Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16601) mojan


mojan
tag

Kérnék egy feketét zekone04 Számára mert megegyeztünk egy cserében és másnap reggelre visszamondta. Így sajnos nekem is ugrott egy másik féllel az üzlet.

(#16602) RVR400 válasza sonyqs (#16597) üzenetére


RVR400
veterán

Te nem egyezel meg véletlenül smegyesi felhasználóval?

(#16604) alfaman512 válasza sonyqs (#16597) üzenetére


alfaman512
tag

Kis segítség: Ugyanazokat árulja, mint az eddigi klónok! Vagy telefonszám alapján? most hogy is van?

(#16605) alfaman512 válasza sonyqs (#16597) üzenetére


alfaman512
tag

Ja privátban annyit írtam, "hozzászólás ment" Ja ezt nem kimásoltam, hanem írtam, gondolom a saját szavaimat kiírhatom! Nem véletlenül jeleztem hozzászólásban a lényeget, de az illetékes topicban utána lehet nézni az eladó sokad regjeinek, meg hogy miket árul más más néven, meg más oldalakon! és kiderül a hazudozása!
Na ezért nem írok inkább neki privátban, mert kiforgatja! Jobb a nyilvánosság előtt, így tiltottam is a privátjait, írjon csak nyíltan, ahhoz más is hozzáfér!

[ Szerkesztve ]

(#16607) #53867776


#53867776
törölt tag

Üdv.
FieeL007 kollégával akadt egy kis problémám.
Az üzlet tárgya: alaplap
Január 2-án utaltam át neki az összeget. Az alaplap sehol. Nem válaszol az üzeneteimre, pedig járt az oldalon. Türelmes ember vagyok, de ez már nekem is sok.
Reménykedek benne hogy nem átverés, van néhány pirospontja. Mivel határtalan nagy szívem van, NEM kérek neki feketét, AZT SEM hogy a hirdetéseit zárolják, az nem old meg semmit. Csak kérek egy illetékes személyt, hogy próbáljon írni neki, hátha kicsit összekapja magát. Ha a lapot nem kapom meg, legalább utalja vissza a vételárat.

[ Szerkesztve ]

(#16608) MitoGábor


MitoGábor
tag

Sajnos hiába vigyáztam, figyeltem, hosszú PH-es évek után utolért engem is az első negatív "élményem" ! :((
Történetem:
Pár napja megláttam EZT a hírdetést. Nagyon örültem, mert jó az ár, egyedi, már rég akartam egy ilyet. Azonnal írtam PÜ-t, korrektnek tűnt az eladó, küldött képeket is, töltő van hozzá, tökéletes, hibátlan. OK, kell. Előre elutaltam a megbeszélt 12.500 Ft-ot. A mai nap megjött... "sajnos".... Kiveszem: az aljára gravírozva: "Patrin" !!! :Y Na mondom szép, gyorsan megnéztem a képeket, hátha én vagyok a hülye, és DIREKT úgy volt fényképezve, hogy ez a gravírozás ne látszódjon. Se a hírdetésben, sem PÜben nem hívta fel erre a figyelmem. Mondom mindegy, ez van, amúgy szép állapotban van. Kártya bele, minden oké, nyomok neki egy kamerát: FEHÉR KÉP, HIBA ! :Y Itt már egy kicsit felment az agyvizem: ÁTB@SZTAK, de csúnyán. Azonnal PÜ emberünknek, hogy hibás a cucc, kamera rossz, gravír stb, kérem vissza a pénzem. Azt mondta, hogy őt is átb@szták már, és különben is ő csak telefonálásra használta, kamerát nem is nézte, a gravíros fotót, meg ne haragudjak, de elfelejtette elküldeni és ő nem gondolja, hogy engem átvágott és nem hajlandó utalni! :U Még egyszer leírtam neki, hogy ez azért nem valami korrekt dolog, és mégis, hogy képzeli ezt. Erre elkezdi, hogy ÉN ERŐLTETTEM A DOLGOT, HOGY MEG AKAROM VENNI ÉS ÍGY IS NAGYON JÓL JÁRTAM VELE !!! :((
Kérnék szépen egy kivizsgálást, fekete pontot, mindent, amit lehet....
Róla van szó:
ferke72

Természeten az összes beszélgetésünk, mailek, képek megvannak !

