Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16202) petrelli86 válasza Firka30 (#16190) üzenetére


petrelli86
aktív tag

azért ez nem teljesen ígyvan ahogy ezt elmondod, annyi a gáz az egésszel, hogy én tényleg vállaltam a 200gigás vincsire 3nap pénzvisszafizetési garanciát, de te bőven a 3nap után jelezted a problémád!!! ez nem zavar gondolom senkit??! és nekem tanúm is van rá hogy azt a vincsit teljesen működőképes állapotban vetted át tőlem, szóval hogy te hogyan vágtad tönkre szerencsétlen hdd-t, az miért az én hibám?? azért álljon már meg a menet!!!
jha és az sem teljesen igaz, hogy elérhetetlen voltam! mert a kolegám céges telójáról hívtam őt és így tudtuk lebonyolítani az üzletet, ez a telefon viszont a nap 24órájában elérhető!!!

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#16203) Riq válasza Firka30 (#16190) üzenetére


Riq
csendes tag

Hali

Én petrelli86 kollégának aznap adtam el délelőtt a hdd-t amikor Te megvetted tőle, tesztelve is volt Ő is látta a saját szemével, hogy 100%-os állapotú, úgyhogy nem vágott át vele, Én 100%-os működőképes vinyót adtam el neki.

(#16204) Firka30 válasza petrelli86 (#16202) üzenetére


Firka30
tag

1 hét garanciát vállaltál,bár ezt rajtunk kívül max a portás biztonsági őr fószer hallotta...
És ki is a tanúd? Volt ott még valaki? Vagy esetleg beszereltük egy pc-be?
Esetleg fotóztál hogy működik a vinyó? :D
Nem emlékszem ilyesmire...
A Te szavad az enyém ellen,ennyi van,nem több!
3 nap múlva kerestelek? óhhh
Hamár a kolegád céges telefonjánál tartunk...miért is nem vette fel?
Egész hétvégén kb 8-10x hívtam,egyszer nem vette fel és nem is hívott vissza...és ez bőven benne van az állítólagos 3 napban,mivel ez az "üzlet" péntek délután 4 körül jött létre./több számról is próbáltam/
Kérjél tőle egy híváslistát és utána mondd már,hogy nem próbáltalak keresni...
De érdekes módon még mikor nem vettem meg a vinyót,akkor egyből felkapta a telefont mikor hívtam,sőt vissza is hívott...
Aztán írod,hogy visszafizeted a pénzt,és eltűnsz?
A privátokra nem reagálsz,ez is kb.kit minősít?
A másik dolog,"jó pénteken tudunk találkozni,megyek az egy huszassal" és elfelejtesz jönni?
Sőt szólni is,hogy "te hülye" még se megyek ne várj a busznál?
De érdekes mód kaptál egy negatívot és egyből előkerülsz :D
Ha én csesztem volna el a vinyót nyilván nem Téged okollak érte..
Innentől részemről off,bármi is legyen.
Ennyi :)

[ Szerkesztve ]

(#16205) ken26


ken26
tag

Sziasztok egy ujabb hazudozó ujonc nem érdemes vele üzletelni,át akart verni ANQNYMUS kolléga veszélyes!

A normális üzletem után,kérem a piros pontom!

(#16207) feigling


feigling
csendes tag

Kérnék egy feketét psycho069 kollegának, [link] ezért az üzletért, csere üzletet bonyolítottunk, de az említett router nem reagált semmire, telefonon nem lehet elérni.
Köszönöm, remélem jelző pont lesz Hardver felhasználóknak.

