Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) setom válasza tototos (#3548) üzenetére


setom
tag

A felrakásra én is kíváncsi vagyok. Elméletileg gyári romot gyári recovery-vel kell felrakni, bár lehet biztosabb lenne először wipe-olni cwm-ben majd a gyári revovery-vel felrakni az 1.13-at.

Upo: Van benne mindenféle nyelv, szerintem az eredeti is benne van.

(#3552) tototos válasza setom (#3551) üzenetére


tototos
őstag

Nem tudom a system update miket hajt végre. Én régebben úgy csináltam, hogy a system update-el felraktam az update.zip-t, majd cwm indít összes wipe, majd gapps és root.

(#3553) Upo válasza setom (#3551) üzenetére


Upo
addikt

én a philz-el raktam fel, eddig mindent megcsinált amit a gyári, qualcomm time daemon bepipálva, időzóna beállítva, jobb mint a gyári.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#3554) setom válasza Upo (#3553) üzenetére


setom
tag

Köszi, eddig még azt nem használtam de adok neki egy esélyt ha ilyen jó.
Ez a qualcomm time daemon mire jó?

[ Szerkesztve ]

(#3555) Laza...


Laza...
addikt

Valóban jó a philz, én ugyanakkor még mindig állítom hogy gyárit, gyárival. Nálam nem is keletkezett még 1 tégla sem.

Röviden: saját felelősségre

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#3556) aytukabozs


aytukabozs
addikt

A mérleg másik serpenyöjébe;

Nálam semmi baj magyarított-rootolt 1.15 bluetooth kezelésével.

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#3557) FoxPuppy válasza Upo (#3549) üzenetére


FoxPuppy
tag

Ha olyat szedsz ami kell az "app-nak", azaz a program része , akkor le sem fordul az app. Ha a nyelvi file tartalmaz olyan változót ami deklarálva van és nem találja sehol, akkor szintén ez történik Ilyenkor a compiler szól, hogy hiányzik neki, ezért vissza kell tenned az alap nyelvi filet (jelen esetben a kínait).

setom

CWM-ben (is) hasznos tud lenni (szinkronizálja az időt a telefonon beállítottal) , pl ha backupot készítesz.

Stock-MOD romokat csak CWM-mel vagy PhilZ-el kellene telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#3558) Laza... válasza FoxPuppy (#3557) üzenetére


Laza...
addikt

De jó hogy megláttalak, dobtam egy privit :D

Never give up!

(#3559) Upo válasza FoxPuppy (#3557) üzenetére


Upo
addikt

Aha. Értem.
Az miért lehet, próbáltam volna azt a kék pajzsos nubiasecurity appot újracsomagolni de nem sikerül, arra gondoltam hogy az angol nyelvi könyvtárat átmásolom magyar néven hogy ha morelocale-val átállítom magyarra akkor ne kínai legyen. Nem is a magyar nyelv miatt, de nem vagyok kíváncsi az amerikai időjárásra/hírekre/részvényekre/hírekre/stb. Szerintem eleve külön kéne állítani a nyelvet és a régiót (mint pl. a windowsban), de ilyent még egy androidon se láttam. Akkor simán ellennék az angol nyelvvel.

(#3554) setom: a qualcomm time daemon arra kell hogy a valós dátumot/időt mutassa 1970 helyett.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#3560) tototos válasza aytukabozs (#3556) üzenetére


tototos
őstag

Melyik verzió? Davidking?

(#3561) FoxPuppy válasza Upo (#3559) üzenetére


FoxPuppy
tag

Így nem tudom, elvileg menni kéne neki, a log-ban megtalálod , hogy mi volt a rossz, ha lesz időm ránézek.

(#3562) tototos válasza FoxPuppy (#3561) üzenetére


tototos
őstag

Van valami tipped a nem működő bluetooth-ra?

(#3563) sea


sea
tag

Fedex-el kb hány nap szokott lenni gyakorlatban Chigontól a szállìtás? Ha mostanság megrendelem, még van esélyem karácsonyig?

