Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tildy


tildy
nagyúr

Valaki megadogatja a sajatjakent a szamom, annyit tudok, hogy zsanett a neve, van rola egy kepem is (tavaly msneztem vele) , illetve az emailcime xtina_81@freemail.hu vagy valami ilyesmi.
szerintetek ha bemegyek a rendorsegre fejlelentest tenni ellene, nem röhögnek majd a képembe???
Lehet nem is csaj...Tavaly beszélgettem vele msnen, eléggé kényes téma, ha akarjátok később részletezem, a lényeg a hülye kiváncsiságom maitt megadtam neki a számom, kb 2 hét msnezés után.
Ime a kép:
[kép]
Ja es előbb hivogattak megint azok a pasik, akiknek ez qrva megadta a szamom..:(
Párom is és én sem tudok msot bealudni:((:Y



[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2) Thulcandra válasza tildy (#1) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Szia!

Sajnos magyarországon nincs törvény a zaklatásról, így amíg tettlegesség nem történik, addig nincs semmi...
Egyik rokonomékat szintén zaklatták 3 éve, ott lett tettlegesség is, szerencsére csak annyi, hogy többször kiszúrták egy bicikli kerekét, emiatt indult nyomozás, de nem lett belőle semmi. A telefonos hívások miatt csak annyit mondtak a rendőrök, hogy új telefonszám, titkosítva, s gondolják meg kinek adják meg.

Neked is ezt ajánlom, változtass számot, s reméld hogy ezek a f*sszopók a hívogatásnál tovább nem mernek menni. Sajnálom, hogy neked is ilyenen kell keresztülmenned, elég gáz dolog, az meg főleg, hogy törvényes út nincs a megoldására.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#3) Apol77


Apol77
tag

Nem rossz a leányzó :D

A lényeg hogy nem tehetsz semmit. Cserélj számot.
De ha megadtad a számodat, magadra vess. Ezért van 2 számom lenni.
Az egyik bárkinek megadható, a másik nem. Inkább legyen 2 számom, mint hogy kinlódjak utána az ilyen unatkozó gyerekek miatt.... :(((

(#4) Esmein válasza tildy (#1) üzenetére


Esmein
nagyúr

Küldj el cikornyásan mindenkit a répalógató halál pék micsodájába.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5) tiv83us válasza tildy (#1) üzenetére


tiv83us
veterán

Pedig engem zaklathatna
(Marmint a kepen levo) :D


En a helyedbe irnek neki egy levelet, hogy +lesz baszva, ha nem allitja le magat...



[Szerkesztve]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6) biker válasza tildy (#1) üzenetére


biker
nagyúr

sajnos semmit nem tehetsz.
egy ismerősömet ennél durvábban zaklatták, rendőrség semmit nem tehetett, mikor jöttünk el, akkor odasúgta a rendőr, hogy ha munka után megkeressük, tud segíteni.

szerinted mire is gondolt? :(

na ez a rendőrség jogi tehetetlensége.

mondjuk az utána leállt, de ez más téma, nem részletezem...

telszámcsere...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7) Notes


Notes
senior tag

Nagy hiba volt, hogy valakinek ''ismeretlenül'' két hét után megadtad a számodat. Sajnos ezen már nem lehet változtatni. Ráadásul nem csak egy emberke hívogat, aki egy idő után ráunna a dologra, hanem mindig újak. Szerintem sokat nem tudsz tenni, max veszel egy új sim kártyát ezt meg átirányítod egy 80-asra. ;]

Romanes eunt domus!

(#8) fasyrt válasza tildy (#1) üzenetére


fasyrt
őstag

Telszámcsre + 10^6 SPAM neki :(
Esetleg zárás fele bemehetsz az őrsre hátha ''neked is tud segíteni''...

(#9) PapaMaci


PapaMaci
őstag

Olyan könnyü mondani, hogy ''kár volt megadni a telefonszámod''! Én van, hogy egy nap 10-20 embernek is megadom, akár a neten, akár a buszmegálloban. A baj az, hogy az emberek g*cik! Telefonszámot meg nagyon nehéz cserélnie annak, akit imernek a szakmájában, és számitanak rá sokan, sok helyröl!

Tildy: A leányzo a képen inkább hasonlit egy tipikus vetközös sorozat elsö képére, tehát szvsz nem vele MSN-eztél. Ezt csak azért irom, hogyha meglátnád az utcán, nehogy egyböl megtépd! :)

szerk: Ha meg hivogatnak ne foglalkozz vele! Engem is hivogattak egy idöben, olyankor letettem a telefonom, és vártam, mikor teszi le. Elvégre nem az én telefonszámlám volt...

[Szerkesztve]

...mint az közismert...

