Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25301) Bajgunar válasza szatyor1972 (#25300) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

Nem ismerem, nem hallottam egyiket sem.
Látatlanban, azon adatok alapján "részletgazdagabb", mélyebb hangú a Cloud (elvileg). Na meg a brand miatt elterjedtebb, többen ismerik. S nem nagyon írnak cloud-okról negatív véleményt. Ne vedd kézpénznek.
Én csak ez alapján tudtam véleményt írni.

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#25302) szatyor1972 válasza Bajgunar (#25301) üzenetére


szatyor1972
tag

Jelenleg egy Cloud van (5 éve) viszont a teszteket nézegetve nem lehet olyan rossz az spc sem.

Boldognak lenni nem azt jelenti, hogy minden tökéletes!

(#25303) hentes77


hentes77
csendes tag

Sziasztok! 5 éves fülesemet szeretném lecserélni (Sennheiser Pc350se)mert konkrétan szétthullik a fejemről már,anyagminőség az botrányos az árához képest no de azok a hangok amiket megszólaltat áááá vmi ilyen hanghatásút szeretnék de 50k árig játékra leginkább meg filmekhez ,válaszokat előre is köszönöm

(#25304) pingu22 válasza Remiel (#25291) üzenetére


pingu22
tag

Hali. Ez jó PC-hez is, vagy kell valami átalakító? :U

(#25305) eisento válasza eisento (#25262) üzenetére


eisento
addikt

meg is jott. en ugy tudtam, hogy a mikrofonja leveheto de ez meg se moccan :D
kenyelmes es baromi konnyu hangja tiszta eleg jol hallani az ellenfelet (sniper ghost warrior 3-al probalom eppen... ennyit siman megert sztem ^^

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#25306) Mityu_76


Mityu_76
tag

Hyperx Cloud Alpha megjött, egy csalódás a sima régi első kiadású Cloud után. Mintha dobozhang kavalkádban ülnél.
Valamit fog változni a hangja, vagy nem? Mert akkor lehet el is adom....

"HONDACRX4EVER"

(#25307) Wolverine válasza Mityu_76 (#25306) üzenetére


Wolverine
félisten

Próbáld bejáratni. A fejhallgató topikban adnak segítséget hozzá.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#25308) tutis válasza eisento (#25305) üzenetére


tutis
őstag

neten én kétfajtát láttam. Egyik a levehető mikrofonos, ez vannak a videókban, és így hirdetik mindenhol. Pár felhasználónál visszajelzésben láttam hogy nem kivehető mikrofonost kaptak, ez ott derült ki hogy kiszakította a mikrofont. Ezeket amazonos commentekben láttam

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#25309) Remiel válasza pingu22 (#25304) üzenetére


Remiel
őstag

miért ne lenne jó? szerintem a jack jó kell legyen PC-hez is (de utána nézek)

ezt találtam:

fontos tudni, hogy mivel ez konzol verzió, ezért nincs PC-hez való átalakító a csomagban. Ez 4-pin-es jack csatlakozóval szerelt, nem pedig a 2db 3-pin-essel (van másik kiadása, aminél a "PC" is oda van írva, az konkrétan ugyanez a termék, csak adnak mellé átalakítót

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#25310) eisento válasza tutis (#25308) üzenetére


eisento
addikt

annyira nem izgat vegulis felhajtom aztan csokolom :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#25311) tutis válasza pingu22 (#25304) üzenetére


tutis
őstag

Y-kábel kell PC-hez

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#25312) pingu22 válasza tutis (#25311) üzenetére


pingu22
tag

Köszönöm a válaszokat! :R

(#25313) Márton válasza tutis (#25311) üzenetére


Márton
nagyúr

ha bedugjuk a hangkártyába azért szól? (nem kell miki)
ill. valamelyik hyperx-hez adnak kábelt, nem ehhez?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#25314) tutis válasza Márton (#25313) üzenetére


tutis
őstag

youtube unboxing videókban tudod csekkolni melyikhez adnak, de ezt a kábelt bármelyik számtek boltban meg tudod venni.
a jack kiosztása más ezért kell átalakító.