[ Módosította: Oczu ]

06-70-385-0717 <> mitogabor@vipmail.hu

(#16610) balcsida


balcsida
senior tag

milford nevű felhasználót jelenteném, emiatt: HTC Mozart - kis hibával
A felhasználóval lebeszéltünk egy találkozót, telefonszámot cseréltünk, a találkozóra nem jött el, 4 órát b*sztam el miatta, most sem veszi fel a telefont (kicsöng). :((
PM-re, email-re, sms-re nem válaszol.

(#16611) Dominó85


Dominó85
veterán

Szeretném jelenteni Hatvan9 (senior tag :Y ) kollegát az alábbi hirdetésben tett bejegyzése, illetve a korábbi megnyilvánulásai miatt is. Csupán egy figyelmeztetésben kéne részesíteni, de én szívem szerint kitiltanám őt az összeférhetetlensége miatt. Állandóan beszólogat, félkövér betűtípusban az újonc regeseknek, ha netalántán valamit jó áron írnának ki. A fent hirdetés erre egy igen jó példa. Illetve ha ez nem elég, akkor a Modik keressenek rá a Hatvan9 kifejezésre a privátjaim között. Annak idején ha jól emlékszem, érdekes módon nem ő, hanem én kaptam őmiatta figyelmeztetést, bár nálam az a privi, amit vele folytattam már nincs meg. Számomra ő egy nem létező alak. :W Hogy jön ő ahhoz, hogy beszólogat és megbízhatatlannak titulál valakit az ismeretlenség teljes tudatában, csak azért mert relatíve friss reges az illető. Ez tudatos üzletrontásnak minősül, ugyanis nem hinném, hogy a kijelentése éppen vevőcsalogató lenne... Részemről ennyi. Amennyiben ő ide nekem reagál, nem veszem figyelembe amit ír, mert hazudni, ferdíteni azt bárki tud, talán ő a legjobban. Pont.

* Péter - 06302461862 *

(#16612) Dominó85 válasza Dominó85 (#16611) üzenetére


Dominó85
veterán

Hát a képem leszakad... És folyton azzal vádaskodik, hogy átverek embereket és hogy több regisztrációm van. Mi a *cifra**cifra*cifra*? Azonnal kérem a kirakását ebből a közösségből. Belülről rohasztja a közösséget. Csak annyit mondok, ez egyenlő a SZÁNALMAS szó szótárban foglalt jelentésével. :W

* Péter - 06302461862 *

(#16613) Elar válasza ZozzHUN (#16600) üzenetére


Elar
senior tag

Ja azt nem is írtam, hogy kovi.699 emberke mikor eltette velem a tápot, mással is elrakatott egyet.....

Külön nem írok köszönömöt, de köszönöm szépen ha válaszolsz :)

(#16614) ferke72 válasza MitoGábor (#16608) üzenetére


ferke72
aktív tag

Megkérnélek tedd közzé beszélgetésünket és akkor teljes lesz hogy hülyét csinálsz magadból,ok?
Ha figyelmesen elolvasnád a tárolt beszélgetéseket nem írnál ide.Részemről lezártnak tekintem a társalgásunkat és vedd figyelembe azt is ár alatt vetted meg a készüléket!

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#16617) MitoGábor válasza ZozzHUN (#16615) üzenetére


MitoGábor
tag

HOZZÁJÁRULOK !!

