Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27551) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Be szeretném méretezni a képeimet 10x15cn nyomtatáshoz.Ilyenkor szokás ráhagyni valamennyit a széleinél?
első nekifutásra levágta a kép alját és tetejét a nyomtató.... :((( pedig csak 4MP régi kép volt.

(#27552) Dluinet válasza ToBeY (#27551) üzenetére


Dluinet
nagyúr

10x15-ös fotó pontos mérete: 4"x6" +körben 1 mm kifutó a hivashoz.

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#27553) ToBeY válasza Dluinet (#27552) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi de az col-t és a mm-t hogyan lehet összekombinálni,hogy jó legyen? :F

(#27554) Dluinet válasza ToBeY (#27553) üzenetére


Dluinet
nagyúr

kiszámolod, hogy 4 col hány milliméter és annyi lesz a rövidebb oldal, 6 colt átváltod milliméterbe és akkora lesz a hosszabb oldal.
Ezekhez hozzáadsz 2mm-t.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#27555) ToBeY válasza Dluinet (#27554) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Aha köszi így már világos. :B
És egy fekvőbe készített portrét(igen..:U), ki tudom vágni ugyanígy állóra?

[ Szerkesztve ]

(#27556) Dluinet válasza ToBeY (#27555) üzenetére


Dluinet
nagyúr

igen

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#27557) ToBeY válasza Dluinet (#27556) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Végül sima metric rendszerben méreteztem be a képet,remélem így is jó lesz (ma megyek nyomtatni) 10x15cm hozzáadtam + 0,5cm

(#27558) BonFire válasza ToBeY (#27557) üzenetére


BonFire
veterán

Jó az metrikusban is, de kifutónak elég 2-3 mm ráhagyás is szvsz. Inkább 2. Ha nem tud olyan pontossággal vágni, az menjen el szabónak, ott 1 centi ide vagy oda nem számít.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#27559) Vesa válasza BonFire (#27558) üzenetére


Vesa
veterán

:D

A tudomány a valóság költészete!

(#27560) Dluinet válasza BonFire (#27558) üzenetére


Dluinet
nagyúr

fotó laborálásnál még kevesebb kell

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#27561) BonFire válasza Vesa (#27559) üzenetére


BonFire
veterán

A szakoktatóm (esztergályos) mindig azt mondta:
– Fiam, miért nem mentél cukrásznak inkább? Ott, ha elb***od a munkadarabot, legfeljebb megeszed.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#27562) ToBeY válasza BonFire (#27558) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez egy ilyen áruháza nyomtató masina sokat nem várok tőle, ezért hagytam nagyobb kifutót... ahol ég és fű stb van,nem baj ha vág belőle.

(#27563) ToBeY válasza ToBeY (#27562) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Sikerült kinyomtatni minden frankó volt.Igazából elsőnek ott csesztem el,hogy ráengedtem a fullos 4MP képet.Mondván ez csak 4MP kép,ezzel nem lesz gond simán ki tudja nyomtatni vágás nélkül.

(#27564) Vesa


Vesa
veterán

Urak, nem tudom itt szabad-e ilyet, de a HB-n van most egy igen jó ajánlat grafikusoknak.

A full csomag is csak 25Euro, Corel termékek tömegével (Paint Shop Pro, Corel Draw, Corel Cad, Corel Painter, Particle Shop stb., + egy csomó brush pack ás egyebek)

Bocs a részben OFF-ért, de úgy éreztem ide van értelme betenni.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#27565) BEndre34


BEndre34
tag

Sziasztok!

Most ismerkedek a Photoshop programmal és nézem/keresem a tutorialokat, de a műveletek felvételénél (remélem jól írtam, mert erre a rögzítési módra gondolok: nem reklám) elakadtam :(

