Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25051) bagyusz válasza Likans (#25048) üzenetére


bagyusz
őstag

Mondja ezt miközben megcáfolja magát. :D

(#25052) x1port válasza bagyusz (#25051) üzenetére


x1port
addikt

Mivel is cáfoltam meg magam ??
Én annyit mondtam rá,hogy félkész..a kedves nagy múltú "kolléga" szerint meg már leszaroztam :D
Azért ne essünk át a ló túloldalára.
Legyen akárki 2. avatara is aki csak azért jelent meg érdekes módon,hogy engem pocskondiázzon.

Remélem hamar kiszúrja egy moderátor és kibannolja a fenébe....

(#25053) lacc65 válasza x1port (#25050) üzenetére


lacc65
tag

Témával használom így fehér az óra és az aksi is de az is meg oldható,hogy a rendszer órája fehér legyen,a systemui-t ki kell csomagolni apk multival,hogy az xml fájlok olvashatóak legyenek notepad++ számára és neked is,itt már látható a value-value... könyvtárak is ami a programok nyelvi fordításait is tartalmazza de szerintem nem csak ebben hanem a layout és a menu fájlokban is kell módosítani pontosan mit azt nem tudom csak droid 4.1 ről találtam infót.

ui:igen nemhogy próbáltam ezzel megy most az ot :)

[ Szerkesztve ]

(#25054) x1port válasza lacc65 (#25053) üzenetére


x1port
addikt

És pl ha belépsz a beállítások menübe akkor rendesen fekete hátterű az értesítési sáv?
Nincs gubanc vele?

(#25055) bagyusz válasza x1port (#25052) üzenetére


bagyusz
őstag

Pár hsz-l arrébb még arról érveltél, hogy miért nem éri meg pazarolni a időt rá, mostanra meg cm téma moddolásáról eszme cseréltek.

(#25056) x1port válasza bagyusz (#25055) üzenetére


x1port
addikt

Így van. Ezt írtam egészen pontosan :
Inkább használok egy alacsonyabb verziószámú megbízható , esetleg egy kicsit lassabb romot.
De azt legalább nyugodtan belakhatom és vígan használhatom.

A fő telefonom egy alma.

A céges kártyám egy 995-ben van ami igenis stabilan kell , ezért használom a Te H1N1 romodat.
Ez szuperül fut rajta. Köszi is ezért.

A harmadik telefonom otthon hever parlagon , ez is egy 995.. ez nem kell stabilan.
Hobbinak tökéletes a mókolgatás ( ezt is írtam ha visszaolvasol / olvastok ).
Persze ha eljut valamelyik CM olyan szintre hogy szerintem használható teljes mértékben akkor akár feltenném a napi használatosra is.

Ennyi a sztori.
Remélem mindenki megnyugodott.

(#25057) lacc65 válasza x1port (#25054) üzenetére


lacc65
tag

Nincs, olyankor fekete az értesítési sáv

(#25058) bagyusz válasza x1port (#25056) üzenetére


bagyusz
őstag

Láttam, hogy mit írtál, azért még olvasni tudok. :D Az már teljesen más, hogy az itteni kolléga kiszínezte a dolgokat ami pocskondiázósnak tűnhet, amit én alapesetben ignorálok. Írhattam volna a te hsz-re is, de nem ez a lényeg, hanem amit kettővel arrébb jegyeztem meg.

(#25059) wwenigma válasza bagyusz (#25055) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

:DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#25060) lacc65 válasza bagyusz (#25055) üzenetére


lacc65
tag

Gyanítom x1port problémája nem magával a rom-al hanem annak egyhangúságával van,4.0-4.1-4.2-4.3 majdnem mind egyforma kinézetileg,am van tipped a rendszer óra színének a módosítására cm 10.2-őn ? biztos,hogy te tudod :)

(#25061) x1port válasza bagyusz (#25058) üzenetére


x1port
addikt

Na hála istennek.
Akkor ma mindenki nyugodtan fog aludni.
:)

(#25060) lacc65 : Nem az egyhangúságával hanem a kissebb-nagyobb hibáival.
Azt sem mondhatnám,hogy ez a bajom mert miért is lenne baj?!
Épp ezért írtam ,hogy maradok a stabilabb verziónál.

