Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) x1port válasza bagyusz (#24998) üzenetére


x1port
addikt

Így van!
Be is indult rendesen.

Köszi szépen !!

(#25002) Armagedon14 válasza Imi156 (#25000) üzenetére


Armagedon14
csendes tag

olyan töltöd ami már nem kell? amit le lehetne blankolni

[ Szerkesztve ]

A legvégén nem az fog számítani, hogy mennyi év volt életedben, hanem hogy mennyi élet volt éveidben.

(#25003) Imi156 válasza Armagedon14 (#25002) üzenetére


Imi156
csendes tag

Keresek kábelt holnap vagy veszek egyet.Aksit azt hagyjam bent a teloba majd és a 2 kábelt a pirosat éls a feketét a telo aksi tartójába a 4 fül közül 2 re a +és a - ra kössem.

(#25004) Armagedon14 válasza Imi156 (#25003) üzenetére


Armagedon14
csendes tag

igen!

A legvégén nem az fog számítani, hogy mennyi év volt életedben, hanem hogy mennyi élet volt éveidben.

(#25005) Imi156 válasza Armagedon14 (#25004) üzenetére


Imi156
csendes tag

holnap jelentkezem.

(#25006) wwenigma válasza Imi156 (#25003) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azért bakker, elektronika... POLARITÁS? Van 50% eselyed hogy elcseszed. Ti tudjatok. Csesszétek el akkor, többet nem szólok ilyenért. Hihetetlen.

Mondd már meg hogy hol laksz es valaki kisegit aksival.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#25007) x1port válasza Imi156 (#25005) üzenetére


x1port
addikt

Vedd ki az akksit és úgy érintsd hozzá ha nagyon ehhez a megoldáshoz ragaszkodsz.

(#25008) Armagedon14 válasza wwenigma (#25006) üzenetére


Armagedon14
csendes tag

kapuvár

X1port nincs más megoldása vagyis van megtanulni az alcatelek sajnos ilyenek és nem szabad teljesen lemeríteni

[ Szerkesztve ]

A legvégén nem az fog számítani, hogy mennyi év volt életedben, hanem hogy mennyi élet volt éveidben.

(#25009) Armagedon14 válasza Armagedon14 (#25008) üzenetére


Armagedon14
csendes tag

off

[ Szerkesztve ]

A legvégén nem az fog számítani, hogy mennyi év volt életedben, hanem hogy mennyi élet volt éveidben.

(#25010) x1port válasza Armagedon14 (#25008) üzenetére


x1port
addikt

Persze..de akkor se úgy csinálja már hogy a telefonban van az akksi ès úgy csìpteti oda. A végén kinyîrja az alaplapot is.
A bebikázás műxik úgy is ha csak az akksihoz érinti kb 2 percig.

(#25011) Armagedon14 válasza x1port (#25010) üzenetére


Armagedon14
csendes tag

itt vagyok skypén nézem és az jó szerinted ha rádugom töltöre és miért a telenoros logó jelenik meg ?
miért nem az alcatel jön be ? mondjuk a driver és az one touch rosszul tette fel az eszközkezelő semmit se lát ha rá van dugva se adb se semmi újraraktam az otut készülék folyamatosan villog telenorlogó és újraindul

[ Szerkesztve ]

A legvégén nem az fog számítani, hogy mennyi év volt életedben, hanem hogy mennyi élet volt éveidben.

(#25012) wwenigma válasza Armagedon14 (#25011) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A telenor logo akkor jelenik meg - hogy szamtech-es példával éljek - amikor a lap bootol (BIOS), amikor atvalt Alcatel logóra akkor indul az oprendszer. Amig nem rakod fastboot módba addig nem tudsz vele kezdeni semmit. De tényleg. Se drivertelepites se semmi. Esetleg a ráolvasást lehet megpróbálni ha ilyenkor tudsz szerezni egy idős cigányasszonyt.

Mar mondtuk, le van merulve az akku. Nem kell pörögni rajta hanem fel kell tolteni egy masik telefonban utana pedig mehet a recovery.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#25013) x1port válasza wwenigma (#25012) üzenetére


x1port
addikt

Asszony telefonja telenoros.
Nála pl csak telenor logo van.

(#25014) wwenigma válasza x1port (#25013) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen mert a telenor bootlogo is olyan mint az initlogo.... egeszen pontosan ez az: [link] Nekem is Telenor OTS van.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#25015) Milestone2 válasza Imi156 (#25003) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én is csak halkan szólók, hogy így vágtam haza (végleg, örökre, nyugodjék békében) Motorola Milestone2 készülékemet, sufni-tuning töltéssel...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25016) Likans válasza Armagedon14 (#24964) üzenetére


Likans
csendes tag

Köszi a választ,minden megvolt,de semmi eredmény.
Feltettem a MOBILedit progit és így már megy a dolog.