(#10) csapos2


csapos2
addikt

Sziasztok!Bár én csak újfiú vagyok de az én véleményem is az amit PapaMaci mond: Nyugalom ,felül kell emelkedni az ilyen embereken.Kitartás!

[Szerkesztve]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#11) Kígyó válasza PapaMaci (#9) üzenetére


Kígyó
senior tag

''A leányzo a képen inkább hasonlit egy tipikus vetközös sorozat elsö képére''
Sztem ebben tévedsz! Gyűrött ágy, macska, levágott láb, váll, homályos is... Sztem ez egy tipikusan olyan kép, amikor egy full amatőr lerakja a gépét a polcra, 10 másodperces késleltetés, aztán lekapja magát. Szóval én inkább azt tippelném hogy vagy tényleg ő, vagy egy másik msnpartnere. :)

(#12) PapaMaci válasza Kígyó (#11) üzenetére


PapaMaci
őstag

Pont ezek bizonytalanitottak el! Ha én képet küldök magamrol, megprobálom nem az igénytelenséget bemutatni magam körül. Ráadásul eléggé kisminkelt. De igazad lehet, mert piros a szeme. A macskának szerintem megvannak a lábai, csak nem látni!

szerk: Koszos zokni az ágy mellett, képregény, vagy kifestö, törölközö, kosz, gyürött ágy, dagadt macska...
Kezd érdekelni a sztori!

[Szerkesztve]

...mint az közismert...

(#13) Flameus


Flameus
aktív tag

Fura, hogy minden cucc fekete rajta kivéve a zoknit...szal' nem beállított kép szerintem!
Mi volt a kép eredeti neve...hátha megtaláljuk máshol is...mert így semmit nem dob google...;]

None of Ain't - Ni Lovagjai CS-S FUN Clan - www.nilovagjai.hu

(#14) Loretto válasza tildy (#1) üzenetére


Loretto
veterán

Számot kell(ene) cserélni, ha megoldható.

Soirée...

(#15) Kígyó válasza PapaMaci (#12) üzenetére


Kígyó
senior tag

''Pont ezek bizonytalanitottak el! Ha én képet küldök magamrol, megprobálom nem az igénytelenséget bemutatni magam körül.''

Te tudod. Ha szted valószínűbb hogy profi fotós csinálta ezt a képet, minthogy a csaj alapból sminkeli magát, és nem igazán érdekelte hogy nincs beágyazva, akkor ezen nem veszünk össze! ;]

''A macskának szerintem megvannak a lábai, csak nem látni!''
LOL
A kép vágásáról beszéltem(ergo hogy a csaj bal válla és bal lábának egy része lemaradt a képről).

(#16) PapaMaci válasza Loretto (#14) üzenetére


PapaMaci
őstag

Magánszimat vagy?

...mint az közismert...

(#17) Sátán44


Sátán44
addikt

A csajnak tényleg lyukas a zoknija? :D

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#18) PapaMaci válasza Kígyó (#15) üzenetére


PapaMaci
őstag

Ha letöltöd a képet többet látsz! Ott már nincs levágva a válla! (Meg látod a koszt is...)
A PH kurtitja a képeket.

Sátán44: Néztem én is. De ami igénytelenség ott van, abba még az is belefér. :)

[Szerkesztve]

...mint az közismert...

(#19) Loretto válasza PapaMaci (#16) üzenetére


Loretto
veterán

Nem. :) De sztem járható út. Ismerettségemben sokan vannak akik havonta uj számot vesznek, éppen ilyen okból kifolyólag.

Soirée...

(#20) Kencsi válasza tildy (#1) üzenetére


Kencsi
csendes tag

Nem tudsz ellene csak annyit tenni,h számot cserélsz.Mert ha feljelented a rendőrség felveszi a jegyzőkönyvet akkor sem fog tenni semmit,mert nekik ez kis ügynek számít.




Ilyen nálünk a rendőrség.(tapasztalat)

Légy hű magadhoz! Egész életedet vele kell leélned!

(#21) Kígyó válasza PapaMaci (#18) üzenetére


Kígyó
senior tag

Igaz, ettől függetlenül a véleményem maradt. Kizártnak tartom hogy ez egy profi fotós által készített kép.

(#22) Kencsi válasza Kígyó (#21) üzenetére


Kencsi
csendes tag

szerintem sem,egy profi fotos ilyen helyen, ilyen beállítással nem dolgozik.:)

Légy hű magadhoz! Egész életedet vele kell leélned!

(#23) Kencsi


Kencsi
csendes tag

Az egy élő cica a csajszi mellett?::C Nem valami jol sikerült kép.

Légy hű magadhoz! Egész életedet vele kell leélned!

