Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3801) Föcsök


Föcsök
aktív tag

Üdv katonák!

Aki az OGC-ről rendelte, nézze meg az e-mail fiókját, mert írtak mindenkinek! Nekem pl ezt:

Kedves Battlefield 3 előrendelőnk!

Köszönjük rendelésed az OGC webshopban, melyet mostantól a GameShop ügyintéziő adminisztrálnak.

A 3 extra DLC nagyon limitált darabszámban érkezik Magyarországra, számodra még tudjuk garantálni a 3 DLC-t. Amennyiben a 3 extra DLC helyett a pólót választanád, kérlek ezt e-mailben (rendkívüli esetben telefonon) jelezd nekünk.

Az általad rendelt termék(ek) pontos adatai:

(a rendelések darabszáma itt nincs feltűntetve, ha többet rendeltél mindegyikre vonatkozik az információ)

Battlefield 3 Limited Edition PC, ár: 7.900 Ft (bruttó)

Tartalma:

Battlefield 3 alapjáték
Back to Karkand kiegészítő
Extra DLC tartalom, 3 DLC: Phisical Warfare csomag, Specact kitek, Dog Tag csomag

Kérjük egy válasz e-maillel erősítsd meg a rendelésed, mely után legközelebb a játék megjelenése előtt jelentkezünk. Rendelésed legkésőbb a hivatalos megjelenés napjára tudjuk garantálni, korábbi érkezés esetén a kiadó beleegyezése szükséges.

Fordulj hozzánk bizalommal bármilyen kérdéssel, mi készséggel állunk rendelkezésedre.

Az OGC-s rendelésekre külön fenntartott e-mail cím:

ogc@gameshop.hu

A Legnagyobb Tisztelettel,

Rácz Imre, GameShop

Én már visszaírtam, és Ti? Tödömdömdörömdöm!!!! :C

(#3802) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Kapjam mailt az OGC-től!!! Benne vagyok a szerencsés 200 emberben és nekem tudják garantálni az extra DLC-s tartalamakat, illetve lemondhatom a DLC-ket és akkor kapom a pólókat... mailban kell nekik választani mi kell :D Hát persze hogy a DLC kell nekem :K :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3803) Erdei88 válasza Föcsök (#3801) üzenetére


Erdei88
veterán

reply-re vagy az ogc@-ra kell visszaírni?

(#3804) Cybertrone válasza Erdei88 (#3803) üzenetére


Cybertrone
veterán

Mindkét link ugyan arra a mail címre mutat... Írd meg nekik hogy nem kell a póló, és a DLC kell... én is ezt írtam nekik... ebből csak értik a csíziót! Ezenkívül az is benne van a mailba hogy legkésőbb megjelenésre kézhez kapja mindenki! :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3805) Föcsök válasza Erdei88 (#3803) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Így van jól írja az atomgéppel rendelkező kollega is. Én sem bonyolítottam túl:

Tisztelt GameShop!

Igen, igényt tartok az előrendelésemre, nem kérek pólót, hanem a 3 dlc-t szeretném.

Tisztelettel,
BéCséxD

Direkt kivastagítottam, hogy ne legyen gond.:)

(#3806) Peetr86


Peetr86
tag

Üdv,

Előrendeltem egy Limited Edition-t az Iponnál.
Találkozunk a csatatéren. :R

(#3807) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

A konzolok szervizénél most néztem, hogy a játék adatlapjáról leszedték az extra tartalmak felsorolását (physical warfare pack, dog tags, skin pack). Pár napja még fel volt sorolva minden, most viszont csak a Back to Karkand DLC. Remélem, hogy csak addig kapták le a felsorolást, amíg nem tudják biztosan, hogy mi a helyzet :)

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#3808) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

576-ban rendeltem még elő a BF3-at. Ilyenkor a BETA kulcsot hogyan, vagy mikor kapom meg? Nem tudja valaki?

(#3809) Cybertrone válasza Gyufaaa (#3808) üzenetére


Cybertrone
veterán

Betahoz nem kell majd kulcs szerintem! :U Vagy igen? Ez esetben hogy is lesz akkor? :D

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3810) polonic válasza Gyufaaa (#3808) üzenetére


polonic
félisten

Ez egy nyílt béta lesz. Bárki kipróbálhatja.

