Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Zone alarm pro- gondok és dc++ (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Mag


Mag
senior tag

Hali!

DC++ ozni szeretnék, de sajnos sok esetben ( 95%) ban rákeresésnél ugyan jelez sok szabad slotot,de kezdeném tölteni akkor meg kiirja hogy nincs szabad slot :(((

-Ez valszeg a passiv mod miatt lehet.Átteszem akviba,a routeren beállitottam a DMZ-t a gépem ip jére,de a Zone Alarm Pro-megfogja a letöltéseket, egy adott poron probál az összen felhasználo csatizni hozzám akiket kijelöltem hogy töltenék.

Szoval hogyan lehet egy portot a ZA Pro-ban beállitani hogy arrol elgedélyezze a hozzáférést a gépemhez.Mert egyenként hozzá tudom adni az IP-ket de az ugy nagyon körülményes,de müxik ugyan.

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#2) Flashcash válasza Mag (#1) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Használj valami értelmesebb tűzfalat akkor.
Outpost firewall pl. ahol alkalmazásonként megadhatod a szabályokat, akár aut. is, ráadásul tud magyarul.

(#3) Mag válasza Flashcash (#2) üzenetére


Mag
senior tag

Hát ezt már nagyon megszoktam.Én még az uj játékokkal se szeretek bajlodni,nemhogy tüzfallal : )))

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#4) Flashcash válasza Mag (#3) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Pont ezért egyszerűbb ha letöltöd amit írtam.
10 perc alatt beállítható, nem kell találgatnod hogy mikor mit csinál,a prociterhelése is alacsony.
Szerintem a legjobb tűzfal.

[L]http://www.terminal.hu/newsread.php?id=24202605032611[/L]

(#5) Mag válasza Flashcash (#4) üzenetére


Mag
senior tag

Letöltöttem, és majd vmikor megprobálom, thx a segitséget !

Akiknek van tippjük hogy a ZA Pro-ban hogy lehet egy adott porton sz összes hozzáférést engedélyezni az pliz irjon, thx !

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#6) ToBeY válasza Mag (#5) üzenetére


ToBeY
nagyúr

DC++ beálitod a 411 portot mert csak tűzfalmögül ugy lehet aszem DC-ni rendesen?!

(#7) chicken válasza Mag (#5) üzenetére


chicken
senior tag

ha Medium Security-n vagy, akkor sztm security menü - sárga customzie gomb (a kék a high security-é), és ott a kis pipaboxok közül az utolsó előtti, ami még a mediumhoz tartozik, az az Allow Incoming TCP ports, oda be lehet írni. Ez kell?

mens sana in campari soda

(#8) Mag válasza chicken (#7) üzenetére


Mag
senior tag

Igen arra volt szükségem ! Köszi a segitséget !

[20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

(#9) tomcs


tomcs
őstag

mellesleg zonealarm-al voltak egyeb gondok is, kepes elcseszni a dc letolteseket szal ha evente 1-nel tobb rollback hibad van akkor is vszeg a za esz a hiba

(#10) mumtaz


mumtaz
senior tag

ZoneAlarm-ot DC++ mellé véletlenül se! Sokszor szétnyomja a letöltéseket és hibás fájlok jönnek le. Inkább Kerio-t használj. Azt hasonlóan lehet állítgatni, mint a ZA-ot, viszont lehet benne külön a portokat is állítgatni. Sokkal jobb a hatékonysága is a ZA-nál.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Zone alarm pro- gondok és dc++ (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.