Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24601) szil2006


szil2006
csendes tag

Sziasztok!
ics 4.0 verzió van rajt.Az a gond ismeretlen eszköz nem ismeri fel a pc. flashtool sem megy.rádugom a gépre ki irja hogy ismeretlen eszköz hozzá sem rendeli a drivert.mit lehet tenni??

(#24602) zsolt1981062


zsolt1981062
csendes tag

Sziasztok
Azt szeretném kérdezni hogy miért van az hogy a GBH1N1-en minden program és játék hibátlanul fut az utána következő romokon lehet az ICS CM10.1-en CM10.2-őn vagy CM11 még ami a telefonra való program vagy játék akkor is kilép és azt írja ki hogy az alkalmazás hiba miatt kilép.
Köszönöttel: Zsolz

(#24603) bmt50 válasza zsolt1981062 (#24602) üzenetére


bmt50
senior tag

Lehet a cwm-ben baltazol el valamit,mikor a gapps-ot felteszed.CM11-re tobben panaszkodnak itt, hogy nem megy a jatek,de a tobbi cm jo elvileg jatekra.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#24604) zsolt1981062 válasza bmt50 (#24603) üzenetére


zsolt1981062
csendes tag

Azt a gappsot teszem rá mindig ami alá van írva. Pl az adobe flash playert se lehet semelyik böngészőhöz társítani

(#24605) SüdiLaller


SüdiLaller
aktív tag

Sziasztok, CM11 Alpha2 alatt annyi a nyomorom (újabban) hogy PC-re csatlakoztatva hiába kapcsolom be az USB tárat, nem történik semmi. Airdroiddal küzdök, de a kábeles csatlakozás hiányzik nekem.

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#24606) lacc65 válasza szil2006 (#24601) üzenetére


lacc65
tag

Szia,először próbáld a telefon beállítások menüjében a gyáriak visszaállítását vagy ha ez nem megy,kikapcsolt állapotban a hang fel + pw gomb nyomása 2-ik rezzenésig,ha nincs változás a pc drivert is frissítsd vagy telepítsd újra (am ha gyári az ics flash tool-al nem mész semmire ).

(#24607) lacc65 válasza zsolt1981062 (#24602) üzenetére


lacc65
tag

Sztem azért nézz utána,hogy a telepíteni kívánt alkalmazások egyáltalán futtathatóak e a 4.xxx-os-ek-en.

(#24608) lacc65 válasza SüdiLaller (#24605) üzenetére


lacc65
tag

Szia,driver,kábel,usb portok a lehetséges hiba források.

(#24609) SüdiLaller válasza lacc65 (#24608) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Szia, romolós laptopom sem látja, asztalim se, asszony telója okés, csak az enyém szívat. fentiek kizárva...

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#24610) lacc65 válasza SüdiLaller (#24609) üzenetére


lacc65
tag

esetleg egy korábbi rom-al próbáld meg ha azzal sem megy, lehet a teló usb portja állt le,de ennek kisebb a valószínűsége sztem.

(#24611) SüdiLaller válasza lacc65 (#24610) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Leteszteltem recovery alatt, úgy hogy bemountoltam az sd-t, és úgy viszi. Így nem kellett legyaláznom róla a szépen belakott romot :)

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#24612) SüdiLaller


SüdiLaller
aktív tag

Átkapcsoltam MTP eszközre, és így látja az SD kártyát a windows. USB háttértárként továbbra sincs semmi, de így már nem is számít. :C

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#24613) zsolt1981062 válasza lacc65 (#24607) üzenetére


zsolt1981062
csendes tag

Köszi

(#24614) x1port


x1port
addikt

Na..hétvégén véget vetettem a CM11-nek.
Olyan szinten belassult,hogy a kezdőképernyőt is kb fél perc alatt találta meg :)

+ váratlanul újraindulgatott :(

Szóval tényleg max pár napig használhatók a CM-ek :(

Feltettem a SCI -t.
Ez tényleg villám. ( egyedül az átlátszó értesítési sáv ami nagyon hiányzik belőle )

Viszont az lenne a kérdésem,hogy ebben miért nincs hangszínszabályzó a zenelejátszóban?
A gyári ICS-ben volt.
Lehet ezt pótolni valahogy ?

