Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2801) SimonYana válasza tupacamaru (#2798) üzenetére


SimonYana
addikt

Ja-ja!
Én is csak kettővel játszottam életemben!
MOH2010 , és most a BF.BC2. , na meg előtte a Settlers 7-el vagy 1 évig , de az más világ!
Talán ott többet kell gondolkodni és emlékezni mit hova tettél és mennyit!

® SimonYana ®

(#2802) Winne válasza Cybertrone (#2795) üzenetére


Winne
nagyúr

Biztosan tudunk majd együtt gamelni. :K Ha valaki ki sem próbálja és csak úgy ócsárolja és a másikat isteníti majd, akkor leszek én egy kicsit pipa, mert a sok flame-et sem értem megmondom őszintén. Nem mindegy, hogy kinek az apukája az erősebb? :)

@(#2798) tupacamaru: a te játékstílusodat ismerve ha adsz neki elég időt, hogy megismerd, akkor neked a BF a jobban hozzád illő, de ez az én véleményem.

Mindenképpen kell nyomni kicsit a bétát, mert abból már sokminden kiderül.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2803) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Battlefield 3 - Montage _ Knife, Shotgun

[link]

Live-Die-Respawn

(#2804) Honzi válasza oriic (#2803) üzenetére


Honzi
senior tag

Link Ez is megtalálható mert hogy az ö videója. :D

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2805) Chabe89 válasza oriic (#2803) üzenetére


Chabe89
addikt

Az jó lesz ha lehet Shotira kukucskálót szerelni, mert az BC2-ben nagyon nem tetszik, hogy még normálisan nem is lehet vállhoz tartani a Shotgunt.

(#2806) Winne válasza oriic (#2803) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez létezik, hogy ennyire nem hall és figyel senki a háta mögé? :D

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2807) oriic válasza Winne (#2806) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, most nézem valamikor volt már ez a videó.Na mindegy....

Amúgy meg szerintem is süket. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2808) janihunk


janihunk
senior tag

Üdv emberek Tudja esetleg valaki hogy az OGC-bn meddig lehet előrendelni a játékot? Meg akarom várni a bétát hogy biztos megy-e a gépemen. ALPHA-tesztben szerencsére bent voltam és ment elég szépen remélem nem rontanak rajta hogy belasuljon.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#2809) Honzi válasza janihunk (#2808) üzenetére


Honzi
senior tag

Ha a beta rosszabb lesz mint az alpha akkor kb elvan ásva a game.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2810) janihunk válasza Honzi (#2809) üzenetére


janihunk
senior tag

Hát reménykedem hogy nem.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#2811) Mukorka válasza Honzi (#2809) üzenetére


Mukorka
addikt

Hát mivel tesszelálni fogják a terepet a bétában ami az alphában nem volt így sanszos hogy nem fog olyan jól futni. Persze ha ki lehet kapcsolni az más.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2812) Winne válasza Mukorka (#2811) üzenetére


Winne
nagyúr

Ha meg ki lehet kapcsolni, akkor megint nem egyforma esélyekkel indul neki a nép. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2813) Mukorka válasza Winne (#2812) üzenetére


Mukorka
addikt

Az nem érdekes. Akinek bírja és akinek tetszik is az kapcsolja be, akinek nem megy az kapcsolja ki. Nem hiszem hogy bárkit is érdekelne hogy ki hogy állítja be magának. Az esélyek egyformák, beraknak a pályára, ott az egér+billentyű azt csá.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2814) McCartman válasza Mukorka (#2811) üzenetére


McCartman
senior tag

A rombolhatóságot is feljebb tornázzák valószínű , az is ront majd a teljesítményen.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2815) Gyufaaa válasza McCartman (#2814) üzenetére


Gyufaaa
veterán

De fokozza a brutális játékélményt is. Az tetszik, amikor porrá lehet zúzni mindent. :C

(#2816) 7600 GS válasza Gyufaaa (#2815) üzenetére


7600 GS
addikt

Főleg hogyha van egy 1000 ticketes map és a végén nem tudsz hová bújni. :DDD

(#2817) Winne válasza Mukorka (#2813) üzenetére


Winne
nagyúr

Azért nem, nem véletlenül játszik sok fpshuszár mindent a lehető legbutábbra állítva. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2818) 7600 GS válasza Winne (#2817) üzenetére


7600 GS
addikt

Ne is mondd, utálom őket. :(((

(#2819) kovsol válasza Winne (#2817) üzenetére


kovsol
titán

emlékszem még mikor a farcry első részével multiztam és mondom meglesem milyen low grafon, erre nem voltak bokrok :D a sok ember meg ott bújt benne :DDD mondjuk nem erőltettem a multit később gondolom ezt javították

May the Force be with you!

