Hirdetés

2014. április 17., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-01-28 14:06:26

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

(#26351) gergely64 válasza kgymac (#26349) üzenetére

gergely64
(újonc)

hétszer :)

(#26352) sogesz válasza kgymac (#26349) üzenetére

sogesz
(újonc)

És tényleg ott volt! Ügyesen el volt rejtve. Köszi kgymac!

(#26353) kgymac válasza gergely64 (#26351) üzenetére

kgymac
(fanatikus tag)

Kicsit régen volt már...

(#26354) janihunk válasza HebokA (#26318) üzenetére

janihunk
(senior tag)

A System format hol van?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#26355) Fakirr1 válasza janihunk (#26354) üzenetére

Fakirr1
(őstag)
LOGOUT blog

Cwm. Összefoglalóban le van írva emlékeim szerint..

Ha valaki keres, itt http://hu3.forgeofempires.com/game/index?login=1&ref= elér..

(#26356) Milestone2 válasza janihunk (#26354) üzenetére

Milestone2
(őstag)
LOGOUT blog

A mounts and storage menuben...
Minden recovery más, format system után még kell formát custpack vagy format system/app is, hogy meglegyen a clean-install...

[ Szerkesztve ]

---- (Rooted) Samsung GT 10.1 phone-tablet & (Unlocked & Rooted) LG P760 ----

(#26357) janihunk válasza Milestone2 (#26356) üzenetére

janihunk
(senior tag)

:R :R

(#26358) gergely64

gergely64
(újonc)

Bagyusz mágus feltett egy új SCI romot, valami infó jó lenne róla! :K

(#26359) bagyusz válasza gergely64 (#26358) üzenetére

bagyusz
(őstag)
LOGOUT blog

Ups, véletlen publikba ment, ezt későbbre akartam, de már mind1. :) Sok újdonságra nem lehet számolni az előzőhöz képest. Annyi, hogy van benne oc, plusz a JRD-s "felületet" meghagytam, valamint bekerült a gyári zseblámpa app.

(#26350) namerke: Gratulálok, :) :C akkor ezek szerint sikerült átjutni a nehézségeken.

ಠ_ಠ

(#26360) gergely64 válasza bagyusz (#26359) üzenetére

gergely64
(újonc)

Köszi az infót róla, egy próbát mindenképpen megér, a gyári ICS rettenetes volt ezen a vason. Nálam! :K
És köszi a munkáidat, lassan nem győzzük letesztelni őket olyan gyorsan jönnek. :R
Üdv!

(#26361) helixP

helixP
(PH! addikt)

Sziasztok! Új CM-ben sajnos android.process.media leállásokat kapok, illetve ha a gps bekapcsol, kapásból restart jön :(
Persze volt wipe, "hozzá való" reco-val ment fel...
Most újrahúzom, aztán meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Dr. Zoidberg:Two meals in one week? What's this a feast?

(#26362) Milestone2 válasza helixP (#26361) üzenetére

Milestone2
(őstag)
LOGOUT blog

Melyikben?
Az új cm11-ben?
Vagy a most véletlen kikerült új ICS-ben?

(#26363) pakardo

pakardo
(lelkes újonc)

nekem az új cm 11 megy rendesen,habár még kicsit remeg a maps :) de attol függetlenül el lehet navigálni vele
Köszönjük szépen remek munka !!
Bagyusz : a közeljövöbe lehet számitani frissebb MIUI ra ? (nem vagyok telhetetlen csak kiváncsiságbol kérdezem :) )

Üdv : pakardo

(#26364) helixP válasza Milestone2 (#26362) üzenetére

helixP
(PH! addikt)

Ahogy írtam, az új CM-ben.

(#26365) Milestone2 válasza helixP (#26364) üzenetére

Milestone2
(őstag)
LOGOUT blog

Jó van, én is olvashatok félre...

(#26366) bagyusz válasza pakardo (#26363) üzenetére

bagyusz
(őstag)
LOGOUT blog

Nem lesz mivel az új miui kiadású miui "extrák" miatt már nagyon belassul a teló.

(#26361) helixP: Sajnos a cm11-hez sok minden kellene, hogy normálisan működjön, legfőképpen egy új 3.4 kernel, máskülönben inkább hasonlít a balatonszeletre mint a kitkatre.

