Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) belaazallat válasza sonar (#7000) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Mennyire sürgős? Itt a cégbe van 2-3darab, sata-s, ide-s vegyesen.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#7002) sonar válasza belaazallat (#7001) üzenetére


sonar
addikt

sata-s jöhet :R ,
többit priviben

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#7003) Tidus


Tidus
addikt

Monitort nem kalibrál valaki Zalaegerszegen, v. a környéken?

(#7004) MBazsee


MBazsee
tag

Asztali számítógépet vagy félkonfigot (lap, proci, memória, videokártya, esetleg vinyó) keresek 50 000 Ft-ig. Aki venné, szeretné játékra is használni. Ha valakinek lenne ilyen konfigja ne habozzon!

Ezt akartam megcsípni, de sajnos lemaradtam róla: [link] :(

Üdv: Balázs

(#7005) rétisün válasza MBazsee (#7004) üzenetére


rétisün
veterán

lap+proci (abit ip35 pro, core2duo 8400) még mindig eladó, van hozzá egy 2 gigás memória, bár állítólag hibás :F nálam sose volt vele gond, egyszer eladtam a párjával, onnan kaptam vissza, hogy a vevő szerint hibás. én azóta nem teszteltem, mert emiatt nem rakom össze megint a régi cuccokat

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7006) MBazsee válasza rétisün (#7005) üzenetére


MBazsee
tag

Mennyi lenne az annyi?

Más: AM2+/AM3 processzort keresek kipróbálásra, meg akarom lesni, hogy meddig bírja az alaplapom.

[ Szerkesztve ]

(#7007) rétisün válasza MBazsee (#7006) üzenetére


rétisün
veterán

valakivel itt 13k-ban egyeztünk meg a lap+procira (hardveraprós beárazós topik alapján) de aztán mire odakerült volna a dolog, hogy biznisz legyen belőle, már nem jelentkezett.... :F

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7008) MBazsee válasza rétisün (#7007) üzenetére


MBazsee
tag

Ok, köszönöm, ha aktuális lesz értesítelek. :R

(#7009) Tidus


Tidus
addikt

Két kérdésem lenne.
Tudtok e elsősorban zeg. környékén, de a megye is érdekel.
Olyan embert aki monitort kalibrál.
Olyan embert aki PSP-ben szakszerűen ki tudja cserélni a kijelzőt. Kijelző nem kell, van.
:R

(#7010) sonar válasza Tidus (#7009) üzenetére


sonar
addikt

Privi ment, mindkét témában.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#7011) Jocy


Jocy
aktív tag

Sziasztok!
Eladóvá vált egy Sapphire HD5850 vga,ez a típus: [link]
valamint egy SamsungHD502HJ típusú vinyó,500Gb-os,még két hónap gari van rá egy zegi boltban!
Mindkét hardver hibátlan,a vincsiről tudok sentinel képet küldeni.A vga-ra már nincs gari,de én adok próbagarit!
Legjobb lenne,ha egyben elkelnének, a kettő együtt 30.000Ft ért vihető,de meghallgatok minden reális ajánlatot!

(#7012) sonar


sonar
addikt

Hi,

Nem tudjátok zegen hol lehet kapni elektromos melegítős párnát?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#7013) Kuruc2 válasza sonar (#7012) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Valakinek esetleg 512-es vagy 1024-es ddr1-es ramja olcsón?

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#7014) Garf. válasza Kuruc2 (#7013) üzenetére


Garf.
tag

Írtam privit!

(#7015) Kuruc2 válasza Kuruc2 (#7013) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Ismerősömnek kellene, régi p4-es gép, és tudom hogy a régi ddr1 ramok ára irreális mindenfelé az újakhoz képest is, de egyszerűen nem éri meg költeni 3-4 ezer forintokat egy nem sokkal többet érő gépre, úgyhogy a plafon az olyan 2ezer ft(/1giga) max. Ha nincs senkinek, akkor gépcsere lesz. :U

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#7016) Tidus válasza Kuruc2 (#7015) üzenetére


Tidus
addikt

Ez így van.
Nekem is van egy P4-es gépem amibe csak DDR1 memória kellene, de nem ér annyit az egész mint a Ram-ok. Eladni sem érdemes mert annyit meg ér nekem is, ha a garázsban áll úgy is.
Egyébbként nincs is kapkolódás a DDR1-es topikban.
Ha érdekel, 3x256 van nekem.

