Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) PLaci58 válasza Sztp (#750) üzenetére


PLaci58
őstag

"Eladó (aki egyébként egy tapló paraszt volt) "
Ez teljesen jogos elnevezés! Volt szerencsém találkozni vele. Olyannyira, hogy a normális eladók elhúzódtak amikor emelkedett a hangom a hülyeségre egy garis probléma miatt. Előadta, hogy csak a saját szervízükbe tudja küldeni és majd esetleg onnan továbbküldik a szakszervízbe, de gondoljam meg, mert akár 5-6 hétbe is telhet a dolog.
Mondtam, hogy ez az ő bajuk. 2 hét múlva ha nincs kész jövök a csrekészülékért.
Másnap hívtak, hogy menjek be visszaadják az árát, mert valakinek pont egy ilyen kell azonnal :D
Ráadásul a kedves pénztáros hölgy az árú kifizetésekor, minden kérdés nélkül széttépte a műanyag zacskót mielőtt ideadta, hogy mijez?
1, rá van írva
2, tök átlátszó volt a zacsi
3, semmi köze hozzá!

Azóta nem vásárolok náluk.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#752) Matthewsz válasza Sztp (#750) üzenetére


Matthewsz
aktív tag

Nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra! :C

(#751) PLaci58 :

Mondtam, hogy ez az ő bajuk. 2 hét múlva ha nincs kész jövök a csrekészülékért.
Másnap hívtak, hogy menjek be visszaadják az árát, mert valakinek pont egy ilyen kell azonnal
< Úgy érted, kifizetik amit visszavittél, és eladják másnak a szart?
Ráadásul a kedves pénztáros hölgy az árú kifizetésekor, minden kérdés nélkül széttépte a műanyag zacskót mielőtt ideadta, hogy mijez?
1, rá van írva
2, tök átlátszó volt a zacsi
3, semmi köze hozzá!
< Na itt semmit nem értek. Milyen műanyag zacskót tépett szét, és mi micsoda? :D

(#753) Matthewsz válasza Matthewsz (#752) üzenetére


Matthewsz
aktív tag

Ja egyébként tesóm is edigitalnál vette a notebookját, a garija már lejárt szerintem, de én is náluk vettem a netbookomat pár hónapja, remélem nem lesz vele semmi gond...

(#754) PHM válasza Matthewsz (#752) üzenetére


PHM
addikt

Ennél a résznél én is elvesztettem a fonalat...

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#755) Attila_26 válasza Sztp (#750) üzenetére


Attila_26
aktív tag

Féreg hely.6hétig szopattak egy alaplappal! :Y

(#756) TooN


TooN
aktív tag

Sziasztok!

Mobil vásárlása előtt állok és érdekelne a tapasztalatotok, hogy melyik boltot ajánlanátok? Ha minden igaz a hétvégén lesz aktuális!

Vagy olyan, ami különösen jó, megbízható garanciális ügyekben is?

Van olyan, akit minden esetre kerüljek el?

Kimondottan érdekelne a véleményeket ezekről a boltokról:
PartNero
MGSM
XXL GSM
VIP GSM
Újmobilok
Újtelefonok

Hátha van tapasztalatotok ezekről?

Előre is köszi!
-----------------------
Bocs a duplázásért, de bedobtam a "Jó boltok" topicba is!

...::: SGA5 & Lenovo Phab+ :::...

(#757) Balinov válasza TooN (#756) üzenetére


Balinov
félisten

XXL GSM-tol kapja a Mobilarena gyakorta a tesztkeszulekeket. Olyan rosszak nem lehetnek

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#758) Fryskitt válasza Sztp (#750) üzenetére


Fryskitt
addikt

Hát....annak idején ilyen és ehhez hasonló okok miatt csináltunk egy BT-t és így a nagykereskedésekben vásárolunk, ott nem bunkók. Sőt még egy jó kis üzlet is indult belőle anno. :)

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#759) PLaci58 válasza Matthewsz (#752) üzenetére


PLaci58
őstag

<Úgy érted, kifizetik amit visszavittél, és eladják másnak a szart?
Igen, jól érted! Ez történt. Múlt időben. Másnap bementem és kifizették.
Hogy szar-e azt nem tudom, nálam nem működött, ezért kértem a szervízbe küldését.

Egy TMC vevőről volt szó Navigációhoz.
Sima átlátszó, leheggesztett műanyag zacsiban volt, amit a pénztáros széttépett, "Mi ez?" felkiáltással. Rajta cimke, amin vonalkód és felirat is van.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#760) Matthewsz válasza PLaci58 (#759) üzenetére


Matthewsz
aktív tag

Így már világos, köszi!

