Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) trassher


trassher
addikt

Sziasztok!
Nem találtam jobb topokit így itt kérdezném meg hogy a www.webareal.hu helyről van valamilyen infótok?
Barátom szeretne innen venni iPhone 5-öt. Itt megtekinthető a termék.
Csak az a furcsa számomra hogy azt mondták neki telefonban hogy személyes átvételre nincs lehetőség.
Válaszaitokat előre is köszönöm! :R

Redmi Note 7

(#1302) fricz19 válasza trassher (#1301) üzenetére


fricz19
őstag

100e -ért független iphone5 ?
biztos hiteles :D

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#1303) trassher válasza fricz19 (#1302) üzenetére


trassher
addikt

Nekem is ez volt az első ami feltűnt de miután mondta a barátom hogy személyes átvétel nincs gondoltam rákérdezek.

Redmi Note 7

(#1304) fricz19 válasza trassher (#1303) üzenetére


fricz19
őstag

biztos h kamu
200e tv-t 78e -ért adják

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#1305) TIT


TIT
veterán

19-ért ad egy 4 magos telót? :) Iphone-nál mi az,hogy 1év korlátozott gari?Inkább korlátlan.

[ Szerkesztve ]

(#1306) lukaszokni


lukaszokni
aktív tag

Kicsit offos, de ilyen van?!

"11. Mely hibák nem garanciális jellegűek?

- Kompatibilitási problémák. (A vásárló hardverkörnyezetében nem működő, egyébként hibátlan alkatrész.)
- ...
- Természetes elhasználódás."

Nem nevezném meg az üzletet, de ha veszek valamit, amire 3 év garanciát adnak, és abban természetesen elhasználódik egy alkatrész 3 éven belül és elkezd zörögni, akkor az nem ok arra, hogy kezdjenek vele valamit?!

mAtx4ever!

(#1307) fricz19 válasza lukaszokni (#1306) üzenetére


fricz19
őstag

Kompatibilitási hiba, sehol sem garanciális!
pl. veszel egy ramot, és nem megy nálad, nincs is feltüntetve a kompatibilitási listába amit a gyártó megadott, akkor az nem hibás, ergo visszakapod teszok-ba.

Elkezd zörögni egyáltalán nem elhasználódásból eredendő hiba.
Itt arra kell gondolni, hogy pl egy notebook billentyűzete elkezd kifényesedni, akkor nem fogják neked cserélni.
Vagy egy pendrive kupakja kikopik, és könnyen lejön, szintén nem fogják cserélni.

[ Szerkesztve ]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#1308) lukaszokni válasza fricz19 (#1307) üzenetére


lukaszokni
aktív tag

Hülyén csináltam, csak a kiemelt lett volna a lényeg, de így már értem. :R
Kicsit tág fogalom az elhasználódás, azért akadtam fent rajta kicsit. :)

mAtx4ever!

(#1309) mackiller


mackiller
csendes tag

www.webareal.hu-ról senki ne rendeljen!!! Hatalmas átverés az egész, más oldalakon már folyik a panasz ezerrel, hogy utalnak és semmi nem történik. A cég alapítója igazából már elhunyt személy a cég székhelye meg hamis, nincs ott semmi!!! Kamu az egész, nehogy rendeljen bárki is!!!! Mégegyszer NEEEEEE!!!!!

(#1310) TIT


TIT
veterán

Eleve reklám az egész oldal és semmi fizikai elérhetőség!

(#1311) fricz19 válasza mackiller (#1309) üzenetére


fricz19
őstag

Mondjuk ez elég egyértelmű volt :)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#1312) powersilver


powersilver
csendes tag

szeretnék feketét kérni SeeZeus felhasználonak.Ezek akkora kamusak hogy az már fáj.Meg beszéltük hogy viszek neki egy 80gb-os Ide hdd-t.
Pestre.Újszászról.A kedves barátom nem tud jönni,küldi egy ismerősét.A nőnél telefon nincs.....na de sbaj...párom maradt gépnél,nálam telefon,hogy utol érjenek.Végig neki irogat hogy én hova menjek....telefonon semmi értelmeset nem mond.menjek be az ora alá......aztán kint.bejártam az egész keleti pályaudvart.persze sehol senki.és még én vagyok a hülye??????????ezt irja nekem!ezen az egészen buktam 3000ft-ot.és 1órát álltam ott a semmiért,a gyerekemért este tudtam csak menni egy ilyen idiota társaság miatt!Fekete!!!!!!

Kérnék mindenkit,ha írsz és válaszolok neked,válaszolj már.Nem igazán illendő hogy azt se mondod hogy mukk....

(#1313) TIT


TIT
veterán

Ezért nem kell menni sehova de ezt nem ide kell írni!

