Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) Zebra23 válasza Calogero (#4746) üzenetére


Zebra23
csendes tag

Hétfőn este ki tudom próbálni, van külső usb dvd író/olvasom.
Hamarabb nyaralás miatt nem.

(#4752) DroiDMester


DroiDMester
nagyúr

Jött ma egy UPDATE a Beelink GT1 re! :C

Frissült a KERNEL is! :)

Változást nem nagyon vettem észre semmit!(még) :))

(#4753) DroiDMester válasza Calogero (#4746) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Optikai meghajtót FELEJTSD el! Android nem kezeli, de még csak fel sem ismeri!

a régebbi média BOX om Eminent EM7485 simán vitte még a gyári és írott 3D-s BD lemezeket is egy külső USB 3.0 BD olvasóról!

De sem az S905 sem most az S912 Box észre sem veszi hogy rádugom úgyhogy ezt sz.tem felejtsd el!

Amúgy meg lehet egy kérdésem feléd? ~fél milliós UHD TV re telik egy 20.e res BD lejátszóra meg nem? meg BOX ból is a leg olcsóbbat akarod venni? Amúgy remek kis box a T95 de ahoz a TV hez én jobbat vennék! :)

Na meg nem etetném fostos DivX/Avi -kkal, de még csak DVD formátummal sem! Minimum 1080.as mkv

[ Szerkesztve ]

(#4754) Debilon


Debilon
addikt

Beelink vagy Nexbox amire a "C" gyártók közül érdemesebb beruházni? vagy ezen a szinten teljesen mindegy

Konkrétan a GT1 amit kipróbálnék, cirka 13k most a Nexbox A3 BG-n még 8 óra hosszan, a Beelink meg 16k körül van még 3 napig

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#4755) junkpod válasza DroiDMester (#4753) üzenetére


junkpod
nagyúr

Szerintem nem illik mások zsebében turkálni.
Amúgy miben lenne "jobb" amit ahhoz a tvhez vennél?
Vagy csak szimplán drágábban?

Box's don't touch!

(#4756) DoItYourself válasza Debilon (#4754) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

A GT1-ről már van némi tapasztalat, az A3-ról semmi. Nagyon új dobozok. A Beelink "márka" nekem szimpatikusabb.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#4757) Hyena


Hyena
senior tag

Kedves Mindenki,

Nekem is meghoztatok a kedvem kiprobalni egy ilyen kis dobozkat, es a mai napon meg is erkezett Beelink Gt1 tipusu keszulekem.
Most allitgatom be, de belefutottam egy csunya nagy hibaba.
A keszulek kodi-t (a gyarilag telepitett frissult mar a play storeban talalhato legujabb verziora) hasznalva sotet jeleneteknel 1-2 masodperc utan meglejjebb veszi a fenyerot mintha valami elcseszett lassan reagalo dinamikus kontraszt lenne.
Pedig a tvmen ez ki van kapcsolva illetve az Asustor nasomon futo kodi ugyanazen a tvn nem csinal ilyesmit.
A jelenseg akar a menuben lepkedve is elofordul peldaul ha mondjuk egy uj videoforrast akarok hozzaadni akkor a videoforras tallozos kep megjelenik es mondjuk 1 masodperc utan feleolyan fenyerore sotetedik.
Filmnezes kozben is ez a helyzet tehat egy sotetben jatszodo jelenetet meg sotetebbre vesz amitol az abszolut elvezhetetlen lesz.
A keszulek menujeben (nem a kodiban) a kepernyo beallitasoknal talaltam egy HDR opciot ezt mar probaltam ki es bekapcsolni is, de nem segit.
Valami otlet mit tehetnek meg, nagyon hazavagja az amugy jo hasznalati elmenyt?
Az eszkozon a legfrissebb firmware van, probaltam ujrainditani is de nem segitett.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#4758) tothl válasza schawo (#4750) üzenetére


tothl
addikt

akkor beneztem.....nem baj majd lesz.

(#4759) a8l válasza DroiDMester (#4752) üzenetére


a8l
aktív tag

A képminőséget írtad régebben hogy mintha élesebb lenne a gt1 képe. Ezt össze tudtad már hasonlítani azóta S905-ös box-al hogy tényleg így van e?
Ezeket a teszt készülékeket nem kell visszaküldeni, meddig lehet tesztelni?
Külső 3TB-s HDD-t usb-re csatlakoztatva látják ezek a box-ok?

