Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24101) pilcsik válasza aszti75 (#24100) üzenetére


pilcsik
csendes tag

Szia!

Köszi! Épp most akartam írni sikerült e....

Amúgy ezt írják ezek a változások rajta:

-Cache számolt minden kezd
-jobb kihasználása ram
-továbbfejlesztett böngésző teljesítmény
-Jobb akkumulátor-élettartam
-Loopy simasága csípés-
-Zipalign apps
-Jobb támogató hálózat
-Jobb GUI
-Továbbfejlesztett támogatás játékok
eltávolított Launcher3 és hozzáadott Apex Launcher
hozzáadott néhány csíp
hozzáadott Total Commander Fájlkezelő CM11 modded (alapú utolsó CM11):

(#24102) aszti75 válasza pilcsik (#24101) üzenetére


aszti75
senior tag

Üdv!
Linket adnál az xda-hoz,ahol ezt írják?
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#24103) pilcsik válasza aszti75 (#24102) üzenetére


pilcsik
csendes tag

[link] K1ks töltötte fel és az 10079-es hozzászólás

[ Szerkesztve ]

(#24104) aszti75 válasza pilcsik (#24103) üzenetére


aszti75
senior tag

Köszönöm!

(#24105) Milestone2 válasza pilcsik (#24101) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ne máááááá Google Fordítóval.

Vagy fordíts, vagy angolul...mi ez a "hányadék"?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#24106) aszti75 válasza Milestone2 (#24105) üzenetére


aszti75
senior tag

Pontosan ezért kértem a linket :DDD :DDD

Egyébként gondolom,csak jót akart,úgyhogy mivel újonc,nehogy elrémítsed a fórumból :D
Nem mindenki beszélni perfekt inglis :DD

[ Szerkesztve ]

(#24107) pilcsik válasza Milestone2 (#24105) üzenetére


pilcsik
csendes tag

Kedves Julian Jenner Ne haragudjon ezért az apró hibáért! :R :DD

[ Szerkesztve ]

(#24108) Milestone2 válasza pilcsik (#24107) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Pilcsik: ;] Ik ben niet boos. ;]

Aszti75: Nem vagyok benne biztos, hogy teljesen újonc...de tapasztaltnak, tapasztalt...az biztos. :U

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#24109) bagyusz válasza pilcsik (#24101) üzenetére


bagyusz
őstag

Csak azt nem értem, hogy miért cm11 rommal foglalkozott az illető miközben alapjáraton vannak hibái, ha legalább az idáig felmerülő problémákra valami megoldást mutatott volna akkor tudnám értékelni, de így adtunk a sz@rnak egy pofont kategória. A jobbá tesszük a cm11-t lehetőségek meg adottak.

Bentől is a napokban kaptam egy Jinxxed kernel forrást ami érdekesen zárva van mindenkitől, na mind1, lényeg, hogy ezzel sem vagyunk előrébb mert gyakorlatilag az 1 évvel ezelőtti módosításai lettek össze mergelve az általam feltöltött forrással. Szóval ennyit erről is.

(#24110) pilcsik válasza bagyusz (#24109) üzenetére


pilcsik
csendes tag

Idő kérdése lesz,neked úgy is sikerülni fog! Tényleg a teló kész lett és mi volt a baja??

(#24111) pilcsik válasza Milestone2 (#24108) üzenetére


pilcsik
csendes tag

Legalább annyira mint Mentolka Felhasználó :C :DD

(#24112) bagyusz válasza pilcsik (#24110) üzenetére


bagyusz
őstag

Nem mindig lesz ez így. A javítások esetek 90%-ban logcat/google kombó szolgált segítségül.

Alaplap csere lett a vége.

(#24113) tangee válasza pilcsik (#24096) üzenetére


tangee
csendes tag

Hat ez sajnos nem jott ossze. Nem mukodik amit leirtal, pedig mindent ugy csinaltam sot masik gepen is probaltam de ugyanaz.

(#24114) lacc65


lacc65
tag

Sziasztok,bagyusz "moddolt" cm 11-ét kipróbálva,rövid tapasztalatom,hogy javítás vagy frissítés nincs a rom-ban,akinek képernyő beégés problémái voltak az ebben is találkozhat vele,böngésző nem gyorsabb mint azt írják, az usb tethering továbbra sem működik,én ennyire voltam kiváncsi,attól hogy tc-vel bele húzgáltak néhány appot a zip-be még semmilyen moddolást javítást nem csináltak vele.Nálam bagyusz által publikált és készített rom-ok viszik a pálmát ezer köszönet érte. :) :R :R :R

(#24115) Milestone2 válasza lacc65 (#24114) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszi Lacc65!

