Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) osztraksajt válasza MPowerPH (#4499) üzenetére


osztraksajt
őstag

Az összefoglaló teljesen naprakész.

A "minél jobb" definícióját talán legjobban a wetek cuccok merítik ki, azokra van tényleges támogatás. Persze ez árban is érződik.

Esetleg még az rpi vonal is érdekes lehet mint legjobban támogatott rendszer, de ott nincs kész egység, neked kell összelegózni.

(#4502) MPowerPH válasza osztraksajt (#4501) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ezen nincs elotelepitett, bekonfiguralt Kodi, vagy tevedek? Csak mert ami most van, azon sem volt, es hiaba telepitettem ra, konfiguraltam be, csak hianyosan mukodik, tartalom 80% -at nem tolti be.

Don't Tread On Me

(#4503) DroiDMester válasza MPowerPH (#4499) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Szeva BMW téged is látni manapság 1000.éve nem beszéltünk............ :))

amúgy ha jól látom Amazon-on nézted ezeket a szépen át keresztelt nevűeket! :W

Easytone 4K Android 5.1 Smart TV BOX = Sunvell Q-BOX nem igen merem ajánlani, mivel mókolni kell a gyári ROM -ot rajta pl: Play Áruházból kb minden 20.adik appot engedi csak telepíteni, a többire azt mondja nem kompatibilis mikor pedig az, ha kézzel telepíted manuálisan simán felmegy rá minden! :K

A másik Matricom G-Box Q² még soha NEM hallottuk erre felé róla, de eléggé noném kategóriának néz ki! Én azt sem venném meg! :)

inkább vegyél bevált típust PL: Beelink M18 , K III 2G , Sunvell T95 Max (ha minden jól megy nekem is ezen a 7.en fog ez a típus megérkezni akkor tudok nyilatkozni róla bővebben)

A KODI meg KB: az összes BOX -on használhatatlan ami gyárilag rajta van,(és nincsenek be konfigolva ugyan úgy magadnak kell a saját rendszeredhez beállítani) mert tele vannak pakolva 95% ba hasznavehetetlen kacat kiegészítőkkel! Úgyis azzal érdemes kezdeni hogy a gyári Kodi -t leszedet és egy friss szüzet felteszel a BOX -ra, az egész művelet kb 3.perc! :K

[ Szerkesztve ]

(#4504) junkpod válasza dethroner (#4497) üzenetére


junkpod
nagyúr

1. A kodi nem jó alapon, be kell állítani azt is.
2. Ez nem monitor kepmentes , hanem a PC videokártya memória mentese. Monitort max fenykepezhetsz.
3. Monitor nem alkalmas tv/film nézésre PC-ről, ahogy előttem is írták simán lehet rossz a színtér.
4. Ez S905 topic, teljesen irreleváns, hogy Windows PC + akármilyen videokártya + akármilyen csatoló (gondolom nem hdmi) + akármilyen monitor hogyan jeleníti meg a képet.
5. Ma 2016 van és egy 2008-as leírás alapján állítod be a pc-det HD filmlejatszasra?
Ez itt off és tanácsot sem tudunk adni.
Indítsd el egy filmet S905 + hdmi + kalibralt-tv láncon és ott ellenőrizd a színeket.
Amit linkeltem az bármiről lehet, annyira sok tényezős, főleg távolról, semmit sem tudunk a rendszeredrol.
Peace.

[ Szerkesztve ]

Box's don't touch!

(#4505) junkpod válasza MPowerPH (#4499) üzenetére


junkpod
nagyúr

Bocs, de ez a 4496-os hsz, mitől lenne kihalt? Inkább olvasd el az összefoglalót kérlek, mielőtt csalódott leszel a bevásárlás után.

Box's don't touch!

(#4506) MPowerPH válasza DroiDMester (#4503) üzenetére


MPowerPH
félisten

Pedig vagyok, csak mostansag ritkabban. :)

Nem, csak oda mutatott a link. Pontosan ebbol a Techradar -os cikkbol neztem oket.
Amiket linkeltel, eleg olcsoak. :U Vagy ez is olyan, hogy a fele olyan draga keszulek is lehet jobb, mint az, ami a duplajaba kerul?
WeTek Core -et neztem, nem veszes az ara annak sem.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#4507) Joshi válasza adise (#4487) üzenetére


Joshi
titán

Ment Pü.