(#3811) Bazzzs válasza Gyufaaa (#3808) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Nyílt béta lesz, azaz mindenki számára elérhető. Azt, hogy honnan kell és mikor letölteni a klienst, még nem tudjuk. Nagy valószínűséggel Origin kell majd hozzá.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#3812) Mukorka válasza Cybertrone (#3809) üzenetére


Mukorka
addikt

Kulcs mindenhez kell, valszeg emailben küldik annak aki regelt originen.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3813) Gyufaaa


Gyufaaa
veterán

Kösz mindenkinek! :K

Azért kérdeztem, mert mintha az derengene, hogy a BF BC2-höz viszont kellett. Vagy nem jól dereng? :U

[ Szerkesztve ]

(#3814) Neró válasza Erdei88 (#3797) üzenetére


Neró
őstag

Én olyanra gondoltam, hogy innen a PH -ról összeszednénk pár embert, csinálnánk oldalt meg előfizetnénk egy TS Szerverre, meg játék szerverre és akkor ez lenne egy csapat - avagy több kisebb csapatot kreálni és így játszani egymás ellen. Lenne egy nagy központi oldal "Community Oldal" ahol mindenki beírja az aktuális warokat meg minden egyebet, ott lenne forum, de nem lenne annyira publikus, hogy szabad csapatok is akiket nem ismerünk regisztrálhatnának, csak azok akik itt alakultak (vagyunk elegen, további kupák meg warokra van más oldal is) Lennének ilyen 8-10 fős csapatok az épp elég volna és csapatokból is egy pár. Itt kiírnánk valami Logout formában a PH -n való Tagfelvételt és minden kis csapat megírja a feltételeit és úgy keres embert itt a PH -n.

Ez az egyik változat, ha csak itt akarunk közösséget.

A másik persze jóval nagyobb körökbe folyna be. Viszont akkor lennének az úgynevezett "bunkó" magyar pro csapatok akik már nagyképűek is. CoD -ban ez volt a tapasztalom, BF -ben remélem nem így van. Régebben szerveztünk kupát magyar csapatoknak és konkrétan leszarták, hogy mennyit dolgoztunk vele, nem érdekelte őket.

| www.diablohungary.hu

(#3815) Gergosz2 válasza Peetr86 (#3806) üzenetére


Gergosz2
veterán

iponnál jár a plussz 3 DLC?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3816) Norb3rto válasza Gergosz2 (#3815) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Nem 4 dlc van? :U

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#3817) Gyufaaa válasza Norb3rto (#3816) üzenetére


Gyufaaa
veterán

A 4. a póló :DDD

(#3818) Gergosz2 válasza Norb3rto (#3816) üzenetére


Gergosz2
veterán

4 van de abból egyet mindenki megkap :U :U :U

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3819) Neró válasza Gyufaaa (#3817) üzenetére


Neró
őstag

Előrendelőknek 4 ajándék DLC-vel kedveskedünk (Back to Karkand, Physical Warfare Pack, Specact Skins Bundle, Dog Tag Bundle)! - ez a 4 van. 576 -nál így van kiírva.

(#3818) Gergosz2: Igen a PWP -t kapja meg ingyen mindenki.

(#3820) Akos96: Back to Karkand csak a LTD rendelőknek jár - nem mindenkinek. A PWP az majd mindenkinek fog járni mivel ingyenes lesz.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#3820) Akos96 válasza Norb3rto (#3816) üzenetére


Akos96
senior tag

De, 1 alap (Back to Karkand, ez mindig jár) + a 3 plusz (Dog Tages cucc stb., ezek nem feltétlen járnak)

"A tévében nézed a szaxofonost, És azt gondolod, hogy de jó neki."

(#3821) McCartman válasza Norb3rto (#3816) üzenetére


McCartman
senior tag

de ő a plusz 3ra kivancsi.
valaki azt írta nemrég , hogy nem , de szerintem még ők maguk se tudják.

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#3822) BandiHUN válasza Neró (#3814) üzenetére


BandiHUN
veterán

szeró,ts pénz kérdése,oldalt sem nagy dolog összehozni,domainnel együtt is megvan évi 5 rongyból...más kérdés,hogy ki használná...
Én csináltam már klánoldalakat,de mindig érdektelenség lett a vége,mert felesleges még a saját oldalt is külön hírezni,fórumnak ott a ph,csetelni nem volt kedve senkinek,arra volt jó,hogy 1 pislantással lehetett látni,ki van a szerón és a ts-en,de ennyi.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3823) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Mindenkinek köszönöm a választ. :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#3824) Peetr86 válasza Gergosz2 (#3815) üzenetére


Peetr86
tag

"Tartalmazza a Back to Karkand DLC-t is! Minden eddigi rendelőnk az új, olcsóbb áron kapja meg a játékot!" Ennyi infó van. Máshol 4 DLC-t tartalmaz a LE? :U

(#3825) Cybertrone válasza Peetr86 (#3824) üzenetére


Cybertrone
veterán

a karkandal együtt van 4 dlc... de azt mindenki megkapja, tehát érdemben aki lecsúszik róla az 3 dlc-ről csúszik le... :DDD Kápis?

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3826) polonic válasza Gergosz2 (#3815) üzenetére


polonic
félisten

Valaki beírta, hogy ott nem jár, csak a back to karkand.
Elvileg ezért is csökkentették az árát. Már nem 9 ezer valamennyi, hanem 8 ezer valamennyi.

