Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) dugesz77 válasza schawo (#4349) üzenetére


dugesz77
őstag

Hát ha nagyon multimédia kell oda én meg már lehet kicsit drágábban de egy HDMI kimenetes tabletett mondanék. Ugyan úgy kiköthető,irányítható és a nagy pluszban ott a saját kijelző is és a mobilitás. Persze ez én vagyok az én szemszögemből.

(#4352) envagyok válasza rsf (#4331) üzenetére


envagyok
veterán

Most jött email direkt kérdésre: 1 tuner.
De akkor inkább ki plus harmadannyiért.

(#4353) a8l válasza dugesz77 (#4348) üzenetére


a8l
aktív tag

25$ alatt nem lehet venni s905 boxot, ha lenne most is 22-ért akkor már venném is. 56volt a 912-es darabja és eddig nekem mindig szerencsém volt. Ennél sokkal nagyobb értékesebb csomagok is átjöttek .
Alapvetően Mp lesz de néha másra is lehet használni. Jelenleg úgy látszik hogy hibátlan Mp gyári állapotban is.
Már csak vmi nas féle kéne amit elér minden eszköz akkor is ha a gépem ki van kapcsolva. Az asusban van 3tb hdd, vennék mellé még 1-2 ugyanolyan wd red-et csak kell valami ami működteti.

[ Szerkesztve ]

(#4354) schawo válasza a8l (#4353) üzenetére


schawo
titán

Nekem is átjött a 100+-os telefonom két hete. Az elmúlt fél évben legalább 20 csomagom volt 22 euró fölött, és mind átjött, egytől egyig. Persze a telefont leszámítva a többi egyáltalán nem volt nyilvánvaló. Ahogy ez sem az. Nem hiszem, hogy pont ezt fogják majd meg. Aztán, ha mégis, bele van kalkulálva.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#4355) esox2


esox2
tag

Nekem megfogta a vám a T95-öt, küldtek egy felhívást a számlák, bizonylatok csatolására. 32,66 USD volt pontkedvezménnyel összesen.Kedden érkezett meg, vámmentesen adták ki.

(#4356) dugesz77 válasza a8l (#4353) üzenetére


dugesz77
őstag

Dehogynem lehet 25 $ alatt venni. Ez pl. még 24 $ sincs. Meg aki kintről vásárol (BG,GB) pontokkal,kuponnal könnyedén tud 20$ környékén venni szinte bármikor. Pontokat beváltva 18,39 $ egy T95x. vagy 19$ egy Nexbox A95X. De BG-n is az új regisztráció az egy 30$ feletti vásárlásból 10 $ levonó kuponnal indít. Aki pontokkal van tele annak meg ott a 10/5 kupon. Mindenhol vannak kiskapuk. Csak ismerni kell őket.

[ Szerkesztve ]

(#4357) rsf válasza envagyok (#4352) üzenetére


rsf
senior tag

Érdekes, hogy sehol nincs a play2-ről normális kép pedig már lassan szállítják.
Olyan mintha titkolnák..
Nekem elég a szimpla tuner is. Bár a duplának jobban örültem volna.
Üdv.

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#4358) Songoman


Songoman
aktív tag

Akinek problemaja van az A95X (905x) keszulek A/V nyilas mogotti recovery gomb hianyaval, az alabbi modon tudja az USB updatet vegrahajtani:

0. Az USB Burn Tool v2.0.8 letöltése
1. Legyen kikapcsolva az A95X, es ne legyen semmihez sem kotve (pl.: hdmi, ne legyen benne sd kartya, tapkabel se legyen bedugva, stb.)
2. Dugd be az USB kabelt a PC-be
3. Inditsd el az USB Burning Toolt es toltsd be a keszulek frissitendo file-jat (.IMG). Bizonyosodj meg arrol, hogy a Burning Tool leellenorizte a betoltott IMG file-t.
4. Nyomd meg a Start gombot az USB Burning Toolon
5. Csatlakoztasd az USB kabelt a doboz azon USB portjahoz, amelyik legtavolabb van az SD kartya olvasohoz (legkozelebb van a doboz hatso oldalahoz)
6. Figyeld az USB Burning Tool-t vagy hallgasd, hogy ad-e ki hangot a Windows a csatlakoztatas utan. A csatlakoztatas utan latni fogod, hogy az USB Burning Tool mutatja, hogy csatlakoztatva van a doboz es elkezdi a flashelest.
7. Ha elkeszult az USB Burning Tool, akkor zard be az alkalmazast, es huzd ki az USB kabelt.
8. Ha minden igaz, akkor a dobozod a kivant firmware-re lett flashelve.