[ Szerkesztve ]

(#4508) dugesz77


dugesz77
őstag

Kár,hogy ennyien meg vannak ijedve egy egyszerű SD kártyás LE telepítéstől. Pedig sokszor le lett írva,hogy kb. 3 perces művelet és akkor még a fogpiszkáló keresés is benne van az időben. Raspberry-nél sem több ott a fogpiszkáló is elhagyható :D

(#4509) DroiDMester válasza MPowerPH (#4506) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Itt sem a leg drágább a leg jobb, ahogy telóknál, és pc.s cuccoknál sem!(de ezt neked nemhiszem hogy ecsetelni kellene)

Hardwerileg 95℅ ba mind azonossak, a 30 dolláros is meg a 130 dolláros is! Itt is a márkanevet kell csak megfizetni a fel árral!
WeTek annyiból másabb hogy arra van elég jó hivatalos Support! De nem ér az +100.dollár felárat, mert ugyan azt tudja egy 35-40.dolcsis Sunvell T95 is

Amúgy milyen boxod van most amire panaszkodsz?

[ Szerkesztve ]

(#4510) envagyok válasza DroiDMester (#4509) üzenetére


envagyok
veterán

Kis különbségek azért vannak.
Pl wifi chip típusa, lan sebesség,nand sebesség, bluetooth, memória, távirányító.
Így mindenki megtalálhatja a neki valót.
Nekem a wifi nem fontos, viszont a gigabites lan jövőállóbb, így egy minimx volt a választásom.
A másik eszköz egy Kiplus,mert oda meg tunerek kellettek.
Bytheway:
Akit zavar a 006-os lassú menüje, vagy a 4k problémák, az töltse le az utolsó tesztet :
http://kszaq.libreelec.tv/s905/test/2016-08-03-devel/
Nekem minden gondom eliminálta.
Bár a 006-os is felkapcsolt 4k-ra 4k anyag esetén, de most a menü sokkal gyorsabb

(#4511) hyper83


hyper83
tag

Sziasztok,

A heten jon meg a Sunvell T95M boxom. LibreELEC 7.0.2.006-ot szeretnek feltenni az SD kartyara. Az osszefoglaloban olvastam a leirast. Olyan kerdesem lenne, hogy device tree-t hol talalok a boxhoz?
[link] innen melyiket valasszam? M-es verziot nem talalok.
A masik kerdesem, hogy a boxra fel lehet rakni kesobb custom romot is vagy lehet valahogy frissiteni az 5.1-es android verziot? Alapbol rootolt?
Elore is koszonom!

Udv

(#4512) syler123


syler123
veterán

Én a libreelec 002-es verziót használom. Az mennyire természetes hogy a tekerés nagyon lassú? Ha már 3 egységnyit tekerek előre akkor sokat kell várnom mire elindul, van amikor hang van közben. Mindegyik verzió ilyen? Sunvell t95m box 2gb-os.

(#4513) junkpod válasza syler123 (#4512) üzenetére


junkpod
nagyúr

mit jelent az hogy 3 egységnyit előre tekersz? Miről játszod lea filmet?
Amúgy érdemes a fejezet-re vagy konkrét időpontra ugrás funkciókat is használni.

Box's don't touch!

(#4514) osztraksajt válasza hyper83 (#4511) üzenetére


osztraksajt
őstag

A T95M-re a 002-t nyugodtan használhatod ha nem akarsz 4K-t nézni. Nekem pöpecül bevált, gyors, hibátlan már 2 hete. Egy apróság volt amititt a fórumban is kérdeztem de az user error volt.

(#4509) DroiDMester
Azért egy weteknek távolról sincs 100 usd felára, az erős csúsztatás. Ráadásul jóval hamarabb is hozzá lehet jutni és esélye se sincs a külön sarcnak mint pl az messzi földről érkező lejátszóknál.