[ Szerkesztve ]

(#7017) Kuruc2 válasza Tidus (#7016) üzenetére


Kuruc2
senior tag

4 hely van, jelenleg 1x256 van benne, úgyhogy ramvásárlást javasoltam erősen. :)
(ésszel fel nem fogom hogy a manóba viszi a youtube-ot az a dell pc, 256-tal rókába. de megy. csak lesek. de azért ráférne a bővítés, pl virusírtó is ki van spórolva.)
3x256 az még egy gé sincs, és jó eséllyel hisztizne a már bentlévő 256-tal. már próbáltam másik 256-ot, azzal is hajazott. :)

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#7018) MBazsee válasza Kuruc2 (#7017) üzenetére


MBazsee
tag

Meglesem, hogy mennyi szabad memóriám van és ha találok néhányat, akkor adok mindkettőtöknek. Az ellenszolgáltatásról meg megegyezünk. :)
Üdv: Mbazsee

(#7019) vallas


vallas
senior tag

Ha már 478-s gépről folyik a diskurzus, itt egy eladó darab, és még RAM is van benne :)
[link]

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#7020) sonar


sonar
addikt

Van vkinek jóféle eladó laptopja? (minimum i3)
Ha ram,hdd nélkül is érdekel.

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#7021) Tidus válasza vallas (#7019) üzenetére


Tidus
addikt

Köszi az ajánlatot de még egy gép ebből a kategóriából nem nagyon kell. Ha megfelelő áron van, akkor sem igazán. :R
Szerintem a hirdetésban szereplő alaplap nem igazán egyezik a gépházban lévővel.
A hirdetésben P4i45GL szerepel.
A gépázban pedig P4i45GV van szerintem. A revizió passz.

#7018) MBazsee: Várom az ajánlatot. :C

[ Szerkesztve ]

(#7022) MBazsee válasza Tidus (#7021) üzenetére


MBazsee
tag

Az ajánlatot én várom. :-)
Van 6 db 256-os és 6 db 512-es modul. Az összesen kétszer ment végig a memtest hiba nélkül.
2-2 modult megtartanék magamnak, a többi szabad préda. :-)

(#7023) vallas


vallas
senior tag

Ha valakit érdekel egy szép felvő htpc-nek is jó ház, akkor katt ide

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#7024) Johnny


Johnny
senior tag

Asus O!play R1 eladóvá vált.
Teszt róla minden infóval: [Link]
Helyileg Nagykanizsán van.
Irányár 10.000.-Ft.

(#7025) immi77


immi77
tag

Üdv!

Pár cuccom lenne eladó (nem csak számtech):

- Codegen MX31-A2 mini-ITX ház
+ FSP 250-60PNA (8cm venti, PFC, csendes)
+ Arctic Cooling F9pro házventi
Egyben: 5000Ft

- Olympus PEN street case M (Divatos kis fényképezőgép válltáska) - Új, bontatlan
[link]
3500Ft

- Cullmann Primax 150 fényképezőgép állvány (Elsősorban kompakt, és MILC gépekhez) hordtáskával.
[link]
5500Ft

Zalaegerszeg, Lenti

[ Szerkesztve ]

Flickr: http://goo.gl/CQVhcp

(#7026) vlaci79


vlaci79
senior tag

Hali, keresek 775 alaplapot integrált vga-val C2D E5400 alá.
VLaci

(#7027) emre válasza vlaci79 (#7026) üzenetére


emre
veterán

Sürgős?

Lehet eladom a G41M ES2L lapomat, de nem mostanában akartam kikapni a helyéről.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7028) fecos2 válasza emre (#7027) üzenetére


fecos2
csendes tag

Üdv!

Mennyi a lap?

(#7029) Garf.


Garf.
tag

Sziasztok!
Nincsen valakinek eladó SATA vinyója 80-320GB-ig?
Sürgős lenne.
Üdv. Garf.

(#7030) MBazsee válasza Garf. (#7029) üzenetére


MBazsee
tag

Van egy sokat ment (cirka 1400 nap) 160Gb-os (talán WD), de HDsentinel szerint 100/100.

(#7031) fecos2


fecos2
csendes tag

Videókarit keresek, max 18k-ig nincs valakinek erre?