De igaz , a fekete átlátszósáv már nagyon elavult dolog.
Nem is olyan rég írtam, hogy milyen jó lenne a h1n1 ics-t is egy kicsit felturbózni.
Annak igazából semmi baja csak a kinézetén kellene kicsit csiszolni.

[ Szerkesztve ]

(#25062) lacc65 válasza x1port (#25061) üzenetére


lacc65
tag

Én biztos,hogy nem,éjjeli őr vagyok :D :D :D

(#25063) lacc65 válasza x1port (#25061) üzenetére


lacc65
tag

Remélem amit leírtam hasznos és kicsit csiszol a 10.2-őn és a fantáziákon.
bocsi a dupla hsz-t még bele fértem volna az előbbibe :)

[ Szerkesztve ]

(#25064) x1port válasza lacc65 (#25063) üzenetére


x1port
addikt

A cm 10.2 sokkal jobban szalad nálam mint a 11.
Viszont ez az átlátszó sáv hiányzott belőle.
Köszi a tippet érte !

(#25065) bagyusz válasza lacc65 (#25060) üzenetére


bagyusz
őstag

Passzolom, én is úgy fogom megtudni, ha belenézek.

(#25066) x1port válasza lacc65 (#25063) üzenetére


x1port
addikt

Na , akárki akármit mond megcsináltam amit írtál.
CM 10.2 átlátszó sávval fehér ikonokkal (téma)

Dettó úgy néz ki mint a CM11 csak sokkal gyorsabb kiadásban.
Nem rossz!

(#25067) lacc65 válasza bagyusz (#25065) üzenetére


lacc65
tag

Köszi,hogy foglalkozol vele

(#25068) lacc65 válasza x1port (#25066) üzenetére


lacc65
tag

örülök ha más is örül :)

(#25069) x1port válasza lacc65 (#25068) üzenetére


x1port
addikt

Sokáig nem tartott az örömöm.
Egyszer csak kiírta,hogy sérült sd kártya , formázzam le , azt meg nem engedte mert sérült a kártya.
Pedig semmi baja az égegyadta a világon :)

(#25070) lacc65 válasza x1port (#25069) üzenetére


lacc65
tag

elvileg nem lehet baja ha mindent jól csináltál nálam nincs ilyen gond

(#25071) x1port válasza lacc65 (#25070) üzenetére


x1port
addikt

Áttettem a másik telefonba ott is ezt írja.
Érdekes....
Tudom,hogy nem ettől a dologtól van de akkor mi a fene történt ezzel ?

(#25072) lacc65 válasza x1port (#25071) üzenetére


lacc65
tag

mármint a másik teló is sérültnek látja ? ha van kéznél :) symbianos teló esetleg azzal lehetne formázni az sd-t nekem is volt már már hasonló négy androidos nem is látta az 5230-asom simán törölte és használhatóvá tette

(#25073) aszti75


aszti75
senior tag

Én is elhagylak benneteket :K
Köszönet a segítségekért és külön köszönet bagyusznak a ROM-okért!
További sok ROM-olgatást és "élvezetet"a telefonhoz,mindenkinek,aki nem tud meglenni flash-elések nélkül :DDD
Sziasztok.... :R :R

(#25074) tomi510


tomi510
csendes tag

SIM kártya hiba miatt nálam nem működik a legújabb (cm-11-20140206-UNOFFICIAL-cocktail) verzió. Mikorra várható javítás?

(#25075) tomiivagyok


tomiivagyok
aktív tag

várható még ma új CM, vagy már ne is várjak rá? :(

(#25076) bagyusz válasza tomiivagyok (#25075) üzenetére


bagyusz
őstag

Ma már biztos nem mert sz@r került a palacsintába aminek következtében a böngésző fc-zik, erre akkor jöttem rá mikor már feltöltöttem a romot. Úgyhogy majd holnap.

[ Szerkesztve ]

(#25077) Kovbob válasza bagyusz (#25076) üzenetére


Kovbob
senior tag

Holnap tényleg fent lesz? Mert akkor ez jó lesz a szülinapomra :D

(#25078) Milestone2 válasza bagyusz (#25076) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jó munkához idő kell.
Tökéleteshez még több...
:DD
Türelmesen várunk. ;)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25079) helixP válasza bagyusz (#25076) üzenetére


helixP
nagyúr

Köszönjük :R

Ezt még én is felteszem utoljára, fura a 4.2-t használni :)

(#25080) bagyusz válasza Kovbob (#25077) üzenetére


bagyusz
őstag

Ha a kozmikus zavarok nem billentik ki az aurámat akkor igen.