mégegy bestbuy ajánlat az alzánál a készlet erejéig(én már rendeltem is)
Turtle Beach Recon 150

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#25315) Márton válasza tutis (#25314) üzenetére


Márton
nagyúr

Sajna úgy látom, nincs a dobozban.
Attól még szól vajon? Karácsonyig nem tudom kipróbálni, akkor meg hiába rohangálok. Ha viszont szól, miért vennék? :)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#25316) vjacintka


vjacintka
tag

Sziasztok!

Adott egy HyperX Cloud 2 gamming headset.
A problémám annyi mindössze, hogy elvesztettem a mikrofonját, ami egy jack-es csatival csatlakozna a füleshez.
Hol tudok ilyet venni, hazai piacon, ami mondjuk normális is, vagy ez milyen néven fut...mert jó lenne pótolni.

Előre is köszönöm!

(#25317) vjacintka válasza vjacintka (#25316) üzenetére


vjacintka
tag

Vagy ezt a wish-ről?
Jó lehet?

[link]

(#25318) eisento válasza vjacintka (#25317) üzenetére


eisento
addikt

en inkabb alirol vennem....

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#25319) vjacintka válasza eisento (#25318) üzenetére


vjacintka
tag

Kifejtenéd, mert én nem vagyok otthon az ilyen ali-wish dolgokban?

(#25320) vjacintka válasza vjacintka (#25319) üzenetére


vjacintka
tag

Csak, mert ahogy nézem ott is van több féle...lehet tudni, hogy melyiket válassza az ember?
Bocsánat a komment áradatért.

(#25321) eisento válasza vjacintka (#25319) üzenetére


eisento
addikt

altalaban olcsobb alirol... sajnos lutri hogy melyik jo melyik nem kinezetre ha egyezik akkor talan jo :S vagy marad a hyperx oldala vagy meg amazonrol...

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#25322) Remiel válasza vjacintka (#25319) üzenetére


Remiel
őstag

wish-ről kb semmit nem vennék, ott is az alin beszerzett cuccokat adják felárral

de tessék itt van minden földi jó a fülesedhez

viszont türelem rózsát terem, főleg így karácsony körül

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#25323) saen válasza vjacintka (#25319) üzenetére


saen
veterán

Wishnek nincs semmi védelme az átverés ellen, az Alinak meg van.

(#25324) Maxell014


Maxell014
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék kérni segítséget, hogy milyen fejhallgatót volna érdemes vennem az igényeket figyelembe véve.

1, Főként játék és néha film és sorozat.
2, 30-35 ezer.
3, Vezetékes.
4, Circumaural.
5, Mikrofonos.
6, Elég egy minőségi Stereo is.
7, Inkább USB.
8, Alaplapi.
9, ilyesmi kialakítást szeretnék és Zárt fejhallgató legyen ami fontos.

(#25325) Bolobi


Bolobi
tag

Sziasztok!
Fejhallgatót keresnék néztem az ajánlottakat de nem jutottam előre.
Ami volt most Philips SHP2500, elötte volt egy Razer Kraken 7.1 amikor még nagyobb intenzitással volt játék. Szóval valahol a kettő között keresnék.
Sajnos a Philips eltört, most kellene helyette egy másik, de akkor már mikrofonos.
olyan 15körüli értékben, vezetékes, alaplapi kártyával menne, Warzone és Cyberpunk-hoz, főleg mikor a gyerek alszik meg feleségem nézne valami filmet :D

[ Szerkesztve ]

i5 3570k@4,5Ghz 1,08v, Noctua D14, AsRock Fatal1ty z77, EVGA GTX980 FTW, G.Skill Ares 2x4Gb CL9 2133, Corsair CX500, Corsair 550D, Razer Deathadder 2013

(#25326) ozzyxx78


ozzyxx78
csendes tag

Sziasztok!
A PS4 Gold füleshez csak a saját wireless usb adaptere jó, vagy van más megoldás is?

