Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16901) SPQR


SPQR
tag

Ultram3jor forumozonak kernek egy feketet mert mar megvolt beszelve az uzlet es elotte par oraval vissza mondta (Az idopontot O hatarozta meg.), azzal az indokkal hogy surgos volt es vett masikat. Ezert elbuktam egy masik uzletet.

(#16902) Skyline18 válasza kaller1 (#16900) üzenetére


Skyline18
tag

ket uzenetemre se valaszoltal.. ott van feketen feheren. ha gondolod oda adom a moderatornak a jelszavam, es megnezheti o is :)
tehat nemtudom ki hazudik.

(#16903) kaller1 válasza Skyline18 (#16902) üzenetére


kaller1
veterán

Jut eszembe ha már ilyen kedves vagy, visszaküldés előtt kérnék a kártyáról 2db (mindkét oldaláról) jó minőségű makrófotót egy fehér lapon, a kártya alatt a neveddel.

tehat nemtudom ki hazudik.

Tényleg? Akkor megkérdezem még egyszer: Visszaküldted már a kártyát?

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#16904) Skyline18 válasza kaller1 (#16903) üzenetére


Skyline18
tag

miert kene makro foto a kartyarol?
te kuldtel nekem mikor megvettem toled elore utalassal? ugy emlekszem nem.
ha meg a nevemre vagy kivancsi szivesen leirom neked priviben.
neked mar nem is mernem visszakuldeni ugy hogy utana fizetsz miutan megerkezik a kartya, mert ezek utan nem bizok meg benned!
ezert is irtam hogy eloszol utald el a penzt ahogy en tettem, es utana kuldom, te ebbe nem mentel bele, es meg varialtal is hogy biztos nem akarom hogy mukodjon.
biztos jo kedvembol utaltam elore es vettem meg :)
apropo: a sim kartyamat is elrontotta mint irtam neked, es termeszetesen azt is figyelmen kivul hagytad.
csinalok en neked a sim kartya cseres bizonylatrol is, azt ki fogja nekem megteriteni?

(#16905) BlackPriest válasza Skyline18 (#16904) üzenetére


BlackPriest
őstag

turbosim hogy tenne tönkre simkártyát? ugyanmár...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#16907) bcrics válasza fagylalt (#16897) üzenetére


bcrics
tag

Igen engem is átvert 20kval ,de expresszen hirdetett, ha valóban ő van a nicknév alatt, akkor kérem az azonnali Kitiltását mert csaló!!

http://www.cserebere.hu/termek/csalo-barko-janos-zagyvarekas-pipa-utca-7-1-palkoki-balazs-33-csalok

(#16908) lizRRR válasza Skyline18 (#16904) üzenetére


lizRRR
őstag

Ilyennel már volt dolgom ... panaszkodik termékre , majd kéri a pénzt vissza mert arra hivatkozik , hogy rossz a termék.
Aztán a jóhivűség az ami ilyenkor ...
Megkapod a kesht + megtartod a terméket és szépen le lépsz.

Ha ennyire rossz , és korrekt ember vagy , csináld meg amire kér , h valóban hibás.... :U

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#16909) Oczu válasza Skyline18 (#16904) üzenetére


Oczu
senior tag

megis hogy gondolod,hogy o utalja vissza elore az arat? Alapveto dolog es mindenhol igy mukodik hogy ha nem kompatibilis a telefonoddal es vissza akarod kapni a penzed,visszakuldod a kartyat. Ha nem akarod visszakuldeni, nincs mirol beszelni es torlom az osszes hszt. Ha veszel pl egy ramot boltbol es nem jo, mi a sorrendje a cserenek? Na latod.