Félreértés ne essék nekem van mindkettő, úgyhogy nem lehet elfogultsággal vagy önigazolással vádolni. :P

[ Szerkesztve ]

(#4515) TCr válasza junkpod (#4513) üzenetére


TCr
veterán

"vagy konkrét időpontra ugrás"

Erre mi a legegyszerűbb megoldás?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#4516) DroiDMester válasza TCr (#4515) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Billentyűzet, vagy légegér/bill kombóval bepötyögöd másodperre pontosan hová akarsz ugrani majd enter! Pl: 3315 enter(vagy középső ok gomb) az 33:15.sec re ugrik a filmbe!

osztraksajt jó akkor pontosítok, 110.euro vs 40.dollár ezt akárhogy is számolod osztod szorzod a wetek akkor is 2,5-3x annyiba kerül, annyit meg nem ér hogy legyen akkora support mögötte!

[ Szerkesztve ]

(#4517) TCr válasza DroiDMester (#4516) üzenetére


TCr
veterán

Köszi.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#4518) syler123 válasza junkpod (#4513) üzenetére


syler123
veterán

Megnyomom a jobbra nyilat 3-szor.

Külső hdd-ről megy a sorozat. Ráadásul sd minőségben, szóval ilyet nem kellene csinálnia.

[ Szerkesztve ]

(#4519) DoItYourself válasza DroiDMester (#4516) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

A Wetek Hub $90, ha jól emlékszek.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#4520) Zebra23 válasza syler123 (#4518) üzenetére


Zebra23
csendes tag

Nincs töredezve a fájlrendszer az usb-s HDD?
Feltéve hogy fat32 vagy NTFS-es maga a partició.

A régi LG Blueray lejátszóm is hajlamos volt hasonlóra, ha régen (több mint 3 hónap) volt töredezetség mentesítve az akkori 120GB HDD.
A kis hely miatt sok volt fájl törlés, majd új film másolás.

Porbáltad másik eszközről ugyan azt a fájlt lejátszani? pl PC?

[ Szerkesztve ]

(#4521) syler123 válasza Zebra23 (#4520) üzenetére


syler123
veterán

Nem rég lett formázva a hdd, 50gb van csak rajta. A hdd 1tb-os. A lejátszás folyamatos. Ha 2-őt tekerek bele akkor még jó, a harmadik után kell sokat várni.

(#4522) DroiDMester válasza DoItYourself (#4519) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Play2 néztem az ~110.euró :) a hub elég béna 1usb vel!

[ Szerkesztve ]

(#4523) DoItYourself válasza DroiDMester (#4522) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

A Wetek Play2 egy DVB tuneres lejátszó. A 110 eurós ár teljesen korrekt. A Hub tényleg lehetne olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#4524) osztraksajt válasza DroiDMester (#4516) üzenetére


osztraksajt
őstag

90eur vs. ~40usd hogy pontosak legyünk.

De kinek mi mit ér meg, ezt egyikünknek sincs joga eldönteni, egyéni preferencia kérdése, semmi gond nincs azzal ha felvázoljuk az alternatívát. A support dologra meg térjünk vissza 1-2 év múlva mikor várhatóan tele lesz sírva a fórum hogy ez nem megy az nem megy, mért nincs rá újabb kodi... Mert ha nem lenne 1-2 ember mögötte (kszaq, alex) akkor kb a fű se nőne itt sem. Én már többször találkoztam ilyen szituációval mikor pár tényleg elhivatott ember ráfeküdt egy-egy termékre (pl kínai telefonok, tabletek) aztán mikor továbblépett a fejlesztő pl másik készülékre akkor ott maradt az egész félbe. Emiatt nyilván nem lehet senkit vádolni, de tudomásul kell venni hogy addig van támogatás amíg az adott ember megteszi ezt a szívességet a közösségnek.

