Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) junkpod válasza syler123 (#4049) üzenetére


junkpod
nagyúr

Már nincs porthu, de az alap movie scraper tud magyarul.

Box's don't touch!

(#4052) djherby válasza junkpod (#4051) üzenetére


djherby
tag

Szia!

Ez engem is érdekelne. Melyik scraper? A TMDB? A kodi nyelvét is magyarra kell állítani? Újraindítás után lesz csak magyar? Azért kérdezem, mert már mindenhogy próbáltam állítani és nem vált át magyarra.

(#4053) Songoman válasza DroiDMester (#4021) üzenetére


Songoman
aktív tag

Lesz esetleg ra idod? :R

(#4054) Pelican válasza DoItYourself (#4037) üzenetére


Pelican
őstag

A Kodi képnézegetője a GUI felbontásra méretezi a képet, de sajnos az összes LE verzióban (kivétel az első 006-os) kis csalás van, ha 1080p-nél nagyobb felbontás van beállítva, akkor is 1080p-ben rendereli a GUI-t, majd azt nagyítja vissza a beállított felbontásra. Állítólag nem elég erős az S905 az egyidejű 4k lejátszáshoz és 4k GUI előállításhoz, ezért van kb. 3 másodpercenként akadás a 4k lejátszás közben. Ezt kszaq írta, én azért kételkedem ebben, főleg mert a GUI overlay nélkül is szaggat a kép abban a verzióban ahol nincs benne a "csalás", viszont abban tökéletes a képnézegető.
A 4k tv egyelőre inkább képnézegetéshez lenne jó nekem (nem sok film elérhető még), de így most kell egy külön kártyát tartanom a képnézegetéshez, meg egyet a filmezéshez.
Az androidban is csak a beépített droid képnézegető mutatja a beállított felbontáson a képeket, a többi app leméretezi (de minek?).
Sajna az android videó kimenete viszont nem pixel pontosan jelenik meg a tv-n (???) míg az LE-é meg igen.

http://pel.hu/eoscard http://pel.hu/bdedit

(#4055) Beni2360 válasza dugesz77 (#4050) üzenetére


Beni2360
félisten

Eddig csak az egyik változatnál( való színű a 004 mert most 003 fut és nem voltak gondok egyből lehetett nyelvet választani) volt ez a gond.Én amikor telepítettem eddig mindig az első a nyelv választás volt semmi cicó nélkül és meg volt. De ez már a múlt mert a 005 töröltem a fent leírt hibák miatt de ezen a boxon MINI MX-G a 002-nél is csinálja, hogy pecekig nem elérhető a NASom. Már kártyát is cseréltem. (Bankot nem akarok) :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4056) DroiDMester válasza DroiDMester (#4025) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Beelink GT1 gyors teszt megvolt! :C

Home képernyő letisztult, tökéletes, átlátható

System Nagyon friss, Augusztus 19.ei kiadás

Wifi 5Ghz 100% jelerősség 1.falon keresztül

Net teszt Lan on (60/20.as netem van)

Net teszt Wifi 5Ghz (60/20.as netem van)

System info

CPU info

WiFi 5GHz

CPU használat nyüstölés alatt!

SPMC 16.4.2 -vel 50.Gigás 3D-BD iso, 0.drop 0.skip szépen dolgozik mind a 8. cpu mag! :)

Szóval a netes teszteken baromi hülyeségeket írtak ez már így tökéletes ahogy most van és állítólag ez még csak BÉTA ROM ami rajta van!

[ Szerkesztve ]

(#4057) mandju


mandju
senior tag

Sziasztok!

ma nekem is megérkezett egy t95m Csehországon keresztül...
felpattintottam rá a 002-es verziót. Minden gond nélkül ment.

testreszabtam, médiatár, filmek, sorozatok, zenék...
kiegészítők, movieshark, exodus stb.

vargalex féle iptv.