[ Szerkesztve ]

ಠ_ಠ

(#26367) helixP válasza bagyusz (#26366) üzenetére

helixP
(PH! addikt)

Tehát az hogy GPS-bekapcsra restart van az nem egyéni hiba nálam? Mert most újrahúztam és sajna az első (általam elvégzett) újraindítás után előjött ismét, a mediaprocess gonddal együtt.

Ezzel együttbis persze köszönjük a munkádat ;)

[ Szerkesztve ]

(#26368) dvdbackuper válasza helixP (#26367) üzenetére

dvdbackuper
(senior tag)

Nekem tökéletes a GPS, legújabb CM11...
Néhány újrainduláson kívül eddig semmi gond vele...

(#26369) bagyusz válasza helixP (#26367) üzenetére

bagyusz
(őstag)
LOGOUT blog

Nem tudom, azt pont nem néztem meg. :U Az baj, hogy napról napra közeledünk inkompatibilitás felé. :((

ಠ_ಠ

(#26371) Fakirr1 válasza bagyusz (#26369) üzenetére

Fakirr1
(őstag)
LOGOUT blog

Kiöregedett a teló,mint én :)

SP legalább bevállt Neked?

Ha valaki keres, itt http://hu3.forgeofempires.com/game/index?login=1&ref= elér..

(#26373) Milestone2 válasza bagyusz (#26369) üzenetére

Milestone2
(őstag)
LOGOUT blog

Az a baj, hogy ezt hallom ( inkompatibilitás ) minden készülékemnél... Messze még a hûségidô vége... De már most inkompatibilissé váltam... ( Na jó, nem én, a készülékeim )

[ Szerkesztve ]

(#26374) janihunk

janihunk
(senior tag)

Üdv. Csütörtökön délután elment a hálózat a telefonomról. A kártyám működik másik telefonban. Cm et is cseréltem mondom hát ha ott a hiba. De nem. A telefon Telenor bónuszban lett véve kártyásan kp re. Lehetséges hogy az IMEI szám alapján letiltották a telefont?

[ Szerkesztve ]

(#26375) bagyusz válasza Fakirr1 (#26371) üzenetére

bagyusz
(őstag)
LOGOUT blog

:D

Ahan, anyag használatra ég is föld, mondjuk az első széria hátlapja nem illeszkedett normálisan, de ezt már javították, Gyári 4.1 rom egész jól használható, különösebb gond nincs vele, viszont a 4.3 rommal már vannak bajok főleg a I/O résszel mert hajlamos belassulni, de amúgy használható, elméletileg majd jön egy patch rá. Anno az idol s és e között vaciláltam, hát nem bántam meg. :D Főleg, hogy az idol s-ben nincs otg/mhl support miközben a HW tudja, másrészt azért a sony gyári szoftver extrái nagyon jók.

Fórumról meg no komment. :D Nagyon sok az egy bites user.

csak egy példa: "4k videó szaggat sp-n, deszar már"

(#26374) janihunk: Másik simmel próbáltad?
(#26373) Milestone2 : LG? Az még most éli gyerek korát. :)

[ Szerkesztve ]

ಠ_ಠ

(#26376) janihunk válasza bagyusz (#26375) üzenetére

janihunk
(senior tag)

Nem, nincs több 20 as a közelemben. Ha bent van a sim azt írja csak segélykérés (pannon) Tehát a sim-et felismeri.

(#26377) bagyusz válasza janihunk (#26376) üzenetére

bagyusz
(őstag)
LOGOUT blog

Attól függetlenül, még autentikációs folyamatok meghiúsulhatnak valamiért, ezért lenne érdemes másik simmel is kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

ಠ_ಠ

(#26378) Milestone2 válasza bagyusz (#26375) üzenetére

Milestone2
(őstag)
LOGOUT blog

Hát, az lehet, hogy gyerek, de az LG a fürdôvízzel együtt a gyereket is kiöntötte.
ICS az utolsó, frissebbet már nem kap.
A 4.4-eket meg a JB AOSP-ból kreálják.
Official CM11 nincs és nem is lesz.
Ha kijön a MIUIv6, az sem lesz már állítólag compatible...
Official CM10.2 fejlesztése is megállt...
Szóval akár gyerek, akár nem............ :O

[ Szerkesztve ]

(#26379) HebokA

HebokA
(újonc)

sziasztok

valaki próbálta ezt a mod-ot az új romon ? van valami effektív hatása ?
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=49640801#post49640801

(#26380) wwenigma válasza helixP (#26367) üzenetére

wwenigma
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

GPS-t rendszeresen kapcsolgatom jobbra balra, semmi gond nincs vele. A ROM alapsebessége is visszaállt a normálra.

bagyusz: 4/8K még a gépemen is szaggat pedig picit erősebb a konfig. :D Azert durva a kép csask 10G a 18 perc...

