Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37451) - = Zk = - válasza pohár (#37450) üzenetére


- = Zk = -
félisten

köszönöm, intel nem kell :N
vmi jóféle Giga 990-es lap+ ram, bele az X6 oszt jóidő! :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37452) asuspc96


asuspc96
senior tag

Lehet béna kérdés teszek fel...de sebaj... :DDD

Hogyan juthatok egy M98B-hez ? :B

asuspc96

(#37453) oriic válasza asuspc96 (#37452) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sokat kell fejlődnöd, recon kaszttal kell játszanod sokat, és bizonyos szint lépés után megkapod. Recon score kell hozzá, hogy mennyi az ott van pontosan a battlelogon.

Live-Die-Respawn

(#37454) pohár válasza - = Zk = - (#37451) üzenetére


pohár
félisten

egy négymagos intel leveri mint a szart az X6-odat :)) ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37455) Szajo


Szajo
őstag

Nem tud valaki olyan programot, ami egy gombot nyom végtelen ideig?:D egyetlen gombot!

(#37456) - = Zk = - válasza pohár (#37454) üzenetére


- = Zk = -
félisten

oszt? mit kezdjek én azzal? ;]
nekem bőven elég ez a konfig. deszka+ram csere és ugyanúgy elég lesz, mint eddig :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37457) oriic válasza Szajo (#37455) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ráteszel egy súlyt a billenytűre, vagy az egérre? De remélem nem azért kérded amire gondolok? :U

Live-Die-Respawn

(#37458) pohár válasza - = Zk = - (#37456) üzenetére


pohár
félisten

B2K mapokon nem nyekereg a proci? mert ott igencsak megfekszik, egy jóféle tuningolt 2500K-nál is visszaesik 10-15 FPS-t :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37459) - = Zk = - válasza pohár (#37458) üzenetére


- = Zk = -
félisten

még nincs B2K-m sajnos, de amint lesz, keress meg ezzel a kérdéssel pls :K :R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37460) Ventur@


Ventur@
senior tag

Jézusom milyen fps értéketek írtok :D . Nekem jó ha meg van a 40, akkor már mormolok egy imát :D . Igaz nincs is erőgépem. Kellene még ram, de most ment el az örök cillinder -mezőkre a 250-es Seagate vinyóm, szóval egyenlőre pénz sincs új vinyóra. Na de ez már az én problémám :) .

Kérdés: Helinél ill. jetnél van valami elhárító cucc, ami még a soflam-os javelint is eltéríti :Y ? Mert ma volt alkalmam ezt tapasztalni és nagyon nem tetszett. Direkt azért váltottam Javelinre, mert volt bent soflam, erre elment a heli mellett a rakétám :F .Csak annyit láttam, hogy ilyen fehér füstpamacsokat lő ki a heli.

Előre is kösz az okosítást :) .

Nem nagyon helizek, meg jetezek. Béndzsa vagyok hozzá :D . Földön - több kevesebb sikerrel, de - aktívabb vagyok :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#37461) #21346560 válasza Ventur@ (#37460) üzenetére


#21346560
törölt tag

Van bizony, az az ECM jammer.

(#37462) pohár válasza - = Zk = - (#37459) üzenetére


pohár
félisten

tényleg, ezt el is felejtettem... akkor számíts rá, hogy egy 64 fős B2K mapon számolhatsz -15-20FPS-t a simához képest, mert ami ott megy, az durva... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37463) - = Zk = - válasza pohár (#37462) üzenetére


- = Zk = -
félisten

meglessük...:R
ha sikeresen elmegy az 5770-em, már rendelem is a B2K-t :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37464) Ventur@ válasza #21346560 (#37461) üzenetére


Ventur@
senior tag

:R . Akkor bizony ott b**sza meg az ECM Jammer magát :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#37465) Lethal Gene válasza #21346560 (#37461) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

nyem, az csak a befogást zavarja, hamár rendesen befogta (négyzet ÉS benne egy rombusz) és már a pittyegés is folyamatos, akkor viszlátheli... :) Mi tankkal folyamatosan vadásszuk őket...direkt erre megyünk... ;)