Forras

[ Szerkesztve ]

(#4359) schawo válasza dugesz77 (#4356) üzenetére


schawo
titán

Így nézve a GT1 sem 60 usd, hanem 41 (Gearbest, pontozva).

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#4360) azbest válasza dugesz77 (#4351) üzenetére


azbest
félisten

A pontozós árak csak egy szűk réteget érintenek, akik nagy nagyon meg szoktak sértődni, ha felemlegetik az áldásos tevékenységüket a gearbest topicban ;]

(#4361) a8l válasza dugesz77 (#4356) üzenetére


a8l
aktív tag

A T95x az s905X chip-es ami nem jó LE-hez, tehát nem vagyok előrébb vele teszt jelleggel.
Nincs annyi pontom, azért nem fogok review-eket írni olyan cuccra ami meg sem érkezett hogy kapjak pár pontot. BG-nél meg alig van pontom, 627 pontom veszett el jan1.-én(nem figyeltem)
GB-nél van most kb 4$-ért pontom.
Ami szóba jöhet az:
A95x (S095) 27,18$ ebből lesz kb 23$ pont levonás után.
A95 28.89$ Ez lenne kb 25$
MXQ Pro 29,45$ -4$
T95M 29.91$ -4$
TX3 29.49$ -4$

Közös jellemzőjük hogy mindegyikben lassú 10/100-as Lan van és 1gb/8gb.
Ezek közül melyik lehet a legértelmesebb választás?
Legolcsóbb A95x lenne.

(#4362) Silent77 válasza azbest (#4360) üzenetére


Silent77
veterán

Nem tudok ilyenről. :)
Aki onnan vásárol az pontoz. Miért sértődne meg bárki is? :D

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4363) dugesz77 válasza a8l (#4361) üzenetére


dugesz77
őstag

Mintha az új 007-es képfájlnál írták volna a támogatást az X-es soc-hoz. De lehet én keverek valamit.
A T95M az egész jó kis masina lett. Használjuk itt páran a 2/8 -as változatot az 1/8-as LE alatt valószínűleg hasonló. Az akciós Beelink Mini MX (21,9$ volt akcióban pontokkal 15,33$) ebben 1000 lan van de sajnos nagyon drága lett.
Ez pont olyan időszak,hogy nehéz okosnak lenni. Sok gyártó elkezdte a s912 nyomni és nem az történik,hogy a "régi" 905 kinyomnák olcsón a raktárakból hanem még drágultak is. Az eddigi favorit a t95Max meg már most drágább mint az új s912 gépek.

azbest én sem vagyok sértődékeny típus :D . Ez a két bolt értékeli a visszajáró vevőket. Szerintem nem bűn ezt kihasználni.

[ Szerkesztve ]

(#4364) interstate76


interstate76
addikt

Kedves LibreELEC-es topiktársak!

Megtennétek, hogy beröffentitek az innen leszedhető plexmediaserver kiegészítőt a masinátokon és beszámoltok róla, hogy utána eléritek-e a szervert a "http://minipcip:32400/web/index.html" címen?

.zip-ből kell telepíteni és eltart egy ideig, míg végez, szóval ha elsőre nem történik semmi, akkor nem kell nekiállni klikkelgetni, mert dolgozik, csak még nem végzett.

Nekem sajnos sem Mini MXIII-on sem Mini MX-en nem megy (az elsőn kszaq-féle 005-ös, a másodikon 002-es verziójú LE fut). Ill. az add-on települ, a My Add-ons menüpontban ott is van "enabled" státuszban, mégsem érem el a fenti címen. Még port forwardingot is csináltam a routerben, pedig korábban, amikor Wintel W8-asról futtattam PMS-t, akkor enélkül is simán elértem.

Nagyon jó cucc, érdemes kipróbálni! Aki ugyanis PMS-t futtat, az utána bárhonnan eléri az ezzel megosztott anyagait, ahol van netelérése (és persze kliensapplikációja telefonra, tabra vagy PC-re)!