(#16910) Skyline18 válasza Oczu (#16909) üzenetére


Skyline18
tag

nem is ezzel lett volna a gond hogy visszakuldjem neki es utana kuldi o a penzt, hanem azzal hogy meg ram is akarta fogni hogy nem is akarom hogy mukodjon, meg eltunt ropke 3-4napra es nem valaszolt!!
ezek utan elgondolkozik az ember hogy megbizzon e benne ha moderator, ha nem.... nem hat meg
nyugodtan torold az osszes hozzaszolast.
en vele inkabb mar nem foglalkozom, mert nem bizok meg benne ezek utan. de latom ugyis nagy az egyetertes a moderatorok kozott ugyhogy teljesen mindegy mit irok :)
na torold nyugodtan....

(#16911) Skyline18


Skyline18
tag

nem vag foldhoz ez a 3ezer nem arrol van szo.
hanem arrol hogy itt mar senkiben nem lehet megbizni :)
de nem baj, ugyse hasznalom tul sokaig mar ezt az oldalt... foleg ha fizetos lesz :DD :DD :W :W

(#16912) Attix82 válasza Skyline18 (#16911) üzenetére


Attix82
őstag

Akkor miért nem küldöd vissza, ahogy mondja? (nem vag foldhoz ez a 3ezer nem arrol van szo.). Ha félted, hogy megtartja a pénzt is meg a terméket is akkor nem írtad volna ezt.

(#16913) Skyline18


Skyline18
tag

mert nem szerettem volna bukni. de mindegy eladom inkabb masnak minthogy vele ezek utan foglalkozzak.
sot.. itt egyaltalan barkivel is. mert mar akinek pozitiv ertekelesei vannak, azokba se lehet bizni.
na mindegy
igazatok van
elnezest kerek hogy zavartam barkit is.
reszemrol befejezve a vita....

(#16914) Attix82 válasza Skyline18 (#16913) üzenetére


Attix82
őstag

Most jó vagy nem jó? :D "eladom inkabb masnak....."

(#16915) Skyline18


Skyline18
tag

honnan tudjam??? nekem nem jo te eszleny
en ilyet nem irtam hogy nem mukodik a turbo sim
csak hogy nem mukodik az en telefonomba

(#16916) Attix82 válasza Skyline18 (#16915) üzenetére


Attix82
őstag

Akkor vegülis garanciális probléma vagy csak nem működik? Mi volt megbeszélve?

1. 1 hét gari ha meghibásodna.

2 probáld ki a saját telefonba, ha nem működik akkor visszaveszi. (mert akkor ugye jó a termék csak a tiedbe nem megy).

Ez teljesen két dolog.

[ Szerkesztve ]

(#16917) Skyline18 válasza Attix82 (#16916) üzenetére


Skyline18
tag

nekem nem mukodik.. de ha visszaolvasod a hozzaszolasokat rajossz
mindegy. en mar nem szeretnek foglalkozni ezzel a dologgal.

(#16918) Attix82 válasza Skyline18 (#16917) üzenetére


Attix82
őstag

Vagyis: 1 hét pénz visszafizetési garanciát válal álítólag a termékre

Ha hibás akkor, én így értelmezem. De te nem is tudod ,hogy jó vagy nem..... ha visszaküldöd és jó akkor bukod a témát. Ha nem jó nála se akkor pénzedet megkapod (ha nincs fizikai sérülés) ...

Ha nem szeretnél akkor minek jelented az esetet? Akkor kell jelenteni, ha ténylegesen bebizonyosodott a megbeszéltek ellentétje.

(#16919) kaller1 válasza Skyline18 (#16904) üzenetére


kaller1
veterán

Most kerültem gép elé, na akkor menjünk szépen sorban.

miert kene makro foto a kartyarol?
Látni akarom az állapotát, azért.

te kuldtel nekem mikor megvettem toled elore utalassal? ugy emlekszem nem.
öhöm...ezt a mondat párosítást gondold át még egyszer...

ha meg a nevemre vagy kivancsi szivesen leirom neked priviben.
Nem érdekel különösebben a neved, akár mással is elküldethetted volna a kártyát, ha már ennyire parázol, bár nem értem, mire fel.

neked mar nem is mernem visszakuldeni ugy hogy utana fizetsz miutan megerkezik a kartya, mert ezek utan nem bizok meg benned!
Mik után? Jóhogy már azt nem írod, hogy megkárosítottalak, mikor te vagy az, aki nem nem fogadta el a visszavételi feltételt.

