Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46251) Neoteric válasza gergo0328 (#46248) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem azért, mert 25-30fpsen akarsz vele rögzíteni?

Alapból fizetős az a cucc.. még véletlenül sem akarok tippeket adni, hogy esetleg próbáld meg az nCore-ról leszedni, mert nem akarom kihúzni a gyufát.. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#46252) gergo0328 válasza Neoteric (#46251) üzenetére


gergo0328
senior tag

Igen gondoltam erre is de így h csúszik a hang már szinte fölösleges is...bár lehet megpróbálom hátha az jobb lesz. A kevés FPS-t megoldotta az h az összes firefoxos ablakot a battlelog mellett bezártam. :DDD

(#46253) gergo0328 válasza Kr/\toS (#46138) üzenetére


gergo0328
senior tag

Neked a felvett videóban nincs hangkésés? HA nincs akkor lefényképeznéd a hangbeállításokat kérlek. :R

(#46254) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szűrök, hogy inf only, erre olyanokat ad, amin hemzsegnek a járművek -.-
vmi gáz van a keresővel.. vagy a Battleloggal... :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46255) romi77


romi77
tag

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele de ezzel a játékkal nem lehet normálisan
játszani 1 hete :W Én végig toltam az mw2 , az b. opsot is de nem kellet
küszködni ennyire hogy játékban maradjál . anno megvetem bad c.2 öt
azzal se volt semmi probléma :R De ezzel a mondással nem leszek népszerű
ebbe a topicba ez a játék egy rakás sz@r :DDD
kezdem azt érezni ,hogy jobb lett volna MW3-ba invitálni a pénzem
csak ott meg sokall több csaló van mint bf3 ba
de hátha lesz játék belőle :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#46256) romi77


romi77
tag

a fegyverekre vissza térve aki volt az életben katona az tudja hogy az ak47-es
az egyik legjobb fegyver bármilyen terepen bevethető. Ebben a játékban
pedig inkább a amcsi fegyvereket hozzák előtérbe pedig egy m16 gép karabély
igaz az egyik legpontosabb de egy kis víz vagy por és vége a fegyvernek
ha az ak-val valakit gyomron találsz abból fej lövésnek kellene lennie
és tuti halál itt pedig elégé hátérbe van ez a fegyver pl. egynek ez a fegyver a
golyó álló üveget át viszi m16 meg nem :R

(#46257) Muerte válasza Chosen (#46247) üzenetére


Muerte
addikt

Ez nálam is dettó így van,MG36-al belepötyögtetek akár 30 golyót is és semmi :DDD
Mintha ahova lövök ott se lenne az enemy.Mostanában ráálltam az M98B-re,beleküldök 2 fejest csontra pontosan a katonába és semmi.DE van megoldás csak kicsit körülményes attak közbe :DDD Rájöttem ha ez a helyzet van,ami elég gyakori :DDD Azonnal tárazni kell egyet és utána érdekes módon beadja a találatokat.Azt hogy EZMIEZ :F azt nemtom de nálam így működik.

(#46258) romi77 válasza Muerte (#46257) üzenetére


romi77
tag

ebben teljesen igazad van metróba lent bele pumpáltam 200 lőszerből
vagy 30-at gyomorból húztam fejre és meg se kottyant neki
hát erre csak annyit hogy elég gagyi :DDD

(#46259) Cybertrone válasza romi77 (#46256) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nincs Ak47a jatekba... Ak74van, ami ugyan olyan nato loszerrel megy mint az m16! Mielott tolod a hulyeseget te nagy katona, tajekozodjal... A vemenyed meg szignoztuk, nem kell leirni 10*!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#46260) H.Ezredes válasza Cybertrone (#46259) üzenetére


H.Ezredes
őstag

:DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#46261) romi77 válasza Cybertrone (#46259) üzenetére


romi77
tag

látom te se érted mit akartam ezzel mondani
arra hogy az orosz fegyvereket teljesen elnyomják ebbe a játékba és nem
az ak74 re értve hanem az egyik legjobb fegyver a világon az ak47 es
orosz fegyver ugyan úgy értve az szvd-re is
már ha tudod hogy mi az :))