(#4525) Zebra23 válasza syler123 (#4521) üzenetére


Zebra23
csendes tag

Rendeltem én is egy T95M-et 2GB-osat de még nem jött meg. Valahol Csehországban lehet...
Ha meg jön kipróbálom, én is a 002-est tervezem feltenni.
Ami még segíthet:
SD-ről vagy NAND-ból fut a LE?
A távírányító options gomjával vagy a Yaste középső gomjával előjövő infó sávban a cpu magok közül nincs 1-2 mag 100%?
Erre az infó sávra gondolok:
[link]

(#4526) Joshi


Joshi
titán

Valaki itt írta hogy a Nexboxok gyárilag rootoltak, hogy tudom a legegyszerűbben megnézni hogy tényleg rootolt-e? Jelenleg a LibreElec-el megy. Köszi. :R

(#4527) KTU válasza osztraksajt (#4524) üzenetére


KTU
addikt

90eur vs. ~40usd
ami :U
100 $ vs. 40 $
De a maradék 60 $ dollárból 1 - 2 év múlva megveszem az aktuális best buy-t. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#4528) syler123 válasza Zebra23 (#4525) üzenetére


syler123
veterán

Sd kártyáról fut. A cpu értékek normálisak.

(#4529) osztraksajt válasza KTU (#4527) üzenetére


osztraksajt
őstag

Csak ugye nem mindenki akar 1-2 évente cserélni, fórumokat bújni, újra belakni egy lejátszót hanem használni szeretné lehetőleg kényelmesen és bugmentesen.

De én egyik oldal sem mellett törtem pálcát, mint mondtam van wetek és sunvell lejátszóm is. De azért szemellenzősek se legyünk már, hogy mindenki hülye aki 30K-t ad egy normális támogatású lejátszóért.

15 éve még se videómagnót se DVD lejátszót nem lehetett 30K alatt venni, mégis megvették az emberek pedig nem annyit ért a pénz mint most.

(#4530) junkpod válasza TCr (#4515) üzenetére


junkpod
nagyúr

Távirányító szám gombok.

Box's don't touch!

(#4531) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Jo van sracok, ezen kar vitazni... :) En raszantam erre egy bizonyos osszeget, abbol kifutotta egy WeTec Core. Holnap megjon, aztan delutan majd vacakolok vele.

Egyebkent egy Amazon Fire TV Stick -el probalkoztam.

Don't Tread On Me

(#4532) DoItYourself válasza MPowerPH (#4531) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Wetek Core? Amlogic S812? Legalább kiforrott darab, ha nem is a legújabb.

osztraksajt: egyetértek, hosszabb távon megéri. Ha a Hub árából levonjuk az áfát, vámot, IR vevő hosszabbítót, ac-s wifi chipet, support díját, akkor vagyunk 40 dollárnál. A Play2 ára is korrekt a tuneres cuccok között. Nem tudom, hogy van K1 Plus St T2-re létezik-e már rendes fw, de a Play2-re biztos lesz.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#4533) #39445248


#39445248
törölt tag

Sziasztok,

nekem kb 1 hónapja már működik a Wetek Core.

Elégedett nem vagyok vele.

Rengeteget szívtam, de TRUE-HD az Istennek sem jön ki belőle...

Amennyiben valakinek nem fontos a HD hang, akkor viszont egy stabil kis masina.

Párhuzamosan próbálok összerakni egy HTPC-t, hátha ki tudom préselni belőle a HD hangokat :)

Ha valakinek kellene infó a Wetek Core-ról, vagy valamit tesztelnem kellene, csak szóljon.

4k-s TV-m nincs, ilyen tesztet nem tudok.

(#4534) tamasgal


tamasgal
senior tag

Srácok rendeltem egy ilyet 2.000Ft-ért! :Y
[link]
Vajon valóban meg is fog jönni ennyiért mit gondoltok? :B

(#4535) a8l válasza tamasgal (#4534) üzenetére


a8l
aktív tag

Nem fog. Elég megnézni fent a címsorban a leírást meg lent a szövegben, köszönő viszonyban sincsenek egymással meg a képekkel. Az eladónak alig pár pontja van az is gyanús. De hogy nem fog S912-t küldeni pár ft-ért az biztos. S905-öt se.Sajnos az ebay-en egyre több az ilyen csaló. Ezért szeretek inkább a nagy webshopoktól venni.

