Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46101) kutkut válasza - = Zk = - (#46088) üzenetére


kutkut
addikt

Miért nem jössz fel multigamingre? :B Normálisak az arcok, az adminok... :R Akár ts-re is felnézhetsz. :) Vagyis, a ts-re gondoltam. :))

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#46102) Chosen


Chosen
addikt

Melyik Rush pálya jó? Eddig csak metrón voltam.

(#46103) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Egész délután szenvedek az 5 SQDM-el, hogy megszerezzem a L85A2-t, és persze amilyen királyul megcsinálták a játékot, mindig a legrosszabbul állok közé dob be. Arról ne is beszéljünk, h squad-okat mi szerint osztja be, h egy minimálisan balance is lenne... de minek!

Más: hol vannak a játékhoz a pacth-ek? Megaludtak a készitők vagy mi? Vagy már ők is következő részt csináljak vagy mi ****? :W

Egyre több bug jön elő, és persze olyanok, ami miatt ki kell lépnem a játékból. Legalább ezeket javitanák ki! :W

(#46104) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

QBU-88 milyen faca kis feelinget at :Y...olyan M1 Garand... hattalmas :C...

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46105) Mythsardan válasza Cybertrone (#46094) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

vótmá :P

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#46106) makro


makro
aktív tag

Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok. Nem rég kezdtem, hátha elhangzik itt 1-2 jó tanács :U

(#46107) TGaben válasza makro (#46106) üzenetére


TGaben
tag

Üdv!
Az szokott :D

(#46098) LLD: 2x majdnem félre is hajoltam :DDD

[ Szerkesztve ]

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#46108) H.Ezredes válasza makro (#46106) üzenetére


H.Ezredes
őstag

És,hogy tetszik eddig ? :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#46109) makro válasza H.Ezredes (#46108) üzenetére


makro
aktív tag

Tetszik a grafika és a fizika, viszont szokni kell még. Anno CS:S volt amiben eléggé otthon éreztem magam, de kezdek átszokni:)

Egyedül rambózni nem annyira buli már, főleg mikor teljes squad jön szembe. Remélem majd tudok az itt jelenlévőkkel is futni 1-2 kört ;]

(#46110) oriic válasza makro (#46109) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát a két játék teljesen más. :)

Live-Die-Respawn

(#46111) H.Ezredes válasza makro (#46109) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Én is CSS-bők jöttem át és a fizika nekem jobban bejön a CSS-ből és hiányzik a rongybaba effektus de amúgy jó :) Egyedül Rambozni nem mindig kifizetődő.

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#46112) makro


makro
aktív tag

Mind a 4 szerepben toljátok, vagy csak 1-2-vel?

Engi nekem bejön, viszont ha nincs a közelben supportos akkor gáz van.
A többinél pedig még lock-olva vannak a jó fegyverek. ( gondolom én, mivel elég nehezen lehet eltalálni velük az emberkéket)

[ Szerkesztve ]

(#46113) natë


natë
nagyúr

Az öcsémnek próbálnánk beírni a redeem kódot, de a menüre kattintva csak egy fehér oldal jön be origin alatt, nem tudjátok miért?

(#46114) pohár válasza natë (#46113) üzenetére


pohár
félisten

nekem pöpecül működik, valami gebasz lesz ott... gép/Origin restart nem segített?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46115) natë válasza pohár (#46114) üzenetére


natë
nagyúr

Nem, végülis aktiváltam az én gépemről :)

(#46116) H.Ezredes válasza natë (#46115) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Ettől függetlenül azért tré,hogy a másik gépen nem megy... :S

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#46117) - = Zk = - válasza makro (#46112) üzenetére


- = Zk = -
félisten

assault/recon.
supp csak ha már nem sok van a szintlépésig :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46118) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ezt olvastátok?
4. DLC-t jól látom?..vagy elkalandoztam megint?!....

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46119) H.Ezredes válasza - = Zk = - (#46118) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Igen már volt róla szó ma :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#46120) - = Zk = - válasza H.Ezredes (#46119) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor jó.. ;)
tehát az lesz a befejező....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46121) huby80


huby80
senior tag

Sziasztok!!