Ha privátot írsz egy linket elfogadok:)

(#16210) angelina67


angelina67
csendes tag

Sziasztok!
Fel szeretném hívni a figyelmeteket Carbonara újoncra. Nem okozott ugyan anyagi kárt, de nagyon inkorrektnek tartom, hogy szombaton megegyeztünk mikor, hol találkozunk hogy lebonyolítsuk az üzletet, ő azt ígérte, előtte még felhív, hogy pontosan mikor lesz a megbeszélt helyen. Nem hívott. Én kerestem 3-szor, nem vette fel a telefont. Eltelt a hétvége(gondoltam nem zavarom), hétfőn újra hívtam. Nagyon készségesen újra lezajlott a beszélgetés szinte szó szerint. Vártam a hívását. Aztán próbáltam én hívni. Azóta ki van kapcsolva.
Csak azt nem értem, hogy egy 2000 Ft értékű DVD író miatt miért szélhámoskodik?
:W

(#16211) ken26 válasza Silent77 (#16209) üzenetére


ken26
tag

hát jó leirom mi történt,eladó egy alaplapom,azt irta kell neki vigyem fel pestre,irtam neki rendben,kérdeztem hol talizzunk mondtam nekem mindegy,aztán ma ir az ára nem annyi volt amennyit beszéltünk,duggjam fel magamba a lapot.........stb...szóval ennyi volt,nem ajánlom senkinek csak fel tartsa az eladót! :F

A normális üzletem után,kérem a piros pontom!

(#16212) petrelli86 válasza Firka30 (#16204) üzenetére


petrelli86
aktív tag

dehát ez egy akkora kamuduma, ehhez akkora pofa kell hogy ráférjen, hogy az már fáj :C
az én szavam se ér többet a tiédnél, de az akkor is most igazságtalanság..
és nemis fogok fizetni, azért mert eladhattam neked egy tökéletes hdd-t amit tönkrevághattál.. a tanúm a kolegám riq fórumtársunk,akié volt a vincsi addig a napig amíg te meg nem vetted!! és most beszéltem vele, őt te nem kerested, innentől fogva miről beszélünk?? ki akar átverni kit?? ennyi erővel veszek valamit tönkrevágom aztán pofátlanul mondom az előző tulajnak, hogy ugyan add már vissza a lémet.. most teljesen ok nélkül kapok egy feketét, hát köszönöm mindenkinek de többet itt én üzletelni tutira nem fogok!!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#16214) petrelli86


petrelli86
aktív tag

úgyhogy ennyi erővel ÉN ugyanolyan teljesjogú felhasználója vagyok a hardverapro.hu-nak mint Firka30 fórumtársunk, úgyhogy az én szemszögemből nézve Ő akart engem megkárosítani 5000 magyar Ft-al! úgyhogy kérném szépen az erre alkalmazott fórumtársat, hogy vésse be NEKI a fekete pontot NE NEKEM!!

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=petrelli86 Vágjál bamba képet! ÍGY! MOST JÓ!

(#16218) cool13


cool13
őstag

Srácok, menjetek át IDE. :R Ezeket azt hiszem úgy is törlik.

[ Szerkesztve ]

(#16219) BlackPriest


BlackPriest
őstag

szerintem az üzleti vitában folytassátok

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#16220) ken26 válasza BlackPriest (#16219) üzenetére


ken26
tag

:R :R

A normális üzletem után,kérem a piros pontom!

(#16221) enginev3.0


enginev3.0
félisten

petrelli86 pontja levéve, legyen szíves a vevő igazolni az állítását

A pont még visszakerülhet!

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16222) Cole86


Cole86
senior tag

Sajnálatos módon ebben a hirdetésben szereplő alaplaphoz a tartozékként feltüntetett hátlap nem érkezett meg..

Az eladó elmondása szerint "elfelejtette berakni a nagy sietségben" később pedig mikor szóvá tettem akkor a költözésre való hivatkozásként elhárította, hogy nem gondoltam komolyan ,h most ezzel fog foglalkozni..

türelmesen vártam több hetet, talán hónapot is..

Legújabb fejlemény ,h végleg elkeveredett... nem találja... :W

Nem egy nagy dolog tudom, de ettől erőteljesen porosodik a gépházam, nem egy új lap, nem hiszem ,h találnék hozzá való hátlapot... ez sok kellemetlenséget okozott..

Meg aztán felmerült bennem a kérdés, lehet meg sem volt soha az a hátlap... ? :(

(a lap amúgy kicsit "hangosabb néha,tehát kihallatszik a tekercshang kissé", de ez talán nem volt az eladás oka)

A tiszteletreméltó eladó neve : Diablo 18

Mit érdemel az illető? Mehet neki egy fekete

[ Módosította: Oczu ]

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#16223) Cole86 válasza Cole86 (#16222) üzenetére


Cole86
senior tag

Hát emberek ez meredek..

