Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#36451) Gyula84


Gyula84
veterán

Mindenképp pótolják, azért elég gáz lenne azok nélkül :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#36452) oriic válasza Armatura (#36450) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A gond az hogy nem elég a nevet megváltoztatni. Alapvetően a konstrukcióval van gond. Tehát egy sima átnevezés nem lesz elég. MIért nem cserélik le mondjuk az apache-ra?

Live-Die-Respawn

(#36453) Qbász válasza pohár (#36449) üzenetére


Qbász
aktív tag

Miért csicskák? Ha egy szaros autó jogait is meg kell vásárolni egy játékhoz akkor a harci eszközök miért lennének kivételek? Fegyvereknek is meg kell venni a licenszét. Egyszerűen az EA hibázott de még mekkorát.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#36454) pohár válasza Qbász (#36453) üzenetére


pohár
félisten

épp ez a baj, ez a kikúrt licensz... nem a fegyverek miatt veszik a játékot :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36455) oriic válasza Qbász (#36453) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én csak azt nem értem hogy BF2, BC2-nél miért nem volt ilyen gond?

Live-Die-Respawn

(#36456) edgR válasza pohár (#36454) üzenetére


edgR
őstag

te szereted, ha meglopnak? naugye..

(#36457) pohár válasza edgR (#36456) üzenetére


pohár
félisten

ez marhaság... miért lopnám meg? nem a fegyvert loptam el, kurvára nem károsítottam meg senkit... :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36458) Qbász


Qbász
aktív tag

De most nem ezért vagy azért de ha még a Bohemia Interactive is képes volt megvenni a licenszeket minden járművéhez többek között ezekét is akkor az EA miért skótolt? Kizárólagos Porsche licenszt meg röhögve megveszik, ezért aztán lehet nézni a RUF-okat a többi játékban. Nem sajnálom őket.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#36459) edgR válasza pohár (#36457) üzenetére


edgR
őstag

igen, marhasag amirol beszelsz; mivel nem rolad van szo.

hanem a dice a fegyvergyarto(ka)t, mivel engedely nelkul hasznalt fel licenszeket.

(#36460) Paul119 válasza pohár (#36454) üzenetére


Paul119
addikt

én konkrétan azéert veszem hogy lőhessek velük, ha már valóságban nem adatik meg

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#36461) DjDanee87 válasza Qbász (#36458) üzenetére


DjDanee87
addikt

Aha, tehát ezért van a Test Drive Unlimited 2ben RUF a Porsche helyett :)

(#36462) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#36463) Def26 válasza janihunk (#36447) üzenetére


Def26
félisten

Úgy sem tudom jól irányítani. :DDD Menjen csak.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36464) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jó kis videó:

[link]

Live-Die-Respawn

(#36465) Def26 válasza oriic (#36464) üzenetére


Def26
félisten

Terminator + aimbot. :D Cheaters paradise

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36466) ludsimon válasza janihunk (#36447) üzenetére


ludsimon
veterán

meg a f@szt!
Akkor búcsút mondhat pár ezer játékosnak az ea.

undefined

(#36467) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Na mégis rendeltem a gx2 helyett egy új VGA-t, ilyet :

GIGABYTE GTX560 Ti 1Gb OC

Ez valamire jó lesz ? :)

(#36468) Laraxior válasza Gulyopapa (#36467) üzenetére


Laraxior
titán

DX11-ben nem lesz valami sok. DX10ben meg erősebb a GX2 :D

mellesleg szerintem nem lesz semmi ebből az átnevezéses dologból a helikopterek kapcsán. Majd az EA megoldja a Bellel, mi semmit nem fogunk érezni belőle.
Max annyit tesznek, hogy megváltoztatják kicsit a külsejét, és a nevét a következő patchben, de a többi tulajdonsága marad..repülés, fegyverek, stb.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#36469) Gulyopapa válasza Laraxior (#36468) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Nem volt több lé rá, a gx2 meg beszart ...

(#36470) Laraxior válasza Gulyopapa (#36469) üzenetére


Laraxior
titán

tegnap ajánlottam egy cimbimnek egy 4870X2-t. 35 forintba van, 3slotos hűtéssel, dobozos, garis. Jelenleg a legjobb ár/teljesítményű VGA ha nincsen szüksége az embernek a DX11re. Márpedig ilyen árkategóriába ne legyen :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#36471) Torry válasza Laraxior (#36470) üzenetére


Torry
addikt

Most olvasom, hogy elvileg dx11 alatt gyorsabb a game? Ez lehet?
Elvileg beállástól függetlenül mindenki ugyanannyit lát a térképből, emberekből stb, hogy egyenlő eséllyel lehessen indulni nem?
Akkor miért nem lehet váltani dx10 és 11 között?

