Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:02

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24551) ViCk980 válasza tomiivagyok (#24550) üzenetére


ViCk980
tag

a jan 14. előtti verzió még a feleségem 4x-én és az én 995-ömön is ment az új már azon sem

(#24552) argetlam01


argetlam01
tag

hogy lehet hogy el ment a root a cm 10.2 rom van

[ Szerkesztve ]

(#24553) TiBiXX


TiBiXX
csendes tag

sziasztok!
olyan problémám lenne, hogy van egy alcatel ot 995-telóm, és ha rámegyek a kamerára akkor azt írja ki h kamera hiba, nem létesíthető kapcsolat a kamerával. gyári 4.0.4-es android van rajta és telenoros. most ez szoftver hiba megoldaná egy szoftver csere? vagy esetleg valami más megoldás? már volt gyári adatok vissza állítása és hard reset-is de továbbra sem jó, vagy ezt már csak szervizben tudják javítani?
előre is köszönöm a választ, és a segítséget!! :)

(#24554) helixP válasza TiBiXX (#24553) üzenetére


helixP
nagyúr

Ha jól emlékszem az ilyen sztoriknak szerviz lett a vége.

(#24555) x1port


x1port
addikt

CM 11 -ben hogy lehet megoldani,hogy a gyári böngésző is szinkronizálva legyen a gmail fiókommal :F

(#24556) argetlam01


argetlam01
tag

a cm11 lesz még tovább frissítve ?

(#24557) ViktorHUN79 válasza argetlam01 (#24556) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Nekem pár napja aztmondta Bagyusz,hogy lesznek javitva benne dolgok,úgyhogy szerintem igen!

(#24558) x1port válasza ViktorHUN79 (#24557) üzenetére


x1port
addikt

Jó lenne , főleg a youtube-os képszétesés.
Utoljára a galaxy minin volt ilyen 240x320 - on.

(#24559) tomiivagyok


tomiivagyok
aktív tag

A Viber hiba miatt úgy döntöttem, hogy hiába imádom a jelenlegi rendszert, és hiába nem merül olyan gyorsan, nekem minden nap szükségem van a Viberre, így visszamegy a 20131228-as csomag.
Remélem minél hamarabb javítva lesz, vagy nem tudom, hogy mit mondjak. Mondjuk az is lehet, hogy a Viberrel van a baj.
Mindenesetre a játékok miatt is visszarakom. Remélem az is javítva lesz nemsokára, és a következő csomagot 100%, hogy az elsők között fogom feltenni! ;)

(#24560) Hempel


Hempel
csendes tag

hali!
CM11-t fel lehet valahogy dobni olyan telefonra ami még GB bootloader van?

(#24561) helixP válasza Hempel (#24560) üzenetére


helixP
nagyúr

Bagyusz megjewgyzése a blogban: Figyelem: csak azoknál fog normálisan működni,akik frissítették hivatalos úton ICS-re a telefonjukat.

Azért megpróbálni meg lehet, lehet, hogy nem futsz bele semmibe.

(#24562) gergely64 válasza tomiivagyok (#24559) üzenetére


gergely64
tag

Ez elég érdekes nálam a viberrel semmi gond nincs, a legfrissebb verziója van telepítve.

(#24563) Hempel válasza helixP (#24561) üzenetére


Hempel
csendes tag

ha jól emlékszek a régebbi romokhoz volt patch. ehhez nincs véletlen? :F

(#24564) gergely64 válasza Hempel (#24563) üzenetére


gergely64
tag

ITT azt állítja egy fórumozó, hogy a CWM 5 ös verzióval gond nélkül fel megy és használható! :K