Tesztelgetni vettem, de eddig nagyon bejövős.
van 3 mede8er 600 a háztartásban... könnyen előfordulhat, hogy lecserélésre kerülnek.
a moziszobában hptc van, évek óta kodival, így nem volt új a rendszer.

Kösz mindenkinek! Ha nem lenne ez a fórum, soha nem jutott volna eszembe egy ilyen kütyü megvásárlása.

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#4058) Mankó válasza DroiDMester (#4056) üzenetére


Mankó
veterán

Nagyon tetszetős eredmények, kár, hogy most vállaltam be egy mini mxiii-at.
Na majd, ha a 4k jobban terjed és lesz már tartalom is, lesz mire váltani, mert nagyon fejlődnek a "kicsikék", mind szoftverben, mind hardverben. :C

mandju: +1, én is így vagyok vele. :K

[ Szerkesztve ]

(#4059) envagyok válasza DroiDMester (#4056) üzenetére


envagyok
veterán

A filmnél átkapcsolta a tv-t 23Hz-re?

(#4060) oAcido


oAcido
aktív tag

Hozzám is most jutott el az olcsó Mini MX. Eddig Droid alatt próbáltam csak. Kicsit döcögősnek tűnik, talán az 1GB ram miatt.
Kodi-ban a filmek közötti keresésnél/lapozásnál is néha meg-meg akad. Hozzá kell tenni eddig durván 800 film van a médiatárban (és folyamatosan növekszik... :) ).
Viszont lejátszásnál semmi probléma. 1080p-s filmjeim vannak (ennyit bír a TV), de mindegyikkel remekül boldogul. Beletekerésnél gondolkodik 2-3mp-et, mielőtt odaugrana a filmben. Router-re kötött (RT-AC56U) HDD-n keresztül Wifi-n éri el a filmeket jelenleg.

20$-ért nekem nagyon megérte filmezős kütyünek.

(#4061) DroiDMester válasza Beni2360 (#4045) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nálad akkor valami nagyon nem úgy működik ahogy kell! mivel MINDÉG csak a felfelé lévő oldala aktív! tehát ha a billentyűzet lefelé néz azt deaktiválja, és így van ha fordítasz egyet rajta akkor meg a multimédia oldalát deaktiválja!

Szóval véletlenül nem tudod SEHOGY megnyomni azokat a gombokat amik a tenyered felé néznek!

**********************************************************************************
#4053 Songoman : nem felejtettek el, de a Gt1 et ki kellett próbálnom! :R lehet holnapra csúszik a te projekted sorry...... :B

(#4062) djsweetboy


djsweetboy
csendes tag

Üdv Mindenkinek.
A minap én is rendeltem egy r-box pro nevű tv boxot.
S912 procival és 3 GB RAMmal.
A szállítást majd csak szeptember 10.-én kezdik meg. Remélem jó lesz.
Jelenleg egy rk3368-as boxot használok,de nem igazán vagyok megelégedve vele.
Lehet tudni,hogy az s912 soc milyen teljesítményt nyújt szintatikus teszteken?

(#4063) Mankó válasza oAcido (#4060) üzenetére


Mankó
veterán

Az androidos kodi több erőforrást eszik.
Sd-re vagy nandra (android helyére) tedd az LE-t és nem lesz probléma!
Én most csináltam meg szülőknek és bátyáméknak a mini mx-et nandra rakott LE-vel és tökéletesen mennek a filmek egy 32-es pendrive-ról. Akadásmentes menüben is.

(#4064) hari73f válasza DroiDMester (#4056) üzenetére


hari73f
aktív tag

Rootolt Android firmware van a Beelink GT1-en?

Ha megnéznéd,,, köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#4065) oAcido válasza Mankó (#4063) üzenetére


oAcido
aktív tag

SD-n lesz majd a LE, amint megérkezik a kártya :). De ha eltekintünk a menüben lévő dadogástól, akkor az Android is tökéletes 1080p filmekhez.

