Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2101) Chabe89 válasza sittes79 (#2088) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát ahogy látom a Phenom II X4 955 BE nem bőgött le annyira, ha még húzom egy kicsit akkor remélem jó lesz. Igaz Videókarit azt újítanom kell mert az 5770 már kevés lesz bizony. :)

Norb3rto: Aki nagyon ügyes fest az egerére még jobbat is mint ez :) én ilyenekért nem adnék pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#2102) megint én


megint én
őstag

Én azt sajnálom, hogy csak 2 vadászgép lesz! És csak 2 harci heli.

(#2103) Barcageri


Barcageri
tag

Hát srácok, én kajak félek hogy még a minimum felbontás is ajándék lesz 1600x900ban..
amit itt beszéltek lefordulok a székről ilyen procik mellett félnek valakik(i5 :D akkor én mit tegyek) :(
(5770, q8300 , 4gb ram)

(#2104) sittes79 válasza Norb3rto (#2100) üzenetére


sittes79
addikt

a joy majdnem annyi mint az egérpad...ne basszatok már fel!? :W

razer egy rakás k*k*

(#2105) megint én válasza Barcageri (#2103) üzenetére


megint én
őstag

A q8300 nem rosz! Az bírni fogja! Mennyin járatod?? Bírna olyan 3,4et!!!

(#2106) Barcageri válasza megint én (#2105) üzenetére


Barcageri
tag

2,7en mert az alaplapom nem tuningbarát(asus p5ql-cm) :( :(((

(#2107) Neró válasza megint én (#2102) üzenetére


Neró
őstag

Bőven elég lesz. Mind a két oldalon 2-2. Ezekkel is elég jó harcok lesznek + a 2-2 heli és akkor már ott tartunk, hogy 8db légi egység van.

| www.diablohungary.hu

(#2108) megint én válasza Barcageri (#2106) üzenetére


megint én
őstag

Alap feszen gondolom. A Tuning, kezdőknek, szájbarágósan topicban tudnának segíteni, mit hogyan kell csinálni, és kis fesszel menne az a 3.3 - 3.6 is talán. De a Te procid azért mégis fényévekre van egy AMD Athlontól, szóval nem kell parni, nem lesz vészes!

(#2109) bivalyolo válasza sittes79 (#2104) üzenetére


bivalyolo
őstag

hát igen.
az én kraitem 4évig bírta most szinte használhatatlan mert a bal gombja az 1x klikket 2x nek veszi pedig szétkaptam atomjaira és kipucoltam de semmi és ez nem csak nálam hanem sokaknál így van. :(
a szaros kis genius 2ezer forintos egér meg 5-6éve megy gond nélkül..

"Let's agree to disagree!"

(#2110) Mukorka válasza sittes79 (#2104) üzenetére


Mukorka
addikt

Semmi baj a razerrel. Meglehetősen tartós darabok. Az enyém a mai napig hibátlan eltekintve hogy szétszedéshez átkellett fúrni keresztbe az egészet :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2111) megint én válasza Neró (#2107) üzenetére


megint én
őstag

Na ezaz, 64 emberre jut 8 légi? Amiből 2 szállító? Szóval ami igazán használható lesz az:
/ a két vadász, elfogóvadász: F/A-18E, SU-35BM,
/ a két A két támadó, vadászbombázó: A-10, SU-39
/ a két támadóhelikopter: AH-Z1, MI-28

És 64 emberre lesz mindössze 6, HAT, VI
És biztos lesz olyan fitymaszájú aki bosszúságból, mert nem ő érte el a helit, ráküld egy stingert! Ez édes kevés 64 emberre..
Battlefield Desert Combatban volt 2x ennyi a fele ennyi játékosra!
Ott ha jól emlékszem volt A10, SU39, Mig29, Mirage 2000, C-130, F15, F-16 És ezek variánsai is, mert A-10ből is volt Bombás, és volt levegő-föld rakétás.
Mellesleg ott a csapatszállítón is volt erő dögivel. A BFBC2ben a Mi24, az nokedli, sem kis, sem nagy rakétája, semmi, csak egy szaros lövész.
Pedig lehet rá pakolni rendesen!

És mi volt ennek köszönhetően a sorsa??? Az esetek túlnyomó többségében ottmaradt a bázisom, mert ha már viszik a Mi-28ast, akkor már inkább megyek tankal, mert azzal ki is tudom iktatni az ellent, és nem csak a lövészere hagyatkozok aki lehet olyan low, hogy előbb roadkillelek minthogy ő lelőne bárkitis.
És erre szó szerint volt már példa!