06-70-385-0717 <> mitogabor@vipmail.hu

(#16618) ferke72 válasza RVR400 (#16616) üzenetére


ferke72
aktív tag

Értem hogy ilyen sok hozzáértő ember van itt már ne haragudj te honnan veszed azt hogy én tudtam róla hogy rossz?
Szerintem ha tiltani és fekete pontozni akarnak tegyék a feljelentésnek is állok elébe ha valakinek ilyen sok ideje van és ennyit áldoz rá tegye meg és ne csak mondja meglátjuk kinek lesz igaza!!! :)
És mostantól a nagyközönséget kizárva majd a moderátorok eldöntik mi legyen,ezt megköszönném ha tiszteletben tartanátok!

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#16619) ferke72


ferke72
aktív tag

És ezt ajánlom figyelmetekbe:
[link]

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#16620) MitoGábor válasza ferke72 (#16618) üzenetére


MitoGábor
tag

Ezúton hozzájárulok, hogy a modorátorok megtekintsék a privát üzeneteimet ferke22 nevű felhasználóval !

06-70-385-0717 <> mitogabor@vipmail.hu

(#16622) Papaj x


Papaj x
tag

Lujgi -nak egy HATALMAS NAGY FEKETE PONT!!!!!!!!!!!!!!!!
35000 Ft al húzott le, miszerint egy logitech z5500-at vásároltam volna tőle ami kishibás, ehelyett kaptam egy levágottkábelű orion dvd-t..

Ha valaki kéri, privátokkal alátámasztom mod engedélyel.

Távozott az oldalról!

[ Módosította: kaller1 ]

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

(#16624) lala42


lala42
őstag

Nos elkapott a végzet :K
Feket jár ( igaz még ezzel nincs elintézve, mert személyesn is felkeresem ;] )
a zsiguli1.6 nevezetü PH-s barátunknak ezért az üzletért., Hozzájárulok, hogy a pü.-im mindenki megnézhesse, amit vele váltottam. Mivel az alaplap, nálam amint megjött beszereléskor már hibásnak bizonyult, több tanú előtt is, kértem,hogy vegye vissza, amibe bele is egyezett.itt.zsiguli1.6
(újonc)
Rendben!!Nálam jól müködött de ha nem hát nem ... Akkor küld vissza!!!
Nos többszöri felszóllítás után már viszakozott a fenti kijelentésétől.
Ezért kérek egy nagy feketét ( ami csak előleg ) ennek a nekem ugyan nem fórumtársnak.
zsiguli1.6

Megjegyzem egy gyereknek ( 10 éves ) lett volna a gép, de anyagi okok miatt nem tudnak nagyobbat venni, csal a lap kelett volna neki, mert a korábbi megkrepált.
Nem velem egy 50 éves emberrel baszott ki, hanem egy gyerekkel.

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#16625) blackpedro


blackpedro
csendes tag

Vendettta nevű felhasznló is mehet a fekete listára. Cserében állapodtunk meg, én teljesítettem a részem, ő az övét nem. Lassan két hónapja ámít. Ma meg tettem a rendőrségi feljelentést. Gondoltam ide is leírom, hogy vigyázzatok vele.

(#16626) csaszi72


csaszi72
aktív tag

V.T.CS. nevű felhasználó.
7-8 hónapos reg. Kisstílű, kispénzű adok-veszek.

Eladta a becsületét 9000ft-ért.

Hírdetett egy MBW150 karórát halvány de látható kijelzővel.
[Itt egy videó, lesötétett szobában a halvány és a normál kijelző közötti külömbségről.]Az egyik konkrétan az ő portékája, a másik fiam vágya amit régebben vásároltam, azaz az enyém. Jól látható melyik-melyik.
Gratulálok neki külön azért, mert egy 10 éves gyerek összespórólt zsebpénzét húzta le!
Bízom benne ha majd lesz neki, átéli ezt.
Több alkalommal felkínáltam az ügy humánus lerendezését, nem élt a lehetőséggel.
Kérésére levelezésünket pü-ben elküldöm.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#16627) Oczu válasza MitoGábor (#16620) üzenetére


Oczu
senior tag

Jó, valaki küldje el priviben kifényképezve nekem.