(#761) eladohardver válasza PLaci58 (#759) üzenetére


eladohardver
őstag

:) Azt teszik... Én is kaptam tőlük egy Xfi extreme gamer fatality karit új árban használtan, viszavittem és 1 hét múlva kaptam 1 tök bontatlant. Meg volt egy gány 24 colos lg monitorom ami vásárlás után 5.nappal lett pixelhibás... viszavittem h elállok Lóvét visszakaptam, igaz vagy 1 hét után de ez így ok mert 30 nap van rá nekik... hogy ne csak negatív vélemény legyen róluk...

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#762) Fryskitt


Fryskitt
addikt

GreenPC bolttal tapasztalat?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#763) csaba54 válasza police08 (#701) üzenetére


csaba54
tag

a fórum is több helyen is felhívja a figyelmet az előre fizetés veszéjeire,sőt óva int tőle
ha mégis annyira izgató a legolcsóbb dolgot szabad rendelni

...nézz a hátad mögé még akkor is,ha hátrafelé mész,mert a bizalom nagyon sokba kerülhet

(#764) Peetr86


Peetr86
tag

Sziasztok,

Tud valaki valamit a Gépépítő.hu-ról? Vagy az üzemeltető Comp4Corp-ról? Keresőben nem találtam semmit.

Köszi.

(#765) FRENK1988 válasza rayman2006 (#747) üzenetére


FRENK1988
veterán

Az egyik legkorrektebb bolt akivel találkoztam. A cég akivel fuvaroznak teljesen normálisak. Rendelj bátran

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#766) v.k.i


v.k.i
csendes tag

Sziasztok!

errol a weblaprol tud valaki valamit:

www.okostelefonok.com

Az eset kisertetiesen hasonlit az EcoBolt-osra /elore utalas - fe'l a'r/
Telefonon megkerdeztem Toluk, hogy mi a biztositek arra, hogy megkapom a valasztott telefont, erre az volt a valasz, h "Jo kerdes" - de mivel nagyon kicsi a profitja es napi 30 (?) telefont ad el, nem tudja maskepp megoldani :U

Valaki?

Udv

(#767) v.k.i válasza v.k.i (#766) üzenetére


v.k.i
csendes tag

Bocsi, NEM okostelefonok.com, hanem www.olcsotelefonok.com

Meg eccer bocsi

(#768) Ariadne válasza v.k.i (#766) üzenetére


Ariadne
őstag

Na erre egyszerűen azt mondom, hogy aki ilyen helyről (mert webshopnak nem mondanám) vásárol, az magára vessen, a mai világban menthetetlen... :U De legalábbis ne számítson semmilyen jótállásra, de persze ha ezzel együtt is jónak találja az árat, akkor hajrá.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#769) #02683648 válasza v.k.i (#767) üzenetére


#02683648
törölt tag

:Y

Élérhetőség (sic!), gmailes "céges cím", bolti gar mindenre, előreutalás... :W

Mondjuk biztos lesz ügyfele, mert ócó és (idézek az egyik itteni topicból asszem ecobolt): "ha mindenki a nagyoknál vásárolna akkor semmiféle verseny nem lenne" :W

(#770) blueMerle válasza v.k.i (#766) üzenetére


blueMerle
veterán

Napi 30 telefon eladás....LOL :DD A srác egy igazi Humor Herold. :))

(#771) littlelion21 válasza v.k.i (#767) üzenetére


littlelion21
addikt

De legalább írni tudna a kis gyökér...az oldalsó menüben Élérhetőség Sony Ericcson...

Az Arena (kb. reális) árát már majdnem eltalálta...

(#772) blueMerle válasza v.k.i (#767) üzenetére


blueMerle
veterán

Átnéztem a weboldalt, VICC. Senki ne legyen olyan hülye hogy előre utal, ezek az árak abszolút nem reálisak. 3GS iPhone 58 900Ft. Hogyne. Holnap felhívom hogy ennyiért komolyan kell 25 darab de személyes átvétellel és nincs előreutalás, bárhova elmegyek érte. Kiváncsi leszek a reakcióra. :U

(#773) 4lewis


4lewis
csendes tag

Nem ez a megfelelő hely, DE Szét vet az ideg!
20100226 17:40-kor vásároltam egy: GV-N96TSL-512I -t, az interevo.hu-nál

