Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25501) tangee válasza helixP (#25498) üzenetére


tangee
csendes tag

köszi, így máris megjelent.

(#25502) x1port válasza bladegery (#25500) üzenetére


x1port
addikt

tessék.
Melyik szolgáltatónál vagy?

(#25503) argetlam01


argetlam01
tag

cm 11 ben hogy tudok sim re számokat menteni ?

(#25504) helixP válasza argetlam01 (#25503) üzenetére


helixP
nagyúr

Sehogy. Én nem találtam ilyen opciót. Mentsd inkább google-fiókba, sokkal biztonságosabb, egyszerűbb és könnyebben szinkronizálsz.

(#25505) bagyusz válasza bladegery (#25500) üzenetére


bagyusz
őstag

[link] Ez lenne a patch rá. Jah már linkelték akkor mind1. :DDD

(#25483) x1port:

Lényeg, hogy megoldódott. :)

[ Szerkesztve ]

(#25506) x1port válasza bagyusz (#25505) üzenetére


x1port
addikt

Egyébként ìgy hogy a CM11 ben van zram alapból , nem lenne célszerű az sd-re csinálni swap-ot ? Nem gyorsìtaná kicsit ?
Vagy a kettő nem ua. ?

(#25507) generic


generic
senior tag

Sziasztok, van egy második "telefonként" tartott OT-995 csoda. 4x volt már szervizben mindig előjött valami hiba rajta. Utolsó szerviz után 2 órával tönkrement a kamerája is.
Kérdés: erre most egy vagy két év garancia van? T-mobile-os telefon. És nem lehet kicseréltetni vajon? Mert mindig valami baja van.

(#25508) bagyusz válasza x1port (#25506) üzenetére


bagyusz
őstag

Nem érdemes foglalkozni az swappal, lassabb is meg kártyának sem tesz jót az állandó írás/olvasással.

A zRam lényegében swapként működik, csak az oda kerülő állományok erős tömörítésen esnek át.

[ Szerkesztve ]

(#25509) kovakovi77


kovakovi77
tag

Wifi hotspot nem működik.(ki-be magától kapcsolgat.)
CM11 valentinnapi verzió van fent. full wipe es minden formázással. Meg lehet ezt valahogy olldani? Vagy várjak türelmesen a köv verzióra? Egyébként király a rom.

(#25510) SüdiLaller válasza kovakovi77 (#25509) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

nekem is ez az egyetlenegy szívfájdalmam, mert bent a cégnél nem szívesen hagyok nyomokat, ezért a saját netem osztom a saját laptopomra, de már nem :D

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#25511) x1port válasza bagyusz (#25508) üzenetére


x1port
addikt

Az normális jelenség hogy amikor a CM-et először újraindítom az első start után (berögződés ) akkor biztonsági üzemmódban indul ?

(#25512) Jano_023


Jano_023
őstag

Sziasztok, párom telefonjára kellene egy stabil ROM-ot varázsolnom mert a gyári igen lassú melyiket ajánljátok ?

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#25513) ViktorHUN79 válasza Jano_023 (#25512) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Á,ezt próbálgatni kell,pl.nekem az összes cm amit próbáltam nem jött be!Leginkább a ICS_H1N1v5.8a volt stabil(abba is van hiba),de ez nagyon változó kinek mi műkszik rendesen.
http://d-h.st/Ur9

(#25514) bagyusz válasza kovakovi77 (#25509) üzenetére


bagyusz
őstag

Javítottam, csak ahhoz már nem akarok patchet, majd a következő romban.

(#25511) x1port: Nem igazán, védett módba csak akkor kapcsol, ha valami fatális hiba történt.

(#25515) bladegery: Igen, csak meglévő rendszerre rátelepíted, nem kell wipe,gapps.

[ Szerkesztve ]

(#25515) bladegery válasza bagyusz (#25505) üzenetére


bladegery
senior tag

Csak siman cwmbol telepitem a rendszerre?

gergely-szabo.com

(#25516) x1port válasza bagyusz (#25514) üzenetére


x1port
addikt

Most feltelepítettem machfixes recoval ,de mint a villám !
Lehet hogy az sd-n volt nekem pár szektor hiba ami miatt akadozott ?
Most így hogy telejesen újra partícionáltam/formáztam a kártyát , hibátlanul fut a rom.

( CM11 -ről beszélek )

[ Szerkesztve ]

(#25517) bagyusz válasza x1port (#25516) üzenetére


bagyusz
őstag

Nincs kizárva, de igazából csak találgatni lehet.