(#3564) 426os válasza sea (#3563) üzenetére


426os
őstag

Ha nincs mostanság valami ünnep és raktáron van, akkor esélyes, hogy ideér addig.

[ Szerkesztve ]

.

(#3565) Upo válasza FoxPuppy (#3561) üzenetére


Upo
addikt

Már nem tudom mi volt a hibaüzenet, akkor rákerestem, olyanokat találtam amit megcsináltam, pl. framewor fájlok nem jók (pedig a framework-res és nubia-res-t is beraktam), mégse lett jó. Ha majd rá tudsz nézni akkor csak az kéne hogy values-en mappát berakni values-hu néven, fordítani nem kell (hacsak nem akarod). Vagy esetleg rávenni hogy ne a cn legyen a default hanem az en, akkor bármilyen más nyelvnél angol lenne nem kínai.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#3566) Laza... válasza sea (#3563) üzenetére


Laza...
addikt

Annyiért tőlem is megkapod - holnaputánra nálad is lehet

Never give up!

(#3567) kiru


kiru
csendes tag

Koszonom a tegnap esti segitseget, Kulonosen neked, LAZA! Bamulatosan ugyes vagy! Linuxot hasznalok es ez picit nehezitette a dolgom, de hala a programodnak ment minden ahogy kell. Kerdezem, hogy erdemes-e elfogadni a 1.13-as frissitest amit felajanl a telefon?

Inkább a borzalmas vég, mint a borzalmak vég nélkül!

(#3568) Laza... válasza kiru (#3567) üzenetére


Laza...
addikt

1.13-at már átléptük, már van 1.15. A Foxpuppy féle magyar nyelvet is tartalmazó telepítőt épp most teszem fel, nemsoká ott lesz a blogomon.

A dicséretet köszönöm, de nem csak engem illet, én csak a morzsákat dagasztom egybe

Never give up!

(#3569) tototos válasza Laza... (#3568) üzenetére


tototos
őstag

Melyik verziót rakod a blogodra? Új build vagy Foxypuppy által márt közzétett verzió?

(#3570) Laza... válasza tototos (#3569) üzenetére


Laza...
addikt

utóbbi. Csak bat fájlos a félősöknek (bármire telepíthető - tesztelve Mokee-ra, és 0.10 es(!) gyári romon is

Never give up!

(#3571) tototos válasza Laza... (#3570) üzenetére


tototos
őstag

Értem köszi. Most szerintem visszarakom a gyári 1.15-t és magam gyomlálgatom mert úgy néz ki ott rendesen megy a bluetooth.

(#3572) kiru válasza Laza... (#3568) üzenetére


kiru
csendes tag

Megvarom amig kiderul, hogy erdemes-e feltenni az ujabbat (1.15). Ahogy olvasom, gyakran elofordul, hogy egy ujabb kiadas osszessegeben csorbabb, mint egy regebbi.

Inkább a borzalmas vég, mint a borzalmak vég nélkül!

(#3573) Senais válasza kiru (#3572) üzenetére


Senais
aktív tag

Nem tudom hol olvastad ezt, de az 1.15-tel semmi gebasz nincs es szerintem az eddigi legjobb gyari rom

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#3574) doongoo válasza sea (#3563) üzenetére


doongoo
addikt

Múlt hétfőn rendeltem, 21-én feladták dhl-lel Angliába, holnap hozza a fedex. Emiatt hamarosan ligát váltok és lesz eladó telóm és tokok, tempered glass is

[ Szerkesztve ]

(#3575) Laza... válasza doongoo (#3574) üzenetére


Laza...
addikt

Na és mi lesz az "új"?

Never give up!