[ Szerkesztve ]

(#4536) Joshi válasza tamasgal (#4534) üzenetére


Joshi
titán

Gyanús hogy a főcímben 1GB RAM-ot írnak, de az alábbi adatlapon és képeken már 2GB RAM szerepel. :B ;]

ui.: és igen, ha esetleg meg is jönne tuti hogy nem s912-vel. :D

[ Szerkesztve ]

(#4537) Silent77 válasza tamasgal (#4534) üzenetére


Silent77
veterán

Nem.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#4538) schawo válasza tamasgal (#4534) üzenetére


schawo
titán

Hamarosan kapsz egy emailt az ebay ügyfélszolgálattól...

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#4539) DroiDMester válasza osztraksajt (#4524) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

2.Év múlva a WeTek is elavult lesz hidd el! és friss FW sem lesz rá 2 év múlva! :D ezen kár vitatkozni!

Amúgy magyarázd már el(nekem ne a szóban forgó kollégának) hogy miért fizessen valaki 2,5-3X annyit ki egy S905 BOX ért mikor a 35.dolcsis is ugyan azt tudja mint a WeTek, 2.év múlva mind2ő megy a levesbe!

Énis mondhatom hogy van egy komolyabb Eminent EM7485 lejátszóm ami MEDE8ER MED800X3D kategória! nem 30.e volt hanem 2X annyi mégis meg vettem bő 1.éve nincs vele az égvilágon semmi bajom tökéletesen megy minden rajta! De mellette most is itt a(tesztpéldány) Beelink S912 es GT1, és ha minden jól megy a 7en érkezik a Sunvell T95 Max is!

De vehettem volna simán WeTek et is, mivel nem sokkal lett volna több az sem mint a T95 Max, de én mégis a T95 Max mellett tettem le a voksomat! (de én azt a kis különbözetet se láttam értelmesnek kifizetni a WeTek javára)

Aztán majd kiderül mennyire bánom meg, bár én teljesen elégedett voltam az Egreat MXq Pro4K val is csak oda adtam fateromnak mert el kunyerbálta hogy neki is kell egy ilyen! :)

Ha megjött úgyis fogok írni róla hogy milyen! :K

[ Szerkesztve ]

(#4540) mandju


mandju
senior tag

sziasztok!

gearbest-ről rendelnék több terméket. aki már volt hasonló helyzetben...
meg lehet rendelni egyben, vagy célszerűbb kisebb csomagokra szedni a rendelést? (vám és áfa miatt kérdem)

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#4541) azbest válasza DoItYourself (#4532) üzenetére


azbest
félisten

A drm-ek támogatásáról nem is szólva és ezért a fullhd netflix, esetleg más szolgáltatók streamingje miatt is megérheti a wetek. Ezt sajnos nem kapjuk meg egy kínai hardverrel sem, mert szoftveres és licenszelős dolog. :K

(#4538) schawo
én egyszer egy fülbevalót kaptam egy gyanúsan olcsó tablet helyett :D de legalább nyomkövethető volt. Visszaposta csak azért nem kellett, mert az eladó által megadott cím kamunak bizonyult kis google keresés után.

[ Szerkesztve ]

(#4542) schawo válasza mandju (#4540) üzenetére


schawo
titán

Kisebb csomagok a nyerők, ha nincs szállítási ktg.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#4543) mandju válasza schawo (#4542) üzenetére


mandju
senior tag

köszi

* JVC DLA-Z1 * xyscreen soundmax 4k ultra thin frame 135" 2.35:1 AT * Trinnov Altitude 16 * FusionAmp * Apollon Audio NCMP 6350 * IMG Stageline STA800D * Lab Gruppen FP10000Q * HTPC MadVR * DIY H16-15 Bold Series 9.4.6 * VanDamme *

(#4544) MPowerPH válasza DoItYourself (#4532) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az az. Meg rendeltem egy Beelink GT1 -et is usankabol. Aztan majd eldol, melyik marad, melyik megy.

