Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25751) Milestone2 válasza aytukabozs (#25750) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az Alcatelt felesleges rootolni. (Kivéve ha a stock ROM-ot akarod használni rootolva, de az szerintem felesleges)
PC-ről külső helyről el lehet indítani a Recoveryt.
Elkészíted a gyári ROM backup mentését.
És már mehet is rá a custom (ami a legtöbb rootolt, de ha nem sebaj, mert a reboot előtt ráflesselsz egy SuperSU-t és kész.
Még jobb is ha nem rootolod, mert akkor a mentésed sem lesz tele rootolás nyomokkal...
(Már ha most nem szórtad tele...)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25752) csicsice


csicsice
csendes tag

Sziasztok. Kérdezhetek valamit? CM11 legújabb van fönt, szinte hiba nélkül megy. Egy problémám van: sima telefonhívásnál nem ébred fel a képernyő, hangerő vagy bekapcsoló gombot megnyomom, akkor képernyő van de semmi hang és a hívást sem jelzi, csak már hogy nem fogadott. Ezzel mit lehet tenni? köszönöm.
Nincs képernyőzár se beállítva, csak alvó mód.

[ Szerkesztve ]

(#25753) aytukabozs válasza Milestone2 (#25751) üzenetére


aytukabozs
addikt

no akkor tegyük egyértelművé; A NAP LÁMÁJÁVAL BESZÉLSZ! :D

ok, rootolás skippelve,
recovery rendben elindul, backup>>>
cant mount backup path... ???

ok akkor mountolom az SD-t >>>
error mounting sdcard

mi a tököm baja van? (8gb-s a Blademben tökéletesen működő kártya, mókolás előtt a telóval leformázva...)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#25754) helixP válasza aytukabozs (#25753) üzenetére


helixP
nagyúr

Cwm fent van? Ha igen, melyik, és melyik romot szeretnéd rátenni?

(#25755) aytukabozs válasza helixP (#25754) üzenetére


aytukabozs
addikt

nincs fent, pc-ről fut az 5.5.0.4

ics-ről szeretnék előrébb lépni,
lányteló tehát MIUI-ban gondolkodom...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#25756) ORCA58 válasza aytukabozs (#25755) üzenetére


ORCA58
addikt

A matchfix-es CWM-et használod? Nem mindegyik 5-ös jó! Én sem Flasheltem, ez eddig mindenhez jó volt.
MIUI-t nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#25757) aytukabozs válasza ORCA58 (#25756) üzenetére


aytukabozs
addikt

itt az összefoglalóban linkelt fastboot-os csomag-ban találhatót használtam, de mosmár látom hogy csak pár sorral kellett volna továbbolvasni...

no, asszem jövök még, addig is mindenkinek köszi mindent.

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#25758) shadowlizard válasza shadowlizard (#25739) üzenetére


shadowlizard
csendes tag

wwenigma féle 2.3 -as rom-al úgy néz ki kicsit megnyugodott a akku merülés.
Bár érdekes hogy bagyusz h1n1-e miért nem ok. Régen még GB BL-nél gyakran használtam akkor nem emlékszem hogy gond lett volna vele... de a bootloadernek szerintem az aksimerüléshez nemhiszem hogy bármi köze lenne... butaság volna. :(((

(#25759) Milestone2 válasza helixP (#25754) üzenetére


Milestone2
nagyúr

MIUI-t meg még külön felesleges rootolni.
Saját root szabályrendszere van.
Nem HelixP-nek szól, előtteszólónak...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25760) qfirc


qfirc
csendes tag

Sziasztok!

Lenne itt egy pár kérdés hátha tudtok segíteni.

1) Hogy lehetséges az hogy az mmcblk13-as a cm11 alatt notepad++al megnézve teljesen üres?

2) Lehetséges úgy ICS-re frissíteni a GBBL-t, hogy az MMCBLK 1,2,3,5, Partíciókat , egy mentett ICS romból, vagy valakitől elkérném ezeket a partíciókat
vagy a szöveget átírnám, vagy maga a partíciókat kicserélném egy szövegszerkesztővel PL. Totalcommander,
így sikerülhet?

3) Mivel a telenorosok állandóan tudnak frissíteni otu-val, lehetséges egy témobilos készüléket átvarázsolni,hogy telenoros legyen, hogy ők is állandóan tudjanak frissíteni otu-val.
Ha rátennék egy gyári telenoros ICS-t clockworkmodból egy témobilosra az nem segítene? Vagy ez egyáltalán mitől függ és mért van? Más portot használnak?

