Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16251) Torry válasza Mukorka (#16250) üzenetére


Torry
addikt

Minimum 30fps, egyébként 40-50 között rohangál ultra-n.
Multira nem elég, single-re jó.

(#16252) Mukorka válasza Torry (#16251) üzenetére


Mukorka
addikt

Igen, ez a helyes megfogalmazás csak most mindenki az sp-ről beszélt ezért ezt elfejetettem írni.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#16253) Gyufaaa válasza ForRedGlory (#16247) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Nem lehet belőle semmi gáz? :B

(#16254) po1son: Azért azt hittem ezt javították a BETA után...

[ Szerkesztve ]

(#16254) po1son


po1son
addikt

Automatikus zoom nincs a játékba?!
Mert nagyon idegesítő, hogy végig nyomni kell a bal oldali egérgombot., ha zoomolni szeretnék... :W

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#16255) janihunk


janihunk
senior tag

Úristen mennyi baj van a 11.10 rew3 mal is áááá.

[ Szerkesztve ]

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#16256) pohár válasza po1son (#16254) üzenetére


pohár
félisten

azt hiszem be tudod állítani hogy végig zoomoljon, vagy csak míg a gombot tartod nyomva :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16257) Neró válasza po1son (#16254) üzenetére


Neró
őstag

Bétában be lehetett állítani.

| www.diablohungary.hu

(#16258) ForRedGlory válasza Gyufaaa (#16253) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem, de ezt már EA is írta. Konkrétan aki megvette Juropban, már aktiválta is ferdeszemű ip-vel... Na most ezért helyből bannolni kellene Európát, azt kétlem hogy be mernék vállalni :)
Mellesleg az EULA nem hiszem hogy kitér az idő előtti játék hátrányaira :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16259) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Most értem haza 576-tól, DLC majd mailben, a póló viszont L-es. ;]
( nekik csak L-est küldtek, Alle bevásárlóközpont)
De felejthető ez a póló, semmi extra, a Cry2-es sokkal nívósabb volt. :N

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#16260) Gyufaaa válasza ForRedGlory (#16258) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Ámen! :C

(#16261) po1son válasza pohár (#16256) üzenetére


po1son
addikt

Igen, megtaláltam végre. :W :DDD
Köszönőm.
Akinek van este kedve játszani egy jót az vegyen fel origin: franca1712
Van jó pár német szerver, ahol 30 alatt van a ping. :C

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#16262) Laraxior


Laraxior
titán

Where is the Nuke? :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16263) oriic válasza JSaN (#16227) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezzel a módszerrel sikerült aktiválnom a játékot.

AKiknek orosz kulcsuk van így tudják angolra állítani a nyelvet.

Kipróbááltam működik:

[link]

Live-Die-Respawn

(#16264) Jhonny06 válasza Laraxior (#16262) üzenetére


Jhonny06
veterán

:) Komoly volt.

[ Szerkesztve ]

(#16265) Wasp_HUN válasza banánocska (#16248) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Részemről az MSI-t preferálom ilyen kritériumoknál. Főleg a HAWK szériát, de bármelyik megteszi amelyiken Twin Frozr II/III-as hűtő van. Egy kártyánál nálam az 5770 HAWK ritkán ment 64 fok fölé, igaz nem is szoktam húzni. Most Bf3-ban azért már majdnem elérte a 70-et. Hangját észre se veszem. Azt hozzá kell tennem, hogy a ház is elég jól szellőzik, elől, hátúl 12 centis ventik és a kártyáknak is van helye.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#16266) Laraxior válasza Jhonny06 (#16264) üzenetére


Laraxior
titán

köbö 6szor meglógott az ürge előtte... szedegetem fel a fegyvereket, kipróbálgatom.. jah, csakhogy ezen a mapon nincs idő :DDD
Jóféle, bár a fegyverhangokkal nem nagyon vagyok kibékülve. A G3nak van masszív hangja, ha nagyobb tárral lenne, azt hinném, hogy LMG :DDD A többi szinte ugyanaz. Szerencsétlen AK-nak is elveszik a hangja, pedig annak van a legismertebb, legkarakteresebb "ugató" hangja. Csak nem ebben a game-ben :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16267) ricshard444


ricshard444
veterán

Hát nekem a 11.10 Preview 3 van fent, 5970 és...orbitális laggok,akár kikapcsolom windows aerot(+100mb vram) akár bekapcsolva hagyom..., 2x vagy 4x élsimítás is mind1 neki. :( Remélem egy driver megfogja oldani, mert emiatt nem váltok vga-t, ráadásul nem is olyan szép... :K

Vannak dolgok...

(#16269) Torry válasza oriic (#16263) üzenetére


Torry
addikt

Noh, spórolhattam volna nem is keveset.
Mindegy, legközelebb kivárok.