(#1314) XaraX


XaraX
addikt

Ön az alábbi termékeket rendelte meg:

Cikkszám Termék megnevezése Mennyiség Kiszerelés Készlet Nettó ár Nettó összesen
FT_18909 ASUS HD7870-DC2-2GD5 V2, DDR5 2GB, PCIE 3.0 1 db Rendelésre (1-2 hét) 43.817Ft 43.817Ft

Nettó összesen: 43.817Ft
Személyes átvétel: 0Ft
27%: 11.830Ft
Összesen: 55.647Ft

Köszönjük megrendelését!

DIGITALKER Kft.
Ez volt egészen pontosan január 26.-án.

Köszönjük váráslását!
Rendszerünk regisztrálta megrendelését.
Amennyiben a megrendelt terméke beérkezik üzletünkbe, újabb e-mailban tájkoztatjuk Önt.
A várható beszerzési határidőket ennek az e-mail-nek a termékrészletező sorában találja.
Rendelése fontos számunkra. Ha kérdés, észrevétel van felénk, akkor várjuk szíves megkeresését elérhetőségeink valamelyikén.

Tisztelettel:
DIGITALKER KFT.

Ez pedig január 28.-án.
Azóta, mondhatni le se sz@rnak, többedik érdeklődő e-mailemet válaszra sem méltatják.
Nem vásároltam még tőlük eddig és nem is fogok egészen biztosan.

[ Szerkesztve ]

(#1315) TIT válasza XaraX (#1314) üzenetére


TIT
veterán

Érdekes hozzáállás,akkor minek vannak?

[ Szerkesztve ]

(#1316) lukaszokni


lukaszokni
aktív tag

Gondolom rajottek, h elutottek az arat. :D

mAtx4ever!

(#1317) Jimcat


Jimcat
csendes tag

Sziasztok!
Users boltról tud valaki valamit?
Weblap működik bolt zárva, telefon néma .
Ha bukta van legalább írnák ki a weblapra vagy boltajtóra!

(#1318) zenke válasza Jimcat (#1317) üzenetére


zenke
aktív tag

lapítanak mint szar a fűben, FB oldalukon megy a kamu 1000-el, de úgy néz ki hogy vége...

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#1319) eladohardver válasza zenke (#1318) üzenetére


eladohardver
őstag

pfhuuuuuu

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#1320) zenke


zenke
aktív tag

Users

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#1321) jeni válasza ToniW210 (#1290) üzenetére


jeni
félisten

PartNero
ez nem semmi még a hirdetésekre sem hajlandóak válaszolni!
bárki kérdezz valamit nagyban leszarják az illetőt,akkor minek hirdetnek??

Users

többször vásároltam náluk,tőlem pár méterre vannak,pedig még 2 boltjuk is volt pár éve,most a Damjanich utcai is bezárt. Pedig akár hányszor elhaladtam mellette mindig volt vevő,vásárló oda bent.

[ Szerkesztve ]

(#1322) jeni válasza jeni (#1321) üzenetére


jeni
félisten

itt mégsem átalakításról van szó.mai kép

(#1323) föccer válasza jeni (#1322) üzenetére


föccer
nagyúr

c Ez a Damjanich utc a?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1324) jeni válasza föccer (#1323) üzenetére


jeni
félisten

valaha még a Ferenc Krt-n is volt még egy boltjuk,ezzel a Damjanich is bezárt.
tehát egy jó kis bolt is megszűnt. ki következik majd?

lehet,hogy már csak az internetes portáluk lesz amit csak postán küldenek majd? személyes elérhetőség meg nuku?

[ Szerkesztve ]

(#1325) föccer válasza jeni (#1324) üzenetére


föccer
nagyúr

Ismertem mindkét üzletet, náluk vásároltam szinte mindig. Előbb a Ferenc krt.-n, majd a Damjanichban. Mindig ugyan ahhoz az eladóhoz mentem, nagyon korrekt gyerek volt. Kár értük. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1326) kecsu1990


kecsu1990
újonc

helo uj vagyok itt !!
lenne egy kerdesem
vattem mare 2 eve egy gigabit gtx560 ti oc videokartyat.
na 3 ev garancia van ra ,,mostanaban a ventillatora alapjaraton nagyon zorgott zavarta a fulemet!!
be is kuldtem garancia futaarral a szervizbe.
adig minden oke egy nap alat mar ot is volt .
vissza is jeleztek,hogy megkaptak.
na de azota se hire se hamva !!!irok nekik 2-3 naponta de mindi ez hogy turelmet koszonjuk meg satobbi 15 munkanap az atfutasi ideje.,az ugyintezesnek altalaban .....
na de mar egy honapja bent van a szervizbe es mindig csak a hitegetes ...
nem furcsa ez egy kicsit azert ez mar eleg sok ido !!!

xxxxxxxxxxxxx

(#1327) lukaszokni válasza kecsu1990 (#1326) üzenetére


lukaszokni
aktív tag

De, sok az az idő. Melyik bolt ez?

mAtx4ever!

