Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) prolin válasza verser233 (#800) üzenetére


prolin
tag

Ah, de kar.. :( Lehet azert erdekelt volna, mert amugy azzal a teloval maradtam. :(((

(#802) dr_ace


dr_ace
aktív tag

szevasztok
jó boltok topikja nincsen véletlenül? vagy tudtok esetleg ajánlani? WD külső vinyót szeretnék venni jó áron (1 vagy 1,5 terra)
köszi

szerk: megtaláltam a jó boltok topikját, sorry :))

[ Szerkesztve ]

(#803) gabi_93


gabi_93
csendes tag

Sziasztok. Egy csúnya nagy feketét Gabor151010 emberkének. 2010.07.06-án rakattott el velem egy E4300-as procit. Hitegette hogy elment nyári munkára és ahogy megkapja a fizut szólni fog. Vártam vártam és még mindíg itt vagyok hogy nem írt. :((

(#804) shteer


shteer
titán

ECOSOFT

abszolút nem ajánlom senkinek. csütörtökön lesz 8 hete, hogy húzzák a vga garanciális intézését

elég is volt. ma pedig kioktattak, hogy márpedig 320 bites vga nem létezik, mert nem a 2 reciproka

lekezelő, kioktató modor, visszajelzés nulla, kifejezetten negatív hozzáállás

..szerintem jónak tűnik

(#805) Poll Tamás


Poll Tamás
csendes tag

Üdv

Van valakinek tapasztalata akár jó akár rossz ezekkel a boltokkal?

http://topsales.luxmed.hu/

http://okdigital.addel.hu

"A tenger szépsége nem csökken szemünkben attól, hogy tudjuk, olykor hajók süllyednek el."

(#806) pohár válasza shteer (#804) üzenetére


pohár
félisten

és nem hiszed el nekik hogy a 320 nem a 2 reciproka? :Y

hogy mondhat valaki ekkora hülyeséget, eszem-faszom megáll :W :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#807) shteer válasza pohár (#806) üzenetére


shteer
titán

hát ez van

amúgy valszeg a hatványt mondta, de forrtam az idegtől még mikor a bejegyzés készült :)

..szerintem jónak tűnik

(#808) pohár válasza shteer (#807) üzenetére


pohár
félisten

még ha hatvány is lenne, akkor is egetrengető marhaságot mondott a képzett eladóbácsi :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#809) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

MATRIX COMPUTER Szekszárd. [link]

alapból hibás notebookot adtak el(valószínűleg alaplap cserés). mikor jeleztem csak annyit mondtak, hogy forduljak az márkaképviselethez vele.

úgy látszik csak eladni volt nehéz :(((.

Aurea mediocritas

(#810) hack69 válasza shteer (#804) üzenetére


hack69
aktív tag

Ez a lekezelő/kioktató típus nagyon gyakori. Sajnos nem vagyok elég tudatos vásárlás közben hogy az ilyenek miatt odébbálljak, pedig ez az egyik fajta boltos, aki csak beszél a garanciáról, de szar rendesen teljesíteni. :(

(#811) eladohardver


eladohardver
őstag

Netán valakinek negatív, vagy pozitív tapasztalata a Chipland-el?

Danke!

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#812) eladohardver válasza eladohardver (#811) üzenetére


eladohardver
őstag

nemlényeg...

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#813) Ariadne válasza gabi_93 (#803) üzenetére


Ariadne
őstag

Ez nem az a topik, olvass vissza... :U

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#814) Ariadne válasza AXisBOLD (#809) üzenetére


Ariadne
őstag

Nekik kell kezelni a helyzetet, csapj az asztalra. Ők a kereskedők, nekik mindig be kell venniük a cuccot, és aztán persze elküldhetik a márkaszervizhez, de ez már az ő dolguk. Gőzben a garancia topikban le van írva pár tucatszor, hogy érdemes ügyintézni. ;) No meg tanulság, hogy érdemes kipróbálni az új cuccot is, mielőtt elhozza az ember.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#815) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Sziasztok
Erről tudunk valami infot?

Köszöntem előre is!

