Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47501) - = Zk = - válasza Pietrosz (#47499) üzenetére


- = Zk = -
félisten

érdekes, fps csökkenésem nincsa laggolás által.. tehát megvan a beton 45-60.

(#47502) Pietrosz
recés dolgot én ink csípázás közben rühellem. no, meg a másik kedvencem, hoyg lövöm a falat, holott már majdnem fél testel kilógók... kissé érdekes, de ez ink gamebug... sztem.

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47502) Pietrosz válasza H.Ezredes (#47500) üzenetére


Pietrosz
addikt

Nekem vsync on 60 fps mindig megvan, de elég kompromisszumos a dolog. Azalatt érzem, hogy akad, és az jobban kizökkent mint egy csúnya árnyék vagy recés oszlop :)

(#47503) Xaels válasza Pietrosz (#47499) üzenetére


Xaels
félisten

Ha 25fps vagy az alatti értékről beszélünk akkor lehet azt mondani, hogy a gép korlátai miatt halsz meg. Afelett erőteljesen kezd az emberi tényező lenni a meghatározó. Itt nincs olyan, hogy nagyobb fps érték esetén nagyobbat tudsz ugrani meg hangtalanul futni. LOW és ULTRA beállítások között sincs sok különbség láthatóság terén mert a DICE-osok odafigyeltek arra, hogy ne tűnjenek el objektumok.

Ha nem veszed észre időben az ellent az nem feltétlenül a gép vagy a játék hibája. Anno amíg nem harapódzott el COD4-ben a Promod használata simán volt, hogy az árnyékokat használtam ki esetenként tájékozódásra. Volt nem egy esett amikor le WH-soztak csak azért mert tudtam az árnyékokból olvasni.

De gyere Airsoft-ozni. Taktikai lámpa kisüti a szemed beltérben, kültéren a nap is vakít és esetenként még rosszabb mint a játékban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#47504) KingKress79 válasza H.Ezredes (#47457) üzenetére


KingKress79
aktív tag

hátha xboxon játszol akkor oké :D lenn vannak az adataim

PS4: KingKress

(#47505) H.Ezredes válasza KingKress79 (#47504) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Ja,hogy te vagy az :DDD :DDD Na ez nem fog menni akkor... :S

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#47506) Pietrosz


Pietrosz
addikt

Ne menjünk bele újra az fps vitába, inkább kiszállok :D
Mindenki úgy játszik ahogy akar.

(#47507) KingKress79 válasza H.Ezredes (#47505) üzenetére


KingKress79
aktív tag

de azért (battlelogon) lehetünk barátok :D

PS4: KingKress

(#47508) H.Ezredes válasza KingKress79 (#47507) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Lehetünk :D

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#47509) Honzi


Honzi
senior tag

Melyik progival lehet átlag fpst mérni?
Kíváncsi vagyok hogy mennyi lehet.
Sacra 10 vagy 25. :O

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#47510) KingKress79 válasza H.Ezredes (#47508) üzenetére


KingKress79
aktív tag

azok is lettünk :D

PS4: KingKress

(#47511) balcsy válasza Honzi (#47509) üzenetére


balcsy
aktív tag

Fraps-el lehet mérni. Alapértelmezett F11-el.

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#47512) H.Ezredes válasza KingKress79 (#47510) üzenetére


H.Ezredes
őstag

:DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#47513) maskimx válasza Honzi (#47509) üzenetére


maskimx
őstag

Játék közben megnyomod a ~ gombot és a következőt írod a konzolba: render.drawfps 1

www.tacticalgamer.com

(#47514) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

THE REAL SKID LOADER

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#47515) balcsy válasza H.Ezredes (#47514) üzenetére


balcsy
aktív tag

:DD :DD :D

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#47516) - = Zk = - válasza H.Ezredes (#47514) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ez a ajkai vörösiszap-katasztrófán készült, nem?:U....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#47517) Cybertrone válasza - = Zk = - (#47516) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ez se viccesebb mint a te keped volt, csak ezt meg nem dolgoztak fel...:D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#47518) ForexGuru válasza - = Zk = - (#47516) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

pont te mondod :U :DDD

(#47519) mackosajt


mackosajt
addikt

Tóbi! Legközelebb könyörtelen leszek. Nem sokon múlt, hogy nem egyből kick/ban lett a sorsotok. Csak a pillanatnyi jóindulatomon múlt. (Operation Firestorm, helit tulajdonítottatok el az ellenség bázisáról)

Ez ugyanígy vonatkozik másokra is, hogy kezd a hócipőm tele lenni a sok szabályszegés kedvéért feljáró emberkével.
M4xxxxx pl. nem tudom, tudja-e, hogy a hónapban már úgysem nyerhet, de ha így folytatja, egész évben.