RAW formátumú képeket szeretnék Camera RAW szűrővel automatikusan javítani, majd egy másik szűrön (Zaj csökkentés) átfuttatni és után JPG formátumba menteni adott mappába. Már minden - számomra - elképzelhető formában megpróbáltam ezt a folyamatot, de a legjobb esetben is a Camera RAW szűrőnél megáll a futtatás és csak akkor megy tovább, ha ott a "Megnyitás" gombra (megnyitás normál képként) manuálisan ráklikkelek. Ekkor szépen továbbmegy és megnyitja a PS szerkesztési felületén (bocsánat, nem tudom mi a pontos neve a normál szerkesztési nézetnek), ráteszi a zaj szűrőt, elmenti JPG formátumban, majd megnyitja a következő képet és a a Camera RAW szűrő megnyitásakor újra megáll. :W
Nem tudom, az a baj, hogy nem lehet ebben a formában, ahogy szeretném megcsinálni, vagy a kezdők hozzá nem értése (és valami triviális hiba) a gond.
Ami teljesen összezavar, az az, hogy ha mindezt JPG formátummal csinálom meg, akkor viszont működik. :F (JPG megnyit, Camera RAW automata javítás lefut, Zajcsökkentés lefut, element, következő kép....).

Kérem, ha tud valaki segíteni szánjon rám pár sort. Köszönöm!!!! :R

u.i.: Visszaolvastam és borzalmas lett, de 3 órája szenvedek ezzel a problémával és úgy látszik, már fogalmazási gondjaim is lettek. :O

(#27566) #90088192


#90088192
törölt tag

Hello Mindenkinek,

Lenne egy elég egyebugya kérdésem, a PS tud olyat, hogy több kép alapján fókuszpontot vált egy adott képen, vagy több fókusz pontot is képes kezelni ezáltal. Nem tudom mi a neve, de ha ~20db kb 40Mb-os képet kellene így egye tenni akkor kiszalad a 16Gb memóriából.

Az lenne aa kérdésem, hogy ez a memória használat normális?

Előre is köszönöm :R

(#27567) kuyarashi válasza #90088192 (#27566) üzenetére


kuyarashi
őstag

Nem teljesen értem, hogy mit szeretnél. Olyat például régóta tud a Photoshop, hogy ha betöltesz mondjuk 5 makrót egy légyről, különböző élességállítással (úgy, hogy a légy nem mozdult el, stb.), akkor összefűzi úgy, hogy a végeredmény egy - az eredeti fotókhoz képest - nagyobb mélységélességű kép legyen.

Az, hogy a Photoshop memóriazabáló, nem újdonság, tehát teljesen normális, hogy kevés neki a 16 GB RAM. Ez viszont nagyban függ viszont a használat módjától. Olykor nálam a 32 GB is kevésnek bizonyult, de ennyivel már el lehet lenni. 64 azért sokkal kompromisszummentesebb. Másnak a 16 GB is bőven elég.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#27568) #90088192 válasza kuyarashi (#27567) üzenetére


#90088192
törölt tag

Köszönöm, nem én használom, hanem akinek összeraktam a gépet, így csak sejtesem van arról, mit akar mondani. :K

Vagyis akkor ez nem probléma, hanem normális működési állapot.

Köszönöm még egyszer :R

(#27569) aldebaran


aldebaran
őstag

Láttátok már az új feature-öket? Azért van egy-két hasznos is.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#27570) Dluinet válasza aldebaran (#27569) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Nem tudom megnézni, mert az összeérő és állandóan ugráló szemöldöke elveszi a figyelmem.
Egyedülálló módon a narrátort kell néznem a PS helyett, egy PS videóban.

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#27571) kuyarashi válasza aldebaran (#27569) üzenetére


kuyarashi
őstag

Rámentek a látványos dolgokra és van, ami elég jól sikerült. A retusálás, vagy a kijelölés finomítása sokat javult.
Sokat fejlesztettek most.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#27572) Vesa válasza aldebaran (#27569) üzenetére


Vesa
veterán

Ne lenne ilyen iszonyatosan irritáló ez a csávó! Szakmailag biztos jó, de képtelen vagyok végignézni tőle bármit is...