(#16629) Oczu


Oczu
senior tag

Tisztelt Fórumozók!
Többször írtuk-kértük, hogy ebbe a topic-ba csak azok írjanak, akik érintettek a leírt üzletben. Okoskodások, Kéretlen tanácsok itt NEM kellenek, átláthatatlanná, szétdarabolttá teszik a topic-ot.
Az ide nem illő post-ok törlésre kerülnek, a szerző pedig 1. körben figyelmeztetésben fog részesülni.
Amennyiben mégis fontos, kikívánkozó mondanivalója van valakinek, itt megteheti.

(#16630) Oczu válasza csaszi72 (#16626) üzenetére


Oczu
senior tag

(#16631) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

vele nem érdemes üzletelni: csaszi72
leküldtem neki az ominózus halvány világitású órát,de szerinte egyáltalán nem világit,és ezt egy videóval is "bizonyitotta" amin valószínüleg egy másik óra van,mivel amit én leküldtem az teljesen úgy működött ahogy a hirdetésben le volt írva.és az is érdekes hogy először a teljes összeg kellett volna neki vissza utána elég lett volna 4000.-
gondolom nem a saját órámat kaptam volna vissza, ha egyáltalán visszaküld valamit.
azzal akart meghatni hogy a 10 éves fia zsebpénzéből van az óra. én meg azért adtam el hogy a nagymamám szívgyógyszerét ki tudjam fizetni....
(kamu, de az enyém jobb)
gusztustalan, és az is hogy egy ilyen miatt letíltják a hirdetéseimet.
ja,és 6 év alatt 1 piros pont. :C gratulálok.

[ Szerkesztve ]

(#16633) Oczu válasza V.T.CS. (#16631) üzenetére


Oczu
senior tag

Személyeskedsz, gyanúsítgatsz, azaz rágalmazol, hogy hazudik.Sokadik eseted már szerintem kicsit szocializáltabban kellene viselkedned. Én nem gondolom, hogy egy 3. óráról készült a video. (A nekem bemutatott adatok alapján meg főleg nem ).
A felfüggesztés neked gusztustalan, de itt ez a szabvány és mindaddig fennáll, amíg nem rendeződik az ügy.

csaszi72, javaslom közzétenni a nekem írt privát üzenet szövegét, linkeket.

[ Szerkesztve ]

(#16634) csaszi72 válasza Oczu (#16633) üzenetére


csaszi72
aktív tag

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tisztelt Oczu!
A felhasználóval több ízben is próbáltam rendezni az ügyet.
Sikertelenül.

Az se-portalon is megtettem a lépéseket.
Az ottani adminnak küldött levelem alább olvasható:

Tisztelt admin.

Annyi látható amennyi a videón.
Ha nem látsz semmit, akkor semmi.
Az órák szíjját azért mutatom be hosszabban, mert megkülömböztethető az általam decemberben üzletben, újjan vásárolt és a fórumon vásárolt használt.

39 éves, két családos, nős vagyok, külföldi cégnél mint műszakvezető dolgozom 10 éve.
Megbízhatóságomnak utána járhattok:
Ebay:5 éves reg, 100% pozitív
Vatera:több mint 6 éves reg/ 100% pozitív

Itt nem nagyon vagyok aktív, Lasy-val már üzleteltem.

reg-em mindenhol ua., nincs mit rejtegetnem, nem kell bújkálnom.

Továbbá:
Kecskeméti Airsoft Taktikai Csapatjáték és Fogyasztóvédelmi Egyesület alapító tagja, egyesület alelnöke(tavaji évben mondtam le) és fórum adminja vagyok.

Továbbiakban az se-portal staffjaira bízom az ügy kezelését.
Akkor sem leszek csalódott és nem neheztelek ha nem áll módjukban, vagy nem áll szándékukban az üzleti ügyekbe belefolyni.
mint fórum admin tisztában vagyok én is a lehetőségekkel.
A videón jól láthaó hogy a vásárolt termék nem jó, nem látható.
Az én részemről bizonyítottam az állításomat.

