááá, értem. köszönöm :R...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47315) SipiBcs válasza - = Zk = - (#47311) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ahogy Xaels leírta. Én alkalmasint használom és teljesen tökéletes. Ugyanúgy beállítható minden, mint TS3-on. Nem rongálja a pinged, jó a hangminősége.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#47316) Viper26 válasza Cybertrone (#47309) üzenetére


Viper26
nagyúr

Azért a kettő nagyon nem ugyanaz. ;)
Csak tudni kell helyén kezelni a dolgokat. :R

iPhone 14 | FR955

(#47317) - = Zk = - válasza SipiBcs (#47315) üzenetére


- = Zk = -
félisten

na az nagyon fa.za akkor!
bár....eddig nem sokan tolongtak, hoyg velem TS-eljenek.. eztán se nagyon fognak az az érzésem :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47319) becsitibi


becsitibi
senior tag

Metron valaki(k) állandóan glitcher,f@sz kivan már velük... :(((

(#47321) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

urak, miért van laggom, ha... :W...
néhány szerveren nem bírok ki 3 körnél többet, mert laggolok, mint állat. nézem a gépet, és a "vinyót" pörgeti rendesen. pingem rendben van, másoknál nem van lagg.. tehát a hiba nálam leledzik...
de vajon hol? +4gb memó megoldaná ezt a gondot?... (jelenleg van 4+8gb ssd. az ssd olcsóbb volt, mint a 4gb ddr2. de ebbe nem menjünk most bele pls :C )

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47322) Def26 válasza - = Zk = - (#47321) üzenetére


Def26
félisten

Néha nekem is van, amióta HD 7970 -em van. Régebben nv -vel nem volt.
Majd jön valami új driver ami megold sok dolgot, Abu szerint.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#47323) Cybertrone válasza Def26 (#47322) üzenetére


Cybertrone
veterán

Semmi köze a vga-nak a lagghoz... :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#47324) - = Zk = - válasza Def26 (#47322) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát remélem is.... :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47325) Def26 válasza Cybertrone (#47323) üzenetére


Def26
félisten

Szerinted... szerintem meg igen. ;)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#47326) Cybertrone válasza Def26 (#47325) üzenetére


Cybertrone
veterán

Kifejthetnéd bővebben ezt nekem privátban... komolyan érdekel hogy miért lehet lagg a vga-tól :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#47327) - = Zk = - válasza Cybertrone (#47326) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nekem is jöhet! okosodni sosem késő.. főleg az én koromban :F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47328) Def26 válasza Cybertrone (#47326) üzenetére


Def26
félisten

Tessék. [link] :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#47329) - = Zk = - válasza Def26 (#47328) üzenetére


- = Zk = -
félisten

no, ez ééérdekes... hm.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47330) Xaels


Xaels
félisten

[link] szép. Imádom a C4-et :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#47331) - = Zk = - válasza Xaels (#47330) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az első megmozdulás nem semmi... :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47332) H.Ezredes válasza Xaels (#47330) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Az elsőt szerencsének nevezném inkább,hogy pont ott jött a heli.... A második szép volt :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#47333) kutkut


kutkut
addikt

[link] :)

Meizu MX3 32GB

(#47334) Cybertrone válasza Def26 (#47328) üzenetére


Cybertrone
veterán

No akkor tajekozodjal, nekem nincs ilyen jelensegem, hatha tudnak segiteni!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#47335) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Hellosztok!

Érdeklődnék hogy mi a véleménytek mekkora különbselg van egy GV-N460OC-1GI és egy 5850 xtreme között 1650x1080ban? Tudnék kis pénzt csinálni ha cserélnék (5850 el gtx 460 meg helyette). Látni fogok lényeges különbséget? A konfigom az adatlapomon.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#47336) Neoteric válasza MZsoltee (#47335) üzenetére


Neoteric
addikt

Teszt

PSN: ne0teric_sAN

(#47337) ProEvoFan válasza MZsoltee (#47335) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

5850-et gtx460-ra?
Eszed ne menjen már el! :B ;)

(#47338) Def26 válasza MZsoltee (#47335) üzenetére


Def26
félisten

Attól függ mennyi kp. -t kapsz rá.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#47339) MZsoltee válasza Def26 (#47338) üzenetére


MZsoltee
veterán

10k-t tuti ki tudok préselni a bizniszből, 20k lenne a 460-as. Az 5850-et meg 30+ért el tudom adni tutira.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#47340) LLD válasza MZsoltee (#47339) üzenetére


LLD
aktív tag

ÜDV!! :D
Gyanúsan olcsó a 460 as! :Y
Meg jó lenne tudni milyen??

[ Szerkesztve ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#47341) MZsoltee válasza LLD (#47340) üzenetére


MZsoltee
veterán

Személyesen megnézem, bármi gyanúsat látok nem hozom el. elvileg gyorsan kell a pénz.

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#47342) H.Ezredes válasza MZsoltee (#47339) üzenetére


H.Ezredes
őstag

20K........... 30-ért elkelni itt szinte rögtön.... 20-ért nagyon-nagyon ár alatt van......

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#47343) Cybertrone válasza H.Ezredes (#47342) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ez nem biznisz topik... ez bf topik, keretik a biznyiszt priviben!:)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#47344) H.Ezredes válasza Cybertrone (#47343) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Köszönöm szépen a többiek nevében is a felvilágosítást

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#47345) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

arra még mindíg nem jöttem rá, hogyan tudok spawnoltatni saját spawn beacon-re.
gondolom ha squad leader vagyok... mert jeleleg csak én magam tudok spawnolni, és amit odaszületek, megsemmisül a szerkezet...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47346) Xaels válasza - = Zk = - (#47345) üzenetére


Xaels
félisten

Spawn beacon-re úgy születnek mintha rád születnének. Ha leteszel egy SB-t akkor arra tudnak helyetted születni és ugyanúgy meg kapod érte a 10pontot. A spawn képernyőn a neved helyett egy Spawn Beacon felirat lesz.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#47347) - = Zk = - válasza Xaels (#47346) üzenetére


- = Zk = -
félisten

értem.
de ha n születek a sajátra, az születésem utám megsemmisül. nah, azt hogy tudom megcsinálni, hoyg fixen ottmaradjon? és többen születhessenek rá...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47348) Xaels válasza - = Zk = - (#47347) üzenetére


Xaels
félisten

Azt sehogy. Fogod és leteszel utána egy újat oda. Amíg meg nem raksz le SB-t addig rád tudnak a többiek születni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#47349) H.Ezredes válasza Xaels (#47348) üzenetére


H.Ezredes
őstag

:K :K

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#47350) - = Zk = - válasza Xaels (#47348) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor ezt nem értem... :F
ugye néha adott a lehetőség, hogy én szülessek SB-re. de az nem semmisül meg utánnam. hmm....valszeg mert nem én raktam le..
de hány emberre korlátozódik? squad/team?...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.