Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18551) Blacki


Blacki
tag

Hello!
Azért írok ebbe a topicba mert, hátha találkozott valaki hasonló problémával mint én.
Nagy tesztelések közben kiderült, hibás az alaplapom.
A következő hibát produkálja.
Egy 780a amd+ alaplapról lenne szó, 9950 Be procival.
Nos ha azt int vga-t használom akkor minden okés, tuning megy gép stabil, driverekkel is ok minden.
De ha berakok egy vga-t ati ,vagy nvidia mindeggy a gép elkezd fagyni, vagy micsinálni.
Nehéz a tünetet leírni.
A lényeg csak külső áramforrást is használó karival teszi ezt.
4830--9600 gt és társai.
Kisebb karinál, meg nagynál is terheléstől függően kapcsol-le.
Kis karinál pl warcraftozni lehet 1 h is. 10-20 perc NfS Viszont megöli.
Nagyobbnál 2 perc ás kampec van.
A lényeg 1 lekapcsol a monitor, utánna lefagy a gép kb 1 perc múlva.
Az érdekes ha filmet nézek, monitor lekapcsol gép nem reagál , egér, bill, CTR, alt , del-re sem de a hang megy tovább . CSak power gombal lehet kikapcsolni ezesetben.
Vista driver hibát ír, 17xx----182 xxx mindet próbáltunk semmi. Mind ugyanaz.
3 Pci Ex, slott van de ugyanaz mindben.
Másik alaplappal minden oks no hiba,pedig ugyanazok a hardverek vannak benne csak más a lap.
Ya még valami az normális hogy int vga-nál ha filmezek hullámzik a kép mintha zavarná valami pl: csörögne a mobil, vagy ilyesmi de semmi nincs a közelében.
Nem olyan intenzíven de zavaró. Tft monitornál nem szabadna , ilyet csinálnia.

Xbox360 gamertag: TrinityBlood05

(#18552) sgergi válasza lujo10 (#18550) üzenetére


sgergi
veterán

Bios reset. Az elemet vegyétek ki a lapból, majd pár mperc múlva rakjátok be újra, és mehet a móka.

[ Szerkesztve ]

(#18553) lujo10 válasza sgergi (#18552) üzenetére


lujo10
aktív tag

Köszi :R
Azért, még kellene egy kis segítség a gyakorlati lebonyolításhoz,
tehát resetelem a BIOS-t
elöször RESET és utánna elem ki, ugye, utánna kell-e frissíteni, vagy valami?
Bocs, hogy értetlenkedem, de még ilyet soha nem csináltam :B

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#18554) szabozeee


szabozeee
aktív tag

Hali!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Havernak van egy Asrock 775Twins-hdtv alaplapja, az a gond vele hogy ha usb-s egeret használ azzal megy minden gond nélkül az összes ubs csatlakozón. De ha bármi mást "dug" rá az usb-re (pl.: digit fényképező, pendrive) akkor nem sikerül felismerni és nem lehet használni őket... Mi lehet a gond??

Előre is köszi: Zeee

Hala Madrid :)

(#18555) kriszbon válasza Taifa Díaz (#18549) üzenetére


kriszbon
őstag

Semmi bocs :B

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#18556) sgergi válasza lujo10 (#18553) üzenetére


sgergi
veterán

Gép kikapcsol, áramkábel kihúz, elem kivesz. Vár 5 percet. Elem vissza, kábel vissza, áram vissza, gép bekapcs. Remélhetőleg örül.

(#18557) lujo10 válasza sgergi (#18556) üzenetére


lujo10
aktív tag

Köszi, de időközben kiokoskodtuk, persze azért örök hála :R :R :R a segitségért.

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#18558) petho0506


petho0506
tag

Helló, ma vettem a gépembe egy Gigabyte GA-MA790X-DS4 alaplapot. Összeraktam, gép elindul, Xp töltése elkezdődik majd hirtelen kék képernyő és kiír valamit de csak egy villanás nincs időm elolvasni. Majd újraindul az egész. Valami ötlet? A hibaüzenetet amit kiír, valahol máshol nem lehet megnézni?