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4365) metti válasza DoItYourself (#3547) üzenetére


metti
tag

Sziasztok!

Egy hülye kérdés: Sunvell T95M-en hol van a reset gomb??? :F

Sehol sem találom....

Ha valami komolyan érdekel, foglald le egyértelműen a későbbi félreértések elkerülése végett!Posta csak előreutalás esetén!

(#4366) vargalex válasza metti (#4365) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Szia!

Az analóg A/V csatlakozón kell benyúlnod pl. egy fogpiszkálóval.

Alex

(#4367) Mankó


Mankó
veterán

LE alá tudtok streamelős addont ajánlani? Droid nincs a boxon, szóval az alá kiesik.
Zenék, yotube telefonról tv-re való megosztásához kell.

(#4368) metti válasza vargalex (#4366) üzenetére


metti
tag

Köszönöm! :R

Ha valami komolyan érdekel, foglald le egyértelműen a későbbi félreértések elkerülése végett!Posta csak előreutalás esetén!

(#4369) Mankó válasza TCr (#4131) üzenetére


Mankó
veterán

Sikerült megoldást találni rá? Én is ennek próbálok utána járni.

(#4370) metti


metti
tag

esetleg a Sunvell T95M 2GB/8GB-hez valakinek lenne device tree-je?

Ha valami komolyan érdekel, foglald le egyértelműen a későbbi félreértések elkerülése végett!Posta csak előreutalás esetén!

(#4371) syler123 válasza metti (#4370) üzenetére


syler123
veterán

Nincs nem is lesz, míg kszaq úgy nem dönt hogy feltölti. Én a 2-es verziót tettem fel, nem vettem észre semmilyen hibát, ami indokolná hogy másik verziót szedjek le.

(#4372) Beni2360 válasza Dr. Venkman (#4323) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát kedves fórum társ? Imádom amikor a kérdés feltevéskor nem a teljes valóságot írják le hanem egy részét. :W
Én nem tudok a média lejátszódhoz meg a virtuális partícióra mit mondani mert nem az én oldalam.
Ugye az alap kérdésben ilyenekről szó sem volt? Ha evvel kezded hozzá sem szólok.
Látod egy alap "háztartásbeli" vinyót azonnal felismert.
Nekem NAS-m van és szvsz. az való állandó külső torrentezésre. (vitát erről nem szeretnék nyitni!)
Wifiről sem esett szó legalábbis nem emlékszem.
Most innen lezárom részemről a további hozzá szólást. Ha tudtam valamit segíteni akkor jó, ha nem akkor kár volt az időmet fecsérelni. :K

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4373) Dr. Venkman válasza Beni2360 (#4372) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Szia, sajnálom, hogy így felzaklattalak, nem állt szándékomban. Nem gondoltam, hogy lényeges milyen típusú a másik partíció, ezért nem írtam bele az első hozzászólásomba, nem az információt akartam visszatartani,hidd el. Egyébként ez nem egy virtuális partíció, hanem egy virtuális cd-nek látszó partíció. Különben a blkid log-ban látszik hogy UDF típusú, de ezen én is átsiklottam volna, nem azért írom. És ahogy említettem is már, ez most már sajnos nem lényeges, mert a My Book meghalt. :( A média lejátszós mondatrészt nem értem, itt nem média lejátszókról van szó?

A "háztartásbeli" samsung-ot sem ismerte fel különben elsőre, meg kellett formázni (ebben az esetben nem jelentett gondot, mert nem volt rajta lényeges adat). Ezt sem írtam bele korábban a hozzászólásomba, sajnálom.

Örülök a NAS-odnak, és én aztán nem fogok ezen vitatkozni :)

A wifi sebességét csak megemlítettem a hozzászólásomban, de amúgy az befolyásol bármit is?

Még egyszer elnézést, hogy az idődet fecsérelted, béke :(

(#4374) Karel666 válasza syler123 (#4287) üzenetére


Karel666
tag

Bocsi, csak melóztam. Segítenél benne? 4 vagy 16 GB-os kártyát használjak?
"Láma vagyok ezekhez"
Előre is köszi.
Egyébként ez a libreelec az Kodi?