(#4066) Mankó válasza oAcido (#4065) üzenetére


Mankó
veterán

Csak akkor tedd sdre, ha kell az android, különben csak pénzkidobás.
Nekünk nem kell az android, úgyis csak média lejátszónak használjuk a kütyüt, droidra meg ott van a telo, tab, stb., de ott sincs kihasználva.

(#4067) junkpod válasza djherby (#4052) üzenetére


junkpod
nagyúr

Tartalommegafas ablak, kivalasztom a the movie database-t, beállítások, preferált nyelv: hu, ok.
Vagy kiegészítők, információs kieg, több, ok, beállítások (így mindig hu lesz, nem kell tartalmankent).
Viszont meglevő film már nem lesz magyar infóval, először el kell távolítani a mediatárban vagy egyesével frissíteni.
Feliratokhoz, hogy csak a szükséges nyelvet töltse le és elől legyen a magyar: rendszer, video, feliratok, feliratok letoltese ezekhez a nyelvekhez: ide többet is berakhatsz.

Box's don't touch!

(#4068) a8l válasza DroiDMester (#4056) üzenetére


a8l
aktív tag

Érdemes mellé venni egy olcsóbb S905-öt is vagy ez már így gyári állapotban is teljesen jó lesz?
FHD Mkv-kat nézek elsősorban, egy Sony HW10-es projin.
Nem volt még ilyen android box-om. Asus Oplay gallery van de már nagyon nehezen bírom elviselni.
Táv milyen van hozzá ha van egyáltalán? Képeken sehol nem látszik a távirányító.

Ha valaki ilyet akar venni GB-n még van kedvezményes, működik a GBGT1 kuponkód amivel 56$ az ára,(de jó lett volna ezt délután is tudni).
Azon gondolkozom hogy veszek még egyet a másik szobába is.

[ Szerkesztve ]

(#4069) Zebra23 válasza junkpod (#4067) üzenetére


Zebra23
csendes tag

Elég csak a forrásnál megváltoztatni movie databaseről universal-ra majd vissza.
Váltáskor megkérdezi, hogy akarod-e a cache-t törölni.

(#4070) DroiDMester válasza hari73f (#4064) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem nincs gyárilag Root rajta! És sajnos nem is lehet rá varázsolni még!

***********************************************************
#4059 envagyok : sajnos a Freki váltás(még) nem működik! de szépen megy fix 50.re állítva!

***********************************************************
#4068 a8l : Ha akarsz jóféle LibreELEC -et, vagy épp Root -ot akkor csakis az S905. jöhet szóba mert erre a S912.re még semmi féle mókolás nincs!

teljesen jól használható egyébként a gyári droiddal, egyedül az a gond hogy nem működik az automata freki váltás, amit fentebb is írtam envagyok kollégának

Amúgy úgy veszem észre hogy a képe Sokkal szebb mint az előző S905.ös boxomé volt! Teltebbek a színek meg talán picit élesebb is a képe!

LibreELEC meg egyik sem indul el, befagy már az elején a Beelink logónál ha bent a LibreELEC -es SD kari!

És PC-n sem lehet még nagyon babrálni vele, mert a USB Burning Tool sem látja a boxot! :W

[ Szerkesztve ]

(#4071) a8l válasza DroiDMester (#4070) üzenetére


a8l
aktív tag

Köszi
Rendeltem még egyet belőle. Jó lesz nekem stock állapotban egyelőre, aztán idővel erre is jönnek a mókolások gondolom. Az asus is 60hz-t írt ki, de nem vettem észre hogy nagyon akadozna, akkor gondolom ez se fog jobban. Majd fejlődik az sw idővel, nekem az a fontos hogy így gyári állapotban is használható legyen 1080p mkv nézésre. 4k nem izgat, nincs egyetlen megjelenítőm se hozzá, meg film sincs, max demó anyagok amivel nem sokra megyek. Majd pár év múlva.
Távja milyen amit hozzá adtak?
Már csak vmi NAS félét kell csinálnom vagy vennem. Mert egy kis 1.5TB-s Aldis NAS-om van(gigabites) az sokmindenre nem elég, az asus-ban egy 3TB-s HDD csücsül.
Egy ilyen box Hálón el tudja érni win10-es gép merevlemezeit?
Azért kérdezem csak mert az asus ugyan látta de nem jelenített meg egy mappát sem, hiába volt minden megosztva. Van a gépben 11TB tárhely összesen, jó lenne ha el tudná érni, akkor nem kell NAS egy ideig.