Miért is sejtettem, hogy ez lesz...még jó hogy ma nem értem rá ROM-olni...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#24116) wwenigma válasza bagyusz (#24109) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Valahogy éreztem hogy szájhős a gyerek... ubuntu se lett azota se csak a név kerult oda...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#24117) bagyusz válasza wwenigma (#24116) üzenetére


bagyusz
őstag

Kb igen, valamint eléggé idegesítő, hogy időszakosan felbukkan majd egy párnapos eszmecsere futtatás után eltűnik.

[ Szerkesztve ]

(#24118) pilcsik válasza bagyusz (#24117) üzenetére


pilcsik
csendes tag

Bagyusz segíts kérlek egy picit ha le lett formázva véletlen a AMSS partíció: 1 attól még a teló bekapcsól? 2 Az ADB Drivert az eszközkezelőben felteszi attól, hogy megjelenjen?? 3 És valahogy visszatehető és ha igen hogyan, Mert Fakirrnak sikerült annó. Tangee-nak szeretnék segíteni ebben!

[ Szerkesztve ]

(#24119) bagyusz válasza pilcsik (#24118) üzenetére


bagyusz
őstag

Igen, elméletileg, vagyis inkább úgy mondom, hogy egy pár emberkének sikerült vissza flashelni, de ezek után különféle anomáliák jelentek meg mivel elég nagy a firmware verzió töredezettség és kicsi az esélye, hogy a "sajátja" kerülne vissza.

Bootloader módban lehet vissza flashelni.

(#24120) pilcsik válasza bagyusz (#24119) üzenetére


pilcsik
csendes tag

De ahoz nem kéne az ADB? Mert az nem jelenik meg,se be sem kapcsol,sem a recovery nem jön be ezeket látja:

[link]

[link]

A bootloadert meg ADB-t indítva CMD böl kéne igaz? De ha nincs hogyan?

(#24121) bagyusz válasza pilcsik (#24120) üzenetére


bagyusz
őstag

Jó hogy írod mert már teljesen megfeledkeztem róla, pedig ígértem neki, hogy ránézek.

Az a adb driver valójában adb/fastboot driver, és fastboot parancsal lehet különféle utasításokat adni bootloader módban.

(#24122) djmysticboy


djmysticboy
csendes tag

Sziasztok!
Sürgősen kellene nekem egy kis technikai segítség!
Ot995 gépen keresztűl bejön a root, de fent van a sd kártyán a rom (H1N1) és még sem tudom telepíteni :(
Sajna még el sem indul a telefon hanem egy android kis ikonja jön ki egy felváltó jellel a hasán meg billentyűzet-et mutat.
mi ilyenkor a teendő?

.::Minden ami zene::.

(#24123) helixP válasza djmysticboy (#24122) üzenetére


helixP
nagyúr

Első körben elolvasni Fakirr blogját. 1-es pont.
Amúgy azt hogy érted, hogy "bejön a root"? Rootoltad a készüléket? Az nem szükséges rom cseréhez.

(#24124) aszti75


aszti75
senior tag

Üdv!
Nos..Nekem a moddolt CM11 amit K1ks "moddolt" nem igazán hozott lényegi változást bagyusz művében.
Akksi idő ua.Fityfenét több az akksi élettartalma.Böngésző sem gyorsabb,memória is kb ua.A wi-fi mac cím beolvasásának problémája is ua. Játékokat nem próbáltam,hogy jobb-e vele vagy sem,mert eleve nem játszom telefonon.Amint említettem itt.Ráadásként még az is párosul eme moddolt sz@rral,miközben az általa említett változások észre sem vehetők.Kivéve azt,hogy a CM fájlkezelőjét lecserélte TC-re,a Launcher 3-at meg az Apex Launcher-re
Bagyusz CM11-ével nekem elő sem jött a képernyő"beégése",sem az említett naptár/google fiók összekapcsolásának hibája.
Megy vissza bagyusz CM 10.2-je,amíg nem jobb a CM11 akksi kezelése addig maradok is azon.