Az enyém is közeledik már az egyik itt van az országban már 3 napja, (most éppen: belföldi feldolgozásra továbbítva), a másik CZ postos meg mától látszik a magyar posta követésnél.

(#4760) Hyena


Hyena
senior tag

Kozben kiprobaltam es az SPMC-ben is ezt csinalja.
Ez valami HDR bug lenne csak en szivok vele vagy masnak is gondot okoz, vagy mar nem mert ismert a hiba megoldasa?

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#4761) Multibit válasza Hyena (#4757) üzenetére


Multibit
veterán

Ezt a GT1-et mediaplayernek szeretnéd használni? Csak mert erre ugye még nincs LE!

(#4762) Beni2360 válasza Hyena (#4760) üzenetére


Beni2360
félisten

Most már csak egy mezei lejátszót kell kipróbálni és evvel kizárni a kodi beállítási hiba lehetőséget. Bs pl vagy hasonló.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4763) Hyena válasza Multibit (#4761) üzenetére


Hyena
senior tag

Bar van mas jol mukodo mediaplayerem, de gondoltam kiprobalok egy ilyet meg androiddal is jo lesz egy masik szobaba lejatszonak android alatt is.
Nekem egybol felkinalta ezt a frissitest igy nem tudom megmondani a regebbi firmware milyen volt de ez igy nagyon gaz, ha neztel mar valamilyen filmet es ujbol ranyomsz es rakerdez , hogy az elejetol kezdened, vagy folytatod, ott is lesotetiti a kepet.
Lathatoan es ez igy elvezhetetlen.
Tudomasom szerint masnak is van itt ilyenje, please help!

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#4764) DroiDMester válasza a8l (#4759) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

igen most is próbálgattam és kifejezetten szebb(élesebb és teltebbek a színek) a képe mint a s905 BOX nak volt! Sajnos a Sunvell T95 Max -om csak ma érkezett be az országba, pedig pont 1 hete(Szept.2) adták fel a cseheknél, szépen el húzták a dolgot! Ha a NAV -os kollégák nem szúrják ki, akkor hétfő-kedd magasságában megkapom! Ha megcsípik az még legalább +1 hét! akkor tudom majd egymással párhozamosan viszonyítani, de mondom én nagyon úgy érzem hogy sokkal szebb a képe a S912.nek! :K

3.Terrás HDD oké simán kezeli! Visszaküldésről nem írtak(pedig mióta megkaptam, már váltottunk 3-4.kör emilt beelinkékkel) hogy kellene, tehát remélem hogy végleg nálam marad a GT1 :DDD

-----------------------------------------------------------------------------------------
Hyena Kapcsold ki a menüben a HDR -t meg van olyan is Deep Color azt is érdemes kikapcsolni! először énis azt hittem hogy valami probléma van hogy elsötétedik a kép, de miután ezt a 2 dolgot kikapcsoltam egyből minden jó lett!

[ Szerkesztve ]

(#4765) Zol77


Zol77
aktív tag

Üdv,

Kinéztem én is ezt a Beelink GT1-et.
Sokadik droidos boxom lesz,szinte minden létező chipsettel volt / van box itthon,csodát nem várok.
Ez konkrétan aprópp,egyszerűbb 3d-s játékokra lenne használva,viszont találtam egy videót a Freaktab fórumán, ahol 3D-ben bugos /textura hiányos a kép. Akinek van GT1, és játszott már valamivel,az tapasztalt hasonlót? Amit találtam youtube-on tesztet,volt néhány játék,de azokban nem láttam hasonló grafikai hibát.
Ez lenne az a videó: [link]
Attól most tekintsünk el,hogy ez egy benchmark,a pontszámok nem izgatnak,csak ne legyen textura hibás a 3D megjelenítés / játék.

(#4766) DroiDMester válasza Zol77 (#4765) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Mondj pár játékot mivel nézzem meg a GT1 et, lehetőleg olyat amihez nem kell Gamepad mert az nincs sajna!

(#4767) Hyena válasza DroiDMester (#4764) üzenetére


Hyena
senior tag

A problema az, hogy mar mindketto ki van kapcsolva es igy is csinalja a sotetedos musort.
Neked a legujabb firmware van rajta es abszolut nem csinalja???
Csinaljak 1 factory resetet vagy mit lehetne meg?
Esetleg ha ilyen jo kapcsolatban vagy a beelinkel rekerdezhetnel a problemara, ha kell csinalok videot a jelensegrol!