(#24565) Mentolka


Mentolka
senior tag

Sziasztok,
Aki használja rendszeresen a CM11-et, az tudna nyilatkozni a következő észrevételekkel kapcsolatban?
- nálam még mindig nagyon lassan reagál bármire (ikonokra tapi, fizikai gombok nyomása, program indulás)
- amikor bejövő hívás érkezik kikapcsolt képernyőre, akkor már nem csak fekete képernyőt látok, hanem egy idő után feléled a kamerásmobil kijelzője, de az a reakcióidő túl hosszú
- soxor az alkalmazásokat nem sikerül telepíteni, mert kevés a tárhely... (egyszerű frissítés is megakad)
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#24566) helixP válasza Hempel (#24563) üzenetére


helixP
nagyúr

Loosht-csinált hozzá patch-cseket, őt kéne megkérdezni (Tényleg, eléggé eltűnt mostanában :) ).
De szerintem próbáld meg így, az utolsó CM-hez is volt ilyen figyelmeztetés és az egyik GB-bootloaderes írta, hogy hibátlanul fut neki.
(Szvsz csinálj egy backupot, és fuss neki)

Mentolka: A legújabb CM-et próbáltad?
- Itt villámgyors
- Sosem jött elő
- Erre már válaszoltam az első körben, amikor kérdezted ugyenezeket, Art-nak több hely kell és kevesebb alkalmazást lehet SD-re pakolni, használj Dalvik környezetet.

[ Szerkesztve ]

(#24567) x1port válasza Mentolka (#24565) üzenetére


x1port
addikt

Én visszavettem az órajelet 1024 mhz-re és így is villámgyorsan reagál mindenre.
A telepítésekkel sem volt bajom , pedig tele pakoltam a telefont appokkal.

A hívást most kipróbáltam , kb a 2. csörgésnél éledt fel a képernyő.
Mondjuk ez engem nem zavar. Pláne ,hogy egyik android verziónál sem jelenik meg egyből.

(#24568) Mentolka válasza helixP (#24566) üzenetére


Mentolka
senior tag

- akkor ez készülékfüggő dolog lehet (megnyomok egy gombot, vagy ikont, és annyira soká történik valami, hogy elkezdem nyomkodni hátha nem érzékelte az első nyomást/érintést)
- első csengés-fekete kép, második csengés-fekete kép, utána lassan hajlandó bekapcsolni, de addig fogadni sem tudom a hívást...
- bakker, pont az ART miatt volna jó (nem kell röptében fordítani - elvileg gyorsabb)

(#24569) Hempel válasza helixP (#24566) üzenetére


Hempel
csendes tag

köszönöm! jó lett! :DD

(#24570) ferensz válasza helixP (#24566) üzenetére


ferensz
senior tag

Nem az ART-nak kell több hely, hanem az app telepítése alatt keletkezett gépi kód foglal el több helyet, mint Dalvik esetében a bytecode. Egyébként annak függvényében érdemes váltani az ART illetve a Dalvik között, hogy mik az adott személy felhasználói szokásai. Ha egyszerre több programot akar az ember konkurrensen futtatni, akkor az OT-995 esetében érdemesebb a Dalvikot választani.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#24571) argetlam01


argetlam01
tag

Sziasztok az lenne a kérdésem hogy a cm 11-nél jelentkezik e az a gond hogy amikor telefonálok és a fülemhez emelem elsötétül de ha elveszem nem ébred fel a telefon sötét marad a kijelző cm 10.2 van a telefonomon

[ Szerkesztve ]

(#24572) tomiivagyok válasza gergely64 (#24562) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

A regebbin se mukodott a legfrissebb viberrel, szoval visszaraktam az ujabb verziot.
Egyebkent a szovegkuldos resz jo, de ha fel akarom venni bejovo hivast, a viber lefagy, rosszabb esetben az egesz telefon ujraindul, igy nem tudom fogadni a hivast. Lehet, hogy egyedi problema, mindenesetre Viberrel van a baj, mert 4.1.1.10-en lehet normalisan csinalni mindent.

(#24573) argetlam01


argetlam01
tag

hahó ma nincs itt senki?

(#24574) helixP válasza argetlam01 (#24573) üzenetére


helixP
nagyúr

Bocs, ne haragudj, hogy csak most tudok válaszolni, 4 óra elteltével, beismerem, elhagytam őrhelyemet, kötelességemet, hogy 10 percen belül válaszoljak. Remélem, hogy semmi rossz nem történt a Veled kései válaszom miatt, nem is fogom itt munkára, családra, ezek a dolgok nem olyan fontosak.