[ Szerkesztve ]

(#24125) pilcsik válasza djmysticboy (#24122) üzenetére


pilcsik
csendes tag

Nem bootot akartál mondani?? A root rendszergazdai jogot jelent , gyári dolgokat tudsz törölni , vagy változtatni pl! A Custom romokat Zippként telepítjük, ha van mellé gapps utánna azt is zippként rakjuk fel. A gyári romokat, backup és restore menü alatt rakjuk fel ,amit kicsomagolsz az asztalra és a clockworkmod mappát rakod az sd kártyára és a recoveryben kiválasztod a backup restore menüpontot.

A gyári romokat a saját recovery vel telepítjük " Ezt megtalálod a kicsomagolt romban" és egy fastboot mappába bemásolva, a számítógép CMD-jével indítod, amit nem árt ha fel is flashelsz!

A Custom romokhoz mindig társul egy recovery, pl 5-ös vagy a 6-os ez le van írva melyikkel kell indítani, és itt a boot bat filére kell kattintani.

És mindezek mellett, hogy ezek mind jól működjön, az otu 2.7.1 et fel kell tenned, hogy a számítógép feltegye a megfelelő drivereket.

De amit küldött neked Helixp Fakirr Blogja sokat segít képekkel is!

[ Szerkesztve ]

(#24126) ORCA58 válasza djmysticboy (#24122) üzenetére


ORCA58
addikt

Szerintem nem kell annyira bonyolítani, ahogy az előttem szóló írta.
A recoveryt PC-ről érdemes indítania a fastboot load.bat-tal.
A custom romokat CM 10.2- ig fel lehet tenni CWM 5-tel, ez jó a gyári backup-hoz.
Felflashelni nem érdemes, hacsak nem akarsz romot telepíteni PC nélkül.
Ha rossz recoveryt flashelsz fel újabb problémákba fogsz ütközni.

Mindenek előtt olvass! Fakirr blogját, és az Összefoglalót.

(#24127) argetlam01


argetlam01
tag

ez cm-10.2-20131210-UNOFFICIAL-cocktail lesz még frissítve ?

(#24128) Mentolka válasza pilcsik (#24111) üzenetére


Mentolka
senior tag

Már egy ideje nem írtam ide. Mi a kérdés?

(#24129) "ati76"


"ati76"
tag

Üdv mindenkinek! Tudnátok nekem abban segíteni, hogy hogyan lehetne belépni úgy a recovery menübe anélkül, hogy a hangerőszabályzót használni kelljen?? Mostanában nem működik a hangerőszabályzó és mielőtt vissza vinném garanciába, előtte vissza tenném a gyári romot rá, de nem tudok belépni a recoverybe.

[ Szerkesztve ]

(#24130) Raklap# válasza "ati76" (#24129) üzenetére


Raklap#
tag

2 hsz néz vissza ott a megoldás.

(#24131) baba061


baba061
csendes tag

Sziasztok!!!
Most a Cyanogen mód van az Alcatelemen,szívesen kipróbálnám a miui_cocktail-t.Valaki belinkelné,honnan és mit kell letöltenem hozzá???
Béna vagyok kissé,szóval kicsit részletesebben szeretném!!
Előre is köszönöm ha valaki ír :) :)) :)) :))

(#24132) alfagyuri


alfagyuri
tag

Sziasztok
Nekem van egy egyéves fehér 995-öm mennyiért lehet kb eladni telenoros.

(#24133) aszti75 válasza baba061 (#24131) üzenetére


aszti75
senior tag

Szia.
Bagyusz blogjában megtalálsz minden infót és letöltési linket is.
Ajánlom megfogadni bagyusz tanácsát,hogy:"Ha lassúnak érzed a romot akkor a beállítások->teljes/minden beállítás->hang-érintéskor rezegjen kikapcs, valamint ha nem tartasz rá igény az animációkra akkor azt is ki kapcsolhatod a beállítások->fejlesztői lehetőség alatt."

Eléggé beleharap a memóriába a MIUI. Tapasztalatbol írom :K

[ Szerkesztve ]

(#24134) aszti75 válasza alfagyuri (#24132) üzenetére


aszti75
senior tag

Szia.
Nekem az a véleményem,hogy itt tedd fel a kérdésed.Előbb kapsz választ ami pontosabb is.
Személy szerint én 20 alatt nem adnám el,csak ha nagyon kell a pénz.

(#24135) ViktorHUN79 válasza aszti75 (#24134) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Novemberbe vettem egy évesen,még egy év gari van rajta,tré mobilos,vatrán ,postával 20 volt!