Amúgy örvendtem a szerencsének, hogy mégis feljöttetek, bár nagyon ellenetekre van nálunk játszani.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#47520) ForexGuru válasza mackosajt (#47519) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

jettel az ellopott helit lelőni 2 másodperc :U nem sirni kell hanem megtanulni játszani

[ Szerkesztve ]

(#47521) mackosajt válasza ForexGuru (#47520) üzenetére


mackosajt
addikt

Már bocs, de nálunk nem sírni, nem szabályt megszegni kell, hanem szabályt betartani.

Mert ha meg bajuk esik a szabályszegőknek, mindjárt tele tudják sírni a netet, hogy csúnyahülyeadmin kidobta, csak éppen azt felejtik el, hogy ők voltak a bűnösök.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#47522) gabipaci válasza mackosajt (#47521) üzenetére


gabipaci
addikt

Van pár renitens, visszatérő arc még a rég múltból, akikről tudjuk, hogy nagy valószínűséggel csak trollkodni jönnek fel. Nem hinném hogy sokat kell gondolkodni hasonló esetben. A @rules parancsot mindenki be tudja írni, kiírja magyar és angol nyelven is a szabályokat, ékezettel, a gyengébbek kedvért. Szóval ennyi.

Logitech hardware tester

(#47523) M^xx válasza mackosajt (#47519) üzenetére


M^xx
aktív tag

Nem tudtam, felvilágosítanál mit tettem amivel kiérdemeltem ezt ? :R

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#47524) gabipaci válasza M^xx (#47523) üzenetére


gabipaci
addikt

Tudomásom szerint Dr4k3 kickelt bázistámadás miatt.

Logitech hardware tester

(#47525) Neoteric válasza lizRRR (#47449) üzenetére


Neoteric
addikt

Nagy gratula a V8-nak, szépet alkottatok srácok! :C
Illetve a 818-nak is, mert amit a VéNY/unQL ellen műveltek, szintén nem volt semmi! :Y
Meg természetesen az összes többi csapatnak, akik hozzájárultak a ma esti adrenalin bombához.. :))
Folyt köv.

PSN: ne0teric_sAN

(#47526) Honzi válasza gabipaci (#47524) üzenetére


Honzi
senior tag

M320 rpg/smaw usas menyire mehet?
Csak mert tegnap előtt 3x ráadásul egymásután szépen sorba ki lettem nyírva ezekkel metron.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#47527) gabipaci válasza Honzi (#47526) üzenetére


gabipaci
addikt

Erre pont most fogok szabályt írni, kb 5 perc múlva.
Nagyjából ilyet:
javelin, stinger nincs korlátozva (emberre nem tudod elsütni)
RPG/SMAW három gyiloknál kapsz egy killt, negyediknél egy óra bant. A számláló lefelé megy, ha ölsz mással is közben. Kivéve metró, ott ha leszületsz vele, kapsz egy killt, ha ölsz vele (leszületsz vele, meghalsz, leszületsz mással, és felveszed az előző hullád kit-jét, és azt hiszed, hogy kijátszod a szabályt) kapsz egy végleges ban-t.
M320-ra pedig a 3 gyilok kick, 4 gyilok, egy óra ban.
Azért ez a bonyolítás, mert volt panasz, hogy nem lehet a légi járművek ellen érvényesülni, mert azt is számolta a plugin (projetile explosive kategória volt beállítva)
USAS egyenlőre nincs korlátozva, nem volt eddig probléma

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#47528) M^xx válasza gabipaci (#47524) üzenetére


M^xx
aktív tag

Esetleg nyomon lehetne követni valahol, hogy kik vannak már kickelve ? Amúgy nem tartom jogosnak a kitiltást mivel nem lőttem be a bázisra csak a métrós pályán a busznál voltam és onnan szedtem az embereket. Ellenben jópár emberrel akik a védett zóna szélétől lőttek befelé. Legutóbbi répánál is inkább élesztettem az embereket nehogy meg legyek vádolva valamivel.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#47529) gabipaci válasza M^xx (#47528) üzenetére


gabipaci
addikt

Sajnos nem voltam ott, mikor felmentem ts-re már ez fogadott. Faterral szemben indokoltnak tartottam, hogy védjelek benneteket, de Dr4k3 más kategória, ha ő azt mondja hogy kellett a kick, akkor kellett, Neki nincs V8 komplexusa. Nincs is okom, nem is akarom, és nem is fogom felülbírálni a döntését.

