Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) venember


venember
tag

Nyitottam egy ilyet, hogy a másik topic (a jó boltoké) ne offolódjon szét...

Nálunk a labdarúgáson és a gyermeknevelésen kívül már az informatikához is mindenki ért.

(#2) venember


venember
tag

... és le is tennék egy voksot:
magicomp (más a készlet, mint a netes árlista); az info persze 3 hónapos

Nálunk a labdarúgáson és a gyermeknevelésen kívül már az informatikához is mindenki ért.

(#3) Ploszi


Ploszi
senior tag

volt már 1 ilyen, de ebből sose elég, ha már felmerült Debrecen, a materiálteszt-et illik nagy ívben kerülni :( monitort beadtam garis javításra és visszakaptam úgy, hogy 1 kis darab ki volt pattanva a képcsőből, persze ezt már otthon vettem észre, utána meg mondták, hogy na jó, adnak kárpótlásul 1 egeret (hát tegyék oda...)

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#4) jojojo


jojojo
senior tag

Mistral,de csak a gari miatt,mert azt hülyén kezelik:(

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#5) tomcs


tomcs
őstag

mistral az alig-ertunk-hozza-de-mi-vagyunk-a-kiralyok-vevo-le-van-szarva hozzaallas miatt, meg garancia miatt

(#6) launcser


launcser
senior tag

hu de ebből flame lesz.. :)
meg már volt sztem ilyen topikok
én inkább nem mondok nevet, mert ált van 1-2 télleg olyan bolt, de vannak vegyesek, amik ált a nagyrészt teszik ki,
van sok jó és 1-2 rossz tapasztalata embereknek..

tütüü

(#7) sebaj válasza venember (#2) üzenetére


sebaj
tag

szerintem a magicomppal nincsen semmi gaz. Egyik legjobb hw. bolt Bp-en.

(#8) wipes


wipes
senior tag

Mégegy Mistral, bár nekem garanciális gondom nem volt velük, eddig kétszer vásároltam náluk. A netes árlista nem igazán naprakész, sok termék leírása rosszul szerepel. Ha telefonon kérdeztem/egyeztettem valamit, az üzletben derült ki, hogy mégse úgy van, feleslegesen mentem oda. És utána persze még én voltam a hülye.

(#9) PeliScan


PeliScan
addikt

Mistralban télleg nem a legjobb a gari, de eddig nekem sikerült (ha nehezen is:) ) de érvényesíteni.

A szervízesek meg (régebben legalábbis) hozzáértők, és segítőkészek voltak.

Ettől függetlenül sokat kell várni, meg nem is olyan nagy a választék, szóval tanácsolni és sem tanácsolom senkinek.

(de pl karácsonykor mindenhonnan elfogyott a Toshiba DVD, csak ott volt, és megvettem ott, szóval nem kell túldramatizálni!)

(#10) Phantom válasza Ploszi (#3) üzenetére


Phantom
tag

Hello

Csatlakozom. És a Materialtesztnél bármelyik, találomra kiválasztott bolt olcsóbb... Bár meg kell jegyeznem, hogy pl. szombat de. is nyitva tart, amikor más boltok nem. Ez az egyetlen előnye. Legalábbis 2 éve még nyitva tartott, akkor jártam ott először úgy, hogy vásároljak is :)

Tudod, hogy nincs bocsánat...

(#11) morzsa válasza venember (#2) üzenetére


morzsa
aktív tag

Nekem bejött a Magicomp, az itt (prohardver fórum) kapott ajánlatot annak ellenére tartották, hogy a proci a listájukon drágábban szerepelt.:D

https://linktr.ee/wbteam21

(#12) Dende válasza venember (#2) üzenetére


Dende
csendes tag

Sziasztok!