(#25518) SüdiLaller válasza x1port (#25516) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

Nekem is volt tegnapig egy micro sd-m ami csintalankodott, de mióta megparticionáltam kétfelé, azóta nincs idegeskedés. ;]
lol

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#25520) tomiivagyok válasza SüdiLaller (#25518) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

nyilván besírtam most a röhögéstől, jólesett a mai, szar napom után :D

(#25521) tomiivagyok


tomiivagyok
aktív tag

hoppá, bocsánat, nem fértem bele a szerkesztési időbe.

nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy az USB-s adatátvitelt nem lehetne megint nagyon megszuperálni, és visszarakni 4-5mb/s-re? Mert most is a filmet 100kb/s sebességgel másolja, ami hát... Kicsit zavaró, legalábbis számomra. Az egyik CM romban már volt erre lehetőség, azt hiszem a 10.2-ben, vagy 10.1-ben, 11-ben nem lehetne megvalósítani?

(#25522) ORCA58 válasza namerke (#25490) üzenetére


ORCA58
addikt

Ez engem is érdekelne. Most a Swype van fenn, mert nekem nagyon hiányzik a csúsztatgatás!
Az új GAPS-ban lehet a hiba. A naptár sem volt tökéletes benne, le kellett tölteni a Google-ról.

(#25523) x1port válasza SüdiLaller (#25518) üzenetére


x1port
addikt

Ahogy látom Te is leválasztottál belőle egy részt ext. partíciónak :)

(#25524) namerke válasza ORCA58 (#25522) üzenetére


namerke
tag

+A google voice search FC-zik bizonyos időközönként, totál random, gondolom gapps része az is. Lehet ránézek majd minimal gapps-al, megeszi-é.

(#25525) desorio


desorio
újonc

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni egy Alcatel OT 995 rootolásához. ICS 4.0.4 van rajta, gyári. Próbáltam rootolni a RunMe.bat féle módszerrel, le is futott, de nem indul újra a teló ahogy kellene, meg ahogy olvastam. A Skate telómat simán rootoltam , tettem rá recoveryt, rom-ot , de az Alcatel nem jön össze még a root sem. Superoneclick-el sem megy. Valaki ha tud segítsen! Köszönöm!

(#25526) crow89


crow89
tag

Sziasztok!

Próbáltam rootolni a telómat, de nem ment a leírt módszerrel ezért fasboot-ból flasheltem a recovery-t, most zöld droid piros háromszög felkiáltójellel van... fastboot megy, de se a recovery se az android nem indul...
Gyors segítség kéne fastboot flasheléshez...

(#25527) Keeperv85 válasza crow89 (#25526) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Szerintem nem flashelted csak bootoltad... próba újra!

(#25528) crow89 válasza Keeperv85 (#25527) üzenetére


crow89
tag

Köszi a gyors választ, már megoldottam... Pont az volt a baj, hogy flash-eltem, de mivel még nem volt rootolva ezért nem is indult el a teló, fastbootal bebootoltam a recoveryt és felraktam vele a root.zip-et. Most minden jó :)

vagy mégsem, ha recoveryt akarok indítani, akkor ugyanaz jön be és utána az android indításnál is...
ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#25529) Keeperv85 válasza crow89 (#25528) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Biztos felfér az a recovery flashelve is? Nekem erősen úgy tűnik, hogy csak bootolni tudja...

(#25530) crow89 válasza Keeperv85 (#25529) üzenetére


crow89
tag

Hát én ezt nem értem, ha recoveryt akarok indítani meghal a kinyitott droidból kijövő piros háromszögben felkiáltójellel. Próbáltam már az 5.5.4-est és a 6.0.4.7-est is boot-olni boot-olja őket, de ha felflashelem akkor meghal. Ötlet? A telót használtan vettem már ICS-el. AZ az érdekes, hogy ha felflashelem a recoveryt utána recoveryben akarom elindítani, akkor meghal és aksi ki-be után az android sem indul. Ha boot-olom utána a recoveryt, akkor meg az android is rendesen indul egészen addig, míg nem akarok recoveryt indítani, mert akkor megint meghal...

(#25531) Keeperv85 válasza crow89 (#25530) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Leírnád pontosan hová és hogyan flasheled a recovery-t? :B

(#25532) crow89 válasza Keeperv85 (#25531) üzenetére


crow89
tag

Siker :)
Először simán fasboot flash recovery recovery.img parancsal, ekkor halt meg először a teló.
Azóta az Install or Boot CWM script-el amit itt találtam, de végül sikerült a szintén valahol itt talált terminál emulátorból dd parancsal, most minden jó...
Köszi a segítséget.

