Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7501) Khaal


Khaal
őstag

Valakinek Zegen nincsen esetleg eladó 1 vagy 2 gigás ddr2 sodimm memóriája laptopba?

667 vagy 800 mhz is jöhet, de jó áron akár 533 is.

(#7502) vallas válasza Khaal (#7501) üzenetére


vallas
senior tag

szerintem lesz egy 2 gb s. holnap jelentkezem...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#7503) atees


atees
őstag

Én iphone 4 akksit keresnék!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#7504) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Előzetes igényfelmérés, hátha érdekel valakit a következők közül valami:

- AMD Radeon HD 7850 1GB VGA
- C2D konfig (E8400, asszem Gigabyte alaplap, igény szerint 2, vagy 4 GB RAM, összerakva, normális táppal, ha kell, van hozzá HDD is otthon 250-es, meg talán 1TB-os is)
- Samsung 223 BW monitor
- XBOX 360, 2 wireless kontrollerrel, Kinecttel (ez akár külön is eladó lehet), megegyezés szerint sok-sok lemezes játékkal, 250GB-os slim verzió, módosítatlan, karc-, és hibamentes, viszont 3 éves, tehát gari már sajna lejárt
- HP 6910p laptop - pontos specifikációkat nem tudom fejből, de C2D és 250GB HDD
- HP 2710p laptop/tablet kombó kifordítható kijelzővel (szintén C2D alapú gép, ha valakit érdekel, nézek pontos hardvert, hogy mi van benne)
- Dell Venue 8 Pro 8" Windows tablet (Atom 37xx proci, 2GB RAM, 32GB M2 SSD)
- Microsoft Wedge bluetooth billentyűzet
- Asus O!Play HDP-R1 Media Player

Minden cucc szép állapotban, mintha új lenne, nagy részének még a doboza is megvan, egyelőre ugyan külföldön tartózkodnak, de húsvétra hazajöhet velem bármelyik, akkor akár ki is próbálhatóak.

Linkelni egyelőre lusta vagyok, nyugodtan guglizzatok a terméknevekre, ha kérdés van, akár itt, akár privátban elérhető vagyok.

Árak megegyezés szerint, nyitott vagyok egy intenzív alkufolyamatra is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7505) atees válasza parandroid (#7504) üzenetére


atees
őstag

Vga engem érdekelne, majd találj ki vmi árat!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#7506) epityesz


epityesz
aktív tag

Sziasztok!

Valaki nem tud albérletet Zegen?olcsó,1 szoba is elég-Hölgy részére....Minél olcsóbb annál jobb!

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#7507) sonar


sonar
addikt

Sziasztok,

Egy ilyen stuff kéne nekem (csak az 1 hónapot nem akarom kivárni...), nem tudtok vkit aki ilyen mobil cuccokat itthon beszerez
[link]

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#7508) Khaal válasza sonar (#7507) üzenetére


Khaal
őstag

Zegen a templommal szemben van egy mobilszerviz, amit ajánlani szoktak.

Gigatel, skyphone..stb helyeken gondolom nézted már?

(#7509) sonar válasza Khaal (#7508) üzenetére


sonar
addikt

Kösz a tippet
Még nem néztem sehol se, mert nyitvatartási időben ritkán vagyok zegen :(
Megpróbálom vhogy felvenni velük a kapcsolatot

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#7510) Khaal válasza sonar (#7509) üzenetére


Khaal
őstag

Ezek netes webshopok, néha elég érdekes árképzéssel, de kurrensebb cuccokra elég sok mindent tartanak raktáron.

A templommal szembeni szervizes viszont mindenképpen megér egy próbát. Régebben a centrumban is volt egy mobilbolt, ők is sok mindent be tudtak szerezni, de már évek óta nem jártam arra, lehet azóta megszűnt.