Szomorú vagyok. Egyrészről azért, mert ez így negatív reklám, másrészről azért, mert a felvetett probléma valós, bár nem egészen így fest.
A neten található árlista ÁR-LISTA (a nevében is benne van) és nem raktár-készlet információ. Ez utóbbira három telefonszám áll rendelkezésre (1 vonalas és 2 mobil), ahol akár 24 óra időtartamra le is lehet foglalni a terméket. A készleten nem lévő termékekről érkezési listát vezetünk, így a kolléga egy-két napos eltéréssel azt is meg tudja mondani, hogy előre várhatóan mikor lesz (néha vannak előre nem látott csúszások, de ezek sajnos nem rajtunk múlnak, így kivédeni nem tudjuk őket).
Úgy gondolom, hogy az utóbbi időben javult a készlet, de bizonyos termékek esetében egyszerűen ''semmi sem elég'', azaz a készletet mindig elviszik a következő beszállítás előtt. Megígérem, hogy ezen a néhány terméken is javítani fogunk és remélhetőlem, hogy a nemsokára esedékes átköltözés (a hely már megvan és sokkal jobban megközelíthető) és az év második felében esedékes második bolt segíteni fog ebben.

Ha bármilyen javaslatotok, észrevételetek van, kérlek ne hallgassátok el, elvégre mindannyiunknak az az érdeke, hogy kultúrált körülmények között elégedetten és jó áron tudjatok vásárolni.

Tisztelettel:
Dende

(#13) KovacsUr


KovacsUr
addikt

Tényleg vannak legendásan rossz boltok, de nem perelhetik be ezért hitelrontásért a prohardvert? Nem tudom, számít-e, hogy nem a szerkesztőség véleménye...
Bár azt hiszem, ha a leglegendásabban rossz bolt be akarná bizonyítani, hogy ő nem egy rossz bolt, gondban lenne ;)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#14) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Elég sok olyan boltban jártam ahol a szervízesek normálisak voltak csak a boltban voltak abszolút lama-k az eladók.
Igaz, ennek a fordítottjával is találkoztam.
De egyik sem jó! :)

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#15) Lomos válasza KovacsUr (#13) üzenetére


Lomos
aktív tag

ugyan fikarcnyi kozom sincs a joghoz, de miert perelnek be? Ez 1 forum, ahol az emberek a velemenyeiket mondjak el. Nekem lehet rossz velemenyem is, akar a Nepszabadsagba vagy barmelyik mas napi/hetilapba/folyoiratba beirhatok velemenyt, olvasoi levelet, anelkul, hogy az hitelrontas lenne. Legalabbis szerintem :))

nemde?

www.HuWiCo.hu - Hungarian Wireless Community

(#16) Egon válasza PeliScan (#9) üzenetére


Egon
nagyúr

Azért ezzel vitatkoznék...:(

Nem szeretem a M**tralt, DE:

1. Az árlistájuk alapján náluk van az egyik _legnagyobb_ választék.
2. Egyetlenegy alkalomtól eltekintve, a fenti cégnél valósult meg az általam ismert cégek közül _egyedüliként_, hogy: egyrészt amit látsz a netes árlistán, az annyiba is kerül, másrészt hogy _van_ is...:(

Alapból mindent az e-connect-ben szoktam venni, de néha előfordul, hogy valami _azonnal_ kellene; ilyenkor nincs más, csak a M**tral...:(:(:(

Ahol még (a M**tral-on kívül...:DDD) negatív tapasztalataim voltak:
1. Vision computer (újhegyi lakótelepi és váci üzlet; előbbiben eléggé - hogy is fogalmazzak finoman? - kedvetlenül intézték a gart, utóbbinál az eladó 0 szakmai ismerettel rendelkezett...).
2. Ready (garancia...:().
3. AMP (rendre más árak szerepelnek a netes árlistájukon, mint a valóságban...)

És a sor végén meg kell említenem a Magicompot is: náluk a készletekkel voltak bajaim (mint sokan másoknak)...:(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#17) KovacsUr válasza Egon (#16) üzenetére


KovacsUr
addikt

Hát ez az...
Az árlistájuk alapján -- az árlistán ott van a termék, de valamiért a boltban nem találják...