Lesz majd vmi részletes teszt esetleg video?

[ Szerkesztve ]

(#4072) Beni2360 válasza DroiDMester (#4061) üzenetére


Beni2360
félisten

Mester -figyelmesen olvastál? Még elemet sem raktam bele én csak feltétezésből indultam ki mivel nem ismerem még a funkcióit. De köszi a felvilágosítást máris jobb kedvem lett. Azért a másodlagos betűk nekem öreg embőrnek nehezen olvashatóak. :DD

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4073) DroiDMester válasza a8l (#4071) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

4K is megy rajta elég szépen :K ami a S905.boxomon nem ment vagy csak akadozva itt vaj simán megy!

én is Win10.es gépekkel vagyok fenn a hálón, és látja mindet szépet, a Terminátoros 50.gigás BD-iso is onnan futott amit belinkeltem teszt képet, ráadásul Wifin nem is lanon! :K

Távirányító kb 95% ban ugyan az a gagyi amilyen a Beelink MiniMXIII nak is van! Csak felcseréltek 2.gombot rajta, meg alulra tettek egy némító gombot!

De csináltam neked egy képet róla!

Én kb 15.másodpercig vettem ki a dobozból, amíg a POWER gombját betanítottam a saját MX III távomba!

ezzel sokkal kulturáltabban lehet kezelni!

***********************************************************************************
Beni2360 : bocs az felett el siklottam hogy nem próbáltad még ki, de úgy meg hogy lehet véleményt alkotni amíg ki se próbálod? :W

egyébként igen, a másodlagos kék feliratok tényleg rosszul látszódnak! de azt leszámítva nekem nagyon-nagyon teccik ez a flájmouse kombóó!

(#4074) DoItYourself válasza DroiDMester (#4073) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Próbáld ki légy szíves a passthrough-t rajta, esetleg ha van újabb erősítőd, akkor a HD hangokat is.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#4075) a8l válasza DroiDMester (#4073) üzenetére


a8l
aktív tag

Ilyen távot amik a képen van hol lehet kapni, tudsz esetleg egy linket hozzá?
Androidos telefonról(S7E) tudom valahogy irányítani?
Én Lanról szedném az anyagot, most húztam be egy cat5e kábelt a router(AC68U) és a tvszekrény között meg tettem oda egy gigabites switch-et. Jobb szeretem a vezetékes kapcsolatot ahol megoldható.

(#4076) DroiDMester válasza DoItYourself (#4074) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Spmc.ben természetesen megy a DTS-HD is, gyàri kodi: 16.1 és a legújabb béta 17.el ott ugye nem mivel csak android van az audiónál!

(#4077) Songoman válasza DroiDMester (#4061) üzenetére


Songoman
aktív tag

Köszi. Berendeltem egy Gt1-et is közben, hátha az megy a Panasonicon hdmiben is. Persze továbbra is érdekel az a95x sd updatejének a módja. Persze azóta már rendeltem egy female micro USB male type 1 USB átalakítót is.

(#4078) Songoman válasza a8l (#4075) üzenetére


Songoman
aktív tag

http://m.geekbuying.com/item/MX3-2-4G-3D-Air-Mouse---Wireless-Keyboard-with-MIC-and-IR-Learning-Mode-for-TV-BOX---Motion-Sensing-Games-319093.html

(#4079) junkpod


junkpod
nagyúr

Fura, hogy egy darab felületes gyors teszt alapján rendelitek meg az új boxot, miközben droiddal kB ugyanazt tudja, LE nincs rá és ti MP-nek hasznalnatok. Fele áron lenne S905, ami tökéletes Mp.
Ki tud majd nektek segíteni?
Ráadásul ezekben meg tuti rev0 vagy hasonló korai S912 van, ha hw gond miatt jönnek a rev1-2-3 csipek, akkor a tiédet nem lehet javítani majd.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#4080) DroiDMester válasza a8l (#4075) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Én tőle vettem , 2 hét alatt megjött!