(#3827) Gergosz2 válasza McCartman (#3821) üzenetére


Gergosz2
veterán

IPON nál vissza lehet mondani a megrendelést? :F
Megrendelném azt meglátjuk mit kapok majd.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3828) Neró válasza Peetr86 (#3824) üzenetére


Neró
őstag

(#3824)

(#3822) Lorenzo9: Ha már komolyabban is folyik a játék akkor már érdemesebb csinálni oldalt. Viszont kezdetben elég egy TS Szerver is ahol mindenki lóghat. Az például nem lenne rossz (egy PH -s TeamSpeak vagy egy csapat).

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#3829) McCartman válasza Gergosz2 (#3827) üzenetére


McCartman
senior tag

vissza lehet mindenhol. :K
én is előrendeltem pár helyen , megjelenés környékén kell érdeklődni mit adnak majd a pénzedért aztán lemondani a többit.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#3830) Gergosz2 válasza Peetr86 (#3824) üzenetére


Gergosz2
veterán

karkand is dlc :U

aki simát vesz az nem kap :N

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3831) Cybertrone válasza Gergosz2 (#3830) üzenetére


Cybertrone
veterán

De itt végig LE-ről volt szó nem simáról! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3832) Gergosz2 válasza Cybertrone (#3831) üzenetére


Gergosz2
veterán

tudom nem is neked címeztem :N

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3833) Föcsök válasza Gergosz2 (#3830) üzenetére


Föcsök
aktív tag

A simához semmi nem jár, még PWP sem szerintem. Mondjuk ha jár sem sokkal vannak előrébb, mert ez a legértelmetlenebb dlc. Nem csípem az ilyen early access dolgokat, kicsit olyan nem igazságosnak érzem, BC2-nél simát rendeltem még akkor elő pont emiatt, viszont most ez a sok finomság (a másik 3dlc) miatt éreztem belülről a késztetést. :C

Amúgy amikor pl lvl4 lettél, és "megkaptad" az m1911-t, ami ugye már neked megvolt, akkor már nem "esett" le a képernyő tetjére, úgy mint a többi fegyver amikor unlockoltad?

[ Szerkesztve ]

(#3834) Neró válasza Föcsök (#3833) üzenetére


Neró
őstag

Hát elvileg nekik is ingyenes lesz. Azt nyilatkozták, hogy mindenkinek elérhető lesz majd teljesen ingyen, de először csak a LTD előrendelőknek.

| www.diablohungary.hu

(#3835) xavix13


xavix13
senior tag

Helló én is OGC rendeltem elő és ezt a mailt kaptam:

Kedves Battlefield 3 előrendelőnk!

Köszönjük rendelésed az OGC webshopban, melyet mostantól a GameShop ügyintéziő adminisztrálnak.

A Battlefield 3 Limited Edition rendelésed beérkezett rendszerünkbe, kapcsolódó információk:

A 3 extra DLC nagyon limitált darabszámban érkezik Magyarországra, számodra jelenleg garantálni nem tudjuk ezen 3 extra tartalmat, kizárólag a Battlefield 3 Limited Edition-t (tartalmazza a Back to Karkand kiegészítőt) egy darab ajándék pólóval. Amennyiben valaki lemondja a korábbi rendelések közül, vagy a pólót választja a 3 DLC helyett a rendelésed leadásának sorrendjében értesítünk.

Az általan rendelt termék(ek) pontos adatai:

Battlefield 3 Limited Edition PC, ár: 7.900 Ft (bruttó)

Tartalma:

Battlefield 3 alapjáték
Back to Karkand kiegészítő
Battlefield 3 póló

Kérjük egy válasz e-maillel erősítsd meg a rendelésed, mely után legközelebb a játék megjelenése előtt jelentkezünk. Rendelésed legkésőbb a hivatalos megjelenés napjára tudjuk garantálni, korábbii érkezés esetén a kiadó beleegyezése szükséges.

Fordulj hozzánk bizalommal bármilyen kérdéssel, mi készséggel állunk rendelkezésedre.

A Legnagyobb Tisztelettel,

Rácz Imre, GameShop

Fu*k nekem nem jár az ajándék 3 dlc... Na mindegy ugyis a Back to Karkand a lényeg, csak akkor is sz*r... :( Pedig miután kirakták kb 2 nappal rá megrendeltem.
Ezek szerint nem voltam elég gyors... :(((

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#3836) McCartman válasza xavix13 (#3835) üzenetére


McCartman
senior tag

rá se ránts , pwpt megkapod később , megölsz valakit úgyis lenyúlod a dogtagét , spectactot meg úgy se látod. :K

@Neró: borulhat még a bili az 576nál is , elég nagy a kavarodás sztem. :(

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#3837) Neró válasza xavix13 (#3835) üzenetére


Neró
őstag

Hogy ismételjem magam és megnyugtassam - hú de jól döntöttem, hogy az 576 -nál rendeltem elő (és benne vagyok az első 1000 előrendelőben). Nekem jár mind a 4 DLC + még a póló is és egy MW3 kupon ami majd melegen tart a téli napokban.