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#18) petakpa1 válasza Lomos (#15) üzenetére


petakpa1
őstag

Ember Szólásszabadság Van!!!

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#19) g.j válasza Dende (#12) üzenetére


g.j
tag

Ez már tetszik! Ez a normális kereskedői magatartás.
Be fogok nézni hozzátok.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!

(#20) petakpa1


petakpa1
őstag

A Materiálteszt árai tényleg elvarázsoltak, nem is értem ki vásárol náluk.

A Mistralt sokan szidjátok, de szerencsére nekem még nem kellett garit intéznem velük, remélem nem is kell sose. Az viszont kifejezetten dühít, hogy a helyi ingyenes hirdetőűjságban közölt áraik rendre pár ezer forinttal olcsóbban kínálják a cuccokat, mint amennyi a valóságban. Az online árlistájuk viszont korrekt, de sose egyezik meg az újságbeli árakkal. Persze odaírják, hogy azok az árak előrekalkuláltak, meg a hirdetést nyilván két héttel előtte leadják, de az, hogy mindig szisztematikusan alacsonyabb árakra számítanak azért gyanús.

Hogy miért van mégis így arra két magyarázat lehet:
1. Egyszerűen HÜLYÉK, hogy 2-3 hétre előre csak +/- 2-3eFt különbséggel tudják belőni az árakat, de ez egy ilyen régi cégnél nem valószínű.
2. Ez az üzletpolitika része, becsalogatni a vevőt a kamu árakkal, és megveteni vele drágábban, ami viszont undorító:O
Nem is értem mért van erre szükségük, amikor úgyis a legolcsóbbak között vannak.

"... Feltalálom a hidegfúziót oszt reszeltek az amcsiknak...":)))

(#21) maddog


maddog
tag

igazabol a legtobb boltrol amit felhivtam vasarlasi szandekkal kiderult hogy a netes listajuknak csak toredeket aruljak a valosagban
az viszont mar durva hogy ebben az orszagban a legtobb ember meg mindig nem tartja elsodleges fontossagunak a kiszolgalas szinvonalat
annyira alapdolognak kellene lennie hogy az eladok rendesen viselkednek!
es nem az
en ha valaki bunko a vevovel azonnal kirugnam-ez az egy dolog amit mindenkinek a kereskedelemben tudni kellene hogy a vasarloval jol kell banni

(#22) venember válasza Dende (#12) üzenetére


venember
tag

Hát ez így némileg a vásárlók megtévesztése, tudod... én is odaküldtem valakit, hogy van és tutti olcsó, aztán kaptam tőle, mert nem volt... van 100 bolt és többnyire az van bennük, ami az árlistában van... (nem ellenőrzőm le mindegyiket, mert így csak az időmet rabolnák)... egyébként én is árulhatnék atomreaktort is egy netes árlistában... az árlistának akkor mi is a célja? kiírjuk azt, hogy mi mennyibe kerülne, ha lenne?
Szvsz tessék karbantartani az adatokat.

Nálunk a labdarúgáson és a gyermeknevelésen kívül már az informatikához is mindenki ért.

(#23) leontm


leontm
tag

Akkor most felvilágosítanálak titeket a jogaitokról. fogyasztóvédelem. ez értünk van, vásárlókért. tessék őket felkeresni, ha problémátok van, és használ. nekem segítettek. ha hirdetésben megjelenik egy ár, (főleg ha nem irják oda hogy tájékoztató jellegü, hanem pl hogy akció, határidők nélkül) akkor kötelesek az érvényességi időn belül annyiért adni, nincs mese, ha akadékoskodnak, akkor szlaval és hirdetéssel a fogyasztóvédelemhez fordulni. sajnos az online árlistákkal nem ilyen egyszerü, de sztem ne hagyjuk magunkat, mert elszemtelenednek:((( (vigyázat, céges számlák esetében nincs segítség, a cég az nem fogyasztó!!)
Amp árlistája borzalmas, 50 bejegyzés az árlistán, abból 5 darab raktáron, néha megegyező áron. viszont ha máshol olcsobb, akkor odaadják annyiért.