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#816) shteer


shteer
titán

amennyiben valamelyikőtöktől a garanciaidő alatt bevizsgálási díjat kérne az A4 Team vagy bármelyik kisker (akár hibás, akár tesztOK eredménnyel) akkor tessék ezt a kinyomtatott lapot adni fizetségként

..szerintem jónak tűnik

(#817) eladohardver


eladohardver
őstag

Urak! ECOBOLT-os üggyel miujság?

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#819) toto007


toto007
csendes tag

Daniking nem ajánlott. Nem a megbeszélt terméket küldi.

(#820) toto007


toto007
csendes tag

Daniking ha figyelmezteted nem megfelelő árút küldött sértegetéssel válaszol.
Nem ajánlott.

(#821) kemdaa válasza eladohardver (#817) üzenetére


kemdaa
csendes tag

Tudtommal ECOBOLT ügyben semmi. Legalábbis hozzám semmi jó hír nem jutott el.

Feljelentést elküldtem, kaptam hivatalos választ, hogy átrakták máshova az ügyet (pontosan honnan hova, azt most nem tudom, majd megnézem a papíron). Aztán egy nyomozó kérdezett még egy-két dolgot e-mailben, aztán semmi. Nagy csönd.....

Épp a napokban gondoltam, hogy felhívom már az illetékes rendőrséget, hogy ugyanmár tájékoztassanak hogy áll az ügy. Azért vicc ez az "igazságszolgáltatás". A bűnöző megkárosít, a polgár feljelentést tesz, majd semmi nem történik. Mégcsak nem is tájékoztatnak.....

Károsult társak, nálatok hogy áll az ügy?

(#822) mikej95


mikej95
aktív tag

Hy all!
Az www.aqua.hu, AQUA Electromax (2 éve még AQUA Computer) megbízható-e, vagy feketelistás?

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#823) Hoffer


Hoffer
őstag

Sziasztok!

Erről a webshopról tudtok valamit? http://pcsef.com/webshop/index.php [link]
Ha igen, mik a tapasztalatok???

:R

(#824) eladohardver válasza mikej95 (#822) üzenetére


eladohardver
őstag

csibészek! figyelni kell velük me soxor használtat/hibásat árulnak... ahogy sok más bolt is próbálkozik

kemdaa : jellemző, majd fogod kapni a papírt h a nyomozás lezárult.

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#825) csudri


csudri
őstag

Sziasztok!

Még augusztuban érdeklődött egy kolléga ebben a topikban a Luxméd-ről, de nem reagált rá senki.

Szept. 23-án rendeltem tőlük egy printert (még jó, hogy utánvéttel), azóta semmi hír a cuccról. A vezetékes telefont nem veszik fel, a mobilszám meg fos.

Írtam nekik email-t, hogy mi a pék van már, de no reakció. Anyámnak viszont nagyon kéne már a nyomtató.

Mi a fenét lehet ilyenkor csinálni? Mert mi van, ha teszem azt, egy hónap múlva megjelenik mutter ajtajában egy futár, amikor már rég megvettük máshol a cuccot.

(cégnyilvántartásos cuccban nem írják, hogy felszámolás alatt lenne a cég)

Adjon valaki tippet! Előre is köszi!

(#826) Sicilian válasza csudri (#825) üzenetére


Sicilian
addikt

Olcsó noname helyen ne vegyél semmit, nem éri meg azt a pár ezrest !!
Vedd meg máshol a nyomtatót, később se fog jelentkezni a futár,
ha mégis (ami mondom kizárt !!), mond neki, hogy húzzon a picsbe,
Te nem rendeltél semmit, vigye vissza a cuccott...

nothing is true everything is permitted..

(#827) petymeg


petymeg
addikt

sziasztok!
hol is találom ezt a feketelistát? vagy hogy megtudjam melyik a rossz üzlet végig kell nyálazni az összes postot?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#828) Gyuri27 válasza petymeg (#827) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én használnám a keresőt. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#829) eladohardver


eladohardver
őstag

Vajh idén lesz "ECOBOLT" jellegű vagy hasonló akció?

törném a karját az ilyeneknek

Amúgy hogyhogy ennyire kihalt ez a topic... ?

régebben mintha jobban pörgött volna...