Ezekre a kérdésekre várom a válaszotokat köszönettel: Qufirc

[ Szerkesztve ]

(#25761) #84490496 válasza qfirc (#25760) üzenetére


#84490496
törölt tag

1: nem rootolva mentetted,vagy nem root explorerrel pl..

2: minden készülék egyedi azonosítoi benne vannak ezekben a particiókban,nem valószínű,hogy 2 ugyanolyan imei -el rendelkező készüléket engedne bármilyen hálózat.Átírhatod,de az esélyed egy téglázott telóra úgy 90% feletti.. :)

3:A rom csere önmagában kevés, a rejtett,nem írható particiók és az egyedi azonosítók miatt nem fog menni az "átvarázsolás"..

Persze ez csak szerény véleményem,egy hozzáértőbb lehet,hogy megcáfol...

[ Szerkesztve ]

(#25762) qfirc válasza #84490496 (#25761) üzenetére


qfirc
csendes tag

A CM11 magában rootolt és a totalcommandert is beállítottam másképp nem engedné átmásolni sem, ennek fejében csont üres a 13-as partíció.

A rejtett partíciókról nem tudtam szóval ez semmi féle kép nem lehetséges.

És az MMCBLK cserékben nem lehetne ilyenkor belejuttatni a saját imei adataimat?
Persze ezt csak egy megoldásként hoztam fel, hogy végre lehessen azoknak is frissíteni akik nem tudtak.

[ Szerkesztve ]

(#25763) ViktorHUN79 válasza shadowlizard (#25758) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Linkeld már be ide honnan lehet letölteni,lehet megnézem énis !
"wwenigma féle 2.3 -as rom"

(#25764) kgymac válasza ViktorHUN79 (#25763) üzenetére


kgymac
őstag

Bármilyen meglepő, de benne van az összefoglalóban.

(#25765) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

Üdv

egy gyári 2.3-as szoftverű fődarab cserélt (tehát minden fontosabb alkatrésze új) T-mobile függő még egy éves garanciális készüléknek szerintetek mennyi az értéke? Headset töltő tok matt fólia doboz papírok is megvannak.

az egyetlen hátrány hogy törlesztőrészlet még fizetve van mert flottába lett véve eredetileg, de eladás esetén írnék egy szerződést hogy fizetjük.. tehát telefon emiatt nem lesz letiltva.

mennyire eladható ez? illetve van olyan akinek érték a gyári szoftver? főleg ROM főzőkre gondolok. van aki még abból építkezik? előre is köszi annak aki válaszol... privátban jöhet ajánlat is :)

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#25766) helixP válasza DarknessHope (#25765) üzenetére


helixP
nagyúr

Nagyon nem mélyvíz téma a kérdés, de szerintem 20 körül tudod eladni, tekintve, hogy a telenornál is kb ennyiért adják kártyásan.

(#25767) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!
Feltettem Bagyusz uj romját és!!!! Csengőhang választásnál 1 db zene van!!!! File kezelövel nézve / telóé/ Kb 30 zenefile van a Ringtones mappában.Ami eddig mindig működött. Ha rácsatlakozok a gépre a telóval a Ringtones mappában 1 db zenefile van!!!!!!

Mi a t. köm történt?

(#25768) ORCA58 válasza nagyfejü (#25767) üzenetére


ORCA58
addikt

Hol nézed?

A gyári hangok a system\media könyvtárban vannak. Ha rádugod a PC-re, akkor az SD kártyát látod. Ott is van (lehet) Media könyvtár amiben lehet csengőhang.

[ Szerkesztve ]

(#25769) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Megint válaszolt az alcatel support. [link] Szóval NEM osztják meg a fixeket tartalmazó forráskódot és/vagy totálisan félreértettek.... Pontosan mire is kell hivatkozni, GPL? :U Ellevelezgetek én velük...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#25770) Milestone2 válasza wwenigma (#25769) üzenetére


Milestone2
nagyúr

...nagyjából feleslegesen, sajnos!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25771) helixP válasza wwenigma (#25769) üzenetére


helixP
nagyúr

Hajrá! Lepényhalmeg...
Legalább látják, hogy van rá igény.

