Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3901) polonic


polonic
félisten

Egyébként a Back to Karkand egy hónappal a megjelenés után lesz elérhető mindenkinek, 10 $-ra saccolva.

(#3902) Cybertrone válasza polonic (#3901) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az a buta aki most nem együtt veszi meg! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3903) Fail3D! válasza polonic (#3901) üzenetére


Fail3D!
addikt

karkand volt a kedvenc palyam, anelkul a bf3 mar nem is erne annyit amennyit:D, hianyzik mar nagyon a map...

(#3904) Gergosz2 válasza Fail3D! (#3903) üzenetére


Gergosz2
veterán

én a gulf of oman-t jobban szerettem :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3905) kovsol válasza Fail3D! (#3903) üzenetére


kovsol
titán

én is így vagyok vele, sokat toltam rajta, és olyan játékmóddal, hogy kizárólag gyalogsággal lehetett menni :K

May the Force be with you!

(#3906) Fail3D! válasza kovsol (#3905) üzenetére


Fail3D!
addikt

alap:) aricat szeretem most bc2 ben az hasonlit ra:D jobb szeretem a gyalogos palyakat... utalom a repulos tankos palyakat mert mire jarmuhoz jutok, v elgyaloglok a masik pontig megunom a jatekot:D ilyen szemponbol a bc2 nem igazan jott be.

(#3907) Neró


Neró
őstag

Ez volt már?

| www.diablohungary.hu

(#3908) Neró válasza Neró (#3907) üzenetére


Neró
őstag

Ráadásul valami oldal van a szöveg alatt - http://battlefield3demo.net - ez ilyen kamu már megint.

| www.diablohungary.hu

(#3909) Gergosz2 válasza Neró (#3908) üzenetére


Gergosz2
veterán

szerintem kamu :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3910) kovsol válasza Gergosz2 (#3909) üzenetére


kovsol
titán

én addig nem hiszem el, hogy kint a béta amíg nem kezdem tölteni be az első pályát :DDD

May the Force be with you!

(#3911) Gergosz2 válasza kovsol (#3910) üzenetére


Gergosz2
veterán

ez nyílván kamu.
nem is demo lesz a neve hanem BETA , és Originene keresztül lehet majd elérni.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3912) Bati0501 válasza Cybertrone (#3889) üzenetére


Bati0501
őstag

Na látod,erről beszélek,h az olcsóról is kiderül,h "drága",drágább.Tehát neked kb.9e-odba fog kerülni házhoz szállítással,nekem 10e-be.Te kapsz dlc-ket,én is kapok dlc-ket.Te nem kapsz pólót,én elvileg kapok,nem mintha annyira kellene.
Neked vagy vkinek otthon kell lenni,amikor jön a futár,én akkor megyek be a boltba,amikor nekem jó.
Szóval ha még borravalót is adsz,akkor (durván) kb. 500Ft-al leszel beljebb,mint én,csak nekem lesz pólóm is. :P ;] :)

(#3913) Cybertrone válasza Bati0501 (#3912) üzenetére


Cybertrone
veterán

Akkor azt már nem is mondom hogy meg van rendelve nekem is az 576-ban.... ebből következik hogyha nem jön meg időbe a házhozszállított anyag bemegyek oda és megveszem... ;] Mellesleg 500ft is 500ft... és aki a kicsit nem becsüli tudod a többit :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3914) Bati0501 válasza Cybertrone (#3913) üzenetére


Bati0501
őstag

De csak úgy le lehet mondani,amikor már ott van a boltban?Bár gondolom,ha majd neked nem kell,tuti lesz vki,akinek meg igen.Csak gondolom törvény is létezik...de tuti nem kezdenének el semmit se.
Persze,a kicsit is becsülni kell,becsülöm/becsüljük is,csak most (kivételesen) nem ér meg még se 500Ft-t,h otthon kell lennie vkinek,mert a futár vmikor hoz egy játékot.
De hadjuk sztem,mert már nagyon sok lesz az off,+ mindenki úgy csinálja,ahogy gondolja-jobb neki. :)

(#3915) McCartman válasza Cybertrone (#3913) üzenetére


McCartman
senior tag

mondod ezt te mikor azt hangoztattad nemrég , hogy egy-két ezres ide vagy oda nem érdekel. :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#3916) Cybertrone válasza Bati0501 (#3914) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mégis micsináll ha én nem veszem át... naggyából semmit se... azért rendeltem elő 4 helyen hogy ne keljen esetenként cigánykodni... mert mint látjuk egyes kiszolgálóknál akik értünk lennének nem mi értük sajnos kell cigánykodni! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3917) Bazzzs válasza Cybertrone (#3916) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Nem akarok kötözködni, mert egyetértek veled, hogy nagyon nem tudnak mit csinálni, ha nem veszed át, azonban valamelyik webáruház oldalán olvastam, hogy a rendelésleadás szerződésnek minősül, és ha nem veszed át a terméket, akkor szerződésszegést követsz el. Gondolom a legtisztább módja ennek az, ha még a kiszállítás előtt lemondod.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#3918) janihunk válasza Bazzzs (#3917) üzenetére


janihunk
senior tag

Úgy is hívnak telefonon hogy mikor viszik. Lemondod és kész.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#3919) Bazzzs válasza janihunk (#3918) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Igen, úgy tiszta ügy szerintem is. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy ha már a kapuban áll a futár, akkor mondhatod, hogy bocs, vidd vissza. Gondolom ilyen esetben legalább a szállítási díjat illik kifizetni. De tényleg nem okoskodni akartam, csak felvetődött bennem ez a kérdés :)