[ Szerkesztve ]

http://evaper.info - Magyar eVaper Elektromos cigaretta fórum / apróhirdetés / chat | ---- Steam: http://steamcommunity.com/id/wwenigma/ , Origin: wwenigma ---- | ---- OT995 utolso gyari ICS rom: http://d-h.st/users/wwenigma

(#26381) helixP válasza wwenigma (#26380) üzenetére

helixP
(PH! addikt)

Akkor ismét előjött a "minden telefon más" effektus?

(#26382) Milestone2 válasza helixP (#26381) üzenetére

Milestone2
(őstag)
LOGOUT blog

Nálam is minden megy, amit én használok....úgyhogy szerintem IGEN, megint előjött az effektus...
(Említettem már, hogy nyavalyognak páran a HDMI működésképtelensége miatt, volt aki a videokamera appra nyifegett, hogy lassan reagál)

(#26383) bagyusz válasza wwenigma (#26380) üzenetére

bagyusz
(őstag)
LOGOUT blog

Nah jó, de a 4.x inches telón elvezet lehet nézni a 4k-s egér mozit. :W :D

(#26378) Milestone2: Érdekes, mert AOSP-re nehezebb buildelni, cm-nél szinte minden elő van készítve.

ಠ_ಠ

(#26384) Fakirr1 válasza bagyusz (#26383) üzenetére

Fakirr1
(őstag)
LOGOUT blog

5. Hónap közepén valszeg Idol S lesz. Zaklathatlak AOSP és cm ügyben? :D

(#26385) bagyusz válasza Fakirr1 (#26384) üzenetére

bagyusz
(őstag)
LOGOUT blog

Te tudod. :) Persze, segítek, ha kell.

ಠ_ಠ

(#26386) Fakirr1 válasza bagyusz (#26385) üzenetére

Fakirr1
(őstag)
LOGOUT blog

IdolS vagy LG F6. Másra nincs pénzem. :(

(#26387) Milestone2 válasza Fakirr1 (#26386) üzenetére

Milestone2
(őstag)
LOGOUT blog

LG-ről (Mesteremet) kérdezd, hivatkozz rám (mert egyébként morgós medve, de talán ha rám hivatkozol, kedvesebb lesz a szokásosnál), ő nemrég vett F6-ot, azóta túrja fúrja mókolja, szóval ismeri, mint a tenyerét.

(#26388) namerke válasza bagyusz (#26359) üzenetére

namerke
(tag)
LOGOUT blog

Köszi, és köszönök minden segítséget. :) Elviekben minden működik benne, legalább annyira mint cm-ben, hála a forrásaidnak.

Sajnos minél többet olvasgatok a témában, még noob-ként is látom, hogy frissített kernel és ion támogatás nélkül nem húzza sokáig szeretett telefonunk.
Egy kernel frissítés gyorstalpaló után szívesen segítenék ebben is, bár gyanítom ez nem két soros téma lenne.
Git kezelés úgy-ahogy megy, kernel forgatásról xda-n van leírás tucatnyi, de részletek nélkül kevés vagyok.

Találtam egy fejlesztőgárdát akik elvileg msm7x30 alá faragtak egy másik készülékhez ION supportot, a gond csak annyi, hogy ők 6-8 nagyon okos főből állnak, és így is több hónapig tartott elkészíteni nekik. :U

Mindenesetre amíg megy addig próbálom a PA vonalat frissíteni.

(#26389) Milestone2 válasza namerke (#26388) üzenetére

Milestone2
(őstag)
LOGOUT blog

:R

(#26390) bagyusz válasza namerke (#26388) üzenetére

bagyusz
(őstag)
LOGOUT blog

Van nekem 3.0.x-s kernelem amibe már beleraktam az ion patcheket, csak éppenséggel a kamera nem működik vele, pedig úgy konfigoltam, hogy a kamera a PMEM-t használja. Napokban megkaptam fönix-től a patrcik által készített 3.4 kernelt csak ott nem ad képet, de amúgy bebootol vele. Jó lenne tovább vinni ezt a szálat, de ide már hardcore programozó kell.