(#1328) powersilver


powersilver
csendes tag

Szeretnék fekete pontot kérni varga.tamas[link] felhasználónak.Vett tőlem egy ddr1-es 1gb os 400as ramot.Itt hülyit a kedves vevő,hogy nem kapta meg a ramot,mikor fel hivom a postást közlik velem már átt vették.
Hirtelen már igen át vették.De közli velem hogy szar a ram.4gépbe volt tesztelve,azokban működött hibátlanul.fenyeget rendőrrel feketével.
Követeli a vétel árat.csak már kinjába nem tud mit hazudni.szánalmas!!!!!!!!!!!
Kérnék neki egy feketét!Nem ajánlom senkinek!Nem jó üzletfél!Más nem panaszkodott amit tőlem vett!

Kérnék mindenkit,ha írsz és válaszolok neked,válaszolj már.Nem igazán illendő hogy azt se mondod hogy mukk....

(#1329) fricz19 válasza powersilver (#1328) üzenetére


fricz19
őstag

ezt inkább ide:
[link]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#1330) föccer válasza jeni (#1322) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha jól értelmezem a honlapjukat, akkor a Bluechip veszi át őket.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1331) jeni válasza föccer (#1330) üzenetére


jeni
félisten

igen meglep a dolog :Y
ugyanis a BLUECHIP még kisebb bolt,szinte semmi sincs kirakva,kisebb eladó térrel rendelkeznek,bár nekem rossz a megközelítés,mert a Users bolt 5 percnyire volt tőle. nem lett volna jobb ha ők jöttek volna ide a Damjanichba?
de legalább ne tűnek el :K

(#1332) föccer válasza jeni (#1331) üzenetére


föccer
nagyúr

Lehet túl sok volt a Damjanich fenntartási költsége. Ezt már sosem tudjuk meg :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1333) asvald válasza föccer (#1332) üzenetére


asvald
senior tag

hát nekem ezt adja ki ,
Én csak akkor leszek gondba ,ha a kártyát esetleg ,de ne adja az isten gariztatni kell
És akkor most Ők veszik át az users-t?

Szerk: közben észre vettem a fecbookon sincsenek fent már , tegnap még meg volt a profiljuk :F

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#1334) föccer válasza asvald (#1333) üzenetére


föccer
nagyúr

Hivatalos infót nem látok sehol, de én így gondolom.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1335) asvald válasza föccer (#1334) üzenetére


asvald
senior tag

Hát legalább lenne annyi gerincük ,hogy feltüntették volna az oldalukon !
Szép kis banda mondhatom :U

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#1336) elodman


elodman
aktív tag

Ave

Kajak vásárról, ha mozogni vágyó is akad.

2 helyről is rossz tapasztalat, akik állításuk és sima netes hirdetésük szerint is magánszemélyek. Szerintem nem, ugyanis jövendölt áruforgalmuk és "szakszerű" ügyfélkezelésük erre vall. Röviden:

1- Göd, „M…i” utca/út:
A hirdetés szövegében vmi ilyesmi: "120 kg-os bátyám is simán beleül”
Nem éppen inuit 112 kg-os habtestemmel nekem mégsem sikerült. Érdemes a beülő nyílás hosszát – ennél 80 cm volt – és szélességét előre telcsin minél pontosabban – vmi hazugságvizsgálóval felszerelve - megtudakolni.

2- Leányfalu, „K…ó” utca / út:
Se szárazon – ez érthető -, se vízrebocsátott kajakba se engednek beülni. „Ha te ki is próbálnád, amit veszel 70k-ért, akkor inkább várunk más pali madárra” filozófia.
De a pénzt már akkor elkérnék, amikor leviszem pár 100m-re vízre tenni a kajakot. Beleegyezek. Ők csak abba nem, h. visszaadják a moneyt, ha nem teccik a hajócska.

Persze a pontos cím + telcsit visszatartom humanitásból, habár a benzin + időnk nem épp olcsó.

(#1337) Braddock


Braddock
őstag

GsmLine.hu
Ki tudja milyen forrásból szerzett, újként fejlesztői szoftverrel árult mobilok. Tehát illegális szoftver volt a telefonon. Valamit hibáztak, mert véletlenül derült ki. Persze pénzt vissza nem adnak, fogyasztóvédelmet meg, idézem: "Leszarom". (Szó szerint) Majd komplett cserét ígérve, telefont náluk hagyva, 1 nap múlva mindent tagadnak, a ROM-ot gyorsan lecserélték, és most mint ártatlan leányka mehetnénk a kókányolt mobilért.

