Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25851) aytukabozs válasza dvdbackuper (#25843) üzenetére


aytukabozs
addikt

+ (#25844) helixP
Azért az ide betérő és rootolásról kérdező fórumtársak (és a magam) védelmében elmondanám hogy egyrészt a topicban az összefoglalót elolvasva egyáltalán nem szembetűnő hogy a romcseréhez nem kell rootjog, sőt az összefoglaló mókolós része ~ egy bazinagy piros ROOT felirattal kezdődik...

Másrészt meg azok a felhasználók (mint én is) aki még csak nem is hobbiszinten romolgatnak, hanem kizárólag a családban, ismerettségi körben felmerülő igényeket teljesítik, azok hajlamosak a korábbi tapasztalatokból kiindulni.
Nálam ez egy Blade és egy wildfire S volt, és ezek mindketten úgy kezdődtek emlékeim szerint hogy szerezzünk rendszergazdai jogokat...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#25852) #84490496 válasza aytukabozs (#25851) üzenetére


#84490496
törölt tag

Minden érintettől elnézést kérve a blogomat hajnalban kiegészítem ezzel is. Apró "mentségem" , hogy a házasságom helyrehozatala miatt nem voltam majd fél évet..
Holnapra a blogom tartalmazni fogja ezt is! Köszi az észrevételt! :R

(#25853) aytukabozs válasza #84490496 (#25852) üzenetére


aytukabozs
addikt

Ne hülyéskedj, nem azért írtam amit írtam hogy bárki elnézést kérjen, csak megmagyaráztam a lámák (t.k. én) bizonyítványát. :D

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#25854) Keeperv85 válasza aytukabozs (#25851) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

A Blade-et sem kell rootolni előre. Tökéletesen felesleges... :U

(#25855) #84490496 válasza aytukabozs (#25853) üzenetére


#84490496
törölt tag

Módosítva a középhaladó rész a custom romoknál. Ha esetleg kiegészítés kell,jelezzétek légyszi! Köszi :)

(#25856) Milestone2 válasza #84490496 (#25855) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25857) aytukabozs válasza Keeperv85 (#25854) üzenetére


aytukabozs
addikt

Akkor dupla sorry, nem ma volt mikor a CM7 rákerült a vasra, úgy emlékeztem Kelzsoca leírása is rootolással kezdődött.
De mint említettem még csak nem is hobbim a főzött romokkal való játszadozás, egyszerüen kellett valami ami használhatóbb mint a stock 2.2 volt.

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#25858) aytukabozs válasza #84490496 (#25855) üzenetére


aytukabozs
addikt

köszönjük a fáradozást!

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#25859) pataig


pataig
tag

Sziasztok!
Meg tudja nekem mondani valaki, hogy cm-10, cm-10.1, cm-10.2 alatt mennyi a szabad memória (általában), amit a futó alkalmazások alatt látható?
Előre is köszönöm a választ. Szép napot mindenkinek!

(#25860) helixP válasza pataig (#25859) üzenetére


helixP
nagyúr

Hát, ha fontosak pusztán a számok, nekem anno olyan 130-160 között, volt, hogy 180 is.

[ Szerkesztve ]

(#25861) pataig válasza helixP (#25860) üzenetére


pataig
tag

Az egyik havernak lenne a fontos, mert ő "komolyabban" játszik a készüléken, s most gyári Ics van rajta, amivel játék szempontból van csak megelégedve, egyébként nem. Szóval egy olyan cm-re szeretne váltani, ahol több szabad memória van a játékok miatt....
Emlékeim szerint a cm-10.2 alatt nem volt valami sok, talán olyan 40-50mb körül, de nem vagyok teljesen biztos benne! A cm-10.1-re már abszolút nem emlékszem.. :(
Amit te írsz az nagyon kedvezően hangzik, de melyik cm alatt???

(#25862) helixP válasza pataig (#25861) üzenetére


helixP
nagyúr

Ezzel a telóval nem tud komolyabban játszani :DDD
Mindegyik CM-alatt nekem ennyi volt, 10-11-esek alatt egyaránt. Ha játszani akar, akkor aszem a GB-k voltak erre a legalkalmasabbak. Sőt, olt Gámer-edisön is.

[ Szerkesztve ]

(#25863) qfirc válasza seusokincs (#25838) üzenetére


qfirc
csendes tag

Szia! Fel kéne tenni a cm 11 et. Vagy a cm 11 ből bemásolni a gps configot és lecserélni a régivel.