[ Szerkesztve ]

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#4768) DroiDMester válasza Hyena (#4767) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Csinálj egy teljes gyári állapot vissza állítást a GT1.en, majd töröld le a gyári kodi -t meg van ott még egy kodis dolog valami addon telepítő azt is! kapcsold ki a HDR -t meg a Deep Color -t is! Majd restart és tedd fel a Kodi 16.1 et ezek után jónak kell lenni! A kodi -t ne frissítsd, hanem előbb töröld mert gyárilag tele van kacattal ha frissíted benne maradnak a gyári vackok!

És igen pont ma frissítettem le GT1_103M0 ra GT1_102M0 val jött most nem próbáltam vissza állítani hogy csinálja e még ha azt a 2 opciót bekapcsolom!

[ Szerkesztve ]

(#4769) Zol77 válasza DroiDMester (#4766) üzenetére


Zol77
aktív tag

Igazából pont gamepad kompatibilis játékok mennének rajta.
Pl Beach buggy,Riptide GP, Cordy, Leo's fortune,Sky Force, szóval ilyesmik.
Autós,platformer,meg bármilyen versenyzős,mászkálós,amivel elboldogul egy 5 éves is.
Gamepad nélkül nem is tudom mit lehetni kipróbálni hirtelen.
Szerintem megrendelem,lehet csak az a tesztprogram régi.
Esetleg azt megnézhetnéd,hogy nálad is olyan, hátha az új firmware segített rajta.
[link]
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#4770) zsupyro


zsupyro
tag

Sziasztok.Képcsöves tv-hez szeretnék egy boxot,mindig tv appot és egyéb dolgokra kéne..Sunvell t95m-ről van tapaszta valakinek video kimenet,kép megjelenítés tekintetében? Árban még egész jó a k1plust2 s2-hoz képest..alirol ,vagy ebayről szeretnék rendelni. Esetleg más ajánlat ami max 10ezerbe belefér? Köszi

(#4771) interstate76 válasza schawo (#4724) üzenetére


interstate76
addikt

6-7 lapos böngészés lazán ment Chrome-ban (és ezt szó szerint kell érteni, azaz nem feszegettem a határokat). Annyi hátulütője van a 2 GB RAM-nak, hogy ha pl. filmet szeretnél nézni, akkor előtte célszerű bezárni a böngészőt, de ezt én nem éreztem nagy érvágásnak, ergo tartalomfogyasztásra különösebb kompromisszum nélkül elég volt már a Wintel W8 is. Ráadásul mindenféle szoftveres mókolás nélkül kadenciahelyesen vitte az összes full hd anyagot, amivel csak kipróbáltam.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#4772) osztraksajt válasza zsupyro (#4770) üzenetére


osztraksajt
őstag

Nekem pont T95M van.

Én kipróbáltam képcsövesen is, elég zizis-remegős a képe, gondolom nincs túl minőségi DA konverter benne, érzésre még egy normálisabb DVD képminőségét sem éri el. Inkább csak szükségmegoldásnak nevezném rajta a kompozit kimenetet.

Én csak android alatt tudtam működésre bírni az analóg kimenetet, szerintem az erre lefordított LE nem támogatja. A kezelőfelület és a kisebb feliratok olvashatósága is elég nyögvenyelős, egyszerűen nem erre tervezték az egészet.

(#4773) zsupyro válasza osztraksajt (#4772) üzenetére


zsupyro
tag

Köszönöm a gyors választ, akkor ez felejtős lesz.. :(

(#4774) envagyok válasza zsupyro (#4770) üzenetére


envagyok
veterán

Ha a tvd tud komponens bemenetet scarton, akkor jobban járnál egy Hdmi->rgb átalakítóval

(#4775) zsupyro válasza envagyok (#4774) üzenetére


zsupyro
tag

Èrtem,köszi néztem már én is. Van tapasztalata valakinek ilyen átalakítóval? Képcsövesen jó a kép? Esetleg akinek van lehetősége kipróbálni megosztaná?? Az az igazság hogy amennyit tv-zek nekem bőven jó a képcsöves tv-nk..a kábel tv előfizunk hamarosan lejár,nem akarok újabb hűségidőt,a mindig tv csatornái bőven elég..későbbiekben gondolkoztam telenor mytv előfizun is,de mindenhol ezt a chromecastot preferálják tv-hez,igazából annyira még nem ástam bele magam a témába hogy tökéletesen átlássam,de szerintem egy jól megválasztott smart box-al jobban járnék. Persze minden okosítást és tanácsot szívesen fogadok..
:)

