Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Poxictron


Poxictron
csendes tag

Frissítették a Paranoid romot!

[Katt ide.]

(#1002) imi0424 válasza Poxictron (#1001) üzenetére


imi0424
senior tag

jol látom, működik a net?:)

(#1003) Jano_023 válasza Poxictron (#1001) üzenetére


Jano_023
őstag

Lehet tudni mi nem működik benne ?

Annyira áttekinthetetlen az a fórum nekem.

[ Szerkesztve ]

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#1004) Poxictron válasza Jano_023 (#1003) üzenetére


Poxictron
csendes tag

A Bluetooth és USB Mount, a leírás szerint.

(#1005) Jano_023 válasza Poxictron (#1001) üzenetére


Jano_023
őstag

Feltette valaki ?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#1006) Varesz_86 válasza Jano_023 (#1005) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

Első körben olyan mint a CM10 béta csak tablet menüvel, nem jön be :) megy vissza az ics, ha valamire kíváncsiak vagytok azért azt megnézem...

Fel...

[ Szerkesztve ]

(#1007) Jano_023 válasza Varesz_86 (#1006) üzenetére


Jano_023
őstag

Örülnénk majd a tapasztalatoknak ... köszi

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#1008) pairnee01 válasza imi0424 (#961) üzenetére


pairnee01
csendes tag

Nem töröltem próbáltam v616-os mentést, felraktam de akkor is ugyan ez!

(#1009) Goyó


Goyó
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy van-e értelme a proci húzásának, és ha igen, akkor hogyan kell?

(#1010) pairnee01 válasza imi0424 (#961) üzenetére


pairnee01
csendes tag

Am OTU azt írja hogy nincs elérhető frissítés, de a telefon meg írja hogy van!

(#1011) szimat007


szimat007
csendes tag

Sziasztok, most vettem meg ezt a telefont a telenornál, (telenor one touch s néven), a gyári 2.3.6 van rajta, szerintetek érdemes felrakni az alcatel honlapján fennlévő 2.5.x-es szoft-ot vagy egy ics-t egyből?
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#1012) mcsm88 válasza Poxictron (#1001) üzenetére


mcsm88
senior tag

Ez mi?

(#1013) imi0424 válasza pairnee01 (#1010) üzenetére


imi0424
senior tag

barom vagyok ezekhez a szarvashibákhoz :)) :W

(#1014) Jim76 válasza szimat007 (#1011) üzenetére


Jim76
aktív tag

Ez most komoly kérdés? A 2.5..... na olyan oprendszer nincs, az az otu verzió, amivel frissíteni lehet, az éppen aktuálisra. Ha nem függetlenül vetted akkor konkrétan még semmire. Amúgy pedig csak az ics. .. amíg nincs jb :-)

There is no elevator to success - just the stairs. So take it one step at a time!

(#1015) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

OP frissítette a cm10-et! [link]
Changelog: [link]

(#1016) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Kiirja unlock network sim. De a sim jelszót nem fogadja el. Tehát nem tudom hogy keltsem életre a 3g-t! :(

(#1017) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Nem jó google play app sincs meg böngészőből se lehet play-en keresztül telepíteni semmilyen appot. Innen a legfrissebb app packot tettem fel. A 3g kapcsolat nem működik az usb kapcsolat a sz géppel sem. SD kártyát se tudta ez a build leformázni no comment... Useless shit.

[ Szerkesztve ]

(#1018) hokins válasza ->Raizen<- (#1017) üzenetére


hokins
addikt

köszi az infót. akkor még várok vele...

(#1019) ->Raizen<- válasza hokins (#1018) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Hát én most már csak egy fullos cm10-re vagyok hajlandó átállni amin az összes teló funkció megy.
A tweaked ICS-t toltam vissza. Még jó hogy van mini usb->sd kártya olvasóm. :U

[ Szerkesztve ]

(#1020) wwenigma válasza ->Raizen<- (#1019) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Még jo hogy recoverybol is fel lehet mountolni. :]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1021) Varesz_86 válasza ->Raizen<- (#1016) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

Kiirja unlock network sim. De a sim jelszót nem fogadja el.- Nyomni kell egy dismiss-t neki azt hiszem az volt az alsó gomb és akkor tovább fog menni...

(#1022) Heimdallr75 válasza wwenigma (#1020) üzenetére


Heimdallr75
őstag

Ne viccelj már az legalább 5 gombnyomás, és nem kell szétszedni hozzá :D
cwm-ben. mount &storage->mount->usb sd mount.
a gép máris látja az sd cardot cwm en belül.

