Hirdetés

2014. november 28., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-05-01 10:00:00

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

(#28251) Angel2014

Angel2014
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

off

[ Szerkesztve ]

(#28252) petya220 válasza Massmurderer (#28249) üzenetére

petya220
(újonc)

én a ZTE-t fikáztam :3
Nekem semmi bajom nincs az öreg alkával :D szeretem azt a telefont. De a ZTE-t... ehh.. :W valami szörnyű :D az ot995 smoothabb mint a ZTE

[ Szerkesztve ]

(#28253) szunyi777

szunyi777
(őstag)
LOGOUT blog

Sziasztok.
Jelenleg bagyusz féle cm11-en van a készüléken, de szeretném újrahúzni a stock firmware-t.
A tárhelyet megtaláltam, csak nem tudom, hogy pontosan melyiket is kellene feltennem...
Független firmware-t szeretnék, és ha lehet, ne cwm-est...
Köszi

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe II >Status: ROOTED >Rom:LiquidSmooth v3.2 MilesTone [4.4.4]>Kernel : Agni pureCM 2.9.0 >Recovery: PhilZ Touch 6.48.4>ROM Magyaritások:http://logout.hu/blog/szunyi777/index.html

(#28254) trebrona válasza szunyi777 (#28253) üzenetére

trebrona
(fanatikus tag)

Tedd fel valamelyik SCI-t:
SCI
SCIv2

egyenlőre ’egyenlő részekre’, ’egyenlőségjelre’ --> egyelőre ’jelenleg, még egy ideig’ – „Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs.”

(#28255) szunyi777 válasza trebrona (#28254) üzenetére

szunyi777
(őstag)
LOGOUT blog

Köszi, kipróbálom!

sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe II >Status: ROOTED >Rom:LiquidSmooth v3.2 MilesTone [4.4.4]>Kernel : Agni pureCM 2.9.0 >Recovery: PhilZ Touch 6.48.4>ROM Magyaritások:http://logout.hu/blog/szunyi777/index.html

(#28256) ORCA58

ORCA58
(senior tag)

Szevasztok!
Mint aktív és öreg (sajna a szó igazi értelmében is) tag távozom az OT995 felhasználók táborából. Nem váltam meg tőle, csak lecseréltem egy hete. A fórumot is olvasgatom, és ha lesz időm és lesz új dolog kipróbálom.

Egy Xiaomi telót akartam venni, de a sors közbeszólt , és egy kihagyhatatlan ajánlat keretében komoly 2990 Ft-ért vettem a T-nél egy Huawei Ascend G6-ot. Elsőre megijedtem, olyan könnyű és karcsú ráadásul, rossz a fogása. Szerintem nem is szép, de hozzá lehet szokni.
Ezzel szemben szinte mindent tud amit ma egy telefonnak tudnia kell. 4g, NFC Wifi Disply DLNA (úgy néz ki OTG-is, de ezt nem próbáltam) kiváló gyors GPS. HDMI az viszont nincs sajna. A memória kezelés nagyon jó, nem akad, élvezet használni. Az üzemidőre sem lehet panasz, az első feltöltéskor 6 óra képernyő idővel ment egy napot. Próbálgattam rajta mindent amit csak lehetett. A launcher csúnya, a beépített témák rondábbnál rondábbak, így azt le is cseréltem. Ja egy fontos dolog. A belső az alapértelmezett SD-t felé lehet cserélni és SD-re át lehet tenni programokat. Nem KitKat, de ha ez az ára nem is baj. 4.3-as az androidja.
A Szoftvre MIUI-ra emlékeztető részeket tartalmaz, de nem hibátlan.
Egy kis érdekesség! A névjegyeket betű szerint nem lehet görgetni, mivel bele törik a bicskája a Cs betűvel kezdődő névbe és ott megáll. Feltettem az Alcatelen megszerettet RockedDial névjegy kezelőt és tárcsázót, de a várakozással ellentétben nem minden funkciója megy. Vicces, hogy a hívás megerősítés ablak nem hívás előtt jön fel, csak miután a hívást lebonyolítottam.. :F
Összességében az egy hét tapasztalat alatt azt mondhatom megszerethető ez a telefon is.
Az Alca meg marad tartaléknak, ill. játékgépnek. Ja meg média lejátszónak is kiváló.

