Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lajbi


Lajbi
csendes tag

A problémám a következő lenne, van egy 9800se kártyám, de botolás után néha a kép szürke függöny szerű sávokkal van tagolva majd kipapcsolom, bekapcsolom akkor minden rendben a kártya szerintem jó mert ha az ut 2004-et max-ra állítom nem szaggat be. szerintetek mi lehet a gagyi a gyári drivert használom. t-bred 2000+ proc (még nem húzott), 1gb hynix pc3200ram.

Codegen, egy ami mindent visz!

(#2) Angie™ válasza Lajbi (#1) üzenetére


Angie™
addikt

nekem is volt már ilyen driver felrkása után jött elő a probléma aztán eltünt.:)

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#3) Gorneck válasza Lajbi (#1) üzenetére


Gorneck
titán

Cserélj drivert így első ránézésre!

Gorneck#1239

(#4) rudi válasza Lajbi (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

A bootolás után az pontosan mit jelent? Akkor amikor feláll a gép és addig amíg kinn nem lesz az üdvözöljük az XP-ben? Ha igen, akkor nem kell neki túl nagy jelentőséget tulajdonítani, egyszerűen valami van a VGA BIOS rendszermemóriába töltésével, ami a windows indítása után helyreáll. Ha windows alatt van a gond, amikor már van egérkurzor, akkor lehet még driverfrissítéssel próbálkozni, ha másikokkal is van (legealább 2-3at nézz meg) akkor mézd meg a kártyát egy lehetőleg alaposan eltérő konfigban (pl. P4 helyett AMD-s konfigban vagy VIA chipsetes alaplap helyett Nvidiásban stb.)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) Lajbi


Lajbi
csendes tag

Kicseréltem a drivert, és szeretném kipróbálni hogy megy e soft modoban de nem tudom hogy kell beállítani jó lenne ha egy hozzáértő ember leírná, mivel és hogyan lehet, ha lehet tuningolni a karit. segítségetekért előre is köszi. valamint hogy kell e rá xtra hűtő mint a zalman vagy giant II

[Szerkesztve]

Codegen, egy ami mindent visz!

(#6) Gorneck válasza Lajbi (#5) üzenetére


Gorneck
titán

Omega driver! A többit majd magadtól is tudni fogod!

Gorneck#1239

(#7) Lajbi


Lajbi
csendes tag

az omegát honnan lehet letölteni?

Codegen, egy ami mindent visz!

(#8) Angie™ válasza Lajbi (#7) üzenetére


Angie™
addikt

[L]http://www.omegadrivers.net/[/L]:))

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#9) Lajbi


Lajbi
csendes tag

Ezt találtam ez jó lesz:

rad_w2kxp_omega_2551
még egy kérdés mennyire veszélyezteti a kértya egésségét?


[Szerkesztve]

Codegen, egy ami mindent visz!

(#10) somé válasza Lajbi (#9) üzenetére


somé
őstag

Semennyire.Ha a moddolás után hibás a kép(kockás,pöttyös) játékok,benchek alatt,nincs más dolgod mint driver töröl,catalyst felrak.De lehetőleg a legújabbat (4.6).Letölthető innen,de többek között a legújabb Omegát is és egyéb ATI meghajtókat:[L]http://forum.hardware.fr/hardwarefr/Hardware/sujet-594331-1.htm[/L]

A fantáziához intelligencia szükséges.

(#11) Attys


Attys
csendes tag

Hali!

Csatlakoznék hozzád Lajbi én is. 1 hete van meg a VGA -ExpertVision 9800SE SVHS Only- és nem akaródzik megszűnni a probléma. Te jutottál már valamire? Én is próbálgattam már több drivert: Omega 2.58, ATI Cat 4.7, 4.6, most a 4.7 doom patch-es mod-os driver van fent, mivel úgy vettem észre totál mindegy milyen a driver, ha kedve van akkor megkattan. Így viszont ha megy akkor nagyon megy. :)

Köszi a tippeket előre is!

Attys

(#12) Attys


Attys
csendes tag

Én kérhetek itt olyasmit, hogy UP ? :)
Vagy más topicba kérdezzek?

(#13) Attys


Attys
csendes tag

Lehet, hogy már nagyon régi ez a Topic :( , keresek máshol választ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.