Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37201) Laraxior válasza Xaels (#37197) üzenetére


Laraxior
titán

akadály ha nincsen ház? Nemár... nem is vagy igazi Cube ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37202) Paul119 válasza - = Zk = - (#37183) üzenetére


Paul119
addikt

láttam jól toltamd :DDD ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#37203) FikuszKukisz válasza Laraxior (#37194) üzenetére


FikuszKukisz
csendes tag

[link]
azért ez sem rossz :DD

Asrock A785GMH/128M, Phenom2 x2 550@x4 B50, 3Gb DDR2,Sapphire HD 5770 Chieftec 450Watt LG W1952TE

(#37204) Laraxior válasza FikuszKukisz (#37203) üzenetére


Laraxior
titán

kicsit olyan Karib-Tenger Kalózais :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37205) bognar110


bognar110
őstag

[link] Nagyon idegesek lettek rám kora reggel :) Még írtak elég szépeket azokat nem tudtam lefotózni sajna. :DD

(#37206) Góliát


Góliát
senior tag

Nyomi gyereket már lenullázták egyszer és folytatja tovább a csalást. Úgy szórja a fejeseket, hogy köpni-nyelni nem tudok. Nem kellene így lennie. Mit művel ez a DICE? :W

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#37207) r.laci38


r.laci38
tag

A Mortar használatára van valamilyen általános szabály, azon kívül, hogy nem a bázisomon telepítem? Az előbb többször is lelőttek a saját csapatomból, mondván, hogy olvassam el a szabályokat. Milyen szabályokat? Erre az előbb említettet írták, azzal a kiegészítéssel, hogy nem tud az ellen elkapni, mert olyan helyen vagyok! A 8/8 stat, meg az, hogy ebből több kés is volt, mert simán a hátam mögé kerültek, az nem elég?

(#37208) r.laci38


r.laci38
tag

Van valami külön lista azokról a fegyverekről, amiket különleges (hegessz szét két járművet, etc.) killekkel lehet megszerezni?

(#37209) Qbász válasza Pietrosz (#37180) üzenetére


Qbász
aktív tag

Én is oda raktam de semmit nem csinál. Readme-ben az van pl hogy a Pause gombbal (Prt Scr melletti) ki-be lehet kapcsolni az FXAA erre sem csinál semmit.
Szerk: a színeket megvariálta de FXAA nincs.. nem baj marad a sima rece :)

[ Szerkesztve ]

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#37210) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Mit tesz egy jo pilota. :C [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#37211) Laraxior válasza r.laci38 (#37208) üzenetére


Laraxior
titán

Persze. Battlelog: Assigments fül.

Mortart meg oda teszed ahova akarod. Pont azért szoktak kezdőről lőni, hogy ne nagyon lehessen őket kiszedni. Javelin, mortar, sniper való ellenük. Nem problémás célpontok, csak idegesítő.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37212) Zoli1222 válasza Góliát (#37206) üzenetére


Zoli1222
őstag

Na ennyit a nagy stat nullázásról! :o

Laraxior: Hogyé adod a gtx480-at?

[ Szerkesztve ]

(#37213) Edem05 válasza Góliát (#37206) üzenetére


Edem05
őstag

Hát ez elég szomorú! :((

(#37214) pohár válasza Zoli1222 (#37212) üzenetére


pohár
félisten

na meg miért adja el egyáltalán? csak nem követni akarja a lakótársat? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37215) Zoli1222 válasza Zoli1222 (#37212) üzenetére


Zoli1222
őstag

Már nem tudom szerkeszteni... Most látom, h 65K.

(#37214) pohár: Miért is? Nem teljesen tiszta. :N

(#37216) Laraxior : Köszi szépen! De csak érdeklődés szintjén kérdeztem. :R Egyelőre elég a 460 oc is. Ezt már nem hiszem, h tovább fejlesztem, max eladom az egész gépet. :B

[ Szerkesztve ]

(#37216) Laraxior válasza Zoli1222 (#37212) üzenetére


Laraxior
titán

Neked? 60ba ;)
580 lett helyette :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37217) Pietrosz válasza Qbász (#37209) üzenetére


Pietrosz
addikt

Én ezt a verziót használom: [link] Ebből is a performance verziót. Ha mást raktál fel, akkor próbáld meg ezt.