(#25078) Milestone2

Konkrétan az elmúlt 2-3 napban esténként mikor hozzáfogtam mindig úgy voltam vele, hogy miután leforgott a rom mehet az update, de mindig valami keresztbe húzta a számításomat. Hol nem volt meg a webview patch ami nélkül csak laggolna a böngésző, hol ota update kezelővel volt a baj. Azután folyamatosan jöttek elő a fordítási hibák ami legacy patchek miatt van, mivel a cm forrástól teljesen elkülönül ezért mindig később reagálnak az esetleges korrigálásra. Gondoltam egyet és át nyargaltam a LegacyXperia forrásra ami szinte óránként frissül. Minden szépen alakult addig amíg el nem kezdtem telepíteni a kész romot. Legacymod előnyei miatt teljesen kiment a fejemből, hogy ide már selinuxos cwm kell ezért a jó öreg cwm5 mindig elhasalt. Akkoriban mikor kijött a 4.4 forrás ugyan ez volt a helyzet, erre mindig azt léptem, hogy a cm10.2 részeit át copy-ztam a cm11- update scriptjába és ezután a régi cwm-l is lehetett telepíteni. Itt sajnost nem tudtam eljátszani azt a dolgot, de még úgy sem, hogy egy teljes update script és update binary-t cserélek. Jól b@zdmeg gondoltam, csinálok egy új cwm-t. Össze is hoztam, tette a dolgát, minden működött rajtak telepített is , egyszóval frankó volt mind, kivéve azt a részt, hogy közel 7mb-s amit sajnos nem lehet flashelni a 5200Kbyte-s partícióra. Jól van gondoltam csinálok egy mini kernelt, amivel majd elfér. Kb 1napot kínlódtam vele mire sikerült kisakkozni. Gzip- tömörítésben a kernel alapjáraton 4mb, lzma-ban 3.6mb. 1.99mb környékére sikerült össze zsugorítanom kernelt amihez elég mélyen bele kellett nyúlni. Kiszedtem a BT/wifi/audio/media/video dekóder/hdmi/fm rádió/proxymit/rotation/net core/flash led/notif led/otg/2 camera senzor/ stb részeket mire összehoztam. Most meg ott tartok, hogy újra kellene forgatni, de azt majd csak holnap esete.

#25079) helixP

Egy utolsó flash öröme? :D Mire váltottál?

[ Szerkesztve ]

(#25081) tomiivagyok


tomiivagyok
aktív tag

Lehet egyedi eset, de a telefon nem kapcsolodik a szamitogephez akkor, ha lezarolt kepernyovel akarok csatlakozni:D egy ideig csatlakozgat, aztan ahogy lekapcsolt a kepernyo, sargara valt (tehat mintha bekapcsolt volna a fajlatvitel) aztan ha ranyomok h valtson zoldre, megint nem valt at addig, amig ki nem kapcsol a kepernyo :)

Mellesleg nagyon varom mar az uj buildet. Nem tudom, hogy ez normalis-e, de mintha a GPU le lett volna veve, mert akadozik az olyan jatek is, ami eddig nem akadozott. (Telefon es jatek ujrainditasa megvolt)

[ Szerkesztve ]

(#25082) Milestone2 válasza bagyusz (#25080) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem irigyellek.
"Csak" tisztellek.
:R :R :R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25083) helixP válasza bagyusz (#25080) üzenetére


helixP
nagyúr

Erre a csöppségre váltottam: http://mobilarena.hu/hir/mobilarena_tv_nagy_hd_es_olcso_wayteq.html (bocs a libkért, telóról vok)

Bizony, ezt a verziót még rátolom, remélem, most lesz jó rajta a touch ;) De komolyan nins szívem eladni, annyira megszerettem.