(#7511) atees válasza sonar (#7507) üzenetére


atees
őstag

Biró Márton úton van egy szervíz, meg talan samsung a fő profiljuk.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#7512) Khaal válasza atees (#7511) üzenetére


Khaal
őstag

Tényleg, ők szerintem Samsunghoz bármit be tudnak szerezni, csak győzd kifizetni. ;]

(#7513) sonar válasza atees (#7511) üzenetére


sonar
addikt

THX , jó tudni ezt is :R

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#7514) atees válasza Khaal (#7512) üzenetére


atees
őstag

Ez igaz 😂😂
Pont valamelyik nap voltam ott, és i4-hez kerestem akksit, erre a csaj mondja, hogy nem tartanak mert szarok, meg nem lehet frissíteni a szoftvert, mondom neki h kb 2 éve nem lehet, erre nem igen tudott mit mondani 😂😀

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#7515) sonar


sonar
addikt

Hát 10k körüli árat mondtak mindenhol. Maradt az ebay: 3000 huf

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#7516) vallas


vallas
senior tag

Uraim,

szabadítsatok meg egy Samsung EVO 840 120 GB-s SSD-től, mert kell a pénz új telefonra :D

Az ára is baráti : 10.000 Ft, és ebből már ne akarjatok alkudni....

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#7517) parandroid válasza vallas (#7516) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

De csak azért, mert szépen kérted, meg mert amúgy is akartam épp egy olcsóbb SSD-t venni.

Szerk.: Utalással kifizetem, ha kell, de átvenni még egy hónapig nem tudom, az remélem nem gáz.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7518) vallas válasza parandroid (#7517) üzenetére


vallas
senior tag

Nekem megfelel uram, ha önnek jó :)

Természetesen félre tudom tenni mire hazajöttök, az átadást, meg megbeszéljük.

ment pü.

[ Szerkesztve ]

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#7519) parandroid válasza vallas (#7518) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Köszöntem mindent, az átvételt meg majd lebeszéljük.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7520) sixpack89


sixpack89
tag

Sziasztok! Gyűjtőknek ajánlom a figyelmébe a következő sálakat! Árról érdeklődni privátban

(#7521) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na, kezdd összeállni a kínálat, meg el is ment már egy csomó minden, a többi cuccért még lehet tolongani, hátha valakinek (vagy anyunak, apunak, tesónak, Józsi néninek Kiskunszentpocakoson) pont ilyesmire lenne szüksége. Be is áraztam őket szépen, hogy még könnyebb legyen dönteni.

- C2D konfig (E8400, valami P35-ös Gigabyte alaplap, igény szerint 2, vagy 4 GB RAM, összerakva, normális táppal, ha kell, van hozzá HDD is otthon 250GB-os)
- HP 6910p laptop - pontos specifikációkat nem tudom fejből, de C2D és 250GB HDD, valamint 2GB RAM - kemény 25k HUF
- HP 2710p laptop/tablet kombó kifordítható kijelzővel (szintén C2D alapú gép, 2GB RAM-al, ha valakit érdekel, nézek pontos hardvert, hogy mi van benne) - 25k HUF ellenében vihető ő is

Dell Venue 8 Pro 8" Windows tablet - Hirdetés

• Intel Atom Z3740D / 1.33 GHz ( 1.83 GHz ) / 2 MB Cache
• 2GB RAM
• 32 GB - eMMC SSD
• 20,3 cm (8,0 Zoll) IPS Display (1280 x 800)
• 5,0 MP Kamera, 1,2 MP Frontkamera, WLAN, BT 4.0 + EDR, microUSB
• 802.11n WiFi
• Windows 10

- Microsoft Wedge bluetooth billentyűzet - 15k HUF

- Asus O!Play HDP-R1 Media Player - 9k HUF, de lehet még kicsit alkudni is talán

Minden cucc szép állapotban, mintha új lenne, nagy részének még a doboza is megvan, egyelőre ugyan külföldön tartózkodnak, de húsvétra hazajöhet velem bármelyik, akkor akár ki is próbálhatóak.