(#37218) Zoli1222 válasza gordonfreemN (#37188) üzenetére


Zoli1222
őstag

(#37219) Xaels válasza pohár (#37198) üzenetére


Xaels
félisten

A macska imádná :DDD Meg a H60 sem áll meg túl könnyen illetve a házzal együtt rendeltem MX2-es pasztát is anélkül meg nem akarom összerakni. Egy kis pihentetés nem árt amúgy sem.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37220) Edem05


Edem05
őstag

A nap legidiótább videója! :DDD Battlefield 3's Music Was an Unexpected Hit

(#37221) Qbász válasza Pietrosz (#37217) üzenetére


Qbász
aktív tag

Kösz! Kipróbálom.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#37222) pohár válasza Xaels (#37219) üzenetére


pohár
félisten

jobb spiccel megküldöd aztán nem megy a közelébe többet, hidd el :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37223) Laraxior válasza Edem05 (#37220) üzenetére


Laraxior
titán

:DD :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#37224) Cybertrone válasza Edem05 (#37220) üzenetére


Cybertrone
veterán

;] ;] ;] :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#37225) Xaels válasza pohár (#37222) üzenetére


Xaels
félisten

Max szaglászná, megtanulta már, hogy nem szabad. Szófogadó és nem bántanám. Csak beleszáll a szőr és a por. Majd összerakom, addig legalább asszony sem cuppan rá a Sailor Moon-ra.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37226) pohár válasza Xaels (#37225) üzenetére


pohár
félisten

én azt 8-9 éves koromban néztem a TV-ben :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37227) Góliát válasza Edem05 (#37220) üzenetére


Góliát
senior tag

WOW, ez tényleg üt. :R :C

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#37228) Xaels válasza pohár (#37226) üzenetére


Xaels
félisten

Mi is kb. de rátört a nosztalgia. Na meg így felnőtt fejjel a poénok sokkal jobban átjönnek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37229) Qbász


Qbász
aktív tag

Na teszteltem ezt a FXAA mod-ot. Feltettem a perfomance verziót. A készítők állítása szerint jobban megy vele mint a gyári beállítással. Képlopatokkal is bizonyítva. Ennek ellenére nekem 10-15 fps-el rosszabbul fut a játék vele. Nice! Gondolom megint csak én jártam így.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#37230) lotek


lotek
csendes tag

Z-11W Scout Helicopter

“A feleségem azzal vádol, hogy sose figyelek rá. Vagy valami ilyesmivel.”

(#37231) gordonfreemN válasza Zoli1222 (#37218) üzenetére


gordonfreemN
addikt

ksznom szepen! :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#37232) FaTHI


FaTHI
őstag

Mostanában megin Bf3.exe hibákkal kilép nálam, valaki tapasztalt ilyet? mondjuk 10-ből 3x sajna:(

(#37233) Norb3rto válasza FaTHI (#37232) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Nálam is volt ilyen, kivételesen ma nem csinált ilyet pedig nyomtam 10+ kört :)

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#37234) Gyula84 válasza lotek (#37230) üzenetére


Gyula84
veterán

jól nyomja :C

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#37235) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

nem bírok játszani. tegnap még jó volt ma meg egyfolytában kick mindenhonnan. az összes FAV szeroról is. mondom akkor ok akkor irány origin játék javítása. nem oldotta meg. mondom ok pb frissít. találtis verzió különbséget. yupi mondom frissítés kész. erre megint játék indul 1-2 perc majd kick. most valami kicked 2 min (violation) üzenettel. mi a faxom baja van. eddig nekem sose kellett manuálisan belenyúlni. viszont másokat nem látok sírni ez miatt se itt se más fórum-on. 5let?

(#37236) Neró válasza ЯΞD (#37235) üzenetére


Neró
őstag

Próbáld meg újrarakni a PB-t.

| www.diablohungary.hu

(#37237) Eagl3 válasza Góliát (#37206) üzenetére


Eagl3
veterán

Tessék, erről beszéltem. :U

(#37238) oriic válasza Góliát (#37206) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Párszor már én is jelentettem, most újra megtettem. :(

Live-Die-Respawn

(#37239) ЯΞD válasza Neró (#37236) üzenetére


ЯΞD
senior tag

megtörtént de semmi.