(#4375) syler123 válasza Karel666 (#4374) üzenetére


syler123
veterán

4gb-os elég, ha gyors.

Ez egy olyan linux, amin a Kodi fut. Indításnál írja is hogy "just enough os for kodi".

(#4376) Karel666 válasza syler123 (#4375) üzenetére


Karel666
tag

Akkor csak rámásolom a kártyára, beteszem a lejátszóba és automatikusan az indul el, ha bekapcsolom a lejátszót? Meg kellene egy link, hogy melyiket tegyem rá! Köszike

Az összefoglaló elején ami van az jó?

[ Szerkesztve ]

(#4377) syler123 válasza Karel666 (#4376) üzenetére


syler123
veterán

Szerintem a 2-es verziót tedd fel.

Letöltöd a rufust, betallózod a LibreELEC-S905.aarch64-7.0.2.002.img.gz -t. És elkészíti az sd kártyát.

Utána av csati mélyén van egy reset gomb (készülék függő, az enyémen ott van) azt nyomod fogpiszkálóval és úgy adsz neki tápot. Ezt csak az első indításnál kell elvégezni.

[ Szerkesztve ]

(#4378) Mankó válasza junkpod (#4313) üzenetére


Mankó
veterán

Na meg is fogalmazódott pontosan a hiba oka.
Filmek esetén, amelyeket a nasról streamel a box, a sztereó hangot felkonvertálja az erősítő több csatornásra.
Viszont amit a netről nézek, sorozatbarát vagy movieshark addonnal azt nem.
Ha bekapcsolom rendszerben a sztereo felkonvertálását, akkor nincs hang pl, csak a nasról jövő filmeknél.
Lehet ezt valahogy orvosolni vagy a netes tartalmak ilyenek és kész?

(#4379) Karel666 válasza syler123 (#4377) üzenetére


Karel666
tag

Na siker. A fenti verziót tettem fel. Életre kelt a gépezet, megjöttek a HD hangok is és a hálózat is jól működik. Köszi még egyszer!

(#4380) junkpod válasza k_petya (#4340) üzenetére


junkpod
nagyúr

Mi történik ha a tv-bol kihúzott az antennát? Azonos elosztobol kapják az áramot?

Box's don't touch!

(#4381) junkpod válasza Mankó (#4378) üzenetére


junkpod
nagyúr

Nas-rol streamel? Azaz egy harmadik eszközzel játszod le a filmet és egy kodi plug-in mediaserver streamel?
(amúgy hol lehet manapság meg stereo hangsavot release-ket fellelni, idoutazo vagy :) ?)

Box's don't touch!

(#4382) Multibit válasza junkpod (#4381) üzenetére


Multibit
veterán

hol lehet manapság meg stereo hangsavot release-ket fellelni
Ha valakinél törvény, hogy csak friss halivudi filmeket nézhet, akkor sehol ;]

(#4383) syler123 válasza junkpod (#4381) üzenetére


syler123
veterán

Pl sorozatok? Kb az összes szinkronos sorozat? Kb az összes angol nyelvű sd minőségű sorozat?

Szerintem te vagy az időutazó és nem kis hazánkban élsz. Amikor a magyar bluray-re, ha egyáltalán van ilyen az adott filmből ráteszik a 384kbit / sec-es dolby digitalt, akkor nem tudom miről beszélünk...

[ Szerkesztve ]

(#4384) Patice válasza junkpod (#4381) üzenetére


Patice
nagyúr

Hát, a NAS-ról streamelés az azt jelenti, hogy a NAS a médiát kis csomagokban kezdi el küldeni, de a lejátszáshoz ennek az ég világon semmi köze. A média ugyan úgy kódolt formában marad, csak továbbítania kell a NAS-nak, lejátszania nem.

Az effektív lejátszás - ami a kódolt formából való kicsomagolást, demuxolást és kimenetkre (kép és hang) küldést jelenti, az a lejátszó eszközön történik.