Ügyvédnek az ügy átadva.

Amit a boot képernyőn jelenített meg piros betűkkel:
"This build is for development purposes only.
Do not distribute outside of HTC without HTC's written permission.
Failure to comply may lead to legal action."

Kép:

[ Szerkesztve ]

(#1338) Braddock válasza Braddock (#1337) üzenetére


Braddock
őstag

Na, a helyette átvett telefon is ilyen...
Pedig az látszik, hogy átnéztek rajta mindent átadás előtt.
Csak nem tudták mit kell nézni.

2 alkalomból, 2x hibás (illegális szoftver) termék, de pénzt még mindig nem adnak vissza, csak a telefon cserét erőltetik. Amit adnak az is érdekes, mert ütött-kopott újnak mondott dobozos telefon. Bekapcsolva már egyből a Home screen jött be, nem a fiókbeállításokkal indít, stb.

No comment.

[ Szerkesztve ]

(#1339) asvald válasza föccer (#1334) üzenetére


asvald
senior tag

Na , úgy néz ki az users továbbra is él , csak a váci úton lévő bluechip vette át , remélem igaz a pletyka és az oldalukon is feltüntetett cím

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#1340) Braddock válasza Braddock (#1338) üzenetére


Braddock
őstag

Főnököm adott nekik még 1 lehetőséget.
Igazság szerint Ők akadékoskodtak, hogy adjunk egy utolsó esélyt, mert pénzt nem tudnak visszaadni. Tegnap elhozom, Telenor-ban vettem bele egy micro simet. Erre mit ad Isten, nem csatlakozik a hálózatra. Függő volt a telefon. O2 logóval indított.

Visszavittük, mondtuk megvolt a 3-ik lehetőségük, de elcseszték ezt is. Mondta, hogy bevizsgálják, erre mondtam, hogy csak azt nézze meg neki működik-e, mert innen a szemünk elől nem viszi sehova. (Vittem kollégát tanúnak) Csak akkor adjuk oda a telefont, ha itt a pénz. És lám, hozták azonnal.

[ Szerkesztve ]

(#1341) 2rok


2rok
csendes tag

Hétvégén vásároltam a debreceni Multimedia Tower üzletben alaplapot. Hiba volt... Átbasztak rendesen... hazavittem a lapot és a procifoglalat lábai el voltak hajolva és ki voltak törve. Helyszínen sajnos nem ellenőriztem. ők meg azt mondák hogy én csináltam. Szerintem beleejthettek valamit és aztán visszacsomagolták és eladták! Csaló bolt!!!! Nagyon figyeljen rá mindenki!! Kerüljétek el messzire.

(#1342) TIT válasza 2rok (#1341) üzenetére


TIT
veterán

Origi volt?

(#1343) 2rok válasza TIT (#1342) üzenetére


2rok
csendes tag

Annak nézett ki, nem igazán figyeltem tüzetesebben hogy visszaragasztott volt e vagy sem... a fene se gondol ilyenekre.

(#1344) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

VIP-Phone-ról mi a vélemény? Mennyire megbízhatóak, meg az árujuk amit árulnak?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#1345) joseph66


joseph66
csendes tag

Nem szívesen teszek ilyet, de szeretnék kérni ReDLinE1991 usernek egy fekete pontot ezért az üzletért:
[link]
2013.01.30-án utaltam a pénzt előre, 9.000,- Ft-ot. Memóriát nem láttam, csak mellébeszélést.
A kifogások:
Nem tartózkodott itthon, a memória árát procira költötte, meg kellett várnia a fizetését, a posta visszaküldte sérült csomagolás miatt stb, stb.
Szóval se memória, se pénz.

(#1346) rankesz válasza joseph66 (#1345) üzenetére


rankesz
veterán

Rossz helyre írtál, szerkeszd a hozzászólást amíg tudod (5 perc)
Feketepont topik lesz a nyerő. (akikkel jó vigyázni)

(#1347) KaiotEch válasza joseph66 (#1345) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Lehet nem értette a postai címet, mert ugye szögedi...

(#1348) joseph66 válasza rankesz (#1346) üzenetére


joseph66
csendes tag

Hopp, tényleg, most vettem észre, hogy nem ide kell írni a fekete pontot. De akkor hová? Nem találom a megfelelő topikot. Elvesztem a rengetegben. :F

(#1349) fricz19 válasza joseph66 (#1348) üzenetére


fricz19
őstag

[link]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#1350) apuc válasza jeni (#1321) üzenetére


apuc
őstag

Sziasztok, friss véleményt tudna írni valaki?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.