(#3576) 426os válasza Senais (#3573) üzenetére


426os
őstag

Amúgy szerintem hálózatkezelésben rosszabb az 1.15, mint az 1.12. Bp-en olyan épületben lakom, aminek nagyon vastag falai vannak és az újabb rommal sűrűn van 1-2 vonalas térerőm (egyébként ez más telefonoknál is előfordul, szóval nagy probléma nincsen). Viszont 1.12-es rommal nem tapasztaltam ilyet, mindig 4-5 vonalas térerő volt. Pontosabb infót nem tudok mondani, mert nem néztem meg hány db a jelerősség, csak az ikonra hagyatkoztam. Mindenesetre elérhetetlen soha sem vagyok, tehát inkább csak a látványa furcsa. Viszont vidéken, a tanyán házon belül tényleg semmi térerő nincs (más telefonnal/szolgáltatóval sem), majd jövőhéten kiderül ott mit mutat az 1.12-höz képest.

.

(#3577) Laza... válasza 426os (#3576) üzenetére


Laza...
addikt

No, ebben magasan jobb a MAX. Erről még nem írtam, de majd csinálok egy cikket, mert blogba lófax sem fér.

WiFi térerő az eddigi legjobb amit láttam, mobilhálózat dettó, és a GPS-e is jobb (ha még egyáltalán kell ezt fokozni..)

Van itt a közelünkben egy free wifi, amit majdnem mindenféle telóm látott, de csatlakozni, vagy IP címet lekérni egy sem tudott (sok nem is látta: pl. inew, thl-ek). Ez meg klikk, és már rajta is van :K

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#3578) 426os válasza Laza... (#3577) üzenetére


426os
őstag

Akkor most már jöhetne a V5MAX Mini 5"-on ugyanazzal a tudással és lehet pár hónap múlva váltanék. :))

.

(#3579) Laza... válasza 426os (#3578) üzenetére


Laza...
addikt

A v5S lesz az, de még nem is gyártják csak az 1/8GB verziót - annyit meg nem ér amennyiért van. Csak hír van még a 2/16GB verzióról, gondolom először a MAX-ot befuttatják, addig nem is jön ki (most csorog lefele OTA az 1.18 rá :C - 115MB)

[ Szerkesztve ]

Never give up!

(#3580) kiru


kiru
csendes tag

En elhiszem, hogy az 1.15 az eddigi legjobb rom, de azert ahogy olvasom vannak akik ketelkednek ebben. De, ha hozzaferheto, akkor felteszem. Nem is a felrakasa a sok ido, hanem az utana kovetkezo "belakas". Bar talan eppen erre lenne megoldas a backup. Igaz?

Inkább a borzalmas vég, mint a borzalmak vég nélkül!

(#3581) 426os válasza kiru (#3580) üzenetére


426os
őstag

Gyári backup appal tudod az sms-eket, beállításokat stb-t menteni/visszaállítani, illetve elvileg az appokat is tudná, de én arra Titanium backup-ot használtam.
Egyébként ajánlott az 1.15.

.

(#3582) tototos válasza Laza... (#3579) üzenetére


tototos
őstag

Lehet hogy mostantól csak a MAX-ra érkezik sűrűn frissítés? :F

(#3583) Senais


Senais
aktív tag

Ma leteszteltem a telefon fagyallosagat, 30 percnyi alldogalas utan a jeghideg kora reggelben eldobta a halozatot...

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#3584) kidnou


kidnou
senior tag

Felraktam a gyári 1.15 romot a mokee helyett kiváncsiságból ès nagyon meglepődtem. Mokee alatt tèrerő fèlen, mobilnet gyenge. Gyárin full tèrerő, net 3G. Ennyivel gyengèbb a Mokee?

(#3585) doongoo válasza Laza... (#3575) üzenetére


doongoo
addikt

Honor 6 H60-L12, jön a karácsony :-)

(#3586) ra^ven válasza kidnou (#3584) üzenetére


ra^ven
senior tag

1.15 -ön annyira nem néztem, de MoKee-n is max mindkét kártya térereje, és a mobilnet is stabil.
Wifi-je meg klasszisokkal jobb mint az előző telefonnál, ott is fogja ahol az előző nem, rendszertől függetlenül.