الغريبة في هذا الكوكب

(#1023) i.s


i.s
tag

Sziasztok, létezik telefonra telepíthető cwm? i.s

(#1024) Heimdallr75 válasza i.s (#1023) üzenetére


Heimdallr75
őstag

[link]

الغريبة في هذا الكوكب

(#1025) ->Raizen<- válasza Varesz_86 (#1021) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Nem az volt a gond hogy nem tudtam tovább menni. Hanem hogy utána se volt 3g. :U Mivel írtam hogy formáztam az sd-t azt hittem sikerült is és így a clockworkmod mappa is eltűnt. Ezért a 32 gb samu-t becsúsztattam az usb sd olvasóba és akkor láttam hogy nem formázta le. Mindegy toltam gépen is egy formatot clockwm mappa vissza a tweaked backuppal. Aztán újra feltettem az ICS-t. :B

(#1026) loosht válasza ->Raizen<- (#1017) üzenetére


loosht
senior tag

Tökéletesen működik a play, bármit fel tudok tenni. Az USB-kapcsolat szintúgy 100%-osan műkdöik. Hálózati kód kérésénél az elvetésre nyomva működik tovább a telefon. Szóval mi is a "useless shit"? :U Hibák lehetnek, elvégre csak teszt fázisban van.

[ Szerkesztve ]

(#1027) ->Raizen<- válasza loosht (#1026) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Amit leírtam nem viccből írtam le nálam a felsoroltak egyáltalán NEM működnek. Peace. Vagy az én készülékemben van a hiba vagy nem tudom de azt tudom hogy sikerült felinstallálni mindent és mégis egy csomó funkció nem ment! A képernyő bal és jobb felső szélén amikor elsőnek felállt a rendszer balra jobba "görgetve" képhibázott a teló. Mindegy nem foglalkozok vele.

[ Szerkesztve ]

(#1028) loosht válasza ->Raizen<- (#1027) üzenetére


loosht
senior tag

Elhiszem, hogy nálad nem működött. ;) Viszont nem a CM10-zel van gond, mert nálam tökéletesen működnek az említett dolgok.

(#1029) i.s


i.s
tag

Szeretnék néhány ROM-ot kipróbálni. Tudnátok ajánlani romot (ICS alapú, vagy bármi más érdekel, csak tartalmazzon magyar nyelvi támogatást)? i.s

(#1030) ->Raizen<- válasza loosht (#1028) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Független a telód?

(#1031) jagr68


jagr68
tag

Sziasztok! Feltettem a francia ICS-t. Hogy tudom eltakarítani a bekapcsoláskor megjelenő Telenor logót???

(#1032) vampire17 válasza ->Raizen<- (#1027) üzenetére


vampire17
addikt

Nem ertem miert rakosgattok fel alpha ROM-okat, mindennek a tetejebe ugy, hogy utana csodalkoztok hogy nem megy.... "Useless Shit".... Legalabb egy bug reportot vagy egy logcat-et kuldtel a fejlesztonek, h mi nem megy? Mert ha nem tesztelsz akkor minek rakosgatsz fel felkesz ROM-okat???

Ne ertsetek felre, fel lehet ezeket rakni, de olyannak, aki segiteni akar a fejlesztonek... Segitseg alatt nem azt ertem, hogy konyorgunk XDA forumon, hogy legyen mar uj kiadasu ROM "mert en uuuuugy tesztelnek" aztan amikor kijon a kovetkezo, felrakjuk "useless shit" es megfogadjuk, hogy majd csak a fullosan mukodot rakjuk fel... Ez aztan tenyleg nagy segitseg....

darky@ ez nem neked szol kozvetlenul, csak ugy altalanossagban...

[ Szerkesztve ]

(#1033) ->Raizen<- válasza vampire17 (#1032) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Már más is megírta hogy ez meg az nem megy neki akkor én minek írjam ki ugyanoda ugyan azt a szöveget? :F Ne te döntsd már el mit szabad meg mit nem csinálni ok? ;)

(#1034) vantacs


vantacs
csendes tag

Sziasztok! Telenoros magyar ICS ről, valaki tud valamit? Lesz ilyen egyáltalán? Vagy csak pletykák.?! Köszönöm! :R

(#1035) Heimdallr75 válasza vantacs (#1034) üzenetére


Heimdallr75
őstag

urban legend sajnos :D

الغريبة في هذا الكوكب

(#1036) Varesz_86 válasza ->Raizen<- (#1033) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

Amúgy jó a romod, ICS4.0.4.[FR] Stripped and Tweaked, köszönöm szépen :)

(#1037) vantacs válasza Heimdallr75 (#1035) üzenetére


vantacs
csendes tag

Ejj.. :F Akkor lassan francia ics telepítés lesz:) Köszönöm!

(#1038) Heimdallr75 válasza vantacs (#1037) üzenetére


Heimdallr75
őstag

Hát viccet félretéve, alcatel van 7-8 hónapos késésben.
Telenor amúgy sem egy fair, kapkodó idegbeteg banda, tehát adj hozzá még 7-8 hónapot mire telenor megmozdul. Gyakorlatilag már nem kapható, kifutott model lesz mire valami történik.

Persze mindjárt jön pár szakértő aki mindezt megcáfolja. Valami mendemonda alapján.