(#2820) Źşë' válasza oriic (#2803) üzenetére


Źşë'
addikt

de ki a tököm ez a kylen hogy már itt ilyen fragmúvikat gyárt :F elég hihetetlen h meg sem jelent de már kinn van neten és tolja... azért ezt bizalmasabban kellene kezelni szvsz úgy értve hogy ezeket az anyagokat csak szigorú felügyelet mellett adhatták ki - legalábbis eddig

az vicces h mikor a fekvőt megkéselte, előtte felállt a csóka, és megbökte hátulról :DDD

(#2804) Honzi mekkora gáz h 2:14nél bevillan osama feje :W kb annyira lehet értelmes a gyerek mint az olyanok akik heilh -znek

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#2821) Winne válasza kovsol (#2819) üzenetére


Winne
nagyúr

Tessék kapásból egy példa. Ha nem is ennyire drasztikusan, de hasonló dolgokban kell gondolkodni.

Nem véletlenül van az, hogy ha verseny van, akkor odaállítanak egy gép mellé aztán játszál, nem összemutyizni mindent otthon és a netkapcsolatok bűvöletében sunyizni. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2822) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Majd megint megy a köpködés, hogy "knife noob" . :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#2823) Mukorka válasza Winne (#2817) üzenetére


Mukorka
addikt

A lehetőség adott arra hogy lebutítsd te is. Szvsz aki ezt gamet direkt lowon futtatja pubon az hülye. Megértem ha valami bajnokság van ott számít hogy sok fps legyen és mindent átlásson low beállítással. Az egyenlő esélyek meg egyből eltűnnek amint jön egy csaló...

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2824) Góliát


Góliát
senior tag

Tudja valaki, hogy csak Angol nyelven jelenik-e meg?

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#2825) Winne válasza Mukorka (#2823) üzenetére


Winne
nagyúr

Pont ez az, hogy én egy ilyenjátékkal azért is játszom, mert szép, nem csak azért, mert jó a játék, vagy a társaság. Szándékosan nem rontok az élvezeti értékéből, inkább indulok egy kis hátránnyal a mutyizókkal szemben. :)

(Nem beszélve arról, hogy az én cselák netemmel úgysem leszek egálban szinte senkivel ebben az országban. :D)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#2826) Mukorka válasza Źşë' (#2820) üzenetére


Mukorka
addikt

Az hogy az Alpha verzióban összevágott magának egy ilyet teljesen szabad dolog. Sok videó van fent a neten .

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2827) Chabe89 válasza Góliát (#2824) üzenetére


Chabe89
addikt

Meg gondolom németül,franciául,spanyolul,japánul,mandarinul,héberül meg minden nyelven csak magyarul nem :D

(#2828) Honzi válasza Mrdevil (#2822) üzenetére


Honzi
senior tag

Szemből 2x kell késelni. ;] Ha meg hátulról lekéselnek akkor mind1 mert simán le is tudott volna lőni.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2829) McCartman válasza Mukorka (#2826) üzenetére


McCartman
senior tag

ami már tilos volt elvileg az alpha idején is.

szemből kétszer kell késelni.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2830) bul07


bul07
nagyúr

Grafikai butítás nem kicsi előnyt jelent olyan pályákon ahol bokor,fű ,stb fedezékére hagyatkoznak
BC2 esetében én is low grafikán játszottam, mert így nem volt hátrányom senkivel szembe(olyan játékosokkal akik szintúgy low grafikán tolták)

Eben a hozzászólásomba képeken is jól lehet látni hogy tényleg előny a kisebb grafikai beállítás(és ez csak a játékon belüli grafikai beállítás, a cfg való butítást én nem is használtam)

Kíváncsi leszek hogy BF3 esetén menyire lesz ez a különbség szembetűnő

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2831) Balika23hun válasza Winne (#2825) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Egyetértek, a játékélményhez nálam is hozzá tartozik hogy ha már szép a játék akkor olyan formában is élvezzem, de csak akkor ha nem megy a játék rovására mert laggolva elég sz@r játszani.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#2832) Honzi válasza bul07 (#2830) üzenetére


Honzi
senior tag

Codba a textura hack volt a legjobb.De az nem csalás ááá... nem nem a f@szt nem.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#2833) Cybertrone válasza bul07 (#2830) üzenetére