(#16270) Neró


Neró
őstag

Amúgy (lehet hülye kérdés), de melyik eszi jobban az FPS -t a Beta vagy az alap játék?

(#16271) ricshard444 : Gondolom a Single rész kevesebbet kér, de a multi? Nincs esetleg jobban optimalizálva? Nálam még 5-10 FPS is számítana + -ban.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#16271) ricshard444 válasza Neró (#16270) üzenetére


ricshard444
veterán

Nálam megvan a stabil 60fps,de laggok vannak, beta-ban 50-110fps volt, de nem volt lagg, de az multi ez meg single, így a multis részét passzolom

Szerintetek driver megoldja a gondom?

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#16272) Jhonny06 válasza Laraxior (#16266) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nekem ezek a részek baromira nem tetszenek benne, amikor hirtelen megjelenik egy csávó és különböző gombok nyomogatásával kell legyőzni és nem tudod előre, hogy mit kell megnyomni (bal egér, space, ilyesmi).. :)) vagy csak én voltam ilyen béna? Ennél a nuke-osnál is, amikor belöktem a sínek közé.

[ Szerkesztve ]

(#16273) xavix13 válasza Gyufaaa (#16260) üzenetére


xavix13
senior tag

Pólóról tudnál képet feldobni? :)

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#16274) Laraxior


Laraxior
titán

Glenn Morshower


in Launch trailer

Érdekes hogy imdb-n meg sem említik hogy benne van a BF3ban.. viszont az MW3at igen :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16275) polonic


polonic
félisten

(#16276) Laraxior válasza Jhonny06 (#16272) üzenetére


Laraxior
titán

köbö azt is 3adszorra sikerült... Már előre rajta van ujjam az "E", "space" és a "LMB"-n.. nyomkodom mindegyiket. :W van amikor tényleg nem sok idő van reagálni :N :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16277) ricshard444


ricshard444
veterán

Erre vki? :U

polonic:

Szóval töröljem le azt a kis cf kieget?

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#16278) Mukorka válasza Neró (#16270) üzenetére


Mukorka
addikt

Multi sokkal rosszabbul megy mint a single. Oda kell a vas, single alá elég egy 6870 is ultrán . [link] itt a videó a 6870-ről cf kikapcsolása után.

(#16277) ricshard444: Töröld le és várj míg patchelik a gamet vagy jön új driver mert 5xxx szériával nagyobb gondok vannak CF terén. Bár itt mások 6xxx-el is jelezték ezt de nekem jól megy a CF

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#16279) Neró válasza Mukorka (#16278) üzenetére


Neró
őstag

De a multi jobban megy mint a Beta? Több FPS marad? - ez érdekelne. Vagy a multi még nem elérhető?

Mivel nem annyira jó a gépem (Ati 4850, 2GB ram, Intel E3200 4Ghz - 2 magos) ezért le kell vegyek mindent lowra. A Bétában kicsit akadt helyenként bár ez szerver lag is volt. A gépfejlesztés meg majd valamikor karácsonyra várható. Szóval a multi jobban eszi az FPS -t mint a Beta vagy jobban van optimalizálva illetve a várható driverek több FPS-t hoznak majd?

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#16280) Wasp_HUN válasza polonic (#16275) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Remek... CAP3 nélkül nekem simán dobott egy kékhalált a gép. Jó lenne ha az AMD-nél nekiállnának drivert csinálni.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#16281) ch003067 válasza Gyufaaa (#16199) üzenetére


ch003067
addikt

Jah értem.

Háth, akkor nem valószínű :B :)

(#16282) Mukorka válasza Neró (#16279) üzenetére


Mukorka
addikt

Jobban van optimalizálva a multi viszont cserébe szebb is lett ugye mert az ultra már bekapcsol dolgokat nem úgy mint a Bétában ergo a helyzet ultrán nem lett jobb ilyen szempontból. [link] Nekem így megy a multi felvétel közben. Amúgy kb 50-80 fps között van ultrán. High-on már sokkal jobban megy.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#16283) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Az komoly, hogy a póló ujjára rá van írva fehérrel, hogy "576kbyte - www.576.hu" ?
Esküszöm teljesen kiábrándító. :W :(

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#16284) Torry válasza Mukorka (#16282) üzenetére


Torry
addikt

Néznél nekem pls proc használatot?
Nekem átlagosan 77% körül megy, de ezt nem akarom elhinni.

Most látom crossfire van, ezért annyi az fps-ed :D
Azért procra kíváncsi lennék.

[ Szerkesztve ]

(#16285) ricshard444 válasza Wasp_HUN (#16280) üzenetére


ricshard444
veterán

Próbáltam letörölni ,de nálam is kékhalálXD

Vannak dolgok...

