Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24051) djcsabee


djcsabee
csendes tag

Sziasztok! Nagyon gyorsan kellene nekem vmilyen tökéletesen működő ICS rom, gapps-al együtt.
Felraktam a JB-t, de nem igazán működik, nem megy a böngészőm, és play áruház sem. Vagy egy jól működő JB rom is megtenni, csak nagyon kellene.

Előre is köszönöm!

--Sony Ericsson mobil flashelés, szoftverfrissítés, vkp patchelés.--

(#24052) helixP válasza djcsabee (#24051) üzenetére


helixP
nagyúr

JB: Utolsó CM 10.2 + gapps.
ICS: H1N1 H1N1 5.8a, 2013.03.23-i

(Ics-hez nem kell gapps, mert nem CM, de én határozottan a CM-et ajánlom)

Forrás

[ Szerkesztve ]

(#24053) Milestone2 válasza kgymac (#24050) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Governorokról és schedulerekről itt.

De valóban OT995 alatt a Smartassv2+sio a legelterjedtebb kombináció.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#24054) janihunk


janihunk
senior tag

CM11 re nincs sima rádió?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#24055) helixP válasza janihunk (#24054) üzenetére


helixP
nagyúr

CM-ekre nincs. (Már ha FM-rádióra gondolsz)

(#24056) kgymac válasza janihunk (#24054) üzenetére


kgymac
őstag

CM-re nincs. Bagyusz korábban ajánlott egy (fizetős) alternatívát a play-ról, de amikor utoljára néztem, elég vad ára volt (45eHUF).

(#24057) wwenigma válasza kgymac (#24056) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Spirit FM, az egyetlen FM rádió app a piacon. A lite verzió lett "áremelve" mert nem akarja levenni (gondolom ha megint ki akar adni egyet az hosszu folyamat)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#24058) lacc65 válasza janihunk (#24054) üzenetére


lacc65
tag

ha van net a telódon sztem próbáld + ezt,[link] ,nem feltétel a széles sáv és ingyenes.

(#24059) ORCA58 válasza wwenigma (#24057) üzenetére


ORCA58
addikt

Kipróbáltam a Spirit FM-et. sokkal szebben szól mint az egykori gyári. Viszont ha megy mikor hívnak, és felveszem, nem hallom a hívó hangját, és ő sem engem. Egy újra indítás kellett, hogy helyreálljon.

(#24060) Szállító76


Szállító76
tag

Kedves Fórumtársak!

Fájó búcsút vesszek tőletek át mentem ide: F6
Bár igaz én nem sok vizet zavartan itt. :) Először is Bagyus Fakirr és a többi mesternek köszönöm a segítségeket és az erőfeszítéseteket, hogy a 995 -böl kihozatok minden földi jót amit lehetett :C de nekem ennyi volt ez a teló :O
Sok sikert és kitartást a továbbikban!
Sziasztok.

[ Szerkesztve ]

(#24061) a.t.t.i.


a.t.t.i.
senior tag

Sziasztok.
Tegnap vettunk hasznaltan egy ot-995ot.
Ma elojott az a hiba hogy egyszeruen nem lat wifi halozatot.
Eddig jo volt ,mi lehet a gond,mit lehet csinalni.
4.0.4 van rajta.
Probaltam masik telo mobilnetét wifi hotspotkent hasznalva,adni neki jelet,de azt sem latja.

(#24062) pataig


pataig
tag

Sziasztok!
Olyan gondom van, hogy lassú a telefonom. Pl.: megnyitom az üzeneteket, vagy hívni akarok valakit, akkor több másodperc mire sikerül ezt végrehajtani a készüléknek. (a készüléken 200 név van, illetve 10-20 sms, tehát nem kellene neki gondot okoznia) Ez a jelenség minden app-nál fent áll... ha kijövök valami alkalmazásból, akkor az is idő, mire betölti az asztalt....A telefonon 470Mb üres hely van még így is, hogy 25 app-ot raktam rá. melyek nem igényelnek nagy erőforrásokat...
Most ez van rajta: cm-10.2-20131210-UNOFFICIAL-cocktail, viszont ugyanez a probléma volt amikor ez volt rajta:cm-10.1-20130908-UNOFFICIAL-cocktail. Gondoltam, hogy valami fogja esetleg a készüléket, de ezt megcáfolnám, mert simán 1,5 -2 napig húzom egy töltéssel...
Valakinek van erre valami ötlete?? Milyen rom-ot tegyek fel??
Illetve mi a véleményetek a "Ben féle omni romokkal" kapcsolatban?? Aki használ ilyet adhatna néhány infót. (stabilitás, gyorsaság, megbízhatóság, gyenge pontjai, illetve akku merülés)??
Előre is köszönöm!