(#37466) kmisi99


kmisi99
addikt

aza rohadt. Nagyban sniperezek már lőnék ki valakit erre pon a lolyóm irányába ugrott egy enemy és headshoot ot kapot és kb 3 méterre volt tőle,

(#37467) strebacom


strebacom
senior tag

Én nem értem, hogy az ilyen minek veszi meg a játékot, ha csak csalással megy neki,már a kezdetén!!
Kép!
Kisköcsög!!
Ki se mozdult a bázisáról és mindenkit leölt...kiléptem a francba!!
:((( :W :W

(#37468) madgie válasza Lethal Gene (#37465) üzenetére


madgie
titán

Rühellem az ilyen tankosokat (nem titeket, tehát nem magadra venni) fel sem lehet szállni a jettel, mert öt méter múlva már pittyeg, oszt pá :DD

(#37469) Malachi válasza #21346560 (#37461) üzenetére


Malachi
addikt

az ECM jammer automatikus, vagy ugyanúgy aktiválni kell, X-szel mint a flares-t?

(#37470) Zoli1222 válasza strebacom (#37467) üzenetére


Zoli1222
őstag

Erre Taplo csak annyit mondana, h vérprofi... :U

(#37471) pohár válasza Zoli1222 (#37470) üzenetére


pohár
félisten

hé Joe, észrevettél hogy egy squadba voltunk?

jó kör volt, nagyjából az elején kapcsolódtam be :K

de a BL azt mondta hogy Lorenzo van ezen a mapon, mondom akkor nosza, felmegyek, erre te voltál ott, mondom eee mivaaan? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37472) natë


natë
nagyúr

Miért dobnak ki minden szerverről az origin frissítés óta? :W

(#37473) BandiHUN válasza pohár (#37471) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szerintem pont akkor jöttünk le Paullal,mert erről a szeróról linkeltük mindketten a meccsünket :D
Én aztán mentem Rusherrel egy kis dm-re,nem mondom,hogy orgazmus,de 10körből nyertünk 9-et,csak b2k volt,és amúgyse tdm-eztem nagyon még,ezeken meg főleg...de pluszos lett minden kör,legalább kipróbáltam a QBB-95öt,hát duuurva.Olyanokat lőttem vele alap ironnal foregrip nélkül,hogy csak lestem,durván pontos(42 killből 15 headshot az alap kivitellel,pedig nem lőttem közelre...),a Peckes vagy az M249 elbújhat mellette.Az MG36-ot látom sok embernél,no azt még mondjuk nem próbáltam.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#37474) Zoli1222 válasza pohár (#37471) üzenetére


Zoli1222
őstag

Szia!

Ne haragudj, de csak a végén néztem, h nagyon ismerős a név! :B Lekötött a t-ugs lepakolása, meg a ribbonok begyűjtése. Össze is jött 47!
Én is úgy mentem fel, h fent van Lorenzo és Paul, de pont a kör végére rakott be utána meg kiléptek. Ha meg ott járok, gondoltam csak lenyomok 1 pár kört. Az az 1 bajom van ezzel a játékkal, jh nagyon sokan ész nélkül csinálják.

(#37473) Lorenzo9: utánatok még játszottam 3-4-et, és akkor jött pohár. Vmikor kellene 1 normális ts-en beszélős partit is nyomni!

[ Szerkesztve ]

(#37475) Szajo válasza oriic (#37457) üzenetére


Szajo
őstag

Szerintem de, javelinnel akarunk haverral szórakozni és azért kérdeztem, de már rátettem egy súlyt és kifarmoltam a Javelint mert előtte az A-91 lett meg, és nem kellett sok a Javelinhez, innentől kezdve nem "csalunk" :D Csak hát már nagyon kellett, fölbaszott a sok heli meg stb és ő soflamot én meg javelint farmoltam, igaz, hogy ezt így "kicsaltam" ami nem szép dolog. De játszani jobban szeretek, csak most ez kellett. ;) Még ha nem is hiszed.