De van pár dolcsival többért GB.n is ha ott jobban szeretsz vásárolni!

******************************************************
DoItYourself amúgy tudod mi a különbség a 2 féle passthrough RAW mód között, vagy melyiket a jobb használni? De megy mind 2 módban!

(#4081) syler123


syler123
veterán

Sziasztok!

Akinek T95M-je van az kipróbálná ha valamit betesztek pl az usb 1 portba és picit le fel mozgatjátok, akkor nektek is rebootol a gép? Vagy csináljak róla videót és küldjem el a gearbest-nek? Ha nem mozgatom, akkor nincs vele baj.

(#4082) Songoman válasza DroiDMester (#4080) üzenetére


Songoman
aktív tag

Wow, ez még jobb ár! ;-)

(#4083) XtremLor válasza DroiDMester (#4056) üzenetére


XtremLor
őstag

Egy antutut feldobol majd ha lesz idod mennyit dob a 912-re? :R

"Legen...Wait for it...Dary"

(#4084) Songoman válasza junkpod (#4079) üzenetére


Songoman
aktív tag

Nálam az MP csak másodfunkció. A gyereknek vettem konzol helyett. Ott pár játékhoz már erősebb grafika kell. Ráadásul még így is olcsóbb, mintha a család egyszer elmegy vendéglőbe. :-)

(#4085) envagyok válasza junkpod (#4079) üzenetére


envagyok
veterán

Nem, baj, vegyék csak.
Legalább ha megjelenik rá a LE, lesz kinek tesztelni.
Valahol el kell kezdeni.
A minimx-et én is megjelenéskor megvettem.
Végigszenvedtem vele 5 android verziót (még most se jó), kipróbáltam vele tucatnyi Openelecet,libreelecet, Linuxot, és kb. pár hete használható, azóta fixen üzemben van.
Megjelenéskor én hívtam fel rá alex és kszaq figyelmét, akkor szereztek be ők is egyet. Talán ezért minimx-en megy a legjobban a LE.

(#4086) envagyok válasza syler123 (#4081) üzenetére


envagyok
veterán

Szerinted selejtes az az ember, akinek megtépik a haját, és kihullik?

(#4087) envagyok válasza XtremLor (#4083) üzenetére


envagyok
veterán

40000 körül várható, nem egy nagy durranás.
10-15%-al várható több,mint az s905 eredménye:
http://www.cnx-software.com/2016/08/24/m12n-amlogic-s912-octa-core-tv-box-review-part-2-android-6-0-firmware/

(#4088) syler123 válasza envagyok (#4086) üzenetére


syler123
veterán

Nem, de amikor a pc-m hez kötök egy usb-s hdd-t az nem indul újra :)

(#4089) Songoman válasza syler123 (#4088) üzenetére


Songoman
aktív tag

:D

(#4090) #88470784 válasza DroiDMester (#4076) üzenetére


#88470784
törölt tag

Szia.
Megkérdezhetem honnan rendelted?
Látom DHL-el kérted.
Köszönöm előre is.

(#4091) azbest válasza syler123 (#4088) üzenetére


azbest
félisten

A raspi1 rev2-esek is újraindulnak, ha egy nagyobb fogyasztót menet közben dugnak rájuk. Egy winyónál ez pláne nem csoda, ha lerántja a tápegységből jövő feszültséget az induláskori közel 1A fogyasztásával.
Ilyen eszközöknél jellemzően nem teljesen szabványos az usb port.

