Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16801) cavman válasza BRIKLY (#16793) üzenetére


cavman
tag

Köszi! Délután megyek ramokért.

Neked is köszi H.Ezredes!

:R

(#16802) Wasp_HUN válasza cavman (#16791) üzenetére


Wasp_HUN
tag

2 Gb rammal max 32 fős pályákat próbálj, abból is inkább a zártabbakat. Mondjuk Grand Bazaar. Esetleg próbáld meg 16oson, ha ott is lefagy akkor lehet valami komolyabb gondod van.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#16803) eladohardver válasza FaTHI (#16766) üzenetére


eladohardver
őstag

Honnan rendelted? 576 azt mondta hogy a héten kapom, vagy kapják... :W a DLC-ket. csak nemtuom minek kelett így megoldani.

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#16804) ForRedGlory válasza Kami11 (#16730) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jó szarok, bár ettől az ember kiugrik az ágyból...vagy földhöz bssza a telefont... :D

[ Szerkesztve ]

(#16805) Kami11 válasza ForRedGlory (#16804) üzenetére


Kami11
őstag

;]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#16806) kertsa válasza cavman (#16791) üzenetére


kertsa
senior tag

A 3 mag is kevés lehet 3Ghz-en. I5 750el 2 maggal harmadára, 3 maggal felére esik az FPS 3600Mhz-en. Kell neki a 4 mag. :)

És a ram, de azt már írták.

[ Szerkesztve ]

(#16807) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

proxy-s cuccal simán megy!

Amúgy érdekesen akadozik a játék akár high-ben akár ultraban nézve.

[ Szerkesztve ]

(#16808) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ha valakinek kell egy előrendelt iPon-os Battlefield 3 (szerintem nem az LE, de ezt nem írták) 8796 Ft-ért, átadom... Elfelejtettem hogy onnan is megrendeltem, de CDG-től már átvettem :)

PÜ, és adom az átvételi kódot. Holnap délelőtt 10-től átvehető

Első kapja, vagyis aki kapja marja...

[ Szerkesztve ]

(#16809) mcwolf79


mcwolf79
veterán

OLDALBETÖLTÉSI HIBA

A játék aktiválására pillanatnyilag nincs lehetőség. Kérjük, próbálkozz később. Ha a probléma továbbra is fennáll, lépj kapcsolatba a(z) Origin súgóval!

Hiába állítom be az internet opcióknál a proxy-t,ezt írja ki :O

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#16810) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

na megjött a cumó..:S

DE mi a tyúkfenét kezdjek a fém tokkal?? Küldtek egy sima tokot és egy üres fém tokot. A műanyag tok sokkal szebb a borítója végett. Emiatt baromira nem akarom átrakni a DVDket a fém tokba.. Teljesen felesleges a fémtok.. vagy ti hogy gondolkoztok erről? A műanyag toknak legalább fasza a borítója..:S

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#16811) po1son válasza ForRedGlory (#16808) üzenetére


po1son
addikt

Hát ez nagyon nem éri meg, ha sima verzió. Holnap a Mammut Satunrba 6990 Ft-ba kerül a sima PC verzió...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#16812) W h o z Z y válasza eladohardver (#16803) üzenetére


W h o z Z y
tag

Szia én is 576ból rendeltem, ma hívtak, holnap itt lesz a játék,rákérdeztem dlc-re, azt mondták, hogy jár minden dlc + a poló(mondjuk méretet nem kérdeztek, de remélem nem S-est küldenek).

Killed by WhozZy!

(#16813) Qbász


Qbász
aktív tag

Megjött a játék és induláskor ki is fagy. Ugyanúgy mint a virágbolti. Csak ott megoldotta ha a mappa nevéből kivetted a "tm"-et de itt azt nem lehet csak totál újra rakni. Mellesleg Origin nem is oda telepítette ahova be volt állítva. :W 10000 Ft :C

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#16814) Mukorka


Mukorka
addikt

Nekem is van rendelèsem 576-nál limited edition , polóval, kuponnal, dlckkel együtt

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#16815) lvnt válasza ForRedGlory (#16808) üzenetére


lvnt
őstag

Nekem is volt egy előrendelésem ott, ma meg is kaptam az értesítőt. Viszont az a furcsa, hogy míg az SMS-ben azt írják, holnap 10-től lehet átvenni, az e-mailben azt, hogy csak 28-án. Nálad hogy van?
Egyébként én is átadom valószínűleg a rendelést, mert ma hozzák elméletileg a Galaxistól a játékot. Amint a kezemben lesz, írok újra, és lehet rá jelentkezni.