Ja, elvileg nyomon lehet követni, chat-ból mindenképp, de a fórumunkban is, ha lenne szíves az adott admin beírni oda :((( Erre egyébként fel fogom hívni a figyelmüket, hogy egy nevet és időpontot írjanak oda, hogy tudjam hol kell keresni, különben nem fogom figyelembe venni.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#47530) M^xx válasza gabipaci (#47529) üzenetére


M^xx
aktív tag

Lista van esetleg ? Csak azért mert ha csak én vagyok a listán akkor fura. Ja és szeretném jelenteni a répelőket mostantól videó vagy fényképes bizonyítékkal, ha lehet. Mivel nem tartom jogosnak, hogy napi 200-300 répelőből én lettem kitiltva eddig tudtommal. Dr4k3nak meg mond meg légyszíves, hogy köszönöm neki kör vége előtt 2 percel kickelt ki. Nem vártam tőle ilyet, hogy figyelmeztetés nélkül kidob...

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#47531) gabipaci válasza M^xx (#47530) üzenetére


gabipaci
addikt

Dr4k3-nek tudod az elérhetőségét, verseny szabályzatban meg benne van, hogy képpel vagy videóval alátámasztva minden bejelentést szívesen fogadok ;)
A listáról meg elég érthetően írtam az előbb. Bár rád csak az tartozik, hogy Te, vagy esetleg az rajta van-e a listán, akit Te jelentettél felém.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#47532) gergo0328 válasza mackosajt (#47519) üzenetére


gergo0328
senior tag

Azért mentünk fel a szeróra mert láttam h van ott párismerős és nem azért h trollkodjak. A szabályokat nem nzem nem olvasni megyek fel hanem játszani. És azért loptam el a helit mert nem szeretem az oroszat, mert nem lehet vele normálisan manőverezni. Amúgy meg kibaszott gyorsan le tudtatok vna szedni ha akartatok vna nem rinyálni hanem stingerezni kellett vna. Latom minden olyan tiltást betesztek amit az adminprogrammmal meg lehet csinálni -.-"

(#47533) Erdei88 válasza gergo0328 (#47532) üzenetére


Erdei88
veterán

Imádom, hogy mindent meg tudsz magyarázni :D

(#47534) mackosajt válasza M^xx (#47530) üzenetére


mackosajt
addikt

Jelenleg olyan listát tudsz te is lekérdezni, hogy az összes közül ki kapott figyelmeztető adminkill-t, vagy büntetésként kick-et.
A statoldalon a messsages-re kattanva beírod a kereső mezőbe az adminparancsot.
@kill vagy @kick

Amúgy kikeresem gyorsan a magyarokat:

2012-03-15 00:11:14 Sharx-Hunter kapott kicket "anyázásért" by Fater
2012-03-15 16:04:43 lalo196 kapott kicket túlzott RPG használatért gyalogságra by Zozy
2012-03-15 16:29:54 UnrealHUN kapott kicket túlzott RPG használatért gyalogságra by Zozy
2012-03-15 22:09:25 ProEvoFan_hun kapott kicket by Dr4k3 (gondolom "bézrépért", előtte nekem is remegett a kezem a kick-re, túl sűrűn lőtt be tankkal Seinne Crossingon a bázisra)
2012-03-15 22:12:19 M4xxxxx kapott kicket by Dr4k3 (okai ismertek, "bézrép")
2012-03-16 22:13:11 Pentaerythritol kapott kicket by Zozy

Amúgy ha bárki vét a szabályok ellen, nincs olyan, hogy a kör vége előtt 2 perccel lesz direkt kickelve. Gondolom akkor telt be végleg a pohár. Gondolom.

Továbbra is hangsúlyozom, hogy sajnos a magyar proeliteübergémerek egy része a publikon is úgy érzi, hogy war szabályok szerint kell játszani (tisztelet a kivételnek, mert van nagyon sok), és be kell répázni az ellenfél bázisát. Értsétek meg, hogy erre harapunk!
Ha én meg tudom állni, hogy nem megyek oda, sőt, inkább kiengedem az ellent, csak nyílt terepen lőjjem le, akkor tőletek is ez a minimum. Abba a 2-3 percbe nem fog belehalni senki sem, amennyivel tovább tart így egy kör.

#47532 Tóbi:Látom figyelmes vagy. Veletek voltam egy oldalon, és az ellenfél nyekergett, hogy loptál. Ami tilos, az tilos. Nem kell megmagyarázni, hogy szegény Józsi bácsi azért kellett kimúljon, mert a Pista 220-al közlekedett a városban, és elütötte a zebrán, mert lassú volt az öreg. Legközelebb kick!