(#37240) pendre54


pendre54
addikt

Tegnap este óta nálam gyakorlatilag játszhatatlanná vált a játék. Eddig a szerverektől függően úgy kb. 30 és 50 fps -t mért a Fraps, ez most majdnem a felére esett vissza. Olyan 6-7 szerver van elmentve a kedvencek közé, ma szinte majdnem mindegyiken próbáltam a játékot, kivétel nélkül az összesen olyan mértékű volt a szaggatás, hogy ki kellett lépni.
Kipróbáltam néhány más játék multiját, többek között a BC2-t is, ami most már az Originből is indítható, de azokkal nincs ilyen probléma. Tegnap este óta az Originnél egy telepítés kijavítást akartam futtatni többször is, mindig a következő hibaüzenetet kapom: "Váratlan hiba történt, próbálkozzak később, 114-es hibakód."
Valakinek valamilyen ötlete, hogy mi a francot kezdjek ezzel ?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#37241) Góliát válasza ЯΞD (#37235) üzenetére


Góliát
senior tag

Nálam ugyan ez volt és a PB frissítés megoldotta. :K

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#37242) gordonfreemN válasza ЯΞD (#37235) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Hallod, te hogyan lépsz be ph-ra :F ;] Kimásolod a fórumból a nick-ed? ;] :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#37243) BandiHUN válasza gordonfreemN (#37242) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szerintem azért jön ritkán :D

Egyébként tényleg mintha fosabb lenne a gém a patch óta,olyan rubberband volt pár metrón,hogy csak lestem...nagy akciókor,persze.De messzebbről nézve több emberen is ugyanúgy megfigyeltem
Nomeg kurblis a gém.első,sokszor másodikra még a logging in kiírás megjelenésekor bf3.exe leállt.
Nem is ecsetelem,1-2 ilyen milyen kellemes,amikor az ember a kedvenc szerójára levár egy 6os queue-t,hogy ez a nyavajás bökjön egy ilyet,aztán persze megint várhat egy 5-6ost... :W
És az a fura,hogy aztán semmi gond,egész nap.
Mondjuk amire gondolok,hogy estig megy a gép ugye du,böngészők,stb,és televágja az agyát,bár mindent bezárok,és látszólag alig van ram használat,de mégs tölteni is annyit tölt elsőre,mintha full tele lenne a memó.
Közben a mérő szerint meg van talán 100megával több,mint a frissen indult win usage.
Nyűgös gém e,de legalább a chrome óta ha elindul,akkor atomstabil,váltáskor is,elsők között spawnolok,általában a squadból még senki nincs bent.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#37244) oriic válasza gordonfreemN (#37242) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ki sem lép. :D

(#37245) pohár

Elvileg nem, gyakorlatilag meg minden 3. oldallátogatásnál a chrome kiléptet, hiába jegyeztetem meg vele a jelszót, meg hiába pipálom ki azt hogy bejelentkezve maradjak. Ez valami bug lehet nálam, de nem foglalkozok vele. :S

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#37245) pohár válasza oriic (#37244) üzenetére


pohár
félisten

miért, ti ki szoktatok lépni? :F :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#37246) BandiHUN válasza oriic (#37244) üzenetére


BandiHUN
veterán

a chrome bugos s*r. én kizárt,hogy másra használnám a battlelogon kívül,próbáltam,ilyeneket csinál,hogy pl.átdob az alatta nyitva levő más ablakra,összekeveri az ablakokat....így mindenre firefox,battlelog chrome,és így szent a béke,mert ha játszok,úgyis lelövök mindent,így nincs gond :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#37247) oriic válasza BandiHUN (#37246) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Chrome-ot azért használom mert nálam sokkal gyorsabb mint a többi böngésző, és persze letisztultabb is. Minimal design jobb nálam a böngészők terén.

Live-Die-Respawn

(#37248) - = Zk = - válasza ЯΞD (#37235) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megy már a game?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37249) gordonfreemN válasza BandiHUN (#37243) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Előzmények: :D
Amilyennek leírod a krómot, nálam pont úgy viselkedik a fájerfox. :F

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#37250) ЯΞD válasza gordonfreemN (#37242) üzenetére


ЯΞD
senior tag

így van ha be kell írni akkor van txt-m amibe sok sok infot gyűjtők köztük a nickem is. de egyébként a firefox megjegyzi.

- = Zk = - : nem, hogy száradna le az utolsó bit róla.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.