A válasz: nekem nem jelentkezett a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#24575) x1port válasza helixP (#24574) üzenetére


x1port
addikt

Azért ez többet ne forduljon elő ! ;)

(#24576) yas


yas
csendes tag

Sziasztok!

Én is egy Telenoros OT995 boldog tulaja vagyok, segítségeteket kérném a következőkben:

Felraktam a CM11-et. pár napja az alsó gombsor nem működik, levettem a fóliát, így már működget (kb. minden 20. érintésre reagál). A telefonon még van pár nap garancia, ezért szeretném visszavinni. Sajnos a telepítés előtti ICS-t (gyárilag ez volt rajta) nem tudom visszatenni, mert csak egy telenoros lógóval találkozom. Próbáltam régebbi telefonon GB mentését feltenni, de annál meg az a hiba, hogy a képernyő második feloldása után a színek megváltoznak, pl a kék piros lesz, de a legnagyobb probléma az, hogy az sd kártyát látja, de a könyvtárakba nem tudok belemenni, illetve nem is lehet a kártyát olvasni, és írni sem.

Segítsetek légyszi abban, hogy valahogy eredeti szoftvert tegyek a telefonra.

"Sosem a gyógyszer rossz, hanem a betegek vannak összecserélve."

(#24577) dvdbackuper válasza yas (#24576) üzenetére


dvdbackuper
őstag

másik SD karival próbáld meg

(#24578) yas válasza dvdbackuper (#24577) üzenetére


yas
csendes tag

Már próbáltam, de azzal is ez a helyzet.

Próbáltam a telefonról formázni, de nem csinál semmit.

Ha visszarakom a CM11-et, akkor a kártyák működnek. :D

[ Szerkesztve ]

"Sosem a gyógyszer rossz, hanem a betegek vannak összecserélve."

(#24579) lacc65 válasza yas (#24578) üzenetére


lacc65
tag

Szia ha eredetileg ics volt rajta akkor az már ics bootloader-es a gb pedig nyilván gb bootloader-el működik megfelelően ezért nem lehet a kártyára írni,[innen] tudsz tölteni gyári mentéseket,vagy használj 10.2 az már végleges.

[ Szerkesztve ]

(#24580) yas válasza lacc65 (#24579) üzenetére


yas
csendes tag

Minden verzióhoz a megfelelő bootloader-t használtam (szerintem).

Kösszi a linket, délután megpróbálom ezekkel is.

"Sosem a gyógyszer rossz, hanem a betegek vannak összecserélve."

(#24581) helixP válasza yas (#24580) üzenetére


helixP
nagyúr

Gyárilag ICS-re frissített telefonra nem fogsz tudni gyári GB-t rátenni (illetve fogsz, de nem lesz SD-d).
Matchfix-es recoveryvel próbáld feltenni a gyári CS-t.

(#24582) yas válasza helixP (#24581) üzenetére


yas
csendes tag

tudom google a barátom, de olyat hol találok?

"Sosem a gyógyszer rossz, hanem a betegek vannak összecserélve."

(#24583) Milestone2 válasza yas (#24582) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Elméletben ez az... HelixP ha van rá lehetőséged nézd már meg, hogy ez-e az, ne hülyeséget adjak... Köszi.

Vagy ez...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#24584) Milestone2 válasza Milestone2 (#24583) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Lejárt az idő.

Az előző hozzászólásomban az első link a teljes Matchfix mappa, a második link csak maga a recovery.img...válassz!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#24585) yas válasza Milestone2 (#24584) üzenetére


yas
csendes tag

Nagyon köszönöm! :R :R

"Sosem a gyógyszer rossz, hanem a betegek vannak összecserélve."

(#24586) Milestone2 válasza yas (#24585) üzenetére


Milestone2
nagyúr

You're welcome! Nekem volt megtiszteltetés... ;] Sok sikert!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#24588) bmt50


bmt50
senior tag

Egyre tobb hirdetes lesz :-( Kicsit banom,de nem baj.Szvsz 25ig elofizetesbe se lehet jobbat kapni ennel(legalabbis telenornal).Asszonynak Y300 van.Nem cserelek vele.De OT Idol, meg ZTE Blade Super se kellene.