[ Szerkesztve ]

(#28257) Borosz

Borosz
(senior tag)
LOGOUT blog

Sziasztok. FOTA-n frissítettem a Telenoros 995-ösömet 4.0.4-re. Ment is szépen a készülék, de tegnap este a youtube alkalmazással megnéztem egy videót és ki akartam lépni, de a kijelzőn összeborult minden. Csutkára fagyott a tel és most, ha bekapcsolom ott világít a zöld robot, perforált hassal, benne egy piros felkiáltójel. Van még remény a helyreállításra? Ha igen, hogyan?

(#28258) Borosz válasza Borosz (#28257) üzenetére

Borosz
(senior tag)
LOGOUT blog

Na, megoldottam. Csak olvasnom kellett és egy röpke óra elteltével előttem a működő MIUI rom. :C

(#28259) petya220 válasza Borosz (#28258) üzenetére

petya220
(újonc)

Nem a legjobb választás :)

(#28260) dvdbackuper válasza Borosz (#28258) üzenetére

dvdbackuper
(senior tag)

Nekem vagy 5 percig volt rajta... CM10.2-t próbáld ki :R

(#28261) Kolty

Kolty
(kvázi-tag)

Sziasztok.
Érdeklődnék próbált-e már ki valaki közületek dvb-t tv tunert a készülékhez?
Metroba kerestem ma laptophoz tunert, de csak androidhoz találtam, nem is tudtam, hogy van ezekhez is.
Szóval erre gondoltam lehet ilyet kéne vennem. Hátha jobbak mint a pc.s tunerek utóbbiakat nagyon szidják sokan.

(#28262) Borosz válasza petya220 (#28259) üzenetére

Borosz
(senior tag)
LOGOUT blog

Rájöttem. :) Pedig az 5-ös az marha jó. Csak ne lenne ez a probléma a képernyőváltásoknál. Idegesítő de nagyon! Most a Paranoidot telepítem éppen. Most bootol. Meglátjuk.

(#28263) Borosz válasza dvdbackuper (#28260) üzenetére

Borosz
(senior tag)
LOGOUT blog

10.2: a táblázatban az van, hogy "drain accu". Felraktam, de persze valami megint rosszul sült el, mert nem működött jól. Most újraraktam a CM10-et. Eddig ez a leggyorsabb és legjobb ROM. Kivéve persze, hogy egy éjjelt repülőmódban és egy napot normál módban bír ki csak kb. 10 óra van és 52%-on van az akku.

(#28264) Mayweather

Mayweather
(lelkes újonc)

Sziasztok.
ot-995-höz melyik a legjobb Rom? Úgy értem hogy, amelyik gyors (netre is) és nem eszi az akkut, valamint szép is :)
Most 4.0.4 ICS van rajta de sokszor belassul.
Köszi!

Hogy lett nekem 8 negatív értékelésem?? Nem értem ezt az új rendszert!!

(#28265) helixP válasza Mayweather (#28264) üzenetére

helixP
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Én a CM-eket ajánlom.

Dr. Zoidberg:Two meals in one week? What's this a feast?

(#28266) Joeker67

Joeker67
(fanatikus tag)

Lecseréltük a telefont, de használnám medialejátszóként, melyik rom ajánlott, amelyikben a hdmi kimenet rendesen működik?

OTIUM Z2 dual sim; Alcatel Pop 8

(#28267) Mayweather válasza helixP (#28265) üzenetére

Mayweather
(lelkes újonc)

Köszi a választ. És CM-ből régebbi vagy újabb?

Hogy lett nekem 8 negatív értékelésem?? Nem értem ezt az új rendszert!!

(#28268) helixP válasza Mayweather (#28267) üzenetére

helixP
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Legfrissebbet használom, és nekem szépen működik. Próbáld időben visszafelé :)

(#28269) ORCA58 válasza Joeker67 (#28266) üzenetére

ORCA58
(senior tag)

Nekem is ez a tervem az ÖREG Alca telóval.
A CM ROM-oknál nem 100%-os a HDMI. Nem mindig akar rendesen működni. Ha elindul a film és jó a kép, akkor biztos, hogy végig megy, de ha valamit belepiszkálsz széteshet a kép.
E célra szerintem a gyári ICS a legjobb. (Gondolom a CleanIcs is mivel az kipucolt gyári) ) ICS-vel anno ezzel néztem a HBO GO-t a Samu TV-n, mert nincs a közelébe olyan PC amin elmenne a HBO-GO. CM alatt a HBO-GO app nem ment. Ha időm lesz visszaállok ICS-re e miatt.

