Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-12 13:26:52

LOGOUT.hu

Ez a topik kizárólag gamer, több pont egyes/virtuális térhangzású, vezetékes és vezeték nélküli fejhallgatókkal foglalkozik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25251) shapphire


shapphire
tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni vezetékes fejhallgató vásárláshoz. Jelenleg egy kb. 5000 forintos Trust mikrofonos fejhallgatóm van, de nem vagyok megelégedve vele. Hiába a hangerőszabályzó túl halk játék közben, pedig minden maxra van tekerve. Minősége/kialakítása se az igazi.

(1) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
játék, tv
(2) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
10000 Ft (nem tudom lenne e különbség a mostanihoz képest árkategória tekintetében)
(3) Vezetékes vagy vezeték nélküli?
vezetékes fejhallgató
(4) Fül köré illeszkedő (circumaural) vagy fülre ülő (supraaural)?
Inkább circumaural, ez a Trust a kettő keveréke inkább, beszűrődik a zaj.
(5) Mikrofonos vagy mikrofon nélküli?
Nem feltétlen mikrofonos, de ha nem megy a hangzás/minőség rovására, akkor mikrofonos.
(6) Milyen hangzást vársz?
Stereo, esetleg 5.1
(7) Milyen csatlakozású legyen?
Jack vagy USB.
(8) Milyen hangkártyával rendelkezel (miről hallgatnád)?
Integrált hangkártya, B450M Bazooka alaplap
(9) Kinézet, szín, villogás és egyéb fícsörök?
Ne legyen pink, fekete szürke kék, stb.

Köszi!

(#25252) Remiel válasza tutis (#25250) üzenetére


Remiel
őstag

és honnan vennéd az MPOW AIR 2?

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#25253) tutis válasza Remiel (#25252) üzenetére


tutis
őstag

spanyol raktárból rendelem, elvileg 5 nap alatt itt van

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#25254) Corvin0716


Corvin0716
tag

Ha valakit érdekel: HyperX Cloud 2 kb. 21500 Ft-ért rendelhető (kiszállítással együtt) a német amazonról.

(#25255) five05


five05
csendes tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni abban, hogy ajánlottak-e wireless headsetek játékra? Főként fps-t játszanék, emelett tök jó lenne, ha home office-ra is alkalmas lenne. Mivel dolgozok is este vagy napközben ezért jó lenne zenére is felhasználni.
Ez így sok egyszerre?
Kb. 30-40-re gondoltam, itthon és küföld is játszik.
Köszönöm!

(#25256) tutis válasza five05 (#25255) üzenetére


tutis
őstag

pont 1-el feletted

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#25257) pulutodurumo válasza tutis (#25256) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Az vezetékes. ;) Neki wájerlessz kell.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#25258) tutis válasza pulutodurumo (#25257) üzenetére


tutis
őstag

upsz, azt nem figyeltem sorry

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#25259) santhamate


santhamate
csendes újonc

Sziasztok!
Játékhoz kerestem fejhallgatót, azaz fontos lenne a jó térhangzás, az összefoglalóban ezt a két fejhallgatót néztem ki a 30-40k ártartományban.
- Cooler Master MH751
- Cooler Master MH752
Nos, a kérdésem az lenne, melyiket érné meg jobban, a 7.1-et igazából feleslegesnek tartom továbbá egy integrált hangkártyám van.
Ha tudtok ebben az ártartományban egy igényeimhez megfelelőbb fejhallgatót azt is szivesem meghallgatom:
-Mindenképp fül köré illeszkedő legyen
-Mivel otthoni felhasználásra szeretném nem lényeg, hogy vezeték nélküli legyen viszont egy vezeték nélküli fejhallgatót is meghallgatnék
-Mikrofon jó lenne ha lenne rajta, de mivel azt tudom pótolni így nem érdekes ha nincs neki
-Mint említettem játékhoz használnám ahol fontos a térhangzás ezért egy 5.1-esre gondoltam(a 7.1-esnek nem látom értelmét) viszont azt nem tudom hogy egy "virtual" vagy "real" lenne jobb
-Jack/USB mindkettő megfelelő
-Integrált hangkártyám van
- RGB-re nincs igényem viszont ha van rajta az se baj, esetleg a Cooler Master MH752-ben található le-felszerelhető mikrofon féleség jó lenne

Előre is köszi a segítséget :) !