(#24) twollah


twollah
nagyúr

A bringa mellett az nem egy macska?
Vmi sziami felere tippelek.

(#25) pweisz válasza Kígyó (#21) üzenetére


pweisz
senior tag

Szerintem ezt egy nagyon profi fotós csinálta hogy úgynézzen ki mintha amatőr csinálta volna, sőt lehet erre az alkalomra vett valami gagyi gépet:DD Egyébbként azzal hogy nem profi fotós csinálta, most mennyivel jut előrébb Tildy? Mert szerintem semmivel. Egyébbként megnéztem az infóját a képnek, nem volt benn semmi, ezért egy ujabb gyanú merült fel bennem, horible dictu(vagy ilyesmi:) ) a KÉPET SZERKESZTETTEK(modosították ilyesmi). Remélem ez nem ért senkit sokként:DDD

(#26) Jam-Master J válasza twollah (#24) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

SZVSZ nem sziámi...

A kép tényleg totál amatőr, ennél még én is jobbakat csinálok.
:U

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#27) Vangelis válasza PapaMaci (#9) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah most mindenki ezt a leányzót fogja hajkurászni, esetleg nem tennél a fejére vérdíjat..hátha páran felkapnák afejüket?!..csak ötlet.

jah még annyi hogy tuti amatőr kép, mert a csaj lábán a zokni lyukas:D:D

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#28) pweisz válasza twollah (#24) üzenetére


pweisz
senior tag

Szerintem közel a megoldás, ilyen macskája csak egy embernek lehet magyarországon, igen ö az, a MACSKANŐ:DDD

(#29) Kencsi válasza tiv83us (#5) üzenetére


Kencsi
csendes tag

+ beszélhetnél vele vagy a barátod ha tudsz valami elérhetőséget rola,az néha segít ,egy durvább mozdulat,szó .:U

Légy hű magadhoz! Egész életedet vele kell leélned!

(#30) pweisz válasza Vangelis (#27) üzenetére


pweisz
senior tag

Szerintem kikéne plakátolni hogy ''A kegyetlen telefonálót keresem! Élve vagy halva!''.
Na de komolyan, legegyszerübb szerintem egy kártya csere lenne, illetve ha van a telefonálónak száma, illetve mindig ugyanaz, akkor lekéne tiltani, és késsz.

(#31) ciao


ciao
senior tag

éjjszakára miért nem kapcsolod ki a telefonod?

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#32) PapaMaci válasza Kígyó (#21) üzenetére


PapaMaci
őstag

Ja. Egy kicsit hamarabb már elismertem az igazad. :) A kosz viszont kemény!

Mindenkinek:
Mégegyszer mondom (valoszinüleg Tildy nevében is), sokan nem engedhetjük meg magunknak, hogy számot cseréljünk! Engem 7 éve lehet ugyan azon a számon elérni (pontosabban csak 6, mert bejött egy 9-es) és mindenki ezen keres, olyanok is akiknek 3 évente dolgozom. De tudják, hogyha kinyitják a noteszt és felhivnak, akkor eltudnak érni. Aki havonta számotcserél, az az üzleti életben komolytalanná válik, amellett, hogy elérhetetlenné is!

...mint az közismert...

(#33) Jam-Master J válasza PapaMaci (#32) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Bocs, de üzleti telefonszámot idegennek így kiadni elég nagy butaság...
Ezt Tildyről nem is feltételezem.

Szvsz a legegyszerűbb a kártyacsere...ismerősöknek emilt dobni az új számmal és már kész is.

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#34) Kígyó válasza pweisz (#25) üzenetére


Kígyó
senior tag

''Egyébbként azzal hogy nem profi fotós csinálta, most mennyivel jut előrébb Tildy?''
#9, #11

(#35) tildy


tildy
nagyúr

Van másik kép is:
[kép]
Na alényeg , hogy a csajnak, csak csajok tetszenek. A Nagyszombat utcai A épületből ismer, azt modnta ritkán látott, de mondták neki többen, hogy végzős infós vagyok.... Szal elég sokat tudott rólam.
Amennyiben igaz lenne, amit elmondott, akkor BMF-KGK-s.
De én már ezt sem hiszem el.

Én meg kiváncsi voltam, ki akar így megszivatni, hogy...
Azt a végén én szoptam be.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#36) Vangelis válasza pweisz (#30) üzenetére


Vangelis
nagyúr

OKé nyomtatom a palakátot..de ez nem sért személyiségi jogokat...
talán így:
[kép]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#37) Vangelis válasza tildy (#35) üzenetére


Vangelis
nagyúr

OKé akkor öltözzünk csajnak....de gyors megoldást én sem tudok.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38) PapaMaci válasza Jam-Master J (#33) üzenetére


PapaMaci
őstag

Képzeld! Hét éve még nekem sem üzleti telefonszámom volt ez! Csak azzá vált. :)

...mint az közismert...