Bár lehet így a jó? :)

[ Szerkesztve ]

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#830) _Atesz


_Atesz
addikt

Ezt nézze meg legyen kedves 1 admin, ez az ember 100%, hogy csaló, jó lenne eltávolítani, mielőtt még átverne egyikünket.
Az okot az oldalon levő hsz-emben részleteztem! :((

[ Szerkesztve ]

(#831) föccer válasza _Atesz (#830) üzenetére


föccer
nagyúr

Modker az aprókhoz.

Bár amíg nincs konkrát eset, addig nem jelenthetsz ki senkiről ilyesmit, hogy csaló, mert rágalmazás, és becsületsértés. A modik spekuláció alapján nem fognak banolni senkit.

Ez is necces, hogy beírtad a hirdetése alá a véleményedet. Mondkerbe simán törölteti üzlerontásért.

Szerintem linkled a hirdetést az aprós modkerbe, és majd a modik eldöntik, hogy mi legyen a sorsa.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#832) _Atesz válasza föccer (#831) üzenetére


_Atesz
addikt

Nézd, én jeleztem, nekem egyértelmű a dolog.
Innentől ha valakit átverne, az annak az adminnak a lelkén (is) szárad, aki a figyelmeztetésemért még engem fegyelmez. :)

(#833) föccer válasza _Atesz (#832) üzenetére


föccer
nagyúr

És ezzel vége is a teendők sorának. Innen a modik kezében a döntés joga.

...

ps: a többit inkább nem írom. Felesleges ezen tovább rágódni :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#834) _Atesz válasza föccer (#833) üzenetére


_Atesz
addikt

Okés, belinkeltem a dolgot az általad linkelt moderátor oldalra, köszi a tanácsot. :R

(#835) föccer válasza _Atesz (#834) üzenetére


föccer
nagyúr

Na fasza, most nézem, hogy rossz topikot linkeltem neked :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#836) _Atesz válasza föccer (#835) üzenetére


_Atesz
addikt

Semmi gond, már írtam a helyes totyikba is. :)

(#837) föccer válasza _Atesz (#836) üzenetére


föccer
nagyúr

Moderátort keresek az aprókhoz. :K

egyéként a modkerben már ránézett philoxenia moderáturunk, s ahhogy nézem nem történt semilyen intézkedés...

üdv, föccer

mod: off

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#838) kemdaa válasza eladohardver (#817) üzenetére


kemdaa
csendes tag

Sziasztok,

ECO BOLT ügyben annyi előre lépés volt a héten, hogy behívtak a rendőrségre, hogy kihallgassanak, mint tanú, mivel annak idején (1 éve....) tettem hivatalosan feljelentést. Mivel az ügyet Komáromban viszik, ezért semmi konkrétumot nem tudtak mondani a lakóhelyem szerinti rendőrkapitányságon (ahol a meghallgatás volt). Annyi volt az egésznek a lényege, hogy fenn tartom-e a feljelentésemet, és amennyiben lesz rá lehetőség, akkor kérek-e kártérítést és ha igen, akkor milyen mértékben. JA, és hogy kérek-e írásos értesítést az ügy lezárása esetén. Mondtam, hogy perszer hogy kérek, különben honnan a francból tudnám meg, hogy mi lett a nyomozás eredménye, amit már lassan egy éve elkezdtek.

Szóval most itt tart a dolog, és várom, hogy megkapjam hivatalosan, hogy mivel zárják le az ügyet. Remélem nem azzal, hogy nem tudták beazonosítani az elkövetői kört, mert azt, hogy ki alapította annak idején az Ecobolt Kft.-t még én is ki tudtam deríteni az interneten keresztül kb. 10 perc alatt....

Ha lesz eredmény, írok majd.

(#839) eladohardver válasza kemdaa (#838) üzenetére


eladohardver
őstag

sok sikert hozzá!
de téneg... Nekem még pozitív tapasztalatom nem volt rendőrséggel, folyton csak nyomozás lezárult... papírt kaptam. :W

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#840) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Egy hatalmas feketét kérek neki, ezért, már meg volt beszélve a csere, megadtam nevem címem, és több napon keresztül még csak válaszra sem méltatott, én hülye meg kiadtam a személyes adataimat. Minden bizonnyal kamu az egész hirdetés.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#841) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Nem tudom, hogy ez-e a legjobb topik erre: Lambda Computer-nél rendeltem egy terméket előreutalással és azt mondták, hogy ma már kihozzák (még közvetlenül karácsony előtt). Lassan itt a nap vége és semmi. :(

Konkrétan csak arra lennék kiváncsi, hogy megbízható-e.