#26386) Fakirr1: Ha választani kell akkor az LG mellett raknám le voksom. Sok jót hallottam róla. Akku időben biztos jól fog szuperálni.

[ Szerkesztve ]

ಠ_ಠ

(#26391) Fakirr1 válasza bagyusz (#26390) üzenetére

Fakirr1
(őstag)
LOGOUT blog

Lényegében szerintem: akku vs full hd kijelző ; nyitott vs zárt bl. ; 4,5" vs 4.7"; minőség +support :D . Túl sok a pro-kontra. :)

[ Szerkesztve ]

(#26392) namerke válasza bagyusz (#26390) üzenetére

namerke
(tag)
LOGOUT blog

Az a kernel nagy kincs. Legalábbis Patrick írásai alapján. Ha jól emlékszem Patrick korábban arról írt, hogy még vsync-et is összehozta valahogy, nem tudom mennyi részeltet közölt ezekkel (valamint egyéb módosításokkal) kapcsolatban Fönix, csak bugyuta tippeim vannak, hogy esetleg Boardconfigot kellene ehhez mérten konfigolni ha eddig ez nem történt meg.

A kamerás részhez pedig szintén csak tippem van, ami lehet totál hülyeség, de [ezen a linken] elérsz egy kernelt, annak is egy módosítását, Itt is ion implementálást csináltak egy eszközhöz, először pmem kamerával, aztán áttértek ion-ra, elvileg ez valamennyire követhető. A lényeg, hogy a PMEM-re elvileg EBI1 memória típust kell használni, ION-ra pedig EBI0, bár van egy olyan sejtésem, hogy erről te már rég többet tudsz mint én valaha fogok.

Amúgy meg : [kép]

(#26393) helixP válasza namerke (#26392) üzenetére

helixP
(PH! addikt)

Szép a nyakkendőd ;)

És köszönjük a Te munkádat is! Lehet, hogy felszórom majd az enyémre is, ha már a másik nem működik nálam megfelelően.

(#26394) bagyusz válasza namerke (#26392) üzenetére

bagyusz
(őstag)
LOGOUT blog

Maga a 3.4 kernelhez CAF forrásból fordított rommal teszteltem, valamint egy recovery-vel is. ADB, partíció mount van, meg úgy alapesetben be bootol teló. A legnagyobb gond, hogy nincs kernel log, így csak vaktában tapogatódzik az ember, hogy miért merevedik be az alca logonál.

ION-s kernelt annyira nem erőltettem, mert gyakorlati hasznát nem láttam 4.4 alatt(az új webkites böngésző ugyan úgy be laggolt, a maps ugyan úgy ugrált, pedig ezek erősen az ION osztott memóriára hagyatkoznak), de szerintem ez is azért van mert már régi kódokat használtam fel, ezért is lenne jó a 3.4 kernelt összehozni.

ಠ_ಠ

(#26395) Fakirr1 válasza bagyusz (#26394) üzenetére

Fakirr1
(őstag)
LOGOUT blog

Anno a 7-es( ha emléxel) a framework miatt hisztizett.. nem lehet,hogy most is ez van? Mellékesen : csatlakozom namerkéhez: i've no idea :)

[ Szerkesztve ]

(#26396) bagyusz válasza Fakirr1 (#26395) üzenetére

bagyusz
(őstag)
LOGOUT blog

A-a, maga kernellel van a baj.

ಠ_ಠ

(#26397) namerke válasza bagyusz (#26394) üzenetére

namerke
(tag)
LOGOUT blog

pü.

(#26398) bagyusz válasza namerke (#26397) üzenetére

bagyusz
(őstag)
LOGOUT blog

rePÜ

ಠ_ಠ

(#26399) Fakirr1 válasza bagyusz (#26398) üzenetére

Fakirr1
(őstag)
LOGOUT blog

Tuti,ha te mondod.log miért nem megy? Nincs beleírva,vagy csak nincs bekapcsolva a loggolás?

(#26400) bagyusz válasza Fakirr1 (#26399) üzenetére

bagyusz
(őstag)
LOGOUT blog

Mert az alcatel egyedi JRD KERNEL_PANIC_LOG kódjai natúran nem kompatibilisek a 3.4 kernellel, módosítani kellene.