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#3920) kovsol válasza Bazzzs (#3919) üzenetére


kovsol
titán

ha kiviszi a futár akkor már tényleg más a helyzet, de ha előrendeled, felhívnak, vagy küldenek levelet, hogy jelezz vissza és akkor ott ahol mindent adnak arra azt mondod, hogy kéred, a többnél meg lemondod és ennyi

May the Force be with you!

(#3921) Laraxior


Laraxior
titán

GUILLOTINE TRAILER

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3922) Cybertrone válasza Laraxior (#3921) üzenetére


Cybertrone
veterán

Már régen volt... kb 2 napja ;] Kicsit le vannak maradva a PH-s fiúk :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3923) Góliát válasza Laraxior (#3921) üzenetére


Góliát
senior tag

Azért köszi, másodszorra jobb volt végignézni! :R

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#3924) Mukorka


Mukorka
addikt

Én raktam be a hírt, nehogy lemaradjon róla a nagyérdemű :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3925) oriic válasza Laraxior (#3921) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na Lara megérkezett ebbe a topicba is. Remélhetőleg tovább leszel mint Cry2 ben. :D

Live-Die-Respawn

(#3926) janihunk válasza Bazzzs (#3919) üzenetére


janihunk
senior tag

És akkor mi van ha kiviszi, vagy már a közelben jár? Nem mész ki hozzá. Úgy is felhív hogy már volt kint és nem vette át senki. És akkor mondod hogy sajnálod dolgozott mindenki, meg amúgy is le szeretnéd mondani. Sok mindent nem tudnak csinálni. Max küldenek egy csekket a szállítási díjról. Tudom ez bunkóság. De ha már valamelyik bolt előbb kiküldte, nem fogod még egyszer megvenni mert az illem azt kívánja ha már kiviszik.

[ Szerkesztve ]

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#3927) Cybertrone válasza oriic (#3925) üzenetére


Cybertrone
veterán

O inkabb codos...:)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3928) McCartman válasza janihunk (#3926) üzenetére


McCartman
senior tag

hát ha neked megéri kifizetni a maradék boltok szállítási költségeit ez is lehet alternatíva. :D

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#3929) oriic válasza Cybertrone (#3927) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudom, BO-t toltuk egy ideig együtt...De ahogy láttam Bf3-t is megveszi majd remélhetőleg. :D

Live-Die-Respawn

(#3930) Cybertrone válasza oriic (#3929) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mar reg mondtam neki a BO-t de akkora vette meg mire mi mar kitoltuk... 500ora plusz eleg is volt belole... Az volt az uccso codom!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3931) janihunk válasza McCartman (#3928) üzenetére


janihunk
senior tag

Hmm én csak a konzolszervizben rendeltem elő. Ott meg alap az ingyenes kiszállítás. Galaxis-ban meg csak előjegyzés van vagy mi, az meg semmivel nem jár.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#3932) oriic válasza Cybertrone (#3930) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem is.Egy idő után unalmas lett. Pedig a zombi mód egy ideig állat volt.

Húzzák az agyunkat... :DDD

Live-Die-Respawn

(#3933) McCartman válasza janihunk (#3931) üzenetére


McCartman
senior tag

'És akkor mi van ha kiviszi ..?' erre írtam , ez nem értelmes hozzáállás.

mod:
ne értetlenkedj már annyit. :DD
'De ha már valamelyik bolt előbb kiküldte, nem fogod még egyszer megvenni mert az illem azt kívánja ha már kiviszik.'
erre vonatkozott , mert akkor fizetheted ki az oda és visszaszállítás díját egyaránt.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#3934) janihunk válasza McCartman (#3933) üzenetére


janihunk
senior tag

Tudom hogy nem az, de főleg egy nevű bolt munkásainak legyen már annyi eszük hogy vagy levélben vagy telefonon megkérdezik hogy alkalmas-e 28. án ha kivisszük.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#3935) Bazzzs válasza oriic (#3932) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Ezek a bétának kinéző képek egyébként honnan származnak? Volt már egy másik is belinkelve, de azt hiszem az is képmegosztó oldalon volt.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#3936) janihunk válasza Bazzzs (#3935) üzenetére


janihunk
senior tag

Ez elvileg egy EA tesztelőé.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#3937) Cybertrone válasza oriic (#3932) üzenetére


Cybertrone
veterán

Had örüljene a konzolosok... a fasza felbontás majd jól mutat azon a fasza tv-n ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3938) Laraxior válasza oriic (#3925) üzenetére