Cybertrone
veterán

Hát azt mondjuk tegyük hozzá hogy egy hányás a low grafika... No de mind1 is... akit az boldogít hogy frankón szar graffal tolja meg lehet tenni... Bár én akkor inkább hagynám a picsába az egészet :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#2834) Balika23hun válasza bul07 (#2830) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Remélem azért BF3-ban nem lesznek ilyen dolgok hogy az egyik látja a bokrot a másik meg nem, a kedvencem az volt bc2-be amikor vki látta a füstöt vki meg nem.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#2835) bul07 válasza Cybertrone (#2833) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen az , de multi közbe én nem azt figyelem hogy a fű hogy néz ki vagy hogy az élek egy kicsit recések hanem hogy az ellenfél csapatott meg tudjam állítani vagy minél eredményesen támadjak
Single játékban persze a lehető legjobb grafikán tolom ki egyszer mert ott azért számít

(#2834) Balika23hun
Már hogyha lesz olyan pálya amibe nagy számba lesznek bokrok,fák,füvek

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2836) Cybertrone válasza bul07 (#2835) üzenetére


Cybertrone
veterán

Zsír... de ennyi erőbvel tolhatnánk cod2-őt is... mert ott is kb ilyen a graf, és annak verhetetlen a hangulata :U
Most nem fejtem ki aziránybeli gondolataimat hogy mit gondolok arról aki csak azért butítja hülyére a gamet hogy folyamatosan fusson... kb az ilyen embereknek találták ki a konzolt! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#2837) LamaCube válasza Winne (#2817) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát bármilyen szomorú sajnos sokat számít az fps egy fps játékban :K Gondolom nem szeretnél 40 fps-el játszani max grafon úgy, hogy folyamatosan lelőnek, mert neki 300 fps-e van ;) , Neked sem az a célod, hogy folyamatosan halj, de legalább gyönyörködhetsz benne.

Elhiheted eddig se azok állították a legbutábbra a grafikát, akiknek erős volt a gépük, hanem akik szerettek volna játszani egy gyengébb géppel a játékokkal. Nekik csak ez a lehetőség marad, ha nincs keret egy erősebb konfigra.. Az, hogy fps huszárok lennének az erős túlzás a butított grafikára. Az fps huszárok inkább az erősebb konfigokkal rendelkező játékosok.Egyébként mocsok egyszerű az fps huszárokat megállítani. Korlátozni kell az fps-t. A haxoló cfg buzerátorok ellen meg egy szűrő kell. Így "egyenlőbb" esélyekkel indulhat a küzdelem. Bár a csalók így is jönni fognak :(((

Cyber (2836)

Tudod ez kb. olyan mintha azt mondanád, hogy aki nem vehet Ferrarit az ne is autózzon.
Nem mindenki engedhet meg magának (sajnos) több százezer forintos konfigot, de szeretne játszani a játékkal, akkor ilyen grafikán tolja.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2838) kovsol válasza LamaCube (#2837) üzenetére


kovsol
titán

ha nem q3 motoron alapuló gameval tolsz akkor nem hiszem, hogy számít az ha valakinek 300fps-e van vagy mondjuk csak 50fps de az stabilan megvan azért

May the Force be with you!

(#2839) Mukorka válasza LamaCube (#2837) üzenetére


Mukorka
addikt

Az itt a fő baj hogy rosszabb beállításokkal több mindent észre is fog venni, nem csak attól lesz ügyesebb hogy több fps-e van. Én vagyok az élő példa. 700 Fps-em van totál maxon Cod4-ben és mégis szétszedett cfg-vel játszom 250-re korlátozott multit, kevés dolog lehet ennyire csúnya mint ahogy én tolom azt pedig a gép megvan hozzá.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2840) Cybertrone válasza LamaCube (#2837) üzenetére


Cybertrone
veterán

Most megkérdezhetem én miért legyek tekintettel arra akinek nincs pénze hogy 100fps+-a meglegyen? :U Ez nem a máltai szeretetszolgálat... :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#2841) Fail3D! válasza Mukorka (#2839) üzenetére


Fail3D!
addikt

hat el is mehetnek az ilyen .... akik elveszik a masik jatek elmenyet mert gyakorlatilag csalnak... ettol mar a wh sem all messze... utan mar johet az aim is mert akkor mar tenyleg god like lesz a game...

anno en is cs tem es kisebb felbontassal jatszas stb allitgatasok hogy adja... bar azert azota eleg sokat javultak a jatekok grafikaja hogy kilehessen mondani hogy bun mar ronditani.... eleg szomoru hogy emiatt johetnek ki skillben kulonbsegek:( amugy a low grafika a fuston atlatast is jobban segiti? mert akkor mar ertem miert nyomjak egyes orultek a vegsokig....