(#16816) cellpeti


cellpeti
veterán

na akkor DLC+ póló = 576
fémdoboz + DLC = CD Galaxis

melyiket válasszam? :U :DDD

Tigris, tigris, csóvafény...

(#16817) mcwolf79 válasza mcwolf79 (#16809) üzenetére


mcwolf79
veterán

Azt hiszem, Nekem marad a 28.-i aktiválás.
Valszeg mivel rádiós netem ven,és az Én IP-m egy NAT-olt IP, a világháló felé ugyanaz a "központi" IP látszik. Tehát hiába állítok be bármilyen proxy-t,akkor sem tudom aktiválni a cuccot :O :W :O

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#16818) Tauren45


Tauren45
aktív tag

Én csak holnap után tudom elhozni a gamemet. :( Mivel itt ma munkaszüneti nap van. És csütörtökön meg utazás ide oda -.-

cellpeti: A 2.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S2 - 4.0.4 - SGP Ultra Crystal | Lenovo W510 | The Settlers 2 |

(#16819) Interceptor


Interceptor
addikt

Egész jól fut a konfigommal full grafon, látványjavítók csak 2*AA és 16*AF viszont minden ultra meg 1920*1080-as felbontás.
Csak átvezető animációk akadoznak, de ingame egész jó, néha hirtelen megfordulásnál akad meg, de összeségében folyamatos fps. Az első repülős részen már túl vagyok :)

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#16820) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

(#16817) mcwolf79 Próbáld ki ezt.

Nekem csak a FlyVPN megoldás működött. A többinél nem változott meg az IP.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#16821) Qbász válasza cellpeti (#16816) üzenetére


Qbász
aktív tag

Nekem a fémdobozom hátlapja a sarkoknál rendesen össze lett karcolva. Mintha smirglit teszteltek volna rajta :( :(((

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#16822) McCartman válasza medvezsolt (#16810) üzenetére


McCartman
senior tag

ja már lehetett látni az előzetes képeken , hogy elég gatyinak tűnik.

@mcwolf79: próbáld meg Tor mögül.

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#16823) McCartman válasza mcwolf79 (#16817) üzenetére


McCartman
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#16824) Thauglor


Thauglor
aktív tag

Nagyon jo lett a játék!!!
Gépigény: i5 2500K + 8GB DDR3 @1600 + 1 DB 6870 VGA = 1080p ULTRA beállítással single-ben tökéletes!
Nem gondoltam volna!:) és ez már csak jobb lehet ha jön pár patch ill a driverem is régi...:)

Multi alatt nő maajd a gépigény? vagy erről még nincs tapasztalat?

(#16825) eladohardver válasza cellpeti (#16816) üzenetére


eladohardver
őstag

ha akarod hamar a dlc-ket akkor ne az 576 ot... vagy ott nem adják az összes dlc-t? csak 576 ban? Mindenesetre ez a külön adoma dlc-t nekem baxa a csőröm.

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#16826) Stunts666 válasza medvezsolt (#16810) üzenetére


Stunts666
őstag

Eltévedt a futár Palotán???? :D

[ Szerkesztve ]

(#16827) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Valaki árulja már el hogy mit kell csinálni a repcsis résznél, "Take out the runners" feladat,az A-10-et kell küldeni ahova irányítom,de ahol van célpont és nem semmisül meg semmi. :W :W

Hogy lehet ott továbbmenni?

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#16828) Jhonny06 válasza }{3@Đ$}{0ot (#16827) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ha átváltasz thermal nézetre (C gomb, vagy valamelyik mellette), akkor látod az ellenséget, oda kell irányítani a vadászgépeket (bal egérgomb egyszer, majd rajta tartva várod, hogy lebombázzák).

(#16829) Kami11 válasza McCartman (#16822) üzenetére


Kami11
őstag

Mi az a Tor :B és legfőképpen hogy kell használni?

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#16830) cavman válasza }{3@Đ$}{0ot (#16827) üzenetére


cavman
tag

Én is beszívtam vele. Ugyan ez történt. Újra kezdtem a pályát, és akkor meg egyből átment. ;)

(#16831) Jhonny06 válasza po1son (#16811) üzenetére


Jhonny06
veterán

Erről amúgy lehet valamit bővebben tudni? Egész nap annyi és csak simán az áruházon belül, vagy van valami trükközés? Még át se vettem a CD Galaxisnál a megrendelt Limited-emet, záráskor meg törlik a rendelést és ma már nem tudom átvenni. Természetesen napok óta nem lehet elérni őket, mert ilyen idióta telefonos rendszer van..