Az állítólag átverős vagy csaló fórumtárs petrelli86, az imént ajánlotta fel nekem ,h elküld ingyen és bérmentve ,csupán empátiából egy a lapomhoz passzoló hátlapot..postán..!

Neki nincs rá szüksége és segít,ha már tud..

Ezek után szerintem nem képzelheti senki ,h egy ez az úriember szándékosan megkárosította volna a másik fórumtársat.. sajnos a vinyok könnyen megadják magukat sokszor némi mozgatásra.. végeztem ki már párat.. mentek a gariba..

Mindenesetre minden tiszteletem petrelli86 fórumtársé, mert korrekt és segítőkész embernek tűnik nagyon is! :R :R :R

>> War..WAR never changes! << Köszönöm a belém fektetett bizalmatokat,lojalitásotokat,még látjuk egymást..! "Ha keresel, megtalálsz a mátrixban"! Ha valamire szükséged lenne, illetve garanciális ügyekben továbbra is rendelkezésre álló email: skylinepc-hungary@hotmail.com - - - I'll be back! : P

(#16224) decens


decens
tag

habár anyagi kár nem keletkezett, de bosszant a dolog, hogy egyesekkel kötött megállapodásra mennyire nem lehet számítani:

a múlt héten érdeklődtem a tulajnál ez után a ram után:
http://hardverapro.hu/apro/elado_kingston_8192mb_hyperx_xmp_grey_ddr3_1600mhz/friss.html
tulaj: http://hardverapro.hu/tag/djmisi123.html

szépen le leveleztünk mindent, megállapodtunk postai utánvétes küldésben, árban, stb stb, majd azt az ígéretet kaptam, hogy hétfőn reggel postára adja a cuccot. én ezzel letudottnak gondoltam a ddr3 vásárlást, majd ma reggel a következő email fogad: a memóriákat eladta valaki másnak, helyben, mert ez így kényelmesebb volt.
(belegondolni is horrorisztikus, micsoda kényelmetlenséggel jár egy postai küldemény feladása...)

máskor is bele futottam már itt hasonlóba - csak akkor épp ellenkező előjellel: nekem kínáltak olyan terméket, amire mástól már érkezett ajánlat, ezt sem tartottam etikusnak és nem is fogadtam el.

lehet, hogy én vagyok qrvára old scholl, de én úgy vagyok az ilyesmivel, hogy ha egyszer valakivel már megállapodtam valamiben, akkor nem csinálok s*gget a számból.
ez így etikátlan.

megbízhatatlan üzlettárs. ez a véleményem djmisi123 / pengeneo emberkéről.

[ Szerkesztve ]

(#16225) ken26 válasza enginev3.0 (#16221) üzenetére


ken26
tag

vevő nem fogja igazolni mit tett,mivel nem kellett neki a cucc,és káromkodott! de ha nem is kap pontot,legalább figyelmeztettem a többieket.

A normális üzletem után,kérem a piros pontom!

(#16226) molochtomika


molochtomika
tag

Szeretnék kérni egy nagy FEKETE PONTOT (ha lehetne,vagy 3-at is kérnék) EZÉRT a hirdetéséért nemenyizso kollégának, mert megbízhatatlan és hitegető csak. November 5.-e óta ígérgeti, hogy küld a notebookból alkatrészeket, telefonon is csak ígérte, hogy feladja, aztán egy kollégája,mert neki rengeteg melója van, meg mit tudom én hány céget vezet,de ez engem sajnos nem nagyon érdekel, mert nekem emiatt meg üzletem maradt el. aztán 1 hete már a telefont sem veszi fel és a privát üzenetekre sem válaszol! Persze ismerősömet megkértem, hogy kérdezzen tőle, persze neki egyből válaszolt! Nem tudok erre mit mondani, mindenkit óvatosságra intek vele kapcsolatban! :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=molochtomika

(#16227) h1n1_900


h1n1_900
senior tag

RoYaL8 vigyázzatok!
Megbeszéltük, hogy eladja a prociját tegnap. Mondtam neki, hogy tuti? Azt mondta igen mert nagyon kell neki a pénz. Mondta, hogy kiszedi és jön a találka helyére (oktogon) amikor már éppen odaértem jött az sms, hogy tárgytalan mert kapott jobb ajánlatot.