(#25772) Milestone2 válasza wwenigma (#25769) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De persze: Hajrá!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25773) nagyfejü válasza ORCA58 (#25768) üzenetére


nagyfejü
őstag

Azért írtam hogy eddig mukodott . Mindig beadta az sd kártyarol a zeneket es tudtam választani csengőhangot. De ezt most nem csinálja.Nem a csengohang helyevel van
bajom!!!!

(#25774) kovacs27


kovacs27
csendes tag

Sziasztok!

A CM11- et szeretném felrakni, de hiába megyek download módba a telefon nem csinál semmit, csak Alcatel feliratot mutatja fehér háttérrel. Mi a teendő??

(#25775) ORCA58 válasza nagyfejü (#25773) üzenetére


ORCA58
addikt

Én úgy használom, hogy totalcommanderrel bemásolom a system megfelelő könyvtárába a hangokat, amit használok. Beállítom a jogosultságot, majd újra indítom a telót. Után látja az új hangot. Az az előnye is megvan, hogy SD kártya nélkül marad a hang. Pl. ha pc-re van kapcsolva.

(#25776) helixP válasza kovacs27 (#25774) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem gond az. Akkor kell rádugni a gépre, és load-olni / flash-selni a recoveryt.

(#25777) Milestone2 válasza kovacs27 (#25774) üzenetére


Milestone2
nagyúr

AZ A FELIRAT A DOWNLOAD MÓD!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25778) ViCk980 válasza wwenigma (#25769) üzenetére


ViCk980
tag

A morbid poén az az egészben, hogy nem csak a forráskódot nem osztják meg, de már az otu sem a camfixesre frissít hanem az egyel előbbire.. :W

(#25779) tomiivagyok válasza nagyfejü (#25767) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

Nalam egy reboot megoldja mindig a problemat, utana ott van dogivel minden csengohang :DDD

(#25780) Gobok


Gobok
tag

Mobil net megosztása másnál is kuka???

se usb-n se wifin nem lehet a netet megosztani mert foylamatosan elindul-megáll a szolgáltatás :W

(#25781) helixP válasza Gobok (#25780) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen, másnál is, ahogy ezt kb. leírta már mindenki hatezerszer.
Valakinek ez a megoldás bejött.

(#25782) DarknessHope válasza helixP (#25766) üzenetére


DarknessHope
senior tag

köszi.. valóban telenornál nagyon olcsó ez kicsit aláássa a használt piacot... a kérdés inkább az most bennem hogy nem e ér sokat a gyári szoftverezettség tehát van e indokom arra, hogy későbbi értékesítés miatt megtartsam.... mert ha nem megy vissza a CM :D

[ Szerkesztve ]

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#25783) eldrah


eldrah
aktív tag

Sziasztok! Nem épp ide illik,de eddig itt találkoztam profibb emberekkel:) Skype-ban,van valakinek tapasztalat,hogyan lehet az uzeneteket végleg torolni? se gépen,se android alatt nem engedi ez a szutyok..ha ujrarakom is ugyanott van..max annyit ir,uzenet torolve és ez látszodik..ami elég khmm..béna megoldás:)

(#25784) crown87


crown87
csendes tag

Hi kinyirtam az o995-öm recoveryben telepitettem h1n1-t utánna beragadt az alcatel logonál és nem jönbe a recovery sem mivel probálkozhatok?PLS Help.

(#25785) helixP válasza crown87 (#25784) üzenetére


helixP
nagyúr

Mi jön be recovery helyett? Download módban tudsz reco-t flash-selni vagy load-olni?

(#25786) crown87 válasza helixP (#25785) üzenetére


crown87
csendes tag

andiod jel 3szög felkiáltójel.ha erre gondoltáluff ez számomra részletesebb kérdés alcatel logonálk megáll és a gép pittyeg hogy valamit be ismert és 1 partició meg is jelenik de a teló 3-5percenként ugyan azt mutatja és restart és restart.Előre is kösz!

[ Szerkesztve ]

(#25787) crown87


crown87
csendes tag

sokszori probálkozás után bejött 1 3e recovery ami nem ismeri fel az sd-t

(#25788) helixP válasza crown87 (#25787) üzenetére


helixP
nagyúr

Ez barátom a gyári reco, Neked nincs flash-selve a CWM.
Innen olvasd el a Clockwork recoverybe bootolás-fejezetet.