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#3587) n@p@lm válasza 426os (#3581) üzenetére


n@p@lm
őstag

a 1.12-ről bacupoltat fel tudom tenni az 1.15-re?

(#3588) 426os válasza n@p@lm (#3587) üzenetére


426os
őstag

Amiket írtam, azokat igen, én is így csináltam.

.

(#3589) Tündike25 válasza Laza... (#3530) üzenetére


Tündike25
tag

Köszi szépen!
De a telefon szoftverében simán tudok váltani melyik legyen az aktív 3G? Vagy ilyenkor pl reboot is kell neki? Fontos kérdés, mert sokszor szertném majd váltogatni. :)

(#3590) Laza... válasza Tündike25 (#3589) üzenetére


Laza...
addikt

Simán tudod váltogatni (nem kell újraindítás)

Never give up!

(#3591) tvamos


tvamos
nagyúr

Most, kb. egy hetig nyaggattam a telefont a 113-as, es ugyanannyi ideig a 115-os gyari firmware-rel a keszuleket. Sajnos, meg mindig fennall nekem az a problema, hogy ha az elso kartyamon elmegy a terero, a masodikon full tererot jelez, de megsem vagyok elerheto. (Ha hivast kezdemenyezek, a masodik kartyan, akkor persze szol, hogy a szolgaltatas nem elerheto...)
Valaki talalt mar erre megoldast? (Meg mindig valami modemes problemara gondolok...)

Masnak is foltosodik a kijelzoje? (Erdekes, mert mert azon a tajon foltosodik, ahol a billentyuk szoknak lenni...)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#3592) n@p@lm válasza 426os (#3588) üzenetére


n@p@lm
őstag

köszi.

(#3593) n@p@lm


n@p@lm
őstag

1.12 --> 1.15 frissítésnek van említésre méltó jellemzője?
valamit javítottak esetleg?
mert az 1.12 is jól muzsikál nálam.

(#3594) Senais


Senais
aktív tag

amazonban ingyenes egy rakat app, köztük a maps.me pro is, ami most a kedvenc gps alkalmazásom. Gondoltam szólok hátha érdekel vkit :)

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#3595) Laza... válasza Senais (#3594) üzenetére


Laza...
addikt

Köszi! Sőt, a sigyc is ingyenes :Y

Never give up!

(#3596) n@p@lm


n@p@lm
őstag

na megtörtént a telefon első szénné fagyása, pont a galériában nézelődtem, akkor gondolta a teló hogy stop.
csak az akksi ki-be segített.
:)
remélem nem lesz gyakori.
más.
frissült a supersu program.
felugrott egy ablak hogy a SU binárist frissíteni kell, majd megkérdezi hogy normál vagy twrp/cwm módot akarok használni.
melyikre bökjek?

(#3597) Laza... válasza Laza... (#3595) üzenetére


Laza...
addikt

Szóval kapják be.. a letöltés ingyenes, de persze ez is csak a 7 napos trial :F Végülis mindegy, mert van kódom hozzá, ami viszont jó: nem az új, nem működő verzió, ez müxik! :Y

Never give up!

(#3598) n@p@lm válasza Laza... (#3597) üzenetére


n@p@lm
őstag

pont ezt tapasztaltam én is! :Y :Y
:D

szerk.: mondjuk azt nem értem hogy a trialt minek ingyenessé tenni? :F

[ Szerkesztve ]

(#3599) wwenigma válasza n@p@lm (#3598) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ezt ugy ertsd hogy ajanlott alkalmazas, amazonon gyakran van ilyen, pl. Rootexplorer Pro is onnan van meg de amikor azt ertekeltek le akkor mellette volt 5 masik egyebkent ingyenes alkalmazas ajanlva.

Amazon app legyen fenn, érdemes nézegetni. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3600) Laza... válasza n@p@lm (#3598) üzenetére


Laza...
addikt

Cumi, nem tudom a kódommal aktiválni - csak amazonon lehet. A végén még lehet warez lesz, valami régebbi verzió. Csak törni nem kell, van code :W

Never give up!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.