[ Szerkesztve ]

(#36472) Laraxior válasza Torry (#36471) üzenetére


Laraxior
titán

Nemigazán lehetséges szerintem.
Talán a térképből és az emberekből ugyanannyit látsz, csakhogy a környezet eléggé módosul a beállításoktól függően. Ezért szokták lebutítani a multis játékok grafikáját, elég nagy előnyhöz lehet jutni, ha kikapcsolsz eztazt a beállításokban. elmosódás, füst, miegymás.
Azt nem tudom, hogy ebben a játékban miért nem lehet váltani... magától csinálja,ill. felismeri, hogy DX10 ill. DX11-es VGAd van, és úgy indul.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#36473) janihunk válasza ludsimon (#36466) üzenetére


janihunk
senior tag

Hát vagy csinálnak mást vagy tejelnek utólag a licenc miatt.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#36474) Szajo válasza janihunk (#36473) üzenetére


Szajo
őstag

szerintem mindenki megnyugodhat, ezt azért az EA megoldja nem úgy mint a csítereket.

(#36475) Szajo válasza janihunk (#36473) üzenetére


Szajo
őstag

szerintem mindenki megnyugodhat, ezt azért az EA megoldja nem úgy mint a csítereket.

(#36476) oriic válasza Szajo (#36475) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs más választása. Vagy kiveszi a játékből őket, vagy fizet. Mivel előbbi szerintem sok hercehurcával járna, tuti hogy fizetni fog. Max a következő játékban már nem lesznek benne...

Live-Die-Respawn

(#36477) execute93 válasza Laraxior (#36472) üzenetére


execute93
őstag

Egy GTX 560 TI nagyon is jó VGA..van már 448 cuda magos verziója is!
GTX 560 TI bestbuy...Jó vételt csináltál :)

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#36478) Laraxior


Laraxior
titán

Ezt a cheater gond is úgy fel van fújva...
1. Ha game közben érkezel, akkor úgyis látod a statablakon, hogy mi a helyzet. Kilépsz.
2. Ha a game elején vagy, és közben érkezik, akkor távozol, probléma nincsen, max beszívsz addig két halált, amíg ment és kilépsz egy másik szerverre.
3. Ha meg csak szerinted csal, mert éppen kicsit hihetetlenebb a statja, menj dominózni, vagy Jengázni.
Stat mentve van, veszítenivaló nincsen...Mi az oka a sírásnak? Hogy elb@ssza a statod, lerontja a K/D arányod? Ha annyi eszed van, hogy nem lépsz ki...megérdemled.

~210 órát gameltem, találkoztam én is velük, említést tettem róla, adatlapot linkeltem, és ennyi. De hogy megy a sírás, és hogy az illető resetelni akarja a Soldier-jét :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#36479) pohár válasza execute93 (#36477) üzenetére


pohár
félisten

csak a 448-as verziója 80 rongy :D
annyiért kapsz egy 570-est, ami pariban van a 448-as 560-nal

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36480) Laraxior válasza execute93 (#36477) üzenetére


Laraxior
titán

Te nagyon el vagy tévedve barátom a VGA piacon, de pohár kollega már vázolta a helyzetet, úgyhogy én kihagyom...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#36481) Paul119 válasza Laraxior (#36480) üzenetére


Paul119
addikt

hát nem tudom egy gt550m el vígan el vagyok 1400x900on, high beállításokkal meg 4x élsimítással

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#36482) Laraxior válasza Paul119 (#36481) üzenetére


Laraxior
titán

Elhiszem, csak nekünk fogalmunk sincsen milyen felbontásra lesz. Szerintem 2012ben alap, hogy az ember 1920-ra gondoljon... Ha meg nem, akkor nem ártana jelezni :K
Vettem egy Audit. Az sem mindegy, hogy Audi 80, vagy éppen RS4 :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#36483) Gulyopapa válasza execute93 (#36477) üzenetére


Gulyopapa
addikt

Én vettem, nem ő ... gondolom ő ki se törölné vele :DD
Azért remélem hogy csak gyorsabb lesz mint egy 4 éves kari ...

[ Szerkesztve ]

(#36484) pohár válasza Laraxior (#36480) üzenetére


pohár
félisten

lényegében mindegy melyiket veszi (560Ti 448 Core vs 570), a memória pont ugyanannyi, de elvileg az 570 gyorsabb a több CUDA mag miatt, gyakorlatilag is, csak nagy picivel :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36485) Paul119 válasza Laraxior (#36482) üzenetére


Paul119
addikt

pont audi 80asom van :DDD ,de egyébként igazad van, most akarok össze rakniegy asztalit 1650 es felbontásr, szerintem 6870es bőven elég lesz oda:)),bár a gtx560ti szvsz 1920 as felbontásra is bőven elég csak a gainward féle phantomot kell megvenni 3gb memóriával :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#36486) execute93 válasza Gulyopapa (#36483) üzenetére


execute93
őstag

Jó vásárt csináltál, ez a lényeg. :)

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#36487) Eagl3 válasza Gulyopapa (#36483) üzenetére


Eagl3
veterán

Ésszerű határok között mozogva mindenre elég az 560Ti, az más kérdés, hogy aki most vesz ilyen kártyát (sőt, majdhogynem bármilyet) az nem csinál túl jó üzletet, de ugye az idézőjeles kényszer nagy úr.
Mikor az 560Ti -k megjelentek, akkor kimondottan jó vételnek számítottak, 4 emberből 3 ilyet vett a kategóriában, köztük én is. Most kb. annyit ér használtan min t amennyiért anno vettem. Vicces és egyben szomorú is.

