Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atus


atus
senior tag

Annyira örülök, hogy még fényképezni sem volt időm! Egy Glacialtech kapocsból készült leszorítóval felszereltem az istenverte, lyukmentes DFI lapomra a Zalman CNPS7000-AlCu hűtőmet!
Ha valakit érdekel a téma, és szüksége van hasonló cuccra, vagy a leírására, az ide jelezze, mert akkor lesz belle valami iromány. A képek egy órán belül fent lesznek.
JUHÚÚÚÚÚÚÚ :))

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#2) emvy válasza atus (#1) üzenetére


emvy
nagyúr

Gratúúúú.:)

(anno írtam emailt, amire válaszoltál. Akkor írtam még egyet, amire nem, majd megint egyet, amire szintén nem)

while (!sleep) sheep++;

(#3) atus válasza emvy (#2) üzenetére


atus
senior tag

Bocsi, akkor utánanézek, nem vettem észre, hogy jött több mail.

UI: WEEHAAA :D

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#4) emvy válasza atus (#3) üzenetére


emvy
nagyúr

(még a coolnessel kapcsolatban írtam vmit...de ha nincs meg a második, megírom megint..)

while (!sleep) sheep++;

(#5) Mista Boller válasza atus (#1) üzenetére


Mista Boller
tag

Jelzek!!!! Kepeket plz! Az alaplapom egyetlen hibajanak azt tartom, hogy nincsenek rajta lyukak. Raadasul leszoritokapocs is van, valoszinuleg a 2410-es igloo-t csonkolom majd, ugyse nagyon birja mar a procit

Tout le monde est une nonne

(#6) faster válasza atus (#1) üzenetére


faster
nagyúr

Hmm. És én két hete vettem ASUS-t DFI lanparty helyett a lyukak miatt. Na jó, nem csak amiatt. :)

(#7) LukE válasza atus (#1) üzenetére


LukE
veterán

grats

'' A képek egy órán belül fent lesznek.'' - Ha mégse, akkor nem volt olyan tuti a módszer;]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#8) Mista Boller


Mista Boller
tag

Egyebkent gratulalok! Igy latatlanba is. Kepeket a nepnek!

Tout le monde est une nonne

(#9) atus válasza LukE (#7) üzenetére


atus
senior tag

Neked lett igazad. Fent volt ugyan a Zalman, és stabil is volt, de nem elég erővel szorította le a hűtőt, így nem is tudott olyan brutálisasn hűteni, mint azt egy 7000estől elvárná az ember. Még dolgozom a témán, valahogy akkor is meg fogom oldani... ;]

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#10) LukE válasza atus (#9) üzenetére


LukE
veterán

na ilyenkor nem szeretem, ha igazam van.
Mindenesetre hajrá.
Rakd vízszintesen a lapot, és ülj rá. Ja, akkor nem tudja kevergetni a levegőt?:D

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#11) atus válasza LukE (#10) üzenetére


atus
senior tag

Nem jársz messze az igazságtól... Kb 5-6 percig kézzel szorítottam a procira jó erősen a vasat, és addig félkézzel probáltam hácéócé tuningot eszközölni, de _kicsit_ fárasztó volt. Ha valakinek van ötlete, hogyan lehetne erős kapcsot gyártani, írja ide!

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#12) LukE válasza atus (#11) üzenetére


LukE
veterán

eredeti leszorító cucc középső részét valami socketba kapaszkodó dologhoz hozzáerősíteni, erős rugó a csavar alá.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#13) atus válasza LukE (#12) üzenetére


atus
senior tag

Nekem is valami ilyesmi formálódik a fejemben, és nekem sincs semmi konkrét ötletem. :P

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.