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#27573) BonFire válasza Vesa (#27572) üzenetére


BonFire
veterán

Pedig milyen szíp szál indiai legény! Még akcentusa sincs. A szemöldöke meg azért van összenőve, mert táltos.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#27574) kuyarashi válasza Vesa (#27572) üzenetére


kuyarashi
őstag

:D
Szakmailag szerintem az egyik legkorrektebb.
Táltos. :D

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#27575) Vesa válasza BonFire (#27573) üzenetére


Vesa
veterán

Semmi bajom azzal, hogy indiai, csak valamiért irritál, van ilyen. Talán azért, mert maga is úgy néz ki, mint akit heteken át Photoshopban retusáltak. :)

kuyarashi
Biztos így van...Nyilván én vagyok elmaradott, de nem igazán értem, hogy egy szakmai videós:
1. Miért érzi szükségét, hogy celebként is működjön?
2. Miért videózza részben saját magát, miért nem elég a szakmai rész? Kevéssé hiszem, hogy egyetlen szakmabeli is a ragasztóval össztákolt haja miatt nézi. Bőven elég lenne egy desktop nézet+szöveg alá, mivel az a lényeg.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#27576) BonFire


BonFire
veterán

Tegnap frissítettem A Ps-t a legújabb verzióra, de nem találom benne az újításokat, ami a videóban be lett mutatva. Vajon hol a hiba?

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#27577) kuyarashi válasza Vesa (#27575) üzenetére


kuyarashi
őstag

1. Nem tudtam, hogy "celebálja" magát.
2. Manapság ez a menő. Ha nem így csinálná, elmaradott, régies, meg nem tudom milyen volna. Szerintem csak halad a korral, ezt követeli meg a média. Mint ahogy leadják a Győzike Show-t. Egyszerűen erre van szükség, a többségnek ez kell.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#27578) aldebaran válasza aldebaran (#27569) üzenetére


aldebaran
őstag

Van egy másik videós is, aki kicsit mást is mutat. Ezt is szoktam követni. Az előző nekem azért jön be, mert
1. Érthetően magyaráz
2. Szakmailag is jó
Ami nem érdekel, az a kinézet egy szakmai videónál.
(ez a fajta előadásmód egyébként manapság lett divatos, olyan influenszeres.)

Én csak alkalmanként használom a PS-t, hobbiszinten, de szerintem ezek a fejlesztések inkább a hobbistáknak jók, illetve egy alapot adnak a profiknak, amelyekből később dolgozhatnak, de persze ezt nem tudom, mert sose voltam profi. :)
#27576 BonFire Milyen verziójú lett a PS? Nem maradt CC2020?

[ Szerkesztve ]

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#27579) kuyarashi válasza aldebaran (#27578) üzenetére


kuyarashi
őstag

Egyetértek.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#27580) BonFire


BonFire
veterán

Szóva a legfrissebb verzió van fenn, mégsincs benne a Sky replacement és a többi újítás.

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#27581) aldebaran válasza BonFire (#27580) üzenetére


aldebaran
őstag

Mert a tiéd csak a 21.2 -es verzió. Az új feature-ök a 22.0 -tól vannak.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#27582) kuyarashi válasza BonFire (#27580) üzenetére


kuyarashi
őstag

Én akkor sem lepődnék meg, ha ezeknek a fejlesztéseknek egy része csak felhőn keresztül működne, vagy plusz lóvé volna.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#27583) BonFire válasza aldebaran (#27581) üzenetére


BonFire
veterán


aldebaran: A 21.2.4 a legfrissebb elérhető...


kuyarashi: Miért? Nem vagyok a felhőben az Adobe Creative Clouddal?

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#27584) kuyarashi válasza BonFire (#27583) üzenetére


kuyarashi
őstag

De, biztosan.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#27585) BonFire válasza kuyarashi (#27584) üzenetére


BonFire
veterán

Azért elég drága a full előfizetés, hogy használhassam is a program új funkcióit.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#27586) aldebaran válasza BonFire (#27583) üzenetére


aldebaran
őstag

The latest/most current version is Photoshop 2021 (version 22.0)
The most current update for Photoshop 2020 is 21.2.4

Tehát szerintem, ahogy kérdeztem is először, a jelenlegi verzió a 2020-as, annak a legújabbja a 21.2.4.
Amit újonnan meg lehet venni, az a 2021-es, amiben benne vannak az új feature-ök.
Szerintem a 2020-asba ezeket nemhiszem, hogy bele fogják tenni.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#27587) kuyarashi válasza BonFire (#27585) üzenetére


kuyarashi
őstag

Eléggé.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#27588) BonFire válasza aldebaran (#27586) üzenetére