ezert is irtam hogy eloszol utald el a penzt ahogy en tettem, es utana kuldom, te ebbe nem mentel bele
Majd akkor utalok előre, (lelkes újonc rangtól függetlenül...) ha csak a felét leteszed itt annak az asztalra mint én.

a sim kartyamat is elrontotta mint irtam neked, es termeszetesen azt is figyelmen kivul hagytad.
2008-ban második emberként hoztam a hardveraprós piacra a turbo simet, az ilyen "elrontotta a sim kártyát" szöveggel nehezen tudnál megvezetni.

csinalok en neked a sim kartya cseres bizonylatrol is, azt ki fogja nekem megteriteni?
Na lássuk akkor, szkenneld be. A 7000 Ft-os díjra különösen kíváncsi vagyok, de lehet nem vagyok egyedül vele. :U

Az itteni szösszenetedből bárki levágja, hogy eszed ágában sem lett volna visszaküldeni a kártyát, van is 2 tippem, hogy miért, de ezeket megtartanám magamnak.

.::> <::.

(#16920) Skyline18


Skyline18
tag

mint mar irtam, reszemrol befejeztem a vitat
szivesen be szkenelnem neked a papirt, es szivesen lefenykepeznem neked a turbo sim-et, de valahogy ez nem az a kategoria mar nekem hogy ezek utan bizonyitgassak, mert igy se ugy se fogok veled innentol kezdve foglalkozni.
majd ha eladtam, megadom a szamat az embernek es megkeredezed tole mukodik e vagy sem.
ugyhogy tippelgethetsz nyugodtan, de sztem elegge felre tippeltel mert nem er ez az egesz dolog mar annyit hogy irjak is egyaltalan.
sok sikert tovabbi palyafutasodhoz itt ph-n :)
es sok szerencset azoknak akik vasarolnak toled barmit is :) :R korrekt ember, es moderator vagy.
tobbet tenyleg nem reagalok semmire!

(#16921) kaller1 válasza Skyline18 (#16920) üzenetére


kaller1
veterán

Ja, végül is ezt a legkönnyebb. Vádaskodni, aztán nem mutatni semmit, majd elpucolni...

.::> <::.

(#16922) Skyline18 válasza kaller1 (#16921) üzenetére


Skyline18
tag

hidd el ha pesti lennel mas lenne a felallas :)
de akkor mar nem a turbo sim-rol es nem a 3ezer ft-rol lenne szo ;)
tehat igy lezarom a dolgot.

(#16923) ZozzHUN


ZozzHUN
addikt

Azert ezt a dumcsit uzleti vita topikban is elintezhettetek volna. Mindig nezem kivel vigyazzak de csak egy hisztis parost latok....

(#16924) Dodder válasza ZozzHUN (#16923) üzenetére


Dodder
tag

Kedves ZozzHUN
Bagoly mondja verébnek. Te is teleoffoltad már ezt a forumot.

Én bízom az emberekben,csak a bennük rejtőző ördögben nem.

(#16925) lizRRR válasza Dodder (#16924) üzenetére


lizRRR
őstag

;] :DDD

Jól van látom gyerekek zajlik az élet... :C

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#16926) beefjeez


beefjeez
senior tag

Kérnék egy nagy fekete pontot 220volt-nak, mert volt szíves eljönni a megbeszélt helyszínre. Egy vonaljegyem bánta.

(#16927) szjoci válasza beefjeez (#16926) üzenetére


szjoci
őstag

te adtad neki a jegyet? :F :D

(#16928) beefjeez válasza szjoci (#16927) üzenetére


beefjeez
senior tag

Elhasználtam.

(#16929) szjoci válasza beefjeez (#16928) üzenetére


szjoci
őstag

Akkor szerintem kihagytál valamit szövegből ;)
De nem hasogatom a szőrt, peace :R

(#16930) Omega81


Omega81
senior tag

Sziasztok!