Az ilyen tagokat kéne kitenni innen :(((

[ Szerkesztve ]

Logitech X-530 eladó jó állapotban olcsón! http://href.hu/x/gkgr

(#16228) majom189


majom189
csendes tag

ÜDV!
TEgnap este tothjani93 tagtol vettem egy 4770HD érdekesnek tartottma az öccsével kellet találkozzak örsön átvettem a kártyát 9E ft-ot fizettem érte hazahoztam kárty be a gépbe se kép sehan! najo akkor arra jutopttam h a tápom nem birja ! szoltam egy PH tagnak h segitsen áátmentunk hozá és az őő ugynijen karija a saját gépében ment az enyém már nem! szétszedtuk és ahogy levettuka hűtöt ráébredtunk h már járt szervizben! na most a csávo nem veszi fel a telefont! nem találom PH-n szovla mit is kéne most tegyek ? rendorség??? NEM sokáig tart meg 9 e Ftért nemkapkodnak! magán személyként fogom megoldani vagy összefogok pár emberrel itt PH-n! de ma találkozom agyerekkel egy msáik forumtársam jelenlétével!! ha kell elvfeszek az embertol mindent!!!!!!!!!!!!!!
egyszó mint száz okosan üzleteljetek:)

"Az élet egy szar játék ! De a grafika odabasz !" ÉS NEM VAGYOK KOCKA !! 06202835155 hivj amikor cska akarsz ha valamim megtetszett ha csak infora van szükséged! bátran

(#16229) Oczu válasza majom189 (#16228) üzenetére


Oczu
senior tag

Nos, akkor hogy is van ez? Itt hibátlanként hirdeted

(#16230) Speed® válasza Oczu (#16229) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Kis kavarodás van..én is néztem ezt a hírdetést, de nem tothjani93, hanem tothroli93 néven futott..ugyanaz a szövegezés, mint expresszen.

(#16231) k.geri19 válasza Speed® (#16230) üzenetére


k.geri19
tag

És ez a szomorú hogy ha át is verték ö kárát másra akarja ruházni :U
mert a saját telefonszámával hirdeti és a csaló hirdetés adataival tartalmával még a kép is ugyanaz :W

majom189

# Aláírás "Az élet egy szar játék ! De a grafika odabasz !" ÉS NEM VAGYOK KOCKA !! 06202835155 hivj amikor cska akarsz ha valamim megtetszett ha csak infora van szükséged! bátran

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=k.geri19

(#16232) béke


béke
aktív tag

Sziasztok egy kérdésem lenne mielőtt elkezdenénk fikázni egymást.
Gyuri844-el üzleteltem tegnap és egy 500GB-os winyót vett tőlem pontosan ezt: [link]
Ami nem az én winyóm volt hanem haveromé csak áthozta hozzám hogy leszedjem a cuccait és adjam el gyorsan mert hajnalban utaznak canadába.

Na már most érdeklődött,elküldtem a HD-képet 96%-os 7gyenge szektor.
eljött megvette este 11-óra fele nem tudtam már felhívni öt hogy kipróbálja mert már aludtak.
természetesen megadtam neki az 1nap próba garit bár ezzel a lehetőséggel nem élt.
A mai napon pedig üzent hogy vegyem vissza winyót mert feltelepítette rá a win7-et és igy
75%-os lett a winyó.???!!!
Nem nagyon értem ezt az egészet és az a gyanúm is van hogy van neki egy ugyan ilyen típusú winyója és arról tett fel nekem képet,utána meg küldött még eggyet és azon pedig 77%-van na most akkor ez hogy van???????
Mondta hogy vegyem vissza vagy adjak neki valamennyi pénzt vissza mert ez igy nem jó neki mondtam hogy nekem nincs pénzem és nem az én winyóm volt,elvitt tőlem még egy 80GB-os winyót is az 100%-os volt mondtam hogy arra 1hónap gari van. De a másikra mivel nem az enyém így csak próba gari volt
Most azt kérdezném ha egyszer feltelepítette és működik és azt mondja hogy így csak 4-5Ft-ot ér és agyak vissza neki pénzt, akkor minek kellene neki a winyó ha egyszer nem jó ezt nem értem. Én biztos hogy nem fogok és nem is tudok neki pénzt vissza adni meg vissza venni a winyót mert 3000Ft-om van amennyiért a 80-ast vette meg, és ennyi röviden remélem ezért nem fognak ki tiltani meg ilyenek előre is köszi a választ bár kitől.