Don't Tread On Me

(#4545) osztraksajt válasza DroiDMester (#4539) üzenetére


osztraksajt
őstag

Az hogy nem lesz rá friss FW, elég bátor kijelentés, nem vagy jós szerintem és max úgy kezelhető mint a te külön bejáratú magánvéleményed. Pl. az rpi1 elég régen támogatott és igencsak az lesz 2, de szerintem még 4 év múlva is, a sorozatnézős igényeinket bőségesen kielégíti, és ki fogja 4 év múlva is. Tudom nem wetek, de jó példa arra hogy nem avult el és frissül is. :K

A 35 dolcsis lejátszó nem azt tudja amit a wetek, mert a weteket kibontod ott van rajta egy ALAPBÓL JÓL MŰKÖDŐ, FRISSÜLŐ rendszer. A 35 dolcsis lejátszót kibontod akkor imádkozol hogy ami rajta van működjön rendesen vagy legyen rá olyan tákolt firmware ami kezeli rendesen a wifi chipet, távirányítót, legyen hozzá device tree stb. Nekem pl igencsak fájna ha a közösített mysql-kodi adatbázis miatt valamelyik eszközömön nem frissülne a kodi. Van akinek ez megéri a felárat? Igen van. Ez nem te vagy? Semmi gond, szabad piac van azt veszel amit akarsz. Jogod van a véleményedhez, mint ahogy nekem és bárki másnak is az ellenvéleményünkhöz. Természetesen meg lehet csinálni ezeket az olcsó lejátszókat is hibátlanra, sőt van amelyik eleve úgy is érkezhet, de max tapasztalat lehet róla bizonyosság nem.

Nekem meg volt Popcorn A110-em, Xstremer-ION-om, Dune D1-em, Egreat S100-asom. De már jópár éve pl egy AMD FM1 alapú HTPC-m van amin mozizunk, a hálóban 1-es pi libreeleccel, a gyerekszobában wetek play S2 tunerrel. De van még egy VU enigma2-es beltérim is ami szintén belefér a médialejátszó kategóriába is akár. Ha meg épp a projektort viszem el a haverokhoz vagy utazunk akkor a T95M-et dobom be a táskába. Szóval azért én sem vagyok nyeretlen kétéves ezen a területen, van fogalmam róla miről beszélek.

A beszámolót természetesen várjuk. :R

(#4546) junkpod válasza osztraksajt (#4524) üzenetére


junkpod
nagyúr

Igazad van a supporttal kapcsolatban, önkéntesen csináljak és amint váltanak platformot az a kevés fejlesztő, akkor erősen megcsappan majd.
De még így is két nagysagrenddel jobb a mostani félkész LE mint bármelyik gyári rendszer, csak a 4k hibázik, de szvsz az is megoldodik hamarosan. Ha pedig az is ok lesz akkor mp oldalról nem nagyon lesz szükség fejlesztésre.
Amúgy a kodi is kozossegi fejlesztés és amint Koying ott hagyta őket, szinte megszunt az android support. De itt is mindig van valaki/valami mas: spmc , vidon.me.
Szerintem ennél többet a wetek supporttol sem kapsz.
Ja és ezért most 10-15khuf kell fizetned.
Ja és még egy: a filmek, aminek a nezesere használod, az is kozossegi (jó indulattal) vagy van vagy nincs (meg a felirat is).

Box's don't touch!

(#4547) envagyok válasza junkpod (#4546) üzenetére


envagyok
veterán

A 08.30-i tesztbuildel frissítettem a 006-ot azóta semmi gond a 4k-val.
Előtte se sok volt, mert a 4k videóknál felkapcsolta a felbontást auzomatán.
A GUI meg úgyis 1080- a rendeledődik :)

(#4548) DroiDMester válasza osztraksajt (#4545) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Félig-meddig igazad van de a kérdésemre nem válaszoltál!

1, a WeTek HUB ugyan 90.eu, de csak 1.giga ram droidhoz az baromi kevés, ha meg OpenELEC oldalát nézed ugyan azt produkálja egy 25.dolláros A95X is! tehát feleslegesen adtál ki +23 000.Ft -ot (25.dolcsi vs 90 eu)

Support Mutasd már meg itt hol van WeTek HUB -ra Support? :F én egyetlen frissítést se látok rá, és ne gyere azzal hogy azért nincs mert az úgy jó ahogy kiadták gyárilag!
Na akkor hogy is van ez a +23 000 Ft kiadás és 0. SUPPORT????