Laraxior
titán

BF3at eloszor kiprobalom, aztan vagy megveszem vagy se. MW3 tuti befuto azt biztos megveszem. sajna a crysis wars volt az uccso multi ami nem rusholos rohangalos volt. Nekem. BF2vel is sokat toltam anno, de a bc2 nem adta. nehez eset vagyok :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3939) McCartman válasza Laraxior (#3938) üzenetére


McCartman
senior tag

pedig a cod sorozat az én olvasatomban a 'rusholos rohangalos' tipikus esete.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#3940) oriic válasza Laraxior (#3938) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kipróbálod aztán majd meglátod... Szerintem jó lesz...Többünk szerint jó lesz. :D :C

Cybertrone

Főleg úgy hogy ha jól olvasom nem lesz 720p sem a felbontás konzolon...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3941) janihunk válasza Laraxior (#3938) üzenetére


janihunk
senior tag

Elmondom őszintén mikor az ALPHA-tesztbe bekerültem fent volt az MW2 is a gépen. Kb egy hétig toltam az alphát (mer vége lett) Mondom MW2 zöm egy kicsit. 5perc után uninstal. Nem tudtam irányítani meg semmi. Pedig csak singli vel toltam. Annyira megszoktam hogy a BF3 ban melyik gomb mi hogy már azt nyomogattam a mw2 ben is, és nem csinált semmit. Meghaltam párszor aztán törlés.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#3942) Cybertrone válasza McCartman (#3939) üzenetére


Cybertrone
veterán

Épp azt írja hogy nagyon régen gamelt nem emelt adrenalinos gammel, és neki már fura az hogyha 1 perc alatt nem lőhet le 10 embert... :U

janihunk:
Jól mondod... BFBC2 után mikor codolni akartam picit akkor nem ment... mindíg lefeküdtem gugolás helyett nem tudtam gránátot dobni + hasonlók... vagy ez vagy az! :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3943) Laraxior válasza McCartman (#3939) üzenetére


Laraxior
titán

Mindenkieben. Crysis Wars utan tetszett meg. Igazabol a single utan probaltam a multira is. BOnak pl csak a multi resze kot le valamelyest, mert jelenleg nincs mas.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3944) Cybertrone válasza Laraxior (#3943) üzenetére


Cybertrone
veterán

Pedig a single része jobb mint az MW2-é :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3945) McCartman válasza Cybertrone (#3942) üzenetére


McCartman
senior tag

'sajna a crysis wars volt az uccso multi ami nem rusholos rohangalos volt.'
ebből azt szűrtem le , hogy pont nem arra vágyik.

@Laraxior: Bf3ban pont a két tábort próbálják egyesíteni valamelyest , meglátjuk mi sül ki belőle. :)

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#3946) Góliát válasza Laraxior (#3943) üzenetére


Góliát
senior tag

Mi történt a Zombizással? Nem adja? :)

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#3947) Laraxior válasza McCartman (#3945) üzenetére


Laraxior
titán

Nyugisabbra vagynek... ha lenne :) remelem ez tetszeni fog.

Góliát: unalmas..nem fogok azért mindig 3-4ezer forintokat kiadni hogy játszhassak plusz egy mapon :N

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3948) Xaels válasza Cybertrone (#3942) üzenetére


Xaels
félisten

Ismerős, bár én általában minden játékot úgy kezdek, hogy beállítok mindent a saját szájízemre így nem szokott ilyen meglepetés érni viszont múltkor sok-sok BC2 után felhívott haverom MW2-ni, kínkeservesen meg volt az első hely, de rég nem vágtak le ennyiszer. Komolyan mondom BC2-ben is néha szamuráj effekt van, de itt még annál jobban is rámrepültek néha és azok az idegesítő irreális perkek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3949) Cybertrone válasza Xaels (#3948) üzenetére


Cybertrone
veterán

BFBC2-ben a késelés katasztrofális... bök egyet és van hogy fejbebököd és megy tovább... WTF :F másnak meg 5m-ről beadja, és leszúr nekedrepülve... na remélem a BF3-ban ezt megoldják... az sem jó ha a semmiből a másodperc tört része alatt kivágódik egy szabja mint a codban, de az se hogy kínkeservesen bök mint egy reumás aggastyán!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3950) Gergosz2 válasza Cybertrone (#3949) üzenetére


Gergosz2
veterán

azért mert auto aimos a késelés.

(#3947) Laraxior

leszoktál a codról ? Végre megjött az eszed :K cod széria nagyon kisiklott számomra nagyon nem tetszik az új vonal .Pont ma játszottam a cod1-el és marha jó . A 2 meg a 4 is adja de a többi a nyomukba sem ér .

DLC rendszer meg iszonyat nagy lehúzás , az új codba meg 2x 3x annyi DLC -t terveznek.

bár a mostani codban próbálnak némiképp kedvezni a pc-seknek a LAN és dedikált szerverekkel .Az újabb codok élettertema alig 2 év lehet ezen próbálnak javítani.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.