Átvettem, már furcsa volt a doboza is, mert elég könnyen nyílt! Jeleztem és nyilván az volt a válsz, hogy, "Ezek nincsenek leragasztva". Persze álltak mögöttem, nem akartam tovább váratni az illetőt. Most, itthon vettem észre a következőket:
- A kártya matricája nem ott volt, ahol a neten lévő fotókon van. Eredeti helyén volt is kis ragacs. Visszatettem. Alatta, némi port találtam!
- A HDMI egyéb csatlakozók műanyag kupakokkal vannak védve. Párszor már le-föl tehették, mert ujjlenyomatos a fém körülöttük!
- Az egyik hűtő-réz cső barnább mint a többi. Ha oxidáció lenne, akkor mindhárom egyforma lenne! De így a használattól a középső jobban igénybe volt és sötétebb lett.
- A borda hátsó része le van zúzva és ott a lemez a többitől elengedve lifeg.
- A leírása gyűrött és ZSÍRPACÁS! B+ nem hiszem el!

Hétfőn visszamegyek és visszaadjátok az árát! Azért vásároltam ÜZLETBEN, mert ÚJ TERMÉKET akartam, az express.hu-t és társait én is ismerem!

HASZNÁLT VIDEÓKÁRTYÁT ÁRULTOK ÚJ ÁRÁÉRT!?
Szégyelljétek magatokat!

(#774) 4lewis válasza 4lewis (#773) üzenetére


4lewis
csendes tag

Szerk:
Azt írják páran, hogy az én hibám is! Miért is? Mert nem néztem meg nagyítóval a zsírpacákat, mint esetleg itthon? Vagy mert eszembe se jutott, hogy eddig elmennek az üzletek? Minden szart már úgy kell megvásárólni, hogy többek között FELTÉTELEZNI KELL EZT I S ? Hát azér álljon már meg a menet! Aki azt mondja, hogy én vagyok a hibás, a szerint ez akkor jól van? Miért egyszerűbb rámondani a vásárlóra, hogy ő is hibás, mikor keményen az üzlet szeg szerződést? Miért hiszik az emberek, hogy ennek ÍGY kell működni? Miért fogadják el??!

(#775) Ariadne válasza 4lewis (#773) üzenetére


Ariadne
őstag

A honlapon szerepel a cégnév, ez alapján kikerestem a cég adatait, szerintem próbálj az Ádám Zsolt nevű fickónak írni (a honlapon jobbra fent), mert ő a cég ügyvezetője.

Tanulság: legközelebb helyben megnézni alaposan. Ha várnak mögötted, hát várjanak, nem a te problémád.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#776) eladohardver válasza 4lewis (#774) üzenetére


eladohardver
őstag

Nem csak videokarit árulnak használtat... találkoztam 80Ezres alaplapokkal is náluk használtan.... Interevo meg detto ugyanazt árulja mint ők... nem a te hibád ezek ienek.

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#777) 4lewis


4lewis
csendes tag

Elnézést kértek, visszaadták a vételárat. A nagyker-be így adták, nem érdekük pár ezer ft miatt egy vásárló elvesztése és a hírnév... ezt mondák...

(#778) Fryskitt válasza blueMerle (#772) üzenetére


Fryskitt
addikt

No mi volt? Továbbra is érdekelne a GreenPC.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#779) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Senki nem vett ettől a bolttól semmit? :( Global GSM-mel tapasztalatok?

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#780) Tibcsik válasza blueMerle (#772) üzenetére


Tibcsik
csendes tag

Helló!

Én beszéltem a sráccal...

A weben rendeltem, és kérte az előre utalást...
Én mondtam, hogy OK, de legalább 1 dolgot teljesítsen az alábbiakból:
- Adja meg a címét, ahol át lehet venni az árut
- Vállalkozói igazolványának száma (mivel tud számlát adni és állítólag ő egyéni vállalkozó)
- Küldjön egy friss fényképet az állítólag több száz telefonjáról

Ezek közül egyet sem tudott teljesíteni... de mondta, ne legyek már ennyire bizalmatlan, ilyen vásárlója még nem volt!

Mondtam, ok megbízok benne, akkor találkozzunk átvételnél egy K&H bankfiók előtt és máris utalom a pénzt... most nem ér rá személyes átvételre, mert adja át a futárnak a telkókat, majd máskor.

Felhívom a futárszolgálatot, hogy adott e fel valaha ilyen név alatt csomagot... de nem!

Mondom ok, oda megyek ahova csak akarja, viszem a laptopomat és előtte utalok, de azonnal elhozom a telefont. Ez sem jött be.

SZÓVAL: a www.olcsotelefonok.com átverés!!!