A hardcore meg a sima game között mi a különbség? :R :R

(#46122) ingalls


ingalls
senior tag

Tudnátok javasolni valamilyen raj felvevő progit?

(#46123) Mythsardan válasza huby80 (#46121) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Szia,

Hardcore-on nincs célkereszt, nem mutatja mennyi töltényed van, (nincs térkép?), 60% élettel indulsz, életet nem mutatja(járműben sem) és nincs 3D spot, csak minimap spot. Jelenleg ennyi jutott eszembe, ja meg nem töltődik vissza az életed magától. :)

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#46124) Mythsardan válasza ingalls (#46122) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

FRAPS, PlayClaw, MSI Afterburner, Dxtory, Action! csak ennyit tudok, persze vannak a gagyibban(Gamecam[már ha még létezik ilyen], Xfire) A félkövéren szedettek mind felső kategóriás cuccok, de vehetsz "felvevőkártyákat" amik FPS csökkenés nélkül vesznek fel egy 2. számítógép/laptop segítségével, bár az ilyeneket inkább Xbox 360 és PS3 gameplay felvételéhez használják, de megy PC-vel is, illetve vannak még a nézd milyen drága monitorom van módszerek is, amikor videokamera segítségével veszed fel ahogy játszol :DDD

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#46125) TTomax


TTomax
nagyúr

Fiuk aki G500-as egeret használ az árulja már hogyan tudta a plusz két gombot működésre bírni... ugye nem kell profilozni???

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#46126) dilipok válasza TTomax (#46125) üzenetére


dilipok
veterán

melyik ket gombot? A back es a forward tuti mukodik profilbuheralas nelkul is, mert en is hasznalom. A tobbit meg nem neztem

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#46127) Mythsardan válasza ingalls (#46122) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Az lemaradt, hogy géped alapján a FRAPS és a Dxtory közül válogatnék, mert azoknak van a legjobb minőségük, az MSI Afterburner sem ronda, csak kicsit gyengébb a minősége(elmosódottabb), ám cserébe alig van FPS csökkenés. Az Action!-al meg túl sok a meló, pedig szép a minősége(saját formátumba veszi fel, amit át kell konvertálni, hogy szerkeszteni tudd) Azt még megjegyzem, hogy nem árt ha van szabad helyed, mert nállam 1366×768-ban 10 perc olyan 10 GB :DDD

(#46126) dilipok

Most akartam megkérdezni, hogy melyik 2 a sok közül :D

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#46128) huby80 válasza Mythsardan (#46123) üzenetére


huby80
senior tag

THX :R és még csak annyit elöbb meghalok illetve kevesebbet kell löni az ellenfélbe hardcore modba mint a simába? elvileg ha 60% rol indul az élet akkkor igen..... :F

[ Szerkesztve ]

(#46129) L-e-f-i-e válasza oriic (#46096) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Rosszul látod, single playerből van, szerintem tetszetős :)

=^-^=

(#46130) ingalls válasza Mythsardan (#46127) üzenetére


ingalls
senior tag

Köszi :R! Csináltam egy 5perces vidit: 17 giga:D És eléggé leestek az FPS-ek (~45 a 85-ről standard medium, FHD).

Róla hallottatok, vagy akár a klánról? Piszkosul ügyes a haverjaival.

[ Szerkesztve ]

(#46131) TTomax válasza dilipok (#46126) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az a két gombot ami a hüvelykujjadnál van!Amikor a játékban akarom beállitani akkor nem reagál rá,mintha nem is lennének...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#46132) TTomax válasza TTomax (#46131) üzenetére


TTomax
nagyúr

Elnézést,most látom hogy ez nem is kettő,hanem három gomb... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#46133) Cybertrone válasza TTomax (#46132) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az elore hatra es a macro gombokra gomdolsz... a macrora bindelni kell a g500progijaval, a masik 2 gombra en a fegyvervaltast tettem.... a macrom a futas van!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#46134) Mythsardan válasza huby80 (#46128) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Igen, kevesebb lövés vagy te is, meg az ellen is :R

[ Szerkesztve ]

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#46135) Erdei88 válasza ingalls (#46130) üzenetére


Erdei88
veterán

Szerintem már játszottunk velük (Devil a fanjuk). Elég szép eredményeket értek el 5on5-ben

(#46136) Kr/\toS válasza Mythsardan (#46127) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Kösz a tippet! A Dxtoryról még nem hallottam senkitől, és persze mint most kipróbáltam, messze szuper a cucc . Megfelelő konfigurációval 720p-s rögzítésnél 1-fps a veszteség, hihetetlen! :R Mondjuk még csak az ME3-al teszteltem, mindjárt megnézem BF alatt is.