(#24063) motrola válasza a.t.t.i. (#24061) üzenetére


motrola
aktív tag

1. a hálózat elfelejtetése és újracsatlakozás.
2. lehetőleg router közelében próbáld meg, távolabb nem biztos, hogy felcsatlakozik.

A 4.04 egy vacak ROM sok a hibája, nem érdemes felsorolni sem. Az eredeti 2.3.6 Gingerbread a legjobb ehhez a telefonhoz. Aki frissítette az rosszul járt.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#24064) motrola válasza pataig (#24062) üzenetére


motrola
aktív tag

Autokiller memory apk a play-ról letölthető Moderate vagy Optimum beállításban kevesebbet akad.

1 próbát megér.

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#24065) helixP válasza motrola (#24063) üzenetére


helixP
nagyúr

Hát egy kicsit korrigálnálak, ha megengeded:

Abban egyetértünk, hogy a gyári ICS hulladék, de kérlek tedd hozzá, hogy a 2.3 számodra a legjobb. Mert nálam pl. összehasonlíthatatlanul jobban mennek a CM-ek.

motrola: #2: Autokillerek kb az Android 2.1-től kezdve nem ajánlatosak, megfelelő az android memóriakezelése a későbbi verziókban már.

pataig: A CM-mel villámgyorsnak kellene lennie a dolognak. Próbáld meg a legújabb CM 11, et vagy CM 10-et. Állíthatsz még a teljesítmény menüpontban a proci frekin, nálam max 1700 min 325-rel, Sio-val Smartas V2-vel kb alig merül, és tényleg villámgyors. Esetleg ezzel próbálkozhatsz.
(a telefonon lévő szabad helynek nincs csak közvetetten van köze a telefon gyorsaságához, illetve attól, hogy nem nagyon merül a telefon alkalmazás még lassíthatja a telót, ez sincs közvetlen összefüggésben egymással)

a.t.t.i. Próbálj gyári visszaállítást első körben, ha az nem megy, akkor a hardver hiba sincs kizárva.

(#24066) a.t.t.i. válasza helixP (#24065) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

Köszi a válaszokat,visszaállítás sem segített.a router közvetlen közelében sem lát hálózatot.
Softveres hiba is lehet?

(#24067) a.t.t.i.


a.t.t.i.
senior tag

ui:
Ha 4.0.4. M8255A AABBQOLYM.4.4007
A romnál szereplő verzió szám,ez gyári t-mobilos rom?

(#24068) ViktorHUN79 válasza a.t.t.i. (#24067) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Szerintem igen,nekem gyárin ez a szám:4.0.4. M8255A AABBQOLYM.4.1.4007 egy 1 -el több van benne nekem,de szerintem nekedis csak te kifelejtetted!

(#24069) a.t.t.i. válasza ViktorHUN79 (#24068) üzenetére


a.t.t.i.
senior tag

igen,nekem is ott van,köszi.

(#24070) motrola válasza helixP (#24065) üzenetére


motrola
aktív tag

Abban egyetértünk, hogy a gyári ICS hulladék, de kérlek tedd hozzá, hogy a 2.3 számodra a legjobb.

Én nem írtam 2.3 ról és nem is használtam.

Nem gondolnám, hogy kizárólag egyedül én használtam olyan készüléket amin 2.3.6 Gingerbread volt telepítve. Ezt a verzíót több készülékre is telepítették és használják még ma is megelégedéssel.

Azon a telefonon amit én használtam, működött a hanghívás, felolvasta ha kértem az sms-eket, bemondta éppen ki hív, pontosan ébresztett, jól működött a rádiója, a gps, a bluetooth együttműködött a kocsim kihangosítójával, fejhallgatóval, Plantronics Voyager Legend Bluetooth Headset-tel. A wifi megfelelő körülmények esetén kiválóan tette a dolgát. Mindet használtam is a megfelelő időben és helyeken. Több játék is ment rajta erről nem sokat tudnék mondani a gyerekek intézték nem panaszkodtak.
Naptárak, emlékeztetők és egyéb kényelmi rendszereket használtam rajta.
Az Autokiller memory lehet nem ajánlatos de én folyamatosan használtam rajta.