BonFire
veterán

Akkor vajon jövőre lesznek ezek a fícsörök elérhetők, vagy régi előfizetőknek csak a fityisz jár? :Y Ez azért elég durva lenne.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#27589) aldebaran válasza BonFire (#27588) üzenetére


aldebaran
őstag

Ez mindig így van. valamivel el kell adni az újabb verziókat. Ez a mézesmadzag.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#27590) Vesa válasza aldebaran (#27589) üzenetére


Vesa
veterán

Ezt nem igazán értem...Az előfizetős rendszer lényege éppen az, hogy nem kell megvenni az új verziókat! Az a Retail korszakban volt, de akkor is mindig létezett sokkal olcsóbb áron egy update verzió.
CS6 óta éppen azzal érvelt az Adobe az előfizetéses rendszer mellett, hogy így mindig up to date lesz minden felhasználó. Azt tudom elképzelni, hogy az új verzió még nem jelent meg. Talán a csövesek kaptak már belőle (mint amikor a gamer csövesek kapnak egy játékból és már megjelenés előtt készííthetnek belőle videót), de a pórnépnek majd csak jön. Vagy mittudomén...Én még nem frissítettem, mert nem szoktam azonnal, csak 1-2 hónap múlva, mert fontosabb a stabilitás, mint pár új feature.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#27591) BonFire válasza Vesa (#27590) üzenetére


BonFire
veterán

Mondjuk Piximperfect is hangsúlyozza: ezek még javarészt Béta változatok, de gondolom, ő csókos, így tesztelheti ezeket előre. Bár amit aldebaran linkelt, az a hivatalos magyar nyelvű oldal ajánlata, és a CC app is pont ezeket a fícsöröket részletezte frissítéskor. Frissítek, és sehol semmi.

Igaz, már nem használom pró módon, és elég kevés dolog van, ami felcsigázza az érdeklődésemet, de most, hogy a sky repalcement-et és ezt a sok beauty-filtert magukba integrálták, gondoltam, elütöm velük a hosszú hétvégét.

Erre sehol semmi.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#27592) #16514048


#16514048
törölt tag

Nyugalom, megkaptunk mi is mindent. :K

Félrevezető volt nekem is a CC app. Nekem még 2018-as PS volt fent és fel sem ajánlotta a frissítést a főoldalon, csak az "open" gomb volt mellette.
Gondolom 2020-asnál is ez lehet a probléma, hogy valamiért nem annak a frissítésének számítja, hanem egy új alkalmazásnak.

Már nem tudom, hogy az Updates menüből csináltam, vagy rákerestem a Photoshop-ra, de onnan már engedte leszedni a 2021-et és benne is van az összes új funkció.

(#27593) Vesa válasza #16514048 (#27592) üzenetére


Vesa
veterán

Mondasz valamit...Akkor annyi a megoldás, hogy nem upgradelni kell, hanem le kell szedni a régit, és újra feltelepíteni a Cloud-ból. Úgy már valszeg az újat teszi fel.

Nekem is valami régebbi verzió van fent, őszintén szólva nem nagyon követem, talán ki is kapcsoltam az update keresést és/vagy a figyelmeztetéseket. Ezzel együtt, én nem szedem le a régit, mert stabil és működik, az új cuccok pedig egyelőre nem hoztak lázba (munkámhoz meg szinte biztos, hogy nem fognak kelleni).

A tudomány a valóság költészete!

(#27594) BonFire válasza Vesa (#27593) üzenetére


BonFire
veterán

Faxa! Az előfizetésnek az volt az egyik előnye, hogy nem kell macerálni ilyen inaktiválok, uninstallálok, keresgélek telepítőt, letöltök, telepítek, aktiválok folyamatokkal.

Arra meg már nem is emlékszem, amikor beüzemeltem, milyen trükkökkel bírtam rá, hogy az angol nyelvű verziót telepítse. Ha megint magyarul telepszik, csak azért nem tépem ki a hajam majd, mert nincs.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#27595) kuyarashi válasza BonFire (#27594) üzenetére


kuyarashi
őstag

Az rémlik, hogy a CC Cloud ablakában kell a beállításokban megadni a nyelvet. Amit ott beállítasz, azon a nyelven települ az összes Adobe program.

iNEO DSGN • (csillagászati maszkok, alkalmi faldekorációk, exkluzív termékek) • https://ineodsgn.hu/

(#27596) Vesa válasza BonFire (#27594) üzenetére


Vesa
veterán

Nem teljesen világos, miért nem képes frissülni és rátelepülni az előzőre. Talán valami olyan komponens is változott, amihez szükség van erre. Ha netán így van, akkor viszont miért nem jelzik ezt egyértelműen valahol:?