(#18559) #65675776 válasza petho0506 (#18558) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem ártana lapcserénél újrarakni az OS-t... Pláne ha előtte nem hasonló chipsetes deszka volt a gépben.

Esetleg megpróbálhatod elindítani csökkentett módban, vagy csak egy javító telepítést indítani (OEM Win-nél ez mondjuk pont nincs).

(#18560) kriszbon válasza petho0506 (#18558) üzenetére


kriszbon
őstag

Az XP újra lett telepítve? Mert egy lapcserét nem mindíg él tul a rendszer! Vagy megpróbálhatod felülíratni, de az nem az igazi, és nem is biztos hogy jó lesz! Egy friss telepítés lenne a legjobb :K
Na megelőztek!

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#18561) petho0506


petho0506
tag

Egy régi ASUS M2V volt benne előtte, az Xp is a régi. Akkor újratelepítem a Wint remélem jó lesz.

(#18562) kriszbon válasza petho0506 (#18561) üzenetére


kriszbon
őstag

Akkor erősen javallott a dolog, meg egyébként is ha lapot cserélsz :K

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#18563) Dodder


Dodder
tag

Sziasztok!
Van egy Intel® Desktop Board D975XBX lapom. Van benne egy intel 630-as processzor meg 1 giga 800-as kingmax ram..Az a problémám vele,hogy ha benne van a ram akkor
egy pillanatra felpörgeti a ventit utánna leáll majd 2-3 másodperc után elindul de se kép se hang.A ventik pörögnek más egyéb nem történik.Ha viszont kiveszem a ramot belőle rendesen elindul és kisipololja hogy nincs benne ram. Kérdés? Ram hiba lehet esetleg?Vagy nem támogatja ezt a ramot. Amivel ezelőtt ment az 1066-os kingmax.az most nincs nálam igy nem tudom más rammal tesztelni.

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#18564) sniper112


sniper112
aktív tag

hello.olvasgattam és találtam ezt a pctreiberes oldalt
[link]

és azt szeretném kérdezni hogy ezt hogy lehet telepiteni melyik opciót kéne választani.
és ami fontos lenne hogy amit ír hogy
Add support für HD 4350, HD 4550, HD 46x0 and HD 48X0
- Support 4 GB DDR2 (~ 3,3 GB useable)
a videokártyánál mindenfélénél müködne így elvileg?pl shappire gainward
és a memóriánál ez hogy lenne a 4gb os támogatás 2x2gb ddr667mhz el gondolom.
előre is köszönöm:)

(#18565) sniper112


sniper112
aktív tag

hello.olvasgattam és találtam ezt a pctreiberes oldalt
az alaplapom asrock 4coredualsata2
[link]

és azt szeretném kérdezni hogy ezt hogy lehet telepiteni melyik opciót kéne választani.
és ami fontos lenne hogy amit ír hogy
Add support für HD 4350, HD 4550, HD 46x0 and HD 48X0
- Support 4 GB DDR2 (~ 3,3 GB useable)
a videokártyánál mindenfélénél müködne így elvileg?pl shappire gainward
és a memóriánál ez hogy lenne a 4gb os támogatás 2x2gb ddr667mhz el gondolom.
előre is köszönöm:)

[ Szerkesztve ]

(#18566) Laby


Laby
senior tag

Üdv! Játszok egy játékkal Madden NFL 08 névre hallgat, az utóbbi hetekben kezdte el hogy minden meccsemről kivétel nélkül többnyire első félidőbe kidob a játék mainapp.exe (indító exe) hibát észlel ezért leáll. Eseménynaplóba ezt írja:
Hibás alkalmazás: mainapp.exe, verzió: 1.0.0.0, hibás modul: mainapp.exe, verzió: 1.0.0.0, memóriacím: 0x00330ad1.

További tájékoztatást a súgóban talál a következő helyen: http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp.