Nekem bevált és több munkatársam is vett a tecsoban akciósan belőle. Csak a tapasztalataimat szoktam átadni ha időnkét megszólalok ebben a topikban.

Egyébként mindenféle ROM-ot kipróbáltam rajta a Bagyusz féléből szerintem mindet.
A telefont elajándékoztam egy kicsit erősebb játékszert használok THL W11. Rövidesen egy Nokia Lumia 520 is lesz mellette.
:R

Dell Latitude 5490, POCO X5 5G, Umidigi, Chuwi Hi10X

(#24071) zsolt1981062 válasza motrola (#24063) üzenetére


zsolt1981062
csendes tag

Szia
Azért Batyusz GB H1N1 ese is ott van a toppon azzal semmi probléma sincs ha ICS alaplapu a telefon és bekékül akkor ezt kell a rom után még telepíteni https://code.google.com/p/rrwr-ot995/downloads/detail?name=H1N1GB1.0_ICSBLfix.zip&can=2&q=#makechanges akkor készenléti mód után sem lessz semmi színelváltozás

(#24072) helixP válasza motrola (#24070) üzenetére


helixP
nagyúr

Most azt írod : "Én nem írtam 2.3 ról és nem is használtam."
Előtte ezt írtad: "Az eredeti 2.3.6 Gingerbread a legjobb ehhez a telefonhoz."
Akkor most hogy is van ez?

[ Szerkesztve ]

(#24073) zsolt1981062 válasza pataig (#24062) üzenetére


zsolt1981062
csendes tag

Szia
Hogy melyik romot tedd fel erre minnél többen válaszolnak annál több féle romot ,ondanak kinek mi a legjobb
Nekem a Miui kivételével minden rom volt fent Benét is fel tettem mivel magyarra lefordítva nem volt részletes utasítás így eltoltam :) de van ilyen úgy hogy úgy döntöttem maradok a Batyusz féle romoknál. Nekem abból legjobban a GB H1N1 jön be pl eleinte volt vele baj mert Ics alaplapú telóra tettem fel és alvó mód után bekékült de tegnap találtam ezt hozzá
https://code.google.com/p/rrwr-ot995/downloads/detail?name=H1N1GB1.0_ICSBLfix.zip&can=2&q=#makechanges és azóta nem kékül be alvó mód után

(#24074) ficere


ficere
aktív tag

Sziasztok.Bootloopos lett a telefonom semmit nem tudok vele csinálni valakinek van valami ötlete?

Machete nem ír sms-t

(#24075) ViktorHUN79 válasza zsolt1981062 (#24073) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

igen,úgynézem mindenkinek más rom amivel jól fut a teló nekem pl.gyári 4.0.4-el semmi problémám nincs,minden mükszik,az akkuidö is türhetö!

(#24076) helixP válasza ficere (#24074) üzenetére


helixP
nagyúr

Lépj be a recoverybe és csinálj egy factory resetet, ha ez sem jó, tedd fel újra a romot.

(#24077) pataig


pataig
tag

Köszönöm mindenkinek a választ!
Valóban az a helyzet, hogy próbálgatni kell, hiszen kinek ez kinek az jön be..... pedig reménykedtem, hogy sok azonos válasz jön majd!
Lehet, hogy kipróbálom a Bagyusz féle cm 11-et, de picit tartok tőle, mert nem működik még sok helyen makulátlanul.... persze ha nem jön be, akkor vissza rakhatom a cm10.2-t..