(#24) venember válasza venember (#22) üzenetére


venember
tag

Bocsi, most megnéztem az árlistát és lám! van készeletinformáció!!! Ugye, hogy lehet így is! Átírom a jó boltok topic-jába... pláne, ha még a használati utasítás a betűkódokról a tetején lenne... :DD

Nálunk a labdarúgáson és a gyermeknevelésen kívül már az informatikához is mindenki ért.

(#27) thord


thord
tag

csak ahhoz szeretnek hozzaszolni, hogy miert nincs minden raktaron, ami az arlistaban van:
ugye atlagban 10%-os haszonkulccsal dolgoznak a kiskerek, ami onmagaban sem sok, de itt pl nagyon mozognak az arak, s tobbnyire lefele...
na most, ha vmilyen aru nem megy el 2-3 hetig, akkor mar valoszinu, hogy veszteseggel lehet csk rajta tuladni, s par nagy bolton kivul azert nem forog olyan gyorsan a keszlet...
pl: volt garanciaban a nagykernel 9db 256mb ddr ram, mire visszajott, addigra 18600-rol 11400-ra esett az ara, mindenki szamolja ki mennyi ezen a bukas.... s ez csak egy egyszeru memoria, semmi extra cucc... s az eset egyaltalan nem rendkivuli, aki nagy raktarkeszletet tart, az nagyon konnyen csodbe mehet

(#28) leontm


leontm
tag

most talán sajnálni kéne a boltosokat? talán más vállalkozóknak könnyü? attól még nem kell szemétkedni a vásárlókkal, nem kéne szarakodni a garanciával, és akkor nem piszmognánk az árlista miatt. Ők azért vállalkozók mert erre vállalkoztak, tisztában voltak ezzel elötte is és mostis. Viszont nem a vásárlókon kéne ezt éreztetni, ők ugyanugy szenvedő alanyai ennek az ördögi körnek (1hónapos upgrade-el is elavult a gép), hanem valahol feljebb. de azthiszem ettöl nem kell félnünk..

(#29) hogyishívnak? válasza thord (#27) üzenetére


hogyishívnak?
aktív tag

Tudomásom szerint a garancia esetén a vételár illeti meg a vevőt. Ha viszonteladó vagy akkor meg ez úgyse számit, hisz akkor fizetsz ha eladtad. Ha pedig nem viszonteladó vagy akkor ez a nepperkedés ára amit az országben kereskedelemnek hívnak.
Viszont elég kevés olyan boltost találni aki ha emelkednek a beszerzési árai akkor a meglévő készletét nem kalkulálja már ehez az árhoz. Ez így korekt szerinted?

Tibi

(#30) thord válasza hogyishívnak? (#29) üzenetére


thord
tag

''Tudomásom szerint a garancia esetén a vételár illeti meg a vevőt. Ha viszonteladó vagy akkor meg ez úgyse számit, hisz akkor fizetsz ha eladtad.''

hali
hol elsz te?:)
a viszontelado nem bizomanyosi ertekesitesre kapja meg az arut, hanem fizet erte, utana eladja

''Viszont elég kevés olyan boltost találni aki ha emelkednek a beszerzési árai akkor a meglévő készletét nem kalkulálja már ehez az árhoz. Ez így korekt szerinted?''

szoval, ha csokken az ar, akkor termeszetesen olcsobban kell adni, ha meg emelkedik vmi, akkor meg szemet a boltos, ha feligazitja az arat, ugye? (mar ha volt neki eppen keszleten)
egyebkent az esetek 95%-ban fordul az elo, hogy a raktaron levo termekek ara csokken, es a fennmarado esetekben no, de akkor is elhanyagolhato mertekben
udv