(#28270) Borosz válasza Mayweather (#28264) üzenetére

Borosz
(senior tag)
LOGOUT blog

Nem tudom releváns-e még a "megoldási metódus" bárkinek is, mivel elég kihalt a topik lévén, hogy nem mai darab ez a készülék, de azért leírom. :)
Telenoros OT995-ről van szó. Kipróbáltam rajta vagy ötféle ROM-ot. A MIUI4-5-nek akadt a kezdőképernyője, CM10-11-nek akku drain gondjai voltak. Az óra és a naptár nem engedte deep sleep módba a készüléket és gyorsan merült. CPU spy megmondta, mennyi időt töltött DS módban és a WakeLock Detector azt is megmondta melyik alkalmazás okozta a problémát.
Végül tegnap feltettem a bagyusz-féle H1N1 5.8a ROM-ot. Ma reggelre 90%-ra esett az akkuszint előző nap esti 20:00 órai teljes feltöltés után - repülő módban.
A legtöbb időt deepsleep módban töltötte a telefon. Egyelőre bizakodó vagyok.
Ez a ROM tényleg gyors, egyszerű. Semmi felesleges dolog nincs benne és stabil. Eddig. :D

Update: 15:54 Akku 58%. Ebben volt némi WiFi, 15 perc beszélgetés, 15 perc nyomkodás, 10 perc adat. A deep sleep módban töltött idő tovább nőtt. A töltés óta 19 óra telt el. 1600Mhz-en ment eddig. Most emeltem 1700-ra. ;]

(#28271) helixP válasza Borosz (#28270) üzenetére

helixP
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ha nem zavar, hogy ICS ;)

(#28272) nagyfejü válasza Joeker67 (#28266) üzenetére

nagyfejü
(senior tag)

hali!

Én ezt használom: -ICS_H1N1v5.6a_GE

(#28273) DigiG

DigiG
(lelkes újonc)

Hellosztok
Viber frissitett a mult héten pénteken, azota folyamatosan viber alkalmazás leaáll hibaüzeneteket kapok, másnál is van ilyen?

(#28274) Joeker67

Joeker67
(fanatikus tag)

Köszi a válaszokat!

OTIUM Z2 dual sim; Alcatel Pop 8

(#28275) bagyulus válasza DigiG (#28273) üzenetére

bagyulus
(lelkes újonc)

Szia nálam is ugyanaz a problema.

(#28276) Borosz válasza helixP (#28271) üzenetére

Borosz
(senior tag)
LOGOUT blog

:F
Tudom, hogy az. Írtam, hogy nem az? :)

(#28277) Borosz válasza DigiG (#28273) üzenetére

Borosz
(senior tag)
LOGOUT blog

Uninstall és reinstall..?

(#28278) trebrona válasza Borosz (#28277) üzenetére

trebrona
(fanatikus tag)

Inkább valamelyik régebbi verzió, ami működött.

egyenlőre ’egyenlő részekre’, ’egyenlőségjelre’ --> egyelőre ’jelenleg, még egy ideig’ – „Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs.”

(#28279) helixP válasza Borosz (#28276) üzenetére

helixP
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ne harapj, nem azért írtam :) Nekem van egy csomó alkalmazásom, aminek nem elég az ICS. Amit amúgy felháborítónak tartok...

(#28280) petya220 válasza helixP (#28279) üzenetére

petya220
(újonc)

Nekem is ezért sír a szám a ZTE-nél :D Egy kitkat jól jönne rá :/ :)

(#28281) Duliee

Duliee
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Halihó mindenkinek :R

Került hozzám egy OT-995 készülék frissíteni kellene valami stabil rendszerre.

Kérdés melyik út járható / 2.3.6 / GB van a készüléken. , elolvastam a mélyvízet is, a készüléket ROOT-oltam.