(#25260) eisento válasza tutis (#25253) üzenetére


eisento
addikt

ez a headset tiszta hyperx. megeri az arat amugy ? szerkezetileg ilyesmi headsetet keresek amin nem nyikorog a muanyag.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#25261) tutis válasza eisento (#25260) üzenetére


tutis
őstag

néztem róla teszteket, elég jókat mondanak róla. árkategóriájában ajánlott választás.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#25262) eisento válasza tutis (#25261) üzenetére


eisento
addikt

na amazonrol behuztam 11500ft postaval, annyit meger :D koszi :DDD

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#25263) tutis válasza eisento (#25262) üzenetére


tutis
őstag

ott (amazon) nekem elég sokra jött ki a szállítás, alin néztem, alin a szállítás is gyors (5nap)

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#25264) eisento válasza tutis (#25263) üzenetére


eisento
addikt

Alit nem is neztem. Mostanaban egyik ilyen boltal se vagyok kivekulve ali es tsai, jelen pillanatban is ticketem van gearbestnel mert van 2 okosora kocetesi szami amit kaptam nem letezik, es szeptember 3 ota nem erkezett meg. Elado egy farok aztmondta varjak.... Varjon a franc.

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#25265) csuzda válasza eisento (#25262) üzenetére


csuzda
aktív tag

A hyperx cloud 2-t? :O ha igen, akkor hogy?

Látom, kár pedig ha annyi lenne repülnék a bankba pénzt tenni a számlára :D köszönöm a választ :)

[ Szerkesztve ]

(#25266) eisento válasza csuzda (#25265) üzenetére


eisento
addikt

dehogy. ezt az mpow air-t

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#25267) eisento válasza csuzda (#25265) üzenetére


eisento
addikt

ha annyi lenne 2-ot vettem volna :D

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#25268) Remiel válasza tutis (#25253) üzenetére


Remiel
őstag

néztem a store de csak kínából hagyja spanyol ki van szürkítve

még ezek nem tűnnek rosszaknak Oneodio persze aztán lehet egy forintot nem érnek

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#25269) Wolverine válasza Remiel (#25268) üzenetére


Wolverine
félisten

A Oneodioról a hifi fejes topicban kaphatsz bővebb infókat is :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#25270) Remiel válasza Wolverine (#25269) üzenetére


Remiel
őstag

Hát elég jók a vélemények, főleg a Studio Pro-t dicsérik, legalábbis ár/érték arányban, nekem PC hez és xboxhoz kéne, nézegettem a kínálatot, persze vezeték nélkül a box felejtés, de egyébként lehetne bluetooth 5.0-ás pl ez vagy ez

nagy zenehallgató nem vagyok némi játék, filmek és annyi, 7.1 nem hinném, hogy jellemző lenne rájuk

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#25271) Márton


Márton
nagyúr

Kingston HyperX Cloud Stinger Core-nál mit jelent a PS4 jelölés? Csak azzal megy?
PC-hez keresnék és ez most akciós.. A csatlakozója nem szabványos 3.5-es jack? Vagy 4 eres esetleg? Mikrofont nem használnánk. Megvehetjük?
köszi

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#25272) tutis válasza Remiel (#25268) üzenetére


tutis
őstag

[link] másik eladótól kell nézni, ott él a spanyol lehetőség

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#25273) szkuvi


szkuvi
tag

Sziasztok,

SS Arctis 1 Wireless és Logitech G Pro X közül melyiket választanátok szívesebben (és miért)?
Kb hasonló árban vannak ~34 illetve ~37 ezer forint. A Steelseries-t felpróbáltam 2 hete Pixelben (a vezetékes változatot, de a wireless gondolom ugyanaz.) és nagyon kényelmes volt.
Logival nincs tapasztalatom, a mikrofonja jobb a tesztek alapján. Viszont szimpi a wireless dizájn, ami állítólag "lag/delay"mentes is. Töltés közben esetleg használható az eszköz?

Leginkább játékra lenne használva (CS:GO, Nintendo Switch), plusz zene, Netflix.

Vagy esetleg még Arctis 5 2019 Edition (34k), mint lehetséges alternatíva hasonló árkategóriában?

Köszi szépen! :R

[ Szerkesztve ]

(#25274) gyuromoj válasza szkuvi (#25273) üzenetére


gyuromoj
veterán

SSA1W gyártótól most 80 euró(~29k), ha van regisztrációd.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#25275) Remiel válasza szkuvi (#25273) üzenetére


Remiel
őstag

nézz körül a steelseries oldalán még tart a cyber sale, ahogy írták beregisztrálsz és látod az akciós árakat, bizonyos határon felül pedig ingyenes a posta is

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#25276) donchicco


donchicco
tag

Sziasztok!
Lehet kicsit off.
2 fejhallgatóm van:
A4 Tech M660
HyperX Cloud II (garanciába megy vissza, mikrofon nem szól)
Az alaplapi hangkártya túl zajos,recsegős nekem. Halk is szerintem.
Az összefoglalóban néztem hangkártya ajánlásokat.
A kérdés, hogy a CREATIVE Sound Blaster Z ami tetszik 2012-es fejlesztés. 2020-ban jó még?
Ez a 2 Fejessel érdemes foglalkoznom vagy nézzek másikat?
30-40körül a keret. Vagy kártya vagy fejes...de első sorban inkább a kártyát próbálnám ki.
Játékra használom napi 6-7 órát.
Stereo megfelel a viruál kamu nem hozott lázba.
A konfigom alul látható.
Köszönöm!