[ Szerkesztve ]

(#2112) medvezsolt válasza McCartman (#2091) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Én se azt mondom, hogy a sztori nem fontos. (Mondjuk jelen esetben a BF3tól nem várok nagy mélységű sztorit.) És abban is egyet értünk, hogy manapság a grafikát helyezik előtérbe. Viszont szerintem ez abszolút nem bűn, nézzen is ki jól a játék 2011ben. Ott van a probléma, hogy a grafikát és a sztorit egy szintre kéne emelni. Annyira belefeledkeznek a grafika kialakításába(ami nem baj), hogy megfeledkeznek a sztori mélységeiről, pedig ha az is szinvonalas lenne... hajjaj..

Viszont még mindig úgy gondolom, hogy a BF3ban nem kell nagy sztori(multiban felesleges is ugye) és kell a csilivili grafika hogy élvezd. (Por,fény, árnyék,texturák, effektek)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#2113) milan18 válasza megint én (#2111) üzenetére


milan18
aktív tag

Jó ötlet ha én nem kapom meg a repcsit vagy a helit akkor ráküldök egy stingert:D

(#2114) Mukorka válasza megint én (#2111) üzenetére


Mukorka
addikt

Najó azért ez nem egy repülő harc szimulátor. Én nem örülnék ha folyamatban lőnének fentről is. Látszólag a pálya sem túl nagy így ennyi légi jármű épp ideális

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2115) Neró válasza Mukorka (#2114) üzenetére


Neró
őstag

Talán még 1-1 pluszt bedobhatnának de több tényleg nem kell. Ha lenne egy csomó cucc a gyalogos támadás felesleges lenne, mindenki a kezdőn várna repcsire, tankra...

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#2116) Chabe89 válasza megint én (#2111) üzenetére


Chabe89
addikt

Én találkoztam a BC2 már olyannnal is, hogy rápakolta a C4et bázison az apacsra, én meg gyanutlanul futok, várom hogy beszálljon, de csak ott áll és néz. Na mind1 gondoltam nem várok én itt rá, de amikor felhúztam a gépet akkor bummmm felrobbantotta az idióta noobja 8persze saját csapatból).

(#2117) sittes79 válasza Chabe89 (#2116) üzenetére


sittes79
addikt

Ezért kell HC-én nyomni és aki gyanús azt szarrá lövöd és kész...és tudjok, hogy
az a gyanús aki nem gyanús..szóval kilősz mindenkit :)

(#2118) McCartman válasza medvezsolt (#2112) üzenetére


McCartman
senior tag

játélmény alatt nem is kifejezetten a sztorit értettem hanem a multira is hatással bíró részleteket. (fegyverek kidolgozottsága , járművek fizikája , hangok stb.)
és ha megszabott fejlesztési időn belül választani kell melyikre fektessenek nagyobb hangsúlyt én azt mondom inkább maradjon a 3 évvel ezelőtti grafika.:)

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2119) megint én


megint én
őstag

Én beraktam volna még:
Amcsi oldalra az F-16c Falcon vadászgépet, és a korszerűsített AH-64 Longbow Helikoptert.
Oroszoldalra pedig: MIG-29 Fulcrum vadászgépet, és a MI-24 Hind Helikoptert. Így lenne a 64 főre 10 használható légi jármű! Ami éppen megfelelő arány szerintem.

(#2120) Neoteric válasza Mukorka (#2099) üzenetére


Neoteric
addikt

i5 760 4magos processzor..

PSN: ne0teric_sAN

(#2121) Mukorka válasza Neoteric (#2120) üzenetére


Mukorka
addikt

Hol bizonygattam az ellenkezőjét? O.o

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2122) Neoteric válasza Mukorka (#2121) üzenetére


Neoteric
addikt

"A fent linkelt benchmark épp azt mutatja hogy itt már nem számit igazán hogy i5/i7."

Ebből következtettem arra, hogy szerinted 2magos/4szálas. Mert hát hol számít?
Egyik játék tesztben sem jobb az i7 (illetve elenyésző), sőt van, hogy az i5-öt hozzák ki győztesnek. Szal az i7 játékos szempontból teljesen felesleges.

PSN: ne0teric_sAN

(#2123) bul07


bul07
nagyúr

hopp

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2124) Mukorka válasza Neoteric (#2122) üzenetére


Mukorka
addikt

Így van. Hibásan következtettél, én arra utaltam hogy a 4 nativ maghoz képest nem sokat ér a 4 mag 8 szálon jàtékban, nem nagy plussz. :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2125) Neoteric válasza Mukorka (#2124) üzenetére


Neoteric
addikt

Akkor sorry. :R

PSN: ne0teric_sAN

(#2126) McCartman válasza bul07 (#2123) üzenetére


McCartman
senior tag

#2100

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2127) sith7 válasza medvezsolt (#2086) üzenetére


sith7
nagyúr

Egy stratégiai játéknál még rendben van, hogy leveszed a grafot.