A legbosszantóbb, hogy a tíz éves fiam zsebpénze bánja!

Állok továbbiakban is a staff rendelkezésére:

Horváth Attila
csaszi72@gmail.com

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A felhasználótól üzeneteket NEM olvasok el.
Kommentjeire NEM reagálok.
Több alkalommal is felajánlottam humánusan lerendezni.
Amint számlámra visszaérkezett a pénzem/9000ft és ezek után a póstázási + díjj is/ akkor tekintem rendezettnek az ügyet.

Köszönöm a staff korrekt hozzáálását.

üdvözlettel:
csaszi

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#16636) Winner_hun válasza Tibor92 (#15945) üzenetére


Winner_hun
félisten

Winner_hun részletre vettem tőlle a 555 black edition procit. megjött a lé időben

Időben nem, de megjött. A postai díjat nálam is elsumákoltad...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#16637) V.T.CS. válasza csaszi72 (#16634) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

ebben az a cumi hogy Lasy-tól vettem az óràt. tehát ha kapcsolatba léptek vele akkor kiderül a turpisság. nem kellett volna pattogni és akkor a szavahihetőséged is megmarad.

(#16638) Oczu válasza V.T.CS. (#16637) üzenetére


Oczu
senior tag

Ehhez Lasy-nek semmi köze, kár ilyennel védekezni, te vagy felelős az eladott áruért.Újabb személyeskedésért most némi pihenőt adok.

(#16639) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Oczu írta:
Személyeskedsz, gyanúsítgatsz, azaz rágalmazol, hogy hazudik.Sokadik eseted már szerintem kicsit szocializáltabban kellene viselkedned.

És akkor mi lesz?
Lasy-t is felfüggesztik?
Lasy garanciát vállal érted?/az jó, lehet kártérít is helyetted/

Lasy örülni fog, hogy belekevered, :C
Lasy-tól már én is vásároltam, akkor ezek szerint örök garanciás a telefon, mert tőle vettem.

Szánalmas.Nem,nem Lasy, ő korrekt

pardon a kirobbanásom miatt

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#16640) maxxtro02


maxxtro02
tag

Üdv!
Szeretnék kérni egy fekete pontot és kitiltást kisspeter95 felhasználónak
A történet: Jelentkeztem a hírdetésére amiben egy hibátlan xbox360-at árult és 14 nap garanciát vállalt rá.[link] Meg is egyeztünk, a mai napon vettem át a gépet, 10perc játék után E74 hibát jelzett ( 3ledes lett),telefonja kikapcsolva,nem elérhető(elég egyértelmű hogy átvágott).
Az illető 38.000Ft-al húzott le

szerk.: és még a hírdetésben szereplő 250gb-os vinyó is csak 120as

Felfüggesztve. Feljelentésben nem tudunk segíteni, ellenben ha a rendőrség hivatalosan kéri, természetesen ki lesznek adva az adatai.

[ Módosította: Oczu ]

(#16642) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

szép önéletrajz, csak nem érdekel. ti személyeskedtek, szép egy moderátortól.
amúgy letojom ha végleg kitiltasz.
nem utalom vissza a pénzt mivel a hibát a hirdetésben feltüntettem. főleg így hogy biztos hogy nem azt kapnám vissza amit küldtem.
eladni meg nem itt szoktam általában, venni meg így is tudok.

(#16643) Oczu válasza V.T.CS. (#16642) üzenetére


Oczu
senior tag

Pontosan mi is a személyeskedés?