[ Szerkesztve ]

(#2842) Mukorka válasza Fail3D! (#2841) üzenetére


Mukorka
addikt

Ez így működik. Először mindenki megpróbál okoskodni és ha úgy sem adja ahogy szeretné akkor jöhet a hack. Én pl nem is játszottam már évek óta olyan szerveren Cod4-ben ahol ne lett volna mindenkinek hasonlóan low beállítása sőt az esetek többségében versenyeken játszottam , ott meg kb ez teljesen normális dolog.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2843) McCartman válasza Cybertrone (#2840) üzenetére


McCartman
senior tag

tök mindegy hány(száz :D ) fpsed van fullmaxon attól még ugyanúgy hátrányban vagy ha egyszer a bokrok és a füst nem akadályoznak másokat low beállítás mellett.
viszont az esélyek egyenlőek , mindenki játszhat lowon. :DDD

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2844) Cybertrone válasza McCartman (#2843) üzenetére


Cybertrone
veterán

Azért azt tudni kell hogy nem tünik el minden tereptárgy a pályáról azért mert csak low van belőve... marad minden csak olyan lesz mint egy paca... mellesleg aki jó gamer az meglátja normális grafikán is az ellent... Aki meg úgyérzi az cfg-en egy sort... lőjön mindent low-ra, és ő maga is egy low lesz utánna...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#2845) kovsol válasza Fail3D! (#2841) üzenetére


kovsol
titán

jó azért célozni még tudni kell ilyen butított cfg mellett is, én amúgy többek közt ezért is váltottam xbox360 ra, mert itt mindenki egyforma konfigon tolja egyforma irányító karral(igen nehezebb célozni, de a másiknak is) na meg itt kevesebb a cheat
ha ezt megoldják PC -n akkor lehet beruházok majd egy új gamer PC-re, vagy ha kiadják a warctaft4 -t vagy a starcraft3 -t esetleg az age of empires 4 -t :DDD

na már bánom, hogy beírtam, mert megint vita lesz ebből, nem szeretném ha az lenne belőle

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2846) Fail3D! válasza kovsol (#2845) üzenetére


Fail3D!
addikt

hala az egnek lehet konzolra is rakni egeret bill-t szoval lehet a kov generacional at is valtok... penz is marad meg j par evig nem fogok aggodni milyen grafikan megy a jatek, mennyire melegszik a vga, milyen hangos a gep...

(#2847) Cybertrone válasza Fail3D! (#2846) üzenetére


Cybertrone
veterán

Első generásciós box tulajok igen is komolyan vették a hűtést, és a vga melegedését ;] ;] ;]
(Bocs srácok nem lehetett kihagyni :D )

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#2848) Neoteric válasza kovsol (#2845) üzenetére


Neoteric
addikt

Hát most az új Counter Strike GO-ra kiváncsi leszek, mert ott cross-platform lesz, azaz a PS3-asok tolhatják PC-sek ellen. ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#2849) LamaCube válasza Cybertrone (#2840) üzenetére


LamaCube
addikt

Most megkérdezem miért kell neked tekintettel lenned arra, hogy ő gyengébb grafikai beállításon játszik :F

Miért nem játszhat butább grafikán, ha csak úgy megy a konfigján. Ez nem jelenti azt, hogy 100 fps-el több lesz neki, hanem mondjuk szaggatás mentesen tud játszani
A játékban benne vannak a grafikai beállítások. Én nem a cfg buzerátoros butításokról írok, mert azt csalónak néztem és nézem most is .
Te amit írtál, hogy nem érted meg miért cod2-es grafikán játszik és miért játszik azzal és miért nem konzollal. Miért ne játszhatna, ha szeretne játszani azzal a játékkal. A lényeg, hogy ne csaljon és becsületesen játsszon.

Na, de nem offolok többet nem szeretném, ha egy modi figyelmeztetné a topicot a sok offért.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#2850) McCartman válasza Cybertrone (#2844) üzenetére


McCartman
senior tag

persze , a fák körvonala megmarad. :D
hát az előbb linkelt képekből kiindulva elég durva előnye van pl. BC2ben az alacsony grafikai megjelenítésnek. Bizony eltűnik az a bokor paca nélkül , erre nincsenek befolyással a játékos képességei.

@Neoteric: volt már ez irányba próbálkozás más játékban is , de csúnya zakó lett konzolos részről úgyh ki is vették. ;] Itt sem fog benne maradni sztem.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.