[ Szerkesztve ]

(#37476) pohár válasza Zoli1222 (#37474) üzenetére


pohár
félisten

még le is guggoltál (gondolom visszavonultál a lépcső mellől tölteni), én is eléd guggoltam meg bólogattam is hátha feltűnök, de hát nem :D
a legvégén (7 ticket volt hátra) fogtam magam és leugrottam a lépcsőn, elkaszáltam kapásból 3 embert, aztán olyan fejetlenséget okoztam lent hogy nem tudtak lelőni, sőt nem is lőttek rám :D :D
egész jó kör volt, és kifagynom se sikerült, bár egyszer lefagytam és a hang is beakadt kb 1 percre, de aztán valahogy visszatért az élet a gépezetbe és toltam tovább :D

Lorenzo... hát az lehet hogy pont akkor léptetek le, mivel nekem kb 2 perc mire játékra készen vagyok :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37477) natë válasza natë (#37472) üzenetére


natë
nagyúr

Violation (IGNORING QUERIES) #9006

(#37478) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Sziasztok,
Nem működik az Origin játékállás mentése. Manuálisan is megoldható, hogy lementsem az eredményeimet és ne kelljen elölről kezdenem mindent?
Köszi!

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#37479) pohár válasza natë (#37477) üzenetére


pohár
félisten

ez nekem PB gyanús...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37480) BandiHUN válasza Zoli1222 (#37474) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát jaja,pont elkerültük egymást,de talán jobb is,ha ellenetek lettem volna,mert MVP-s kört toltam előttetek :DDD [link]
Mondjuk elég lagymatag kör volt,mert hamar kezdőig jutottunk az ellennél,de mivel én azért nem vagyok annyira top,láthatóan óriási szarvashibákat vétettek...sok volt a kicsi is,végképp nem értettem a 265 skillt,amikor máskor soksasosok vannak a fütyi rossz végén,és még képes mínuszosat adni,pedig a skillem azért nem szokott olyan marha magas lenni.
DE azért csak meglett a 40killből 36 shotival,hadd gyűljön :) nem is szorultam nagyon gránátra.Mondjuk azért kicsit felb...ott HUNSpectre kolléga,mert párszor kicsinált előtte M320-szal annak ellenére,hogy tilos a szerveren...és persze rá se bagózott a chatra,hogy szóltam(+mások is),végülis mindegy,aztán bekapcsolták az autoadmint,lehet megreptette őt is,mert dobálta aztán az M320,RPG-seket. :DDD

Másik érdekes dolog,az utolsó tdm körünket úgy nyertük meg,hogy pont akkor öltem le egy ipsét+sebezni kezdtem egy másikat,amikor már kifehéredett lost-tal a kép.
Erre kaptam 2 reportot egyszerre(a kör után léptem ki):
[link]ez a normál,bár furamód csak 99-et ír az ellennek...ott lett furcsa,hogy a vesztős duma ellenére winner ribbon jött...
[link]
Ez meg amit még mellé kaptam,percre pontos idővel ugyanakkor,pedig nem vártam meg a kövi kört,a visszaszámlálásból volt olyan 20mp,mikor kiléptem,ilyen dupla jelentés még sose volt :DDD De nem baj,tulképp a sírból hoztam vissza a kört :) Legalábbis én tuti öltem még a kifehéredés után.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#37481) natë válasza pohár (#37479) üzenetére


natë
nagyúr

Közben megoldódott, reboot kellett :)

[Itt] vagyok én, nem nagy szám, de szívesen csatlakozok egy team-hez.

[ Szerkesztve ]

(#37482) M^xx


M^xx
aktív tag

Nem nagyon szoktam reconnal lenni, de nagyon adta a MK11 MOD 0 [link] így végigtoltam vele a kört... :D

de a mai sem volt rossz: [link]

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#37483) - = Zk = - válasza M^xx (#37482) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ennek a társa egy halál... SV98.... rühellem.
és kell 80(?) kill, hogy "használható" legyen.. .hát agyf.sz :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37484) TigerCat


TigerCat
nagyúr

És még egy kérdés...
Milyen beállításokkal érdemes nekifogni a multiplayer-nek? A felbontás számít? Vagy más? Az offline játékban automatán volt minden, de olvastam, hogy online játék esetén sokat számít, mi-hogy van konfigurálva... Még sosem nyomtam és nem vagyok hardcore gamer.
(konfig az adatlapomon)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#37485) Cybertrone válasza TigerCat (#37484) üzenetére


Cybertrone
veterán

Egy jo medium szurok nelkul eleg lesz!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#37486) Cybertrone válasza Lethal Gene (#37465) üzenetére


Cybertrone
veterán

Elmondom hogy a rocket addig koveti a helit mig be van fogva... na most ha befogod rakuldod de a jammer blokkolja a befogadt bsszhatod a raketat mert nem talalja el a helit!