Alá írás :)

(#16234) Daveboy1991


Daveboy1991
csendes tag

Ezzel a hirdetéssel nekem is meggyűlt a bajom! Meg akartam venni a kártyát így hát írtam az eladónak, hogy érdekelne. Meg is beszéltük, hogy hol és mikor bonyolítanánk le az üzletet, de az eladó nem jelent meg! Tegnap előtt este 19:20-ra volt megbeszélve a találka (én már 19:00-kor ott voltam) és egészen 20:00-ig vártam rá. Azóta nem tudtam vele felvenni a kapcsolatot. Visszaolvasva a fórumban talán még szerencsém is volt, hogy nem vettem meg! De az útiköltséget buktam ami kb. 1500 Ft és ez elég bosszantó, ezért kérnék egy fekete pontot tothroli93-nak!

Dávid

(#16235) Zontana


Zontana
csendes tag

dani08152 nevezetű ********moderálva vigyázzatok , vettem tőle 1 konkrét gépet , amiről kiderült , h az alaplapjában szét van égve 2db fesz. szab. és mivel amikor beszart akkor vettem én is észre mint laikus.Ő mikor megvettem azt mondta semmi baja.Aztán mikor ez a sajnálatos "baleset" bekövetkezett , szaki mondta , h ez már ezer éve ilyen lehet , csoda , h megy.
Írtam az embernek amire ő kiakadt.
És őt ídézve " Akarsz beperelsz,feljelentesz mit bánom én, mondhatod hogy nem voltam korrekt STB tégy fel fekete tiltó listára itt hardveraprón ."

Szóval csak szólok , h inkorrekt !

[ Módosította: Oczu ]

(#16236) enginev3.0 válasza Daveboy1991 (#16234) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ment és ide is ->dani08152

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16237) SimonMágus válasza Zontana (#16235) üzenetére


SimonMágus
aktív tag

Nem akarom védeni az illetőt, de hogy ilyen gyorsan be legyen varrva egy fekete, mikor a leírásból az sem derül ki, hogy megegyeztetek-e egyáltalán valamilyen garanciában, hány nap után történt a "beszarás", illetve semmilyen lényeges körülmény. Ráadásul azt írod, hogy te sem vetted észre, de azért feltételezed, hogy ő biztosan tudott róla...

Félre ne értsd, még egyszer nyomatékosítom, nem védem az illetőt, de így nagyon egyoldalú a dolog.

Elnézést az offért, tudom hogy csak az érintettek írhatnak ide, de jelen esetben az igazságérzetem is érintett lett.

(#16238) béke válasza béke (#16232) üzenetére


béke
aktív tag

Most meg ráadásul elbaszta a winyót teljesen és kéri vissza a pénzét hát ez tiszta hülye biztos hogy nem adok neki egy forintot se. össze vissza programozta meg szerelte és elrontotta teljesen. miért nem hozta vissza még az nap akkor tiszta bolond. Gyuri844

[ Szerkesztve ]

Alá írás :)

(#16239) wutuka


wutuka
aktív tag

majom189 újonc létére folyamatosan ki van tiltva,modora,hangneme elképesztő.Kár,hogy nem idézhetek tőle...Biztosan idevaló emberke?

Kapott egy utolsó esélyt tőlem

[ Módosította: Oczu ]

Lionel Messi : The Best !