(#24615) helixP válasza x1port (#24614) üzenetére


helixP
nagyúr

Szóval tényleg max pár napig használhatók a CM-ek.
NÁLAD. Tedd már hozzá, ne általánosíts.
Nyilván villám a SCI, mint minden szűz rom.

[ Szerkesztve ]

(#24616) x1port válasza helixP (#24615) üzenetére


x1port
addikt

Nálam!

(#24617) Milestone2 válasza x1port (#24616) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Összecserélted a betűket!
Avatarod alapján a helyes sorrend:

Málna!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#24618) x1port válasza Milestone2 (#24617) üzenetére


x1port
addikt

okok..legyen málna! Bánom is én .. :)

Tippetek van a hangszínszabályzóra?

(#24619) helixP válasza x1port (#24618) üzenetére


helixP
nagyúr

Nálam a gyári ICS-nél nem volt hangszínszabályzó, az tuti, csak egy fapados program volt.
Tedd fel a Google-zenelejátszóját, abban tuti van és ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#24620) x1port válasza helixP (#24619) üzenetére


x1port
addikt

Enyémben volt a fapados zenelejátszóban , az asszonynak is van benne.
Egész jól szól.

De igaz , a google musicban van.

Kösz a tippet ! :)

(#24621) x1port válasza helixP (#24619) üzenetére


x1port
addikt

Feltettem a guglisat és abban sincs :U
Gondolom az a gyárit használná ami az SCI-ből ki lett kapálva.

Jó lenne tudni ,hogy mi ennek a neve....
Mert így gyötrelmes hangja van.

Ez a music fx lenne :F

(#24622) pataig válasza x1port (#24621) üzenetére


pataig
tag

Helló!
A play-en van néhány alkalmazás, csak próbálgatni kell..
Pl: Equalizer Music Player, Winamp, Poweramp Music Player (ezt sokan dicsérik, csak fizetős, de van próbaverziója is), n7player Music Player.....stb...
Tisztában vagyok vele, hogy ez nem az a fórum, ahol appokat ajánlgatunk egymásnak, de remélem nem kapok büntit...

(#24623) ViktorHUN79 válasza x1port (#24621) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Tedd fel a Jet Audio ingyenes változatát ebbe xarásig van hangszin szabályzó!
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jetappfactory.jetaudio&hl=hu

(#24624) a.t.t.i. válasza ViktorHUN79 (#24623) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

Még mindig azzal küzdök hogy nincs wifi a telón.
Egszerűen nem talál wifit,letapogatásnál.
Gyári rommal és H1n1-el sem.
Mit lehet csinálni?
Hogyan lehet ics-es telót teljesen gyárira ,alapra állítani?

(#24625) namerke válasza a.t.t.i. (#24624) üzenetére


namerke
tag

Ha hivatalos úton frissítettél ICS-re akkor nincs visszaút, ICS bootloadered van, csak costum rom-ok mennek fel. Ha a legújabb cm11-el sem talál wifit akkor nem a ROM-ok hibája lesz.

(#24626) a.t.t.i. válasza namerke (#24625) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

Én már igy vettem,csak a h1n1et raktam rá.
Fogalmam sincs hogy kerult rá ics.
Tudsz adni linket az általad említett romhoz?
Cwm-ből megy fel?
Kell valamit tudnom még?

(#24627) namerke válasza a.t.t.i. (#24626) üzenetére


namerke
tag

Ha jól emlékszem volt rá módszer amivel kilehet deríteni a bl verziót. Talán a qtadb program volt ez, de erre nem mernék esküdni, számomra sose kellett. Az általam említett ROM-t elérheted [ezen a linken], telepítési leírással együtt, és igen, cwm-ből megy fel, azzal a verzióval amit az oldalon ír. Viszont azt ICS bootloaderrel ajánlatos használni.
Minden egyéb hasznos információt megtalálsz [fakír blogjában.]

(#24628) a.t.t.i. válasza namerke (#24627) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

Köszönöm szépen a segítségedet.

(#24629) bmt50 válasza a.t.t.i. (#24624) üzenetére


bmt50
senior tag

Szvsz hardware-es gondod van.Kizartnak tartom, hogy felraktal egy romot, minden jol mukodik, csak a wifi nem.Kuldd el szervizbe, de irjatok bele hogy a hiba a helyszinen jelentkezett.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#24630) a.t.t.i. válasza bmt50 (#24629) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

Próbáltam,de visszadobta a T illegális softverezés miatt.
Igy vettuk,es nem vettem észre benne a superuser ikont.
Ők észrevettek.
Ezért akartam valahogy alapra állítani ,tehát root stb le,de nem tudom hogy kell.
Ahogy megvettük,2nap után bemondta a wifi az unalmast,előtte jó volt.