(#25534) crow89 válasza bocixxl007 (#25533) üzenetére


crow89
tag

Máshonnan kerestem be a recoveryt, csak nem írtam le a teljes elérési utat itt, hogy C:\Users\...
Most ez alapján is megpróbáltam windows alól, de így sem jó, ha nyomom a hangerő felt csak a felkiáltójeles cucc jön be, és csak úgy éled fel a teló, ha beboot-olom a fastbootal a recoveryt és ott reboot system... A teló amúgy t-mobilos volt, de ránézésre a gyári ics rom van rajta. Próbáltam a cyanogenes és a stock recoveryt is egyik se indul hangerő fel+power-el, se adb reboot recovery-vel...

[ Szerkesztve ]

(#25535) SüdiLaller válasza x1port (#25523) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

:D amíg 5 Dodóért jön sájnából a 8GB-os addig simán megreccsentem azt amelyik a rom telepítésbe beleköp...

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#25537) dvdbackuper válasza SüdiLaller (#25535) üzenetére


dvdbackuper
őstag

biztos, h nem 1 gigás az? :Y nagyon olcsónak tűnik

(#25538) ViCk980 válasza dvdbackuper (#25537) üzenetére


ViCk980
tag

(#25539) SüdiLaller válasza dvdbackuper (#25537) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

de nem ám, és még posta ktsg sincs.

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#25540) dvdbackuper válasza SüdiLaller (#25539) üzenetére


dvdbackuper
őstag

egyszer kell egy normálisat venni :R

(#25541) Likans válasza ViCk980 (#25538) üzenetére


Likans
csendes tag

Én is egy ilyet használok most,de én az "ocsanban" vettem.Még nem adott indokot a "formázásra"!

(#25542) ViCk980 válasza Likans (#25541) üzenetére


ViCk980
tag

Nekem sem a minőséggel volt a bajom. Egyszerűen csak sz@rul sikerült a foglalatbol kivétel... :D

de ha 4000-ért évente török egyet az még mindig türhető.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#25543) Likans válasza ViCk980 (#25542) üzenetére


Likans
csendes tag

Érdekes,de lekopogom,hogy nem volt még kártya gondom,pedig kezdtem az 512-el és most vagyok a 16 gigásnál.Az asszony ez idő alatt kettőt is kilőtt.

(#25544) eldrah


eldrah
aktív tag

Szép napot! Olvasgattam az elmult pár száz hozzászolást és láttam olyasmit ami felkeltette az érdeklodésem...utánaolvasgattam de tapasztalati info megnyugtatobb lenne...Az akksifagyasztásrol van szo...Ez valoban mukodhet? javithat a teljesitményen? vagy olyan eredménnyel,mint a rampucolo progik a memoria kiseprésében?:) a Srác aki irta,hogy négy orája van már a hutoben az akku,azota ha jol láttam nem irt...lehet ki is nyirta vele?:D

(#25545) ViktorHUN79 válasza eldrah (#25544) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Én kipróbáltam a világon semmit nemér ez a fagyasztás ,de lehet kicsit még szarabb az aksi!
Ez amúgy mire való amit bagyusz felrakott a letöltésekbe?
cocktail_twrp_2.6.3.0.zip

[ Szerkesztve ]

(#25546) Milestone2 válasza ViktorHUN79 (#25545) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Drága barátom.
A TWRP egy recovery fajta.
Érintőfelületű.
Más mint a CWM (Clockworkmod)
Klassz.
De mielőtt kipróbálnád várj. (Vagy ha nem vársz és kipróbálod még ne flesseld fel, csak bootold / loadold)
Bagyusz hétvégére ígérte a javított új verziót.
(A mostaninak is csak annyi a hibája, hogy nem engedi formázni a custpack-ot. De attól még jól működik)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25547) eldrah válasza ViktorHUN79 (#25545) üzenetére


eldrah
aktív tag

Koszi:) akkor hétvégén nem probálgatom...Más esetleg tapasztalt mást?:)

(#25548) wwenigma válasza eldrah (#25547) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Én azt tapasztaltam hogy az 1750-es uj akku postával 14$.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#25549) eldrah válasza wwenigma (#25548) üzenetére


eldrah
aktív tag

:D most rendeltem 700 forintért négy aa helyes power bankot:) azzal már csak elleszek...van otthon 6db 2750es elem..igazábol az ingress ami szivja..meg a film...meg a játék...meg a sok net...basszus..szoval minden..dehát ezért okostelefon,hogy használjam:D csak mostmár igy naponta háromszor toltom a telot:D

(#25550) Keeperv85 válasza wwenigma (#25548) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

;] :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.