(#25327) ballington


ballington
addikt

Sziasztok!
Laptophoz milyen vezetékes mikrofonos fejhallgatót tudnátok ajánlani 15-20e közötti értékben? Egy haveromnak kell. Nekem egy Cloud van, amit nagyon ajánlanék neki, csak nem tudom, mennyire tudja a laptop kihajtani.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#25328) ballington válasza ballington (#25327) üzenetére


ballington
addikt

Még valami, lehet, hogy USB-s jobb lenne, mert a laptopon nincs neki külön mikrofon bemenet.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#25329) pulutodurumo válasza ballington (#25328) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Nem kombó jack van a laptopon?
A Cloud 2-nek van USB-s bigyója ha mindenképp olyan kell. Vagy akár később ez, vagy valami hasonló jöhet egy sima, zsinóros fejes mellé.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#25330) Yeffy


Yeffy
veterán

Sziasztok,

Hyper-X Cloud Stinger es Mpow Air SE kozott vacilalok, hangminoseg annyira nem fontos, persze ne legyen doboz hangja, a mikrofon legyen jo, illetve a felhajtva elnemul opcio jol jonne.
kinezet + reviewok + miki felhajtas nemitas funkcio miatt a Stinger a szimpatikusabb,
eselyes volt meg a Logitech G332, de itt mar elegge megoszlanak a velemenyek rola.

velemenyek?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#25331) tutis válasza Yeffy (#25330) üzenetére


tutis
őstag

MPOW kényelmesebb lesz, mikrofonja lecsatolható, jobb mint felhajtani, plusz kábelen ott a némítás. tesztekben mikrofon hangot dícsérik rendesen. Hangzást is

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#25332) Yeffy válasza tutis (#25331) üzenetére


Yeffy
veterán

koszi a valaszt.

akkor a Stinger nem annyira ajanlott kenyelem/miki szempontjabol? eleg sokan dicserik netszerte, plusz Amazonon is.
plusz az Mpow-nal irjak tobben, h mar nem lecsatolhato a miki rajta. ami nekem igazabol mindegy, a felhajtas egyszerubbnek tunik, bar ha van nemito gomb, az is jo.
zenere beszereztem dedikalt fejest, ezert irtam, h a hang annyira nem szamit, ugyis csak jatek/DC/Skype-ra kene.

ami mondjuk jobban bosszant, h ugy latom, szinte mindnel a bal oldalt van a miki. miert? nekem jobb oldalt sokkal kenyelmesebb, ceges on-ear Seni-t is ugy hasznalom. :(

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#25333) tutis válasza Yeffy (#25332) üzenetére


tutis
őstag

de jó a stinger is, csak amennyiért kintről veszed már itthon is kapsz. plusz párezerrel azért drágább a stinger

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#25334) jel1


jel1
aktív tag

Sziasztok!

Tizenpár éves kölyöknek szeretnék kérni egy világítós mikrofonos fejhallgató ajánlást 15 ezer környékén.

Nem tudom hogyan vannak ezek az rgb cuccok, mennyire kontrollálható gépről vagy csak gombbal, és hasonlók.

Most már van neki egy bill+egér páros. Trust. Az nem hiszem, hogy tud különlegeset, az csak a gombbal vált pár előre programozott funkció között. Szóval nem kellbilyen kompatibilitás. Azt hiszem. Nagyon passzolom ezt az rgb témát, de hát neki most ez a menő

Köszönöm a segítséget!

