Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) m_kovacs


m_kovacs
tag

Csak úgy írogatok...
Box MX PLUS (Tronsmart Vega S95_Pro A8 p200)
SD-re írtam a LE 006 verziót.Lecseréltem a dtb.img-t a boxról kimásolt file-ra.
Be sem bootolt! Kicseréltem a dtb.img-t az eredetileg a 006 os ban levőre, ezzel már bootolt.
Beállítottam a kodiban a videó felbontást 4k 60fps-re.(mert hogy 4k-s box).
Lett a 4k-s tv egy 1/4-ed képernyőnyi kép,a kodi menüvel..Elindítottam egy 4k 62Mbps 60fps HEVC videót.A teljes képernyőn megjelent a videó, de az 1/4-d képernyő megmaradt a vezérlő sávval.Majd ez a kis kép a vezérlővel kis idő múlva eltűnt.A videó egyébként nézhetetlen,hallgathatatlan.Full HD-t most nem próbáltam, az kevésbé érdekel,az megy a tv-n is.Az említett videó android alatt jól jelenik meg.(Már amikor megy mind a 4 mag,mert hogy nem midig megy,olyankor újra kell indítani.)
Miért is kellene nekem LE????
m_kovacs

(#3552) interstate76 válasza m_kovacs (#3551) üzenetére


interstate76
addikt

Azt használsz, ami jól esik, de attól, hogy egyik-másik verzióban nem működnek jól a dolgok, attól még miért ne lenne jó az LE? Az előnyeit már leírtuk párszor, de így hirtelen a legfontosabbak:
- gyorsabb, mint a Kodi
- sokkal kevésbé erőforrásigényes
- kadenciahelyes
- mennek vele a hd hangok
- több mindent játszik le, mint a droidos Kodi

Nálam Beelink Mini MXIII-ason a 005-ös verzió problémamentes, egyedül a hdmi cec nem működik vele, de az engem teljesen hidegen hagy, csak tesztjelleggel próbáltam.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3553) DoItYourself válasza m_kovacs (#3551) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Ingyenes szoftver, nem kötelező használni, ezért nem értem a három kérdőjelet.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#3554) dugesz77 válasza gulac12 (#3548) üzenetére


dugesz77
őstag

Akkor ne rakd fel. Annyiban biztos más ez az app,hogy a játékokat nem a hivatalos store-ból húzza le tehát nem esnek át hivatalos szűrésen. Szerintem abból lehet a galiba.

[ Szerkesztve ]

(#3555) gabywap


gabywap
tag

Na nem kellett igénybe vennem ezt a mnegoldást, de hátha kell valakinek csak szórakozásból próbáltam ki.
Egy usb-a - usb-a kábel bedugva a k1 plus-ba és a lentebb linkeken látható hogyan is néz ki win alatt az eszközkezelőben.
És nem dugtam áram alá a kütyüt csak az felső első (a töbi usb-en nem látszott csak abban az egyben) usb-be a kábelt, és win felismerte.
De a Amlogic Image Burning Tool v.1.6.2.2 -ban benne a driver is ha kell.
A progiis látta egyből igaz kinai nyelven látta . :D
[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#3556) gabywap válasza DoItYourself (#3553) üzenetére


gabywap
tag

Az egy dolog, hogy ingyenes abban rejlik aminek nem kéne. A multkor is párszáz app-ot töröltek a play áruházból, mert véletlen virusokat is terjesztett. :D Nem árt az a virus irtó a droidon ha ilyneket is használnak. :) És egyre több lesz belőlük ami a kukacokat terjesztik.....

[ Szerkesztve ]

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#3557) djnice válasza m_kovacs (#3551) üzenetére


djnice
veterán

Szerintem olvasd el a 006 changelog-ját és segítsd a fejlesztőt mielőtt minősítesz valamit:
Known issues:
4K output doesn't work properly due to patches that fix resolution switching. To troubleshoot this, I ask 4K TV owners to paste output of cat /sys/class/amhdmitx/amhdmitx0/disp_cap command. Please don't paste this for 1080p TVs.