Gigabyte B650 Gaming X AX (AM5), AMD Ryzen 5 7600X, KINGSTON FURY BEAST DDR5 16GB 5600MHz CL40, MSI 3080 Gaming X Trio, EVGA 750W, Kingston M.2. 500GB SSD, Asus TUF VG27AQ1A, (+1TB SSD-k,+5TB HDD-k)

(#25277) szkuvi válasza gyuromoj (#25274) üzenetére


szkuvi
tag

sajnos out of stock, így az kiesett :( Bár a for Switch verzió készleten van, nem tudom ez különbözik-e a simától (nem hinném).

#25275 Remiel
nézegettem Arctis 5 90EUR (32k), ami majdnem a magyar ára.
A többi füles már kereten kívül esik.

De köszönöm szépen a javaslatot Nektek!

[ Szerkesztve ]

(#25278) Remiel válasza szkuvi (#25277) üzenetére


Remiel
őstag

igen majdnem a magyar ára ahonnan linkelted, csak ott ugye nincs ennyiért, csak majd jön, a steelseries oldaláról meg itt van 1 hét alatt ingyen postával, mondjuk ahogy elnézem épp csak fehér van nem tudom ez mennyire számít neked

de egyébként HA-n van egy 25k, bár nem értem ha csak kipróbált akkor miért 3 hónap a gari

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#25279) szkuvi válasza Remiel (#25278) üzenetére


szkuvi
tag

igazad van, rosszat linkeltem, a fehérből van/volt készleten.
Alszom rá még egyet, és meglátom mi lesz a befutó.

(#25280) deny330 válasza tutis (#25272) üzenetére


deny330
aktív tag

Rendeltem egyet aliról, kíváncsi leszek majd. :D

(#25281) Garsza


Garsza
veterán

Helló! Erősen gondolkodom egy Asus ROG Strix Wireles headset vásárlásán. Caseking.de -n 70euro.
Jelenleg egy Asus ROG Oriont használok ami már elég leharcolt.
Érdemes meglépni egy ilyen cserét? Hoz bármiféle előre lépést a Strix füles az Orionhoz képest?

(#25282) tankraid


tankraid
aktív tag

Sziasztok!

Kingston HyperX Cloud Alpha -hoz fülpárnát honnan lehetne beszerezni amin nem ebay és három hónap mire ideér? Fülpárna.hu -n már egy ideje nincsen, máshol meg nem nagyon találok pláne nem itthon.

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#25283) kiki22


kiki22
senior tag

Hello ! Rendeltem múlt heten egy fejhallgatot a steelseriestol .elvileg múlt hét péntekre kellett volna meg jönnie . Azóta is csak szállításra előkészítve áll az oodalnon . A support meg nem válaszol semmit a kérdéseimre . Volt mar valaki így velük ?

(#25284) Mityu_76


Mityu_76
tag

Sziasztok.
A Hyperx Cloudomat ami már régi harcos, megéri lecserélni Cloud Aplha-ra?
Mennyivel jobb az Alpha hangja, mint az első Cloud-é?

"HONDACRX4EVER"

(#25285) saen válasza kiki22 (#25283) üzenetére


saen
veterán

Utóbbi egy-két év legnagyobb leárazását csinálják, gondolom sok a megrendelés. Türelem.

(#25286) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

létezik olyan jó minőségű headset, ami vezeték nélkül megy Xbox Series X-szel (ez van) és PS5-tel (ez még nincs, de szeretnék majd jövőre) is mindenféle "transmitter" és "dongle" nélkül? :F

Resistencia eterna

(#25287) Rudiroka


Rudiroka
újonc

Sziasztok!