[ Szerkesztve ]

(#16832) mcwolf79 válasza Illusion1010 (#16820) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ezzel sikerült :C :C :C
Már települ :D :D :D
THX :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#16833) Malachi


Malachi
addikt

az a vicc, hogy 15 percre lakom a CDG-től és csak a lustaság miatt kértem házhoz szállítást - ami mostanáig nem érkezett meg. persze estig bármikor jöhet. de tűkön ülök basszus, tűkön! annyit tudok, hogy fél 8-kor átvették a csomagot kézbesítésre. grrr! :D

[ Szerkesztve ]

(#16834) H.Ezredes válasza cellpeti (#16816) üzenetére


H.Ezredes
őstag

CD Galaxis :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#16835) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

A 64 fős szerverek nagyon laggosak. :F Meg eddig egy szerver sem váltott mapot amin voltam, mindig ki kellett lépnem és keresnem kellett egy másik szervert ha meguntam a mapot...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#16836) ProEvoFan válasza medvezsolt (#16810) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tedd bele a Back to Karkand lapocskát, és használd DLC tárolónak:DDD

(#16837) Gergosz2


Gergosz2
veterán

amerikában megjelent már?

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#16838) bul07


bul07
nagyúr

Na megjött nekem is az ipon-tól a sms meg a mail , azért van még olyan bolt ami add valamit magára , annyiért szállítják amennyiért megrendeltem

Amúgy erről a gunclub izéről írjatok már pár sort hogy mire is jó és hogy kell regisztrálni vag belépni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16839) medvezsolt válasza mcwolf79 (#16817) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Ha UPC-s vagy, a modemedet ne a ruterre kösd, hanem közvetlen. Akkor se jó?
Diginél is a lakásba befutó kábelt közvetlen kösd be, csinálj egy PPOE kapcsolatot .

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#16840) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Valaki nem jár ma a CD Galaxisban, akinek van fölös 10k-ja és át tudná venni helyettem az enyémet is? (Fémdobozos, ma már nem tudok érte menni és záráskor törlik a rendelést.)

[ Szerkesztve ]

(#16841) mcwolf79 válasza medvezsolt (#16839) üzenetére


mcwolf79
veterán

UPC nálunk csak álom egy jó darabig még :O
Egy helyi szolgáltató van, nem rossz,csak sebességéhez képest drága.
Amúgy már sikerült az aktiválás :C

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#16842) lvnt válasza lvnt (#16815) üzenetére


lvnt
őstag

Na, megjött a CD Galaxistól, szóval ha valakinek kell, tőlem is át lehet venni a rendelést. 8 763 forint a Limited. Írjatok, mert este lemondom, ha addig nem jelentkezik senki.

(#16843) kmisi99


kmisi99
addikt

Látom hogy páran már játszanak eredetivel. Most akkor ez hogy van? Úgy tudom régiózár van? Vagy valami trükköztök? Le tudnátok írni mit kell? Illetve ezt nem fogjuk megjárni ha 28. előtt játszunk?

(#16844) HollyBoni válasza kmisi99 (#16843) üzenetére


HollyBoni
veterán

Jó sokszor le lett már írva.. :U

(#16845) po1son válasza Jhonny06 (#16831) üzenetére


po1son
addikt

A Saturn Mammutban csak ezen a napon (holnap!!!) és a készlet erejéig kihagyhatatlan áron vásárolhatod meg a játékot.
Ezt írják...link.

kmisi99: itt a megoldás, hogy tudsz hamarabb játszani.
És ezért nem kapsz bannt csak nem örülnek neki (hivatalos forrásból lehet tudni).

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#16846) HS 2142 válasza po1son (#16845) üzenetére


HS 2142
őstag

Viszont van aki Limitedet szeretne a Karkand miatt.

(#16850) po1son: Lol, akkor megveszi csak a kulcsot...

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#16848) Jhonny06 válasza Malachi (#16847) üzenetére


Jhonny06
veterán

:R

Írtam nekik mailt, a telefon pedig szerintem ki van lőve, legalábbis folyamatosan ez a hülye üzenet, hogy "Jelenleg minden munkatársunk foglalt..". Pont ilyenkor..

(#16849) Findzs válasza Gergosz2 (#16752) üzenetére


Findzs
addikt

nekem is egyik kedvenc remélem a 2. részt nem cseszik el

valakinek van 6770 -es kártyája ? milyen beállításokkal megy neki elfogadhatóan ?
illetve nem melegszik a kártya ram -ja ?

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#16850) po1son válasza HS 2142 (#16846) üzenetére


po1son
addikt

Viszont van, aki lesz@rja a Karkandot. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.