(#3558) Pelican válasza m_kovacs (#3551) üzenetére


Pelican
őstag

Benne van a leírásban, hogy honnan kell a dtb file-t használni, ne csodálkozz hogy nem működött. Ha a droidról ki lehetne másolni, akkor a program is kimásolhatná, ahogy tette eddig is.A 4k GUI valóban elromlott a 006-ban, jeleztem a fejlesztőnek, ki is javította, a test könyvtárba tett egy javítást, azzal már nem negyedképernyős a 2160p50 és 2160p60, de nekem döcögősen játssza a 4k videókat, ezért visszarakom a 005-t vagy 003-at, ebben a verzióban túl sok minden változott, biztos sok minden el is romlott, szerencsére pár perc alatt lehet cserélni a kártyán a verziókat és bármikor át lehet bootolni az androidra is.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#3559) junkpod válasza m_kovacs (#3551) üzenetére


junkpod
nagyúr

Szerintem írd meg a készítőnek, csak ő tud segíteni és még meg is fogja köszönni.

Box's don't touch!

(#3560) m_kovacs válasza interstate76 (#3552) üzenetére


m_kovacs
tag

Én nem mondtam hogy nem jó az LE!
"- gyorsabb, mint a Kodi" Ha ez azt akarja jelenteni, hogy az LE gyorsabban áll fel mint az android, és így hamarabb áll rendelkezésre a Kodi, akkor igaza van.Meg a többi megállapítása is biztos helyes. Nekem ezen a boxon nem jött be.
DoItYourself Az androidot meg kifizettem a box árában.Hiába ingyenes az LE, boxot nem kapok android nélkül. Nagy érdeklődéssel fordultam az LE felé, hiszen -némi túlzással- a fórum fele ezzel foglalkozik.
Akinek jól működik, annak biztosan jó a véleménye, nekem nem jött össze.
m_kovacs

(#3561) m_kovacs válasza djnice (#3557) üzenetére


m_kovacs
tag

Mire gondol, mivel minősítettem?
m_kovacs

(#3562) Pelican válasza junkpod (#3559) üzenetére


Pelican
őstag

Már tegnap kijavította... :)

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#3563) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Van valami olcsó, stabil, erős wifis box manapság?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#3564) Arolotifar válasza Ciccuka (#3563) üzenetére


Arolotifar
őstag

Összefoglaló megvolt?

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#3565) Ciccuka válasza Arolotifar (#3564) üzenetére


Ciccuka
veterán

T95 kellene Android 6-al, T95M áron.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#3566) m_kovacs válasza Pelican (#3558) üzenetére


m_kovacs
tag

"...ne csodálkozz hogy nem működött. Ha a droidról ki lehetne másolni, akkor a program is kimásolhatná, ahogy tette eddig is."
De csodálkozok ."ahogy tette eddig is" Tehát lehetett kimásolni.Mi változott, hogy már nem lehet kimásolni?
A boxom rootolt,simán ki lehet másolni.
m_kovacs

(#3567) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Na megjött nekem is az 1G/8G T95M boxom.

Rendelésnél még Sunvell volt, de mire megérkezett már OTT TV BOX lett a dobozra írva. Maga a készülék kinézetre teljesen ugyanaz mint a Sunvell, a kijelző is rajta van, a ház kialakítás, táviránytó is egy az egyben megegyezik.

Lehet ezeken valami egyedi azonosítót fellelni akár hardveresen akár szoftveresen ami alapján lehet tudni hogy pontosan megegyezik-e a Sunvell-el?

Ha jól olvastam a erre a boxra a 002 libreelec ami elvileg jól működik. A CEC számomra lényegtelen akkor tehetek fel másikat vagy az sem fog működni?