(#4092) GZoli7


GZoli7
senior tag

Sziasztok.
LE alá mi most a legolcsóbb alternatíva?
Esetleg bestbuy cucc létezik? Ebayen elég olcsó a T95n, de nem T95m, nagy a különbség?
Megköszönném, ha tudnátok linkelni. Megnéztem itt-ott, de ez a sok jelölés nem semmi...
Egyszer már megjártam egy MXQ-val :D . Hónapokat szoptam vele, amire lett egy hibátlan LE rá.
Köszönöm mindenkinek.

(#4093) megott válasza DoItYourself (#4010) üzenetére


megott
tag

Nagyon köszönöm, végül a tegnap esti gyors bemutató hatására én is vettem egy Beelink GT1-et. Mivel teljesen ismeretlen terület az az egész androidos lejátszós őrület, míg megérkezik, bőven lesz mit olvasgatnom róla! Addig is minden segítséget köszönettel veszek!

Üdv!
Megott

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#4094) interstate76 válasza syler123 (#4088) üzenetére


interstate76
addikt

Külső táp nélküli vinyót dugsz rá?

(#4092) GZoli7 Az összefoglalóban ott vannak az ajánlott típusok. Ezeknél jobb vétel - tudtommal - nincs, csak ha elcsípsz valamilyen akciót.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó ASUS, HP és egy N100-as mini PC, m.2 ssd-k és házak, Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4095) GZoli7 válasza interstate76 (#4094) üzenetére


GZoli7
senior tag

Köszi, de azokra rákeresve is van rengeteg.
Nem kéne még egy MXQ sztori :D , bár azóta is hibátlanul megy, van frissítés.
Ez most havernak lesz.

(#4096) DroiDMester válasza #88470784 (#4090) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Hali!

olvasd el mire válaszoltam itt

Teszt készülék! NEM KERÜLT 1.Ft omba sem! Természetesen se vám, se áfa, se szállítási díj nem volt! :C

Magánszemélyeknek még nem szállítanak belőle! Akik rendeltek már ezidáig belőle, azoknak is csak szeptember első hetében fogják postázni! És ha DHL.el kérik is azis ~10-15. Munkanap kb!

Ez a ~20.db Teszt készülék Expressz DHL el lettek kiküldve, ezért érkezett meg 4.munkanap alatt! És olyasmit is rebesgetnek, hogy ezeken a verziókon még Béta FirmWare van! De annak ellenére nem találtam semmi hibát benne ezidáig!

[ Szerkesztve ]

(#4097) DoItYourself válasza DroiDMester (#4076) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

S905-ön is ment a passthrough Androidon, csak szarul. Elsőre nem is tűnt fel, de 5-10mp-ként megakadt a hang DD vagy DTS hangsáv esetén.
Tavasszal sokféle Kodi verziót kipróbáltam, spmc-t is, de egyiken se volt jó. Azóta nem tudom mi a helyzet, mert openelec-et használok, de ahogy nézem az S905X és S912 teszteket, nincs változás.
Két kivétel van a közelmúltból, ahol Android alatt is rendesen megy a passthrough Kodi-ból: a te Beelink GT1-ed és blakey A95X-e. Lehet, hogy valami berhelt Kodi van ezeken...

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#4098) w.miki válasza DroiDMester (#4056) üzenetére


w.miki
veterán

Ezt a film infot, hogyan lehet kiíratni Kodiban?
illetve...
Ti milyen kiegészítőket ajánlatok Kodihoz? Mi az amit érdemes feltenni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#4099) DoItYourself válasza envagyok (#3965) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

A Videostrong oldalán 3 féle K1 Plus van, a jobb oldali neve KI PLUS+DVB S2, és a hátoldalán 2 db F-típusú (menetes) antennacsatlakozó van, tehát elvileg létezik, de kereskedőknél csak az S2+T2 változatot láttam eddig.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#4100) #88470784 válasza DroiDMester (#4096) üzenetére


#88470784
törölt tag

Ohh oke ne haragudj elkerulte a figyelmem, csak kezdtem megorulni van valami jo kis kinai oldal ahonnan lehet olcsoert DHL el.rendelni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.