Szerk:

1. hozzászólásban benne van minden és frissül.

"A Dog Tag Pack egy 5 darab egyedi dogtag (dögcédula), ami csak itt érhető el. Itt tudod mutatni a statodat, hogy lássa, akit lelősz, mit tudsz. Ha megölsz egy ellenfelet, ellophatod az övét."

Lehet olyan, hogy letépik rólad mind az 5 db egyedi dögcéduládat? :D

(#3836) McCartman: Már egy ideje kint van, hogy mit kapunk. Csak tudják, hogy mit írnak ki. Lehet, hogy az Origin lesz majd a nyerő?

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#3838) xavix13 válasza McCartman (#3836) üzenetére


xavix13
senior tag

De a spectact itt már ér vmit... Hát látod a láábad! :DDD
Neró: jó neked!
De mindegy is úgyis a Back to Karkand a lényeg ami viszont jár :K
Dogtaghoz: sztem elbirod csórni a Limitedes dogtagot is csak használni nem birod majd sajátként ---> ergó nem birod mutogatni másnak h neked milyen überfaxakirályegyedi LE dogtagod van...
De ez sem érdekel úgyis testre lehet szabni a sajátod több száz féle módon :))

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#3839) Föcsök válasza Neró (#3834) üzenetére


Föcsök
aktív tag

Jaj így már értem, de utólag kapják meg, én meg úgy értettem, hogy most előrendelésnél nem kapják.

(#3840) bul07 válasza Peetr86 (#3806) üzenetére


bul07
nagyúr

(#3815) Gergosz2

ipon-os LE-hez nem jár a Extra DLC tartalom: -Phisical Warfare csomag -Specact kitek -Dog Tag csomag(ezért is csökkentették picit az árát)
Még rákérdeztem hogy biztos nem tudnak semmit tenni ere még választ várok

(#3841) v!ct0y
Válaszra se méltattak eddig

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3841) v!ct0y válasza bul07 (#3840) üzenetére


v!ct0y
veterán

Konzolokszervizével mi a helyzet ?

(#3842) polonic válasza v!ct0y (#3841) üzenetére


polonic
félisten

Pár hsz-szel ezelőtt volt róla szó.

(#3843) Neró válasza bul07 (#3840) üzenetére


Neró
őstag

PW Pack mivel letölthető lesz így az olyan mintha járna. A lényeg a Dog Tag és a Specact Upgrade. + még valakinek a póló.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#3844) Bati0501


Bati0501
őstag

Na sztem ez a tipikus példa,ha az ember olcsóbban akar megvenni vmit,és később kiderül,h olcsó húsnak híg a leve...Főleg,ha nem is csak egy helyről rendelte meg a-jelen esetben-a játékot.
Bár lehet,h vkinek megér 500-1000Ft-ot az "idegeskedés",keresgetés a neten,email-ek írogatása-olvasgatása stb-stb..
PEACE

(#3845) janihunk


janihunk
senior tag

Hát most már nemtom hol kellene még előrendelni, konzolszerviz már nembiztos hogy tud adni dlc-t. Az 576 nál menyi a futárdíj?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#3846) polonic válasza janihunk (#3845) üzenetére


polonic
félisten

Egyébként tényleg nem olyan nagy szám az a 3 dlc.
A lényeg, ami a back to Karkand (bfbc2 vietnam szintű tartalom), az úgy is jár minden limited editiion-höz.

[ Szerkesztve ]

(#3847) Cybertrone válasza Bati0501 (#3844) üzenetére


Cybertrone
veterán

7.9k OGC-n a game, és DLC-kel már aki benne volt a szerencsések közt... a megállapításod csak félig meddig igaz... sőt sehogy sem, mert valaki lehet 10k-ért rendelte elő, és ős sem kap kiegeket... ez szerencse kérdése nem az áré! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#3848) Gergosz2 válasza polonic (#3846) üzenetére


Gergosz2
veterán

bfbc2 vietnam szintű tartalom inkább

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#3849) Neró


Neró
őstag

Viszont az érdekes, hogy az OGC -nél már fogyóban az extrák, az 576 -nál meg még mindig van. Úgy van kint a BF3 LTD, hogy mellette szerepelnek az extrák.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#3850) McCartman válasza Neró (#3837) üzenetére


McCartman
senior tag

nem tudom , a másik webshopból is mostanában vették le. Az a gyanúm még ők sem tudják mit kapnak pontosan. Csak akkor lesz biztos ha a kezedben tartod.:)

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.