(#16286) SimonYana


SimonYana
addikt

Én már nem töltögetek , törögetek semmit.
Kibírom már a holnapot :DD

® SimonYana ®

(#16287) Laraxior válasza SimonYana (#16286) üzenetére


Laraxior
titán

single-t addig pont letolod ;) :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#16288) Jimy83


Jimy83
aktív tag

Enhanced stereo mod az mit takar az audio setupnál , meg a speaker systemnél a war tapes ?
5.1 esetében home cinemara érdemes állítani , stereo modot pedig kinyomni ?

(#16289) Viper26


Viper26
nagyúr

Kiderült, hogy 576-nál vannak DLC-k, és mail-ben jönnek a kódok 1-2 napon belül.

Más:

Néhány fórumos kolléga - ugyan nem tudom miért - kényszert érez a figyelmeztetés nélküli spoiler-ezésre, viszont ezt qrvára kerülni kéne, ha nem okoz problémát, köszi! :U

iPhone 14 | FR955

(#16290) nanorambo


nanorambo
őstag

Nah már működik multiztam is minny' megyek vissza. Ki*szott jó játék.
Az én gépemmel 1280-ban eddig csak highon próbáltam de multiba sem megy 55 fps alá. (Eddig) de 67 a jellemző.

Jah és semelyik módszer nem működött csak [EZ!]

[ Szerkesztve ]

(#16291) Mukorka válasza Torry (#16284) üzenetére


Mukorka
addikt

Pedig nekem is AVG 70%, néha felmegy 80-ra is.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#16292) MmDorian


MmDorian
őstag

sziasztok!

ahogy elnézem, mindeki i5tel nyomja az ipart. mire számíthatok a C2D E8500tól ? és milyen kártya kéne hozzá ? 550Ti, esetleg 560 ?

[ Szerkesztve ]

(#16293) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

LOL feltoltam az új drivert envidáéknál, és érezhetően jóval alacsonyabbak lettek az FPS-ek... mondom mi a szar...? Rájöttem, hogy driver feltétel után az SLI kikapcsolt lett alapállapotban :) Szóval tanulsága megvan :D

Viszont egy GTX 580 is vígan viszi Ultrán (élsímítás 2x) FullHD-ban. Átlag 60 FPS.

(#16294) nanorambo: dobj hozzá felbontást is, és beállításokat. Akkor lesz mérvadó.

[ Szerkesztve ]

(#16294) nanorambo


nanorambo
őstag

Bekapcsoltam frapset, eddig így szemre néztem az fps. Gyerekek 90 fps az átlag és 79 alá nem megy. Majd dobok fel képet ha nem hiszitek el.
SOkkal jobban lett optimalizálva mint a béta bár ez logikus.

[ Szerkesztve ]

(#16295) ch003067 válasza MmDorian (#16292) üzenetére


ch003067
addikt

Jó is lenne. Mezei Q6600assal nyomom, egy 8800GT-vel :U

(#16296) Wasp_HUN válasza ricshard444 (#16285) üzenetére


Wasp_HUN
tag

Hát... nekem tele lett a púpom az egésszel. Sikerült tisztán felraknom a pre3-mas drivert meg a cap3-as profilokat. Most se használja a crossfire-t de legalább állandóan megfagy a kép. Felmentem egy alacsony pinges Caspian szerverre. Egy szóval játszhatatlan. Elindulok, fps 43, megakarok fordulni, kép megfagy vagy 3 mp-re utánna 5 mp-ig 0.7 fps.

Úgy tűnik nem lehet mást tenni, mint várni az AMD-re vagy a DICE-ra.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#16297) Neoteric válasza nanorambo (#16294) üzenetére


Neoteric
addikt

1280xakárhányba még jó hogy.. ;]

MmDorian: erős proci limited lenne.. szerintem a GTX560Ti ki sem lenne hajtva.

PSN: ne0teric_sAN

(#16298) Lewzke válasza MmDorian (#16292) üzenetére


Lewzke
őstag

Hát a gépemmel nem valami kellemes, darabos néhol (minden low-on), 40-25 fps 1024x768-on singleplayerben . A betán megfeküdt a Caspian Border pályán, a Metro meg épphogy játszható volt. Maradok a BC2-nél amíg nem lesz jobb gépem hozzá, az legalább jobban fut.

(#16299) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Valaki CO-OP-ot tesztelte már? Ki szeretném próbálni, esetleg valaki? :C

(#16301) Mukorka: ment a pü... mert nem tudom még pontosan hogy indul, és ne itt szemeteljük tele a topicot ;]

[ Szerkesztve ]

(#16300) q13579


q13579
senior tag

No. Megoldódott a dolog. CDG-nél lemondtam, el is fogadták gyorsan, és beszaladtam az 576-ba, ahol átvehettem a névreszólót... Azt mondta a srác, hogy 100 % a plusz DLC minden LE-nek. Utolólag küldik e-mail-ben.

Remélem nem átverés...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.