Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1032) waithEard


waithEard
őstag

Nos, olvasgatom itt a topik végét, és a GlobElectro-val kapcsolatos ügyben lenne észrevételem.
(Amúgy beírtam a nevet a gugliba, és így bukkantam erre a fórumtémára.)
2011.06.02-án vásároltam tőlük 2db Asus 5850-et. Az egyik hibás volt, kockázta a képet.
Sajnos jó darabig nem értem rá foglalkozni vele, végül sikerült beszélni velük és visszapostáztam. Lassan 3 hónapja! Azóta többször kerestem őket, hogy mi van a karival, de a válasz csak annyi volt, hogy szervízben van. Kb egy hónapja, kértem hogy küldjenek egy csere kártyát, amit meg is tettek, egy GT220 1GbDDR2 személyében. (Ez kb olyan, mintha csereautónak kapnál egy trágyás-szekeret. :) )
Mindegy, gondoltam, legalább a gép megy desktop módban. Nem is ezek a dolgok verték ki a biztosítékot. Tegnap előtt (21. szerdán) felhívtam a kapcsolattartót, bizonyos T. L.-t, hogy mi a rák van már a karival. Jelzem, nagyon udvarias és türelmes voltam. Az úriember megígérte, hogy visszahív. Persze nem hívott. Hívtam, de nem vette fel. Hívtam másnap is többször. Nem vette fel. Aztán este írtam egy mailt, amiben kissé talán udvariatlanul megemlítettem, hogy van némi hasonlóság köztem és Szt. Miklós között.
Tudniillik tele van nekem is a zsákom.
Na erre ma felhívott, és ledorongoló, lekezelő hangon kikérte magának a viccelődő levelemet. Állítólag betegszabin volt, azért nem vette fel. (Egynapos betegség? :W )
Szó szót követett, egyszer csak lenyomta a telefont. Visszahívtam, mondom megszakadt.
Mire ő: "Meg is fog szakadni, ha még egyszer a szavamba vág!"
Ezután viszonylag nyugodtan megpróbáltam elmondani, hogy mi a problémám, mire ő ordítozni kezdett, hogy képtelen vagyok megérteni, a VGA SZERÍZBEN VAN!!!!
Na de 3 hónapja???!!!
Azt hiszem itt tört el a mécses. :O Átvitt értelemben. ;]

Délután pedig ezt írta:
(I)"Telefonban tanúsított minősíthetetlen hangneme végett KIZÁRÓLAG ÍRÁSBAN vagyunk hajlandóak kommunikálni önnel.
Amint azt a telefonban is elmondtam, BETEGSZABADSÁG végett nem voltam elérhető.
Megértjük, hogy türelmetlen, de a trágárságával nem jutunk előrébb.(/I)

Továbbra is tartjuk az ajánlatunkat, ha nem kívánja megvárni a termék KÜLFÖLDI szervizből való megérkezését; a termék árát a piaci árak figyelembevételével VISSZAFIZETJÜK."

Még nem ért véget az ügy, de többet biztos nem vásárolok náluk. És senki másnak sem ajánlom. Már volt egy két garis ügyem boltokkal, de ilyen lekezelő, arrogáns módon még nem beszéltek velem. :((

A tisztesség kedvéért, majd megírom a végét is, ha eljutok odáig.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.