Már újra tettem a win-t is és játékot is többször, 2x512mb-os ram-om van megcserélgettem őket mindhiába, kivettem egyesével és az egyikkel jó volt de csak az egyik foglalatban! Ez pár napig jó is volt és vettem 1gb-os ram-ot hogy 10 percnél hamarabb töltse be msn-t pl, és ez is pár napig tökéletes volt és most ennél is ugyan ezt csinálja. Arra gyanakszom hogy alaplap gyilkolássza a ram-okat és ez a gond, viszont nincs pénzem új alaplapra ráadásul 478-ast már találni is nehéz lenne, valakinek nincs valami ötlete?
ui.:Csak ennél a játéknál csinálja.
Előre is köszi! Hali

(#18567) zsamsi válasza petho0506 (#18558) üzenetére


zsamsi
csendes tag

Szia !

Sajátgép-tulajdonságok-Speciális-Indítás és helyreállítás => itt a pipát ki kell venni az automatikus újraindításnál

(#18568) mh197


mh197
senior tag

Sziasztok!

A kérdésem a következő. Van egy ASUS p5wd2-E premium lapom. (975-ös chipset.)
Bele lehet ebbe tenni vmilyen core2-es procit? Exxx vagy ilyesmi szériát? Ha esetleg vkinek ilyennel volt már tapasztalata, kérem írja meg. :R

Üdv.

(#18569) mh197 válasza mh197 (#18568) üzenetére


mh197
senior tag

Elvileg itt azt írják megy benne az e6600-as proci : [link]
Itt meg azt, hogy csak bizonyos típusok viszik:
[link]
Vajon ez mennyire megbízható...?

Most akkor mi az igazság? Sima core duo-t esetleg vinné, ha már nem is core duo 2-t?

[ Szerkesztve ]

(#18570) kriszbon válasza mh197 (#18569) üzenetére


kriszbon
őstag

Nem tudom jó lesz e a link (cpu support) :F
Jó lett, de miért nem a gyártó oldalát nézed meg?

[ Szerkesztve ]

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#18571) mh197 válasza kriszbon (#18570) üzenetére


mh197
senior tag

Jaja, ezt néztem, csak találtam neten olyan oldalt, ahol írták, hogy viszi a core duot, meg a core2 duo-t is. Mondjuk utóbbit sztem is csak vmi újabb kiadás.
A gyártó szerint ugye nem megy benne.
A 9xx széria az kevésbé fogyszt, mint a 8xx széria, vagy tök mind1, mert ugyanannyit esznek?

(#18572) kriszbon válasza mh197 (#18571) üzenetére


kriszbon
őstag

Hát sajnálom de azt nem tudom megmondani, hogy melyik mennyit fogyaszt, meg azt sem hogy tényleg lehet e bele tenni c2d procit :B A giga lapoknál van valami olyan hogy újabb biossal mennek az ilyen procik a 965 vagy 975 chipsetes lapban, de ezt sem tudom biztosan! Azt hiszem még várnod kell, amíg jön valaki aki többet tud segíteni :B

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#18573) mh197 válasza kriszbon (#18572) üzenetére


mh197
senior tag

A 965 tudja asszem a core2 duo -t biztosra. Mondjuk proci téren is annyira nem látom át most a témát, van egy csomó féle proci, nekem meg kellene vmi ebbe a lapba, ami kevesebbet eszik mint ez, és nem tom melyiket vegyem, mert egy csomó stepping, típus, stb.., és ha vmelyiket tévesztem, vagy nem olyat veszek, nem fog menni a lapomban.
Na mind1, azért köszi, hogy próbáltál segíteni. :R

Továbbra is várom a kérdésemre a választ, hátha vkinek volt már ilyen lapja, procija.

(#18574) Kicker


Kicker
senior tag

Helló

egy a64-es rendszert vennék, legfőképp irodai használatra, azonban az alaplapja egy jetway nevű összeállítás, mi a véleményetek róla, tapasztalatok...