(#4776) osztraksajt válasza zsupyro (#4775) üzenetére


osztraksajt
őstag

Felajánlottam volna hogy nálam megnézheted ha akarod Debrecenben, de úgy látom egészen pontosan az ország másik végében laksz. :DDD

(#4777) zsupyro válasza osztraksajt (#4776) üzenetére


zsupyro
tag

Hát igen..köszi.. :P

(#4778) zsupyro


zsupyro
tag

Mindegy ha nem lesz más marad a K1pluszS2T2,az összefoglalóban azt írják tesztelt,műxik..

(#4779) Hyena válasza DroiDMester (#4768) üzenetére


Hyena
senior tag

nnna megoldodott a problema.
mint kiderult a lejatszo es a tv kozos koprodukcioban csinalta ezt a marhasagot, valahogy megbolondult a tv hdr beallitasi lehetosegtol. (masik tv nem csinalta ezt) de reset utan mar lehet a hdrt is allitani ,helyrejott az agyuk ... igy kozosen...
Eddig meg mas anomalia nincsen , bar azert azt el kell mondanom ,hogy a celeron processzoros asustor nasom sebessegben koroket ver ra. (persze az ara sem ennyi volt)

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#4780) azbest válasza azbest (#4582) üzenetére


azbest
félisten

a 007-es librével a mygica t230 dvb-c módja is működik MiniMX-en.

Kicsit mintha több lenne a vételi hiba mint illene.
Viszont charger doctort kötve a tuner elé látom, hogy 4.8V környékéig is le-le esik a feszültség. Ezt a tunerek nem szokták szeretni, azaz alacsonyabb feszültségen rosszabb szokott lenni a vétel.

Uh, egy usb-dc kábellel próbáltam komolyabb táppak, de kiderült a kábelről, hogy olyan rossz minőségű, hogy még alacsonyabb feszre jött ki (4v alá is esett). Meglepő módon akkor is ment a dvb-c tuner.

Aktív hubon át is van néha vételi probléma, lehet más okozza.

Ami zavaróbb, hogy a hang meg-meg akad az mpeg2 live tévéadásnál. de ez lehet a vételi probléma miatt is.

[ Szerkesztve ]

(#4781) DroiDMester válasza Hyena (#4779) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

gondolom Asustor AS3102T -d van az meg ugye közel ~100.e be kerül! még szép hogy jobb egy 100.e res cucc mint egy 6.od annyiba kerülő kis Box :)

Amúgy hogy érted hogy köröket ver rá? mi a gond a GT1 el hol lassú vagy mi a gond vele? :F

(#4782) azbest válasza azbest (#4780) üzenetére


azbest
félisten

Na, pi-n futó tvheadendbe átdugott dvb-c tuner esetén stabilabb a vétel. A hang sem akadozik az s905-ösön úgy. Talán más firmware fájlok vannak ez alatt a libre alatt, mint a pi-men.

szerk
Elkiabáltam. A mindigtv streamet játszva is megakad a hang. Akkor is ha mpeg2, vagy ha ac3 hangsávot választok.

Youtubeon nem volt baj. A monitorból jön a hang, a hdmi-ről jackre.

[ Szerkesztve ]

(#4783) Hyena válasza DroiDMester (#4781) üzenetére


Hyena
senior tag

nem mert asustor 5104t-m van amit nagyon szeretek , az egyetlen hibaja, hogy nem tud 4K videot lejatszani de e nelkul meg azert megvagyok valahogy :) .
amikor egy filmben valahova odaugrok a csuszkaval akkor kell 1 kis ido mire mgahoz ter a lejatszo nagy fileknel persze.
ez az asustornak nem okoz gondot, de gondolom nem is realis elvaras egy ilyen eszkoztol.
a haloszobaba nagyon jo lesz az rpi helyett egyelore annal jobbnak talalom, de alaposan teszteni majd csak vasarnap tudom.
jo gyors a wifije is, es a vezetekes halozati csotolojat sem erheti panasz.
anno kiprobaltam 1 q10 pro-t is de akkoriban voltak problemak a szoftverevel (lehet meg mindig vannak, de az is lehet , hogy mar nem) egyelore ez jobban tetszik.
nekem kb 30.000 ftba kerult a cucc a fizetendo 11.000 ft vamkoltsegnek koszonhetoen.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#4784) DroiDMester válasza Hyena (#4783) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Ja.. akó nem szóltam, 5104T meg kb 10X annyi mint a Beelink GT1

amúgy beletekerést nem nagyon szeretik(főleg nem gyorsan többször egymás után) ezek a BOX -ok de ez még egy gyors PC nél is okozhat meg-meg akadást!