(#24078) mercurytopaz válasza zsolt1981062 (#24071) üzenetére


mercurytopaz
aktív tag

Helló !
A youtub-ot te mivel nézed azon a rom-on ?
Más gondod nincs vele ?
Egyébként úgy tudom azon a kamera teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

(#24079) pataig válasza helixP (#24065) üzenetére


pataig
tag

Állítottam a teljesítmény menüpontban az általad ajánlottaknak megfelelően!, újraindítottam, s most örülök! Egészen megváltozott a viselkedése a telónak! Egyenlőre nem teszek fel másik romot mégsem!
Köszönöm! :R

(#24080) argetlam01 válasza pataig (#24079) üzenetére


argetlam01
tag

mit állítottál és milyen rom van rajta köszi

(#24081) pataig válasza argetlam01 (#24080) üzenetére


pataig
tag

Helló!
A governort és az ütemezést állítottam ahogy helixP írta a 24065-ös hozzászólásában !
Bár ezeknek a beállításoknak utána kell nézni, mert nem mindenkinek ugyanaz kell...
Most ez a rom van rajta: cm-10.2-20131210-UNOFFICIAL-cocktail.

(#24082) gergely64


gergely64
tag

Üdv!
Valaki tudna-e segíteni, hogy a CM 10.2-nél az USB OTG-t hogyan lehet használni.
Köszi előre is!

(#24083) helixP válasza gergely64 (#24082) üzenetére


helixP
nagyúr

Önmagában nem látja el elegendő 'árammal' a hostolt perifériát, ezért külön kell táplálni azt. Keress vissza és találasz megoldást rá, volt aki mókolt hozzá dolgokat.

(#24084) zsolt1981062 válasza mercurytopaz (#24078) üzenetére


zsolt1981062
csendes tag

Szia
A yutobot letöltem googleplayrol az alkalmazást azzal nézem vagy neverski böngészővel mert ez a rom még elfogadja az adobe flash player egyik verzióját és így böngészővel is tudom nézni de a neverski játszilk le mindent rajta olyat is amit az opera mini nem. A kamerája jó.
Azon kivűl hogy bekékült amíg megnem találtam azt a pachot amit írtam nem volt vele semmi gond minden alkalmazás és játék hibátlanul fut rajta

[ Szerkesztve ]

(#24085) pilcsik


pilcsik
csendes tag

XDA. vadonat új CM11 Modded ez Bagyusz romjára csinálták:

[link]

XDA. vadonat új MK44.2 Ez jingxed romjára csinálták:

[link]

Gapps:

[link]

CWM6:

[link]

Próbáljátok ki! :Y

(#24086) helixP válasza pilcsik (#24085) üzenetére


helixP
nagyúr

Azért ezen a fórumon kialakult az a szokás, hogy mindenféle Romokat, linkestül nem szoktunk feldobálni anélkül, hogy akárki is kipróbálta volna őket... :U
Pláne, egy olyan felhasználótól, akinek ez az első hozzászólása.

tangee: Hát, ha azt a partíciót törölte az a bizonyos SD kártya formázó progid, akkor valószínűleg sajnos van egy téglád :(

[ Szerkesztve ]

(#24087) pilcsik válasza helixP (#24086) üzenetére


pilcsik
csendes tag

Milestone Próbálja most ki, szedjem le??

[ Szerkesztve ]

(#24088) tangee válasza pakardo (#16509) üzenetére


tangee
csendes tag

Hát még mindig nem jutottam előrébb, még mindig nem kapcsol be a teló.
De átnyálazva a fórumot újra ezt találtam. Szerintem nekem is sikerült ugyanezt csinálnom, ha esetleg valaki tudja, hogyan csináljam lépésről lépésre és leírná, azt nagyon megköszönném.

Idézet:
"Ott basztam el,hogy a mini particion tool nem csak az sd-t csatolta fel hanem a systemet is és 1 meghajtónak láttam formáztam mindent igy le turta a systemet is még az volt a szerencse,hogy az AMSS.MBN-t nem turta le és a fel flash elt recoveryt se törölte le be raktam 1 másik sd kártyát arra vissza raktam a mentésem , és recoveryböl szépen visszaraktam az előző mentésem szóvl az sd kártya is ludas volt,most kártyaolvasóval meg próbálom le formázni hátha akkor fel ismeri."