én abit-ot és epox-ot használok, mindkettőt már vagy 6 éve is talán (ha nem 7), ez a jetway másfél éves, ez is kihúz ennyit gond nélkül?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#18575) szacsee válasza mh197 (#18573) üzenetére


szacsee
nagyúr

A 975 előbb jött, mint a 965-ös chipkészlet és az első szériának a CPU áramellátó áramköre nem volt alkalmas a C2D-k támogatására. Erre élő példa az Intel alaplapjai közt a 975XBX és XBX2.
Asus-nál hivatalosan a P5W és a P5WDG2 WS Prof támogatja a C2D procikat, viszont az általad linkelt oldalon látni, hogy a VRM részt áttervezték egy újabb rev-nél.
Hivatalosan nem támogatja, de ha Neked így néz ki az alaplapod, akkor mindenképp megpróbálnám egy C2D-vel (elsősorban E6300, E6400, E6600).
Ha viszont a régebbi kiadású alaplapod van, akkor a Pentium D915, 925, 935, 945, 950, 960-as procikból (amelyiket a pénztárcád engedi) egy D0-s stepingű darabot, mivel ezeknek kevesebb a fogyasztása (130W TDP helyett 95W)

Melyik revíziójú az alaplapod? (proci környékét lesd, illetve a kiegészítő csatlakozót, hogy 4 vagy 8 pines-e..)

(#18576) mh197 válasza szacsee (#18575) üzenetére


mh197
senior tag

Szia!

Csati az 8 pines rajta. A régebbi kialakítású a lap, rev1.01 ha jól rémlik, mert most nincs előttem.
Azt olvastam, hogy az E4300-nak is van olyan szériája, ami 65 nm -es gyártás, és allendale mag, vagyis elvileg azt írták, hogy ez a proci lehet menne ebben is, de nem lehetne annyira tuningolni, mivel a VRM nem ad annyira tiszta feszt. Mondjuk tning még mindegy is lenne, csak a fogyasztás lenne kisebb.
Szted érdemes egy próbát tenni e4300-al? Ha beleteszem lehet vmi baja a lapnak / proccnak? :F

Üdv.

(#18577) szacsee válasza mh197 (#18576) üzenetére


szacsee
nagyúr

Lapnak, procinak elvileg nem lehet baja, ha egy teszt erejéig beteszed, viszont ha a régebbi rev, akkor nem valószínű, hogy menne benne.

(#18578) mh197 válasza szacsee (#18577) üzenetére


mh197
senior tag

Hát most nem akarom előkotoni megint azt, ahol találtam egy fórumot, ahol pont erről volt szó, és ott azt írták, hogy max a tuning nem menne annyira a régi VRM miatt. Ha nem lenne baja egyiknek sem, akkor egy próbát lehet megér...
Amúgy ilyen procira gondoltam, lehet az előbb rosszat írtam :
[link]

(#18579) mh197 válasza mh197 (#18578) üzenetére


mh197
senior tag

Most már csak azt nem tom, hogy ez az allendale mag ez a conroe lenne, vagy mi? Absz ne vágom most ezeket a proci típusokat, hogy melyik hogy jött egymásután?! :F

(#18580) szacsee válasza mh197 (#18579) üzenetére


szacsee
nagyúr

Conroe előbb volt, azt valószínűleg jobban komálja.

(#18581) mh197 válasza szacsee (#18580) üzenetére


mh197
senior tag

Ezt a táblázatot kerestem. :R
Akkor lehet Conroe magos cuccost kellene keresnem valóban. Nem tom még mi legyen, még böngészem a netet, hátha ráakadok vmi okosságra. :)

[ Szerkesztve ]

(#18582) mh197 válasza mh197 (#18581) üzenetére


mh197
senior tag

Na, az lett a vége, hogy beszereztem egy Pentium 915 D -t
Sztem nem kísérletezek, ezzel egy darabig el leszek, ezután majd E4400, vagy hasonlót veszek, és majd akkor előbb a procit szerzem be, és megnézem megy-e a lapban.
Ha megy, akkor majd megosztom itt PH-n, hátha majd vkit érdekelni fog. :))

(#18583) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Egy számomra elég fontos kérdéssel fordulnék hozzátok, kérem csak akkor írjatok, ha biztosak vagytok benne, persze 5letet is elfogadok. :K

Szóval: Van a lapomon 2db 3pines és 2 db 4 pines venticsati a lapomon. Ha a 2 3 pinesre rákötök 3 pineset, az egyik 4 pinesre pedig a procit és a BIOS-ba azt állítanám be, hogy PWM-mel vezéreljen, akkor a 2db 3pines maxon pörögne, a PWM pedig magától állítaná magát?