Valószínűleg ahová húzod a tekerési csúszkát ott pont nincs keyframe és meg kell neki keresni a leg közelebbi keyframe -et ezért van a meg akadás legalábbis én erre tippelek!

De ha adott időpontra ugrasz(billentyűzet/légegérrel) ott gyakorlatilag mindég villám gyors, legalábbis nálam még egy 50.gigás BD-iso nál is ha időre ugrok semmi meg akadás nincs még akkor se ha pl 1,5.órát ugrok előre vagy épp vissza!

Meg függ attól is hogy honnét jön az anyag a GT1 be Lan/Wifi/USB? és még attól is hogy melyik verziót használod a kodi ból!

MÁS: ~30.e az szép :Y amúgy hogy a fenébe jött ki ennyi vám? akkor én is megszívom ha megfogják a T95 Max -omat :W mert az is 65.dolcsi volt

de fogalmam nincs hogy jöhetett ki egy 18.e res cuccra +11.e, mivel 150.Euróig ugye csak áfa van + a 2500.Ft a postának a vámkezelés/ügyintézés, szóval (4900+2500) 7500.nál nem lett volna szabad többnek lennie!

(#4785) DoItYourself válasza junkpod (#4635) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Működik a CEC, valahogy beállítottam a Kodiban, és megy! :K
A System -> Settings -> System -> Input Devices -> Peripherals -> CEC adapternél a sokadik beállítás egy csúszka volt, amit HDMI2-re állítottam, és beindult. Eddig a beállításig sose jutottam el, csak a legfelső Enabled-et kapcsolgattam ki-be, és mivel mindenkinek promptra működött a CEC, nem hittem, hogy van esély beüzemelni.

DroiDMester: SD és HD anyagoknál nekem az előre-hátra lépés (jobb-bal nyilakkal a távirányítón) nagyon gyors, minimális csak a megakadás, kb. mint egy PC-n. Nagyobb méretű anyagoknál se vettem észre lassulást, bár 15GB-nál nagyobbat hirtelen nem találtam.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#4786) DoItYourself


DoItYourself
Topikgazda

Összefoglaló kibővítve android fw letöltési helyekkel (31. pont). Ha van még értékelhető hely, ami kimaradt, szóljatok. Köszönöm.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#4787) envagyok válasza azbest (#4780) üzenetére


envagyok
veterán

"Ami zavaróbb, hogy a hang meg-meg akad az mpeg2 live tévéadásnál. de ez lehet a vételi probléma miatt is"
Csuklik percenként 1-2-szer?
Ezzel egy ideje szenvedek én is. Mindigtv hd-s (dvb-t) és upc hd-s (dvb-s2) csatornákon. Ha mp2-re állítom a hangsávot, akkor nincs gond, ha ac3-ra, akkor néha jó (néha újraindítom), néha nem. Azokon az adókon csinálja, amik 1440*1080I 50fps+ac3hang van.
(bár sd-n nincs is ac3 hang, lehet az 50fps és az ac3 a közös probléma)
Majd legközelebb ha csuklik, csinálok felvételt, megnézem az csuklik-e. Szerintem kodi hiba, nem tvheadend.

(#4788) envagyok válasza azbest (#4782) üzenetére


envagyok
veterán

Érdekes, ha felveszem az akadó hangú műsort, visszajátszáskor nem akad.

(#4789) junkpod válasza DoItYourself (#4756) üzenetére


junkpod
nagyúr

(ez a véleményem elveszett a múltkori armageddonban)
Szóval ok , hogy volt egy teszt, de az nem adott infot a frekivaltasrol android alatt és a pass-through képességeiről.

Box's don't touch!

(#4790) junkpod válasza DroiDMester (#4764) üzenetére


junkpod
nagyúr

A szebb-elesebb-teltebb kép filmlejatszas vagy menü közben jellemző?

Box's don't touch!