XBOX 360 játékok - részletesen a hirdetésben

Árak megegyezés szerint, nyitott vagyok egy intenzív alkufolyamatra is. Cserébe érdekelhet szép állapotú, kártyafüggetlen iPhone 4(S), vagy Lumia 600-as sorozattól fölfelé valami mobileszköz, természetesen értékegyeztetéssel.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7522) WarCow


WarCow
csendes tag

A következő borzadály gépek eladóak Kanizsán. Az árak masszívan alkuképesek.

(#7523) parandroid válasza parandroid (#7521) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A külön hirdetésben is szereplő cuccokat sikerült eladni, maradtak a komplett gépek:

- C2D konfig (E8400, valami P35-ös Gigabyte alaplap, igény szerint 2, vagy 4 GB RAM, összerakva, normális táppal, ha kell, van hozzá HDD is otthon 250GB-os) - 25k HUF
- HP 6910p laptop - pontos specifikációkat nem tudom fejből, de C2D és 250GB HDD, valamint 2GB RAM - 25k HUF
- HP 2710p laptop/tablet kombó kifordítható kijelzővel (szintén C2D alapú gép, 2GB RAM-al, ha valakit érdekel, nézek pontos hardvert, hogy mi van benne) - 25k HUF
- Asus O!Play HDP-R1 Media Player - 7k HUF

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#7524) sonar


sonar
addikt

Még nem hirdettem, de ha esetleg vkit érdekelne egy gyakorlatilag nem használt Kindle 6" Glare-Free Touchscreen Display, Wi-Fi akkor keressen meg.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#7525) Hocsika válasza sonar (#7524) üzenetére


Hocsika
tag

Mennyi az ára Miki?

(#7526) sonar válasza Hocsika (#7525) üzenetére


sonar
addikt

Helló,

Egyenlőre úgy nézki, hogy kicsit elhamarkodott volt a döntés. (a rokonsából bejelentkeztek érte, de ha mégsem akkor jelezni fogom újfent - iárral)

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#7527) Laca1212


Laca1212
őstag

Sziasztok!
Van itt esetleg zalaegerszegi topictárs? Szükségem lenne kis segítségre...

(#7528) Atlantis válasza Laca1212 (#7527) üzenetére


Atlantis
veterán

Vagyunk páran szerintem...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#7529) Laca1212 válasza Atlantis (#7528) üzenetére


Laca1212
őstag

Találgassak vagy felfedik magukat? :)

(#7530) sonar válasza Laca1212 (#7529) üzenetére


sonar
addikt

Szerintem jobban járnál ha elárulnád, hogy mit szeretnél.
BTW - én nem vagyok zegi, de nap mint nap járok ott.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#7531) Laca1212 válasza sonar (#7530) üzenetére


Laca1212
őstag

Rendelnék egy terméket, csak személyes átvétel van és csak zalaegerszegi üzletben.. :F

[ Szerkesztve ]

(#7532) MBazsee válasza Laca1212 (#7531) üzenetére


MBazsee
tag

Én is Zegi vagyok, illetve itt is dolgozom. Konkrétan miről lenne szó?

(#7533) Laca1212 válasza MBazsee (#7532) üzenetére


Laca1212
őstag

Pü.

(#7534) epityesz


epityesz
aktív tag

Sziasztok!

Nincs esetleg valakinek C-64 kábelje a Tv-t összekötni és pár db lemeze? :DD :)) :U

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#7535) sonar válasza epityesz (#7534) üzenetére


sonar
addikt

Kábel az sima antenna kábel ha jól emlékszem.
Sajnos nekem sincs már semmi a régi játékokból :O

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#7536) epityesz válasza sonar (#7535) üzenetére


epityesz
aktív tag

aha csak ami a c-64ből jön ki az valami batár nagy(kerülete)nem egyszerű találni

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#7537) epityesz


epityesz
aktív tag

hát anno 90 évek eljén volt asszem 64-em :F azt tudom egész éjszakákat másoltuk a lemezeket(volt vagy 200db tele jó kis játékkal)....aztán jött az amiga,cd32(Sx 1-el ;] )és eltűnt szegény pici commodorom :O

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#7538) róland válasza epityesz (#7536) üzenetére


róland
veterán

Sima 75 ohmos koax kábel. A TV UHF60-as csatornáján lehetett venni az "adást".