(#46262) Cybertrone válasza romi77 (#46261) üzenetére


Cybertrone
veterán

Szvd-t nem ismerek... Amire te gondolsz az az SVD! Felautomata puska, 7.62es loszerrel;) Szerintem ne eroltesd... Az orosz elnyomast meg haggyuk abba! Rpk, Ak74 mind vallalhato es jo fegyver! Persze celozni egyik se fog helyetted! Az Ak47-et meg haggyuk mert nincs a jatekba, igy az oly mind 1 milyen...

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#46263) romi77 válasza Cybertrone (#46262) üzenetére


romi77
tag

jól tudod 7.62 de géppuska lőszer nem gépkarabély
orosz mesterlövés puska
bár ha élőbe elsütnéd szerintem magad alá piszkolnál
:DDD

(#46264) Cybertrone válasza romi77 (#46263) üzenetére


Cybertrone
veterán

Jol van Rambo... oke... eleg lesz! menny szepen vissza a harcterre, lovogessel, minket meg haggy beken;) Ujonckent kiviragoztal, de ha csak pocskondiazni tudol, rovid uton abbamarad a haborusdi, mer a modik kilonek:D Ezen kivul vered itt magad, kozben meg Bf3 fan vagy az alairasod szerint... no mind1

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#46265) romi77 válasza Cybertrone (#46264) üzenetére


romi77
tag

:DDD

(#46266) ProEvoFan válasza romi77 (#46255) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

BF3 elad, MW3at megveszed és mehetsz a szűk labirintusokba rohangálni...de nyugi, ott még célozni sem kell, annyira keskeny és kicsi a pálya :DDD
Free hétvégén kipróbáltam az MW3at.Azóta is fáj....
A két játékot össze sem lehet hasonlítani.MW3 még az MW2 szintet sem éri el.
De nézd meg ezt a videót és menj MW3mal játszani :D :DD

[ Szerkesztve ]

(#46267) romi77 válasza ProEvoFan (#46266) üzenetére


romi77
tag

köszönöm az útba igazgatást de szeretnék maradni a bf3 csak nem lehet játszani vele
normálisan most

(#46268) romi77 válasza Cybertrone (#46264) üzenetére


romi77
tag

bocsi nem kötekedni akarok de ha újonc vagyok akkor meg se szólalhatok
vagy véleményt írhatók (te is voltál újonc ) szerintem :R

(#46269) Kr/\toS válasza Neoteric (#46244) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Az tömörítéssel szívok egyébként azért nem linkeltem még semmit. :B

(#46270) Cybertrone válasza romi77 (#46268) üzenetére


Cybertrone
veterán

De irhatol.... csak 3 hozzaszolason belul 3* nem kell szarozni, plusz powerkedni se hogy igy beszarna a masik egy lovestol pl;)

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#46271) makro


makro
aktív tag

Lenne egy aprócska kérdésem: haverral ketten akarunk egy squadban játszani, viszont ha belépünk a szerverre, javarészt ellenfélnek tesz be minket. Lehet úgy kapcsolódni egy szerverhez, hogy mindig egymással legyünk?

Lehet elnéztem valamit, de ez mar kiborít... :O

(#46272) maskimx válasza makro (#46271) üzenetére


maskimx
őstag

Ha battlelogon csináltok egy partyt és mindketten beléptek, akkor több az esélye, hogy egy squadba rak. Persze csak akkor ha van elég hely ugyanazon az oldalon és az autobalance sem szól közbe.

www.tacticalgamer.com

(#46273) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Ezek az only knife szerók nagyon állatok. itt aztán kell csapatmunka. Meg is van a késelés medál. :K

(#46274) Qbász válasza romi77 (#46268) üzenetére


Qbász
aktív tag

A játékban egyik fegyver sem viselkedik a valóságnak megfelelően. Ezért játék és nem szimulátor. Tudom dühítő azok számára akik ismerik a fegyvereket, de ez van. Nekem sem tetszik de a BC2-höz képest ahol 1tár 1 ember volt a helyzet még mindig jobb.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#46275) urbi73


urbi73
senior tag

Hali ,vettem egy kulcsot ,originen letöltöttem ,telepitésre kész , telepiteném de valami dx hibát dob ki ,nem tudom telepiteni ,mi lehet a baj?