(#3568) envagyok válasza osztraksajt (#3567) üzenetére


envagyok
veterán

Rakd fel a legújabbat úgy ahogy kell.
Ha nem okés, akkor próbáld a 002-est

(#3569) osztraksajt válasza osztraksajt (#3567) üzenetére


osztraksajt
őstag

Most nézegetve a Sunvell teszteket látom hogy a legtöbb képen ugyanolyan dobozban van mint az enyém, úgyhogy visszavonva, akkor ez is megegyezik azokkal. Csak az összefoglalóban olvastam hogy létezik külön OTT márka is, azért kavarodtam meg. Meghát ember legyen a talpán aki belelát a kínai OEM piac bugyraiba. ;]

(#3570) junkpod válasza m_kovacs (#3560) üzenetére


junkpod
nagyúr

Azt javaslom, hogy addig használd fhd felbontasban, biztos lesz hamarosan javítás. Látható, hogy aki 4k-zik azok meg úttörők, a fejlesztok többségének nincs 4k képes hardveres, szükségük van a Ti visszajelzesetekre, segíts neki, küld be amit kér. Ez a közösségi támogatás lényege.

Box's don't touch!

(#3571) junkpod válasza Ciccuka (#3565) üzenetére


junkpod
nagyúr

Ja, nekem meg Mercedes , Trabant áron...

Box's don't touch!

(#3572) osztraksajt válasza junkpod (#3571) üzenetére


osztraksajt
őstag

Van olyan kombó, csak sok örömed nem lesz benne. Pl. Oldtimer Trabi vs. lepukkant bálna. ;]

Na megvolt az első bekapcsolás, meglepően pörgős a rendszer még androiddal is,bár a távirányítón lehetne több gomb is. Azért egy dediklt play, pause, előre-hátra nagyon nem ártana rá ha már egy médialejátszó. :W

(#3573) DoItYourself válasza osztraksajt (#3572) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Javaslom az 1-2-3 gombokat beáldozni erre a célra. Nekem felirat ki/be, play/pause, hangsáv váltás van ezekre a gombokra beállítva. A Kodi keymapper kiegészítőjével megoldható az átprogramozás. A bal-jobb nyíl gombbal lehet előre hátra ugrálni, az nekem teljesen megfelelt, mikor rájöttem hogy működik.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#3574) interstate76 válasza osztraksajt (#3572) üzenetére


interstate76
addikt

Sztem ezek nem médialejátszók. Én is használom őket ilyen célra is, de ezek multifunkcionális mini pécék.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3575) baandii


baandii
senior tag

ha van itt olyan akinek lg tv-je van mi van beállítva "hangbeállításoknál" azon belül a "dtv hangbeállításnál (auto/he-aac/dd+/dd/mpeg)"?

(#3576) junkpod válasza DoItYourself (#3573) üzenetére


junkpod
nagyúr

Bal-jobb kis lépések, le-fel nagy lépések.

Box's don't touch!

(#3577) Pelican válasza m_kovacs (#3566) üzenetére


Pelican
őstag

Azért érdemes elolvasni a telepítési útmutatót, hogy ne érjen mindjárt az első bootoláskor csalódás.
A kimásolás nem lehetetlen, hanem értelmetlen, mert az új kernel verzióhoz, ami a 006-ba került, nem jó az androidból kinyert dtb, mert az egy régebbihez van. Természetesen kimásolhatod, és csinálhatsz bármi mást is a leírás ellenére, csak esetleg úgy nem fog működni.
De ha valaki szeret csodálkozni... :)

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#3578) Pelican


Pelican
őstag

Mint korábban írtam, a 006-ban a 4k hiba javítása folyamatban van.
Teszt verziók elérhetők itt:http://kszaq.libreelec.tv/s905/test/
(egy már elkészített 006-os SD kártyára kell rámásolni a tarból a KERNEL, KERNEL.md5, SYSTEM és SYSTEM.md5 file-okat)
Akinek 4k tévéje van használja a 005-t a hiba elhárításáig.