(#31) thord válasza leontm (#28) üzenetére


thord
tag

ezzel teljesen egyetertek, a helyzet egyaltalan nem jogositja fel a boltosokat, arra, hogy hamis arakkal csalogassak a vevoket es hogy szemetkedjenek a garanciaugyintezessel
en csak arra akartam ramutatni, hogy miert nincsen raktaron minden, sot csak elenyeszo resze az arlistakon levo aruknak altalaban a boltokban

(#32) vernyul


vernyul
tag

En is hozzaszolnek egy Zalaegerszegivel.
ProComp (Szaktudas nincs es le se sz*rnak ha nem tobb gepet akarsz vasarolni csak egyket alkatreszt)

What kind of Csatahajo?

(#33) Notes


Notes
senior tag

A sokak által istenített User's-ben vettem egy csomó cuccot. Köztük egy Spire hűtőt. Az eladó közölte hogy abban nincs paszta úgyhogy rámsózott egyet (-150Ft), sebaj, kibírom nekem nem jár ' grátisz' mint Emvy-nek. :) No mindegy. Hazamentem. Bontogatom a cuccokat. Nézem a hűtőt. Mégis van ebben paszta. Pontosabban ezen(!). A borda alján, szétmaszatolva, a közepén meg egy P4-es proci lenyomata.. Hú bamme! Ez egy használt hűtő... Na mindegy amúgy teljesen tiszta, meg minden szal nem látszik hogy száz éves lenne. Ha jól müxik vissza sem viszem mert többe kerül az utiköltség mint a hűtő. O.K. akkor tegyük fel. Ja hogy nincs hozzá az a két kis lefogató fül... Úgy már nehéz...
Szó nélkül visszavették, nem erről van szó, de ha otthagyok több tízezer forintot qrvára rosszul esik hogy rám akarnak sózni egy hasznát pár ezer forintos vackot.

Romanes eunt domus!

(#34) Loader


Loader
tag

A Ready-nél vásároltam szeptember környékén. Ott volt egy eladó akitől, ha kérdeztem valamit csak magában motyogot. Süketnek éreztem magamat mellette. Kétszer is meggondoltam, hogy kérdezzek valamit, mert nem biztos, hogy hallani fogom a választ. Lehet, hogy ez volt a cél? :)
Garancia: kéthónap mulva tönkrement a tápegység amit ott vettem. Öcsém (18)vitte vissza, mert én nem értem rá. Aztmondat, hogy szinte átnéztek rajta, mindenki mással foglakoztak, csak vele nem. Ha pedik kérdezett valamit arra nem is válaszoltak!
Többet oda én nem megyek az biztos!!!

''Te! Hogyis van ez?''

(#35) xuldar válasza leontm (#23) üzenetére


xuldar
őstag

Ezt annyival szokták elintézni, hogy a nyomdahibákért nem vállalják a felelősséget (igazuk is van), innen kezdve nem nagyon rohangálhatsz, mert akár 2e forintra is rámondhatják, hogy nyomdahiba. Te meg nem tudod ellenőrizni sajnos, hogy a nyomdának mi ment el...

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#36) rdi


rdi
veterán

Na ja,
''csak a halott boltos a jó boltos'' idézzem oldsetterhendet :))

Fej! Tor! Potroh!

(#37) Flood


Flood
csendes tag

Ready! és Mistral! :((

Egy alkalommal azt mondtam a pszihiáteremnek: '' Engem mindenki utál...'' mire Ő- ''Na, ne túlozzon.... Hisz nem is ismeri magát ''mindenki''.

(#38) VÁMpír


VÁMpír
aktív tag

Apropó, tudja valaki, hogy a Ready miért költözött át Budára?

(#39) Flood válasza VÁMpír (#38) üzenetére


Flood
csendes tag

Mert a pesti embereket már mind lehúzták. :DD

Egy alkalommal azt mondtam a pszihiáteremnek: '' Engem mindenki utál...'' mire Ő- ''Na, ne túlozzon.... Hisz nem is ismeri magát ''mindenki''.