(#781) Ariadne válasza Tibcsik (#780) üzenetére


Ariadne
őstag

Ügyes, ez nagyon okos teszt volt, respect, hogy letesztelted őket. :R Ezt a fajta talpraesettséget hiányolom sok emberből, aki képes egy szóra vagy biztatásra csak úgy előre utalni...

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#782) PHM válasza Tibcsik (#780) üzenetére


PHM
addikt

Nem tudom miért, de ez engem valahogy nem lep meg... :D

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#783) v.k.i válasza Tibcsik (#780) üzenetére


v.k.i
csendes tag

Csao Tibcsik!

Bar nekem nem volt lelki erom ilyen hosszu tesztnek alavetni a sracot, de anno mikor en beszeltem vele telefonon ugyanez a kovetkeztetes jott le belole.
Sztem ezzel az a baj, hogy rontja a webes vasarlasba vetett bizalmat.

Azert koszonom a velemenyeket, ill az utannajarast

Udv

Ui: - Adja meg a címét, ahol át lehet venni az árut => siman bekamuzhatott volna egy cimet - lasd ecobolt - ebbol latszik, hogy meg csak felkeszulni sem keszult fel...

(#784) Ponya


Ponya
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tud erről a [link] boltról valami érdmleges infóval szolgálni? Gyanúsan olcsó!

Üdv, p.

(#785) tomsolo


tomsolo
őstag

Én vásároltam már náluk, nem volt semmi gond.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#786) tomsolo válasza tomsolo (#785) üzenetére


tomsolo
őstag

Ooops, nem ezeknél, félre néztem a linket.!!!

pc-outlet.hu-val nincs/nem volt semmi baj, ezt a pcoutlet.hu-t nem ismerem.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#787) skrisz


skrisz
csendes tag

Sziasztok!
Van valakinek infoja a joszamitogep.hu webshop-ról?

(#788) buryto


buryto
csendes tag

Sziasztok!

Igazábol ez az első postom és azért írom mert felháborít néhány dolog egy céggel kapcsolatban (Aqua elektromax www.aqua.hu)

A történet a következő volt rendeltem egypár pc-s cuccot amit el is küldtek eddig semmi gond nemvolt aztán az egyik ram hibás volt visszaküldtem küldték a másikat oké aztán a videokártya is elhalt azt is visszaküldtem az ő futárszolgálatukkal amit ők küldtek én odadtam a futárnak a csomagot igaz hogy nemvolt megcímezve de ez tökmind1. Elvitte a futár két nappal később hívtak a cégtől hogy megjött a doboz és üres. Nyomozást indítottak a futárcég ellen bár ez engem kevésbé érdekel mivel hozzájuk semmi közöm akárkit küldhetett volna a kártyáért ezek utána kb két héttel felhív a futárcég főnöke hogy 50%ot fizetnek ki a kártyából mivel nemvolt normálisan becsomagolva??! hátmost kérdem én nemtök mind1 hogy van becsomagolva attól hogy a gyári dobozban adom oda és leragasztom tixóval akkor már rá van írva hogy lopjál el?? és hogy ő nem bújik ki a felelősség alul de ez nemcsak az ő hibája. Mondtam, hogy jó majd még meggondolom. Ezután felhívtuk az aquásokat akik teljesen a futárcég mögé bújnak és azt mondják hogy addig nem fizetnek amíg a futárcéggel nem egyeztetnek.
Kérdem én mi közöm a futárcéghez? Semmi. Fizessék ki a kártyámat és utána hogy behajtják e a futárcégen vagy nem az már nem az én gondom de mivel erre ők nem hajlandóak én írogathatok felszólításokat mászkálhatok a békéltetőkhöz stb. Ha valaki esetleg a jövőben rendelni szeretne tőlük jól gondolja meg.

(#789) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Arra sem méltatott, hogy válaszoljon: jaka, senki ne írjon neki. nagy nulla az egész valaki.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#790) zee1970


zee1970
csendes tag

Sziasztok.Na találtam még 1 jellemtelen kolegát Ruarua személyében http://hardverapro.hu/tag/ruarua.html elrakatot 1 telot azota nem reagál semmilyen megkeresésre.Ma kellet volna vinnie.Nagy feketét Neki.

Lehangolt vagy? A taposóakna feldob... Csak kicsit szétszórt leszel utána

(#791) Dr Gabriella


Dr Gabriella
újonc

sziasztok tetszik ez a topik ezért jöttem ... ;)

(#792) Dr Gabriella válasza buryto (#788) üzenetére


Dr Gabriella
újonc

Ez nem semmi történet...