(#25017) hzs90


hzs90
csendes tag

Üdv!

Most váltok "csúcstelefonról" tablet+egyszerűbb telefonra. A telot csak telefonálás+sms+facebookra használnám. Ezekre a funkciókra mennyire alkalmas a telefon, mennyire gyors? Nem szeretn,, hogy akadjon a menü vagy ilyesmi. Elnézést a laikus buta kérdések miatt egy egyszavas "zsír" válasz nekem már elég is :) üdv.

(#25018) helixP válasza hzs90 (#25017) üzenetére


helixP
nagyúr

Van ennél ár/érték arányban jobb szvsz. a piacon jelenleg. Ha csak a fentebbi funkciókra kell szerintem 520/525-ös Nokia elég jó.

(#25019) x1port válasza hzs90 (#25017) üzenetére


x1port
addikt

Ha sokat facebookozol oda azért nem árt az 1 giga ram. Androidon.
Vagy ahogy előttem is írták egy lumia 520 tökéletes választás.
Windowson tökéletes fut a face. (meg minden más is ) mármint wp8-on.
De ha azért nézegetd ezt a típust mert min 4.3 -as kijelzőt szeretnél akkor is inkább egy LG.
Szerintem ezt a típust (995) verd ki a fejedből !

(#25020) Mentolka


Mentolka
senior tag

Bagyusz: a blogodon az utolsó CM11 linkje hulla!

(#25021) Milestone2 válasza Mentolka (#25020) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem azért, mert hamarosan (???) kész a teljesen átdolgozott, új alapokra épülő, mindkét Bootloaderen jól működő CM11......lehet jobban jársz, ha kivárod...

De ha kell itt a legutolsó ICS függő és a GBBLfix verzió

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25022) Mentolka válasza Milestone2 (#25021) üzenetére


Mentolka
senior tag

Jaaa! Inkább megvárom - a korábbiak nem bizonyultak üzemszerűen használhatónak.
Addig kipróbálom a MIUI-t.

(#25023) Milestone2 válasza Mentolka (#25022) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szép és finom lesz, csak akkuzabáló...
Bagyusz ígérte, hogy CM11 után MIUI-ból is lesz új....
De csak próbáld... :P

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25024) x1port válasza Milestone2 (#25023) üzenetére


x1port
addikt

Akku és memóriazabáló.
De tényleg nagyon szép!
Csak hát az sem üzemszerű használatra ajánlott kategória .

(#25025) argetlam01 : full wipe sosem árt.

[ Szerkesztve ]

(#25025) argetlam01


argetlam01
tag

hogy tudok cm 11 alatt simkártyára menteni számot? ha lesz a cm 11 nek frissebb változata hogy telepítsem elég csak feltelepíteni vagy kell full wipe most a legujabb cm 11 van a telefonomon

(#25026) argetlam01 válasza x1port (#25024) üzenetére


argetlam01
tag

akkor újra be kell laknom? de ha nem csinálok full wipe t és csak feltelepítem ?

[ Szerkesztve ]

(#25027) Milestone2 válasza argetlam01 (#25026) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Általában ROM update-nél nem kell full wipe és akkor nem kell újra belakni sem. Ha CM11-ről CM11-re frissítesz. De szerintem biztosan kell,, ha CM11-ről MIUI-ra térnél át...elnézést, ha túl szájbarágós, de volt már aki sírt, hogy a 10.2-re rárakta Update-ként a MIUI-t és miért nem működik neki?

De ha jól értelmeztem Bagyusz szavait ez most nagy változás lesz. Szerintem clean install lesz ajánlott.

Ettől függetlenül várd meg (várjuk meg) míg Bagyusz elkészül az új ROM-mal és a letöltőoldalra ki fogja írni, mit és hogyan kell!!!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25028) x1port válasza argetlam01 (#25026) üzenetére


x1port
addikt

Próbáld meg.
Én mindig a full wipe-ban bízok.

Ezért is maradok inkább egy gyári alapú romnál.
CM-ből mindig van újabb kiadás.
És mindig van valami nyűgje.
Aztán mire eljutna odáig,hogy "jó" legyen abba hagyják félkészen mert jön egy másik.

Én meg csak telepítek..telepítek... Ezzel telik az ember ideje és energiája.
Inkább használok egy alacsonyabb verziószámú megbízható , esetleg egy kicsit lassabb romot.
De azt legalább nyugodtan belakhatom és vígan használhatom.

Persze hobbinak jó a CM próbálgatása is de ahogy előttem is írták nagyon frappánsan : nem üzemszerű a használata.