(#7032) emre válasza fecos2 (#7028) üzenetére


emre
veterán

Nem tudom mennyit kérjek érte, még csak most kezdtem el gondolkozni azon hogy cserélem.

De inkább mondj valamit, hátha azért a pénzért amit ér szét sem szedem a konfigot. :DDD

(#7031) fecos2

Kicsit félve mondom, de van egy 5770-esem is feleslegbe. :B (Sapphire, Rev3-as, Gddr5, 1gb)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7033) fecos2 válasza emre (#7032) üzenetére


fecos2
csendes tag

Ha hibátlan a vga akkor mondj egy árat rá.
A lapon még agyalok

(#7034) emre válasza fecos2 (#7033) üzenetére


emre
veterán

Dobozos, semmi baja nincs neki. CF-ben volt egy ugyan ugyan ilyen vga-val együtt. Úgy látom az apróban hogy 15k nagyjából reális lenne érte. pont ilyen

Esetleg beszéld meg egyik beépített emberemmel, hogy elvigye felétek. :)

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7035) fecos2 válasza fecos2 (#7033) üzenetére


fecos2
csendes tag

Üdv!

15k-ért megveszem de kell nekem szombat estig.
Hogyan oldjuk meg?

[ Szerkesztve ]

(#7036) emre válasza fecos2 (#7035) üzenetére


emre
veterán

Addig esélytelen.

Kocsiról nem tudok ami megy innét (Kaposvár) oda, és ha most elrohanok a postára sem ér oda holnapra.

Ilyen szoros határidőn belül muszáj lesz helyben megoldanod a vásárlást.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7037) fecos2 válasza emre (#7036) üzenetére


fecos2
csendes tag

Üdv!

Akkor ha nem tudok szerezni írok még.

(#7038) rétisün válasza Garf. (#7029) üzenetére


rétisün
veterán

a 250-es vagy a 300-as kell? :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7039) vlaci79 válasza emre (#7027) üzenetére


vlaci79
senior tag

szia, írj egy árat rá mennyiért válnál meg tőle.

(#7040) Garf. válasza Garf. (#7029) üzenetére


Garf.
tag

Sziasztok!
Sikerült szereznem HDD-t köszi!
Üdv. Garf.

(#7041) emre válasza vlaci79 (#7039) üzenetére


emre
veterán

"Nem tudom mennyit kérjek érte, még csak most kezdtem el gondolkozni azon hogy cserélem. De inkább mondj valamit, hátha azért a pénzért amit ér szét sem szedem a konfigot"

Majd ha meghirdettem mondok árat.
De eddig úgy néz ki megmarad a gyereknek.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#7042) vlaci79 válasza emre (#7041) üzenetére


vlaci79
senior tag

szia nem gond, hétfőn kapok egy lapot.

(#7043) fecos2 válasza emre (#7041) üzenetére


fecos2
csendes tag

Üdv!

Küldtem egy üzit!

(#7045) WarCow


WarCow
csendes tag

Kanizsán eladó egy Sapphire HD7750 2GB DDR3 pcix vga
Ha valaki pont egy ilyenre vágyik szóljon :)

(#7046) rétisün


rétisün
veterán

eladó egy vadonatúj, t-mobilos samsung galaxy pocket neo telefon.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#7047) Garf.


Garf.
tag

Nincsen valakinek itt helyben eladó 64GB SSD sata3?
Üdv. Garf.

(#7048) littlejohnny


littlejohnny
tag

Nagykanizsan keresek: olcso, alacsony profilu (fontos!), jatekra is alkalmas (nem kell full felbontas, nem uj cuccokhoz kellene) PCIE videokartyat, amihez alacsony hatlap is van.

(#7049) Mania


Mania
senior tag

Samsung S19B150N 19" monitor eladó. Hibátlan, még több mint 1 év garancia van rajta.

Irányár: 22000Ft

(#7050) Jocy


Jocy
aktív tag

Sziasztok!
Eladóvá vált egy Sapphire HD5850 vga,ez a típus: [link]
valamint egy SamsungHD502HJ típusú vinyó,500Gb-os,még egy hónap gari van rá egy zegi boltban!
Mindkét hardver hibátlan,a vincsiről tudok sentinel képet küldeni.A vga-ra már nincs gari,de én adok próbagarit!
Legjobb lenne,ha egyben elkelnének, a kettő együtt 30.000Ft ért vihető,de meghallgatok minden reális ajánlatot!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.