(#4378) Mankó:

Kitalálom: a NAS-ról sztímelt sztereó hangsávos anyagoknak MP3 a hangsáv kódolása, a netes forrásoknak meg inkább AAC. :U

MP3-ra meg be van idomítva az erősítő, hogy azt 5.1-re ki kell kevernie. Ez csak kikapcsolható gondolom én.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#4385) Technoman


Technoman
őstag

Sziasztok!
Egy másik fórumról jöttem át (Milyen Mp-t vegyek),mivel a kérdéseimre
csak itt fogok választ kapni.
Szóval, egy h.265-ös MP-t szeretnék venni, a meglévő Mede8er 600-as mellé. A Med-et szeretem, nincs is vele semmi gondom. Viszont már kezdek belefulladni a sorozataimba ill. kezdek már vinyóilag betelni.
Mivel anyagi okok miatt most nem szeretnék NAS + vinyókat sem venni és a jelenleg használt technikámat szeretném használni (értsd nincs több vinyó vásárlás) valami alter megoldáson gondolkoznék, pld h.265-re kódolni a sorozataimat/filmjeimet (tudom, nem kis időmbe kerül) Ennyit a felvezetésről.
Szóval, vennék egy ilyen olcsó s905-ös lejátszót, de sík hülye vagyok ezekhez az androidos media playákhoz (nem is volt soha ilyenem)
Kérdéseim:
A "C" kateg. vonalból néztem ki itt az ajánlottakat: BeelinkMini MX, Mini MX Ver 1.0, Mini MXIII, M18
Melyiket vegyem?
ami fontos számomra:
2 és 4 TB külső HDD támogatás ((WD My Book)
kadenciahelyes lejátszás
optikai hang kimenet (SPDIF)
LAN

:R

(#4386) syler123


syler123
veterán

Valaki tudja hogy a Sunvell t95m távját hogyan lehet tanítani?

(#4387) Mankó válasza Patice (#4384) üzenetére


Mankó
veterán

Neked van igazad. A nas csak tárhelyként szolgál, a lejátszó végzi a lejátszást.

Utána néztem, így már nekem is tiszta.
A torrentről szedett filmek minimum AC3-as hanggal rendelkeznek, ezek közül van ami 2 csatornás, ezeket ossza szét az erősítő 6 csatornára.
A kodi Sorozatbarát, Filmecske, Internet rádióján lévő médiák pedig aac-s sztereó hangsávval rendelkeznek, ezeket nem dobja szét az erősítő.

Ez a felállás már így is marad, max egy álsorroundot használok aac esetén, s ez a neo 6 lesz.

(#4388) junkpod válasza Patice (#4384) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ezt én is így tudom, nem írtam mast:)
Ha AAC-hanggal van a gond, akkor be kell kapcsolni a transcoding opciót a Dolby digital menuknel.

Box's don't touch!

(#4389) junkpod válasza syler123 (#4383) üzenetére


junkpod
nagyúr

És Multibit
Jaj, nem kell komolyan venni a szurkalodast. Csak feltunt, hogy mindenki állandóan a csúcs szuper lejátszót keresi, utána a többség meg gagyi forrást néz rajta (720p, sztereó, magyar szinkron...)
Amúgy én utoljára 10 éve néztem szinkronos filmet, talán a Miss Saigon... Akkor a vége után poénból megnéztem egy jelenetet eredeti hanggal is, az állam is leesett és nem a keverestol, a magyar szinkron az érzelmek, hangsulyozas , hanggaljatszas legaprobb jeleit sem mutatta, ellenben egy monoton hangszinnel-hangerovel szólt, ráadásul az összes magyar szinkron erőszakosan kiemeli a beszéd hangot.
Na innentől nem nézek szinkronosat...

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#4390) DoItYourself válasza syler123 (#4386) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Az összefoglaló 14-es pontját nézd át, be van linkelve.

Technoman: mindegyik jó, de a Mini MX-ek távirányítóján nincs sok gomb. Ha ez nem gond, akkor mindegy melyiket veszed, jó gép a Mini MXIII és az M18 is, de ez utóbbi drágább.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#4391) Mankó válasza junkpod (#4389) üzenetére


Mankó
veterán

Én is jobban szeretem a minőségi hangot - ezért tartok nast is, de asszonynak, szülőnek elég a 2 csatorna is.
Főleg, amikor csak le ül a box elé és tekergeti a sorozatos addont és ami megtetszik neki arra nyom rá. Azon pedig csak sztereó hang van. Én meg igyekszek kihozni mindenből a legjobbat, amit lehet.