Ha valami nem lenne érthető, írjatok, a választ előre is köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#18584) NEISSE


NEISSE
tag

Szép estét mindenkinek mai nap vettem egy Gigabyte Ep43 DS3-t és ramként egy Corsair 4GB cms2 dhx DDR2 Cl4-t.A lényeg akárhogy szeretném biosban nem sikerül 830mhz föle rakni a ramot 4 időzítésen.Semmilyen feszültség emelés után se hajlandó feljebb kerülni csak ha 5 időzítésre rakom.(Megjegyzés:Geil 2GB ultra-m volt az ment 925mhz CL4-ben)Az lenne kérésem hogy írjátok már le lécci ennek a megoldását mert eddig ep31 ds3l-m volt csak az beadta derekát és ennek a lapnak sokkal komolyabb a biosa és nem akarok rosszhelyre nyúlni ;) bár dual bios-os rendbejön akárhogy elállítom de akkor is...:)
emélem nem a ram ilyen gyatra gyenge mert akkor hétfőn írány a bolt és cserélem le.

(#18585) Kicker válasza Kicker (#18574) üzenetére


Kicker
senior tag

jetway tapasztalatnak egy UP!

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#18586) Hunter2


Hunter2
addikt

Nyomtam egy BIOS rest-et és azóta a gép a 4Gb ram helyett csak 3008-at ír ki, a POST alatt is és a feladatkezelőben is. Mit kéne bekapcsolnom a BIOS-ban hogy lássa mind a 4 gigát? Egyébként egy ASUS commando lapról van szó.

(#18587) mh197 válasza Hunter2 (#18586) üzenetére


mh197
senior tag

Keress benne egy olyan beállítást, hogy memory remap. Ha azt bekapcsolod, akkor asszem látni fogja a 4 Gb-ot.

[ Szerkesztve ]

(#18588) Hunter2 válasza mh197 (#18587) üzenetére


Hunter2
addikt

ez bevált.THX

(#18589) Vasinger! válasza Vasinger! (#18583) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

UPP? :F

(#18590) Demolator


Demolator
tag

Szasztok!

Akadt 1 nagy gondom: Msi 865pe neo 2v a lap ami elkezdett irdatlan lassú lenni mármint az egész konfig sejtelmem sincs mitől de nem is merte fel a ramok rendes sebességét és csak 266-on volt hajlandó futtatni a 400-asokat is és csak 4:3-ba lehetett állítani szóval nemértem... gondoltam biosfrissítés megoldja a gondot , próba-szerencse alapon leszedtem a liveupdate3-al új biost és el is kezdte fleshelni amikor rossz memóriacím bla bla kihalt a progi ujraindítottam a gépet azóta semmi csak a flopy-t kerregteti.... ÖTLETEK? lehet vele valamit kezdeni? vagy mindjárt dobjam is ki a lapot...?

A reklám helye

(#18591) ody42 válasza Demolator (#18590) üzenetére


ody42
senior tag

Ha ki lehet venni az eepromot, akkor probalj keresni valakit, akinek ugyanilyen alaplapja van, es flasheljetek ujra az o gepeben.
Nekem egyszer az nf7-esem adta meg magat anno EEPROM iras kozben, es ott mukodott ez a modszer.

(#18592) #65675776 válasza Vasinger! (#18583) üzenetére


#65675776
törölt tag

A lapod nem képes szabályozni az összes csatlakozón a fordulatszámot. A Smart Fan csak a CPU_FAN csatlakozón működik.

Demolator: Intel chipset-nél a RAM órajel és a processzor FSB-je között szigorú összefüggés van. Az i865 pl csak 800MHz-es FSB-jű proci mellett hajlandó DDR400-on kezelni a RAM-okat. A pontos táblázat a chipset techdoc-jában benne van.