(#793) Viktor77


Viktor77
titán

Mivel látom, hogy nemrég két hsz is érkezett ami konkrét illetőre vonatkozóan hívja fel a figyelmet, leírom, hogy ez a rossz boltok topicja.

Ahova személyeket lehet beírni, az másik topic: Akikkel jó vigyázni üzletelés során!

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#794) pussymano


pussymano
csendes tag

Sziasztok! Szeretném megkérdezni mért rossz az ha felteszek egy ilyen hirdetést:! :R
Mert ha tényleg rossz törlöm :U :B

[ Szerkesztve ]

ρυѕѕу мαησ

(#795) Viktor77 válasza pussymano (#794) üzenetére


Viktor77
titán

Mert tiljuk az olyan hirdetéseket, ahol "egymás alá regisztrálgatgatunk, hogy mindenkinek jó legyen".

1. Legközelebb ne itt kérdezz. A topic címe remélem látható.
2. Töröltem is a hirdetésed.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#796) pussymano válasza Viktor77 (#795) üzenetére


pussymano
csendes tag

ja jólvan na én ezekhez nem értek.... ;]

ρυѕѕу мαησ

(#797) prolin


prolin
tag

Segitsetek!

Az ujmobilok.hu-n rendeltem egy mobilt. Aznap kezbe is kaptam, ki is derult, hogy az MP3 lejatszas fulhallgatoval nem mukodik. 2 nap mulva vissza is vittem, de nem csereltek ki ujra, azzal, hogy be kell vizsgalja a Motorola, hogy nem en buheraltam meg. Remek. 1 hetre az elso rendelestol visszakuldtek futarral ugyanazt a keszueleket, azzal, hogy a memoriakartyam nem jo, mert ki lett probalva a Motorola szervizben is es naluk is es nem produkalta a hibat. Ezt eleve nem hiszem, mert nalam minden lejatszasnal produkalja. Ja es ha kihangositva hallgatom, nem produkalja, ugyhogy nem a kartya olvasasaval kell legyen a baj. En marha at is vettem a futartol amit nekem kellett fizetnem raadasul. Tudom, hulye vagyok, nem kellett volna atvegyem.
Visszahivtam oket, hogy miert nem kuldtek ujat mert nekem tovabbra is produkalja a hibat. Abban maradtunk, hogy szerezzek egy masik kartyat es ha azzal sem megy megint visszakuldik a Motorolahoz megint es akkor tenyleg kuld egy ujat majd.. Hat koszonom en a penzemet szeretnem vissza, mert ezek utan ki tudja meg hany kort futunk. Es nincs bizalmam bennuk, hogy uj es jo keszuelekt kapok kezhez. A hozzaalasuk miatt felek nem fogjak visszaadni. Van-e jogom a penzhez? A 3 napos csereben elviekben meg benne vagyok ezzel is, hiszen ma kaptam a keszuleket kezhez. Ja es amugy atmasoltam 3 mp3 szamot a telo sajat memoriajaba es azzal is ugyanezt csinalja headsettel..

Kicsit hosszu lett es bonyolult, de teljesen ki vagyok borulva. Tehetetlennek erzem magam, mert ugy latom, ha nincs kedvuk, akkor nem adnak se uj keszuleket se penzt..:(

[ Szerkesztve ]

(#798) Balinov válasza prolin (#797) üzenetére


Balinov
félisten

udv, nem akarok szkeptikus lenni, de szerintem a telod akkor jart a Motorola hivatalos szervizeben, amikor en a Himalaja tetejen...Elkepzelhetetlennek tartom, hgoy olyan sutyerakok lettek volna ott, hogy egy teszt memkartyaval es/vagy telomemoriabol ne probaltak volna ki.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#799) prolin válasza Balinov (#798) üzenetére


prolin
tag

Hat ettol tartok en is.. Egy sima lejatszasnal kiderul a hiba.
Most mar csak azt nem tudom, hogyan jojjek ki ebbol, mert en ezt a keszuleket javitva sem akarom megtartani. Sot varni sem akarok tobbet, hiszen egy hete vasaroltam, 2 napot volt nalam es nem akarok tobbet fizetni sem a kiszallitasukert.
Amugy ha nem megy maskent megyek a fogyasztovedelemhez, mas otletem nincs..

Inkabb megvennem mashol a telot, ahol megbizhatobbak.. Mar ha van ilyen hely.. :(

[ Szerkesztve ]

(#800) verser233 válasza prolin (#797) üzenetére


verser233
senior tag

opsz, most látom, hogy már bőven lekéstem a válasszal. Így amit előzőleg leírtam töröltem

[ Szerkesztve ]

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.