[link]

És ez volt a problémám:
[link]

(#24089) Milestone2 válasza pilcsik (#24087) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azt írtam ott az XDA-n: I'll try...(ki fogom próbálni) nem mondtam mikor... ;] (ha lesz időm ma...de nem biztos, hogy lesz, mert ügyeletes vagyok egész nap)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#24090) janihunk válasza pilcsik (#24085) üzenetére


janihunk
senior tag

Kép esetleg? Kinézetről valami?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#24091) pilcsik válasza janihunk (#24090) üzenetére


pilcsik
csendes tag

Milestonét kérdezd majd én is ö rá várok :K

[ Szerkesztve ]

(#24092) pilcsik válasza tangee (#24088) üzenetére


pilcsik
csendes tag

A másik fakirr vagy keeperv tudna neked segíteni azt hiszem ö az a két ember aki a leformázott partíciót rendbe tudta hozni de nagyon nehezen Küldtem emailt

[ Szerkesztve ]

(#24093) tangee válasza pilcsik (#24092) üzenetére


tangee
csendes tag

Koszi megprobalom oket is megkerdezni.

Viszont abbol gondolom hogy nem tegla a telo hogy az otu felismeri hogy ot995 de nem tolt le hozza semmit mert nem tudja olvasni az eszkozbol az infokat.

Ha valaki tud segiteni azt megkoszonom.

Bocsi de telorol irok azert nincs ekezet. :D

(#24094) pilcsik válasza tangee (#24093) üzenetére


pilcsik
csendes tag

Aksit vedd ki dugd rá a gépre aksi nélkül, a hangerőt tartsd lefelé de ne engedd el és tedd be az aksit nézd meg bejön a gyári recovery! Ha ez nem sikerül,tedd download módba hangerő lefelé bekapcsolod de tartod itt is közben dugod fel usb re és modjuk a cwm 6 felkéne flashelned "flash bat filére kattincs" ha bejön a recovery sinen vagy akkor szolj

[ Szerkesztve ]

(#24095) tangee válasza pilcsik (#24094) üzenetére


tangee
csendes tag

Hát semmire nem reagál. Nem jön be egyik recovery sem. A telefon be sem kapcsol és már az akksi is lassan lemerül.
Úgyhogy kicsit tanácstalan vagyok.

Ezek voltak a hibaüzenetek és ezt látom windowsban:

[link]

és

[link]

(#24096) pilcsik válasza tangee (#24095) üzenetére


pilcsik
csendes tag

Az adb hiányzik látod! Szerintem a drivrrel lesz a gond! Ezt is kéne látnod!! Ezért nem Jön be

Szedd le az otut, inditsd újra a gépet, újra rakd fel az otut, indítsd újra megint, a driverekhez ne nyúlj maga válassza ki, útánna kösd össze a telóval és a win rakja fel a többit,és így kell kinéznie

[ Szerkesztve ]

(#24097) aszti75 válasza pilcsik (#24085) üzenetére


aszti75
senior tag

Üdv!
Most tettem fel a CM11-et,amit XDA-ról szedtél.Kíváncsi leszek,mit változtattak bagyusz mesterművén.
Jelenleg bootol,tesztelem és írom a tapasztalataimat,ha addig valaki meg nem előz.
Addig is köszi az infót.

(#24098) pilcsik válasza aszti75 (#24097) üzenetére


pilcsik
csendes tag

:R Mind a ketöt vagy csak a bagyuszét?

(#24099) aszti75 válasza pilcsik (#24098) üzenetére


aszti75
senior tag

Csak bagyuszét tettem fel.
Gyakorlatilag csak arra vagyok kíváncsi,hogy a gyors akku merülésen változott-e,vagy csak a launcher-t cserélte le Apexre meg 1-2 dolgot(TC,AutoClear) az aki moddolta....

[ Szerkesztve ]

(#24100) aszti75


aszti75
senior tag

Üdv!
bagyusz CM11-cocktail-modded-ot-995-ével kapcsolatban,amit 24085-ös hozzászólásban linkelt pilcsik rövid szösszenet: Naptár szinkronizáció nálam csak úgy volt megoldható,ha leszedtem a google naptárat a play-ről,mivel addig nem látta a naptár a gmail-es fiókomat :F Következő amit észrevettem,hogy play-ről való letöltés közben készenlétbe küldtem a telefont(power gomb megnyom,ha valaki nem értené)és vissza már nem akart jönni,hiába nyomtam a power gombot,csak az alsó gombsor világított.Akksi ki-be és ez megoldotta a gondot.Ezen kevés idő alatt ennyit sikerült észre vennem.Akksi időről nem tudok mondani semmit,mert az idő túl kevés volt egyenlőre.
Hangsúlyozom,a problémám lehet egyedi is!!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.