Masnak: igen x el aktivallni kell!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#37487) #00137984 válasza Hunork (#18933) üzenetére


#00137984
törölt tag

Nem tudom kaptál-e választ, de most fejeztem be a The Great Destroyer pályát és a játékot. Nálam is előjött a bug amikor a másik metrokocsira át kell ugrani. Gugliban másoknál nagyon elgurult a gyógyszer...de megoldást is találtak! A space gomb megnyomása melett az ugrás gombot is használni kell. Ebbe az írányba vezet a PC-s játékok konzolos írányitási mechanizmusa (nyomkodj x-y gombot kellő időben), megtőrve a folytonos játékmenetet. A játék vége meg gyenge lett. Nyomj SPACE-t, egeret, E-t a bescriptelt verekedés közben, pedig egyedi lett volna, ha ránk hagyják a bunyózást.

(#37488) Cybertrone válasza #00137984 (#37487) üzenetére


Cybertrone
veterán

A single utan szomoru hogy ennyi szamodra a game... a multy a lenyeg...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#37489) madgie válasza Cybertrone (#37486) üzenetére


madgie
titán

Tegnap engem kétszer úgy szedett le egy Javelin, hogy már rég nem csipogott meg sípolt semmi... csak lestem. De komolyan, már vagy fél perce repkedtem zavartalanul és bumm. Mondjuk volt egy másik eset is, afterburnerrel üldöztem egy másik repcsit és kanyar közben a magasban kikapott egy csipás a gépből. Mentem is azonnal arról a szerverről.

Egyébként anny bug van, hogy tegnap tízből ötször valami bad luck-os hülyeséggel haltam meg... rohadt idegesítő.

(#37490) ProEvoFan válasza Zoli1222 (#37474) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"Az az 1 bajom van ezzel a játékkal, h nagyon sokan ész nélkül csinálják."

Talán ha nem csak Metro 64 fős szerveren játszanál, akkor találkoznál nem Metro huszárokkal is, akik tudnak játszani is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#37491) kmisi99


kmisi99
addikt

imádom ezt az l96 ot rohadt jó fegyó.

(#37492) Def26 válasza madgie (#37489) üzenetére


Def26
félisten

"Egyébként anny bug van, hogy tegnap tízből ötször valami bad luck-os hülyeséggel haltam meg... rohadt idegesítő."

Igen az nálam is egyre többet előfordul. :U Pedig régebben nem volt csak 1-2x most meg elég sokszor van. Van pl. egy bizonyos hely, Damavand Peak -en amikor átrepülök a hely felett, egy bizonyos helyen és megpusztulok bad luck -ak. Pedig nem érek sem, fához, sem sziklához...

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#37493) Cybertrone válasza madgie (#37489) üzenetére


Cybertrone
veterán

A bad luck jelen van... haltam mar meg felszallas kozben, haztormelektol meg rsndom tank kogott ami a mienk volt... :) annyi baj legyen... a csipa kontra harci heli erdekes! az sv meg a tarsai nem lobik st az uveget... az m93 talan igen, de akkor is erdekes! engem az igla kap ki neha, de a helit nem roncsolja, csak engem...:)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#37494) Lethal Gene válasza madgie (#37468) üzenetére


Lethal Gene
aktív tag

mi főleg a helik ellen hasznaljuk, a gyors jetek ellen "nejó" :)

meg besegítünk a laseres helis kollegaknak is :)

(#37495) Bazzzs válasza Def26 (#37492) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ez a Bad Luck nevezetű játékos rám is vadászik rendszeresen :K Nálam akkor szokott bekövetkezni, ha futás közben át akarok ugrani valami akadályt. Ilyenkor azzal nyugtatom magamat, hogy biztos belebotlik a karakterünk valamibe és a nyakát töri :D