(#25084) Milestone2 válasza helixP (#25083) üzenetére


Milestone2
nagyúr

"Használd egészseggel"! De inkább megelégedéssel. ;]
Aztán lássunk még errefelé... :C
(Én is szemezgetek egy XIAOMI Mi3-mal, csak egyenlőre a pénztárcám nem szemezget vele... :(( )

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25085) Likans válasza x1port (#25052) üzenetére


Likans
csendes tag

Nem miattad jelentem meg,ne képzeld már magad ilyen fontos célszemélynek!
Régóta figyelem a hozzászólásokat,eddig nem nagyon szóltam bele a dolgokba!
De amiket irkálsz,ahhoz hozzá kellett szólni.
Én tisztelem Bagyusz munkáit,ki is próbáltam néhányat.És nem fogom fikázni egyiket sem,ha hiba van benne.
Bár az én 995-öm egy "jó" darab,egyik rommal sincs bajom.
A cm11 eddig tökéletesen teszi a dolgát,akksi idő nagyon jó és minden szalad rendesen!
Tehát:
Bagyusz,köszönöm/köszönjük a rengeteg munkád!Reméljük még van ötleted az Alca javítására!
Nélküled ez a teló nem lenne csak egy papírnehezék!

(#25086) x1port válasza Likans (#25085) üzenetére


x1port
addikt

Félreértés ne legyen , a munkáját én is becsülöm.
Ha olvasod a hozzászólásokat akkor láthatod, hogy én is az ő H1N1 Ics-jét használom.

(#25087) kgymac válasza helixP (#25083) üzenetére


kgymac
őstag

Szia,
Tarsd meg az alcát tartaléknak, ezek a >5" telcsik sajna könnyen törnek (érintő).

(#25088) bagyusz válasza helixP (#25083) üzenetére


bagyusz
őstag

Nem rossz teló, volt részem WayteQ tabokkal azok is elég korrektek. Gondolom azért nem miui rommal rommal árulják. ;]

[ Szerkesztve ]

(#25089) helixP válasza bagyusz (#25088) üzenetére


helixP
nagyúr

Nagyon korrekt, eddig nem volt egy röccenés sem, nagyon szép a kijelzője, amit minimum féyerőn használok, de ami a 'legjobb': kompátibils a 995-fülese hozzá!

Háááát, nem azzal árulják, de azért ... Ráadásul Kelzsoca is dolgozik vele, aki nekem körülbelül olyan ikonikus hős, mint Te, csak hogy pofondícsérjelek ;) De őszintén én CM-et várok rá.

Befejeztem az offot, bocsi mindenkitől!

[ Szerkesztve ]

(#25090) x1port válasza helixP (#25089) üzenetére


x1port
addikt

Nem akarok én lenni a rosszfej , de ha : Nagyon korrekt, eddig nem volt egy röccenés sem ,akkor miért kell rá másik ,nem hivatalos rom-ot várni :F
Miért nem lehet egyszerűen csak szeretni és használni valamit? :)

Nem tudom,hogy szoktál-e járni az okostelefon akadémiára de Kelzsoca fel-fel bukkanó vendég ott. :K

[ Szerkesztve ]

(#25091) Milestone2 válasza helixP (#25089) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szia! Most én küldtem PÜ...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25092) Likans válasza x1port (#25090) üzenetére


Likans
csendes tag

Megint idézet:

helixP
(PH! addikt)

Nagyon korrekt, eddig nem volt egy röccenés sem, nagyon szép a kijelzője, amit minimum féyerőn használok, de ami a 'legjobb': kompátibils a 995-fülese hozzá!

Háááát, nem azzal árulják, de azért ... Ráadásul Kelzsoca is dolgozik vele, aki nekem körülbelül olyan ikonikus hős, mint Te, csak hogy pofondícsérjelek ;) De őszintén én CM-et várok rá.

!És hozzászóltál!

x1port
(őstag)

Nem akarok én lenni a rosszfej , de ha : Nagyon korrekt, eddig nem volt egy röccenés sem ,akkor miért kell rá másik ,nem hivatalos rom-ot várni :F
Miért nem lehet egyszerűen csak szeretni és használni valamit? :)

Nem tudom,hogy szoktál-e járni az okostelefon akadémiára de Kelzsoca fel-fel bukkanó vendég ott. :K

Vagyis helixP tudja ki az a Kelzsoca,te meg felhívod rá a figyelmét!Kicsit figyelmesebben olvass.
Most én vagyok megint a "rosszfej"!De vállalom.