(#16240) k.geri19


k.geri19
tag

mano0724
majom189
dupla reges :R egy prohardveres tag is alá tudja támasztani (4770es kártyáját mano0724 nével árulja hibásként egy tagnak. moderátoroknak ajánlom a ip bant :N

Tudtunk róla, de köszi az infót. A ban tipusát majd eldöntjük mi, abban nem kérünk segítséget :R

[ Módosította: Oczu ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=k.geri19

(#16241) omarion23


omarion23
tag

Üdv.

A problémám a következő.
Feladtam egy hirdetést, miszerint notebookba keresek vinyót.
Jelentkezett is samsino48 nevű kollega, hogy neki van egy vinyója és eladná nekem. Írtam neki egy összeget, belement és személyesen lebonyolítottuk az adás-vételt. Tudni illik, hogy egy barátomnak kellett a vinyó. Amikor hazavittem, közölte velem, hogy ez asztali gépbe való, és ha lehet akkor vásárolja vissza.(hozzá teszem, hogy én nem nagyon értek az ilyen számtech dolgokhoz, ezért nem is tudtam leellenőrizni, hogy az miféle szerkezet)
Mikor ideadta a vinyót, mondta, hogy ha valami gond lesz vele, visszaveszi.
Írtam neki, hogy nekünk nem ilyen kellett. Erre jött a válasz, hogy sajnos nem tudja visszavásárolni. Ha hibás lett volna, akkor visszaveszi, de így nem.
Aztán írtuk neki, hogy nem muszáj a teljes vételárat visszaadja, hanem elég egy része is.
Ebbe sem hajlandó belemenni. Nem az a pár ezer forint érdekel, hanem a hozzáállás.
A kérdésem az lenne, hogy mi ilyenkor a teendő?

(#16244) ZTi


ZTi
csendes tag

Üdv,erről a hirdetésről lenne szó amit k_geri19 kínál. Nov. 26-27 között megállapodtunk, hogy elvinném, és a következő héten találkozunk, ami ez a hét lett volna, ugye ma már péntek van. Privátokra nincs válasz azóta sem, bejelentkezések vannak az oldalra,hirdetésmódosítás is, ma meg a hirdetés le lett véve. Gyanítom, hogy mivel csak a lap kellett nekem, az eladó pedig egy félkonfigra való cuccot árult,mint privátban jelezte, eladta másnak egybe vagy a rammal együtt. Semmi gond nem lett volna, ha előre közli,hogy vár, hátha kell valakinek az egész..Normál esetben nem bosszantana ennyire, de össze kell állítanom egy gépet időre, és feleslegesen elvesztettem ezzel egy csomó időt. Ez nem korrekt, nekem is jelentkeztek hirdetéseimre többen, ha már megegyeztem az első vevővel, nem adtam oda másnak, pedig én sem vagyok olyan jó helyzetben. Ennyit tudnék mondani. :U

If you're havin' girl problems i feel bad for you son I got 99 problems but a bitch ain't one

(#16245) ZTi


ZTi
csendes tag

ui: itt az új hirdetés közben

If you're havin' girl problems i feel bad for you son I got 99 problems but a bitch ain't one

(#16247) paat


paat
csendes tag

Szeretnék kérni egy nagy fekete pontot streetboy01 kollégának! Történet: Hírdetett egy lapot és egy procit, mivel egész jó árban volt és ráadásul helyben, így azonnal le is csaptam rá! Ez történt hétfőn, azt mondta, hogy péntekre lesz meg az új konfig és addig várjak! Ezt persze megtettem, majd elkezdte megint húzni a dolgot ilyen olyan okokkal, ez sem zavart persze, rá egy hétre hosszas egyeztetés után a mai napra beszéltük meg a találkozót. 3-ra mondta, hogy menjek a megadott címre, igaz késtem kicsit, de ezt előre jeleztem neki! Kb. 10 percet álltam a ház előtt, mire megérkezett a bátyja és közölte velem, hogy nincs itthon az öccse csak egy cetlit hagyott neki is otthon, miszerint elment valamelyik haverjához, mondtam neki h semmi gond, azt mondta h 3-ra kiszereli a lapot meg a procit és akkor átvettem volna a bátyjától, persze a géphez hozzá sem nyúlt! Jelentős anyagi kár nem történt (kivéve, hogy kocsikáznom kellett érte kicsit, meg elment némi időm is ezzel...) Mire haza értem ez az üzenet várt: "hát ez van jöhet nem voltam itt hol majd meg veszi más fontos dolgom volt ami fontosabb volt ennél sajnálom"
Szóval mindenkit kérek, hogy óvakodjanak ettől az illetőtől, nem szava hihető, csak ígérgetni tud...