(#25335) Yeffy válasza tutis (#25333) üzenetére


Yeffy
veterán

bocs, az lemaradt, h itt elek, nem kintrol rendelek, mea culpa.
jol latom, h a mikrofon oldala egyiken sem valtoztathato?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#25336) tutis válasza Yeffy (#25335) üzenetére


tutis
őstag

igen, mindegyik egy oldalon használható.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#25337) Yeffy válasza tutis (#25336) üzenetére


Yeffy
veterán

rendben, koszi az infot.
meg gondolkodok, melyik legyen.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#25338) szimszonos


szimszonos
őstag

Segítségeteket kérném hogy a Cloud Stinger és a Cloud Stinger Core közül melyiket javasoljátok?Legfőbb szempont a kényelem.Melyik állítható nagyobbra.Nem tartozok a kisfejűek közé.Most egy CloudX van Xbox-hoz használnám 2.fejhallgatónak kellene mert a gyerek elkobozta.

[ Szerkesztve ]

(#25339) LK válasza jel1 (#25334) üzenetére


LK
addikt

Gamdias Hebe m1
RGB van, de nem szabályozható, csak ki-be kapcsolható. Érdemes komolyan elgondolkodni rajta, hogy mi a fontos, csak a fényjáték, vagy a minőség is. Árukeresőn nézd meg a véleményeket, teljesen egyetértek velük. Az olcsóbb fülhallgatók közül kiemelkedik. Erős, tiszta hang, USB, teljesen elnyeli a külső hangokat, masszív. Mély hangoknál vibrációs hatás. Ha ez tönkremegy, tuti ugyanilyet fogok venni. 14-15 ezer.... És negyvenpár éves kölyök vagyok :DD
Vigyázz nehogy kipróbáld te is, mert kölcsön fogod venni néha... :K

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#25340) F.B.I. válasza szimszonos (#25338) üzenetére


F.B.I.
veterán

Stinger Core-t vedd. Nekem is nagy fejem van, bőven jó, a szivacs miatt kényelmesebb, a mikrofonja kiváló. Kicsit műanyag, vigyázni kell rá.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#25341) lEninpApA


lEninpApA
csendes tag

Sziasztok!

Füles vásárláson gondolkozom.
Jelenleg egy Razer Electra V2 tulajdonosa vagyok , de ez sajnos baromi kényelmetlen számomra. Elég nagy fejem van és kis füleim , szemüveges is vagyok mellé aztán így nem jön össze a dolog , nagyon töri a fülem ezért nagyon keveset használom.
Régen volt egy Zalman ZM-HPS300 fülesem ami baromi kényelmes volt , de ugye ez meg nem volt zárt , ezért a füles hangok behallatszódtak a mikrofonba így cseréltem a Razer Electrára ( ami akkor akciós volt és reméltem , hogy adni fogja de sajnos nem )
Ismerőseim ajánlották a Logitetch G Pro fülest ami állítólag elég jó.
Ha esetleg olcsóbban lenne lehetőség olyan 20-30k körül elfogadnám a tanácsokat, de az se baj ha drágább.
Mindenképp zárt megoldás lenne jó és a kényelmi szempont elsődleges , a jó hangzás mellé pedig parádé lenne :D
Játékra kellene elsősorban és csak PC-n lenne használva.

Köszi előre is a segítséget :)

(#25342) F.B.I. válasza lEninpApA (#25341) üzenetére


F.B.I.
veterán

[Cooler Master mh752]. Bár most eléggé felment az ára. De a Logitech-el sincs semmi gond, a CM mikrofonja kicsit jobb. Én mindig is szerettem a Logitech füleseit.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#25343) szimszonos válasza tutis (#25331) üzenetére


szimszonos
őstag

Xbox-hoz is jó vagy kell átalakító az MPOW esetén?Hány méteres a kábel gxárilag rajta?

(#25344) F.B.I. válasza szimszonos (#25343) üzenetére


F.B.I.
veterán

Xbohoz is jó, csak simán bedugod (kettő is van itthon), 130 cm hosszú a kábel.
Benéztem, ez a Stinger Core, amiről én írok.