Elég furcsa észrevételem van. 4 évig használtam egy Cloud 2-őt csak sajnos már a bőr a fülpárnákon, és a fejhallgató tetején is elkezdett szét menni, ráadásul a mikrofonja is kicsit beteg volt mert egyszer be áztattam, ( bár még ígyis müködött !!). :DDD

Szóval végülis rá szántam magam egy újra, és mivel minden tesztben amit youtube-n , interneten olvastam jobbnak hozzták ki a Hyperx Alpha-t a Cloud II-hőz képest, így ilyet vettem.
Viszont így hogy mind a kettő itt van a kezembe, az Alpha sokal tompábban szól, valamint halkabb is , nem tudom.. ez normális ??
Az alpha sima Jack dugós, a Cloud 2hőz ugye van egy " hangkártya " szerű kütyű ami usb-vel megy a gépbe és ez tudot virtuális 7.1-et csinálni a cloud 2-ből (amit sose használtam ) .. Érdekes de ha beledugom az alphát a Cloud 2 "hangkártyájába" máris hangosabban szól, és tisztábban is.
Mit tudok csinálni ? Vegyek egy hangkártyát a gépbe, mert csak alaplapi van benne , és talán ez kevés a fejhallgatóhóz ? Vagy használjam a Cloud 2-es bizbaszal ? Vagy nézzek valami EQ - t hozzá ? Vagy küldjem vissza és vegyek egy új cloud 2-t? :D

(#25288) Seep válasza Rudiroka (#25287) üzenetére


Seep
senior tag

USB DACnak vagy USBs hangkartyanak hivjak. Szerintem hasznald azzal az uj fejhallgatod. Annyi tortenik csak hogy az USB dac jobb kimeneti erositovel es jobb dac-al rendelkezik mint az alaplapi.

(#25289) szatyor1972


szatyor1972
tag

Sziasztok!

Szerintetek a kettő közül melyiket érdemesebb megvenni?
[link]
[link]
Egy ilyen hangkártyával rendelkezem: [link]
70% játék a többi youtube, zene, stb
Üdv

Boldognak lenni nem azt jelenti, hogy minden tökéletes!

(#25290) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni.
Szeretnék venni 10 éves fiamnak xbox s hez egy mikrofonos fejhallgatót, hogy tudjon beszélgetni a barátaival.
Kissé el vagyok maradva az xbox fejlődésétől és vettem neki egyet, de mivel ezen két 3.5 jack dugó van ez nem jó.
A konzolon van egy jack dugos kimenet /bemenet de nem találok hozzá olyan fülest amivel tudná hallgatni és beszélni társaival.
Az ár max 15 ezer ft.
Segítő tanácsokat előre is köszönöm

(#25291) Remiel válasza espi38 (#25290) üzenetére


Remiel
őstag

ez tökéletes lesz neki, csak gyorsan rendeld meg ezen az áron

HyperX Cloud Stinger Core

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#25292) espi38 válasza Remiel (#25291) üzenetére


espi38
őstag

Köszönöm az infót, de annyira nem szimpi ez a két oldalon vezeték, zavaró lehet....

(#25293) pulutodurumo válasza espi38 (#25290) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Vegyél egy átalakító kábelt. Aliról, ebylayről pár száz forint, de itthon boltban is biztosan van egy ezres körül.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#25294) Remiel válasza espi38 (#25292) üzenetére


Remiel
őstag

nincs mit, ennél jobb ár/érték arányút nem nagyon fogsz találni 15 alatt, de nézz körül az aprón is ott is van sokszon jó ajánlat, vagy FB marketplace

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#25295) espi38 válasza pulutodurumo (#25293) üzenetére


espi38
őstag

Olyan fülest vettem amin két 3.5 jack dugó van és egy USB

(#25296) espi38 válasza Remiel (#25294) üzenetére


espi38
őstag

Köszike, egyébként lehet, hogy csak én gondolom hogy zavaró lehet kitudja 😀😀tényleg jó áron van es sok pozitív véleményt lehet találni a típusról

(#25297) Wolverine válasza espi38 (#25295) üzenetére


Wolverine
félisten

Van olyan kábel, ami a két jacket eggyé alakítja, az kell neked. Az USB felesleges, ilyen kiszerelésben csak a füles világításához ad áramot.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#25298) szatyor1972 válasza szatyor1972 (#25289) üzenetére


szatyor1972
tag

Sziasztok!

Erre valaki tudna válaszolni?
[link]
Köszönöm

Boldognak lenni nem azt jelenti, hogy minden tökéletes!

(#25299) Bajgunar válasza szatyor1972 (#25298) üzenetére


Bajgunar
aktív tag

A Cloud 41 Ohm, s 15Hz-től indul. Az Spc 35 Ohm, 20Hz-től. Ezen adatok alapján sztem a Cloud.

[ Szerkesztve ]

Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

(#25300) szatyor1972 válasza Bajgunar (#25299) üzenetére


szatyor1972
tag

Köszi a választ

Boldognak lenni nem azt jelenti, hogy minden tökéletes!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.