:N :N :N

(#2128) McCartman


McCartman
senior tag

másnak is tetszik a játék. :DDD

Robert Bowling , MW3 Creative Strategist / Community Manager

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2129) Gyufaaa válasza McCartman (#2128) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ahh. Nekem kell olyan kólatartó :DDD

(#2130) madgie válasza Mukorka (#2124) üzenetére


madgie
titán

Nem nagy plusz, de még az öreg BC2 sem hagyja üresen járni a nyolc szálat, ha erősen rombolni kezdünk (16:14:06 részt nézd mondjuk)

[ Szerkesztve ]

(#2131) Mukorka válasza madgie (#2130) üzenetére


Mukorka
addikt

Legalább látjuk hogy van ami használja is a procit és 8 szálból nem csak kettőt :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2132) Cybertrone válasza McCartman (#2070) üzenetére


Cybertrone
veterán

Merem remélni hogy a kicsi rendszeremen legalább ilyen kaliberű grafika fog fogadni ;] ;] ;] :C

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#2133) McCartman válasza Cybertrone (#2132) üzenetére


McCartman
senior tag

esélyed sincs. :DDD

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2134) Doki16 válasza Cybertrone (#2132) üzenetére


Doki16
addikt

Legfeljebb 320X240-ben lowon elfut :)

Meg se fogja érezni a géped :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#2135) Chabe89 válasza McCartman (#2128) üzenetére


Chabe89
addikt

Hát ami jó az jó :DDD

(#2136) Neró


Neró
őstag

Most ugye van ez a jár e vagy nem jár e, nagy kavarodás az extrák körül. Az 576 már ki is írta, ott jár minden.

| www.diablohungary.hu

(#2137) kovsol válasza Neró (#2136) üzenetére


kovsol
titán

jó drágák :U

May the Force be with you!

(#2138) McCartman


McCartman
senior tag

A Battlefield 3 és a DICE mégsem szereti a PC-seket? ;]

@Neró: cdg és ogc shop is kiírta. viszont ha ott adni fogják akkor szvsz mindenhol.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2139) oriic válasza McCartman (#2138) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

ELolvastam, de nem értem hogy ez most miért is baj? :U

Live-Die-Respawn

(#2140) bul07 válasza oriic (#2139) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem az a baj hogy így lesz (mondjuk de) , hanem csak a PC verzió fog így működni konzolon meg nem kell így sz@rakodni, azért a teljes játékot mindenfajta bevezetővel elég sokáig tart betölteni mert gondolom a csili vili logókat nem fogják kihagyni

(#2141) Mukorka
alttab kilépsz de másik szervert nem tudsz belépni mert már fut

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2141) Mukorka válasza McCartman (#2138) üzenetére


Mukorka
addikt

Ez baromság. A singleplayernek lesz singleplayer menüje, továbbá a battlelog is alternatív megoldás lesz de ha nen akkor se kell kilépni majd a játékból, max alttab

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2142) McCartman válasza oriic (#2139) üzenetére


McCartman
senior tag

böngészőböl szervert keresni , aztán mindig újra és újra megvárni míg betöltődik a teljes játék nem túl szerencsés húzás így első blikkre.

@Mukorka: ja , vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#2143) oriic válasza bul07 (#2140) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igazából engem nem izgat, hogy lesz-e menü vagy nem, úgysem azzal játszok. ;]

Live-Die-Respawn

(#2144) kovsol válasza McCartman (#2142) üzenetére


kovsol
titán

kétlem, hogy ez így lenne a véglegesben is, bár mondjuk én xbox360 -as verziót rendeltem elő :B és én xfire vagy The All-Seeing Eye -t szoktam használni szerver keresésre amúgy is

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#2145) bul07 válasza oriic (#2143) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem a menü a lényeg hanem az hogy megint a PC-s tábort szívatják, meg amúgy is minél több kiegészítő dolgot csatolnak hozzá(amit nem lehet megkerülni,kihagyni) annál nagyobb a meghibásodás esélye

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2146) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Szerintem ez egy elég nagy hülyeség... az alpha trialban is volt menu... gondolom a véglegesből majd kiírják :U hát persze!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#2147) Neró válasza kovsol (#2144) üzenetére


Neró
őstag

Eddig én is Xfiret használtam CoD -hoz. BF -hez akkor ez a megoldás tabu?

| www.diablohungary.hu

(#2148) oriic válasza Cybertrone (#2146) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez meg a másik. :DDD

Live-Die-Respawn

(#2149) Akos96 válasza Cybertrone (#2146) üzenetére


Akos96
senior tag

Így van, ennyire nem fognak kiszúrni magukkal. És eddig Twitteren sem olvastam pozitív véleményt a dologról, szóval nem hiszem, hogy megcsinálnák.

[ Szerkesztve ]

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#2150) Bati0501 válasza Cybertrone (#2146) üzenetére


Bati0501
őstag

Jó ezt azért gondoljuk+ a hírben se volt biztosra írva,de azért ez a szerveres dolog tényleg igaz lesz... :W :(((

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.