(#39) tildy


tildy
nagyúr

A másik, hogy nem a csaj hivogat, hanem totál random időpontokban, de általában hajnali 1-3 között pasik, akiknek megadja sajátjaként a számom. Evileg valamelyiket már hívta fel, sőt találozót is megbeszélt vele:Y Erre a srác nekem küldi, Zsani mikor érsz ide? A xzy. csengőn csöngess.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#40) PapaMaci válasza tildy (#39) üzenetére


PapaMaci
őstag

Most nem értem. Ha csak csajok tetszenek neki, minek beszél meg randit pasikkal?

...mint az közismert...

(#41) Jam-Master J válasza tildy (#39) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

És ha azt mondod, hogy ''bocs, téves hívás''? GOndolom, nem többezer fickóval találkozgat..előbb-utóbb (szvsz elég hamar) elfogynak.

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#42) biker válasza PapaMaci (#32) üzenetére


biker
nagyúr

ezzel hasonlóan vagyok, illetve ezzel szembesülttem, mikor elhagytam első cégem, ahonnan mobilt kaptam, és ugrott a szám, amin 5 éve hívtak.
azóta van privát számom, és céges számom, a privátot adom olyannak, akinek tartósan szeretném :)
cégest a többinek :)

igenis tud kötődni az ember a mobilszámához...

és erősen idegesít, mikor ezen zaklatnak, ugy, hogy xy adta meg...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#43) Loretto válasza PapaMaci (#32) üzenetére


Loretto
veterán

Akkor esetleg lehet egy kártyát venni a nem megbizható embereknek, és azt bizonyos időközönként meglesni. Aki üzletember az nem bizt h msn-en kiadja a számát.

Soirée...

(#44) tildy válasza Jam-Master J (#41) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem sajnos nem fogynak el. (Mindig elmondom, meg rákérdezek, hogy mar megint gyaloglo , megint a zsani?)
Eddig mindig új emberekkel beszéltem, a ''zaklatás'' kb 3 hónapja megy, a csajjal tavayl nyáron dumáltam.
Loretto igazad van ja... Pl. nekem a régi számomból , aki ügyes, ki tudta következtetni , hol dolgozom.
Most is van céges számom, de tényleg untam már az állandó kártyacserét. (Régebben váltogattam jobbra balra tarfiacsomagok közt, rengeteg számom volt... aztán mikor egy mobilszolgáltatónál dolgoztam, csak 1 , 1.5 évig, de az is ugye a feledés homályába merült...)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45) PapaMaci válasza biker (#42) üzenetére


PapaMaci
őstag

Szoval reménykedni kell, hogy hamar abbamarad!

Loretto: Mindennek van ára. Engem pl rohadtul idegesit, hogy 3 telefonnal szaladgálok. Mindamellett van olyan fonom, amit ki tudok kapcsolni, és megadhatom a neten. Valamit, valamiért...

...mint az közismert...

(#46) Jam-Master J válasza tildy (#44) üzenetére


Jam-Master J
aktív tag

Ja, hogy már 3 hónapja...elhiszem, hogy kezd a hócipőd tele lenni vele...

J. - Annyit dolgozom, hogy az lassan már az ivás rovására megy...

(#47) aesir


aesir
veterán

Jézusom, tipikus ''külvárosi hercegnő''... vékony aranylánc(ok), sok aranygyűrű, aranyfülbevaló, nem vall jó ízlésre.

Szerintem, ha egy pár napig nem zaklatnak, akkor beszélj a csajjal hogy ''meggondoltad magad'', kíváncsi vagy rá élőben is egy beszélgetésre. Aztán a pároddal közösen elmondhatnád neki, hogy te jobban is meg tudnád szívatni, csak ez Neked nem természeted.

Van saját életem...

(#48) Loretto válasza tildy (#44) üzenetére


Loretto
veterán

Hát sajna egyfest ez a két (illetve van egy harnadik is de ez nem biztos hogy bejön. abbahagyják hívást) választás van: tűrsz (amiből gondolom eleged van) vagy marad a csere...

Papamaci: úgy van ahogy mondod.

[Szerkesztve]

Soirée...

(#49) tildy válasza Jam-Master J (#46) üzenetére


tildy
nagyúr

Van amikor 1 hónapig semmi hívás, aztán megint van 1-5.Aztán megint csend két hétig, stb...

Tényleg én voltam naív, hogy ki akartam deríteni ki is ő... Úgy gondoltam egyszerű ha megadom a számom...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#50) Vangelis válasza tildy (#39) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Valszeg tetszel neki nem???

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.