(#40) Flood


Flood
csendes tag

Mistralos sztori ( egy az ötvenből!):
8X-os Panasonic cd író vétel történt.
Hazahozzuk, a cd írónak olyan a hangja mint egy rotációs kapának. :(
Mondom: ez meg vajh mi a szent szar lehet?? Ujra bekapcs, de már a gép bekapcsolásnál ugyanez a hang fogadott.
Hangos kerregés, kurrogás, de valami olyan iszonyú hangos, hogy azt hittem itt a világ vége, armageddon, egy Panasonic iró személyében. Na másnap visszaviszük.
Köszönök->Nem fogadják.( no comment) Mondom a pimasz, hidrogén szőke fejü srácnak a pultnál, hogy bizony ''kukás az író''. '' vigyétek a szervizbe''-mondja Ő. Levittük.
Ott ( kb 45 perc várkozás után )berakják egy gépbe, közben hangosan szídnak...hogy '' ...egy vadonatuj cd író nem lehet rossz...'' meghogy: ''letöltöttétek a legujabb drivert hozzá a netről??'' :O
(ezeknek ez a kedvenc kérdésük!!!...visszavinnék egy lerohadt tápot, akkor is azt kérdeznék,
hogy letöltöttem-e az uccso driver-t a netről!) ''HA.HA.''-mondom ''arra nem volt módom mivel a gépem el se indult miután ezt a szutykot beleraktam.
Mondom: '' annyit kérek: próbálják ki!,de ugy hogy lássam'' ( a Ready-ben tudniillik kb. 3-szor vitték el úgy ''letesztelni a hamis, gagyi, működésképtelen cuccokat,
(pl.: egy maxtor vinyót, ami NEM volt maxtor vinyó...az Isten tudja mi volt, és ráadásul 60 MEGA Bad sector volt rajta inditáskor...de nem voltak hajlandóak kicserélni...sőt mikor kilátásba helyeztem, hogy ennek következményei lesznek,ránk hívták a biztonsági őrt!!!!!)
de ugy ''teszteltek'' hogy mi sose láttuk, és utána faarcal hozták vissza,
avval a szöveggel, hogy ez bizony tökéletes ''öcsém'', de igy: ''öcsém'',
Én vagyok 27, Ő volt bő 19...no comment) Szóval vissza a mistral-hoz:
berakják a stuffot egy konfigba. UGYANAZ a harsány kerregés, zakatolás.
Itt már nem tudtak mit kamuzni, mondják vidd fel ott majd kicserélik.
Felmegyek ujabb bő fél óra várakozás után, ugyanahhoz a hirtelen szőke jómodorú diplomás sráchoz kerülök.
Mondom itt a szervizből a papír, ki kell cseréljed. El kezdi nyomkodni a billentyűt: hát sajnos ilyen iró már nincs, de van 2X-es valami...noname.
Na mondom azt talán akkor mégse, és akkor leszel szives visszaadni a pénzt.
Erre rám néz: ''Várj''-aszongya. ''Van itt egy dobozos Yamaha ( de valami összevissza barmolt dobozban....rögtön tudtam hogy az is milyen fasza lehet! ;) ) arra ráfizetsz 30 rongyot és akkor rendben vagyunk.'' ''csakhogy''-mondom ''egy:nincs nálam + 30 rugó erre a célra, Kettő: azért mert dobozos nem adok érte +15-el többet.''
''Még egyszer mondom, ADD VISSZA A PÉNZT!''. Ekkor már emelt hangon beszéltem. Viszaadták a pénzt.
Azóta nem jártam arra.

Egy alkalommal azt mondtam a pszihiáteremnek: '' Engem mindenki utál...'' mire Ő- ''Na, ne túlozzon.... Hisz nem is ismeri magát ''mindenki''.

(#41) JaniS


JaniS
senior tag

Üdv!