(#24136) alfagyuri


alfagyuri
tag

Köszönöm a válaszokat.
Kb én is 20 körülre saccoltam.

(#24137) aszti75 válasza ViktorHUN79 (#24135) üzenetére


aszti75
senior tag

Nekem qrva nagy szerencsém volt vele,mert én most vettem fél évesen,fóliásan,papírokkal full dobozosan 10-ért. :K
A csávó váltott S4-re és pont annyi hiányzott neki a telefonhoz,gondolom ezért adta olcsón ;]

[ Szerkesztve ]

(#24138) Milestone2 válasza aszti75 (#24137) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mákospite!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#24139) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Írok egy nagy és örök szabályt!

Ne próbálj ROM-ot telepíteni, miközben a gyerekkel matekleckét csinálsz és a feleségeddel harcolsz a számítógép használatán.

Végeredmény: formázott külső SD, rajta minden mentésemmel...

:W

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#24140) aszti75 válasza Milestone2 (#24139) üzenetére


aszti75
senior tag

Mákospite gratulál :P
Megteremtetted ROM flashelés ideális környezetét:P :D
Egyébként én napi szinten harcolok a gépért az asszonnyal meg a gyerekkel.

[ Szerkesztve ]

(#24141) "ati76" válasza Raklap# (#24130) üzenetére


"ati76"
tag

Köszi a segítséget, de nekem azzal a variációval nem jön be a recovery sajnos. :-( Nincsen valami más megoldás még rá? Ez a nyomorék hangerőszabályzó megadta magát, így az a verzió is kilőve. :-[

(#24142) wwenigma válasza "ati76" (#24141) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha megy a telefon, akkor adb-n keresztül:

adb reboot recovery

Ha a lefele gomb jo akkor meg fastbootbol inditasz egy recovery-t...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#24143) pilcsik válasza Milestone2 (#24139) üzenetére


pilcsik
csendes tag

Te egy nagy mágus vagy ! :DD Próbáld visszanyerni egy progival!

(#24144) "ati76" válasza wwenigma (#24142) üzenetére


"ati76"
tag

Helló wwenigma!

Köszi a segítséget, de ha a 69-es hsz-ben találhatóra gondoltál az adb recovery-el kapcsolatban akkor nem vágom, hogy mit kellene ott csinálni, mert abban a recovery pack-ban nincsen sajnos "adb reboot recovery" :F
Amúgy a telefon működik, viszont szeretném visszatenni a mentésemből a gyári romot, mert a hangerőszabályzó az megadat magát se felfelé, sem pedig lefelé nem működik és vinném garanciálisan szervizeltetni.

[ Szerkesztve ]

(#24145) baba061 válasza aszti75 (#24133) üzenetére


baba061
csendes tag

Köszönöm szépen :) :) :)

(#24146) wwenigma válasza "ati76" (#24144) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Leszeded bármelyik recovery csomagot amiben van fastboot és adb. :) Sajnos DOS parancssor használatát nem tanitjak mar, pedig abban van a vitamin.

Ahova kicsomagoltad ott inditasz totalcommanderből egy parancssort - cmd - paranccsal, es utana adod ki az "adb reboot recovery" parancsot. lásd ahogy irja az "adb help" parancs.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#24147) kgymac válasza "ati76" (#24144) üzenetére


kgymac
őstag

De van adb.exe (a cwm5, cwm5.5, bagyusz féle cwm6-ba is benne van az adb.exe), nyitnod kéne egy parancssort (admin módon), be kéne lépni a mappába (cd \<mappa neve>, ahová a fastboot.exe-t és az adb.exe-t kicsomagoltad, ott kéne bepötyögni wwenigma sorát, majd enter.

(#24148) "ati76" válasza wwenigma (#24146) üzenetére


"ati76"
tag

Megcsináltam, az eredmény egy nyitott hasú fekvő android felkiáltó jellel!! :Y :Y :Y :Y

Ötlet???

[ Szerkesztve ]

(#24149) helixP válasza "ati76" (#24148) üzenetére


helixP
nagyúr

Azért nem kell megijedni. (pláne nem "4 smile-s" mértékben).
Nem olyan régi Hsz-szem első sora pont ide illik.

Rövidebben: bootolj CWM-ben és tegyél fel egy romot.

[ Szerkesztve ]

(#24150) "ati76" válasza helixP (#24149) üzenetére


"ati76"
tag

Nem sikerült sehogy sem pedig nem egyszer próbáltam meg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.