[ Szerkesztve ]

(#25864) pataig válasza helixP (#25862) üzenetére


pataig
tag

Ez igaz, de ezért is raktam idézőjelbe a "komolyat".. Egyébként nekem sem mentek egyes játékok cm-10.2 alatt, ami a havernak simán a gyári ics alatt. Itt a fórrumon mondták, hogy memória hiány lehet a gond, s ezért is kérdeztem rá. Mert ő már tanult az én esetemből.
Így kíváncsi lettem volna a cm-10, illetve a cm-10.1 alatti szabad memóriákra....
Nekem egyébként most a cm-11 van fent, szerintem ez igazán jól sikerült, s én ezt favorizálnám neki, de ő szeret előtte alaposan minden eshetőséget megvizsgálni, s csak azután dönt...így még nem kap a kérdésekre választ, addig nem lép! :)

(#25865) dvdbackuper válasza pataig (#25864) üzenetére


dvdbackuper
őstag

pedig legtöbbször a saját tapasztalat a legjobb, mindenkinek más a jó... :))
én pl a CM10.2-t ajánlanám, nekem atomstabil, bár én nem is játszok rajta... :R

(#25866) pataig válasza dvdbackuper (#25865) üzenetére


pataig
tag

Egyetértek veled a cm-10.2 tényleg gyors, és stabil volt számomra is, de mint írtam kevés volt a szabad memória, s ha játszik is az ember akkor szükség van rá.. ...

(#25867) #84490496


#84490496
törölt tag

Privát vélemény: H1N1 GB overlockolva 1.6-ra. Sztem...

(#25868) kurion


kurion
senior tag

CM11 alapú H1N1 rom mennyire jó vagy mást javasoltok esetleg?

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#25869) qfirc válasza kurion (#25868) üzenetére


qfirc
csendes tag

Nagyon jó és gyors és flashelhető az Új 6-os recovery is!

DVDBackupper: Fogadjunk nem tetted még fel a cm 11-et? Mert akkor más lenne a véleményed a 10.2 és a cm 11 között.

(#25870) dvdbackuper válasza qfirc (#25869) üzenetére


dvdbackuper
őstag

a Samsung Galaxy TAB2 7-esemen CM11 van, nagyon szeretem, remekül megy :R
de itt olvasgattam, h a mobilnettel is gond volt, a WIFI megosztással is, ezeket egész nap használom a telón, egyelőre csak mobilnetem van, nem akarok sz*pni :P
de amint lesz kábeles netem, kipróbálom :D

(#25871) qfirc válasza dvdbackuper (#25870) üzenetére


qfirc
csendes tag

Minden megjavult, nagyon pici térkép remegés van , net fix nagyon jó, fix töltés, már nem kapcsolgat két percenként ki, és a wifi megosztás is jó, egy üres mappát mappát kell átmásolni és kész. Ja és majd 3 napot megy az aksim. De a következőt figyeld, mert szerintem ezeket is fogja a mester javítani

[ Szerkesztve ]

(#25872) dvdbackuper válasza qfirc (#25871) üzenetére


dvdbackuper
őstag

megvárom, míg jó lesz... :R
régebben merészebb voltam, de már meguntam naponta cserélgetni a ROM-ot :))

(#25873) SüdiLaller


SüdiLaller
aktív tag

Mobilnet megosztás fix.
Én voltam hurka, mert tényleg működik hogyha létrehozom a DHCP mappát, de csak úgy hogyha nincs titkosítva. Amint akármilyen védelmet beállítok, nem működik. Ez azért gáz, mert ha bent melóhelyen használni akarnám, akkor 40 éhes száj cuppanna rá a havi 2 GB-os netemre.

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#25874) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

sziasztok jól tudom hogy csak a fizetős Spirit FM -el megy még most is az FM rádió CM 11 alatt? ingyenes app nincs? most keresgéltem és csak ezt találtam itt a fórumon 2500 elég sok egy alkalmazásért.