Ha már Dende is hozzászólt, akkor illik hozzátenni valamit.
(Aki ''ismeri'' tudja hol dolgozik.) Szóval a neten kevés üzletet
láttam, ahol ennyire segítőkészek. Telefonon is azok voltak.
Az meg hogy nem a raktári készletet látja...

Szóval vásároltam tőlük többször, negatív tapasztalat kevés,
sokkal inkább pozitív.

JaniS

(#42) khalox


khalox
őstag

Nekem a minap az egyik szegedi kiskerben az összeszerelés mikéntjével támadt problémám. Egyszerűen hányadék volt.
Amit lehetett az mind fordítva volt bekötve:
- floppykábel (ami külön öröm, mert alaplapcsere után így bebootolni sem lehet)
ráadásul én is csak negyedjére találtam el...
- power led nem világított (fel sem tűnt?)
- HDD led nem világított (dettó...)
- a reset is fordítva volt, biztos ami biztos
- A házventiket nem kötötte be, hanem otthagyta Isten nevében.
- Amit kiszedett a házból, oda meg rossz előlapot tett vissza.

Először azt gondoltam nem értett hozzá, de hát annyira konzekvensen rosszul volt minden, hogy ha hót' hülye lenne, legalább véletlenül eltalált volna valamit.

És ez a szemét munka tartott nekik egy teljes napig. Csak azt nem értem, akkor minek vannak ott hárman is.

(#43) klepto


klepto
addikt

Azt hittem, lemegyek hídba :Y
A számtek boltos olyan baromságokat mondot, hogy a P4-es gép nem fog elindulni ha nem 400-as ramokat teszek bele, és nem párban :Y
A boltos szerint a P4-es 800-as proci csak 2x400-as, vagyis csak és kizárólag 800-as rammal tud működni :Y
Na erre varjatok gombot, ismét okosabb lettem :DDD Biztos az én géme egy csodamasina, mert hajlandó elindulni 1db 400-as rammal is ;] A boltosnak arról sem volt fogalma, hogy a 333-as ramot, ha lehet tuningolni, akkor lehet járatni 400hz-n is, Biosz beállítással. Rábólintott, hogy igen, de nem fog elindulni a gép ha nem 400-as ram van benne. Imádom amikor egy láma boltos próbálja magát űberokosnak beállítani, és a vevőt lehülyéze azért, mert ő nem ért hozzá :(((
Szívem szerint megírnám a bolt nevét, de az üzletrontás lenne :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#44) kamikaze boci válasza khalox (#42) üzenetére


kamikaze boci
őstag

A resetet hogy lehet fordítva bekötni?

egyéb állatfajták

(#45) Som@ válasza kamikaze boci (#44) üzenetére


Som@
őstag

boci-boci. :D
2003-ban még minden megtörténhetett.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#46) kamikaze boci válasza Som@ (#45) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Hüjjje klepto, mindjárt a kardomba dőlök:D

Így a kérdésem valószínüleg örökre megválaszolatlan marad:O

egyéb állatfajták

(#47) klepto válasza kamikaze boci (#46) üzenetére


klepto
addikt

Nem is vagyok hüjjje :P :D
Egyébként csak nem akartam új topicot nyitni, de nagyon kiakadtam a boltoson. Van hasonló témájú panaszkodós topic, de nem emlékeztem a címére, és a kereső ezt dobta ki :U

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#48) Som@ válasza kamikaze boci (#46) üzenetére


Som@
őstag

egyszerű, próbáld ki. :D
(természetesen nem a kardba dőlést)

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#49) klepto válasza Som@ (#48) üzenetére


klepto
addikt

Miért nem a kardbadőlést :F :U
Én azt úgy végignézném :D

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#50) kamikaze boci válasza Som@ (#48) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Öhöm, nem megy, feladom:D
A kardba dőlésről majd beszélek az ügyvédemmel:D

[Szerkesztve]

egyéb állatfajták

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.