ಠ_ಠ

(#26401) Fakirr1 válasza bagyusz (#26400) üzenetére

Fakirr1
(őstag)
LOGOUT blog

Tudnád részletezni kicsit,hogy mi nem kompatibilis?
Nem C ben irták,nem unix alap,vagy mi miatt? Puszta kiváncsiság!!

Legalább tanulok megint ;) Persze csak ha van kedved! :R

[ Szerkesztve ]

(#26402) tomiivagyok

tomiivagyok
(kvázi-tag)

észrevételek az új CM-mel:
1. szép, gyors, de nálam a gps nagyon mellélövi a dolgokat. most azt jelzi, hogy Lakiteleken vagyok, miközben kecskeméten (röpke 30 km), délelőtt Tiszakécskén voltam, és azt jelezte, Városföldön vagyok (röpke 50-60 km kb), szóval ez kicsit durva, de lehet, hogy valamit én rontottam el... :D
2. wi-fit még mindig el-eldobogatja, de már nem olyan durván, mint az előző, ekkor csak a router újraindítása segít
3. reboot után, miután feloldottam a sim kártyát, és írnám be a telefont feloldó pin kódot (a biztonsági kód a sima feloldás helyett), nem engedi, csak miután kikapcsolt a képernyő. nyomkodhatom, rezeg is, csak éppenséggel sajnos semmit nem ír.
4. ez már régebb óta hibajelenség nálam, mivel én használok instagramot, és újabban snapchatet is, ahol ha videót szeretnék lőni, felveszi, majd ahogy feldolgozná, "a xyz alkalmazás leállt" hibaüzenettel kidob... :(

egyébként nagyon jó rom, és köszönjük szépen munkásságod :R

(#26403) bagyusz válasza Fakirr1 (#26401) üzenetére

bagyusz
(őstag)
LOGOUT blog

Alca specifikus kódjait nem lehet csak úgy össze mergelni, módosítani kell, tehát ezeket: panic.c II printk.c

ಠ_ಠ

(#26404) wwenigma válasza tomiivagyok (#26402) üzenetére

wwenigma
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

GPS-t kapcsold be rendesen, a legfelso opciot valaszd ki...

http://evaper.info - Magyar eVaper Elektromos cigaretta fórum / apróhirdetés / chat | ---- Steam: http://steamcommunity.com/id/wwenigma/ , Origin: wwenigma ---- | ---- OT995 utolso gyari ICS rom: http://d-h.st/users/wwenigma

(#26405) Fakirr1 válasza bagyusz (#26403) üzenetére

Fakirr1
(őstag)
LOGOUT blog

Mint tudod, nem vagyok egy programozó zseni,amit tudok,azt is csak laikusként olvasgatom.Ettől függetlenül a panic.c -ben a 34-es sorban a /data van megadva lognak.. mi lenne,ha ez mondjuk sd, vagy system lenne inkább? Nem győzöm ismételni: nem vagyok hozzáértő,csak 5letelek.. ( Bocsi,ha nagyon hülyeséget írok! :R )

123-as sor :

filep=filp_open("/data/local/kernel_panic",O_CREAT | O_RDWR|O_SYNC|O_TRUNC,0);

biztos,hogy nincs elírva? filep=filep_open .. gondolom én..

Ha jól látom,akkor ez a gyári.. lehet,hogy az ilyen "bakik" ( vagy nem az..) miatt nem megy normálisan másik romon?

Megintcsak: Tippelek! :R :B

[ Szerkesztve ]

(#26406) tomiivagyok válasza wwenigma (#26404) üzenetére

tomiivagyok
(kvázi-tag)

Koszonom szepen :R

(#26407) dvdbackuper válasza Fakirr1 (#26405) üzenetére

dvdbackuper
(senior tag)

az jól van úgy :R

(#26408) Fakirr1 válasza dvdbackuper (#26407) üzenetére

Fakirr1
(őstag)
LOGOUT blog

Elhiszem,bár én a tesztprogramokhoz "szoktam" hozzá,ami pascal nálunk.. :B

C-ben még konyha szinten sem értek (Bár olvasom a könyvet,de 40 éves fejjel nem 1szerű válás közben tanulni :D )

(#26409) bagyusz válasza Fakirr1 (#26405) üzenetére

bagyusz
(őstag)
LOGOUT blog

Konkrétan az egész kódot nem tudod felhasznál módosítás nélkül, mert a 3.4-s kernelt kismillió helyen módosították a 3.0.x forráshoz képest. Kilehetne cserélni az egész kódot is, de ahhoz rengeted, helyen bele kellene túrni még, ami nem megoldás. Ezek mellett még van egy pár teló specifikus kód amit szintén nem lehet csak úgy felhasználni, ott a kamera, usb töltés, wifi, video. Ezeket kellene újra írni, vagy módosítani.