(#36488) pohár válasza Eagl3 (#36487) üzenetére


pohár
félisten

akkor már 6950, felmoddolod 70-re és majdnem ugyanannyiban van mint egy 560ti :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36489) Viper26 válasza pohár (#36488) üzenetére


Viper26
nagyúr

Aztán lehet sz.pni a driver-ekkel onnantól kezdve. :C

Amúgy egyre több a csaló a játékban, bár megfelelő ellenlépés híján ez nem meglepő. :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#36490) Rabbitf_24 válasza Paul119 (#36485) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

nekem is gainward féle phantom van 3 giga rammal, csak 580-as... elég mindenre. 560 is elég lesz, csak nem minden utrán megy, hanem maxon, de kb ugyanazt látod...

(#36491) Def26


Def26
félisten

Na, most végre sikerült kirúgatni egy csítert. Valami ruslanxxx volt.

Én csak most tudtam meg, hogy kell szavazni.

Nos, "!votekick játékosnév"
aztán "@vote yes" vagy no" ahogy tetszik.

Persze beugattam az adminnak is aki engem is kirakott, de hát ez van. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36492) ludsimon válasza janihunk (#36473) üzenetére


ludsimon
veterán

Tejeljenek csak utólag.

Nem tudom, hogy gondolták ezt, hogy licensz nélkül csak így fogják és felhasználják??
Ez azért a mai világban elég érdekesen nézett volna ki ha annyiba hagyják..

undefined

(#36493) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Köcsög cheater, jelentsétek Ti is pls.
WH-er a kis buzi,mikor lespawnolok,már halok is meg ,mert lelő a pálya másik végéről.
[Ez az a kis genyó]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#36494) pohár válasza Def26 (#36491) üzenetére


pohár
félisten

jobb helyeken van ilyen, vagy "!calladmin", és fél perc múlva ott is termett az admin, és kirakta a picsába azt a buggoló barmot

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36495) Def26 válasza pohár (#36494) üzenetére


Def26
félisten

Köszi. Nem tudsz valami gyűjtőhelyet ahol az okos parancsok le vannak írva? :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36496) ludsimon válasza pohár (#36494) üzenetére


ludsimon
veterán

!calladmin
Szó szerint értelmezve számomra vicces. :D
... és tudod mint a filmekben meg gta4-ben megcsörren a telefon.
Ok megyek is és ott van 5 perc múlva. :DDD

[ Szerkesztve ]

undefined

(#36497) pohár válasza Def26 (#36495) üzenetére


pohár
félisten

hát szerintem csak ezek vannak, amiket te is felsoroltál meg én :D
de tudtommal ez rconon huncutság, sok (szinte mindegyik) BC2 szerón is volt ilyen egy idő múlva :K

na meg TK esetén a "!forgive" meg a "!punish" van még

bélateállat... ha megvan a Recon kaszttal a SOFLAM, akkor leteszed egy dombra ahonnan szép a kilátás, 5 mozgó célt bemérsz vele (Wake Islanden beméri a csónakokat is), és kész is van, kapsz érte 10 pontot ha jól emlékszem, "Target Designated" címszó alatt ha minden igaz

Abu agytágítása a DX11 vs DX10/10.1 esetén VGA szemszögből

szóval akkor aki teheti vegyen DX11-es karit :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#36498) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Assignments-ek közül, a QBU-88 feloldásához kell 5 Laser Designations. Ez micsoda? Szótárban megnevezés szerepel. Gondolom lézer megjelölés szerepel. De pontosan mit és mivel kell csinálni? Köszi!

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#36499) Eagl3 válasza belaazallat (#36498) üzenetére


Eagl3
veterán

SOFLAM -ot leteszed recon kaszttal és bejelölöd vele az ellenséges járművet. Elég bejelölni, nem kell, hogy kilője valaki, 1 perc alatt teljesíteni lehet.

(#36500) Laraxior válasza belaazallat (#36498) üzenetére


Laraxior
titán

SoFlammal tudod megcsinálni. Recon kaszt cucca, lézeres mérőcucc. Leteszed, majd chekkolsz vele, egy helit, vagy valamilyen megsemmisítendő járművet. Pittyeg és folyamatosan visít. Kapsz 10 pöttyöt target designated címen. Gulf Of Omanon hamar meglesz :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.