Van egy érdekes sztorim. Név nélkül írom, mert fogalmam sincs mi van a háttérben, s végül is az üzlet összejött. Árultam egy vinyót. Lett rá jelentkező, megvolt beszélve, hogy Barátom -aki Budapesten egyetemista- átadja személyesen, mivel fent volt Nála Budapesten. A vevővel telefonon egyeztettek időpontot ma 14 órára.
Előtte 5 perccel beszéltek. Barátom ott várt, amikor megjelent egy félc*gány kinézetű emberke, és megszólította: szia, te hoztad a vinyót? Innentől ami történt, az alak mondta, hogy nincs nála a pénz, 3 utcára lakik, menjenek oda. Odaértek, mondta a Barátomnak, hogy adja oda a vinyót, fent a pénz anyjánál, de 30 ezer forint. Mondja neki a Barátom, tudok visszaadni 3 ezret, hozza le a pénzt. Akkor elkezdett kamuzni az ürge, hogy az nem jó, mert az anyja nem szívesen lát idegeneket a ház előtt stb., ha nem bízik meg benne akkor nincs üzlet. Így Barátom elbúcsúzott tőle.
Alig ment át egy gyalogátkelőn, 10 másodperc telhetett el, amikor csörgött a telefonja, a Vevő hívta, hogy hol van már, ott várja 20 perce. Barátom meg mondja neki, hiszen most búcsúztunk el, miről beszélsz?
Visszament a megbeszélt találkozó helyre, ott volt az illető, aki leesett állal hallgatta a történetet. Az adás-vétel összejött, de a story érdekes.
Honnan tudhatta egy idegen, hogy a Barátomnál vinyó van, a többi kérdés bennetek is felmerül.

Találkoztatok ilyennel? Nekem megvan a lehetséges magyarázat a fejemben, de nem írom le.

Várom a hozzászólásokat.

Ui.: Én, mint VIDÉKI (nagykanizsai) mostantól elzárkózom a személyes budapesti átvételtől! Durva, ugye?

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#16931) .:Vision:. válasza Omega81 (#16930) üzenetére


.:Vision:.
tag

Aztak..rva beindult a HDD maffia !

Tel:70/2579992 - 19 éve a Hardveraprón - 100% pozitív értékelés -

(#16932) Skyline18 válasza Omega81 (#16930) üzenetére


Skyline18
tag

ez durva :DD

(#16933) Attix82 válasza Omega81 (#16930) üzenetére


Attix82
őstag

Felbérelte, hogy nyúlja le tőled....ilyen egyszerű. Szerintem mehet a fekete a gyereknek.

[ Szerkesztve ]

(#16934) enginev3.0 válasza Attix82 (#16933) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem meg bann, csak név nélkül nehéz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16935) kaller1 válasza Attix82 (#16933) üzenetére


kaller1
veterán

Így van, megbeszélt dolgot a vevőn és az eladón kívül más nem tudhat meg, csak szándékos "okoskodással". :U

.::> <::.

(#16936) Omega81 válasza enginev3.0 (#16934) üzenetére


Omega81
senior tag

Privátban megbeszéltük a dolgot, a csalás ténye nem igazolható, nem történt meg, a kísérlet is kérdéses. Mivel az illető azt állítja, rendőr, kértem hogy az általam ismert neve mellé írja meg melyik kerületeben és milyen beosztásban dolgozik. Ezt holnap munkakezdés után könnyen le tudom ellenőrizni. :DDD :)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#16937) BlackPriest válasza Omega81 (#16936) üzenetére


BlackPriest
őstag

érdekes, a legtöbb csaló rendőr...legalábbis engem eddig csak rendőrök vertek át :U

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#16938) banánocska válasza BlackPriest (#16937) üzenetére


banánocska
aktív tag

És megírta amit kértél? Azonosító ilyenek?