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#25345) tutis válasza szimszonos (#25343) üzenetére


tutis
őstag

nem kell átalakító, ellenben pc-hez kapsz Y kábelt hozzá, és elég hosszú a kábele, 2 méter feletti

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#25346) Yeffy válasza tutis (#25336) üzenetére


Yeffy
veterán

meg annyit hadd kerdezzek mar, csak kivancsisagbol, h van olyan ertelmezheto aru fejes, ami valos 5.1-es allit elo, tehat tobb hangszoros, nem csak ilyen kamu 5.1/7.1? es hpgy ha mar ezt tudja, jol is szol? akar film, zene, jatekra is, vagy csak inkabb jatek/film-re javasolt?

gondolom ezek USB-esek, sajat hangkarival. mondjuk furan is nezne ki, ha kijonne belole vagy 5 jack :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#25347) F.B.I. válasza Yeffy (#25346) üzenetére


F.B.I.
veterán

Én például már nem tudok ilyenekről de egy Logitech G633 is már olyan térhatást csinált filmek alatt, hogy abban nem volt kivetni való. :N

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#25348) Yeffy válasza F.B.I. (#25347) üzenetére


Yeffy
veterán

igen, ezert kerdezem, mert en is alig-alig talalok ilyet.
pedig mondjuk 5+ eve ezek nagyon mentek, sogornak volt egy Sennheiser-je, az nagyon patentul szolt, csak epp kisse draga volt.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#25349) koxminator


koxminator
senior tag

Sziasztok, tanácsot kérnék.

Jelenleg egy 4 éves CoolerMaster Masterpulse Pro fejhallgatót használok (USB, 7.1 Virtual, rejtett miki). ELkezdett a műbőr párna kopni, egyre jobban, de ehhez nem találok semmilyen csere párnát. Amúgy nincs vele más probléma, de lehet, hogy váltanék hasonló minőségű vezetéknélküli fejesre. Mivel elsődlegesen játékhoz kellene, a jó minőségű 7.1 hangzás (tudom, virtuál, de akkor is, a jelenlegi elég jó ebben) továbbra is elvárás. Természetesen játék mellett munka is lenne, sok Teams meeting, illetve némi videózás is.
Nagyon maximum 70 ezer lenne a keret, de persze jobb lenne olcsóbban megúszni.
Néztem és olvastam is rengeteg tesztet, de eléggé elbizonytalanítottak, mert mindegyik kinézett típusra van pozitív és ugyanannyi negatív vélemény, verdikt.

Ami biztos: nem szeretnék mégegyszer műbőr fülpárnát (mármint kizárólagosan), ami pár év után lehámlik, szétkopik, mindenképpen valamilyen jobban szellőző foam párnás legyen (ez ugye azért elég sok típust ki is lő).

Ezeket néztem főleg eddig:

Logitech G733, G933, G Pro X Wireless, Steelseries Arctis 7 (2019 Edt), Arctis 9 (duál RF+BT miatt).

Gondolom kipróbálni sehol nem lehet, főleg most covid-szezonban.

Mikrofon terén aztán van hideg-meleg, főleg a LG G Pro X esetén (az újabb tesztek szerint már korántsem olyan rossz, mint a Hardware Canucks 4 hónappal ezelőtti YT tesztje, ahol konkrétan szerintem egy szar példányt teszteltek), de Arctis 7-nél is olvastam ilyeneket.

Szóval minden ötletet, javaslatot, véleményt szívesen fogadok, főleg ha még esetleg valakinek van saját tapasztalata, összehasonlítása is akár.

Nem 1-2 évre venném, ezért jól szeretnék dönteni.
Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#25350) bagyulajuve válasza koxminator (#25349) üzenetére


bagyulajuve
addikt

én most vettem Arctis 7x-et, eddig csak pozitívan tudok róla nyilatkozni, Dolby Atmos szolgáltatással tényleg egy csoda, sokkal jobban szól mint a HyperX Cloud II

gyakorlatilag le sem tudom tenni, teszem Xbox-ra PC-re (PS-en még nem próbáltam, de azzal is kompatibilis), zenét hallgatok, Gears coopozok (semmi rosszat nem mondott a másik fél, hogy rosszul hallana vagy bármi), nagyon elégedett vagyok vele eddig

Resistencia eterna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.