(#25029) argetlam01


argetlam01
tag

(#25027) Milestone2 köszönöm :C :C :C mi az a clean install

[ Szerkesztve ]

(#25030) ORCA58 válasza x1port (#25028) üzenetére


ORCA58
addikt

Kimaradt a NÁLAM vagy NEKEM ! :N

(#25031) bladegery válasza x1port (#25024) üzenetére


bladegery
senior tag

Nem TE altalad ajanlott...

gergely-szabo.com

(#25032) Milestone2 válasza argetlam01 (#25029) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Idézet Bagyusz oldaláról:

"...-Telepítés előtt full wipe (wipe data/factory reset) kell csinálni, de a system, system/app partíciókat sem árt formázni..." - számomra ez a clean install amit a CWM-ben meg kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25033) helixP válasza ORCA58 (#25030) üzenetére


helixP
nagyúr

'szátok meg, mindenki rajtam ironizál? :DDD Hát nem esztek belőle! Inkább elhagyom a topicot!

Tényleg búcsúzni jöttem, nagyon köszönöm mindenkinek az itt nyújtott segítségét, természetesen bagyusz-nak mindenekelőtt és elsősorban, ő faragott használható készüléket ebből a telefonból. (Komolyan kicsit álljon meg mindenki és gondolkodjon el azon, hogy ezen a telón KitKat fut. Szerintem ez félelmetes.)
Köszönöm, hogy elviseltetek, bár én őszintén félek, hogy mi lesz a topikkal akadékoskodó, kötekedő 'topicrendőr' nélkül ;]

[ Szerkesztve ]

(#25034) x1port válasza helixP (#25033) üzenetére


x1port
addikt

Nehogy már elmenj.
Kell ilyen és kell olyan személyiség is.
Sőt néha kell egy kis vita is ami inkább eszmecsere.

Egy dolgot nem szabad elfelejteni azt ,hogy egy telefonról folyik ez a vita.
Csak sokan itt vérre menő harcra veszik az egészet.

(#25035) Milestone2 válasza helixP (#25033) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha rajtad, akkor rajtam is, mert én is kardoskodok a SZERINTEM, VÉLEMÉNYEM SZERINT, stb szavak használata mellett.

Nem hiszem, hogy sokat kér(t)ünk, de valakinek az sok...ha nem úgy fogalmazhat, ahogy ő akar...amivel viszont félre tud vezetni újonnan érkezőket.

Nem hiszem, hogy valaha is állítottam volna, hogy csak a CM a jó. Ellentétben a vitázókkal, akik azért jópárszor leírták, hogy "...erre a készülékre csak a gyári ROM a jó..." - ahogy legutóbb írtad (és írtam)

SZERINTEM MINDENKI HASZNÁLJA AZT A ROM-OT, AMIT AKAR, SZERINTEM.... ;] ;] ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25036) ORCA58 válasza helixP (#25033) üzenetére


ORCA58
addikt

Előbb utóbb mindenki erre a sorsra jut, mert vagy az igények nőnek, vagy szegény OT995 éri el nyugdíjas kort. Rosszabb esetben pedig jobb létre szenderül.

Egy darabig remélem még elégedett felhasználó leszek., amire kell, arra tökéletes!
A héten a színházban viszont nyomta a zsebemet, kicsit szűk volt a naci, vagy nagy a telefon? ;]

(#25037) x1port válasza ORCA58 (#25030) üzenetére


x1port
addikt

Nem maradt ki !

Ezért is maradok inkább egy gyári alapú romnál.

A maradok az azt jelenti,hogy én ! :)
Nem azt mondtam , hogy mindenki maradjon.....
Én meg csak egy vagyok a sok közül aki kipróbálta.
Akit pedig ezzel lebeszéltem bármiről is , inkább hagyja el a mélyvíz topicot !

NEM fogom többször leírni mert már tényleg unalmas.

BÁRMIRŐL BÁRMIT ÍROK , JÓT VAGY ROSSZAT AZ CSAK ÉS KIZÁRÓLAG A SZEMÉLYES TAPASZTALATAIM ALAPJÁN TESZEM !!!! :K

[ Szerkesztve ]

(#25038) helixP válasza x1port (#25034) üzenetére


helixP
nagyúr

Csak ironizáltam, nyilván nem emiatt váltok, illetve topicba is be-be nézek, mert van egyfajta közösség.

TvMaci: egyébként imádok vitázni és érvelni, pláne, ha nem butáznak le ;] Természetesen egyetértek azzal is, hogy ez csak egy telefon.