Kínai telókkal / MTK / nem szokott gondom lenni ,de a legutolsó Qualcomm-os telefonom a Blade volt ,azóta nem jártam ezen az úton

Köszi a helpet R:

Hamarosan nagy Lenovo teszt 2! - 2014 Q2-Q3-Q4-es készülékekkel! -

(#28282) Milestone2 válasza Duliee (#28281) üzenetére

Milestone2
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Olvasd el ezt, ez alapján neked gyerekjáték kell legyen.
Arra figyelj, ha frissítessz 4.0.4-re, utána nincs visszaút 2.3.6-ra. De vannak olyan Custom ROM-ok, amik GB bootloaderre is felmennek. És egy jó mentést most készíts a 2.3.6-ról!

[ Szerkesztve ]

------------------------------ XIAOMI REDMI NOTE Enhanched W1 ------------------------------- ----(Rooted) Samsung GT 10.1 phone-tablet & (Unlocked & Rooted) LG P760----

(#28283) Duliee válasza Milestone2 (#28282) üzenetére

Duliee
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Épp olvasom :R

Már a mentés kész , CWM és TWRP alól is.

Ezek után mehet rá akár 4.0+-os ROM is minden gond nélkül, recoveryből?

Tudsz ajánlani valami stock-ot ,ami minél kevesebb ram-ot eszik?

(#28284) Milestone2 válasza Duliee (#28283) üzenetére

Milestone2
(PH! addikt)
LOGOUT blog

ROM-választó táblázat.

Nem tudok ajánlani. Az előző két oldalt hasznos lenne elolvasnod. Pont ROM választásról szólt.
Egyre figyelj, GB BL-re nem minden custom megy fel.
A többiek többet tudnak segíteni, én már Redmi Note-t nyúzok...

Vigyázz, van olyan reco, amit tilos flashelni, csak bootolni lehet…

[ Szerkesztve ]

------------------------------ XIAOMI REDMI NOTE Enhanched W1 ------------------------------- ----(Rooted) Samsung GT 10.1 phone-tablet & (Unlocked & Rooted) LG P760----

(#28285) Duliee válasza Milestone2 (#28284) üzenetére

Duliee
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Reco-t nem is fogom ráflesselni, max végső esetben.

4.0.4-es gyári végül elkezdett lekúszni, ahogy olvastam ekkor már a BL is JB-s lesz.

Visszaolvasok hátha :R

szerk.: Hát igen, a Xiaomi az nagyon bejött nekem is :), most is itt van egy a polcon

(#28286) Fakirr1 válasza Duliee (#28285) üzenetére

Fakirr1
(őstag)
LOGOUT blog

Sajna rohadtul készülék függő a rom működése. Gyártási szórás elég nagy volt. Nekem gb bl-re a tweaked ics volt a napi rom,másnak az merült,mint a kő. Ha gyári ics frissítés meg volt,akkor sztem Bagyusz féle cm11 mehet. Ez csak privát vélemény. Stock ICS-ből szintén a Bagyusz féle SCI mehet szvsz..

Ha valaki keres, itt http://hu3.forgeofempires.com/game/index?login=1&ref= elér..

(#28287) Flind válasza Duliee (#28285) üzenetére

Flind
(senior tag)

CM11 nálam is szépen működik, mehet az.
Vagy ha elég az ICS, lehet H1N1 v5.8 is.

Az amatőr számítógépes szerint 1 kbyte = 1000 byte, a profi szerint 1 km = 1024 m.

(#28288) Duliee válasza Fakirr1 (#28286) üzenetére

Duliee
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Oksa, köszi Neked is :R

Valami ilyesmi egyszerűbb ROM kell, full mezei usernek lesz, tehát annyi az igénye, hogy a gyári csecse-becsék ne fogják agyon a telefont.

Remélhetőleg ez picit lendít a pályafutásán a telefonnak.

(#28289) Milestone2 válasza Duliee (#28288) üzenetére

Milestone2
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Most már ha frissül ICS BL lesz.
Ja, h1n1 v5.8 jó.

(#28290) Borosz válasza Duliee (#28288) üzenetére

Borosz
(senior tag)
LOGOUT blog

ICS H1N1 5.8a +1

(#28291) DigiG válasza Borosz (#28277) üzenetére

DigiG
(lelkes újonc)

Ugyan az a jelenség.

(#28292) trebrona válasza DigiG (#28291) üzenetére

trebrona
(fanatikus tag)

[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.