[ Szerkesztve ]

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#24589) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Szasztok!Tudja valaki,hogy mitöl van az ha nem baszgatom a telefont akkor egy idö utan lelovi a mobilnetröl a skype-ot,fut csak nincs bejelentkezve.ha böngeszövel nyomok egy keresést akkor a skype-is egyböl bejelentkezik meg az elérhetöek is elöjönnek.Tehat ebböl gondolom hogy egy idö utån vhogy a mobil netet lelövi ha nem aktiv,aztan ha netezek vissza,de ez igy skype miatt nemjò.valaki valami megoldást?

[ Szerkesztve ]

(#24590) Keeperv85 válasza ViktorHUN79 (#24589) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Kilövi a mobilnetet vagy a wifi-t a sleep policy. Passzolom hogy pl. mobilnetnél hogy lehet ezt megakadályozni, mert ott nem üzemszerű...

(#24591) ViktorHUN79 válasza Keeperv85 (#24590) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Nemtudom mert ugye ha a wifit lövi akkor asszem a wifijel elis tünik majd elöjön.Itt viszont a mobillnet jelzése(3G,H) nemtünikel végig aktivnak látszik,biztos eg a pollicy csinálja?

(#24592) Keeperv85 válasza ViktorHUN79 (#24591) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Elég valószínű, ha csak a Skype esetleg nem tud ilyet magától is inaktív állapotban. Soha sem használtam, szóval simán lehet...

(#24593) ViktorHUN79 válasza Keeperv85 (#24592) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

na feldobok egy régebi skypét probakép hatha a friss skype szemétkedik!

(#24594) szil2006


szil2006
csendes tag

Sziasztok!
OT 955- tel kapcsolatban az a gondom és a segítségetek kérném.
Telenoros lógónál meg áll és csak pc-re kötve indul el eddig.Próbáltam reszetelni azt sem adja be az említetteket is cwm mód de nem ismeri fel a gép,mi lenne a megoldás a szervízen kívül.
Előre is köszöntem

[ Szerkesztve ]

(#24595) Likans válasza szil2006 (#24594) üzenetére


Likans
csendes tag

Kicsit kevés ez az infó.
Milyen rom van rajta?Volt frrissítve?Cwm-ben nem tudsz visszaállítást csinálni?

(#24596) pataig


pataig
tag

Sziasztok!
Olyan gondom van, hogy a telómon nem tudok játszani (Dead Trigger, Blood & Glory (NR) mert 2-3 perc után kilép belőle...A cm-10.2-20131210-s rom van rajta, Sio-val Smartas V2-vel. A haverom simán játszik ezekkel, de neki gyári telenoros Ics van rajta még....
Esetleg valami ötlet? Melyik romot rakjam fel, vagy a jelenlegin mit állítsak? Valakinek tapasztalata? (Az fontos lenne, hogy gyors, stabil, jó akku idő legyen!)
(A gyári Ics-t semmiképp nem szeretném visszatenni, mert a Bagyusz féle cm romokhoz képest sehol sincs! Ez természetesen az én szubjektív véleményem, s biztosan nem mindenki ért vele egyet, de most nem is ez a lényeg!!)
A romok játék támogatása terén nem vagyok otthon, mert idáig nem játszottam, de ez most megtetszett....
Előre is köszönöm a javaslatokat!
Szép napot mindenkinek!! :)

[ Szerkesztve ]

(#24597) bmt50 válasza pataig (#24596) üzenetére


bmt50
senior tag

Vírussal nem jársz rosszul: 382 mega ram, ICS alap, de van benne GPU OC, amit a cm-ekben nem talaltam.Szerintem marha stabil :-)

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#24598) Mentolka válasza bmt50 (#24597) üzenetére


Mentolka
senior tag

Milyen virus??? :Y

(#24599) kgymac válasza Mentolka (#24598) üzenetére


kgymac
őstag

Figyelem, a vírus elszabadult!! ;] ICS H1N1 5.8a (2013.03.23 stabil)

(#24600) Mentolka válasza kgymac (#24599) üzenetére


Mentolka
senior tag

Vazzeg, ez eszembe se jutott... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.