(#25093) x1port válasza Likans (#25092) üzenetére


x1port
addikt

Vagyis neki írtam nem neked.
A hozzászólásnál látod hogy ki írta és kinek.
Erre gondolok : (#25090) x1port válasza helixP (#25089) üzenetére

Nem illik mindenbe beleszólni.
De innentől magadra hagylak.
Nem az én szegényiségi bizonyítványom ..

(#25094) Likans válasza x1port (#25093) üzenetére


Likans
csendes tag

Ja,mert csak te szólhatsz be mindenkinek!
Én látom a hozzászólásokat és reagálok.Sajnálom,ha neked ez nem tettszik.Ez a fórum már nem egy "gyári" ami neked bejön,ez már "buherált",ne "telepitds",csak az időt pazarlod!

(#25095) x1port válasza Likans (#25094) üzenetére


x1port
addikt

Én tényleg nem értelek..kinek szóltam be ?? Leírom huszadszor is : h1n1-et használok. Az hol gyári már ?!
Kicsit vicc már amit csinálsz de jókat nevetek rajta :D

(#25096) helixP válasza x1port (#25090) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem voltam még olyan rendezvényen és nem is tudtam, hogy feltűnik ilyeneken is, de hát akkor a neve Neked is mond valamit :) Ilyen régről követem :)

Ami meg a romolást illeti: mind a mijujáj, mind a céemm olyan testreszabhatósági és funkcióbővüléseket tartalmaz, ami miatt minden stock, vagy gyári romnál jobb.
Szerintem abban Te is egyetértesz, hogy több személyreszabhatósági lehetőség van ezekben a custom Rom-okban, ezért várom.
Amit szoktál emlegetni, hogy nincs hibátlanra megírt custom, abban még igazad is lehet, elfogadom. Ha letesztelem és nem megbízható, megy is vissza a stock. De nekem megér ennyit a "szabadságom" :)

Likans: TvMaci hsz-szét félreolvastad, tény, hogy először én is ;)

[ Szerkesztve ]

(#25097) x1port válasza helixP (#25096) üzenetére


x1port
addikt

A ZTE-sek azt mondták február , március körül megint lesz.
Érdemes kilátogatnod !
A testreszabhatóságban maximálisan egyetértünk ! :)

(#25098) Kurafi válasza helixP (#25096) üzenetére


Kurafi
csendes tag

Benéztem és nem birom ki ne szoljak bele. NEKEM NÁLLAM MINEKÜNK akinek a Cm rom konkrétan a 10.2 tönkretette az akumlátoromat( vagyis nem birtam feltölteni és lemerült tökig , meghalt az akumlátorom szerviszbe kellett vinnem a telomat. Szervizes annyit mondott CM ben nincs benne az nincs beleirva, hogy haggyon lemerüléskor annyi feszültséget, hogy életben tartsa az akut. ENNYI ez egy bug ami NEM NÁLLAM MINDENKINÉL MINDEN készüléken elöfordul...És ez az amit nem vagytok hajlandoak elismerni, hardverossan más telefonokrol összehozni bármit akármit mindég lehet, de hogy a szofwer hogyan fogja kezelni a hardvert az már ? Stock rom-nál melyet szintén Bagyusz készitett, Lemerül kikapcsolásig a telo, benyomod áromba feltöltöd és használod...NÁLLAM ÉS TÖBB EUROPAI FORUMON BLOGON EZ IGY VAN! AKINÉL MEG MÁSKÉPPEN VAN : BIZONYITSA BE NEKEM AZ ELLENKEZÖJÉT? VAGY ELKÜLDÖM A SZERVIZ SZÁMLÁMAT ÉS FIZESSE KI!!!

(#25099) Likans válasza Kurafi (#25098) üzenetére


Likans
csendes tag

Senki nem kényszerített arra,hogy romot cserélj a telódon!
Mindenki saját felelősségre csinálja!Egy párszor ez már el lett mondva!
A számla meg a tiéd,használd egészséggel!

(#25100) Kurafi válasza Likans (#25099) üzenetére


Kurafi
csendes tag

Na ez az.AKKOR MEG NEM KELL FÉLREVEZETNI AZ EMBEREKET! CM ez meg ez a Bug, Le kell irni legyen felkészülve mire várhat az aki felteszi.ENNYI

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.