Nincs elírva, stock kernel alatt menti a kernel logot.

[ Szerkesztve ]

ಠ_ಠ

(#26410) eldrah

eldrah
(tag)

Sziasztok! nekem még a régebbi(egyel ezelőtti) cm van fenn, kérdésem az lenne, hogy ha a telefont rádugom a kocsi magnójára, eddig USB-t alapból felismerte, játszotta a zenéket más rommal, ezzel viszont hibát ír ki, de hiába is próbálok állítgatni rajta, nem reagál, nem sikerül zenét lejátszani róla..nem nagy gond, van pendrive, csak gondoltam jelzem, illetve kérdezem, van-e erre megoldás?:D

(#26411) wwenigma válasza eldrah (#26410) üzenetére

wwenigma
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Fejlesztői lehetőségekben engedélyezed az usb hibakeresés-t és amikor feldobja hogy "médiaeszközként csatlakoztatva" átállítod valamelyik másik módra? MTP(alap)/PTP/UMS(szvsz ez kéne)

(#26412) janihunk

janihunk
(senior tag)

Üdv pár napja írtam hogy valószínűleg le lett tiltva a telefonom. Most ki derült mi a helyzet. Mivel bónusz pont rendszerhez lett véve a telefon így ugye 0 ft volt. Na most még kb 2 hónap van vissza a hűségből de az illető kihozott még egy telefont így már 4 van nevén és az enyémet letiltották mert elvileg m,ax 3 lehet forgalomban egy néven. De elméletileg hűség lejárta után visszateszik forgalomba, vagy ha most akarjuk ki kell fizetni a készülék árát. Ilyen van? Mármint érdemes várnom? Vagy alaplapcsere és szabaduljak meg tőle?

(#26413) wwenigma válasza janihunk (#26412) üzenetére

wwenigma
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Szerintem várj, egy jó alaplapot dobatnál ki belőle hogy megszabadulj az átmenetileg letiltott IMEI-től. Anyagilag is rosszul járnál.

Az eladóval mindenesetre beszéld meg a dolgot, mert ez így nem kóser. Kérdés hogy amikor kihozta a 4. telefont, közölték-e vele hogy igy az egyik tiltva lesz, ugyfélszolgálaton kicsit verje az asztalt és ujra fogjak aktivalni. Ha meg közölték vele és beleegyezett akkor egy görény...

(#26414) janihunk válasza wwenigma (#26413) üzenetére

janihunk
(senior tag)

Azt mondja nem említették neki mivel a kisbetűsben benne van. És most olvasta át azt csak. Telefonon beszélt a központtal (vidékiek vagyunk) és ott mondták neki ezt.

(#26415) pete_21

pete_21
(PH! addikt)

Sziasztok!
Pár napja az sd kártya ki lett véve a telefonból, és le lett formázva. Azóta viszont drámaian megnőtt a fogyasztás, pedig a telefon alig van használva. Ez a rom van fent: CM10.1-20130908 - bagyusz
Mellékelek néhány képet, köztük a BBS-ből is, hátha nektek mond valamit. Én nem sokat tudok kiolvasni belőle. Aludni alszik a telefon, de úgy látom, gyakran felébred. Talán ez lehet a hiba.
[link][link][link][link][link][link][link][link][link][link]

Van tippetek, mitől lehet ilyen nagy a fogyasztás?
Köszönöm a válaszokat!

(#26416) tomiivagyok válasza pete_21 (#26415) üzenetére

tomiivagyok
(kvázi-tag)

ez még nem is nagy, nekem a felét bírja kb.. :D

(#26417) wwenigma válasza pete_21 (#26415) üzenetére

wwenigma
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Igy elsőre nem tűnik túl rossznak, szedd szét, mozgasd meg sim/sd kari/akku triumvirátust a kontaktok miatt. Jobb ötletem nincs.

Copyright © 2000-2014 PROHARDVER Informatikai Kft.