Persze csak találgatunk, én a gyakorlatban nem néztem meg. Ha kipróbáltad esetleg, majd írd meg, hogy tényleg ez volt-e a megoldás!

Ahogy kuyarashi írja, a lokalizáció a Steam-hez hasonlóan működik, a kliensben beállított nyelven települ a program. (Nem értem mi bajod van a magyar verzióval? Szórakozásnak sem utolsó! :D)

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#27597) BonFire válasza Vesa (#27596) üzenetére


BonFire
veterán

kuyarashi: Tényleg. Észre se vettem, hogy angolul van a CC! :D

Vesa: Csak annyi, hogy azon tanultam meg, és akkoriban (6.0) még nemhogy magyar nyelvű videó, de még szöveges tutorial se nagyon volt. Jóval később, talán már a CS2 vagy CS3 környékén kezdték magyarra fordítani, de hozzávetőlegesen is eldobtam az agyam, mikor a fordító mindenféle valószínűség-eloszlási görbét fordított nekem hisztogram helyett, persze ilyen a magyar változatban sem volt, én pedig nem tudtam angolul, tehát akármelyik nyelven is lett volna a program, azt tanultam és szoktam volna meg. A mai napig hülyét kapok attól, hogy a path az magyarul görbe, holott egy sokszög is path, meg egyetlen szegmensból álló vonal is path, nulla görbülettel; logikai nonszensz, de így nevezték el. :W

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#27598) Vesa válasza BonFire (#27597) üzenetére


Vesa
veterán

Irónia vót! Ott a szmájli! ;)
Tőlem az elmúlt években többen kérték, hogy tanítsam őket PS-re, aztán jöttek a magyar verzióval. Én meg mentem...A fenébe. Úgy nem vállalom. Bármilyen szoftver magyarítástól rosszul vagyok, a windows-tól is. Gyerekeimnek eleve angolul tettem fel mindent már akkor is, amikor még csak a kis farkasos marhaságokkal játszottak PC--n 6 évesen. Szokja csak az angolt.

De szórakozásnak továbbra is kiváló, annyi hülyeséget ritkán látok mint ezekben.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#27599) trialboj


trialboj
őstag

Hello,

Picit off, de valakitől szeretném megtudni hogy ez most no go, vagy csak szürke zóna.

Szóval egy haver azzal dicsekedett hogy kevesebb mind 100 euróért 1 évre vett adobe csomagot, és állítólag nem crackelt, hanem legális kulccsal, stb.

Utána néztem és ezt találtam a G2A oldalon, az egész adobe pro csomag 73 euróért, nem tűnik legálisnak, vagy legalább is nem értem hogy létezik hogy működik.

Azt mondta hogy ők ketten használják, és minden működik rajta, megkapják a frissítéseket, stb stb.

Most akkor ez tényleg járható út, vagy mi van vele? Legalább másfél hónapja használja, ha illegális lenne, nem tiltaná azonnal az Adobe, legalább ezen az oldalon?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#27600) Vesa válasza trialboj (#27599) üzenetére


Vesa
veterán

Nem hinném....
Ránéztem az egyik eladó értékelésére, számos negatív / semleges értékelés van, amiben arról írnak, hogy nem működik a kód, vagy már regisztrálva van mások által.

Talán lopott kódok lehetnek, céges mennyiségi licence-ből elhappltak, lopott CC kártával aktiváltak, a sor hosszú lenne. A másik ilyen szürkezónás megoldás az szokott lenni, ha régiónként eltérő árazást használ egy cég, akkor megveszik a kulcsokat mondjuk oroszországban vagy ukrajnában óccsón, aztán eladják nyugati embernek drágán (de még mindig olcsóbban az ott érvényes hivatalos árnál).

De leginkább most arra tippelek, hogy a napokban promózott (Privo) megoldással élnek vissza, amikor oktatási licence-t lehetett kapni ingyen egy promó keretében. Ebben az összes program benne volt, és 1 évre szólt.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.