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#25876) janihunk


janihunk
senior tag

CM11 miért csinálja hogy irja hogy az aksi 40% van. Rádugom töltőre, és szinte 5mp után ujra kezd tölteni. Ki be kapcs és már csak 15% ír és el kezd rendesen tölteni?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#25878) tomiivagyok válasza janihunk (#25876) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

nálam is ez van, de nálam a microusb a hibás, szerintem már rossz az érintkezése :D

[ Szerkesztve ]

(#25879) runnerqwe


runnerqwe
csendes tag

Hali, olyan gondom akadt, hogy mikor kijött a gyári ICS, nem kapkodtam el a frissitést, időközben azonban kijött a camfix, és a H1N1 főzött romok. Az utóbbit használtam sokáig, lassú volt, tele hibákkal, most eszméltem rá hogy időszerű lenne frissíteni, de mivel még mikor GYÁRI GB volt rajta (tmobile) akkor ROOT Explorerrel kitöröltem 1-2 olyan appot ami részemről szükségtelennek mutatkozott..., ilyen pl.: az Antiirus PRO, A Layar, A Shopping list. Most a napokban viszatettem a backupomat, a gyárit... de akárhogy erőlködöm, nem hajlandó frissiteni, letölti a 10_4 es frissitést és elkezdi telepiteni, mikor eljut a feléig egy piros háromszögben egy droid kel áll és nem hajlandó továbbmenni, egyszerűen nemtudom mitévő legyek annyiféleképp próbáltam már hogy az hihetetlen...(minden egyes gyári GB backupot feltettem, de se FOTA, se OTU nem frissitette egyiket se, mindnél ugyanaz a hiba mutatkozott) Mitévő legyek?! :( :( :W :W

(#25880) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Az miért van Bagyusz, hogy első alkalommal, mikor még az előző TWRP-vel (aminél a custpack kezeléssel még gond volt) telepítettem simán felment a legutolsó CM11? Most meg hogy a javítottat használom (ami már kezeli a custpackot) már nem telepíti fel? (Nyilván én kishal vagyok ezen a piacon, józan paraszti gondolkodás...az előző verzióval telepítés előtt nyilván nem tudtam formázni a custpack-ot (akkor sikeres volt a telepítés), most a javítottnál, már beixeltem a format custpack-ot is (és így nem sikerült)....következtetés, akkor az új TWRP-vel is tudnám telepíteni, csak nem szabad formázni a custpak-ot...? - kérdezem ezt úgy hogy azt sem tudom, mi a fene az a custpack, másik telefonjaimnál nincs...)
:U :U :U

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25881) karl_fischer válasza runnerqwe (#25879) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Én nem frissíteném ICS-re. Olvass vissza, mindenki megbánta, olyan szar lett a gyári 4.0.4. Ha még egyszer ilyen telefont vennék, csak GB-vel használnám.

(#25882) monalala


monalala
aktív tag

Full wipe után feltettem a 10 2- őt, de első inditás után Fc vel indult a teló, email app. omlott össze egyfolytába. Feltettem mégegyszer, szintén wipe után gapps nélkül, de így is ua. Muszáj voltam visszarakni a 10.1- et, az megy rendesen.
Ötlet esetleg valakinek? Matchfixes recot használtam, bootolva.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Lala

(#25883) kgymac válasza monalala (#25882) üzenetére


kgymac
őstag

A data nem lehetett törölve. Sajna újra be kell lakni, ha CM fő verziót váltasz (10.1->10.2). Frissítés esetén nem kell (10.2-> újabb 10.2).

(#25884) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Aki vett utángyártott, magasabb kapacitású aksit, tudna néhány sort írni a tapasztalatairól illetve hogy hol és mennyiért vette? Köszönöm.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#25885) Mentolka


Mentolka
senior tag

Sziasztok.
Aki már kipróbálta hosszabb távon is az eddigi ROM-okat, attól kérdem: melyik a leggyorsabb? Most a CM10.2 van fent, de emlékeim szerint a 2.2 vagy 2.3 mintha gördülékenyebb lett volna. (a CM11-et még csak próbáltam, de üzemszerű használatra alkalmatlannak találtam)

(#25886) helixP válasza Mentolka (#25885) üzenetére


helixP
nagyúr

Nálam 11-nél jobban semmi nem vált be, de a 10 is feltűnően gyors volt.