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#842) eladohardver válasza Inv1sus (#841) üzenetére


eladohardver
őstag

Igen! Megbízhatóak.

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#843) Inv1sus válasza eladohardver (#842) üzenetére


Inv1sus
addikt

Mindenesetre ma nem szállították ki, ahogy ígérték. Nem voltak elérhetők se telefonon, se msn-en, se skype-on. Legalább lesz min izgulnom egész karácsony alatt. Az már csak hab a tortán, hogy vasárnap délután már nem is leszek itt.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#844) eladohardver válasza Inv1sus (#843) üzenetére


eladohardver
őstag

Nekem eddig mindíg mindent kihoztak... lehet h nem azonnal de ok volt minden...

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#845) razzo válasza Poll Tamás (#805) üzenetére


razzo
újonc

szia!pont azért ülök most a gép előtt hogy olyan helyeket keressek ahol véleményt lehet írni a boltokról.sajnos van tapasztalatom a luxmed-el . :(((
voltam olyan hülye :W hogy tőlük rendeltem a család karácsonyi ajándékát.
ha felmész még most is látszik a hirdetés hogy a dec.14.-e délig leadott rendeléseket tudják teljesíteni karácsonyig.
én 14.-én 11:30 kor regiztem hozzájuk és rendeltem egy kamerát.a visszaigazoló e-mail már du meg is jött de azóta nem lehet elérni őket.telefont nem vesznek fel, e-mail-re nem válaszolnak. ja és miattuk nem lesz a fa alatt karácsonyi ajándék a családnak.
így az én véleményem szerint ,és ahogy jobban ránéztem sokak mások véleménye szerint is felejtsd el azt a boltot.üdv razzo

(#846) razzo válasza Poll Tamás (#805) üzenetére


razzo
újonc

szia!pont azért ülök most a gép előtt hogy olyan helyeket keressek ahol véleményt lehet írni a boltokról.sajnos van tapasztalatom a luxmed-el . :(((
voltam olyan hülye :W hogy tőlük rendeltem a család karácsonyi ajándékát.
ha felmész még most is látszik a hirdetés hogy a dec.14.-e délig leadott rendeléseket tudják teljesíteni karácsonyig.
én 14.-én 11:30 kor regiztem hozzájuk és rendeltem egy kamerát.a visszaigazoló e-mail már du meg is jött de azóta nem lehet elérni őket.telefont nem vesznek fel, e-mail-re nem válaszolnak. ja és miattuk nem lesz a fa alatt karácsonyi ajándék a családnak.
így az én véleményem szerint ,és ahogy jobban ránéztem sokak mások véleménye szerint is felejtsd el azt a boltot.üdv razzo

(#847) Inv1sus válasza Inv1sus (#843) üzenetére


Inv1sus
addikt

Ma kiszállították, úgyhogy az aggodalmam semmisnek tekinthető. Az vicces picit, hogy telefonon egyáltalán nem szóltak ide előtte, hogy itthon vagyunk-e. Bevállalósak. ;]

Egy viszont biztos: soha nem fogok előreutalni egy boltnak se.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#848) eladohardver válasza Inv1sus (#847) üzenetére


eladohardver
őstag

nemis szabad. megbízható cégnek/boltnak sem!

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#849) Inv1sus válasza eladohardver (#848) üzenetére


Inv1sus
addikt

Rájöttem. Annyit paráztam egész karácsony alatt, mert ugye akár megteheti a cég, hogy csak úgy lenyúlja a lét.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#850) sixbo


sixbo
csendes tag

Sziasztok! szeretném megkérdezni hogy SAKAL28 néven hirdetö kolégával akadt e másnak is gondja vagy csak nekem, és mi volt az, hirdetett ddr1 es memóriát 2 hete, kifizettem de nem jött meg és az összes hirdetését törölte....felszivódott
ez emailcime :sakaltanyapub@indamail.hu
ha valaki látja kérem irja meg az esetleges új nick nevét!!!KÖSZ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.