[ Szerkesztve ]

(#25789) crown87 válasza helixP (#25788) üzenetére


crown87
csendes tag

isten vagy rendes reco jöttbe! LIKE LIKE

(#25790) siskad


siskad
őstag

Hello! Szerintetek meddig lehet biztonságosan felhúzni a processzort?

Xiaomi 13

(#25791) helixP válasza siskad (#25790) üzenetére


helixP
nagyúr

én 20-25%-nál nem merem jobban húzni a procikat.
Tehát itt olyan 1750-1800 fölé nem húztam. Amúgy annyira nem látszik meg a teljesítményen.

(#25792) Milestone2 válasza helixP (#25791) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen pont ezt akartam mondani, hogy a nagy húzás -nyilván nem olyanra gondolok, ami azonnal megöli a processzort- nemhogy gyorsulást nem okoz, inkább akadásokat.

Az meg régi öregek mondták, hogy a processzorokat 20-25% névlegesen alul méretezik. Ebből következőleg max eddig húzhatók túl károsodás nélkül.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25793) siskad válasza helixP (#25791) üzenetére


siskad
őstag

Köszi mindkettőtöknek! :)

Xiaomi 13

(#25794) denes04

Volna szives valaki megosztani velem a wwenigma rom és a h1n1 ics tapasztalatait?
nálam most a h1n1 ics van fent megvagyok elégedve vele de ha a màdik jobb tulajdonságokkal rendelkezik akkor váltanék.

Üdv Dénes >>>>> +36308472229>>>>>> baloghdenes04@gmail.com >>>>>> www.somogypc.hu

(#25795) prannk


prannk
őstag

Üdv!

Felraktam a CM11 et de sajnos elfelejtettem elmenteni a telefon számokat és pehre nem is volt simre másolva.Így elvesztek. Csináltam egy backupot cwm ből ki is bontottam gépen.Megtaláltam a contacts.db ét megnyitottam jegyzettömbel. Itt vannak ben ta számok meg a nevek,de annyi hülyeség van benne hogy nem tudom a szám kihez tartozik. Hogyan tudom a backupból a névjegyeket visszaállítani?

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#25796) ORCA58 válasza prannk (#25795) üzenetére


ORCA58
addikt

Tedd vissza a mentésedet: Csinálj mentést a telefonszámaidról, majd mehet újra a CM11.

(#25797) prannk válasza ORCA58 (#25796) üzenetére


prannk
őstag

Egyszerübb megoldás nincs? :D

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#25798) qfirc válasza prannk (#25797) üzenetére


qfirc
csendes tag

Ha szerencséd van a google leszinkronizálta [link]

Sziasztok tegnap csontra merült a telefonom véletlen!

Erre nem lehet valami megoldást találni,hogy hagyjon valamennyi százalékot,hogy ez ne forduljon többé elő?
Telefonról képtelenség volt tölteni,Usb kábelt elvágtam blankoltam,piros a + fekete a - kb 3 percig tartottam kézzel így felvette a töltést.
De viszont most nagyon merül a telefonom, erre nem tudtok egy olyan progit amivel meg lehetne nézni az akumlátor állapotát ,hogy nem tettem tönkre,nem e lett véletlen cella zárlatos, és ami kiírná a teljes állapotát.
Vadonat új 1700MA aksiról van szó.

(#25799) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Félénk kolléga nekem küldi üzenetét.
CM 11-et próbált telepíteni. Twrp-vel.
Nekem azzal simán felment.
Ezt az üzenetet kapja:

dalvik chace directories wipe comlete
Formatting system using make_ext4fs function
Formatting Custpack using make_ext4fs funktion
Formatting Date using make_ext4fs funktion
Fprmatting Chace using make_ext4fs funktion
Updating partition details...
Installing ' /sdcard/cm-11-20140220-UNOFFICAL-H1
Checking for MD5 file...
Skipping MD5 check: No MD5 file found.
symlink: none symlinks failed
E:error executing updater binary in zip '/sdcard

Mi a gond?
Én nem tudom.
Bagyusz? Wwenigma? Helixp? Mesterek? Bárki ily késői órán?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#25800) prannk válasza qfirc (#25798) üzenetére


prannk
őstag

És ő ezt telefonba hogy kell visszaszinkronizálni cm11 alatt?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.