-

(#46276) Madn!ght válasza urbi73 (#46275) üzenetére


Madn!ght
addikt

Újabb VGA driver?

Milyen videokarid van?

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#46277) #21346560 válasza urbi73 (#46275) üzenetére


#21346560
törölt tag

Ebből a hibajelenségből max arra lehet következtetni, hogy frissítsd a DirectX-et!
Esetleg egy pontosabb hibaleírás?!

(#46278) dilipok válasza urbi73 (#46275) üzenetére


dilipok
veterán

ezzel sokmindent nem tudunk kezdeni :( Esetleg pontos hiba? Hol jon elo?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#46279) Ribi válasza Madn!ght (#46276) üzenetére


Ribi
nagyúr

vga driver nem volt nalam sem gond, habar minden jatek inditasnal vinnyogott, hogy regi a driver, de ment szepen.

(#46280) urbi73


urbi73
senior tag

A bajt tetézi hogy orosz verzió , ugye a baj az hogy a telepitést ezzel kezdi, kezdené, nem lehet kikerülni ,valami cabinet file ennyit ki bogoztam

-

(#46281) dilipok válasza urbi73 (#46280) üzenetére


dilipok
veterán

es oroszul irja ki a hibat is? :F

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#46282) urbi73


urbi73
senior tag

GTX460 1GB , 955 4 Magos proci ,4GB Memo

-

(#46283) urbi73


urbi73
senior tag

Sajnos igen, pedig eredeti game ,origin töltötte le , win7 64 bit van minden frissitve.

-

(#46284) Madn!ght válasza urbi73 (#46283) üzenetére


Madn!ght
addikt

Mi a pontos hibaüzenet? Screenshot esetleg?

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#46285) dilipok válasza urbi73 (#46283) üzenetére


dilipok
veterán

ne haragudj meg, de amig nem mondasz konkret dolgot, felesleges erolkodnod. Nem fogunk tudni segiteni :(

Akkor toltsd le megint... Nem tudom mi mast tudnank javasolni. Amugy egy screenshot tenyleg sokat segitett volna...

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#46286) urbi73 válasza Madn!ght (#46284) üzenetére


urbi73
senior tag

ilyet ,nem látok , oroszul annyit ki bogoztam hogy ,valamilyen file hiányol ,contact ,szerintem hiányosan töltötte le.

-

(#46287) Chosen válasza Muerte (#46257) üzenetére


Chosen
addikt

Úgy látszik szeró függő is. Tegnap felmentem egy TDM-re és ott fényévekkel jobban adta, mint előtte Rush/Metro-n. Kb annyival, hogy előtte 10 killből jó ha egy volt Head, TDM-en meg 10-ből 5-7 Head volt általában. Amivel még mindig nem boldogulok az a késelés. Használhatatlan kb. Ha közelharcban kifogy a tára, és késelni akarok, szinte sose adja be, de ha mégis, akkor annyit gépészkedik ott azzal az egy szúrással, hogy tuti lelőnek közben.

(#46288) urbi73 válasza dilipok (#46285) üzenetére


urbi73
senior tag

Letöltöm még egyszer , hátha jó lesz ,köszi a segitséget.

-

(#46289) pohár válasza urbi73 (#46288) üzenetére


pohár
félisten

a javításra nyomj rá, talán

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46290) Neoteric válasza gergo0328 (#46252) üzenetére


Neoteric
addikt

Most kipróbáltam notival MSI AB-s videorögzítést. Attól eltekintve h 20-25 fpssel ment a dolog a noti gyengeségéből kifolyólag, nem volt semmi gond. Szal nem késik a hang meg semmi, rögzít rendesen.