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#7539) epityesz válasza róland (#7538) üzenetére


epityesz
aktív tag

.de honnan szerezzek? :U

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#7540) róland válasza epityesz (#7539) üzenetére


róland
veterán

Szinte bármelyik műszaki (elektronikai) boltban lehet kapni.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#7541) sonar válasza epityesz (#7536) üzenetére


sonar
addikt

[link] szerintem ez kell neked
Volt amigád, :C
Én tavaly vettem egy GameBoyAdvancot (mondjuk ilyet ne vegyen senki mert gáz a kijelzője)
De hosszútávú tervekben szerepel, hogy retro cuccokból betárazzak :D

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#7542) epityesz válasza sonar (#7541) üzenetére


epityesz
aktív tag

Ah....Hogyne lett volna(aki azt kihagyta azt nagyon sajnálom)

valahogy ily jöttek sorba:

-Tvc
-c64
-amiga 500
-amiga 1200
-amiga cd 32....majd Sx1 hozzá:)(istenem többe került mint maga a gép és itt M.o. fehér holló)

-utána már csak poénból is szórakoztam:

-Primo
-C+4
-Zx spectrum
-és nemutolsó sorban a másik nagy kedvencem:Enterprise :DDD

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#7543) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Nincs valakinél véletlen eladó SSD? 840 evo lenne a legjobb az már bevált nálam. Még ma vagy holnap kellene, Zalaegerszegen.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#7544) Mi5u válasza róland (#7538) üzenetére


Mi5u
tag

Nem inkább ilyen? Az enyémhez legalábbis ez a fajta van.

[ Szerkesztve ]

(#7545) epityesz


epityesz
aktív tag

az biztos,hogy nem sima antenna kábel,mert az lötyög szegény commodore-ba:)

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#7546) vallas


vallas
senior tag

Ha valakit érdekel eladó telefon, van két eladó Blackberry telefonom,

BB Z10 fehér kártyafüggetlen...

BB Classic Q20 fekete kártyafüggetlen

érdeklődni priviben....

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#7547) sonar válasza epityesz (#7545) üzenetére


sonar
addikt

Pedig az kell oda. Még tisztán emlékszem, hogy a videóból (VHS) kellett kihúzni és átdugni a C64-be

Jó gyerek korod lehetett annyi géppel :D
Vagy dolgoztál rajta?

[ Szerkesztve ]

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#7548) rétisün válasza sonar (#7547) üzenetére


rétisün
veterán

nekem is így rémlik, simán az antenna helyére kellett dugni a C64-et, főleg, hogy abban az időben még nem is nagyon volt más csatlakozó a tv-ken.
a miénken legalábbis mintha nem lett volna :U

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7549) epityesz válasza sonar (#7547) üzenetére


epityesz
aktív tag

inkább a gyerekkor(na meg főleg a bátyám fanatizmusa:))már alig emlékszem a dolgokra csak a játékokra:)meg arra,hogy az amigához tuti asszem rf modulátor kellett? :F

na egyszó mint száz egy sima mezei antenna vége lötyög a c-64-be megnéztem:(

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#7550) epityesz válasza Mi5u (#7544) üzenetére


epityesz
aktív tag

Ennek a Fiatalembernek van igaza:)ja pont olyan lesz:)most próbáltam piciny kezemmel odafogni egy másik kábellel ami ugye pont jó a c-64be viszont túl dagi a tv-be(micsoda szakszavaim vannak ecsém-ott vagyok a témában)és van kép kicsit szemcsés....tehát a gép oké.

már csak az a kérdés itt Kanizsán hol vegyek és hogy kérjem? :DD
valamint
honnan szerezzek pár lemezt,hogy a floppyt is kipróbáljam?(és napig üljek a gép előtt-nosztalgiáni:))

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.