(#16644) V.T.CS. válasza Oczu (#16643) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

"A felfüggesztés neked gusztustalan, de itt ez a szabvány és mindaddig fennáll, amíg nem rendeződik az ügy.
csaszi72, javaslom közzétenni a nekem írt privát üzenet szövegét, linkeket."
részemről rendeződött, nem hagyom magam lehúzni.

ha normális moderátor lennél akkor tudhatnád hogy ez így elég gáz. mármint privátott közzétenni,de nyugodtan mivel nincs benne semmi különös.
ha tovább szívózol akkor kapcsolatba lépek egy olyan moderátorral aki tudja a dolgát/és tud mérlegelni.
kérdezzél már meg pár embert akivel eddig üzleteltem hogy mennyire vagyok korrekt/inkorrekt.és nézz utána a cimbidnek is. nekem is mindenhol ez a felhasználónevem,csak én pl.:vaterán nem vagyok.pont az ilyenek miatt.
vagy old fel a tiltást, vagy tilts le teljesen mert ez így elég nevetséges megoldás.
részemről ennyi le vagytok sajnálva. nem nézem tovább a topic-ot.
húúúúúúú...ez is személyeskedés?

[ Szerkesztve ]

(#16645) Oczu válasza V.T.CS. (#16644) üzenetére


Oczu
senior tag

Privát üzenet közzététele mindkét fél beleegyezésével lehetséges

Nem kell szólnod, megteszem helyetted, szólok a többieknek, nézzenek ide,

(#16646) balcsida


balcsida
senior tag

Üdv! Laci0721 és milford egy és ugyanaz! Ráadásul milford még jól meg is szivatott!

Leírnád a sztorit?

[ Módosította: Oczu ]

(#16647) V.T.CS. válasza Oczu (#16645) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

én nem neked akartam rosszat, csak lehet hogy mások màshogy látjàk a szitut. az egy dolog hogy neha elgurul a gyogyszer de a korrektségemet még nem vonták kétségbe.

(#16649) randras


randras
veterán

mokujin2 fórumtárs megbízott egy eBay licit lebonyolításával, melyet meg is nyertünk. Elmagyaráztam, hogy mikor, és minek a függvényében mennyit kell majd fizetni, megegyeztünk a maximum licit árában, így licitáltam.

Megnyertük a terméket, az összeget (2,400 forintot) azóta sem fizette ki. Hiteget, hogy majd utalja, de semmi sem lett belőle.

Felelősséget vállaltam érte, szívességet tettem (volna) neki, mégsem teljesítette még azt a kevés kötelezettséget sem, hogy
- kifizesse amit akart,
- őszintén megmondja, hogy mégsem kell a cucc.

Anyagi kár nem ért, de valószínűleg egy negatív eBay feedback-em bánja. Megbízgatóságból 1-es.

[ Szerkesztve ]

(#16650) spartan1


spartan1
aktív tag

Szeretném mindenki figyelmét felhívni malibu01 emberkére,aki engem csúnyán átvert. Vettem tőle ezt a telefont, és mint a hirdetésében írta karcmentes, és hibátlan. Én hittem neki, de sajnos nem kellett volna. A telefont kicsit késve, de karácsonyi ajándéknak szántam, és nagyon kellemetlen helyzetbe kerültem. Kaptam egy karcos, törött, állandóan kikapcsoló, fél napos aksis telefont.Próbáltam vele 31 levélen keresztül megegyezni, de nem sikerült, cserébe ezt írta nekem-->Innentől szarok a fekete pontra és bármi másra. Törölhetném magam és regelhetnék más nicket. Felesleges, nem fogok emiatt eltűnni. Írtam, hogy rendezve lesz az ügy. . Sajnos azóta nem jelentkezik, pedig többször is járt fent. Én próbáltam kultúráltan, szinte már hülyét csináltam magamból módon visszakérni a pénzem, mert nem azt kaptam, amit hirdetett. Soha nem akartam senkinek fekete pontot kérni,most viszont igen, mert mindenkivel kultúrált, intelligens üzletet kötöttem. Most viszont csalót szeretnék jelenteni malibu01 személyében, mert nem szeretném, ha másokat is megkárosítana. Bármilyen segítségeteket előre is köszönöm. Üdvözlettel spartan1

Felfüggesztettem

[ Módosította: Oczu ]

"ha már nyakig benne vagy a szarban,ne bosszankodj,hanem adj hálát az Istennek:Köszönöm uram,hogy legalább nem hullámzik..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.