[ Szerkesztve ]

(#16248) fako


fako
csendes tag

IceRockSKA -nak kérnék egy fekete pontot.

Vettem tőle egy Logitech G3 egeret. Privátban érdeklődtem az állapotáról (pl a tappancsokról, később ez fontos) és azt mondta minden rendben van az egérrel.
Utánvéttel meg is érkezett. Már megérkezéskor feltűnt, hogy az egér tappancsai kicsit leharcoltak, de akkor ennek nem tulajdonítottam nagyobb jelentőséget.
Egeret leteszteltem, működött, beraktam a szekrénybe. Pár nap után észrevettem, hogy a tappancsok magától elváltak az egértől.

A kedves eladónak jeleztem a problémát, illetve megoldási javaslattal is előálltam. Ő persze tagadta, hogy bármi baja lett volna az egérnek, illetve azt állította, hogy én 'varázsoltam le' a tappancsot.
Mivel arra nem láttam esélyt, hogy az egeret visszavegye és a postaköltséget (oda-vissza) is megtérítse, ezért rendeltem új tappancsokat eBay-ről.
A tappancs meg is érkezett pár napon belül ausztráliából, teljesen épen. Tappancs csere közben, ha már úgy szabadon volt a csavar, gondoltam szétszedem, kitisztítóm belőle a dzsuvát. Összerakáskor észrevettem, hogy a bal gomb nem működik. Újra szétszedtem és akkor vettem észre, hogy a bal gomb alá valami technocol rapid szerű anyag van berakva.

Ilyet akkor tesz be az ember, ha megkopik a gomb belülről, és emiatt már nem nyomódik be a mikrokapcsoló teljesen. Onnan tudom, hogy nekem is volt már >5 évet használt egerem, ahol ilyen hiba volt.

Ezután már összeállt a kép, a tappancs fel lett tépve azért, hogy a kedves eladó ki tudja javítani ezt a hibát. A csavar a tappancs alatt volt.

Ha tudom, hogy ilyen hibái vannak az egérnek, valószínűleg nem veszem meg. De ha már így alakult, azt ajánlottam, hogy térítse meg az eBay rendelésem költségeit. Az lett volna a korrekt, ha legalább ezt megtéríti, illetve utólagosan csökkenti az egér árát, az ugyanis nem ér annyit, mint amennyiért eladta.

Megkereséseimre ezután már nem válaszolt, pedig az oldalt rendszeresen látogatja. Telefonszámát sajnos nem tudom, csak a neve és posta címe van meg.

Sajnos ott hibáztam, hogy nem kértem nagyfelbontású képeket az egér tappancsairől, illetve hogy belementem, hogy postán küldjenek valamit. Korábban csak személyesen adtam el / vettem át dolgokat.

(#16249) enginev3.0 válasza fako (#16248) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ment a fekete

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16250) _bazsi_


_bazsi_
csendes tag

Fekete pont Relo4d-nak, aka Kovács Péter (nem biztos, hogy ez az igazi neve), 20/4536691.
Csak szórakozik, vásárolni nem akar, szavahihetetlen. Megbeszéltünk egy időpontot, mikor megérkeztem felhivtam. Erre ő még csak most fog indulni, negyed óra és ott van és hiv. Eltelt a negyed óra semmi. Eltelt 25 perc semmi. Felhivtam nem vette fel. Mivel vidékről mentem igy röpke 2,5 órát utaztam és várakoztam a semmiért egy 8 kilós monitorral a kezemben...

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bazsi_2/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.