[ Szerkesztve ]

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#3579) vargalex válasza Pelican (#3577) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ez a magyarázat kissé sántít nekem, hiszen az eszközön található dtb-t kérte kszaq. Azaz én is úgy gondolom, hogy továbbra is kinyerhető lenne automatikusan. Vagy valamit nem értek...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#3580) Balinov válasza baandii (#3575) üzenetére


Balinov
félisten

42 WebOS2.0-es van, de hol kell nezni a beallitast? A95X hdmin keresztul nyomja a hangot, ha 6-os droid, ha az azon futo Jarvis verzios KODI megy. TV-n nem allitottam be semmit,

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3581) 8zabi válasza vargalex (#3579) üzenetére


8zabi
őstag

szerintem módosítások vannak benne, ezért gyűjti össze őket

ez magyarázná, hogy miért nem működik ha a sajátodról kimásolod

(#3582) DoItYourself válasza junkpod (#3576) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

A le-fel nyulakat még nem is mertem megnyomni :). Arra gondoltam, ha sűrű ütemben nyomkodom a bal-jobb nyilat, akkor nagyobb lépésekben lehet előre-hátra mozogni, nekem ezért nem hiányzik a pontos időpontra ugrás, amihez kellene a - beáldozott - számbillentyű blokk.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#3583) gabywap


gabywap
tag

Sziasztok! Kipróbálva a LibreELEC-S905.aarch64-7.0.2.006.img!
K1 Plus S2 T2 box
SD kártya felirva.
aml_autoscript tömöritve zip.
Android alatt a aml_autoscript.zip frissitése és ujraindult.
nem bootol SD-ről.
gxbb_p200_k1_plus.dtb letöltve átnevezve dtb.img, SD kicserélve dtb.img és már bootol a LibreElek!
Minden müködik kivéve a S2 és T2 tuner nem indul el a tvheaded PVR
Ezt lehetne javitani induljon tvheaded? Ez lenne tökéletes PVR nekem a LibreElek. :)

ugyanezt közöltem a libreelek fórumon is. :)
[link]

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#3584) Songoman válasza Patice (#3370) üzenetére


Songoman
aktív tag

Nekem ma jott meg. Van benne BT es mukodik a Xiaomival.

(#3585) envagyok válasza gabywap (#3583) üzenetére


envagyok
veterán

Ez nekem is gond.
http://www.amlinux.ru/image/905/6.95.3.2/
Az itt található alex féle változatban benne vannak a dvb tunerek, de nem kadenciahelyes 23.976-nál.

http://forum.xtreamer.net/topic/40109-xtreamer-mxv-operating-systems-for-separate-installation/
Az itt található openelec 7 dettó

A kszaq féle libreelec tökéletesen játszik le, de nincs Bene a driver.

Alex vagy irigykedésből, vagy kernel különbség miatt nem adta oda a drivereket kszaq-nak.

Van még egy rc6-os vitmod os is, abban van enigma is, de az a hd hangokat sem tudja.

Itt esetleg valaki nem tudná belehegeszteni az alex féle drivereket a kszaq féle libreelecbe?

(#3586) DoItYourself válasza 8zabi (#3581) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Igen, ilyesmit ír kszaq ebben a posztban. Ezért csinált a sok dtb fájlból egy külön repót.

Songoman: kétféle A95X van, neked S905X procis van, ebben van BT is.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#3587) Pelican válasza vargalex (#3579) üzenetére


Pelican
őstag

"Please read the instructions carefully. dtb.img from Android firmware on SD card won't work as it is different from what is needed to run the latest kernel. You have to download the device tree from my site, as linked in first post. If a device tree from you device is not listed, you can try using the closest-specced-box tree and submit a PR to my devices tree repo." - kszaq

Azért kérte be a dtb-ket, hogy előállíthassa belőlük azokat, amiket most már le lehet tölteni a 006-hoz.
Ha sánta is de így van. :)

Edit:
DoItYourself már beírta ugyanezt.