Viccet félretéve, ez a hiba még elmegy, mert csak elvétve szokott előfordulni... legalábbis nálam. Ellenben a 'something went wrong' és a 'disconnected from EA online' már egy kicsit bosszantóbb jelenség. Ezekkel kezdhetnének valamit.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#37496) H.Ezredes válasza Cybertrone (#37493) üzenetére


H.Ezredes
őstag

M98B Vs Viper de még nagyon sok ilyen van :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#37497) BandiHUN válasza Bazzzs (#37495) üzenetére


BandiHUN
veterán

A disconnected from EA jellemzően akkor jön,ha az ember mene szeróra,és kifagy,lassan reagálja le a rendszer,hogy nem játszik,mert ugye felcsatlakozni felcsatlakozott a szeróra és potty,van valami kis időlimit,battlelogot szoktam frissíteni(F5),ha valami nyűg van,somethingnél is.
Meghát az újratölti a plugint is...ígyis vannak anomáliák,nem kapja meg az invitet,a chat kéréseket,stb.az ember,csak órák,napok múlva.Ezt azért megcsinálhatnák,megy az embernek a battlelog egész délután,és jön este 11-kor egy du.4-es invite,amivel már persze mit tud az ember kezdeni.Pedig pl.én is játszok,nézem a battlelogot,frissítgetek néha,szóval az sincs,hogy csak úgy a háttérben ketyeg,és esetleg a gép elveszi a prioritást vagy ilyesmi.

Bad Luck jellemzően olyankor van,ha az embert lesebzik,elég hamar elmúlik a suppression,vörös köd effekt,de az ember itt nem úgy gyógyul,mint a codban,hogy arányosan az effekttel,hanem jóval később,így könnyű utána még 10-20mp után egy kis ugrásba megnyekkenni,heliben meg kaphat az ember találatot vagy ugráskor maga a heli robbanása lesebezi,aztán csak pislog,hogy sima ejtőernyős landolás,és mégis kampec.
Esetleges tud lenni,kap-e az ember sebzést eséskor,legyen az ejtőernyő vagy más,ráadásul néha egyméteres szerencsétlenkedősebb átmászás utáni is lesebezheti az embert,máskor meg egy épület tetejéről is sikerül lejutni 100%-kal,a leugrásra az a trükk,hogy nem leugrani kell lehetőleg,és ha van valami tereptárgy,amire lehet esni,tök mindegy,milyen kicsi,már meg lehet úszni sebzés nélkül,a sima földreeséskor nagyobb az esély.
Lövésre is van,hogy az ember pár %-ot sebződik 1 golyótól,van,hogy nem is sniper,mégis egy kósza golyó,és rögtön 30%,szerintem elég tisztességes random faktor van benne,emiatt van,hogy néha az ember pikkpakk lelő valakit,néha meg fél tár közelről,és még megfordulva majdnem kicsinál.Néha meg olyan malacokat bead messzi ellenre is,pedig jó eséllyel nem sebesült a delikvens.De végülis legalább változatos a lövés,jobb,mintha pl.egyen 4golyók testre és kész,sosem tudni,hogy mi lesz a vége,így lmg-vel+acoggal nem lehet bekempelni,és stabilan rtani foregrippel 4-5ös sorozatokkal pl.az átfutókat.Codnál ez simán megvan,idegesítőbb is,mert ha megveszel,se futsz át egy fix helyzetben az ilyen előtt,itt viszont célzástól függetlenül lehet "szerencse",igaz kósza 1-2 golyós kill is,nem fejre.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#37498) Cybertrone válasza H.Ezredes (#37496) üzenetére


Cybertrone
veterán

Na akkor az atviszi!:)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#37499) kmisi99 válasza BandiHUN (#37497) üzenetére


kmisi99
addikt

Te aztán mindig tisztességes választ adsz az embereknek. :DDD

(#37500) BandiHUN válasza kmisi99 (#37499) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ja,jár a pofám,plusz még belebököm a saját hülyeségeimet is utólag.
De legalább nem a cheat a téma,mint az utóbbi 1 hétben szinte mindenkinél... :U

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.