(#4392) syler123 válasza junkpod (#4389) üzenetére


syler123
veterán

Na ez nagyon off, de!

Én is általában az eredeti hangot részesítem előnyben, 80%-ban angolul nézem a sorozatokat, de akadnak kivételek. Pl a Trónok harca szinkron szerintem kiváló minőségű (Ezt simán ajánlom kipróbálásra), akkor ott van Big Bang Theory, Family Guy.
De van ellen példa, pl a Braking Bad szinkronja nézhetetlen. Szóval nem leszünk attól többek, mert eredeti nyelven nézzük a filmeket és igenis vannak jó szinkronszínészeink, csak nem sok van belőlük.

Gagyi forrásról meg annyit hogy egy sorozatnál azért nem mindegy mekkora helyet foglal egy évad és nem is mindegyik sorozat a látvány miatt jó. Ennek ellenére kell az erősebb gépezet, mert némelyik közülük megérdemli a jobb minőséget.

DoItYourself: Bocsi, nem gondoltam hogy ez is szerepel az összefoglalóban :R

A T95M távirányítója nem tanítható a videóban szereplő módon. Hosszon nyomva a set gombot nem áll át folyamatos világításra, csak villog ahogyan egyébként is szokott.

[ Szerkesztve ]

(#4393) DoItYourself válasza syler123 (#4392) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Kösz a visszajelzést. Kevés infó van ezzel kapcsolatban, inkább a CEC-el próbálkozik mindenki.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#4394) syler123 válasza DoItYourself (#4393) üzenetére


syler123
veterán

A CEC az nálam is jól működik. Bekapcsolom a boxot, akkor bekapcsolja a tv-t is, egyedül a kikapcsolás, ami nem működik, tehát ha kikapcsolom a boxot nem kapcsolja ki a tv-t.
Ezért akartam megtanítani a kikapcsolásra, de lehet hogy ez a távirányító nem is tanítható.

[ Szerkesztve ]

(#4395) bostone válasza dugesz77 (#4299) üzenetére


bostone
addikt

Jelentem működik a fogpiszkálós módszer! :)
Úgy tűnik minden beállítás rendben, egyedül a képernyőt kellett újrakalibrálnom, ami kb. két percet vett igénybe.
Nagyon köszönöm!
Így nem kellett előről kezdenem a folyamatot.

(#4396) Multibit válasza junkpod (#4389) üzenetére


Multibit
veterán

A napokban vettem két Bigas Luna filmet BD-n a spanyol Amazonról. Sajnos csak tavaly adták ki ezeket FHD-ban. Az egyikek pl. ilyen gagyi hangsávok vannak ;)

mono 2015-ben

Ja, amúgy a mono hangsáv 24 bites PCM.
Bocs az OFF-ért, de ne csak a száraz technikáról essen szó, hanem néha arról is, amit nézünk, hallgatunk rajta :)

[ Szerkesztve ]

(#4397) azbest válasza Multibit (#4396) üzenetére


azbest
félisten

Ha régebbi film akkor lehet jobb, mintha 5.1 csatornás újraszinkronizált lenne... A vissza a jövőbe sorozat is megsínylette, hogy a több csatorna miatt újravették olcsósítva a szinkront 5.1-ben. Úgy kell vadászni a mono eredetire, mert azt meg lehagyják az új mellől.

Sajnos nem minden filmnek maradtak fenn az eredeti nyers felvételei, hogy újrakeverjék. Valamelyik nagy stúció is elvesztett rengeteg anyagot egy tűzesetnél.

[ Szerkesztve ]

(#4398) interstate76 válasza interstate76 (#4364) üzenetére


interstate76
addikt

Srácok, az előzményben linkelt kiegészítőt próbálja már ki valaki, legyen olyan kedves! Szeretném tudni, hogy csak nálam nem megy, vagy másnál sem! Jó lenne, ha olyan is ránézne, aki NAND-ra telepített LE-t futtat!

Köszi!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4399) schawo válasza DroiDMester (#4342) üzenetére


schawo
titán

Ha esetleg meg tudnád nézni, milyen átvitelt tud usb hdd-re.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#4400) DroiDMester válasza schawo (#4399) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

És ezt hogy? vagy mivel próbáljam? ilyet még nem teszteltem :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.