[ Szerkesztve ]

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#3588) DroiDMester válasza DoItYourself (#2363) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Utólagosan is köszi ezt a lehetőséget! :R

Nem akarom el kiabálni de úgy néz ki sikerült lecsapnom 1 ingyenes teszt példányra! :C :Y

About Beelink GT1 free sample testing activities ,Thank you for your participation ,You already to obtain Beelink GT1 product testing qualifications ,Congratulations.
1. Beelink GT1 products will be sent out in 23 ,Sent by courier DHL
2. After receiving the product , Please review and share as soon as possible ,Product evaluation need to complete the in 1 to 3 days ,Please send me the link.
3. Product Articles Share , You need to insert Beelink official product buy link.
4. If you agree , Tomorrow will be send the product to you ,Thank you.
5. Power Adapter , What are the specifications adapter? US ? EU ? UK?

Beelink GT1 Buy Link,After confirmation, Send your
Please confirm your shipping address:

[ Szerkesztve ]

(#3589) DoItYourself válasza DroiDMester (#3588) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Aztán csupa jót szabad csak írni róla, erre figyelj. :)

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#3590) a8l válasza DroiDMester (#3588) üzenetére


a8l
aktív tag

Várjuk a tesztet nagyon.
Én is kipróbálnék egy ilyen android box-ot lassan. Az s905-öt kihagyom, de a 912 már elég combos masina speckók alapján. Az öreg asus oplay gallery-met váltaná, ami sosem volt egy remek szerkezet, de annál idegesítőbb tud lenni. Melyiket érdemes venni az új s912 boxok közül? Mind kb hasonló.
Beelink gt1 lenne 60dodo-ért vagy BG-ről Nexbox A1 vagy A3 is kb ennyi.

(#3591) Pelican válasza a8l (#3590) üzenetére


Pelican
őstag

"Melyiket érdemes venni az új s912 boxok közül?"
Kicsit korai még a kérdés, szerintem többeket érdekelne a válasz..

[ Szerkesztve ]

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#3592) Pelican válasza DroiDMester (#3588) üzenetére


Pelican
őstag

Hol lehet majd elolvasni a tesztet?

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#3593) interstate76 válasza a8l (#3590) üzenetére


interstate76
addikt

Szerintem konkrétan egyiket sem! Egyrészt évek óta húzódik a Mali T400/450-es GPU-k erősebbre cserélése a mini pécékben és eddig még mindegyik kísérlet holtvágányra futott, holott nagyon régóta vannak a kínálatban a 450-esnél erősebb vasak. Másrészt pedig aki Kínából szokott vásárolni, az tudja, hogy a gördülékeny szoftver legalább annyira fontos, mint az erős vas, ergo nem szabad komoly közösségi támogatás nélküli, custom romokkal nem rendelkező készülékeket venni. Sem telefont, sem tabot, sem mini pécét - kivéve persze néhány komolyabb gyártó termékét (én pl. nagyon szeretem a Xiaomi telefonokat és a MIUI rendszert, de az egy másik kávéház). Az S905-ösöknél tapasztaltak alapján én pl. nagyon bízom a Beelinkben, de azért mérget nem vennék rá, hogy jó lesz az S912-esük!

Szóval nem tudom, mi a felhasználási célterület, de én a helyedben egészen biztosan nem várnék, hanem vennék egy S905-öst az ajánlott típusok közül.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3594) a8l válasza interstate76 (#3593) üzenetére


a8l
aktív tag

LEginkább mediaplayer helyett lenne. Androiddal is használható gondolom amig nem lesz hozzá LE vagy OE. Sony FHD vetítőn nézném a képet. 4K még nincs itthon, de HW jóval erősebb mint az s905, előbb utóbb lesz hozzá támogatás, mert ezek fogják leváltani a 905-ösöket, minek vegyk most egy ilyet ha nemsokkal többért egy elvileg jóval erősebb jövőbiztosabb boxot kapok. Gondolom ha vmelyik ismertebb gyártó temrékét veszem pl beelink vagy nexbox akkor előbb utóbb lesz hozzá mindenféle custom cucc, meg aztán az is lehet hogy gyári állapotban is használható valamire.