(#18593) Demolator válasza #65675776 (#18592) üzenetére


Demolator
tag

köszi a választ, akkor már értem mert 1 2,4-es cerka van benne és kb olyan lasú volt 3000-en mint az 1,5-ös pentium4-es letöltőgépem... szóval eprom csere?

A reklám helye

(#18594) #65675776 válasza Demolator (#18593) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az nem változtat a chipset korlátain. Vagy lapot, vagy procit kell cserélned ha DDR400-on akarod használni a RAM-jaidat. Szerencsétlen NetBurst meg ráadásul meglehetősen érzékeny is a memóriasávszélességre. Bár a cerkának tulajdonképpen mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#18595) fenergie84


fenergie84
addikt

Üdv Mindenki!

Vettem egy ilyen lapot:
Fujitsu Siemens D1931-A21 GS 3
Valaki tudna nekem segíteni, hogy honnan tudok drivert tölteni hozzá?
Előre is köszönöm a segítségeteket!

Üdv.

(#18596) Skotos


Skotos
csendes tag

Sziasztok!

Lenne az alábbi konfig:
Alaplap: Gigabyte Intel EP43-DS3L
Memória: Geil Ultra DDR2 1066MHz KIT 2GB CL5 (2x1GB)
VGA: Sapphire PCIE HD 4830 512MB GDDR3 HDMI
Processzor: Intel Core 2 Duo E7400 2.8GHz 3 MB cache BOX

Nem húztam, bár az a beépített M.I.T. egyből 3.12 GHz-re húzta, 333 FSB, ramokat 1333 MHZ-re. Egyből optimális beállításokat töltöttem be. Sajnos így is lefagy, sőt fail safe módban is. A boltban a vásárláskor javasolták, és a ramok dobozában is volt egy felhívás arra, hogy több voltot adjak a ramoknak. Elmentem egészen 2.4V-ig 800MHz-en és 1066MHz-en is fagyott a két rammal. 2.2V 800MHz-en stabil volt elég sokáig (de csak egy modul az 1. slotban). Felment így egy Vista, illesztőprogramok, majd Kaspersky telepítésekor megfagyott. Sőt mikor a pendrivemat rákötöttem egyből megfagyott. Csak csökkentett módban sikerült felmásolni a cuccokat. Vistat leszedtem, XP SP2 eszközök telepítésénél befagyott, és itt hagytam abba. Variáltam az egy modult a slotokban (1,2,3), de mindig fagyott. Sajnos a bios verzióját nem néztem meg, szóval ezt nem tudom most közölni, de számomra nem tartozik az első lépések közé a bios frissítés. Szóval ha van valami konfigurációs beállítási tanácsa valakinek, kérem ossza meg, és csak azután nyúlnék a bioshoz. Megjegyzem nem vagyok hardware guru.

(#18597) ody42 válasza fenergie84 (#18595) üzenetére


ody42
senior tag

http://ts.fujitsu.com/support/downloads.html

itt kivalasztod, hogy
accessories
mainboards
es utana mar csak a tipust kell...

(#18598) kriszbon válasza Demolator (#18590) üzenetére


kriszbon
őstag

Ha a floppyt kerregteti, akkor még talán arra van lehetőséged, hogy készítesz egy dos indítólemezt, és felmásolod rá a dos-os bios író progit, és magát a bios fájlt kicsomagolva, majd elindítod a gépet, és mikor a floppyról betöltötte az íróprogit, akkor vakon begépeled a parancssort és ütsz egy entert, majd vársz egy darabíg és újraindítod!

Mindörökké az első tökösebb gépem 4S akkuval: https://www.youtube.com/watch?v=ryVAamO5QpI (a többit már magam építettem kicsit jobbra) Netuddki, valahol a térben és időben! Vazze eltévedtem! Valaki?? Segitsééééééég!!

(#18599) fenergie84 válasza ody42 (#18597) üzenetére


fenergie84
addikt

THX MAN! :R

(#18600) zöldséges


zöldséges
csendes tag

Sziasztok!tud valaki segiteni??64es Vistáhot flash player kellene...
leszedtem már kb.5 félét,egyik se jo...::( köszi,üdv Zöldséges

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.