(#25887) Milestone2 válasza Mentolka (#25885) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Melyik verziót próbáltad?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25888) Mentolka válasza Milestone2 (#25887) üzenetére


Mentolka
senior tag

Szerintem, az elejétől fogva követtem bagyusz munkásságát - tehát mindet. :)
A mostanival az a bajom, hogy nagyon lassan kel életre egy gomb/ikon/bármi megnyomására. Illetve, sokat vacakol a műveletek között. (CM 10.2 v20131210, SmartassV2+SIO)

(#25889) Milestone2 válasza Mentolka (#25888) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem nagyon értem miért nem tartod napi használatra alkalmasnak a legfrissebb CM11-et 20140220, de mindenkinek saját szive-joga...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25890) Mentolka válasza Milestone2 (#25889) üzenetére


Mentolka
senior tag

Eddig ezeket tapasztaltam, de valószínűleg egyedi, mert nem mindenkinél fordul elő:
- nálam még mindig nagyon lassan reagál bármire (ikonokra tapi, fizikai gombok nyomása, program indulás)
- amikor bejövő hívás érkezik kikapcsolt képernyőre, akkor már nem csak fekete képernyőt látok, hanem egy idő után feléled a kamerásmobil kijelzője, de az a reakcióidő túl hosszú
- soxor az alkalmazásokat nem sikerül telepíteni, mert kevés a tárhely... (egyszerű frissítés is megakad)

(#25891) helixP válasza Mentolka (#25890) üzenetére


helixP
nagyúr

Elmeséled, hogy mért hívod kamerásmobilnak? :DDD

Mentolka: Érveid egyszerűségükben hordozzák elsöprő meggyőző erejüket. :)

[ Szerkesztve ]

(#25892) Mentolka válasza helixP (#25891) üzenetére


Mentolka
senior tag

Miért? Az! Nem? :)

Ez most építő jellegű akart lenni? :D

Amúgy, Te egyszer már válaszoltál ezekre a felvetéseimre. Majd még egyszer felpróbálom a CM11-et. Hátha, én vagyok a hülyebéna...

[ Szerkesztve ]

(#25893) SüdiLaller válasza helixP (#25891) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Írhattad volna azt is hogy: ha ennék egy tányér betűtésztát, jobb érveker xarnék mint amiket felsoroltál :DDD ;]

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#25894) ORCA58 válasza Mentolka (#25885) üzenetére


ORCA58
addikt

Nekem a CM11 a nyerő. Ez az első rom, aminél minden úgy működik, ahogy azt el lehet várni. Pontosabban amit elvárok tőle.
Korábban gyakori volt az alkalmazás leállás, rosszabb esetben fagyás. Ezzel nálam még ilyen nem volt.
Viszont nem vagyok nagy játékos, azt az oldalát nem nagyon ismerem. Az biztos, hogy az Asphalt7 nekem ezzel megy a leggördülékenyebben.
Gyorsabb teló nem sokat volt a kezemben, így nincs mivel hasonlítgatnom.

[ Szerkesztve ]

(#25895) dvdbackuper válasza ORCA58 (#25894) üzenetére


dvdbackuper
őstag

a mobilnet megosztás is megy wifin?

(#25896) R.P.


R.P.
aktív tag

Sziasztok!

Ezer bocsánat az offtopicért, de vásárolnék OT-995 gyári fülest (Alcatel WH82). Akinek van, és eladná, legyen olyan kedves, hogy dob egy privátot. Ehhez a füleshez való gumi szintén érdekelne.

Köszi!

(#25897) aytukabozs válasza R.P. (#25896) üzenetére


aytukabozs
addikt

Az agybadugó gumi nem annyira specifikus, nekem (mivel gyakran sikerül elhagyni) volt már rajta panasonic, és sony fülesről mentett gumi is...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#25898) ORCA58 válasza dvdbackuper (#25895) üzenetére


ORCA58
addikt

Soha sem használtam, nekem nem is hiányzik, de másnak megy így: [link]

(#25899) Mentolka


Mentolka
senior tag

südi,helix: nem nagyon értettem amit írtatok...

(#25900) R.P. válasza aytukabozs (#25897) üzenetére


R.P.
aktív tag

Nekem is volt már Sennheiser és AKG gumi is rajta, de valahogy sosem az igazi, van, hogy percekig kell szórakoznom vele mire ugyan úgy hallom mindkét oldalt, ha más fajta gumik vannak rajta.

Plusz a gumik mérete is eltérő általában, és nekem pont az Alcatel füleshez adott gumi a tökéletes, attól picivel kisebb még, a nagyobb meg már nem jó...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.