(#3595) dugesz77 válasza interstate76 (#3593) üzenetére


dugesz77
őstag

+1. Szerintem sem kell média lejátszásra jelenleg erősebb vas a 905-nél. Egy ajánlott ,sokak által kipróbáltat be kell rendelni és annyi. Így is aki akar könnyen talál most is 25$ alatti árban főleg most,hogy jönnek a 912-esek gondolom készletkisöprés lesz belőlük. Droid alatt más tészta oda kell az erő.

(#3596) Songoman


Songoman
aktív tag

Kis gondom van az uj A95X-el.

Bedugtam, osszekotottem HDMI-n a TV-vel. Keken vilagit a LED. Egy pillanatra lattam is a HOME screent, de azota No signal van. A taviranyitot mar megtanitottam a TV-re, tehat felig mukodhet. Ugyanakkor ha a dobozra iranyitom es a bekapcs gombot nyomom nem tortenik semmi.

Esetleg valakinek volna otlete mit csinaljak?

(#3597) interstate76 válasza a8l (#3594) üzenetére


interstate76
addikt

Ha gondolod, várj nyugodtan, én csak leírtam a szempontjaimat. Ha pl. egy VA paneles Sony TV-n szeretnék filmeket nézni, akkor 100%, hogy androidos mini PC-t csak akkor használnék mellé médiaplayernek, ha lenne rá kadenciahelyes lejátszást biztosító szoftver.

Egy adalék: nemrég 21,89 (pontokkal csökkentve 15,33!!!) USD volt Gearbesten a Beelink Mini MX, ami sd kártyás LE-vel egy kiváló médiaplayer, és még a droid is használható néhány dologra az 1 GB RAM szűkössége ellenére. Szóval szerintem nemcsak a fentiek, hanem a jelenlegi kínálatban kapható S905-ösök ára miatt sem indokolt a várakozás, mert beszerzési ár környékén bármikor eladhatod a most megvásárolt S905-ösödet.

(#3595) dugesz77 Teljesen egyetértek. A full hd 3D-t kivéve gyakorlatilag minden megoldott az S905-ösön, az S912-esek ilyen szempontból fasorban sincsenek, és tippem sincs, mikor lesz rájuk ilyen szintű támogatás (ha lesz egyáltalán), mint most az S905-ösökre. Mondom ezt úgy, hogy nekem is viszket a tenyerem egy S912-esre! :D

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#3598) junkpod válasza a8l (#3594) üzenetére


junkpod
nagyúr

Szerintem nem jól gondolkodsz. Ha MP célra szeretnéd, akkor az erősebb vas nem hordoz semmi előnyt, az S905 vas szinten sokkal erősebb mint amit a Kodi igényel.
Ha van számodra fontos funkció előnye az S912-nek, akkor ok.
A közösségi támogatás mértékének nincs köze a gyártó nagysagahoz , erre nincs biztosíték, sokkal inkább nyeroek a best buy ar-ertek bajnokok.
Jövő biztos meg egyszerűen nem létező fogalom, ezek 1-2 év alatt elavultnak erkölcsileg és az új szabványok is jonnek-mennek.
Másrészt meg gondolj bele, hogy az S905 képes a h265, 4k, hdr lejátszásra definíció szerint, de a szoftverek meg mindig nincsenek készen teljesen, nincs ilyen tartalom és kevés az erre képes megjelenito is, milyen jövőre akarsz biztosítani?

Box's don't touch!

(#3599) envagyok válasza interstate76 (#3597) üzenetére


envagyok
veterán

Megy ám a libreelec nandon is. Nekem a minimx-en sd kártya nélkül megy.

(#3600) interstate76 válasza envagyok (#3599) üzenetére


interstate76
addikt

Gondolkozom is rajta, hogy melyiket tegyem rá, ha végre ideér! 1 GB RAM mellett nem hiszem, hogy gyakran beizzítanám a droidot, ugyanakkor nem baj, ha néhanap böngészésre is lehet használni.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast M50 tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.