[ Szerkesztve ]

(#16939) BlackPriest válasza banánocska (#16938) üzenetére


BlackPriest
őstag

nem, ellenben feljelentettem, bepereltem és visszakaptam a pénzem, itt vannak a történetek

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#16940) Omega81 válasza BlackPriest (#16937) üzenetére


Omega81
senior tag

No comment... nem írhatok többet a dologról. A módszert közzé tettem, személyes adatokat nem adhatok ki jelen esetben.

Ui.: a Prohardver üzemeltetőinek javaslom, egészítsék ki valahogy a csalós felhívást azzal, hogy személyes átvétel esetén vigyázzanak... hogy lehet röviden megfogalmazni, ezt Rájuk bízom.

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#16941) mclaren-d


mclaren-d
aktív tag

A történetem a következő : Egyik ismerősöm régóta szekált hogy szerezek neki egy Creative Sound Blaster X-Fi Xtreme Gamer típusú Hangkarit, na mondom hoppá van egy pont Győrbe EZAZ, nem szórakoztam meg is vettem.Január elején aLstaR emberkétől, ismerősömet felhívom neki már nem kell szerzett nincs pénze stb.. na mondom hoppá ez az -.-" nem gond remek áron volt eladom simán :) na itt a fordulat felraktam hírdetést már majdnem sikerült eladnom,amikor egyik reggel szól a telefonom hogy ez nem a hirdetett kártya.. ugyanis az általam küldött képen rajta van a széria szám és a Google szerint ez egy sima Sound Blaster X-Fi-t! Mondom az durva bedobtam gépbe és bumm Igaz, nem is érdekelne az a pár ezer forint de az hogy üzenetemre nem válaszol hát gratulálok neki annyit kelet volna írni h "elnéztem bocsi" és én beletörődök,de ez Így egy FEKETE PONT aLstaR-nak

★Corsair vengeance c70★MSI B450 Tomahawk ★AMD Ryzen 2600★Sapphire5700

(#16945) #32577792


#32577792
törölt tag

Privát beszélgetésben megegyeztem [darky@] taggal egy notebook - pc+kp cserére. Amikor pedig a konkrét lebonyolítási időpontot próbáltam megegyezni, közölte, hogy még vár egy hetet. Anyagi kár nem ért, de számomra ennyit ér a privátban történt adott "szava": fekete pont.

(#16946) naomek


naomek
tag

Kérnék snataniel társunknak egy fekete pontot, mivel vettem tőle egy mp4-et 2012.02.17.-én, és nem működik. Privát beszélgetésünkre hivatkozva, mondta, hogy vissza adja legkésőbb vasárnapig a pénzt, de ez nem történt meg. Azóta nem ír vissza, és a telefont se hajlandó felvenni, illetve lerakja.
Milyen ember az ilyen...

[ Szerkesztve ]

(#16949) bikkfalva


bikkfalva
csendes tag

Üdvözletem!
Mivel kedves vistyan kolléga elvileg ma vitt volna el tőlem egy 6670-es kártyát, de a találkozó előtt 10 perccel (!) lemondta, arra hivatkozva, hogy "talált egy jobb ajánlatot", közben pedig csak arról volt szó, hogy rosszul olvasta el a hirdetést, és azt hitte, hogy egy 6770-es kártyát majd én 15ezerért oda fogok neki adni... Mikor én válaszoltam neki, hogy ez így nem járja, még ő volt felháborodva, hogy örüljek, hogy egyáltalán szólt, hogy mégsem jön, illetve ha ezt nem tudom megérteni, akkor nem értek az üzlethez se.... Azon kívül természetesen személyeskedett is, de azt már fel se veszem, nem szeretnék lesüllyedni az ő szintjére... Így kérnék az ő számára egy orbitális fekete pontot, főleg a pofátlanságáért és a korrekt hozzáállás teljes hiányáért!

(#16950) Omega81 válasza lorcsi (#16942) üzenetére


Omega81
senior tag

Telefonon beszélték le a Barátommal, úgy, hogy ő egyedül tartózkodott az albérletében. De hagyjuk is az egészet.

értékelt üzletek: 42+ 0-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.