(#4791) envagyok válasza azbest (#4782) üzenetére


envagyok
veterán

Itt a htsp profillal lesz gond.
Ha nézés közben felveszem mkv konténerbe, visszajátszáskor hibátlan.

https://forum.libreelec.tv/thread-1545.html

[ Szerkesztve ]

(#4792) Hyena válasza DroiDMester (#4784) üzenetére


Hyena
senior tag

A 11.000 ft ugy jott ki, hogy ebbol ha jol emlekszem 6.500 ft volt a vamkoltseg (ez gyakorlatilag az afa) es 4.200 ft pedig a vamugyintezes dija es igy osszesen majdnem 11.000 ft amibol nem kertem vissza.
En a gearbesttol vettem es a +6 dollaros DHL-es szallitast kertem amivel hetfoi rendeles eseten pentekre itt volt. Lehet, hogy a postanal kevesebb az ugyintezesi dij nem tudom.
Egyebkent 2 cimborammal osszesen 3 db ilyen kutyut rendeltunk mindannyian DHL-el , ok is ennyit fizettek.
Antutu fanoknak meg annyit, hogy a teszteredmeny kb 40.000 pont.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#4793) DroiDMester válasza junkpod (#4790) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Film lejàtszàs alatt! Nem csak Kodival de a gyàri beèpített és MX Player el is! Menünél nincs látható eltérés!

(#4794) Hyena válasza DroiDMester (#4793) üzenetére


Hyena
senior tag

A 3D bluray iso (framepacked) lejatszas megy valahogy a GT1-el?
Valami Kodi modositas plugin vagy kulso program ami alkalmas ra?

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#4795) junkpod válasza DroiDMester (#4793) üzenetére


junkpod
nagyúr

Egy side by side tesztre kivancsi lennék. Valaki írta (itt?) hogy electro-akarmi értékesítő, ő tuti ki tudna próbálni 2 egyforma tv-n egymás mellett. Minden más placebo:)
(azért is fura lenne, mert nincs benne kepjavito sw és hát a videó képet csak egy felekeppen lehet dekodolni, azt pedig hdmi digitális formában tovabbitani)

Box's don't touch!

(#4796) djnice válasza junkpod (#4795) üzenetére


djnice
veterán

Én biztos vagyok benne, hogy ugyanolyan a képe, egyébként hdmi capture eszközzel lehetne csak rendesen leellenőrizni. Valami színtér beállítás okozza a különbséget.

(#4797) bostone


bostone
addikt

Aki nem járatos külföldi webshopokban, honnan érdemes beszerezni beelink gt1-es masinát? Távirányítót is jó lenne lőni valahonnan az értelmesebb típusból.

(#4798) Csben


Csben
csendes tag

Sziasztok!

Megvettem az első tv boxomat, egy Nexbox A95-öt. Még csak ismerkedem vele, de már volna is pár kérdésem. Először is azt tapasztaltam, hogy egy külső táp nélküli meremlemez esetében nem kapcsolja ki a hdd-t, ha kikapcsolom a boxot. Ezt nem tudja kezelni, vagy csak beállítás kérdése?
A másik kérdésem, hogy usb bluetooth adapterrel meg lehet oldani a bluetooth hiányát? Rádugtam egyet, de nem működött. Bt-os fejhalgatót szeretnék használni vele, ha lehet.
Illetve olvastam valahol a fórumon, hogy telefonnal is lehet irányítani. Erről valaki tudna nekem bővebben írni?
Libreelec-cel még nem próbáltam. Ha sikerül ráraknom azt is, akkor majd biztos lesz még kérdés.
Valaki használt már ilyet:
Mini Wireless Keyboard 2.4GHz English Air Mouse Keyboard Remote Control Touchpad For Android TV Box Notebook Tablet Pc
http://s.aliexpress.com/mAV7fEZb
(from AliExpress Android)

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#4799) KTU válasza Csben (#4798) üzenetére


KTU
addikt

Talán dugesz77 linkelte a USB Bluetooth Adapter V4.0, ami működik nála A95X-en ("sima" S905)

Ezt az Air Mouse-t használom, de itt egy másik, kicsit más bill. kiosztással.

(#4797) bostone:
Én innen venném, csiga postával ha ráér. egyéb költségek miatt :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#4800) nyakec válasza Csben (#4798) üzenetére


nyakec
tag

Sziaztok.Létezik itt topic ahol zidoo tv boxal/ Realtek rk procik / foglalkoznak?Rendeltem 1 Zidoo X9S boxot és érdeklodok hogyan s merre .Koszonom és szép napot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.