[ Szerkesztve ]

(#46137) Def26 válasza Kr/\toS (#46136) üzenetére


Def26
félisten

:Y Ha ez igaz, akkor azt használom én is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#46138) Kr/\toS válasza Def26 (#46137) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Ennél a beállításnál, 2 merevlemezre streamelve. :)

(#46139) maskimx válasza Kr/\toS (#46138) üzenetére


maskimx
őstag

Milyen fájlba menti? Kódolatlan avi, mint a fraps, vagy már tömörít is?
Procit és videókarit mennyire terheli?
Mennyire számít a vinyó sebessége felvételkor?

Látom valami xtor codecet használ, ezt más programok (vdub, vegas) felismerik?

[ Szerkesztve ]

www.tacticalgamer.com

(#46140) Neoteric válasza Kr/\toS (#46136) üzenetére


Neoteric
addikt

Ez engem is érdekelne. Ha nem nagy fáradtság, akkor tolj lécc fel pár percnyi Bf3 anyagot youtube-ra, kíváncsi vagyok rá. :R

PSN: ne0teric_sAN

(#46141) Kr/\toS válasza maskimx (#46139) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Most próbáltam ki reggel sok tapasztalatom még nincs vele, csak megosztottam az első élményt. :)
Sok variáció lehetséges, van raw és avi mentéslehetőség is, előre beállított skálázással. Nem tudom százalékban mennyire terhel, de hidd el végig próbáltam a Rolyhun által említett összes rögzítő programot, de eddig ez a legjobb. Mikor bekapcsolom a rögzítést alig lehet érezni a jelenlétét. BF3-nál már látszik valamennyi fps veszteség, de minimális; szinte észrevehetetlen.

Editorokkal nem próbáltam még.

Nézd át a weboldalát, ott egyértelműbben le van írva

Fél óra. :)

[ Szerkesztve ]

(#46142) gergo0328


gergo0328
senior tag

Nem tudja valaki mi van a battleloggal? Talán most patchelik?

(#46143) - = Zk = - válasza gergo0328 (#46142) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az "update in progress" felirat nekem arról árulkodik :C

(#46144) Cybertrone
vagy Chuck Norris kijelentkezett innen is.... most könyörögnek neki, hogy lépjen vissza :DDD

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46144) Cybertrone válasza - = Zk = - (#46143) üzenetére


Cybertrone
veterán

Vagy valami meghalt oszt szerelik... :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#46145) gergo0328 válasza - = Zk = - (#46143) üzenetére


gergo0328
senior tag

Nem értem miért nem lehet bejelnteni h patchelni fogják x időpontban.... Remélem nem az a nagy patch jön most ki csak valami kicsi. :(

Már megy is a battlelog.

[ Szerkesztve ]

(#46146) v!ct0y válasza gergo0328 (#46145) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hosszú is volt az a 20 perc... ;]

(#46147) #21346560 válasza pohár (#46084) üzenetére


#21346560
törölt tag

Nekem még mindig El-Alamein és Gazala számít nagy mapnak. Igaz, ezeket sajnos az 1942-vel otthagytam...

(#46148) maskimx válasza #21346560 (#46147) üzenetére


maskimx
őstag

A project reality 4x4 km-es mapjai után sem könnyű a bf3-as mapokat nagynak nézni :)

www.tacticalgamer.com

(#46149) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nah, megint nem látom a pinget böngészőben. tegnap végre láthattam, erre tessék.

elég kevés mapokat találok, nonszensz....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46150) Def26 válasza - = Zk = - (#46149) üzenetére


Def26
félisten

Szabin vagy? :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.