[ Szerkesztve ]

الغريبة في هذا الكوكب

(#1039) vampire17 válasza ->Raizen<- (#1033) üzenetére


vampire17
addikt

Ne azt ird meg, hogy nem megy, hanem pontos bug-report-ot, esetleg otletet a javitasra...

Csak sztm az nem eppen helyes mentalitas, hogy felrakod, leszarozod, majd kijelented, hogy csak a teljeset rakod fel... Valahogy eddig nekem az jott le, hogy te szereted butykolni a telot, tesztelni, de ez a megnyilvanulas nem ezt adta vissza...

Nem mondom meg mit csinalj, ezt az altalad valasztott "teszter" titulus koveteli meg :) (amit akkor valasztottal, amikor letoltotted a felkesz ROM-ot) Ha figyeled az XDA-t, masoknak, (szinten tesztereknek!) mar egesz sok otletuk volt pl az adatkapcslat, vagy az USB problemajara, meg mielott iuss kiadta volna ezt az uj release-t...

Szoval nekem a bejegyzeseddel (es a tobbi hasonlo bejegyzessel) csak az a gondom, hogy mas munkajat elintezik egy "Shit" el, viszont aktivan meg nem segitenek...

(#1040) jagr68


jagr68
tag

Tökéletesen igazad van, a Telenor egy fos.

(#1041) ->Raizen<- válasza vampire17 (#1039) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Demokráciában élünk mindenki elmondhatja a véleményét az hogy neked nem tetszik a véleményem magasról teszek rá! ;)
Ott a fórumokon nálam sokkal jobb szakemberek hozzáértők vannak akkor én miért törjem magam? Ráérek tanulni senki se úgy született hogy c-ben programoz perfektül pl. :F
Én itt szoktam néha segíteni ebben abban nem megyek túl a határaimon mert még nem ismerem az android rendszert bájtról bájtra. ;) A témát lezártnak tekintem! ;)

(#1042) jagr68 válasza ->Raizen<- (#977) üzenetére


jagr68
tag

Alcatel OT 995 ULTRA@mistercheese's ICS4.0.4.[FR] Stripped and Tweaked Ez honnan?

(#1043) No$KiLL


No$KiLL
csendes tag

én azt szeretném kérdezni, ami az első oldalon találhatóhoz kapcsolódik...(ne kövezzetek meg ha esetleg hülyeséget kérdezek)

Az első oldalon találtam tehát a számomra legjobb megoldást, hogy letöltöm az Elixir 2-t és állapotsorba helyezett widget gomb segítségével egyből recovery módba tudom rakni a készüléket.
viszont van ott még más lehetőség is:
normál újraindítás
recovery mód (ez megvan)
Bootloader
leállítás (ez értelemszerűen nem kell)
tehát az lenne a kérdésem hogy a normál újraindításhoz is a beállításoknál meg kell adni egy parancs sort mint a recovery-nél? és ha igen akkor mi az?

(#1044) Varesz_86 válasza jagr68 (#1042) üzenetére


Varesz_86
aktív tag

(#1045) No$KiLL válasza Varesz_86 (#1044) üzenetére


No$KiLL
csendes tag

mi a külömbség http://d-h.st/48T ez és a között a tweaked es ics között?

(#1046) hokins válasza No$KiLL (#1045) üzenetére


hokins
addikt

a tweaked egy kitakarított ics,amit te is meg tudsz csinálni,más különbséget én nem vettem észre.

(#1047) No$KiLL válasza hokins (#1046) üzenetére


No$KiLL
csendes tag

köszönöm a választ :)

én már kipucoltam a francia ics-t és pár app segítségével be is állítottam. azt hittem ez a tweaked valamivel többet jelent, de akkor így felesleges felraknom :D

(#1048) loosht válasza ->Raizen<- (#1030) üzenetére


loosht
senior tag

Nem.

(#1049) vampire17


vampire17
addikt

Uj kiadasu CM10 nel elv. ha a következő problémák jelentkeznek, ezeket kell tenni:

1. Nem megy win alol az USB mass storage: Töröld a "usb composite device" vagy "phone" eszközt az eszközkezelőből. Majd csatlakoztasd ujra a telót.

2. Nem megy a mobilnet: wifivel fol a netre, add hozza a google accountod, majd a szolgaltatod APN adatait. (ezt megnezheted pl a jelenlegi rendszeredben) Ezutan mennie kell.

3. Nem megy fel a Gapps: a regi GB bootloader azt irja, felmegy a Gapps, de valojaban nem telepul. Hasznald az uj bootloadert, azzal felmegy a Gapps.

(angolul itt)

[ Szerkesztve ]

(#1050) hokins


hokins
addikt

Akinek panaroid vagy CM10 van fent,az megtudná nekem nézni hogy a cpu_t lehet-e feljebb húzni? Meg hwa beállitási lehetőség vane?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.