PSN: ne0teric_sAN

(#46291) Neoteric válasza Neoteric (#46290) üzenetére


Neoteric
addikt

Helyesbítek.. késni ugyan nem késik, de van h egyáltalán nincs hang egy fél másodpercre.

PSN: ne0teric_sAN

(#46292) pohár


pohár
félisten

hm, ha jól hallottam egy videóban, az Armored Killben lesz egy új heli (Blackhawk), és az End Game-ben téli mapok lesznek ha minden igaz :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46293) gergo0328 válasza Neoteric (#46290) üzenetére


gergo0328
senior tag

Nekem az MSI Afterburner nem is működik, ede csak Bf3 alatt. Most ezt a dxtory-t peóbálom ott van hangcsúszás. :W

(#46294) Laraxior válasza Neoteric (#46291) üzenetére


Laraxior
titán

Én is ugyanilyen anomáliákkal találkoztam amikor Afterburnerrel vettem fel videot. :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#46295) Gyusza91 válasza gergo0328 (#46293) üzenetére


Gyusza91
csendes tag

Én is MSI Afterburner-t használok és nekem tökéletesen működik.

Amúgy MSI-ből ha nem a 2.2.0 BETA 11 töltöd le akkor nem vesz fel hangot. Ezt tölts le és ha így se tudod működésre bírni akkor majd felkereslek egyszer és segítek.

unQL-Gyusza91

(#46296) gergo0328 válasza Gyusza91 (#46295) üzenetére


gergo0328
senior tag

Liviussal szenvedtünk a működésre bírásán de nem sikerült sajna. Nem hogy hangot de még képet sem vesz fel és az fps-t sem írja ki. A 2.2.0 11 volt fenn aztán tnap feltettea 14-estha jól emlékszem mert az a legújabb, de annál sem volt jó. Majd rivában hozzáadtam a bf.exe-t de még akkor sem reagált semmit sem, de más jtékokban igen.

Egyszer csinálhatnál egy infatrys gameplay-t, mert kíváncsi vagyok h mozogsz és lősz, hátha el tudok valamit sajátítani és jobban játszanék. Mondjuk yt-ra feltőltöd privátbaés csak a linkel lehet megnyitni. :DDD

Holnapi meccset meg sztem dxtoryval felveszem és ha csúszik a hang letiltom a hangot és úgy töltöm fel yt-ra alávágva zene vagy a franc tudja.

[ Szerkesztve ]

(#46297) kutkut válasza gergo0328 (#46296) üzenetére


kutkut
addikt

Playclaw (vagy mi)? :F:D Xeals nem azzal szokta felvenni?

Meizu MX3 32GB

(#46298) maskimx válasza gergo0328 (#46296) üzenetére


maskimx
őstag

Amit dxtoryval felveszel azt még utána valamilyen programmal tömöríted nem? Vagy ha dxtoryban olyan codecet választasz, pl divx, akkor az utána egyenesen mehet youtubera?

Akárhogy is csinálod, a hangsáv csúszását elég egyszerűen lehet utólag korrigálni. Csak megnyitod sony vegas-al vagy hasonló videó szerkesztő progival és kicsit arréb húzod a hangsávot, hogy passzoljon a videóhoz.

www.tacticalgamer.com

(#46299) Gyusza91 válasza gergo0328 (#46296) üzenetére


Gyusza91
csendes tag

Gameplay videót nem fogok felvenni, mert unalmas lenne, de tervezem majd egy "frag movie" készítését, de nem public hentből szeretném összedobni, így ehhez sok idő kell.

De előtte még a video edit-et is el kéne sajátítanom, de ehhez jelenleg nincs túl sok időm egyetem mellett sajna.

[ Szerkesztve ]

unQL-Gyusza91

(#46300) xavix13


xavix13
senior tag

Most hogy abba hagyta a game a connection timed out-os kidobálását ezt találta ki: :W

PB reinstall megvolt de ugyan ez a hiba.... Belépek játszok 2 percet majd kidob ezzel.
HELP pls!!! :O

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.