2, Ha vennék is WeTek et, minimum Play2 lenne mivel a Play1 már nem igen kapható sehol, nameg csak 100.as lan 1.giga RAM megint ott vagyunk hogy nem éri meg az árát hiába van rá support!
Play2 még ugye csak most jelent meg biztosan lesz benne jó néhány bug szóval azzal is ugyan ott vagy(még) mind ha veszel 35.dolcsiért egy T95 öt! megint oda jövünk ki hogy, jelenleg feleslegesen adtál ki +27 000.Ft -ot mert ugyan úgy van benne (valami)bug mint PL a T95 be is lehet, bár itt elég sok kolléga vett T95 öt és nem igen látom hogy lenne rá panasz! Support ha a Play2 re is olyan sok jön mint a HUB ra az szép baleset megint ott vagy hogy feleslegesen fizettél ki + 27.e FT -ot!

Szóval akkor hogy is van ez hogy megéri a felárat meg mindég naprakész friss rendszered van mert én itt nem úgy látom! pedig kifizetsz érte egy rakat pénzt pluszba!

"35 dolcsis lejátszót kibontod akkor imádkozol hogy ami rajta van működjön rendesen vagy legyen rá olyan tákolt firmware" ezért van a fórum hogy mindenki leírja melyik BOX milyen és mik a nyűgjeik, tehát nem veszel olyat amire sok a panasz, amúgy meg hülyeséget írsz mert olyan még nem volt itt hogy bármelyik BOX is olyan lett volna hogy mókolni kelljen hogy lehessen használni!

De részemről zárom a vitát kinek a Pap kinek a Pap(LAN) mindenki azt vesz ami neki szimpatikus! :R

[ Szerkesztve ]

(#4549) danih válasza DroiDMester (#4548) üzenetére


danih
addikt

Van itt egy dolog, Kodi fórumon olvastam egy érdekes kirohanást. A WeTek egy olyan gyártó amely Kodi-fejlesztőket is alkalmaz, akik a normális szoftver-támogatásért felelnek - user support, bugfix, stb. (Továbbá a WeTek nem a legolcsóbb beszállítóval gyártat hanem azért figyel a minőségre is, de itt most nem az a lényeg.) Ez valahol magát a Kodi-t is viszi előre. Szembe az olcsó gyártókkal akik megpakolják minden baromsággal terméküket oszt nesze. A szerző párhuzamot von a WeTek és egy korábbi android box gyártó között (neve nem jut az eszembe), amely szintén drágábban kínálta a termékét, mert többek között pénzelte az XBMC android portját is. Ha nem lett volna az a gyártó normális XBMC port sem lett volna akkoriban. De lett - és jöttek is a bóvlisok, ingyen pakolva a programot termékükre. Meg is lett az eredménye, és ugyanez fenyegeti most a Kodi-t is.
Sajnálom hogy ennyire röviden (és valószínűleg nem is olyan jól) foglaltam össze - nem találom az eredeti linket. Engem elgondolkodtatott - igaz nem különösebben akarok állást foglalni, én is egy olcsó modell mellett tettem le a voksom.

[ Szerkesztve ]

(#4550) rsf válasza envagyok (#4352) üzenetére


rsf
senior tag

Ma megkaptam a Wetek play2-met. :)
Tényleg cssak single tuneres a DVB-S tuner a másik csatlakozó kimenet ahol tovább tudjuk vezetni az antenna jelét.
Nem akarok hitvitát kiváltani, de a weteket nem szabad a 40 dolláros társaikkal összehasonlítani, mert:
Licenszelt DTS hang
Optikai hang kimenet
DVB-S2 tuner amiből egy használható különálló kb. 40 eurótól kezdődik
N-es wifi
Gigabites Ethernet
RF+Infra
3xUSB
Hivatalos LE támogatás
stb.

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.