Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) Karadzsi


Karadzsi
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Szerény véleményem az, hogy sajna vannak botok a frulin.
Elég valószínűtlennek tartom, hogy több felhasználó egyszerre 3-4 termékre is szórja a licitjeit gondolkodás nélkül. Bár látszik, hogy ténylegesen sok a valós felhasználó az úgynevezett frulimata is arra a következtetésre juttatja a usert, hogy itt bizony turpisság van.
Nem tudom hányan használtátok az oldalt, de nem hinném, hogy mindenki automatázna, ez így elég hiteltelen. Van jó pár aukciós site, ami hasonló elven működik és már nyertem is rajtuk, de egyiken sem volt hasonló automatizmus.Én is ültem már izzadó tenyérrel az egeret szorongatva éjjel a gép előtt, csak hogy enyém legyen a cucc és volt mikor összejött, volt amikor nem. Ha valami kellett, akkor ügyeskedtem, de ott ültem éjszaka is 2 órát. Egy ilyen oldalnak pont az lenne a lényege, hogy minden aukció 24 órába menjen és lehessen stratégiázni. Soha eszembe nem jutna x összeget vagy licitszámot kijelölni, aztán hagyni hadd pörögjön, amíg én ebédelek... pfff. Nem tartom nyerőnek, hogy egy licitálás akár egész napra elhúzódhat, ha jó termék és van rá kereslet akkor ki kéne pörögni max 2-3 óra óra alatt. Ez a 8-as lépcső is baromság, csak pszichológiai alapja van. A felhasználók egyszerűen nem veszik észre, hogy mennyit költenek és ezt használják ki.
Figyelembe kell venni, hogy ez egy játék és az emberek szeretnek játszani.

Egyébként van egy oldal, ami hamarosan kis hazánkban is megveti a lábát és remélhetőleg megtisztítja az all-pay aukciós piacot, mert lehet ezt rendesen is csinálni srácok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.