ORCA58 Hát, nekem eddig nem volt gond a mérettel, de most 5,5-re váltok. Meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#25039) lacc65


lacc65
tag

Nem tudom,hogy tudtátok e cm 10.2 alatt is megvalósítható transparent status bar, center clock, transparent themes,ami szinte teljesen kitkat kinézetűre varázsolja az öregebb cm-et, kis plusz munkával pedig teljesen átlehet skinnelni,ha valakit érdekel el mondom hogyan.

(#25040) x1port válasza lacc65 (#25039) üzenetére


x1port
addikt

cm 10.2 alatt?
Persze..xposed-el simán.
Vagy mire gondoltál ?

(#25041) lacc65 válasza x1port (#25040) üzenetére


lacc65
tag

Nem Xposed de ha az is tudja akkor lehet felesleges,bár te írtad múltkor,hogy jó lenne ha rendszerbe épülő lenne és nem külön alkalmazás,kis mókolássa meg oldható :)

(#25042) x1port válasza lacc65 (#25041) üzenetére


x1port
addikt

Persze!
Ezért érdekel a dolog. !
Megosztod?
Csak CM-en megy?

(#25043) lacc65 válasza x1port (#25042) üzenetére


lacc65
tag

Minden rom-verziónak eltérő a felépítése így ez konkrétan a cm 10.2-őt célozza,de szerintem ICS alapra is létezik.

(#25044) x1port válasza lacc65 (#25043) üzenetére


x1port
addikt

lássuk

(#25045) Milestone2 válasza x1port (#25044) üzenetére


Milestone2
nagyúr

...a medvét! ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25046) lacc65 válasza x1port (#25044) üzenetére


lacc65
tag

Az ötlet az XDA-ról származik a fájlt ronin 790 tette elérhetővé Galaxy mini S3-ra itt megtekinthető és innen közvetlen letölthető,a letöltött fájlt kicsomagolod ( nem telepíted recovery-ből közvetlen mert nem a mi telefonunkra készült a telepítő, bár én cm 10.2 20131016-ra próbáltam és csak a téma fájlokat telepítette recovery-ből ),a Gradientcc és a settings mappák tartalmát bemásolod a cm 10.2 xxxx .zip megfelelő mappáiba értelem szerűen az app és framework mappákba,ez után csak annyi a dolgod,hogy a módosított romot feltelepíted,a téma apk-kat telepítheted recovery-ből vagy a telefonról,ha pl: a billentyűzet widget átméretezés főképernyő túlhúzás és egyéb színbeli változtatásokat is meg akarod csinálni egy cm 11 xxxx .zipből pl: systemui,framework-res,setting...-apk fájlokból a res könyvtáron belül az alkönyvtárakban található png kiterjesztésű fájlokat kell csereberélned, AZ XML KITERJESZTÉSŰEKET NE CSERÉLGESD ! ! ! ( zip fájlon belül az apk fájl megnyitását bal ctrl page down kombinációval tudod elvégezni ) jó szórakozást :) :) :)

(#25047) x1port válasza lacc65 (#25046) üzenetére


x1port
addikt

Na ezt egy párszor még átolvasom....

(#25048) Likans válasza x1port (#25028) üzenetére


Likans
csendes tag

Idézet:

x1port

"Próbáld meg.
Én mindig a full wipe-ban bízok.

Ezért is maradok inkább egy gyári alapú romnál.
CM-ből mindig van újabb kiadás.
És mindig van valami nyűgje.
Aztán mire eljutna odáig,hogy "jó" legyen abba hagyják félkészen mert jön egy másik.

Én meg csak telepítek..telepítek... Ezzel telik az ember ideje és energiája.
Inkább használok egy alacsonyabb verziószámú megbízható , esetleg egy kicsit lassabb romot.
De azt legalább nyugodtan belakhatom és vígan használhatom.

Persze hobbinak jó a CM próbálgatása is de ahogy előttem is írták nagyon frappánsan : nem üzemszerű a használata."

Ha nem szereted a cm-et minek próbálgatod?Ne pazarold az "idődet és energiádat" ilyen sz*arokra!
Maradj a gyárinál és nem kell "telepítgetned!

(#25049) lacc65 válasza x1port (#25047) üzenetére


lacc65
tag

Annyit hozzá fűznék,hogy frissítésként is telepíthető cm 10.2-re de ha régebbi pl: 20131016 van a telón és a gapps is régebbi pl 20130813 te pedig mondjuk a 20131210-be tetted a fájlokat, érdemes a gapps-ot is frissíteni 20130928-ra mert ez esetben a google törlődik a rendszerből.

(#25050) x1port válasza lacc65 (#25046) üzenetére


x1port
addikt

Te próbáltad , hogy milyen lett?
Esetleg tehetnél fel róla screensot-ot.
Átlátszó status bar kék ikonokkal ? hmm...

Igaz ,vannak képek az oldalon róla amit linkeltél.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.