Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1290) ToniW210


ToniW210
csendes tag

Sziasztok,
Partnero GSM –től vásároltam egy HTC One X 32GB készüléket. HW Apron, partnerogsm néven hirdetnek. A honlapjukon az áll hogy „A készülékek mindegyike ÚJ! Dobozos, Bontatlan Csomagolású Kártyafüggetlen. Gyártói vagy Bolt Garanciás. Magyar menüs és az összes Gyári hozzá tartózó tartozékot tartalmazza. ” Nos tényleg dobozos volt, és tényleg volt rajta magyar nyelv, viszont gyári hivatalos frissítés után eltűnt a magyar lokalizáció, és kizárólag távol keleti nyelveket lehetett kiválasztani, tele volt mindenféle kínai írásjeles programmal, stb stb. Egy éjszakás böngészés után kiderült hogy ez egy Taiwani telefon, és az IMEI alapján válasza ki a magának megfelelő frissítést, és mivel nem EU –s ezért nincs magyar nyelv támogatás, vagyis mielőtt Én átvettem valószínűleg feltették rá. Amikor átvettem garantálták hogy ez magyar készülék. Másnap elmentem hozzájuk pénzt nem adták vissza, javítani természetesen nem javították a HTC-t. A másik hogy náluk kapott garancia semmit sem ér. Se nyugtát, se számlát nem hajlandóak adni. Nagyon vigyázzatok, velük, vagy inkább kerüljétek el nagy ívben, ha nem szeretnétek szívni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.