(#24631) gergely64 válasza SüdiLaller (#24612) üzenetére


gergely64
tag

"Átkapcsoltam MTP eszközre"

Mond már el hogy mi is ez, mert én is ebben a "cipőben járok" CM-ben nem tudom az usb-n csatlakozásra bírni a telómat, hogy a pc lássa az sd kártyát.

Köszi előre is!

(#24632) lacc65 válasza a.t.t.i. (#24630) üzenetére


lacc65
tag

Szia itt segít bagyusz,hogy hogyan,itt pedig megtalálod,hogy mivel,utána ha még sincs wifi,próbáld + még 1x a szervízt,elvileg el kell fogadniuk.

(#24633) a.t.t.i. válasza lacc65 (#24632) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

szia.
Hát...az összes csúcs samsung telót végig romoltam,de ez nekem kínai.
Még a leírás csak-csak de a linkről mit kéne feltennem fogalmam sincs:(

Ui.ha most nem csatlakozik a wifim,CM tol sem fog...szerinted?

[ Szerkesztve ]

(#24634) lacc65 válasza a.t.t.i. (#24633) üzenetére


lacc65
tag

először is kideríted az utolsó fw-t bagyusz leírása alapján ebből ki kéne derülni utoljára milyen gyári rom volt a telón, ez alapján választhatsz h gb vagy ics gyárit teszel vissza,azt hogyha így sincs wifi arra értettem, ha gyárin sem menne akkor vszínü teló hiba, gyári rom-al pedig el kéne fogadnia a szerviznek,persze bármelyik cm-el kipróbálhatod elvileg 10.2-ig nem volt gond a wifi-vel, 11-nél megosztás gondok voltak 1-2 telón.

(#24635) ViktorHUN79 válasza a.t.t.i. (#24633) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Ha nem boldogulsz irj rám holnap tré mobos gyári 4.0.4 viszaálitásához romot,cwm-et,meg szájbarágós leírást elküldöm,azzal minden gyári lesz,viheted a szervizbe utána!

[ Szerkesztve ]

(#24636) argetlam01


argetlam01
tag

ha a cm11 et szeretném telepíteni és ezt full wipe nem csinálom meg mi lehet a baj?

(#24637) x1port válasza argetlam01 (#24636) üzenetére


x1port
addikt

Akkor szinte bármi.
Így sem 100%-os..hát még úgy !

(#24638) lacc65 válasza argetlam01 (#24636) üzenetére


lacc65
tag

Ha a formázást ( system,data,cache ) megcsinálod,elvileg felesleges a wipe ugyan is ez csak a nem a rendszer telepítésből származó adatokat távolítja el.

(#24639) gabag28


gabag28
tag

Sziasztok!

Nektek hány voltot ír a telefon az akkura amikor már csak 5-10% töltés van benne? Az enyém kb 3.6V-3,7V között már kikapcsol a gyári akkuval és a most vásárolt új akkuval is ugyanez a helyzet. Ez pedig még bőven üzemi feszültség. Gyanítom nem is a gyári akku volt már elgyengülve hanem rosszul érzékeli a telefonom mikor van lemerülve. Mert az új akkuval se javult lényegében a helyzet. Érdekelne nálatok hány voltnál érzékeli lemerültnek az akkut a telefon?

(#24640) helixP válasza gabag28 (#24639) üzenetére


helixP
nagyúr

Li-os akkumulátoroknak nem nagyon tesz jót, ha 10%-körüli/alatti állapotban nyúzzák őket. Szóval szerintem használd felváltva a két akkumulátort és máris ki tud küszöbölni, hogy alacsony %-on kilövi magát, amikor már csak pár 'csepp' lötyög az alján.