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#47535) csapee


csapee
senior tag

Lool ez nagy, nem szereti az orosz technikat azert lop egy helit. AT IS LEHET MENNI A MASIK CSAPATBA NAGYOKOS. Szerintem kicsit oregedjel meg, tul fiatal vagy ehez a jatekhoz.:-)

Csapee

(#47536) mackosajt válasza csapee (#47535) üzenetére


mackosajt
addikt

Hol a Lájk? :C

Amúgy hagyd, biztos nem tudja, hogyan lehet átállni.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#47537) ForexGuru válasza mackosajt (#47536) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

"biztos nem tudja, hogyan lehet átállni."
13 évesen még olvasni se tud ;]

(#47538) gergo0328 válasza csapee (#47535) üzenetére


gergo0328
senior tag

Detuxom h lehet átállni de 2 ember nem tudott vna átálni ezért hagytam a fenébe. De utánna amikor visszakerült a viper akkor oroaz helivel mentünk de ugyan úgy basen volt mert nem bírt kijönni a Tv rakétától. :P Ne vagyok fiatal...pont belefértem a 14-es korhatárba.

(#47539) csibe1 válasza gergo0328 (#47532) üzenetére


csibe1
addikt

Nem beszélni rendesen madzsar?

Esetleg csak spórolsz a betűkkel,mert válság van?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#47540) gergo0328 válasza csibe1 (#47539) üzenetére


gergo0328
senior tag

Ipaden sz@r gépelni...

(#47541) gergo0328 válasza Erdei88 (#47533) üzenetére


gergo0328
senior tag

Szeretek érvelni és a saját igazamat leírni. :P

(#47542) ForexGuru válasza gergo0328 (#47540) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

hulladék...45 ezres tableten semmi gond sincsen ;]

(#47543) Cybertrone válasza gergo0328 (#47541) üzenetére


Cybertrone
veterán

Foleg ha nincs igazad, es csak kifogasokbol epitesz szarhalmot...;) Az adminok helyebe mar reg bannoltalak volna, kb ennyi, es nincs veszekedes!:)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#47544) Def26 válasza mackosajt (#47534) üzenetére


Def26
félisten

:DDD Látom proevo itt is kapott. Lehet, hogy nem baserapelt, csak káromkodott. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#47545) Norb3rto válasza gergo0328 (#47541) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Hogy veled mindig csak a GOND van :W tarsd be a szabályokat és akkor nem cseszegetnek ennyi.Ha ezt felérnéd ésszel (lehet soha nem fogod) akkor nem szemetelnéd tele a topicot a hülye és egyben alaptalan érveléseiddel :(((

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#47546) mackosajt válasza Def26 (#47544) üzenetére


mackosajt
addikt

Nem tudom, lehet káromkodott, lehet belőtte a bázist. Ha lesz infó, vagy ő elmondja, megtudjuk bővebben.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#47547) madgie válasza gergo0328 (#47540) üzenetére


madgie
titán

Dehogy szar, a hozzászólásaim harmadát arról írom :)

(#47548) mackosajt


mackosajt
addikt

Egy kis érdekesség a Multi-Gaming.hu - Logitech Season-ról:
A márciusi verseny elindulása óta eltelt idő alatt

2.760 játékos járt már a szerveren, 20.371.942 pontot szereztek, 649 embert késeltek le, 83.058 gyilok jött össze, 19.859 fejlövés, valamint 83.832 az összes halál.

Jól látszik, hogy a "Bad Luck" és "Suicide" nevű "játékosok" nagyon jól játszanak, mert már ketten együtt 774 kill-t szedtek össze. :)

Friss infó! Metro pályán Smaw/RPG alapból TILOS! Aki nem veszi ezt figyelembe, kiesik!

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#47549) sith7 válasza gergo0328 (#47532) üzenetére


sith7
nagyúr

Egy jótanács, aztán eldöntöd megfogadod , vagy nem ;)

Ügyesen játszol , ezt nem vitatja senki, de vannak itt hasonló , sőt – ha meg nem sértelek – még nálad jobb képességű játékosok is, és ők is fórumoznak, de nem egészen olyan hangnemben, mint Te.

Próbáld meg tisztelni, megbecsülni játékostársaidat, esetleg azokat is , akik nálad gyengébben játszanak; az adminokat, akiknek nem kis munkájuk van egy – egy szabályrendszer kialakításában, és betartatásában; a PH! – n fórumozókat , akik közül sokan vannak az előző 2 kategóriában is. :))

Szerintem ha így teszel, ők is tisztelni, becsülni fognak Téged, korodtól/klánodtól függetlenül. :R

(#47550) dilipok


dilipok
veterán

na egy hetig nem olvastam forumot, de ahogy latom meg mindig ugyanaz megy... vegig sem olvasom. meguntam :(

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.