(#24641) gabag28 válasza helixP (#24640) üzenetére


gabag28
tag

Félreértesz, nem 10% körül akarom használni. Most vettem új akkut ezzel is naponta 2-3 alkalommal kell tölteni a telefont normál használat mellett. Ez régebben koránt sem volt így. Volt már gyári visszaállítás, ellenőriztem nincs beragadt alkalmazás se.
Az a gyanúm, hogy az én telefon nem érzékeli jól mikor van lemerülve az akku. Gondolom ezt abból, hogy 3,6V-nál már kikapcsol. Az a Li akku ami terhelés mellett 3,6V-ot tud az még elég messze van a lemerült állapottól. Érdekelne a Ti telefonotokban az akku hány volt körül van mikor lemerült. Én a GSam Battery Monitoral nézem. Mivel már nem garanciális mielőtt szervizbe viszem megpróbálok utánajárni ennek.

(#24642) helixP válasza gabag28 (#24641) üzenetére


helixP
nagyúr

Félreértettelek, valóban sry.
Viszont sajna ebben nem tudok segíteni, mert nem hagyom addig merülni :( Viszont most vettem le a töltőről, tökig van töltve és 4,16 V-on van (30 másodperc elteltével már csak 4,12).
Jól emlékszem, hogy custom rommal is próbálkoztál már? Én a helyedben vinném szervizbe.

[ Szerkesztve ]

(#24643) x1port válasza gabag28 (#24641) üzenetére


x1port
addikt

Az enyém most 63%-on van és 3.83 V. 24 C

(#24644) x1port


x1port
addikt

100 % és 4.14 V .

(#24645) gabag28 válasza helixP (#24642) üzenetére


gabag28
tag

Az ha az elején egy darabig gyorsan esik a fesz az normális, ugyanis a kisülés nem lineáris. 4V-ig viszonylag gyorsan lemegy, de utána olyan 3,3-3,4V-ig közel egyenletesen csökken majd onnantól már gyorsabban és kb 3,1-3,0 körül van, hogy nagyon leesik. Ennél a pontnál már azt lehet mondani, hogy lemerült. De még ez sem a mélymerült állapot ami károsítja az akkut. A fényképezőm pl 3,15V-nál kapcsol ki teljesen és az abban lévő Li akkunak 3 év után se volt baja.

Nem, csak a gyári romokkal próbáltam. Sokáig a 2.3.6 (ha jól rémlik) volt fent. Aztán feltettem a 4.0.4-et, de abból is a gyárit. Szerintem is szerviz lesz, de lehet új teló lesz belőle, ha drágán javítják. Ugyanis már nem garanciális.

(#24646) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Sziasztok!

Gyári 4.0.4et szeretnék rootolni,de az istennek nem megy....
Itt 2 leírás van. Superoneclick megáll félúton, nem fejeződik be. A runme.bat-os meg elvileg lefut, minden rendben,de rootchecker szerint nem rootolt a készülék....
Próbáltam cwm-ből is a root.zip-et feltenni, de azzal meg már ott megbukik a dolog, hogy nem csatolja az sd kártyát....
Fájlokat Milestone2-től szedtem le.

Van valakinek ötlete?

[ Szerkesztve ]

(#24647) Keeperv85 válasza jackbacsi87 (#24646) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ez most nem neked szól, csak a témára reagálnák... ezért nem akartam frissíteni az első hsz.-t legutóbb... :W

Sajnos nem tudom mi lehet a gond, talán a drivereket nézd át, hátha segít...

(#24648) ORCA58 válasza jackbacsi87 (#24646) üzenetére


ORCA58
addikt

A Superoneclick csak GB-re volt jó ICS (4.0.4) nem root-olható vele.
Próbáld a root.zip-et CWM-ből. Anno ezzel root-oltam. Itt találod [link]
Nem rég írta valaki, hogy a srsroot is jó [link]

[ Szerkesztve ]

(#24649) jackbacsi87 válasza ORCA58 (#24648) üzenetére


jackbacsi87
senior tag

köszi a tippeket!

cwm-ből 5. valahányast pakoltam fel, nem tudja mountolni az sd kártyát, így zip-et sem tudok feltenni. 2 sd kártyával is próbáltam, formáztam is, de kapufa.megpróbálok majd másikat beszerezni...
a linkelt cuccot majd kipróbálom, hátha....

(#24650) bmt50 válasza jackbacsi87 (#24649) üzenetére


bmt50
senior tag

Banalis dolog, de probald meg masik usb slotba dugni a kabelt,illetve masik 5-os cwm-et. Nekem se latta az sd-t, es ez oldotta meg

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.